Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A finał Pucharu Podkowy
Podkowa Leśna, 22.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 22:24:25
2019-09-20 22:24:25
Krzysztof Kowalski MAŁA CZARNA
  • 2x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 22:23:36
2019-09-20 22:23:36
Zuzanna Kaleta BRYLANT
  • 2x 2/debiuty/Debiuty ZT, program w ramach PP i MTJ
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:56:31
2019-09-20 21:56:31
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:54:45
2019-09-20 21:54:45
Aleksandra Sypuła Mj'99 KAZIK
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:53:30
2019-09-20 21:53:30
Zuzanna Kaleta FIGLARZ
  • 1x 1/Próba Caprillego/Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:51:07
2019-09-20 21:51:07
Michalina Skonieczna FIGLARZ
  • 1x 4/L7 kuce/L7 kuce ZT program w ramach PP
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:49:50
2019-09-20 21:49:50
Marianna Wysmułek LOTNY
  • 1x 3/L3 kuce/L3 kuce ZT program w ramach MTJ
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:48:45
2019-09-20 21:48:45
Amelia Zięba LOTNY
  • 1x 2/debiuty/Debiuty ZT, program w ramach PP i MTJ
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:47:08
2019-09-20 21:47:08
Agata Budniak FRESZ OLI
  • 1x 3/L3 kuce/L3 kuce ZT program w ramach MTJ
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:46:17
2019-09-20 21:46:17
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
  • 1x 8/D2/D2 ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:42:59
2019-09-20 21:42:59
Paulina Mokrogulska FRESZ OLI
  • 1x 1/Próba Caprillego/Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:42:02
2019-09-20 21:42:02
Halina Vasylkiv KLARYSA
  • 1x 2/debiuty/Debiuty ZT, program w ramach PP i MTJ
  • 1x 3/L3 kuce/L3 kuce ZT program w ramach MTJ
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 21:02:22
2019-09-20 20:55:44
Katarzyna Grzanka-Krasnodebska CRISTIANO
  • 1x 10/C2/C2 ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 18:46:50
2019-09-20 18:44:51
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 17:40:31
2019-09-20 17:07:31
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 11:25:26
2019-09-20 10:36:57
Kaja Tarłowska GRETKA
  • 1x 10/C2/C2 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 11:25:20
2019-09-20 08:50:14
Katarzyna Kamińska NEYMAR
  • 2x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 11:25:12
2019-09-20 07:33:48
Barbara Ciszek DARK DIAMENT
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 11:25:05
2019-09-19 22:49:41
Agnieszka Kusyk LA CORDAIRE
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 11:24:53
2019-09-19 22:42:43
Martyna Kmiecińska - Wasiak WALLENROD
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 11:24:39
2019-09-19 22:42:15
Martyna Kmiecińska - Wasiak AHUNTER
  • 1x 3/L3 kuce/L3 kuce ZT program w ramach MTJ
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:27:30
2019-09-18 23:24:32
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
  • 1x 8/D2/D2 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:27:25
2019-09-18 23:19:59
Maria Rytel ROKITA
  • 1x 1/Próba Caprillego/Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:43:43
2019-09-18 13:43:43
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:42:45
2019-09-18 13:42:45
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:37:39
2019-09-17 21:57:42
Agata Wawrzyniak FORJAN
  • 1x 3/L3 kuce/L3 kuce ZT program w ramach MTJ
  • 1x 1/Próba Caprillego/Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:37:49
2019-09-17 21:57:10
Oliwia Górniak SARIN
  • 1x 2/debiuty/Debiuty ZT, program w ramach PP i MTJ
  • 1x 1/Próba Caprillego/Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:37:53
2019-09-17 21:55:35
Katarzyna Kakietek JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN
  • 1x 1/Próba Caprillego/Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 21:42:53
2019-09-17 14:39:44
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
  • 1x 8/D2/D2 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:42:13
2019-09-17 00:16:39
Maja Szkuta M'09 MERKURY
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:41:51
2019-09-16 22:51:53
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 08:04:36
2019-09-14 17:49:20
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
  • 1x 8/D2/D2 ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 08:04:49
2019-09-14 13:29:09
Natalia Tarka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 8/D2/D2 ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:08:32
2019-09-13 23:40:54
Paulina Kowalska JAZON
  • 2x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:08:27
2019-09-13 23:30:55
Paulina Kowalska BREGO
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 21:59:57
2019-09-11 09:05:00
Klaudia Dłużyńska OBERON
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 22:02:33
2019-09-10 13:21:34
Nataliya Leshchiy CLEA
  • 2x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 22:02:24
2019-09-10 13:14:20
Natalia Leshchiy TIGER WOODS P
  • 2x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 22:02:20
2019-09-09 10:46:09
Krystyna Szlassa BERBERYS
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:05:01
2019-09-08 20:14:49
Zuzanna Kołtuńska CYMA 1
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 22:02:14
2019-09-08 10:43:26
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:04:53
2019-09-07 22:37:17
Antonina Maria Kuśmirek AFRODYZJAK
  • 2x 2/debiuty/Debiuty ZT, program w ramach PP i MTJ
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:04:50
2019-09-07 21:57:51
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:04:42
2019-09-07 15:18:19
Anna Sadowska PASJA
  • 2x 6/L3/L3 ZT program w ramach MTJ
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:04:35
2019-09-06 20:17:54
Dominika Jędrzejowska RAHIM BH
  • 1x 9/N6/N6 ZR program w ramach PP
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:04:31
2019-09-06 15:01:35
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 5/L7/L7 ZT program w ramach PP
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:04:28
2019-09-06 13:47:34
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 7/P4/P4 ZRiT program w ramach PP
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
2. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
3. Ciszek Barbara Bpk
S
Brak
4. Czerwińska Pola Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
O045767
5. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
Brak
6. Dłużyńska Klaudia Brak
S
Brak
7. Górniak Oliwia UKS Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
8. Grzanka-Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion
S
O001538
9. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
10. Kakietek Katarzyna UKS Impuls-Łoś
2008 (Mł.)
brak
11. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
12. Kamińska Katarzyna Brak
2007 (JM.)
Brak
13. Kilian Aleksandra nz
S
Brak
14. Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo
S
Brak
15. Kołtuńska Zuzanna LKS Wolta
2016 (Mł.)
brak
16. Kowalska Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
17. Kowalski Krzysztof Kj podkowa lesna
S
Brak
18. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
19. Kusyk Agnieszka SJ Szarża
brak
20. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
21. Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion
S
Gościnna
22. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
23. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
24. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
25. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
26. Procyszyn Joanna brak
S
O039384
27. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
28. Rytel Maria Brak przynależności do klubu
2006 (JM.)
Brak
29. Sadowska Anna Niezrzeszona
2001 (J.)
brak
30. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
31. Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
brak
32. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
33. Szkuta M'09 Maja nz
2009 (Mł.)
brak
34. Szlassa Krystyna nz
S
brak
35. Szwarc Martyna BPK - MAZ
S
O005618
36. Tarka Natalia brak
2001 (J.)
O035071
37. Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska
S
O011994
38. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
39. Wawrzyniak Agata UKS Impuls -Łoś
2005 (JM.)
brak
40. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
41. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
42. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
43. Zięba Amelia KJ Podkowa Leśna
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
O: IWONA GRĘDA
B: JAN STĘPIEŃ
BRAK brak
2.

29

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
O: Martyna Kmiecińska - Wasiak
B: Brak
Brak Brak
3.

2

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
4.

10

ASLAN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
O: Jan Jankowski
B: Paweł Mazur
Brak 616006580149913
5.

13

BERBERYS Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
O: Krystyna Szlassa
B: SK Pępowo
brak 616007610073713
6.

36

BIRBANT Mały Koń POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
O: Jakub Czerwiński
B: Grams Izabela
K022641 616013600119912
7.

17

BREGO Koń Mały POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Srebrny Rumak
M: Burta
O: Izabela Iciak
B: Pindur Aldona
brak POL 013610126308
8.

45

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
O: KJ Podkowa Leśna
B: Anna Kozorys
brak 616013580740609
9.

26

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
10.

20

CAMELOT Arabska POL 2012 Wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
O: katarzyna skarzynska
B: katarzyna skarzynska
K026022 616POL12009104A
11.

15

CLEA Wengerska Cieplokrowna POL 2003 Klacz izabelowata/163 F: Mineral
M: Camej
O: Alice Golova
B: Alice Hovjacka
Brak Brak
12.

21

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
13.

37

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
O: Katarzyna Krasnodebska
B: ...
K011415 DE421000257407
14.

12

CYMA 1 Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Druh
M: Cyma
O: Robert Pakułą
B: Polska
brak brak
15.

32

DARK DIAMENT WESTF POL 2013 Wałach kara/167 F: Duisrnberg
M: Welenfee
O: Agnieszka Cwnt
B: Reinhard Jaitw
Brak DE 441411364513
16.

42

FIGLARZ Typ Kuc POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak 616999580859808
17.

22

FORJAN KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: Agnieszka Niewitecka
brak brak
18.

39

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
19.

34

GRETKA KM POL 2005 Klacz kara/mk:149 F: Pepino
M: Gina
O: Igor Tarłowski
B: Romuald Benz
K017971 POL013530121405
20.

18

JAZON Trakeńska POL 2009 Wałach kara/165 F: Ajbek
M: Jasmin
O: Krzysztof Kowalski
B: Marek Przeczewski
K014544
21.

24

JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN Kuc Wal POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Joiners Kilkenny
M: De Evertshoeve's Angara
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 528210000961240
22.

7

KARINA Śląska POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcik
B: Katarzyna Wójcik
k014463 616999661017202
23.

43

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
24.

38

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
25.

40

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
26.

31

LA CORDAIRE Oldenburger POL 2001 Wałach gniada/170 F: Landor S
M: Gina Corina
O: Kusyk Agnieszka
B: Huslage Bernd
brak de433330362102
27.

28

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/kuc:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
28.

41

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
O: KJ Podkowa Leśna
B: Teresa Berkan
brak POL012630172305
29.

35

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak 616 013 59 01093 11
30.

46

MAŁA CZARNA Typ Szlachetny POL nn Klacz kara/nn F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak POL999590220303
31.

6

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813 POL999630058204
32.

5

MERKURY Małopolska POL 2002 Wałach skarogniada/160 F: Safian
M: Murcja
O: Szkuta Maja
B: Dziekańska Małgorzata
006660932402 006660932402
33.

19

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855 POL999660739400
34.

33

NEYMAR PRE ESP 2012 Wałach bułana/165 F: NN
M: NN
O: Iwona Kamńska
B: Gonzalez
Brak Brak
35.

16

OBERON Pełna Krew Angelska POL 08.04.2012 Wałach kasztanowata/165 F: Hipoliner
M: Obława
O: Klaudia Dłużyńska
B: Tomaszewski
Brak 616POL12007631T
36.

9

PASJA Małopolska POL 2006 Klacz kara/160 F: Agat
M: Parada
O: Agnieszka Sadowska
B: Stanisław Bukowski
brak POL 006 66 02290 06
37.

8

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: BH
K021960
38.

27

ROKITA SP POL 1998 Wałach kara/mk:158 F: Bard
M: Roxana
O: Julia Kuszelewska
B: Tyka Stanisław
brak 007660118898
39.

23

SARIN Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 616999661974209
40.

44

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643 POL013680021806
41.

14

TIGER WOODS P SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: TOSCANIA P
O: DOMINIKA KRAŚKO
B: RAFAŁ PARKITNY
B 616009670024814
42.

4

VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Arabo-Fryz BEL 2011 Wałach kara F: Yk Tiemen fan 't Sud 014
M: Waldbloom P.V.
O: Małgorzata Nowicka
B: A.Halbesma
5282100.02679274
43.

30

WALLENROD SP POL 2014 Wałach kasztanowata/162 F: Talent Charboniere
M: Welle
O: Agnieszka Bestry
B: Wolniewicz Bartosz
Brak Brak
44.

25

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (40)
2019-09-22
2019-09-22
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2019-09-22
Ciszek Barbara
Bpk
2019-09-22
Czerwińska Pola
Bez przynależności klubowej
BIRBANT (36)
2019-09-22
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-09-22
Dłużyńska Klaudia
Brak
OBERON (16)
2019-09-22
2019-09-22
Górniak Oliwia
UKS Impuls-Łoś
SARIN (23)
2019-09-22
2019-09-22
Grzanka-Krasnodebska Katarzyna
Ks Centurion
2019-09-22
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-09-22
Kakietek Katarzyna
UKS Impuls-Łoś
2019-09-22
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
FIGLARZ (42)
2019-09-22
BRYLANT (45)
2019-09-22
2019-09-22
Kamińska Katarzyna
Brak
NEYMAR (33)
2019-09-22
2019-09-22
Kilian Aleksandra
nz
ASLAN (10)
2019-09-22
2019-09-22
Kmiecińska - Wasiak Martyna
SKJ Bajardo
AHUNTER (29)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Kołtuńska Zuzanna
LKS Wolta
CYMA 1 (12)
2019-09-22
Kowalska Paulina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
BREGO (17)
2019-09-22
JAZON (18)
2019-09-22
2019-09-22
Kowalski Krzysztof
Kj podkowa lesna
2019-09-22
2019-09-22
Kuśmirek Antonina Maria
Stajnia Malowany Koń
2019-09-22
2019-09-22
Kusyk Agnieszka
SJ Szarża
2019-09-22
2019-09-22
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-09-22
2019-09-22
Leshchiy Nataliya
Klub Sportowy Centurion
CLEA (15)
2019-09-22
2019-09-22
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
2019-09-22
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (26)
2019-09-22
2019-09-22
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2019-09-22
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (25)
2019-09-22
2019-09-22
Procyszyn Joanna
brak
ALMERO (2)
2019-09-22
2019-09-22
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-09-22
2019-09-22
Rytel Maria
Brak przynależności do klubu
ROKITA (27)
2019-09-22
Sadowska Anna
Niezrzeszona
PASJA (9)
2019-09-22
2019-09-22
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CAMELOT (20)
2019-09-22
Skonieczna Michalina
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (42)
2019-09-22
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
KAZIK (43)
2019-09-22
2019-09-22
SZAFIR (44)
2019-09-22
Szkuta M'09 Maja
nz
2019-09-22
2019-09-22
Szlassa Krystyna
nz
2019-09-22
2019-09-22
Szwarc Martyna
BPK - MAZ
NATAN (19)
2019-09-22
2019-09-22
Tarka Natalia
brak
2019-09-22
2019-09-22
Tarłowska Kaja
St. KJ Legia Kozielska
GRETKA (34)
2019-09-22
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (38)
2019-09-22
2019-09-22
Wawrzyniak Agata
UKS Impuls -Łoś
FORJAN (22)
2019-09-22
2019-09-22
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (7)
2019-09-22
2019-09-22
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (28)
2019-09-22
2019-09-22
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (41)
2019-09-22
Zięba Amelia
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (41)
2019-09-22

Number of Riders: 43

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl