Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:15:44
2019-10-18 18:49:06
Klaudia Smaza CLARIMOS
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 09:13:22
2019-10-17 19:09:28
Natalia Kozołup LADY LUKRECJA EWITA
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 09:13:21
2019-10-17 18:43:04
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 2x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:58
2019-10-16 21:54:40
Monika Ptak MAKSIMA
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:57
2019-10-16 12:36:13
Filip Dziuba O-CARMEN
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
  • 1x 4 T/LL/zwykły (art.238.2.1) (90-100) o Nagrodę Zamku KLICZKÓW IV edycja o tytuł Mistrza Borów Dolnośląskich
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:56
2019-10-16 06:55:49
Paulina Papież ALIBABA
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:55
2019-10-15 20:37:03
Dagmara Drozd ROZKOSZNA
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:53
2019-10-15 20:34:43
Kacper Zatwarnicki FAROZO
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
  • 1x 4 T/LL/zwykły (art.238.2.1) (90-100) o Nagrodę Zamku KLICZKÓW IV edycja o tytuł Mistrza Borów Dolnośląskich
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:51
2019-10-15 19:39:44
Maja Majszczyk ROZKOSZNA
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:48:50
2019-10-15 15:06:36
Wiktoria Graczyk AMINI
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:05:41
2019-10-15 09:46:06
Michalina Szmit ROZKOSZNA
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:32
2019-10-14 09:13:55
Agata Miłowska IRYS
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:30
2019-10-14 09:12:06
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
  • 1x 4 T/LL/zwykły (art.238.2.1) (90-100) o Nagrodę Zamku KLICZKÓW IV edycja o tytuł Mistrza Borów Dolnośląskich
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:28
2019-10-13 20:34:33
Małgorzata Niedźwiecka ABISYNIA
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:26
2019-10-13 20:33:49
Aleksandra Niedźwiecka DUMNY
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:24
2019-10-13 18:25:46
Aleksandra Zwierz STRAWBERRY
  • 1x 1 T/MINI LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:22
2019-10-13 18:19:04
Aleksandra Zwierz ALVIS
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:20
2019-10-13 08:07:48
Jarosław Banecki UNCJA
  • 1x 4 T/LL/zwykły (art.238.2.1) (90-100) o Nagrodę Zamku KLICZKÓW IV edycja o tytuł Mistrza Borów Dolnośląskich
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:17
2019-10-12 16:34:48
Julia Nowak AFEKT
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:11
2019-10-12 16:02:57
Wiktoria Graczyk ALVIS
  • 1x 2 T/LL/dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1(50-60
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:09
2019-10-12 15:23:52
Aleksandra Maciałek PALEGRO
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
  • 1x 4 T/LL/zwykły (art.238.2.1) (90-100) o Nagrodę Zamku KLICZKÓW IV edycja o tytuł Mistrza Borów Dolnośląskich
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:23:06
2019-10-11 18:24:13
Aleksandra Krzyśko SINBAD
  • 1x 3T/LL/- dokładności bez rozgrywki art.238 pk.1.1 (70-80 O Puchar Prezesa Klubu Jeździeckiego Brawura
  • 1x 4 T/LL/zwykły (art.238.2.1) (90-100) o Nagrodę Zamku KLICZKÓW IV edycja o tytuł Mistrza Borów Dolnośląskich
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banecki Jarosław KJ BRAWURA
S
O038146
2. Drozd Dagmara KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2005 (JM.)
Brak
3. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
4. Graczyk Wiktoria KJ Brawura
2004 (JM.)
brak
5. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
6. Kretkowska Milena Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
7. Krzyśko Aleksandra JKS Jaroszówka
1999 (MJ.)
0030811
8. Łuc Amelia Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
9. Maciałek Aleksandra Stajnia Awista
2004 (JM.)
brak
10. Majszczyk Maja Brak
2008 (Mł.)
Brak
11. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
12. Niedźwiecka Aleksandra nie zrzeszona
2005 (JM.)
brak
13. Niedźwiecka Małgorzata nie zrzeszona
S
brak
14. Nowak Julia KJ BRAWURA
2004 (JM.)
brak
15. Papież Paulina KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2006 (JM.)
brak
16. Ptak Monika Stajnia Kadarka
2006 (JM.)
brak
17. Robak Wiktoria Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2003 (J.)
O050459
18. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
Brak
19. Szmit Michalina Klub Jeździecki Brawura
2010 (Mł.)
brak
20. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
21. Turko Marcin
22. Zatwarnicki Kacper -
2003 (J.)
O040625
23. Ziemba Martyna
24. Zwierz Aleksandra Klub Jeździecki Brawura
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
2.

11

ABISYNIA Śląska POL 2003 Klacz skarogniada/168 F: JOGURT
M: ABBA
O: Dariusz Niedźwiecki
B: SO Książ
brak brak
3.

5

AFEKT Małopolska POL 2009 Wałach kara/170 F: Egon
M: Alhaja
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
Brak Posiada
4.

15

ALIBABA Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada/169 F: Rubin
M: Agra
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
brak brak
5.

4

ALVIS SP POL 2011 Wałach gniada/161 F: Czosnyk
M: Agra
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
brak brak
6.

8

ALVIS SP POL 2010 Wałach gniada/163 F: Czosnyk
M: Agra
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
brak brak
7.

16

AMINI SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Arnold
M: Agra
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
brak Brak
8.

23

CLARIMOS DSP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Clarimo
M: Levison
O: Małgorzata Garus
B: Zbigniew Szumlakowski
Brak
9.

10

DUMNY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2000 Wałach ciemnogniada/173 F: RAMZES
M: DŹWINA
O: Dariusz Niedźwiecki
B: Dariusz Niedźwiecki
brak brak
10.

18

FAROZO Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach ciemnogniada/171cm F: Salamon
M: Feola
O: Mirosław Zatwarnicki
B: SK Nowielice
Brak
11.

29

GAJOWY XX POL 2003 Wałach gniada/160 F: Eternity's Breath
M: Gifty Girl
O: Barbara Robak
B: Jakub Szwec
K011948 brak
12.

26

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
13.

27

GRAND ULEN Hanowerska POL 2012 Klacz gniada/168 F: Stalypso
M: Gorgia
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B: Niemcy
K026445 brak
14.

24

GWIAZDECZKA F:
M:
O:
B:
15.

30

Hebertina F:
M:
O:
B:
16.

28

IRIOS F:
M:
O:
B:
17.

13

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/164 F: Demut
M: Iskra
O: Andrzej Potaczek
B: Góreczny Eugeniusz
Brak
18.

20

MAKSIMA Kuc Walijski Sekcji A POL 10 lat Klacz gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Beata Kobiela
B: Beata Kobiela
brak NN
19.

25

MORIS Typ Kuc POL 2011 Wałach kara/kuc:128 F: --
M: --
O: Agnieszka Langer-Haniewska
B: --
4801/19 616 999 61 0257211
20.

1

O-CARMEN WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/165 F: Czeladnik / Lombardo / Quidam De Revel
M: Orania / Gostyk
O: Filip Dziuba
B: Joanna Chrobak
K021181 616007670132309
21.

3

PALEGRO Czysta Krew Arabska POL 2006 Wałach siwa/mk:155 cm F: Gwidon
M: Piguła
O: Małgorzata Maciałek
B: Józef Babiś
brak POL060000004289
22.

14

ROZKOSZNA SP POL 2010 Klacz kara/168 F: Czosnyk
M: Rumba
O: Jan Bodzinny
B: Jan Bodzinny
brak
23.

17

ROZKOSZNA Typ Szlachetny POL 14.06.2010 Klacz kara/155 F: NN
M: NN
O: Jan Bodzianny
B: Tymczyszyn Roman
Brak Brak
24.

19

ROZKOSZNA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kara/167 F: Czosnyk
M: Rumba
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
Brak
25.

2

SINBAD SP POL 2014 Wałach kasztanowata/175 F: Lik
M: Sarabi
O: Barbara Popieluch
B: Agnieszka Cholewa
2418/19 616 009 67 00703 14
26.

9

STRAWBERRY SP POL 1996 Klacz inna/mk:150 F: NN
M: NN
O: Jan Bodzianny
B: Jan Bodzianny
brak posiada
27.

7

UNCJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Butanol
M: Ulana
O: Jarosław Banecki
B: Gołda Włodzimierz
K020373
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banecki Jarosław
KJ BRAWURA
UNCJA (7)
2019-10-19
Drozd Dagmara
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2019-10-19
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Graczyk Wiktoria
KJ Brawura
ALVIS (4)
2019-10-19
AMINI (16)
2019-10-19
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (25)
2019-10-19
2019-10-19
Kretkowska Milena
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2019-10-19
2019-10-19
Krzyśko Aleksandra
JKS Jaroszówka
SINBAD (2)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Łuc Amelia
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2019-10-19
2019-10-19
Maciałek Aleksandra
Stajnia Awista
2019-10-19
2019-10-19
Majszczyk Maja
Brak
2019-10-19
Miłowska Agata
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2019-10-19
2019-10-19
IRYS (13)
2019-10-19
2019-10-19
Niedźwiecka Aleksandra
nie zrzeszona
DUMNY (10)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Niedźwiecka Małgorzata
nie zrzeszona
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Nowak Julia
KJ BRAWURA
AFEKT (5)
2019-10-19
Papież Paulina
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
ALIBABA (15)
2019-10-19
Ptak Monika
Stajnia Kadarka
MAKSIMA (20)
2019-10-19
Robak Wiktoria
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
GAJOWY (29)
2019-10-19
2019-10-19
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Szmit Michalina
Klub Jeździecki Brawura
2019-10-19
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2019-10-19
2019-10-19
Turko Marcin
IRIOS (28)
2019-10-19
2019-10-19
Zatwarnicki Kacper
-
FAROZO (18)
2019-10-19
2019-10-19
Ziemba Martyna
2019-10-19
Zwierz Aleksandra
Klub Jeździecki Brawura
ALVIS (8)
2019-10-19
2019-10-19

Number of Riders: 24

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl