Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 21:35:48
2020-07-06 21:27:31
Aleksandra Kaczmarek GRUZIN
  • 2x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 2x 3a/P-1/Konkurs Towarzyskie
  • 2x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 22:27:39
2020-07-06 20:09:46
Edyta Gajęcka MUNECA
  • 1x 3/P-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:32:50
2020-07-06 19:57:55
Malgorzata Ostachowicz WOLANT
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:32:55
2020-07-06 19:48:33
Jakub Kwinta TORRES
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:00
2020-07-06 14:20:49
Izabella Kopacz- Layer BONITA
  • 2x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 2x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:04
2020-07-06 14:18:34
Marek Layer RINGO
  • 2x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:10
2020-07-06 13:12:49
Mikołaj Szurman HAPPY BOY
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:17
2020-07-06 13:07:02
Agata Gałęziowska-Kalukin ŁOSKOT
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:22
2020-07-06 10:58:39
Iwona Berżowska ARSEN
  • 1x 7/C-1/Półfinał runda C
  • 1x 19/C-2/Finał runda C
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:26
2020-07-06 10:44:08
Iwona Berżowska DA CAPO
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:33
2020-07-06 01:42:24
Barbara Felicetti MYTIQUE
  • 1x 3/P-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:39
2020-07-05 20:48:17
Alicja Furtak JUNIDAR
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:57:09
2020-07-05 20:45:28
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:57:18
2020-07-05 17:17:31
Agnieszka Szopa OMEN
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:13:21
2020-07-05 12:59:41
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 2x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:13:49
2020-07-05 12:20:41
Adrianna Dowha DRAKAR
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:13:53
2020-07-05 12:20:04
Weronika Kaczmarek ANELI
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:48
2020-07-05 11:22:09
Alicja Markowiak DZIKA
  • 2x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:06:38
2020-07-05 09:42:42
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 11/P-6*/I Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 13/P-3/II Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 23/P-4/Finał elim.OOM kuce
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:06:33
2020-07-04 15:06:58
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 11/P-6*/I Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 13/P-3/II Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 23/P-4/Finał elim.OOM kuce
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:33:53
2020-07-03 22:49:47
Małgorzata Gala DOMINIK ( AISAB )
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:34:00
2020-07-03 18:10:18
Dagmara Ruta-Kowalczyk DIAMENT
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:55:57
2020-07-03 12:45:01
Wiktoria Lubieńska CHAN
  • 1x 3/P-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:00
2020-07-03 12:40:17
Wiktoria Lubieńska DOMEYKO
  • 1x 3/P-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:03
2020-07-02 11:38:30
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 11/P-6*/I Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 13/P-3/II Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 23/P-4/Finał elim.OOM kuce
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:06:20
2020-07-02 11:26:14
Kornelia Kobos TEMIDA
  • 1x 3/P-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:09
2020-07-01 22:28:30
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 8/CC-4/Konkurs Regionalny
  • 1x 20/CC-4/Konkurs regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:14
2020-07-01 22:28:10
Katarzyna Skrzypczak ARABICA
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:34:09
2020-07-01 20:33:53
Karolina Ślusarczyk EL DJAZAIR
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:23
2020-07-01 18:11:31
Grażyna Gawor CON CAPITAL
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 16:14:11
2020-07-01 18:08:01
Jaga Matusiak NIRVANA
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:34
2020-07-01 17:59:56
Magdalena Rybowicz HELGA
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:56:37
2020-07-01 17:59:04
Wiktoria Kucia AMARILLO
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:34:14
2020-07-01 13:39:56
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 5/D-2/Półfinał runda D
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 15:16:20
2020-07-01 13:39:00
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 7/C-1/Półfinał runda C
  • 1x 19/C-2/Finał runda C
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:59:30
2020-07-01 11:59:30
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 7/C-1/Półfinał runda C
  • 1x 19/C-2/Finał runda C
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:58:02
2020-07-01 09:02:06
Izabela Gutkowska PIELGRZYM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:57
2020-06-30 21:46:07
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 11/P-6*/I Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 13/P-3/II Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 23/P-4/Finał elim.OOM kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:34:18
2020-06-30 21:00:42
Alina Janowska NELLY
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:38
2020-06-30 20:55:05
Eryka Mikołajczyk ASSADUR
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:05:58
2020-06-30 20:23:33
Natalia Żak ACHILLES
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 2x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:29
2020-06-30 20:18:04
Alina Talik-Przechrzta LAVITA D
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:28
2020-06-30 20:17:30
Damian Kuś EPOX
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:16
2020-06-30 13:16:57
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:09
2020-06-30 09:00:16
Maja Włodarkiewicz PRIMO J
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:57:01
2020-06-30 08:59:19
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:56:56
2020-06-30 08:58:26
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:05:53
2020-06-30 01:46:31
Maja Zawada AUDI
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 20:32:33
2020-06-29 22:32:07
Magdalena Stempek-Gruszka PERŁA (PEREŁKA)
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:56:40
2020-06-29 21:51:36
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 2x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 2x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:56:35
2020-06-29 16:18:57
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 11/P-6*/I Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 13/P-3/II Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 23/P-4/Finał elim.OOM kuce
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:56:31
2020-06-29 16:18:00
Marta Gąsienica Roj APARADŻITA
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:56:20
2020-06-29 15:51:29
Paulina Szczepek ELEGANT
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 11:56:18
2020-06-29 15:21:44
Barbara Lipiejko PIELGRZYM
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:07:33
2020-06-29 14:41:43
Emilia Kunicka WINNIE THE POOH
  • 2x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:07:27
2020-06-29 14:30:48
Katarzyna Legień DAGA
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 15/P-4/Finał runda P
  • 1x 16/P-4/Finał runda P
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:24
2020-06-29 13:43:12
Gabriela Godek MISS ZAGORKA
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:20
2020-06-28 17:22:34
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 8/CC-4/Konkurs Regionalny
  • 1x 20/CC-4/Konkurs regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:18
2020-06-28 17:22:11
Katarzyna Klein-Fryc SUMMER TIME
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 15/P-4/Finał runda P
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:15
2020-06-28 17:21:08
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 8/CC-4/Konkurs Regionalny
  • 1x 21/CC-5/Konkurs regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:11
2020-06-28 17:20:39
Marek Szczur CARLZIN
  • 1x 4/P-3/Półfinał runda P
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 15/P-3/Konkurs regionalny FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
  • 1x 15/P-4/Finał runda P
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-05 12:07:23
2020-06-28 16:48:51
Magdalena Marczyńska WAGNER
  • 1x 1/ZT L-2/Konkurs towarzyski- eliminacje APM
  • 1x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
  • 1x 15a/ZT P-3/Konkurs towarzyski FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:04
2020-06-28 16:26:07
Agnieszka Szpila SOLALI
  • 1x 5/D-2/Półfinał runda D
  • 1x 6/N-4/Półfinał runda N
  • 1x 17/D-3/Finał runda D
  • 1x 18/N-5/Finał runda N
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:07:00
2020-06-28 07:05:44
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 11/P-6*/I Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 13/P-3/II Półfinał elim.OOM kuce
  • 1x 23/P-4/Finał elim.OOM kuce
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:06:56
2020-06-28 00:06:24
Weronika Wiącek BLASK ARON
  • 1x 10/P-1/I Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 12/D-2/II Półfinał elim.OOM DK
  • 1x 22/D-3/Finał elim.OOM DK
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 14:06:52
2020-06-27 23:59:59
Karolina Kadłuczka JAMIROQUAI
  • 2x 2/ZT L-3/Konkurs towarzyski - eliminacje APM
  • 1x 14/ZT L-1/Konkurs towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Berżowska Iwona bzk
S
brak
2. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
Brak
3. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
4. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
5. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
6. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
7. Felicetti Barbara Bez Przynależności Klubowej
S
O053889
8. Furtak Alicja brak
S
brak
9. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
brak
10. Gala Małgorzata Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
2005 (JM.)
brak
11. Gałęziowska-Kalukin Agata Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
S
O027932
12. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
13. Gawor Grażyna KJ Facimiech
S
O035642
14. Godek Gabriela KJ Facimiech
2005 (JM.)
O040212
15. Gutkowska Izabela Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
16. Janowska Alina Klub Sportowy Centurion
S
brak
17. Kaczmarek Aleksandra Brak
S
Brak
18. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (J.)
O045427
19. Kadłuczka Karolina BPK
2000 (MJ.)
brak
20. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
21. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
22. Kobos Kornelia KJ Facimiech
S
O023063
23. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
24. Krupa Justyna Klub Jeździecki Facimiech
2006 (JM.)
O043333
25. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
26. Kunicka Emilia brak
2003 (J.)
brak
27. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
28. Kwinta Jakub KS Podkowa Nowa Wieś
2006 (JM.)
O042397
29. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
0054570
30. Legień Katarzyna KJK SZARY Michałowice
S
O038599
31. Lipiejko Barbara KJ Facimiech
S
O026330
32. Lubieńska Wiktoria KJ Facimiech
2000 (MJ.)
brak
33. Marczyńska Magdalena Brak
2004 (J.)
Brak
34. Markowiak Alicja bez klubu
2004 (J.)
32112/17
35. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
36. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
O042544
37. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
38. Odrobińska Joanna
39. Ostachowicz Malgorzata Stajnia Terenowo Rajdowa Nawojowa Gora
S
brak
40. Ruta-Kowalczyk Dagmara Stajnia terenowo-rajdowa Nawojowa Góra
2004 (J.)
brak
41. Rybowicz Magdalena KJ facimiech
2009 (Mł.)
brak
42. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/6252/19
43. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
44. Ślusarczyk Karolina Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
2005 (JM.)
O049084
45. Stempek-Gruszka Magdalena Stajnia Nawojowa Góra
S
brak
46. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
47. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
48. Szczepek Paulina Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
49. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
50. Szopa Agnieszka KJ Facimiech
S
O032759
51. Szpila Agnieszka bpk SLA
1999 (MJ.)
O043280
52. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
Brak
53. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
54. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
55. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
56. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
57. Włodarkiewicz Maja JKS Cwał
S
O035733
58. Żak Natalia KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O043512
59. Zawada Maja KJ Facimiech
S
O044773
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

ACHILLES MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/175 F: Arnold
M: nn
brak POL006670070104
2.

36

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
3.

49

ANELI HAFLINGER GER 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Alabaster B
M: Bella Donna
brak
4.

19

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
5.

103

APARADŻITA HANNOVERANER POL 2001 Klacz kasztanowata/174 F: A Jungle Prince
M: Hauptstutbuch Whitney
. DE 431316773101
6.

33

ARABICA OLDENBURG POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Destano
M: Arnika
brak DE433332125715
7.

59

ARSEN SP POL 2004 ogier skarogniada/162 F: Rytm
M: Arsa
brak 616009540049204
8.

109

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach gniada/167 F: DOUNUBA
M: ASSUNTA
K014019 POL006580421507
9.

38

AUDI MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/167 F: Emerson
M: Aura Dahomanka
brak 616006570159811
10.

32

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach inna F: Long Life
M: Baszta
K010445
11.

13

BERTOLLI GOLD OLDENBURSKA GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
K025703 DE 433330230712
12.

105

BLANCA PKSP POL 2013 klacz siwa/- F: Dżihad
M: Brendy
- -
13.

113

BLASK ARON WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/172 F: Meteoryt
M: Bonita / Polonus
K022512 616007610023892
14.

55

BONITA SP POL 1999 Klacz kara F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Bielica / Vilnius
K005046 POL009640007199
15.

10

CARLZIN TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach gniada/168 F: ZIDAN
M: CARMEN-POLSMAK
K023268 616999570085412
16.

29

CHAN SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Rammstein
M: Chaline
brak 616009580763409
17.

34

CON CAPITAL OLDENBURSKI GER 2004 Wałach gniada/164 F: Can Capitol
M: Hauptstutbuch
K008735 ---
18.

47

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: X
M: X
Brak X
19.

60

DA CAPO HANN POL 2010 wałach kasztanowata/176 F: Dancier
M: Laurissa
brak DE 431312506610
20.

44

DAGA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz izabelowata/mk:152 F: NN
M: NN
K028207 616999610208513
21.

111

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
22.

104

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
K014326 DE4101100631107
23.

64

DIAMENT MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: Emetyt
M: Drwęca
brak POL006550018407
24.

66

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
25.

106

DOLCE EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
Brak -
26.

30

DOMEYKO WIELKOPOLSKA POL 2006 ogier ciemnogniada/166 F: Eskudo
M: Dalia
POL 007 61 00484 06 K010136
27.

63

DOMINIK ( AISAB ) Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach gniada/170 F: Howel
M: Alfa
brak POL 009661220806
28.

102

DRAKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/171 F: Landjunker S
M: Dextera
brak 11973
29.

37

DZIKA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/160 F: Sadam
M: Delicja
brak 616098200079115
30.

65

EL DJAZAIR OO POL 2000 ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
K007937 09600
31.

16

ELEGANT MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/- F: Emigrant I
M: Egida
brak -
32.

24

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
33.

11

FURST AVALON WESTF. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
K016665 DE441411906205
34.

101

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
brak 616009640072113
35.

68

GRUZIN MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/164 F: Asumpt
M: Gruzja
Brak 61600658032610
36.

112

HAPPY BOY SAKSOŃSKA GER 2001 Wałach siwa F: Kordatus
M: Gybsi
Brak
37.

35

HELGA KUC POL nieznany klacz siwa/kuc:122 F: NN
M: NN
K020775 POL 999 59 01801 02
38.

108

HOPE HANOWERSKA GER 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
K026660
39.

6

JAMIROQUAI SP POL 2016 wałach gniada/182 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Jagienka
brak 6160095700801
40.

62

JUNIDAR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Ramadan
M: Junida
brak
41.

100

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
K015101 POL013560316307
42.

28

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
K016481 616009680104309
43.

25

LAVITA D SP POL 2004 klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Luna
K029427 POL 009 67 00175 04
44.

58

ŁOSKOT MAŁOPOLSKA POL 1998 Wałach ciemnogniada/159 F: Judym
M: Łania
K023326
45.

14

MISS ZAGORKA Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz siwa/mk:157 F: Landor
M: Mata Hatari
K027563 616009520034113
46.

5

MUNECA SP POL 2002 Klacz siwa/152 F: NN
M: NN
brak
47.

61

MYTIQUE DWB POL 2007 klacz gniada/171 F: Damsey
M: Klosterhedens Miss Beverly
K028652 208333DW0704435
48.

67

NELLY SP POL 2015 klacz kara/165 F: Rammstein
M: Nanette
brak 616009580118115
49.

2

NIRVANA TURYNGIJSKA POL 1997 klacz ciemnogniada/brak F: Rubirando
M: Nicole III
K020969 POL 009 58 03122 97
50.

51

OMEN SP POL 2000 Wałach gniada F: Witalis / Fawor
M: Olga / Kryształ
K025289 POL009570175800
51.

52

PERŁA (PEREŁKA) NN POL 2016 klacz siwa/160 F: nn
M: nn
brak 616999510344516
52.

15

PIELGRZYM WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Akerman
M: Pamiątka
brak -
53.

50

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
54.

22

PRIMO J SP POL 2012 Wałach skarogniada/167 F: Solaris
M: Platyna
brak
55.

114

Quirin 9 F:
M:
56.

4

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
57.

56

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
58.

23

SARACEN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
LKRWZJ/3604/19
59.

9

SOLALI SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Duncan 35
M: Sodoma
K012461 POL 009 67 00477 06
60.

12

SUMMER TIME HANOWERSKA POL 2015 wałach skarogniada/170 F: SAROTTI MOKKA SAHNE
M: WACHTEL
BRAK DE 431319501915
61.

40

TEMIDA HAFLINGER POL 2013 klacz kasztanowata/mk:. F: Nokia
M: Tawirka
K029575 616013630127813
62.

54

TORRES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/168 F: Iterb
M: Tempesta
KO27815 616009670113710
63.

110

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
64.

1

WAGNER Koń Wielkopolski POL 2001 Wałach gniada/162 F: Wiec
M: Wena
brak
65.

107

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
Nr PZJ: K020498 372003006825874
66.

45

WINNIE THE POOH TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach izabelowata/mk:153 F: NN
M: NN
brak 616999610205013
67.

53

WOLANT SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Toledo
M: Wega
brak 009570024006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berżowska Iwona
bzk
ARSEN (59)
2020-07-11
1
2020-07-12
DA CAPO (60)
2020-07-11
4
2020-07-12
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (47)
2020-07-11
6
2020-07-11
8
2020-07-11
2020-07-12
2020-07-12
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2020-07-11
1
2020-07-11
1
2020-07-12
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (50)
2020-07-11
3
2020-07-12
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (101)
2020-07-11
2
2020-07-11
2
2020-07-12
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
DRAKAR (102)
2020-07-11
5
2020-07-11
3
2020-07-12
Felicetti Barbara
Bez Przynależności Klubowej
MYTIQUE (61)
2020-07-11
2
2020-07-11
1
2020-07-12
2020-07-12
Furtak Alicja
brak
JUNIDAR (62)
2020-07-11
11
2020-07-11
1
2020-07-12
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
MUNECA (5)
2020-07-11
3
2020-07-11
3
2020-07-12
2020-07-12
Gala Małgorzata
Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
2020-07-11
14
2020-07-11
27
Gałęziowska-Kalukin Agata
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
ŁOSKOT (58)
2020-07-11
9
2020-07-12
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2020-07-11
4
2020-07-11
2020-07-12
DENARO PP (104)
2020-07-11
2
2020-07-11
2
2020-07-12
Gawor Grażyna
KJ Facimiech
2020-07-11
20
2020-07-11
23
2020-07-12
Godek Gabriela
KJ Facimiech
2020-07-11
13
2020-07-11
17
2020-07-12
2020-07-12
Gutkowska Izabela
Klub Jeździecki Facimiech
2020-07-12
Janowska Alina
Klub Sportowy Centurion
NELLY (67)
2020-07-11
3
2020-07-11
6
2020-07-12
Kaczmarek Aleksandra
Brak
GRUZIN (68)
2020-07-11
1
2020-07-11
12
2020-07-12
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
ANELI (49)
2020-07-11
1
2020-07-11
4
2020-07-12
2020-07-12
Kadłuczka Karolina
BPK
2020-07-11
7
2020-07-12
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2020-07-11
5
2020-07-11
1
2020-07-12
2020-07-12
2020-07-11
1
2020-07-12
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
2020-07-11
6
2020-07-11
6
2020-07-12
Kobos Kornelia
KJ Facimiech
TEMIDA (40)
2020-07-11
8
2020-07-11
4
2020-07-12
2020-07-12
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2020-07-11
24
2020-07-11
18
2020-07-12
2020-07-12
Krupa Justyna
Klub Jeździecki Facimiech
2020-07-11
4
2020-07-11
4
2020-07-12
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2020-07-11
6
2020-07-11
15
2020-07-12
Kunicka Emilia
brak
2020-07-11
25
2020-07-11
20
2020-07-12
2020-07-12
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (24)
2020-07-11
3
2020-07-11
1
2020-07-12
Kwinta Jakub
KS Podkowa Nowa Wieś
TORRES (54)
2020-07-11
2020-07-11
11
2020-07-12
2020-07-12
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (56)
2020-07-11
19
2020-07-12
2020-07-11
19
Legień Katarzyna
KJK SZARY Michałowice
DAGA (44)
2020-07-11
9
2020-07-11
7
2020-07-12
Lipiejko Barbara
KJ Facimiech
2020-07-11
2
2020-07-12
Lubieńska Wiktoria
KJ Facimiech
CHAN (29)
2020-07-11
5
2020-07-11
2
2020-07-12
2020-07-12
DOMEYKO (30)
2020-07-11
2020-07-12
2020-07-12
Marczyńska Magdalena
Brak
WAGNER (1)
2020-07-11
17
2020-07-11
22
2020-07-12
2020-07-12
Markowiak Alicja
bez klubu
DZIKA (37)
2020-07-12
2020-07-12
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
2020-07-11
10
2020-07-11
12
2020-07-12
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (108)
2020-07-11
3
2020-07-11
4
2020-07-12
Mikołajczyk Eryka
KJ Osadkowski
ASSADUR (109)
2020-07-11
6
2020-07-11
5
2020-07-12
Odrobińska Joanna
Quirin 9 (114)
2020-07-12
Ostachowicz Malgorzata
Stajnia Terenowo Rajdowa Nawojowa Gora
WOLANT (53)
2020-07-11
16
2020-07-11
9
2020-07-12
2020-07-12
Ruta-Kowalczyk Dagmara
Stajnia terenowo-rajdowa Nawojowa Góra
DIAMENT (64)
2020-07-11
21
2020-07-11
25
Rybowicz Magdalena
KJ facimiech
HELGA (35)
2020-07-11
17
2020-07-12
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
SARACEN (23)
2020-07-11
5
2020-07-12
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2020-07-11
2
2020-07-12
ARABICA (33)
2020-07-11
1
2020-07-11
4
2020-07-12
Ślusarczyk Karolina
Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
2020-07-11
22
2020-07-11
20
2020-07-12
Stempek-Gruszka Magdalena
Stajnia Nawojowa Góra
2020-07-11
9
2020-07-11
15
2020-07-12
2020-07-12
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2020-07-11
3
2020-07-11
3
2020-07-12
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2020-07-11
5
2020-07-11
5
2020-07-12
Szczepek Paulina
Klub Jeździecki Facimiech
ELEGANT (16)
2020-07-11
5
2020-07-12
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
CARLZIN (10)
2020-07-11
2020-07-11
8
2020-07-12
Szopa Agnieszka
KJ Facimiech
OMEN (51)
2020-07-11
14
2020-07-11
12
2020-07-12
Szpila Agnieszka
bpk SLA
SOLALI (9)
2020-07-11
1
2020-07-11
5
2020-07-12
2020-07-12
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HAPPY BOY (112)
2020-07-11
7
2020-07-11
6
2020-07-12
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2020-07-11
11
2020-07-11
7
2020-07-12
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
2020-07-11
3
2020-07-12
DIARO (66)
2020-07-11
10
2020-07-12
2020-07-12
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (28)
2020-07-11
2
2020-07-12
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
2020-07-11
1
2020-07-11
1
2020-07-12
Włodarkiewicz Maja
JKS Cwał
PRIMO J (22)
2020-07-11
5
2020-07-12
Żak Natalia
KJ Facimiech
2020-07-11
5
2020-07-11
10
2020-07-12
2020-07-12
Zawada Maja
KJ Facimiech
AUDI (38)
2020-07-11
2
2020-07-11
1
2020-07-12

Number of Riders: 59

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl