Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
51 ACCEPTED 2019-06-22 14:50:09
2019-06-22 14:50:09
Marta Frankowska PUBLIMA
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
50 ACCEPTED 2019-06-22 14:40:08
2019-06-22 14:40:08
Marianna Wysmułek EL HAJAT
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
49 ACCEPTED 2019-06-22 14:38:36
2019-06-22 14:38:36
Halina Vasylkiv KAZIK GR. B
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
48 ACCEPTED 2019-06-22 14:34:13
2019-06-22 14:34:13
Halina Vasylkiv KLARYSA
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
47 ACCEPTED 2019-06-22 14:33:17
2019-06-22 14:33:17
Joanna Smutrykowska LOTNY
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
46 ACCEPTED 2019-06-22 14:32:02
2019-06-22 14:32:02
Krystyna Piątkowska SZAFIR
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
45 ACCEPTED 2019-06-22 14:31:16
2019-06-22 14:31:16
Klara Ohme EL HAJAT
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
44 ACCEPTED 2019-06-22 14:30:36
2019-06-22 14:30:36
Klara Ohme KAZIK GR. B
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
43 ACCEPTED 2019-06-22 14:29:50
2019-06-22 14:29:50
Oliwia Kamińska SZAFIR
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
42 ACCEPTED 2019-06-22 14:29:07
2019-06-22 14:29:07
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
41 ACCEPTED 2019-06-22 14:28:01
2019-06-22 14:28:01
Paulina Mokrogulska FRESZ OLI
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
40 ACCEPTED 2019-06-22 14:27:11
2019-06-22 14:27:11
Paulina Mokrogulska CAMARGO
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
39 ACCEPTED 2019-06-22 14:26:31
2019-06-22 14:26:31
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
38 ACCEPTED 2019-06-22 14:25:49
2019-06-22 14:25:49
Maja Kryst FIGLARZ
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
37 ACCEPTED 2019-06-22 14:25:07
2019-06-22 14:25:07
Urszula Kruszewska M'07 KAPSEL
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
36 ACCEPTED 2019-06-22 14:24:19
2019-06-22 14:24:19
Angelika Białkowska FIGLARZ
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
35 ACCEPTED 2019-06-22 14:23:42
2019-06-22 14:23:42
Oliwia Kamińska KAPSEL
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
34 ACCEPTED 2019-06-22 14:22:52
2019-06-22 14:22:52
Zuzanna Dziewicka FAIR FALCON
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
33 ACCEPTED 2019-06-22 14:22:15
2019-06-22 14:22:15
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
32 ACCEPTED 2019-06-22 14:21:27
2019-06-22 14:21:27
Alicja Bogdańska FIGLARZ
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
31 ACCEPTED 2019-06-22 14:20:52
2019-06-22 14:20:52
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
30 ACCEPTED 2019-06-22 14:20:13
2019-06-22 14:20:13
Agata Banaszczyk FRESZ OLI
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
29 ACCEPTED 2019-06-22 00:32:29
2019-06-21 13:51:56
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
28 ACCEPTED 2019-06-22 00:32:27
2019-06-21 13:51:03
Olga Skórzyńska EL NINO
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
27 ACCEPTED 2019-06-22 00:32:25
2019-06-21 12:53:40
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
26 ACCEPTED 2019-06-22 00:32:23
2019-06-21 11:31:36
Sandra Daszkiewicz ELITA
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
25 ACCEPTED 2019-06-22 00:32:20
2019-06-21 10:41:15
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
24 ACCEPTED 2019-06-20 20:55:34
2019-06-20 20:22:27
Magdalena Procyszyn CARRY BEST
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
23 ACCEPTED 2019-06-20 20:55:30
2019-06-20 20:21:07
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
22 ACCEPTED 2019-06-20 10:23:18
2019-06-19 22:08:22
Julia Złotkowska JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
21 ACCEPTED 2019-06-20 10:23:17
2019-06-19 21:49:00
Marysia Porada JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
20 ACCEPTED 2019-06-20 10:23:15
2019-06-19 21:42:01
Natalia Wolnomiejska Jm'07 SARIN
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
19 ACCEPTED 2019-06-20 10:23:13
2019-06-19 21:40:40
Agata Bogumił ANILA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
18 ACCEPTED 2019-06-20 10:23:10
2019-06-19 14:26:38
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
17 ACCEPTED 2019-06-19 13:17:08
2019-06-19 09:31:49
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
16 ACCEPTED 2019-06-19 13:17:06
2019-06-19 09:29:52
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
15 ACCEPTED 2019-06-19 01:18:01
2019-06-18 22:36:20
Weronika Sobczak J'02 BOLIVAR
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
14 ACCEPTED 2019-06-19 01:17:33
2019-06-18 19:01:12
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
13 ACCEPTED 2019-06-19 01:17:30
2019-06-18 15:29:04
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
12 ACCEPTED 2019-06-19 01:17:27
2019-06-18 15:28:25
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
11 ACCEPTED 2019-06-18 02:45:22
2019-06-17 20:48:06
Karolina Sujecka Mj'01 FUGA
  • 1x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
10 ACCEPTED 2019-06-18 02:45:16
2019-06-17 20:47:33
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 5/LL/90cm/Konkurs nr 5, „open”, klasa LL, dwufazowy (dokładności, zwykły), wys. 90 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
9 ACCEPTED 2019-06-18 02:45:13
2019-06-17 20:08:01
Anastazja Burzyńska-Ellis MAKARY
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
8 ACCEPTED 2019-06-17 00:59:54
2019-06-16 22:47:35
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 6/L/100cm/Konkurs nr 6, klasa L, zwykły, wys. 100 cm (art. 238.2.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy
  • 1x 7/P/110cm/Konkurs nr 7, klasa P, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269) wys. 110 cm
7 ACCEPTED 2019-06-14 09:47:40
2019-06-14 00:59:46
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
6 ACCEPTED 2019-06-14 09:47:36
2019-06-14 00:57:51
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
5 ACCEPTED 2019-06-14 09:47:34
2019-06-13 15:19:29
Zuza Kaleta AJSZA
  • 1x 0/Pony Gmes/Konkurs nr 0 open Pony Games, klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
4 ACCEPTED 2019-06-13 01:00:19
2019-06-12 19:00:52
Dominika Jędrzejowska Mj'01 MARISKA
  • 2x 2A/60cm/Konkurs nr 2, SERIA A „open”, Kuce, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
3 ACCEPTED 2019-06-13 01:00:15
2019-06-12 15:02:52
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
2 ACCEPTED 2019-06-11 23:03:13
2019-06-11 18:24:07
Weronika Kosinska MADRYT
  • 2x 1/50cm/Konkurs nr 1, „open”, Debiuty, dokładności, wys. 50 cm (art. 238.1.1) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2B/60cm/Konkurs nr 2, SERIA B „open”, duże konie, dokładności, wys. 60 cm (art. 238.1.1), klasyfikacja Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
1 ACCEPTED 2019-06-09 15:55:55
2019-06-08 21:53:03
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x 3/mini LL/70cm/Konkurs nr 3, „open, klasa mini LL, dokładności z trafieniem w normę czasu , wys. 70 cm (Zał. S1 Reg. PZJ) , klasyfikacja Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 2x 4/80cm/Konkurs nr 4, „open”, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm (Zał. S1 Reg. PZJ), klasyfikacja Pucharu Podkowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
2. Banaszczyk Agata KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O035293
4. Bogdańska Alicja KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
5. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (J.)
brak
6. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
7. Burzyńska-Ellis Anastazja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
8. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (JM.)
O053651
9. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
10. Dziewicka Zuzanna Kj podkowa lesna
2004 (J.)
Brak
11. Frankowska Marta Kj Podkowa lesna
S
Brak
12. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
13. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
0042742
14. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
15. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
16. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
17. Kilian Aleksandra Stajnia ostoja kończynka
S
Brak
18. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
19. Kosinska Weronika Brak
2004 (J.)
31628/17
20. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
21. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
22. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
S
O023220
23. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
24. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
25. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
26. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
27. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
28. Piątkowska Krystyna KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
O035294
29. Piechnik Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O038621
30. Porada Marysia UKS Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
31. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
32. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
33. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
34. Skórzyńska Olga SKJ PONY POWER
2006 (JM.)
brak
35. Smutrykowska Joanna KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
36. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (MJ.)
O041723
37. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (MJ.)
O039408
38. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (J.)
brak
39. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
40. Wolnomiejska Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
41. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
brak
42. Żelazny Wiktoria Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2004 (J.)
o032270
43. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (MJ.)
O041584
44. Złotkowska Julia UKS Impuls-Łoś
2005 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

23

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
2.

13

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
3.

29

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
K024468 616009590062410
4.

26

ANILA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Tenor
M: Anika
brak 616007611072602
5.

24

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
6.

1

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
7.

31

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
8.

22

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
K020704 61600960007912
9.

42

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
K025873
10.

30

CARRY BEST OLD POL 2011 Klacz gniada/157 F: cecottos's as
M: greath dream
K024203 de418181112211
11.

25

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
K023470
12.

46

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
13.

34

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
14.

32

ELITA NN POL 2006 Klacz bułana/150 F: nn
M: nn
brak brak
15.

40

FAIR FALCON Pelna Krew Angielska POL 2002 Wałach gniada/Nn F: Sarhoob
M: Fancy Fair
Brak 6553
16.

38

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
17.

15

FILEJKA KUC POL 09.07.2001 Klacz gniada/145 F: Suseł
M: Figa
K006437 POL01366007820108465
18.

36

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
brak 616012660176309
19.

19

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes
M: Fala
K023944 Brak
20.

18

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
K005435
21.

14

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/107 F: Nn
M: Nn
K027358 616 999 66 11158 03
22.

28

JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN KUC WAL POL 2007 Wałach siwa F: Joiners Kilkenny
M: De Evertshoeve's Angara
brak 528210000961240
23.

41

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
24.

12

KARINA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
k014463 616999661017202
25.

16

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Diana
Brak 07965
26.

45

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
27.

39

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
28.

37

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
29.

21

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
K027268
30.

47

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
31.

10

MADRYT SP POL 2013 Wałach kara/168 F: Barros
M: Malezja
Brak
32.

17

MAKARY KUC POL 2004 Wałach srokata/120 F: Nn
M: Nn
Brak
33.

11

MARISKA NN POL 2012 Klacz gniada/137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
34.

35

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
k028023
35.

9

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
36.

20

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/145 F: Nando Super
M: Penny
K021893
37.

48

PUBLIMA MALOPOLSKA POL 2005 Klacz kasztanowata/Nn F: Bolivar
M: Padwa
Brak 006550020205
38.

33

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
k027121 616009600203910
39.

27

SARIN TYP SZLACHETNY POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak 616999661974209
40.

44

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada F: Cwał
M: Sekwana
K021643
41.

43

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
OLIVER (35)
2019-06-23
1
2019-06-23
Banaszczyk Agata
KJ Podkowa Leśna
2019-06-23
1
2019-06-23
9
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (37)
2019-06-23
1
2019-06-23
4
Bogdańska Alicja
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (38)
2019-06-23
10
Bogumił Agata
UKS Impuls -Łoś
ANILA (26)
2019-06-23
13
2019-06-23
10
2019-06-23
6
Burzyńska-Ellis Anastazja
Bez Przynależności Klubowej
MAKARY (17)
2019-06-23
2019-06-23
2019-06-23
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
ELITA (32)
2019-06-23
9
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (39)
2019-06-23
4
Dziewicka Zuzanna
Kj podkowa lesna
2019-06-23
11
2019-06-23
11
Frankowska Marta
Kj Podkowa lesna
PUBLIMA (48)
2019-06-23
14
2019-06-23
1
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (24)
2019-06-23
3
2019-06-23
4
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-06-23
3
2019-06-23
1
MARISKA (11)
2019-06-23
1
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (13)
2019-06-23
2
2019-06-23
1
2019-06-23
2019-06-23
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (41)
2019-06-23
1
SZAFIR (44)
2019-06-23
2
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (38)
2019-06-23
5
Kilian Aleksandra
Stajnia ostoja kończynka
ASLAN (1)
2019-06-23
8
2019-06-23
2019-06-23
11
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2019-06-23
Kosinska Weronika
Brak
MADRYT (10)
2019-06-23
2019-06-23
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (41)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (38)
2019-06-23
8
2019-06-23
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-06-23
1
2019-06-23
2
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (42)
2019-06-23
2
2019-06-23
5
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2019-06-23
1
CAMARGO (42)
2019-06-23
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (43)
2019-06-23
6
2019-06-23
7
2019-06-23
9
Ohme Klara
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (45)
2019-06-23
1
2019-06-23
12
2019-06-23
1
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (23)
2019-06-23
1
2019-06-23
2
Piątkowska Krystyna
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (44)
2019-06-23
3
2019-06-23
Piechnik Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2019-06-23
2
2019-06-23
3
Porada Marysia
UKS Impuls-Łoś
2019-06-23
1
Procyszyn Joanna
BPK (MAZ)
ALMERO (29)
2019-06-23
2019-06-23
4
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
2019-06-23
4
2019-06-23
Skórzyńska Olga
SKJ PONY POWER
EL NINO (34)
2019-06-23
17
2019-06-23
1
2019-06-23
10
Smutrykowska Joanna
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (47)
2019-06-23
1
2019-06-23
1
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (39)
2019-06-23
1
KAZIK (45)
2019-06-23
1
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (12)
2019-06-23
7
2019-06-23
8
Wolnomiejska Natalia
Uks Impuls-Łoś
SARIN (27)
2019-06-23
1
2019-06-23
11
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2019-06-23
13
2019-06-23
1
Żelazny Wiktoria
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RIHANNA (33)
2019-06-23
5
2019-06-23
1
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (14)
2019-06-23
1
2019-06-23
16
2019-06-23
1
FILEJKA (15)
2019-06-23
4
2019-06-23
5
2019-06-23
2
Złotkowska Julia
UKS Impuls-Łoś
2019-06-23
3

Number of Riders: 44

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl