Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:50:09
2019-06-22 14:50:09
Marta Frankowska PUBLIMA
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:40:08
2019-06-22 14:40:08
Marianna Wysmułek EL HAJAT
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:38:36
2019-06-22 14:38:36
Halina Vasylkiv KAZIK
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:34:13
2019-06-22 14:34:13
Halina Vasylkiv KLARYSA
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:33:17
2019-06-22 14:33:17
Joanna Smutrykowska LOTNY
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:32:02
2019-06-22 14:32:02
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:31:16
2019-06-22 14:31:16
Klara Ohme EL HAJAT
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:30:36
2019-06-22 14:30:36
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:29:50
2019-06-22 14:29:50
Oliwia Kamińska SZAFIR
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:29:07
2019-06-22 14:29:07
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:28:01
2019-06-22 14:28:01
Paulina Mokrogulska FRESZ OLI
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:27:11
2019-06-22 14:27:11
Paulina Mokrogulska CAMARGO
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:26:31
2019-06-22 14:26:31
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:25:49
2019-06-22 14:25:49
Maja Kryst FIGLARZ
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:25:07
2019-06-22 14:25:07
Urszula Kruszewska KAPSEL
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:24:19
2019-06-22 14:24:19
Angelika Kapelańska FIGLARZ
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:23:42
2019-06-22 14:23:42
Oliwia Kamińska KAPSEL
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:22:52
2019-06-22 14:22:52
Zuzanna Dziewicka FAIR FALCON
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:22:15
2019-06-22 14:22:15
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:21:27
2019-06-22 14:21:27
Alicja Bogdańska FIGLARZ
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:20:52
2019-06-22 14:20:52
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:20:13
2019-06-22 14:20:13
Agata Banaszczyk FRESZ OLI
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 00:32:29
2019-06-21 13:51:56
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 00:32:27
2019-06-21 13:51:03
Olga Skórzyńska EL NINO
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 00:32:25
2019-06-21 12:53:40
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 00:32:23
2019-06-21 11:31:36
Sandra Daszkiewicz ELITA
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 00:32:20
2019-06-21 10:41:15
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 20:55:34
2019-06-20 20:22:27
Magdalena Procyszyn CARRY BEST
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 20:55:30
2019-06-20 20:21:07
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:23:18
2019-06-19 22:08:22
Julia Złotkowska JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:23:17
2019-06-19 21:49:00
Marysia Porada JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:23:15
2019-06-19 21:42:01
Natalia Wolnomiejska SARIN
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:23:13
2019-06-19 21:40:40
Agata Bogumił ANILA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 10:23:10
2019-06-19 14:26:38
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 13:17:08
2019-06-19 09:31:49
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 13:17:06
2019-06-19 09:29:52
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 01:18:01
2019-06-18 22:36:20
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 01:17:33
2019-06-18 19:01:12
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 01:17:30
2019-06-18 15:29:04
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 01:17:27
2019-06-18 15:28:25
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 02:45:22
2019-06-17 20:48:06
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 02:45:16
2019-06-17 20:47:33
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 02:45:13
2019-06-17 20:08:01
Anastazja Burzyńska-Ellis MAKARY
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 00:59:54
2019-06-16 22:47:35
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 09:47:40
2019-06-14 00:59:46
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 09:47:36
2019-06-14 00:57:51
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 09:47:34
2019-06-13 15:19:29
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 01:00:19
2019-06-12 19:00:52
Dominika Jędrzejowska MARISKA
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 01:00:15
2019-06-12 15:02:52
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 23:03:13
2019-06-11 18:24:07
Weronika Kosinska MADRYT
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 15:55:55
2019-06-08 21:53:03
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
2. Banaszczyk Agata KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
4. Bogdańska Alicja KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
5. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (JM.)
brak
6. Burzyńska-Ellis Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
Brak
7. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
8. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
9. Dziewicka Zuzanna Kj podkowa lesna
2004 (JM.)
Brak
10. Frankowska Marta Kj Podkowa lesna
S
Brak
11. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
12. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
13. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
14. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
15. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
16. Kilian Aleksandra nz
S
Brak
17. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
18. Kosinska Weronika Brak
2004 (JM.)
31628/17
19. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
20. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
21. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023220
22. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
23. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
24. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
25. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
26. Paszkowska Agnieszka SJ Szarża Popówek
S
O010171
27. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035294
28. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
29. Porada Marysia UKS Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
30. Procyszyn Joanna brak
S
O039384
31. Procyszyn Magdalena niezrzeszony
S
brak
32. Skórzyńska Olga SKJ PONY POWER
2006 (JM.)
brak
33. Smutrykowska Joanna KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
34. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
35. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
36. Wolnomiejska Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
37. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
38. Żelazny Wiktoria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2004 (JM.)
o032270
39. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (J.)
O041584
40. Złotkowska Julia UKS Impuls-Łoś
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
O: Stachnik Robert
B: Stachnik Robert
K023403 brak
2.

13

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
3.

29

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
4.

26

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
O: Agnieszka Niewitecka
B: Borkowski Stanisław
brak 616007611072602
5.

24

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K024224 brak
6.

1

ASLAN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
O: Jan Jankowski
B: Paweł Mazur
Brak 616006580149913
7.

31

BAKALIAJ Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Bagnica
O: Sylwia Piechnik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
12697
8.

42

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
9.

30

CARRY BEST OLD POL 2011 Klacz gniada/157 F: cecottos's as
M: greath dream
O: procyszyn magdalena
B: dajana nicodem
brak de418181112211
10.

25

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
11.

46

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
O: Agnieszka Adamska
B: Petroniusz Frejlich
brak 616POL12009218A
12.

34

EL NINO Kuc Kwpn POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
O: Krzysztof Aniołek
B: F Fievez-Smit
brak
13.

32

ELITA NN POL 2006 Klacz bułana/kuc:150 F: nn
M: nn
O: Stefan Jerzak
B: nn
brak brak
14.

40

FAIR FALCON Pelna Krew Angielska POL 2002 Wałach gniada/Nn F: Sarhoob
M: Fancy Fair
O: Anna Cynalewska- Kurek
B: Belgia
Brak 6553
15.

38

FIGLARZ Typ Kuc POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak 616999580859808
16.

15

FILEJKA KUC POL 09.07.2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Grzegorz Zięba
B: SK Plękity
K006437 POL01366007820108465
17.

36

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
18.

14

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
O: Karol Jerzak
B: Nn
K027358 616 999 66 11158 03
19.

28

JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN Kuc Wal POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Joiners Kilkenny
M: De Evertshoeve's Angara
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 528210000961240
20.

41

KAPSEL Typ Prymitywny POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak POL999590163201
21.

12

KARINA Śląska POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcik
B: Katarzyna Wójcik
k014463 616999661017202
22.

16

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Diana
O: Dagmara Andczak
B: -
Brak 07965
23.

45

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
24.

39

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
25.

37

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
26.

47

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
O: KJ Podkowa Leśna
B: Teresa Berkan
brak POL012630172305
27.

10

MADRYT SP POL 2013 Wałach kara/168 F: Barros
M: Malezja
O: Anna Olszewska
B: Kukawka Piotr
Brak
28.

17

MAKARY KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:120 F: Nn
M: Nn
O: Zawitkowska
B: Nn
Brak
29.

11

MARISKA NN POL 2012 Klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Kowalska Jędrzejowska
B: Nn
Brak Brak
30.

35

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
O: Aneta Aniołek
B: GB
k028023
31.

9

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
32.

48

PUBLIMA Malopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/Nn F: Bolivar
M: Padwa
O: Janina Kurek
B: Mateusz Strychalski
Brak 006550020205
33.

33

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
k027121 616009600203910
34.

27

SARIN Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 616999661974209
35.

44

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643
36.

43

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
OLIVER (35)
2019-06-23
1
2019-06-23
Banaszczyk Agata
KJ Podkowa Leśna
2019-06-23
1
2019-06-23
9
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (37)
2019-06-23
1
2019-06-23
4
Bogdańska Alicja
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (38)
2019-06-23
10
Bogumił Agata
UKS Impuls -Łoś
ANILA (26)
2019-06-23
13
2019-06-23
10
2019-06-23
6
Burzyńska-Ellis Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
MAKARY (17)
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
ELITA (32)
2019-06-23
9
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (39)
2019-06-23
4
Dziewicka Zuzanna
Kj podkowa lesna
2019-06-23
11
2019-06-23
11
Frankowska Marta
Kj Podkowa lesna
PUBLIMA (48)
2019-06-23
14
2019-06-23
1
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (24)
2019-06-23
3
2019-06-23
4
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-06-23
3
2019-06-23
1
MARISKA (11)
2019-06-23
1
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (13)
2019-06-23
2
2019-06-23
1
2019-06-23
2019-06-23
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (41)
2019-06-23
1
SZAFIR (44)
2019-06-23
2
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (38)
2019-06-23
5
Kilian Aleksandra
nz
ASLAN (1)
2019-06-23
8
2019-06-23
2019-06-23
11
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2019-06-23
Kosinska Weronika
Brak
MADRYT (10)
2019-06-23
2019-06-23
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (41)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (38)
2019-06-23
8
2019-06-23
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-06-23
1
2019-06-23
2
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (42)
2019-06-23
2
2019-06-23
5
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2019-06-23
1
CAMARGO (42)
2019-06-23
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (43)
2019-06-23
6
2019-06-23
7
2019-06-23
9
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (45)
2019-06-23
1
2019-06-23
12
2019-06-23
1
Paszkowska Agnieszka
SJ Szarża Popówek
AJGOR (23)
2019-06-23
1
2019-06-23
2
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (44)
2019-06-23
3
2019-06-23
Piechnik Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2019-06-23
2
2019-06-23
3
Porada Marysia
UKS Impuls-Łoś
2019-06-23
1
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (29)
2019-06-23
2019-06-23
4
Procyszyn Magdalena
niezrzeszony
2019-06-23
4
2019-06-23
Skórzyńska Olga
SKJ PONY POWER
EL NINO (34)
2019-06-23
17
2019-06-23
1
2019-06-23
10
Smutrykowska Joanna
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (47)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (39)
2019-06-23
1
KAZIK (45)
2019-06-23
1
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (12)
2019-06-23
7
2019-06-23
8
Wolnomiejska Natalia
Uks Impuls-Łoś
SARIN (27)
2019-06-23
1
2019-06-23
11
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2019-06-23
13
2019-06-23
1
Żelazny Wiktoria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RIHANNA (33)
2019-06-23
5
2019-06-23
1
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (14)
2019-06-23
1
2019-06-23
16
2019-06-23
1
FILEJKA (15)
2019-06-23
4
2019-06-23
5
2019-06-23
2
Złotkowska Julia
UKS Impuls-Łoś
2019-06-23
3

Number of Riders: 40

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl