Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe w WKKW
Facimiech, 15-16.08.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 20:47:27
2020-08-10 20:47:27
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 08:32:19
2020-08-09 19:02:45
Aleksandra Puch LOLEK
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 08:32:01
2020-08-09 18:50:01
Idalia Kuliga FOR EVER YOUNG
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 16:49:53
2020-08-09 16:49:53
Oliwia Dobrosielska MAGIC STAR
  • 1x 1 ZT/Mini WKKW/KONKURS TOWARZYSKI KOMBINOWANY MINI WKKW
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 15:36:27
2020-08-08 12:46:42
Marta Zielińska ŁAZAR
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 11:43:23
2020-08-07 23:29:28
Julia Golonek PERRIN
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 11:43:19
2020-08-07 23:28:36
Natalia Jamróz SULIWAN M
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 11:43:17
2020-08-07 19:24:29
Marianna Grabowska RIPLEY
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:38
2020-08-07 15:24:55
Tomasz Stachowiak NICEFOR ZK
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:35
2020-08-07 13:04:37
Matylda Dziewońska MAFIOSO
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:34
2020-08-07 11:29:30
Artur Społowicz DOLFUS
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:32
2020-08-07 11:28:50
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:32
2020-08-07 11:28:15
Nina Jędrachowicz ROSA SORDIA
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:28
2020-08-07 11:27:44
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 09:41:24
2020-08-06 09:41:24
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 09:38:40
2020-08-06 09:38:40
Julia Sikora MIRANDER
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:24:27
2020-08-05 10:33:21
Przemysław Wójcik JANTAR-W
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:24:25
2020-08-05 10:32:44
Przemysław Wójcik HARCEPAN
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:18:44
2020-08-03 22:46:54
Ida Ilmer MADOKS GT
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:18:33
2020-08-03 21:39:03
Zofia Kusińska IHS DIAMONTE
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 16:28:54
2020-08-03 15:28:29
Klaudyna Świętek SELAVI
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:18:09
2020-08-03 14:02:24
Anna Hercog M'07 DEBRA
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:18:07
2020-08-03 14:00:36
Weronika Kierska Jm'05 BACARDI MK
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:18:01
2020-08-03 13:45:15
Magdalena Kopczyńska NUMBER ONE
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:18:00
2020-08-03 13:44:14
Marta Kopczyńska DODA
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:17:48
2020-08-03 12:33:55
Natalia Jamróz NOT NOW
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:17:31
2020-08-03 11:13:36
Anna Michalik MINOR
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:17:29
2020-08-03 11:12:07
Weronika Klimek LUXOR
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 11:44:44
2020-08-03 07:34:30
Magdalena Zaręba KING
  • 1x 1 ZT/Mini WKKW/KONKURS TOWARZYSKI KOMBINOWANY MINI WKKW
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:17:10
2020-08-03 06:57:59
Tomasz Stachowiak TREB
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:17:09
2020-08-03 00:00:39
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 15:36:26
2020-08-02 22:06:49
Jakub Roman HEMETYT
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:41
2020-08-02 21:54:59
Agnieszka Grzegorczyk CATTLEYA
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:38
2020-08-02 19:33:57
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:31
2020-08-02 19:09:41
Irmina Kałka ROSSARD
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 16:38:32
2020-08-02 16:38:32
Dominika Mączyńska JEDWABNY PYŁ
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:28
2020-08-02 16:07:59
Patrycja Knap WINERIN
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:22
2020-08-02 16:03:27
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:18
2020-08-02 16:03:02
Alina Talik-Przechrzta QUILETTA
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:11
2020-08-02 16:02:35
Alina Talik-Przechrzta LAVITA D
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:04
2020-08-02 16:01:31
Jaga Matusiak NIRVANA
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:16:02
2020-08-02 16:01:08
Wiktoria Kucia AMARILLO
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:15:53
2020-08-02 15:22:47
Julia Chowaniec DEMODEX
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:15:49
2020-08-02 15:22:08
Wojciech Wróbel CEKIN
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:14:27
2020-08-01 21:58:34
Lena Ciszek EUFAMIA
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:14:20
2020-08-01 21:58:06
Mila Gomulec BARWA
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:44
2020-08-01 15:56:00
Koch Krzysztof CELPAR
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:40
2020-08-01 15:54:56
Ewelina Żołna KALIMINI
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:31
2020-08-01 15:54:25
Ewelina Żołna ACHA
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:30
2020-08-01 11:41:49
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 09:39:57
2020-07-31 22:26:16
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:18
2020-07-31 22:24:57
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 5/CNC 2*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Seniorów
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:39:50
2020-07-31 08:39:50
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:15
2020-07-30 15:27:19
Sylwia Barbarska CAWALIER
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 15:38:27
2020-07-29 22:53:37
Tomasz Stachowiak WIEDŹMIN
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 11:49:59
2020-07-29 21:08:08
Lucyna Gawron EKWADOR
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:57
2020-07-29 18:59:59
Emilia Jeziorska J-SERENGETI
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:55
2020-07-29 13:04:57
Zofia Zawadzińska BACHUS
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:48
2020-07-29 11:00:43
Agnieszka Nawrot MERRYLINE
  • 1x 3a/CNC 100/Mistrzostwa Małopolski Open
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:46
2020-07-29 10:42:16
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:41
2020-07-28 18:32:28
Magdalena Paraszczuk DOLLAR BOY M
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:39
2020-07-28 18:31:53
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x 5/CNC 2*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Seniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:35
2020-07-28 18:31:15
Magdalena Paraszczuk HONEYMOON
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:28
2020-07-28 18:29:38
Zofia Wójcik EL DJAZAIR
  • 1x 1 ZT/Mini WKKW/KONKURS TOWARZYSKI KOMBINOWANY MINI WKKW
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:26
2020-07-28 18:29:10
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 1 ZT/Mini WKKW/KONKURS TOWARZYSKI KOMBINOWANY MINI WKKW
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:03
2020-07-28 18:28:01
Aleksandra Połetek MG POLACO
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:13
2020-07-28 18:27:24
Aleksandra Florek IZONIA M
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:10
2020-07-28 18:26:49
Oliwia Pandel ASMARA M
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:05
2020-07-27 21:41:04
Katarzyna Skrzypczak ARABICA
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:50:25
2020-07-26 22:10:38
Magdalena Niemczyk ARSEN PONYSPORT
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:50:20
2020-07-26 13:58:55
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:50:17
2020-07-26 12:15:50
Vanessa Skotnicka KASZMIR
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:50:11
2020-07-26 12:15:10
Jolanta Tarczyńska MISS AGENT
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:50:09
2020-07-26 12:14:19
Jolanta Tarczyńska MIGHTY MAN
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:50:09
2020-07-26 12:13:47
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 5/CNC 2*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Seniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 09:30:24
2020-07-25 15:35:05
Wiktoria Chochół M'08 CZECZOT GR. D
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 14:30:01
2020-07-25 11:27:25
Szymon Bula AC/DC
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 13:38:51
2020-07-25 09:38:55
Karolina Ślązak GANGES
  • 1x 5/CNC 2*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Seniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 19:43:04
2020-07-24 20:27:02
Magdalena Pomierny WORD
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 13:41:54
2020-07-24 15:52:43
Gabija Siwak M'08 VANCOUVER
  • 1x 2/CNC 90/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych Kuce
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:53
2020-07-23 18:54:47
Joanna Witosińska NIMBUS
  • 1x 5/CNC 2*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Seniorów
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 15:13:00
2020-07-23 14:22:20
Zofia Mądra IRON
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:48
2020-07-23 13:56:03
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 15:36:25
2020-07-23 12:07:24
Zuzanna Marugi NEJRAN
  • 1x 4/CNC 1*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:36
2020-07-23 11:53:50
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:35
2020-07-23 11:53:24
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:30
2020-07-23 00:00:54
Maria Žarnovská BOLO ŁĄCZNIK
  • 2x 3/CNC 100/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 13:38:35
2020-07-22 14:49:35
Katja Miąso DRAGON
  • 1x 2a/CNC 90/Mistrzostwa Polski Amatorów
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:20
2020-07-22 13:21:52
Jolanta Sikacka HULANKA
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:19
2020-07-22 13:21:04
Magdalena Kaczkowska ARMANI
  • 1x 1/CNC 75/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Młodzików
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 19:06:14
2020-07-22 08:59:46
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 5/CNC 2*/ZAWODY KRAJOWE oraz Mistrzostwa Małopolski Seniorów
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
2. Bula Szymon KJ Lando
S
O031734
3. Chochół M'08 Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
4. Chowaniec Julia KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O058754
5. Ciszek Lena KJ PONYSPORT
2009 (Mł.)
brak
6. Dobrosielska Oliwia KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
Brak
7. Dziewońska Matylda KJ Perrin Rudawa
2002 (J.)
O037380
8. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
9. Florek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego.
2005 (JM.)
O050878
10. Gawron Lucyna Bez przynależności klubowej
S
brak
11. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
12. Gomulec Mila KJ PonySport
2008 (JM.)
brak
13. Grabowska Marianna KJ Perrin Rudawa
2002 (J.)
O037368
14. Grzegorczyk Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O040208
15. Hercog M'07 Anna KJ Aromer Józein
2007 (JM.)
O052052
16. Ilmer Ida KJ Perrin Rudawa
2000 (MJ.)
O031063
17. Jamróz Natalia KJ Perrin Rudawa
2002 (J.)
O041903
18. Jamróz Natalia KJ Perrin
2002 (J.)
brak
19. Jasnos Klaudia bpk
S
O026160
20. Jędrachowicz Nina KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047429
21. Jeziorska Emilia NZ
2002 (J.)
0000
22. Kaczkowska Magdalena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2004 (J.)
BRAK
23. Kałka Irmina KJ Facimiech
S
O053543
24. Kierska Jm'05 Weronika KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O054707
25. Klimek Weronika Krakowska Akademia Sportu
1999 (MJ.)
brak
26. Knap Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O058755
27. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
28. Kopczyńska Marta KJ Perrin Rudawa
2001 (MJ.)
O042728
29. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
30. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
31. Krupa Justyna Klub Jeździecki Facimiech
2006 (JM.)
O043333
32. Krzysztof Koch KJ Facimiech
S
B
33. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
34. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (JM.)
O043178
35. Kusińska Zofia KJ Perrin
2008 (JM.)
brak
36. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
37. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
38. Marugi Zuzanna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2003 (J.)
O039702
39. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
40. Miąso Katja Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O026723
41. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
42. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
43. Niemczyk Magdalena Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
brak
44. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
10218000
45. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (J.)
O036430
46. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O023920
47. Połetek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O056160
48. Pomierny Magdalena KJ Hipodrom Five Oaks
S
6868/19 AB3CF
49. Puch Aleksandra Klub Sportowy Konsul
2007 (JM.)
O060053
50. Roman Jakub Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O006865
51. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
O056388
52. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O040993
53. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
54. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (JM.)
O053630
55. Skotnicka Vanessa LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
None
56. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/6252/19
57. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
58. Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
2004 (J.)
O026120
59. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
60. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
61. Stachowiak Tomasz Lkj Moszna
S
O000593
62. Stachowiak Tomasz LZJ Moszna
S
O000593
63. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
64. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
65. Świętek Klaudyna Klub Jeździecki Jaroszówka
S
brak
66. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059544
67. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
68. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
69. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
70. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
71. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
72. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
10193390
73. Witosińska Joanna KJ Hipodrom Five Oaks
2000 (MJ.)
O026722
74. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
75. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059913
76. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
77. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
LZRWZJ/1746/20
78. Žarnovská Maria KJK pod Żubrem Niepołomice
S
LZPZJ/1751/19
79. Zawadzińska Zofia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O005735
80. Zielińska Marta -
S
-
81. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

AC/DC SP POL 2005 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

66

ACHA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
K027348 616006570046913
3.

73

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
4.

80

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
5.

47

ARABICA OLDENBURG POL 2015 mare dark bay/165 F: Destano
M: Arnika
K029987 DE433332125715
6.

30

ARMANI HUCUŁ POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
K023227
7.

45

ARSEN PONYSPORT TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach siwa/162 F: Nieznany
M: Nieznana
K022202 616999570304909
8.

48

ASMARA M SP POL 2014 Klacz gniada/157 F: Cassilio
M: Afra M
K028241 616009690067514
9.

89

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
K023668 616009600378809
10.

56

BACHUS Szlachetna Pólkrew POL 2011 wałach gniada/176 F: MORAVIA
M: BABILONIA
BRAK 616009670024711
11.

98

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
12.

69

BARWA MAŁOPOLSKA POL 1998 Klacz gniada F: Bawarczyk
M: Bajda
brak
13.

32

BOLO ŁĄCZNIK MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Berlin-bej
M: Bola
K027810 616006580463511
14.

81

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho du Serein
M: Castella
K025218
15.

63

CAWALIER HANOWER POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: NN
M: NN
BRAK 43331582906
16.

71

CEKIN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Dalet
M: Czenna
K029136 pzhk
17.

68

CELPAR WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Elpar
M: Cerla
K011743 007530135902
18.

40

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
19.

39

CZECZOT GR. D KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: X
M: X
K029455 616013640052915
20.

44

DAKOTA II SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Hetman
M: Dubeltówka
K025347 616009540143809
21.

77

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
22.

90

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
K024440 POL/61600960011541
23.

72

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
24.

87

DODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Quinten
M: Doris
K021371 POL009570316907
25.

101

DOLFUS MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey
M: Dolce Vita
K028443 616009690065415
26.

54

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
27.

2

DRAGON TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
K019492 POL999690088503
28.

58

EKWADOR SP POL 2006 Wałach kara F: Faust Z
M: Elbe
brak
29.

51

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
K007937 09600
30.

107

EMMA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
31.

50

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
32.

70

EUFAMIA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Tempelwachter
M: Ermengarda
brak
33.

105

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
34.

37

GANGES SP POL 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Caretino K
M: Gabi
K018854 -
35.

82

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
36.

94

HARCEPAN MŁP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Boston
M: Hawajka
K027310 616 006 58 02 690 11
37.

65

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
K021746 616009640083312
38.

19

HEMETYT SP POL 2007 ogier gniada/168 F: Emetyt
M: Hadyna
Brak POL 009 54 01169 07
39.

52

HONEYMOON XX POL 2015 wałach gniada/170 F: Massini
M: Hesperyda
K029694 578/2015
40.

31

HULANKA Szlachetna Półkrew POL 29.11.2008 Mare chestnut/160 F: Hetman
M: Harfa
K021890 616 009 6701 64508
41.

92

IHS DIAMONTE TINKER POL 2011 klacz srokata/129 F: -
M: -
brak 39054
42.

35

IMIRO VDH KWPN POL 2013 wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
43.

1

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
44.

53

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
K023616 616POL12007857T
45.

49

IZONIA M XX POL 2011 Klacz gniada/160 F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
K024079 616POL11007389T
46.

57

J-SERENGETI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: SO IN LOVE
M: JAWAJKA
K029149 616007690127212
47.

95

JANTAR-W MŁP POL 2016 ogier gniada/169 F: Jurand
M: Jugla
K029738 616 006 58 03600 16
48.

60

JEDWABNY PYŁ POL F:
M:
49.

67

KALIMINI SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Raport
M: Kalahari
K029574 616009640082212
50.

43

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Aron
M: Kaskada
Brak 009540099108
51.

21

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
52.

100

KLON SP POL 2010 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
53.

29

KSENA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
K020974 616009520045612
54.

17

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
55.

75

LAVITA D SP POL 2004 klacz gniada/168 F: Caretino K
M: Luna
K029427 POL 009 67 00175 04
56.

106

LOLEK TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K024226 616 999 57 02968 06
57.

84

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
-
58.

59

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
59.

103

ŁAZAR Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Rytm
M: Łasa schagya
Brak Pol 009570102505
60.

93

MADOKS GT PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Azart
M: Marihuana P
K020864 POL009520020409
61.

25

MAFIOSO MAŁOPOLSKA POL 2011 gelding bay/166 F: Bonaparte
M: Madera
K029920 6160065500825
62.

104

MAGIC STAR PKW POL 2015 Wałach gniada/kuc:135 F: El Djazair
M: Mobia
brak pzhk
63.

46

MERRYLINE MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
K028319 616006570169614
64.

12

MG POLACO ANDALUZYJSKA ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
65.

41

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
66.

85

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
67.

96

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
68.

42

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik wlkp
M: Misterka śl/ Mindanao xx
K026753 616009540009415
69.

3

NEJRAN Pełna Krew Angielska POL 2011 wałach gniada/162 F: Sorbie Tower (IRE)
M: Nowela
K021028 12718
70.

102

NICEFOR ZK SP POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Nice Boy
M: Miss Magic
K028356 616009590013813
71.

36

NIMBUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada
K021770
72.

74

NIRVANA TURYNGIJSKA POL 1997 klacz ciemnogniada/brak F: Rubirando
M: Nicole III
K020969 POL 009 58 03122 97
73.

86

NOT NOW Pełna Krew Angielska IRL 2008 Wałach siwa F: Clodovil
M: Nashville Skyline
LKRWZJ/2255/16
74.

88

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Nico-k
M: Nikotyna
K021369 POL013570179302
75.

22

PERRIN Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa/156 F: Eurykles
M: Pereira
K027906
76.

76

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 klacz gniada/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
K019009 DE 41 81 801 669 10
77.

64

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
78.

20

RIPLEY WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Ulco
M: Rivera
K027328 616009670040214
79.

99

ROSA SORDIA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Sword
M: Rossa Brenna
K026939 616009690060114
80.

79

ROSSARD MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/175 F: Sword
M: Rosa Greya
K029432 POL 616 006 69 01356 09
81.

55

SARACEN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
LKRWZJ/3604/19
82.

91

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
K016669 POL007520039709
83.

24

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K029858 616009690054316
84.

83

TREB XX POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Roulette
M: Trebia
K029026 616POL140084615
85.

6

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
86.

33

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
87.

16

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
88.

97

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
Nr PZJ: K020498 372003006825874
89.

78

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
K022895
90.

8

WORD SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: New World
M: Westa
K028094 616 009 53 01983 10
91.

34

WOULD LOVE Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin
M: Wendy
K022445 616009520095412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-08-15
2020-08-15
Bula Szymon
KJ Lando
AC/DC (38)
2020-08-15
2020-08-15
Chochół M'08 Wiktoria
KJ Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Chowaniec Julia
KJ Czarny Dunajec
DEMODEX (72)
2020-08-15
2020-08-15
Ciszek Lena
KJ PONYSPORT
EUFAMIA (70)
2020-08-15
2020-08-15
Dobrosielska Oliwia
KJ Czarny Dunajec
2020-08-15
2020-08-15
Dziewońska Matylda
KJ Perrin Rudawa
MAFIOSO (25)
2020-08-15
2020-08-15
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2020-08-15
2020-08-15
Florek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego.
2020-08-15
2020-08-15
Gawron Lucyna
Bez przynależności klubowej
EKWADOR (58)
2020-08-15
2020-08-15
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (22)
2020-08-15
2020-08-15
Gomulec Mila
KJ PonySport
BARWA (69)
2020-08-15
2020-08-15
Grabowska Marianna
KJ Perrin Rudawa
RIPLEY (20)
2020-08-15
2020-08-15
Grzegorczyk Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
2020-08-15
2020-08-15
Hercog M'07 Anna
KJ Aromer Józein
DEBRA (90)
2020-08-15
2020-08-15
Ilmer Ida
KJ Perrin Rudawa
2020-08-15
2020-08-15
Jamróz Natalia
KJ Perrin Rudawa
2020-08-15
2020-08-15
Jamróz Natalia
KJ Perrin
NOT NOW (86)
2020-08-15
2020-08-15
Jasnos Klaudia
bpk
2020-08-15
2020-08-15
Jędrachowicz Nina
KJ Jaroszówka
2020-08-15
2020-08-15
Jeziorska Emilia
NZ
2020-08-15
2020-08-15
Kaczkowska Magdalena
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
ARMANI (30)
2020-08-15
2020-08-15
Kałka Irmina
KJ Facimiech
ROSSARD (79)
2020-08-15
2020-08-15
Kierska Jm'05 Weronika
KJ Aromer Józefin
2020-08-15
2020-08-15
Klimek Weronika
Krakowska Akademia Sportu
LUXOR (84)
2020-08-15
2020-08-15
Knap Patrycja
KJ Czarny Dunajec
WINERIN (78)
2020-08-15
2020-08-15
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2020-08-15
2020-08-15
Kopczyńska Marta
KJ Perrin Rudawa
DODA (87)
2020-08-15
2020-08-15
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (107)
2020-08-15
2020-08-15
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Krupa Justyna
Klub Jeździecki Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Krzysztof Koch
KJ Facimiech
CELPAR (68)
2020-08-15
2020-08-15
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2020-08-15
2020-08-15
Kusińska Zofia
KJ Perrin
2020-08-15
2020-08-15
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
2020-08-15
2020-08-15
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (1)
2020-08-15
2020-08-15
Marugi Zuzanna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
NEJRAN (3)
2020-08-15
2020-08-15
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
NIRVANA (74)
2020-08-15
2020-08-15
Miąso Katja
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (2)
2020-08-15
2020-08-15
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (85)
2020-08-15
2020-08-15
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Niemczyk Magdalena
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2020-08-15
2020-08-15
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-08-15
2020-08-15
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2020-08-15
2020-08-15
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Połetek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-08-15
2020-08-15
Pomierny Magdalena
KJ Hipodrom Five Oaks
WORD (8)
2020-08-15
2020-08-15
Puch Aleksandra
Klub Sportowy Konsul
LOLEK (106)
2020-08-15
2020-08-15
Roman Jakub
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
HEMETYT (19)
2020-08-15
2020-08-15
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
HULANKA (31)
2020-08-15
2020-08-15
Sikora Julia
KJ Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
WHISKY (33)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
2020-08-15
2020-08-15
Skotnicka Vanessa
LZJ Drama Zbrosławice
KASZMIR (43)
2020-08-15
2020-08-15
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
SARACEN (55)
2020-08-15
2020-08-15
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
ARABICA (47)
2020-08-15
2020-08-15
Ślązak Karolina
LZJDramaZbrosławice
GANGES (37)
2020-08-15
2020-08-15
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
DOLFUS (101)
2020-08-15
2020-08-15
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
BANKIER (98)
2020-08-15
2020-08-15
Stachowiak Tomasz
Lkj Moszna
2020-08-15
2020-08-15
TREB (83)
2020-08-15
2020-08-15
Stachowiak Tomasz
LZJ Moszna
2020-08-15
2020-08-15
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
Świętek Klaudyna
Klub Jeździecki Jaroszówka
SELAVI (91)
2020-08-15
2020-08-15
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (50)
2020-08-15
2020-08-15
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2020-08-15
2020-08-15
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (100)
2020-08-15
2020-08-15
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2020-08-15
2020-08-15
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
KSENA (29)
2020-08-15
2020-08-15
Witosińska Joanna
KJ Hipodrom Five Oaks
NIMBUS (36)
2020-08-15
2020-08-15
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2020-08-15
2020-08-15
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
CEKIN (71)
2020-08-15
2020-08-15
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (21)
2020-08-15
2020-08-15
Žarnovská Maria
KJK pod Żubrem Niepołomice
2020-08-15
2020-08-15
Zawadzińska Zofia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
BACHUS (56)
2020-08-15
2020-08-15
Zielińska Marta
-
ŁAZAR (103)
2020-08-15
2020-08-15
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
ACHA (66)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15

Number of Riders: 81

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl