Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
41 ACCEPTED 2019-05-23 20:05:08
2019-05-23 18:28:51
Antonina Izydorczak ROKITA
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1 - Próba Caprillego - TOWARZYSKI, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
40 ACCEPTED 2019-05-23 13:52:01
2019-05-23 13:52:01
Nicola Malinowska WUWU
  • 1x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
39 ACCEPTED 2019-05-23 13:38:16
2019-05-23 13:38:16
Krzysztof Kowalski FURIA
  • 1x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
38 ACCEPTED 2019-05-23 13:37:38
2019-05-23 13:37:38
Zuzanna Dziewicka FAIR FALCON
  • 1x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
37 ACCEPTED 2019-05-23 13:13:49
2019-05-23 13:13:49
Halina Vasylkiv KLARYSA
  • 1x 2/Debiuty/Konkurs nr 2 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3a/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
36 ACCEPTED 2019-05-23 13:12:48
2019-05-23 13:12:48
Amelia Zięba LOTNY
  • 2x 2/Debiuty/Konkurs nr 2 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
35 ACCEPTED 2019-05-23 13:12:05
2019-05-23 13:12:05
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 5b/L2/Konkurs nr 5 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
34 ACCEPTED 2019-05-23 13:11:15
2019-05-23 13:11:15
Aleksandra Sypuła Mj'99 KAZIK GR. B
  • 1x 7d/P1 - senior na kucu/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 8a/D2 - kuce/Konkurs nr 8 - REGIONALNY
33 ACCEPTED 2019-05-23 13:10:20
2019-05-23 13:10:20
Paulina Mokrogulska FRESZ OLI
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1 - Próba Caprillego - TOWARZYSKI, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
32 ACCEPTED 2019-05-23 13:09:32
2019-05-23 13:09:32
Dorota Stokowska EL HAJAT
  • 1x 5b/L2/Konkurs nr 5 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 6b/L3/Konkurs nr 6 - REGIONALNY, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
31 ACCEPTED 2019-05-23 13:08:32
2019-05-23 13:08:32
Julia Margas FIGLARZ
  • 1x 3a/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 4/L3 - kuce/Konkurs nr 4 - ZTiR , program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
30 ACCEPTED 2019-05-23 13:07:27
2019-05-23 13:07:27
Agata Budniak FRESZ OLI
  • 1x 3a/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
29 ACCEPTED 2019-05-23 13:06:39
2019-05-23 13:06:39
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 5b/L2/Konkurs nr 5 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
28 ACCEPTED 2019-05-23 13:05:34
2019-05-23 13:05:34
Oliwia Baranowska MALTA
  • 1x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
27 ACCEPTED 2019-05-23 13:04:45
2019-05-23 13:04:45
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 6b/L3/Konkurs nr 6 - REGIONALNY, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 8a/D2 - kuce/Konkurs nr 8 - REGIONALNY
26 ACCEPTED 2019-05-23 10:42:19
2019-05-23 06:42:52
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 2x 7c/P1 - kuce/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
25 ACCEPTED 2019-05-22 20:26:22
2019-05-22 20:08:18
Natalia Leshchiy TIGER WOODS P
  • 2x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
24 ACCEPTED 2019-05-22 18:09:32
2019-05-22 18:00:18
Danuta Konończuk KONKRET
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
23 ACCEPTED 2019-05-22 18:09:28
2019-05-22 17:58:57
Alicja Jasiak EUFORIA
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 8b/D2 - duże konie/Konkurs nr 8 - REGIONALNY
22 ACCEPTED 2019-05-22 16:49:34
2019-05-22 15:45:40
Marzena Chentkowska DILMAH
  • 2x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
21 ACCEPTED 2019-05-22 14:45:07
2019-05-22 13:23:19
Joanna Bobowska EVERGREEN
  • 1x 9b/N5 - duże konie/Konkurs nr 9 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
20 ACCEPTED 2019-05-20 22:38:33
2019-05-20 22:01:51
Antonina Kuśmirek AFRODYZJAK
  • 1x 2/Debiuty/Konkurs nr 2 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
19 ACCEPTED 2019-05-20 18:43:15
2019-05-20 16:59:17
Małgorzata Kołkowicz ELURIDA
  • 2x 7a/P1 - kuce/duże konie/Konkurs nr 7 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
18 ACCEPTED 2019-05-20 18:43:08
2019-05-20 16:32:02
Anna Sadowska PASJA
  • 2x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
17 ACCEPTED 2019-05-20 18:43:04
2019-05-20 14:29:24
Karolina Gołębiewska ELEAR
  • 2x 6a/L3/Konkurs nr 6 - TOWARZYSKI , program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
16 ACCEPTED 2019-05-22 21:16:49
2019-05-20 11:27:37
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 6a/L3/Konkurs nr 6 - TOWARZYSKI , program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7a/P1 - kuce/duże konie/Konkurs nr 7 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
15 ACCEPTED 2019-05-20 10:06:31
2019-05-20 00:38:50
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 3b/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7c/P1 - kuce/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
14 ACCEPTED 2019-05-20 10:05:49
2019-05-20 00:37:37
Marta Matwijów BOND
  • 1x 3b/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7c/P1 - kuce/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
13 ACCEPTED 2019-05-20 10:05:26
2019-05-20 00:35:48
Zuzanna Kłos PANDORA PQ
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr 1 - Próba Caprillego - TOWARZYSKI, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 6b/L3/Konkurs nr 6 - REGIONALNY, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
12 ACCEPTED 2019-05-19 21:04:41
2019-05-19 19:31:41
Małgorzata Kołkowicz SIR NANDO
  • 2x 3a/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
11 ACCEPTED 2019-05-20 18:42:04
2019-05-19 19:31:09
Julia Sobiepańska CINDY GIRL
  • 1x 6a/L3/Konkurs nr 6 - TOWARZYSKI , program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7a/P1 - kuce/duże konie/Konkurs nr 7 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
10 ACCEPTED 2019-05-19 21:03:49
2019-05-19 18:48:32
Anna Królikowska LAURENTIO
  • 1x 6b/L3/Konkurs nr 6 - REGIONALNY, program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
9 ACCEPTED 2019-05-19 21:03:43
2019-05-19 09:44:56
Monika Kolwas Jm'04 WONDERFUL VANILLA
  • 2x 7c/P1 - kuce/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
8 ACCEPTED 2019-05-19 21:03:36
2019-05-19 09:43:47
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 2x 3b/L2 - kuce/Konkurs nr 3 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
7 ACCEPTED 2019-05-19 21:03:15
2019-05-19 09:43:15
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 8b/D2 - duże konie/Konkurs nr 8 - REGIONALNY
  • 1x /D3 - kuce/Konkurs nr 10 - REGIONALNY
6 ACCEPTED 2019-05-18 23:32:22
2019-05-18 22:39:22
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 5b/L2/Konkurs nr 5 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
5 ACCEPTED 2019-05-22 19:40:21
2019-05-18 08:39:51
Paulina Kowalska BREGO
  • 2x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
4 ACCEPTED 2019-05-17 11:21:15
2019-05-17 11:11:00
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 5a/L2/Konkurs nr 5 - TOWARZYSKI II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 6a/L3/Konkurs nr 6 - TOWARZYSKI , program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
3 ACCEPTED 2019-05-17 11:01:52
2019-05-17 10:57:28
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 5b/L2/Konkurs nr 5 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
2 ACCEPTED 2019-05-17 11:01:42
2019-05-17 08:54:46
Dominika Jędrzejowska Mj'01 RAHIM BH
  • 1x 9b/N5 - duże konie/Konkurs nr 9 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
1 ACCEPTED 2019-05-17 11:01:24
2019-05-16 21:54:09
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 7b/P1 - duże konie/Konkurs nr 7 - REGIONALNY II el. Pucharu Podkowy
  • 1x 8b/D2 - duże konie/Konkurs nr 8 - REGIONALNY
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O035293
2. Bobowska Joanna KS Chojnów
S
O006177
3. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
4. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (J.)
brak
5. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
6. Czerwińska Pola Klub Sportowy Centurion
2007 (JM.)
O045767
7. Dziewicka Zuzanna Kj podkowa lesna
2004 (J.)
Brak
8. Gołębiewska Karolina brak
2019 (Mł.)
brak
9. Izydorczak Antonina bpk
2006 (JM.)
O048143
10. Jasiak Alicja bpk
2003 (J.)
brak
11. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
0042742
12. Kącka Magdalena nz (LKS Wolta Żółwin)
S
Brak
13. Kilian Aleksandra Stajnia ostoja kończynka
S
Brak
14. Kłos Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
brak
15. Kolwas Jm'04 Monika KJ Plejada Stefanówka
2004 (J.)
O047214
16. Kołkowicz Małgorzata KJ Gabon Walewice
S
O020947
17. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
18. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
19. Kowalska Paulina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
20. Kowalski Krzysztof Kj podkowa lesna
S
Brak
21. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
22. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
23. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
24. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
25. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
26. Malinowska Nicola Kj podkowa lesna
2004 (J.)
Brak
27. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (J.)
O036906
28. Matwijów Marta KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048444
29. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
30. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
31. Sadowska Anna Niezrzeszona
2001 (MJ.)
brak
32. Sobiepańska Julia Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2000 (MJ.)
O028768
10164031
33. Stokowska Dorota KJ Podkowa Leśna
S
O006537
34. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
S
O026300
35. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (J.)
brak
36. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
37. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
38. Zięba Amelia KJ Podkowa Leśna
2019 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

28

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
BRAK brak
2.

22

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
3.

11

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
4.

35

BIRBANT KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
5.

21

BOND KUC.WAL POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Duinveldt's Lewa
M: Uiterwaarden's Bo
K019241
6.

1

BREGO KOŃ MAŁY POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Srebrny Rumak
M: Burta
brak POL 013610126308
7.

38

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
K025873
8.

50

CASAR F:
M:
9.

3

CINDY GIRL Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 Klacz srokata F: NN
M: NN
brak
10.

23

CLASSIC DREAM HOLSZTYN DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
DE421000138812
11.

31

DILMAH HANOWER GER 2012 Wałach gniada F: Decurio
M: Die Tanzerin
K024067
12.

14

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
13.

41

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
14.

25

ELEAR SP POL 1998 Wałach kasztanowata/166 F: Elvis
M: Futrine
brak 06799
15.

27

ELURIDA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Day Dream II S
M: Ethel
K010749 616009530061706
16.

32

EUFORIA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa F: Krym
M: Emi
K016203
17.

30

EVERGREEN SP POL 2009 Wałach gniada F: Ekwador
M: Lavinia
K017529 616009640106109
18.

46

FAIR FALCON Pelna Krew Angielska POL 2002 Wałach gniada/Nn F: Sarhoob
M: Fancy Fair
Brak 6553
19.

40

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
20.

39

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
brak 616012660176309
21.

47

FURIA SP POL 1997 Klacz kasztanowata/Nn F: Nn
M: Nn
Brak POL999660444297
22.

12

KARINA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
k014463 616999661017202
23.

42

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
24.

45

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
25.

33

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
Brak
26.

36

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
27.

16

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Solaris
M: Laurentia L
brak
28.

13

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
brak
29.

10

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
30.

44

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
31.

37

MALTA WLKP POL 1997 Klacz gniada/nn F: Monsun
M: Certa
brak 05969
32.

8

MATADOR TYP POGRUBIONY POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
K026813 POL999630058204
33.

20

PANDORA PQ MAŁY KOŃ POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Ludger
M: Poezja
brak
34.

26

PASJA MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz kara/160 F: Agat
M: Parada
brak POL 006 66 02290 06
35.

9

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
K021960
36.

49

ROKITA SP POL 1998 Wałach skarogniada/159 F: Bard
M: Roxane
brak 007660118898
37.

19

SIR NANDO HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/136 F: Nero
M: Semi
brak brak
38.

43

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
K021643
39.

34

TIGER WOODS P SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: TOSCANIA P
B 616009670024814
40.

15

WONDERFUL VANILLA MAL POL 2006 Klacz gniada/mk:148 F: harpun
M: watra
K016979
41.

48

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (36)
2019-05-25
2
2019-05-25
1
MALTA (37)
2019-05-25
2
Bobowska Joanna
KS Chojnów
2019-05-25
1
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2019-05-25
3
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-25
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
DILMAH (31)
2019-05-25
1
Czerwińska Pola
Klub Sportowy Centurion
BIRBANT (35)
2019-05-25
4
2019-05-25
Dziewicka Zuzanna
Kj podkowa lesna
2019-05-25
7
Gołębiewska Karolina
brak
ELEAR (25)
2019-05-25
3
2019-05-25
Izydorczak Antonina
bpk
ROKITA (49)
2019-05-25
2
Jasiak Alicja
bpk
EUFORIA (32)
2019-05-25
4
2019-05-25
3
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-05-25
2
Kilian Aleksandra
Stajnia ostoja kończynka
ASLAN (11)
2019-05-25
3
2019-05-25
2
Kłos Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-05-25
3
Kolwas Jm'04 Monika
KJ Plejada Stefanówka
2019-05-25
3
2019-05-25
Kołkowicz Małgorzata
KJ Gabon Walewice
ELURIDA (27)
2019-05-25
1
2019-05-25
Konończuk Danuta
bpk
CASAR (50)
2019-05-25
1
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2019-05-25
3
2019-05-25
Kowalska Paulina
Bez Przynależności Klubowej
BREGO (1)
2019-05-25
2019-05-25
Kowalski Krzysztof
Kj podkowa lesna
FURIA (47)
2019-05-25
4
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
2019-05-25
5
2019-05-25
1
Kuśmirek Antonina Maria
Stajnia Malowany Koń
2019-05-25
2
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-05-25
1
2019-05-25
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
2019-05-25
2
2019-05-25
2
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-05-25
1
2019-05-25
2
Malinowska Nicola
Kj podkowa lesna
WUWU (48)
2019-05-25
5
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (40)
2019-05-25
2
2019-05-25
1
Matwijów Marta
KJ Aldragho Piaseczno
BOND (21)
2019-05-25
2
2019-05-25
1
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (38)
2019-05-25
7
2019-05-25
4
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2019-05-25
1
Sadowska Anna
Niezrzeszona
PASJA (26)
2019-05-25
6
2019-05-25
Sencio Julia
bpk
NABUCCO (18)
2019-05-25
4
2019-05-25
4
Sobiepańska Julia
Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2019-05-25
1
2019-05-25
2
Stokowska Dorota
KJ Podkowa Leśna
2019-05-25
5
2019-05-25
2
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (42)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
SZAFIR (43)
2019-05-25
2
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (45)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (12)
2019-05-25
3
2019-05-25
3
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (10)
2019-05-25
5
2019-05-25
1
Zięba Amelia
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (44)
2019-05-25
3
2019-05-25

Number of Riders: 38

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl