Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B LM II el. AMWiM w skokach
Podkowa Leśna, 1.05.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:38:07
2019-04-29 22:25:19
Hanna Barwinek PLATYNA
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:38:04
2019-04-29 22:16:37
Dominika Maruda HACER D
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:38:01
2019-04-29 20:19:47
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:57
2019-04-29 20:16:48
Julia Sencio NABUCCO
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 09:05:20
2019-04-29 19:36:19
Ida Bogusz KAMINA D
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:49
2019-04-29 15:37:00
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:47
2019-04-29 15:35:27
Julia Smuk CHELSEA L
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:43
2019-04-29 15:32:42
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:39
2019-04-29 15:31:21
Kaja Kamieniecka DEBIUT
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:36
2019-04-29 15:29:44
Iga Puławska FLUKS
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:31
2019-04-29 15:28:13
Karolina Wernerowicz WINER
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:37:26
2019-04-29 15:23:57
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:22:19
2019-04-29 15:22:19
Paulina Mokrogulska P'IREK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:21:05
2019-04-29 15:21:05
Karolina Budniak P'IREK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:22
2019-04-29 14:00:30
Amelia Wróblewska LAMPI
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:17
2019-04-29 13:59:52
Amelia Wróblewska KAMELIA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:13
2019-04-29 13:57:54
Julia Szychowska LAMPI
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:09
2019-04-29 13:55:49
Julia Kawczyńska KAMELIA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 15:15:05
2019-04-29 13:26:15
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 0/Pony Games/
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:39:50
2019-04-29 12:39:50
Joanna Wysmułek KAZIK
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:39:17
2019-04-29 12:39:17
Janina Gołecka FRESZ OLI
  • 1x 0/Pony Games/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:24:28
2019-04-29 12:24:28
Maja Kryst KLARYSA
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:22:52
2019-04-29 12:22:52
Halina Vasylkiv KAZIK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:22:20
2019-04-29 12:22:20
Krystyna Piątkowska FIGLARZ
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:21:49
2019-04-29 12:21:49
Aleksandra Sypuła Mj'99 LOTNY
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:19:11
2019-04-29 12:19:11
Michalina Nowak WUWU
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:18:34
2019-04-29 12:18:34
Agata Banaszczyk FRESZ OLI
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:11:33
2019-04-29 12:11:33
Oliwia Kamińska KAPSEL
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:51:25
2019-04-29 11:51:25
Marianna Wysmułek EL HAJAT
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:50:34
2019-04-29 11:50:34
Urszula Kruszewska FRESZ OLI
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:50:08
2019-04-29 11:50:08
Urszula Kruszewska KLARYSA
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:48:11
2019-04-29 11:48:11
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:47:17
2019-04-29 11:47:17
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:44:30
2019-04-29 11:44:30
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:43:38
2019-04-29 11:43:38
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:31:38
2019-04-29 10:12:07
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:48
2019-04-29 08:00:41
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:43
2019-04-28 22:56:42
Dorota Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:37
2019-04-28 22:56:02
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:33
2019-04-28 22:54:57
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:28
2019-04-28 22:53:46
Julia Goreń BOGUN
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:22
2019-04-28 22:37:55
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:17
2019-04-28 21:48:50
Agnieszka Kącka D-LILY- AS
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:08
2019-04-28 18:32:15
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:01:02
2019-04-28 18:30:32
Dorota Zalewska PROTON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:00:58
2019-04-28 16:19:51
Wiktoria Rejnowicz CANDY QUEEN
  • 1x 0/Pony Games/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:36:10
2019-04-27 21:45:22
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 0/Pony Games/
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:46
2019-04-27 21:42:49
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:39
2019-04-27 14:15:35
Agata Dybowska TINA
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 2x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:34
2019-04-27 14:05:54
Agata Dybowska CANDY QUEEN
  • 1x 0/Pony Games/
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:27
2019-04-27 13:59:13
Martyna Czuprzyńska CANDY QUEEN
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:35:15
2019-04-27 09:35:00
Maja Mokosa ZUMI
  • 2x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
43 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-28 11:35:10
2019-04-27 07:27:41
Aleksandra Wardzyńska IWA-R
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:34:56
2019-04-26 21:10:26
Julia Kobiałka GROT
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:34:48
2019-04-26 14:07:05
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 2x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 2x 9/N reg/zwykły 120 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:42
2019-04-25 21:56:32
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:37
2019-04-25 21:14:20
Justyna Chadaj HELIOS
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:31
2019-04-25 20:50:23
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:24
2019-04-25 17:59:54
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:16
2019-04-25 13:41:19
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 2/mini LL open/kuce dokładności 60cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:09
2019-04-25 09:30:46
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:33:01
2019-04-24 22:18:36
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 2x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:00:50
2019-04-24 22:00:41
Dorota Żołyniak IBIZA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:50
2019-04-24 21:09:47
Marta Pieczka MEKSYK
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:47
2019-04-24 17:31:59
Marta Bekasiewicz HUZAR
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:20
2019-04-23 21:25:54
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:15
2019-04-23 15:36:32
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:12
2019-04-23 10:54:51
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:29:05
2019-04-22 22:45:58
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:29:01
2019-04-22 21:31:36
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:57
2019-04-22 18:27:58
Weronika Buchcar REBELIA
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:53
2019-04-22 18:25:55
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:47
2019-04-21 19:45:47
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 2x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 2x 9/N reg/zwykły 120 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:44
2019-04-21 13:43:36
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 2x 7/L reg/zwykły 100cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:28:40
2019-04-21 13:42:28
Wiktoria Bunkowska JAZON
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 11:34:42
2019-04-20 22:08:41
Julia Szulecka SZOGUN
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:52:38
2019-04-19 16:30:20
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:52:30
2019-04-19 16:29:53
Magdalena Michalska NIRON
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 10:00:36
2019-04-19 16:29:14
Wiktoria Trydulska NIRON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:51:57
2019-04-18 21:52:36
Aleksandra Zdanowicz KANTOR
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 2x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:49:35
2019-04-18 02:04:07
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:10
2019-04-17 21:54:59
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:49:22
2019-04-17 21:13:49
Magdalena Gręda KASZMIR
  • 1x 1/mini LL open/debiuty dokładności 50cm
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:51:30
2019-04-17 21:09:14
Magdalena Gręda DASTA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:49:09
2019-04-17 12:18:02
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:48:47
2019-04-17 10:50:25
Zuzanna Oziemska NERON
  • 1x 3/mini LL open/ dokładności 70cm
  • 1x 4/ LL open/kuce i MK dokładności 80cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 23:32:05
2019-04-17 10:49:54
Natalia Kapuścińska ŁAPÓWKA
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:47:57
2019-04-17 10:48:11
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:48:34
2019-04-17 10:47:38
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
  • 1x 9/N reg/zwykły 120 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 13:47:44
2019-04-16 17:20:30
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:23
2019-04-15 21:33:18
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:33
2019-04-15 21:30:55
Katarzyna Suwała EXITO
  • 1x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:25
2019-04-15 16:34:35
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 5/LL open/ dokładności z trafieniem w normę czasu 80cm
  • 1x 6/LL 1 open/dwufazowy (dokładności, zwykły) 90cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:31
2019-04-15 12:01:20
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 10:43:27
2019-04-15 12:00:35
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 7/L reg/zwykły 100cm
  • 1x 8/P reg/zwykły 110 cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszczyk Agata KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O035293
3. Barwinek Hanna Skj Bajardo
S
O013362
4. Bekasiewicz Marta Nie zrzeszona
2003 (J.)
Brak
5. Binienda Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O034011
6. Bińkowska Patrycja Equikam Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
Brak
7. Bogusz Ida Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
8. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
9. Budniak Karolina KJ Podkowa Leśna
S
brak
10. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046545
11. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
12. Chadaj Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
2005 (JM.)
brak
13. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
14. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
2019 (Mł.)
Brak
15. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
16. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (Mł.)
Brak
17. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
18. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
19. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
20. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (J.)
brak
21. Gołecka Janina KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
22. Goreń Julia niezrzeszona
2004 (J.)
brak
23. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
24. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
0042742
25. Kącka Agnieszka LKS Wolta
S
brak
26. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
27. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
28. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
29. Kapuścińska Natalia Bpk
2005 (JM.)
Brak
30. Kawczyńska Julia bpk
2003 (J.)
brak
31. Kilian Aleksandra Ośrodek Jeździecki Sebory
S
Brak
32. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
O039866
33. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (J.)
Brak
34. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
35. Kowalska Paulina BPK
2003 (J.)
brak
36. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (MJ.)
brak
37. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
38. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
39. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
40. Kurek Agnieszka
41. Łabudzka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O013047
42. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (J.)
Brak
43. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
44. Michalska Magdalena Nn
2007 (JM.)
brak
45. Mokosa Maja nz
2005 (JM.)
brak
46. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
47. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
48. Oziemska Zuzanna Nz
2003 (J.)
Brak
49. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
50. Pieczka Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
51. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
52. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
53. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
54. Rejnowicz Wiktoria Domek Białego Kucyka
2007 (JM.)
brak
55. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
56. Sencio Julia bpk
2007 (JM.)
brak
57. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
58. Sieńko Anna Grobice
2004 (J.)
O032718
59. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
0041723
60. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
61. Suwała Katarzyna Bpk maz
2003 (J.)
O040540
62. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
63. Szulecka Julia Bpk
S
Brak
64. Szychowska Julia bpn
2006 (JM.)
brak
65. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
66. Trydulska Wiktoria -
S
brak
67. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
68. Tymiński Aureliusz
69. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
70. Wardzyńska Aleksandra Brak
S
Brak
71. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
72. Wojciechowska Lidia
73. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
74. Wróblewska Amelia bpk
2005 (JM.)
brak
75. Wysmułek Joanna KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
76. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
77. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
78. Zdanowicz Aleksandra Nz
2001 (MJ.)
brak
79. Żelazny Wiktoria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2004 (J.)
o032270
80. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (MJ.)
O041584
81. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
82. Zuchniak Agnieszka Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O024420
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

37

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
K014869 DE421000582708
2.

73

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
3.

38

ANDROS GB KUC FELIŃSKI POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
Brak Brak
4.

40

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
5.

43

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
K012308
6.

58

BOGUN BUDIONOWSKA UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
brak
7.

44

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia / Jape
K020704
8.

12

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
K027115 616009510135314
9.

51

CANDY QUEEN TYP KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:128 cm F: NN
M: NN
k022947 616 999 66 14076 13
10.

55

CANDY QUEEN TYP KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:128 F: NN
M: NN
k022947 616 999 66 14076 13
11.

14

CANTURA M OLDENBURSKA GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
K016641
12.

82

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
K011364
13.

48

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
14.

56

D-LILY- AS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Landos
M: D Cama As
Brak 616009680079711
15.

29

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
K015388 009 59 00326 07
16.

24

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Turbud Alino
M: Druza
brak
17.

80

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
18.

2

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
K011520 11593 POL009580228105
19.

67

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
20.

81

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
21.

17

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
brak DE421000636207
22.

30

ETI QUEEN SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
23.

16

EXITO OLD GER 2008 Wałach gniada/164 F: Epsom Gesmeray/Jalisco B
M: Galimba/Grande
K015894 DE433330852808
24.

41

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
25.

72

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
26.

79

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
K026548
27.

66

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
brak 616012660176309
28.

61

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
29.

6

GROT MŁP POL 2000 Gleiding bay/170 F: Autokrata
M: Gerbera
Brak Brak
30.

85

HACER D KUC POL 2014 Wałach ciemnogniada/kuc:134 F: Apatyt
M: Heca D
Brak Brak
31.

45

HELIOS SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Lais
M: Hanza
brak brak
32.

42

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
brak 616 999 66 11158 03
33.

35

HUZAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata/173 F: Hartland
M: NN
Brak 009660147403
34.

9

IBIZA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Flamenco
M: Igraszka
K023318 POL 009 58 00707 04
35.

49

IWA-R SP POL 2005 Klacz kasztanowata/170cm F: Bidon
M: Intyna
Brak POL 009 61 01719 05
36.

27

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/. F: Jakobin
M: Dama
K019549
37.

33

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
38.

74

KAMELIA SP POL 2006 Klacz srokata/163 F: Dalibór
M: Kraina
brak brak
39.

86

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
K019940 POL732010026007
40.

28

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
K019527 006640077406
41.

25

KANTOR SP POL 2008 Wałach gniada/165 F: Armani
M: Kalina
Brak 013640055708
42.

68

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
43.

46

KARINA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
k014463 616999661017202
44.

19

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
45.

22

KASZMIR TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach siwa/156 F: nn
M: nn
brak brak
46.

70

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
47.

64

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
48.

63

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
49.

75

LAMPI KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:118 F: Folkert
M: Lala
brak POL 013 54 00807 05
50.

87

LAWENDA F:
M:
51.

11

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik / Equador
M: Luśnia / Toast
K027268 616007610063714
52.

13

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
brak
53.

71

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
54.

47

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
brak 616 013 59 01093 11
55.

1

ŁAPÓWKA TYP POGRUBIONY POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
K015957 12564
56.

53

MATADOR TYP POGRUBIONY POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
K026813
57.

39

MEKSYK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 F: Falkon
M: Madera
K019026 616006540108410
58.

84

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
59.

83

NABUCCO HAFLINGER POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:138 F: Novum
M: Heidi
brak brak
60.

20

NERON HUCULSKA POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Puszkar
M: Nela
Brak
61.

3

NIRON SP POL 2013 Wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana
brak 616009610119713
62.

62

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
63.

76

P'IREK WLKP POL 1999 Wałach gniada/Nn F: Diatos
M: Palma
Brak Pol007660205499
64.

18

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara
Brak 616009661404011
65.

21

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
66.

7

PLATYNA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: —-
M: —-
Brak
67.

77

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 013670096109
68.

88

PRESTIGE F:
M:
69.

54

PROTON MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/160 F: Pol
M: Migawka
k023140
70.

31

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Narvik
M: Rafanta
brak
71.

26

REWERS MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
K022861 KO22861
72.

32

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
k027121 616009600203910
73.

23

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
brak brak
74.

36

SIMSALABIM HANOWERSKA DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
Brak DE 431316825514
75.

15

SUPREME HANOWERSKA POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
76.

65

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
K021643
77.

4

SZOGUN MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/167 F: Emigrant I
M: Sawanna II
Brak POL 006 58 02085 07
78.

52

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 cm F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka - Toffi
Brak 013 66 05616 07
79.

57

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
80.

60

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
brak 616999661115203
81.

78

WINER KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:117 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
82.

69

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
83.

89

xyz F:
M:
84.

90

xyz2 F:
M:
85.

91

xyz2 F:
M:
86.

59

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
brak
87.

50

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
Brak 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszczyk Agata
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
1
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (63)
2019-05-01
3
2019-05-01
14
2019-05-01
12
Barwinek Hanna
Skj Bajardo
2019-05-01
28
2019-05-01
2019-05-01
11
Bekasiewicz Marta
Nie zrzeszona
HUZAR (35)
2019-05-01
1
2019-05-01
8
2019-05-01
16
Bogusz Ida
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
26
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
REBELIA (31)
2019-05-01
14
2019-05-01
2019-05-01
6
Budniak Karolina
KJ Podkowa Leśna
P'IREK (76)
2019-05-01
11
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (28)
2019-05-01
8
2019-05-01
4
2019-05-01
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (13)
2019-05-01
22
2019-05-01
17
2019-05-01
28
Chadaj Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
HELIOS (45)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (61)
2019-05-01
5
2019-05-01
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-05-01
5
2019-05-01
17
2019-05-01
10
2019-05-01
TINA (52)
2019-05-01
12
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
1
Dybowska Agata
SKJ Grobice
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
TINA (52)
2019-05-01
13
2019-05-01
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-05-01
4
2019-05-01
2
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
13
2019-05-01
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
2019-05-01
23
2019-05-01
16
Gołecka Janina
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
4
2019-05-01
10
Goreń Julia
niezrzeszona
BOGUN (58)
2019-05-01
19
2019-05-01
25
2019-05-01
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
DASTA (24)
2019-05-01
15
LAWENDA (87)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-05-01
18
2019-05-01
6
2019-05-01
20
Kącka Agnieszka
LKS Wolta
2019-05-01
18
2019-05-01
21
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (73)
2019-05-01
1
2019-05-01
2019-05-01
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (80)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (68)
2019-05-01
2019-05-01
1
2019-05-01
16
Kapuścińska Natalia
Bpk
2019-05-01
Kawczyńska Julia
bpk
KAMELIA (74)
2019-05-01
Kilian Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Sebory
ASLAN (40)
2019-05-01
1
2019-05-01
20
2019-05-01
27
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (81)
2019-05-01
3
2019-05-01
1
2019-05-01
Kołodziejek Jakub
Nz
2019-05-01
11
2019-05-01
23
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2019-05-01
14
2019-05-01
Kowalska Paulina
BPK
2019-05-01
2
2019-05-01
18
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
2019-05-01
22
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (57)
2019-05-01
3
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
2019-05-01
29
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
KAZIK (70)
2019-05-01
1
Kurek Agnieszka
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Łabudzka Joanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
MATADOR (53)
2019-05-01
30
2019-05-01
8
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2019-05-01
1
2019-05-01
18
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-05-01
13
2019-05-01
7
HACER D (85)
2019-05-01
17
2019-05-01
1
Michalska Magdalena
Nn
NIRON (3)
2019-05-01
2019-05-01
20
Mokosa Maja
nz
ZUMI (50)
2019-05-01
13
2019-05-01
12
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
P'IREK (76)
2019-05-01
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (69)
2019-05-01
1
2019-05-01
20
Oziemska Zuzanna
Nz
NERON (20)
2019-05-01
5
2019-05-01
3
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (65)
2019-05-01
9
2019-05-01
3
FIGLARZ (72)
2019-05-01
15
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Pieczka Marta
LKJ Gałkowo
MEKSYK (39)
2019-05-01
7
2019-05-01
4
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (23)
2019-05-01
18
2019-05-01
12
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
FLUKS (79)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (17)
2019-05-01
24
2019-05-01
13
2019-05-01
27
Rejnowicz Wiktoria
Domek Białego Kucyka
2019-05-01
6
Saganowska Amelia
BPK
2019-05-01
4
Sencio Julia
bpk
NABUCCO (83)
2019-05-01
2019-05-01
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-05-01
9
2019-05-01
6
BOLIVAR (44)
2019-05-01
1
Sieńko Anna
Grobice
REWERS (26)
2019-05-01
12
2019-05-01
5
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BOLIVAR (44)
2019-05-01
16
Strus Patrycja
niezrzeszona
2019-05-01
25
2019-05-01
25
2019-05-01
Suwała Katarzyna
Bpk maz
EXITO (16)
2019-05-01
1
2019-05-01
7
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (65)
2019-05-01
2
LOTNY (71)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Szulecka Julia
Bpk
SZOGUN (4)
2019-05-01
18
Szychowska Julia
bpn
NABUCCO (83)
2019-05-01
13
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
FAJNA (41)
2019-05-01
2
2019-05-01
3
Trydulska Wiktoria
-
NIRON (3)
2019-05-01
27
Trzcińska Kaja
bpk
JUPITER (33)
2019-05-01
9
2019-05-01
2
Tymiński Aureliusz
2019-05-01
7
2019-05-01
5
2019-05-01
29
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (70)
2019-05-01
10
Wardzyńska Aleksandra
Brak
IWA-R (49)
2019-05-01
20
2019-05-01
23
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (77)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Wojciechowska Lidia
JAZON (27)
2019-05-01
4
2019-05-01
10
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (46)
2019-05-01
1
2019-05-01
20
Wróblewska Amelia
bpk
KAMELIA (74)
2019-05-01
2019-05-01
1
Wysmułek Joanna
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (64)
2019-05-01
KAZIK (70)
2019-05-01
20
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2019-05-01
2019-05-01
1
Zdanowicz Aleksandra
Nz
KANTOR (25)
2019-05-01
1
2019-05-01
15
2019-05-01
20
Żelazny Wiktoria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RIHANNA (32)
2019-05-01
10
2019-05-01
6
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (42)
2019-05-01
1
2019-05-01
11
2019-05-01
1
Żołyniak Dorota
BPK
IBIZA (9)
2019-05-01
11
2019-05-01
3
2019-05-01
Zuchniak Agnieszka
Milanowska Fundacja Na Rzecz Edukacji i Sportu
ASTERA (43)
2019-05-01
18
2019-05-01
5

Number of Riders: 82

Number of Horses: 87

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl