Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 12:19:26
2019-05-30 09:11:49
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 2x 7/L/100cm/Konkurs nr 7, kl. L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:28:36
2019-05-29 22:15:49
Agata Dybowska TINA
  • 2x 1/50cm open/Konkurs nr 1, „open”, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:28:33
2019-05-29 21:44:25
Agata Dybowska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x /60/70cm Kuce open/Konkurs nr 2, „open”, Kuce, dokładności, wys. 60/70 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 3/70cm open/Konkurs nr 3, „open”, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:37:04
2019-05-29 19:35:39
Aleksandra Majewska CALVADOS
  • 1x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:12:30
2019-05-29 14:37:35
Edyta Kędzierska NANDO
  • 2x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:43:49
2019-05-29 07:11:16
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x 8/P/110cm/Konkurs nr 8, kl. P, dwufazowy (zwykły, zwykły), 110 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/120cm/Konkurs nr 9, kl. N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:46:19
2019-05-28 18:18:43
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 2x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:46:15
2019-05-28 18:17:24
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 8/P/110cm/Konkurs nr 8, kl. P, dwufazowy (zwykły, zwykły), 110 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/120cm/Konkurs nr 9, kl. N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:46:10
2019-05-28 18:16:48
Olga Gieracz RABAT
  • 2x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:45:59
2019-05-28 18:15:18
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 7/L/100cm/Konkurs nr 7, kl. L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 8/P/110cm/Konkurs nr 8, kl. P, dwufazowy (zwykły, zwykły), 110 cm, (art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:45:56
2019-05-28 18:14:48
Patrycja Matyjasik MONTE CHRISTO
  • 1x 7/L/100cm/Konkurs nr 7, kl. L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 8/P/110cm/Konkurs nr 8, kl. P, dwufazowy (zwykły, zwykły), 110 cm, (art. 274.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:45:49
2019-05-28 18:14:08
Agata Tęcza RABAT
  • 1x 1/50cm open/Konkurs nr 1, „open”, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:09:26
2019-05-28 11:04:43
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 21:48:08
2019-05-27 14:02:13
Ewa Czyżewska ADANERO
  • 1x 1/50cm open/Konkurs nr 1, „open”, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 2x 3/70cm open/Konkurs nr 3, „open”, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:36:36
2019-05-27 13:28:45
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 8/P/110cm/Konkurs nr 8, kl. P, dwufazowy (zwykły, zwykły), 110 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/120cm/Konkurs nr 9, kl. N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:24:49
2019-05-27 13:28:31
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 2x 7/L/100cm/Konkurs nr 7, kl. L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:36:29
2019-05-27 13:28:11
Małgorzata Pawłowska NORDIKA
  • 1x 1/50cm open/Konkurs nr 1, „open”, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:36:26
2019-05-27 13:27:37
Melania Orłoś NORDIKA
  • 1x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:36:23
2019-05-27 12:55:52
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 2x 7/L/100cm/Konkurs nr 7, kl. L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:36:10
2019-05-27 07:55:13
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:36:07
2019-05-26 18:49:39
Julia Kobiałka GROT
  • 1x 3/70cm open/Konkurs nr 3, „open”, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 21:46:57
2019-05-26 18:36:43
Miła Borcuch NEXUS
  • 2x 3/70cm open/Konkurs nr 3, „open”, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:35:59
2019-05-26 18:21:43
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 8/P/110cm/Konkurs nr 8, kl. P, dwufazowy (zwykły, zwykły), 110 cm, (art. 274.5.3)
  • 1x 9/N/120cm/Konkurs nr 9, kl. N, zwykły, wys. 120 cm (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 11:50:40
2019-05-25 20:30:12
Maja Hawryluk SZIMA
  • 1x 1/50cm open/Konkurs nr 1, „open”, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 2x 3/70cm open/Konkurs nr 3, „open”, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 11:50:34
2019-05-25 18:02:50
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 21:48:47
2019-05-24 22:31:57
Dorota Duda SZTRUCEL-K
  • 2x 1/50cm open/Konkurs nr 1, „open”, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:09:30
2019-05-24 11:39:10
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 6/LL/90cm open/Konkurs nr 6, „open”, kl. LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 274,5.2) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 7/L/100cm/Konkurs nr 7, kl. L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 11:02:07
2019-05-17 08:57:22
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 2x 3/70cm open/Konkurs nr 3, „open”, dokładności, wys. 70 cm (art.238.1.1) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
  • 1x 5/80cm open/Konkurs nr 5, „open”, z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. B) zaliczane do klasyfikacji Jeździeckiej Ligi Mazowsza
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Błażejewska Hanna BPK
2003 (J.)
brak
2. Borcuch Miła nz (Stajnia Wilanów)
2006 (JM.)
Brak
3. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
4. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
5. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
6. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
7. Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
S
Brak
8. Duda Dorota nz (SKJ Legia Kozielska)
S
brak
9. Gieracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
10. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
11. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
12. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
Brak
13. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
14. Majewska Aleksandra BPK
2003 (J.)
brak
15. Matyjasik Patrycja Bpk
2005 (JM.)
O046279
16. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
FV0761/01/2019
17. Orłoś Melania Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
Brak
18. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
19. Pawłowska Małgorzata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
Brak
20. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
1998 (MJ.)
O031478
21. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
22. Pracel Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
23. Rajchel Dagmara SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
o006240
24. Rózga Bartłomiej BPK - MAZ
S
O031509
25. Tęcza Agata bpk
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
O: Sk Moszna
B: Irlandia
Brak 372IRE45186286T
2.

27

CALVADOS WLKP POL 2004 Wałach gniada/mk:156 F: Grey
M: Castella
O: Elżbieta Laszczka
B: SK Liski
brak
3.

23

CELT SP POL 2006 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
O: Agnieszka Błażejewsa
B: -
brak
4.

24

COLORADO SP POL 2010 Gleiding chestnut/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
FV0761/01/2019 616098200005485
5.

22

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
6.

30

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada F: Bakszysz / Szwadron
M: Emisja / Szampan
O: Agnieszka Skowrońska
B: Mirosław Baran
K021174 POL009661531008
7.

21

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
8.

4

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
O: Klaudia Fabicka
B: Mirosław Lingo
K013287 616009510050003
9.

8

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
10.

10

GROT MŁP POL 2000 Gleiding bay/170 F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak Brak
11.

6

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
O: Iwona Kuszewska
B: Bartłomiej Talaga
Brak 616 009 57 01844 12
12.

15

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
13.

33

KANTUS SP POL 2006 Wałach Siwa F: Bolero de Ravel
M: Kanastra
O:
B:
14.

14

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
15.

20

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
16.

32

MORIS-L SP POL 2014 Ogier c.gn. F: Graf Stepp
M: Marcisa
O:
B:
k027932
17.

25

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
18.

9

NEXUS Koń Mały POL 2007 Wałach bułana/mk:160 F: Demon
M: Nesca
O: Kaczor Marian
B: Kaczor Marian
Brak
19.

13

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
O: Izabella Przeradowska
B:
K023008
20.

1

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
21.

18

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
22.

19

RABAT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
O: Marzena Dębska
B:
Brak
23.

5

SZTRUCEL-K KUC POL 2008 Ogier inna/kuc:130cm F: Majk
M: Sasanka
O: Marcin Fabiński
B: Jarosław Pojasek
brak POL 013 54 00443 08
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błażejewska Hanna
BPK
CELT (23)
2019-06-01
3
2019-06-01
8
2019-06-01
Borcuch Miła
nz (Stajnia Wilanów)
NEXUS (9)
2019-06-01
2019-06-01
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (22)
2019-06-01
1
2019-06-01
4
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (18)
2019-06-01
6
2019-06-01
4
2019-06-01
5
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (8)
2019-06-01
2
2019-06-01
2
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-06-01
1
2019-06-01
5
Czyżewska Ewa
nz (SKJ Legia Kozielska)
ADANERO (17)
2019-06-01
1
2019-06-01
6
2019-06-01
1
Duda Dorota
nz (SKJ Legia Kozielska)
2019-06-01
1
2019-06-01
5
2019-06-01
3
Gieracz Olga
Bpk
RABAT (19)
2019-06-01
2019-06-01
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-06-01
1
2019-06-01
3
2019-06-01
1
Kędzierska Edyta
Agroturystyka Safari Domaniewice
NANDO (25)
2019-06-01
2
2019-06-01
7
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (10)
2019-06-01
2019-06-01
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (6)
2019-06-01
2019-06-01
Majewska Aleksandra
BPK
2019-06-01
5
2019-06-01
5
Matyjasik Patrycja
Bpk
2019-06-01
4
2019-06-01
6
Okuła Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-06-01
3
2019-06-01
1
Orłoś Melania
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
NORDIKA (13)
2019-06-01
2019-06-01
9
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-06-01
4
2019-06-01
3
Pawłowska Małgorzata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
NORDIKA (13)
2019-06-01
1
Pietrak Agnieszka
KJ Aromer
GACEK (4)
2019-06-01
3
2019-06-01
6
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (14)
2019-06-01
1
2019-06-01
2
2019-06-01
Pracel Marianna
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
KANTUS (33)
2019-06-01
7
2019-06-01
Rajchel Dagmara
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
MORIS-L (32)
2019-06-01
2
2019-06-01
5
Rózga Bartłomiej
BPK - MAZ
ELEKT (30)
2019-06-01
4
2019-06-01
3
2019-06-01
Tęcza Agata
bpk
RABAT (19)
2019-06-01

Number of Riders: 25

Number of Horses: 23

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl