Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
30 ACCEPTED 2019-06-20 20:53:53
2019-06-20 20:53:53
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
  • 1x 8/D2/Konkurs nr. 8, D2, ZR
29 ACCEPTED 2019-06-20 20:53:00
2019-06-20 20:53:00
Marianna Wysmułek LOTNY
  • 2x 3/L2 2013 kuce/Konkurs nr. 3, L2 2013, kuce, ZT
28 ACCEPTED 2019-06-20 20:52:19
2019-06-20 20:52:19
Halina Vasylkiv KLARYSA
  • 1x 2/Debiuty/Konkurs nr. 2, Debiuty, Program w ramach III eliminacji Pucharu Podkowy / Mazowieckiego Talentu Jeżdzieckiego
  • 1x 3/L2 2013 kuce/Konkurs nr. 3, L2 2013, kuce, ZT
27 ACCEPTED 2019-06-20 20:51:46
2019-06-20 20:51:46
Aleksandra Sypuła Mj'99 KAZIK GR. B
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
26 ACCEPTED 2019-06-20 20:51:06
2019-06-20 20:51:06
Dorota Stokowska EL HAJAT
  • 1x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
25 ACCEPTED 2019-06-20 20:50:30
2019-06-20 20:50:30
Paulina Mokrogulska FRESZ OLI
  • 1x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr. 1, Próba Caprillego Cap-40-LL-2 towarzyski, Program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeżdzieckiego
24 ACCEPTED 2019-06-20 20:49:45
2019-06-20 20:49:45
Julia Margas KAZIK GR. B
  • 1x 4/L4 kuce/Konkurs nr. 4, L4 kuce, ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
23 ACCEPTED 2019-06-20 20:49:07
2019-06-20 20:49:07
Julia Margas FIGLARZ
  • 1x 3/L2 2013 kuce/Konkurs nr. 3, L2 2013, kuce, ZT
22 ACCEPTED 2019-06-20 20:48:36
2019-06-20 20:48:36
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
21 ACCEPTED 2019-06-20 20:47:45
2019-06-20 20:47:45
Agata Budniak FRESZ OLI
  • 1x 3/L2 2013 kuce/Konkurs nr. 3, L2 2013, kuce, ZT
20 ACCEPTED 2019-06-20 20:47:14
2019-06-20 20:47:14
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 8/D2/Konkurs nr. 8, D2, ZR
19 ACCEPTED 2019-06-20 20:43:28
2019-06-20 19:39:17
Maja Mokosa ZUMI
  • 2x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
18 ACCEPTED 2019-06-20 10:22:56
2019-06-19 20:57:42
Kaja Tarłowska GRETKA
  • 1x 11/C2/Konkurs nr. 11, C2, ZR
17 ACCEPTED 2019-06-20 10:22:55
2019-06-19 17:36:41
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x 9/N4/Konkurs nr. 9, N4, ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy
16 ACCEPTED 2019-06-20 10:22:50
2019-06-19 13:47:23
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
15 ACCEPTED 2019-06-19 01:18:24
2019-06-19 00:41:57
Katarzyna Mikulska-Sękalska CEDRINO
  • 2x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
14 ACCEPTED 2019-06-19 01:18:22
2019-06-18 20:20:33
Lidia Chomentowska NOTACJA
  • 1x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
13 ACCEPTED 2019-06-19 01:18:21
2019-06-18 11:58:33
Danuta Konończuk CASAR 155
  • 1x 11/C2/Konkurs nr. 11, C2, ZR
12 ACCEPTED 2019-06-18 02:43:59
2019-06-17 22:27:23
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
11 ACCEPTED 2019-06-18 02:43:55
2019-06-17 12:05:31
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
10 ACCEPTED 2019-06-17 11:03:17
2019-06-17 10:28:30
Zuzanna Kołtuńska ZEFIR
  • 1x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
9 ACCEPTED 2019-06-17 11:03:13
2019-06-17 10:16:31
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
8 ACCEPTED 2019-06-14 09:46:55
2019-06-13 15:16:15
Zuza Kaleta AJSZA
  • 2x 1/Cap-40-LL-2/Konkurs nr. 1, Próba Caprillego Cap-40-LL-2 towarzyski, Program w ramach Mazowieckiego Talentu Jeżdzieckiego
  • 1x 2/Debiuty/Konkurs nr. 2, Debiuty, Program w ramach III eliminacji Pucharu Podkowy / Mazowieckiego Talentu Jeżdzieckiego
7 ACCEPTED 2019-06-13 01:00:08
2019-06-12 14:59:05
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
6 ACCEPTED 2019-06-13 01:00:05
2019-06-12 09:12:01
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
  • 1x 8/D2/Konkurs nr. 8, D2, ZR
5 ACCEPTED 2019-06-11 16:36:24
2019-06-11 11:31:53
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 7/P3/Konkurs nr. 7, P3 ZR + ZT, w ramach III el. Pucharu Podkowy
4 ACCEPTED 2019-06-11 16:36:21
2019-06-10 21:58:42
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
  • 1x 6/L4/Konkurs nr. 6, L4 ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy, Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
3 ACCEPTED 2019-06-10 19:41:53
2019-06-09 21:01:58
Paulina Kowalska BREGO
  • 2x 5/L2 2013/Konkurs nr. 5, L2 2013, ZT
2 ACCEPTED 2019-06-09 15:55:46
2019-06-09 12:38:47
Antonina Kuśmirek AFRODYZJAK
  • 2x 2/Debiuty/Konkurs nr. 2, Debiuty, Program w ramach III eliminacji Pucharu Podkowy / Mazowieckiego Talentu Jeżdzieckiego
1 ACCEPTED 2019-06-09 15:55:43
2019-06-08 21:51:13
Dominika Jędrzejowska Mj'01 RAHIM BH
  • 1x 9/N4/Konkurs nr. 9, N4, ZR, w ramach III el. Pucharu Podkowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O035293
2. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
3. Charpin Mikołaj Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (MJ.)
O033574
4. Chomentowska Lidia Stajnia Kobra Park
S
none
5. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
0042742
6. Kącka Magdalena nz (LKS Wolta Żółwin)
S
Brak
7. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
8. Kilian Aleksandra Stajnia ostoja kończynka
S
Brak
9. Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo
S
Brak
10. Kołtuńska Zuzanna LKS Wolta
2016 (Mł.)
brak
11. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
12. Kowalska Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
13. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
14. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
15. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
16. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (J.)
O036906
17. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
18. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
19. Mokosa Maja nz
2005 (J.)
brak
20. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
21. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
22. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
23. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (J.)
O050235
24. Stokowska Dorota KJ Podkowa Leśna
S
O006537
25. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
26. Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska
S
O011994
27. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (J.)
brak
28. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
29. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
30. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

3

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
BRAK brak
2.

9

AJSZA KUC NIEMIECKI NLD 2009 Klacz gniada/118 F: nn
M: nn
brak 528 009 09 1167446
3.

19

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
4.

5

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
5.

4

BREGO KOŃ MAŁY POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Srebrny Rumak
M: Burta
brak POL 013610126308
6.

24

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
K025873
7.

12

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
8.

14

CASAR 155 HOL POL 2003 Wałach siwa/172 F: Carpaccio
M: Eila
brak 103DA46
9.

16

CEDRINO WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Cesarka
K023344 007 60 00586 07
10.

10

CLASSIC DREAM HOLSZTYN DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
DE421000138812
11.

18

DANCE BOY MECKLENBURGER DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
K020991 427270508509
12.

27

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
13.

25

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
14.

23

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
brak 616012660176309
15.

20

GRETKA KM POL 2005 Klacz kara/mk:149 F: Pepino
M: Gina
K017971 POL013530121405
16.

8

KARINA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
k014463 616999661017202
17.

26

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
18.

28

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
19.

22

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
20.

6

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
21.

29

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
22.

13

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
K026057
23.

7

MATADOR TYP POGRUBIONY POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
K026813 POL999630058204
24.

15

NOTACJA TRAKEŃSKA POL 2010 Klacz kara/170 F: Czarczaf/Ogar
M: Nostalgia/Grey xo
none
25.

2

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
K021960
26.

31

WALLENROD F:
M:
27.

30

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
28.

11

ZEFIR SP POL 2003 Wałach kara/165 F: nn
M: nn
brak pol 999 66 33126 04
29.

21

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
Brak 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (22)
2019-06-22
2
2019-06-22
1
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2019-06-22
4
Charpin Mikołaj
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-06-22
1
Chomentowska Lidia
Stajnia Kobra Park
NOTACJA (15)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-06-22
1
Kącka Magdalena
nz (LKS Wolta Żółwin)
2019-06-22
2
2019-06-22
1
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (9)
2019-06-22
3
2019-06-22
2
Kilian Aleksandra
Stajnia ostoja kończynka
ASLAN (5)
2019-06-22
3
Kmiecińska - Wasiak Martyna
SKJ Bajardo
2019-06-22
4
2019-06-22
6
Kołtuńska Zuzanna
LKS Wolta
ZEFIR (11)
2019-06-22
7
2019-06-22
4
Kowalska Paulina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
BREGO (4)
2019-06-22
1
2019-06-22
Kubiak Oliwia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-06-22
1
Kuśmirek Antonina Maria
Stajnia Malowany Koń
2019-06-22
2
2019-06-22
3
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
2019-06-22
8
2019-06-22
1
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (25)
2019-06-22
3
KAZIK (26)
2019-06-22
1
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
CEDRINO (16)
2019-06-22
8
2019-06-22
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (24)
2019-06-22
5
2019-06-22
3
Mokosa Maja
nz
ZUMI (21)
2019-06-22
6
2019-06-22
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2019-06-22
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (30)
2019-06-22
3
2019-06-22
2
Skarżyńska Alicja
brak
CAMELOT (12)
2019-06-22
2
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (13)
2019-06-22
3
2019-06-22
5
Stokowska Dorota
KJ Podkowa Leśna
2019-06-22
5
2019-06-22
Tarłowska Kaja
St. KJ Legia Kozielska
GRETKA (20)
2019-06-22
1
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (28)
2019-06-22
1
2019-06-22
1
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (8)
2019-06-22
4
2019-06-22
4
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (6)
2019-06-22
1
2019-06-22
7
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (29)
2019-06-22
2
2019-06-22

Number of Riders: 30

Number of Horses: 29

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl