Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 20:25:59
2019-05-28 20:25:59
Jagoda Krzemińska SZAFRANKA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:50
2019-05-25 13:02:14
Natalia Gałysa MROK
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:48
2019-05-24 23:12:09
Nikola Haręża JUPITER
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:42
2019-05-23 21:08:36
Laura Olearska TEQUILA SUNRISE
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
  • 2x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:39
2019-05-23 15:02:16
Karolina Karamitopulos AGNI
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:36
2019-05-23 12:48:57
Marlena Gil AGNI
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:33
2019-05-23 12:42:36
Laura Grzesiak APEJRON
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:31
2019-05-23 12:39:48
Wisława Wanat APEJRON
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:26
2019-05-23 12:38:56
Wiktoria Rzeszowska APEJRON
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:13
2019-05-23 12:35:44
Wisława Wanat ATOS
  • 1x 3a/P3/Zawody Towarzyskie
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:48:43
2019-05-23 12:31:35
Ewelina Malinowska REGENCJA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 12:10:17
2019-05-23 12:30:19
Wiktoria Rzeszowska ATOS
  • 1x 3a/P3/Zawody Towarzyskie
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:48:31
2019-05-23 12:14:24
Anna Paździora BAZYLEA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:30:57
2019-05-23 12:00:38
Emilia Kubat ORSIKA
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 12:03:52
2019-05-23 11:54:47
Karolina Musiał ENDON
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:16:08
2019-05-22 20:51:15
Laura Dziedzic LORA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:16:12
2019-05-22 20:25:07
Kamila Budzisz LUKRECJA
  • 2x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:16:10
2019-05-22 17:07:39
Kacper Tokar INWERSJA
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:16:17
2019-05-22 16:52:18
Aleksandra Piróg INWERSJA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:16:20
2019-05-22 16:38:50
Anna Wartenberg LORIEN
  • 1x 2/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:15:10
2019-05-22 16:37:12
Dominika Bandura BOHUN
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:09:31
2019-05-22 12:42:07
Dominika Rękas PEONIA
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:09:29
2019-05-22 12:39:30
Paulina Zioła SZAFRANA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:08:38
2019-05-22 12:36:14
Julia Janusz ORSIKA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:08:35
2019-05-22 12:33:11
Aleksander Capaja NAPOLEON
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:08:32
2019-05-22 12:32:21
Patrycja Bowcariwska KORNELIUSZ
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:08:29
2019-05-22 12:30:27
Maja Bartkowiak SZAFRANA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:08:27
2019-05-22 11:35:15
Magdalena Smolak KORNELIUSZ
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 22:20:56
2019-05-21 22:03:43
Katarzyna Gwóźdź RANDA
  • 2x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:42:47
2019-05-21 18:07:13
Amelia Popławska REGENCJA
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 10:37:45
2019-05-21 10:02:17
Mariusz Mogielnicki HERMES
  • 1x 1/Program autorski/Zawody Towarzyskie - Parajeździecki pierwszy krok
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:27:12
2019-05-21 07:46:49
Karina Seredyńska LAMBO
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 10:37:39
2019-05-20 21:33:59
Nina Jabłońska METEOR
  • 2x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 17:44:29
2019-05-20 17:13:00
Anna Nykiel MROK
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 17:44:27
2019-05-20 17:06:21
Aleksandra Michalska KARMEL
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 17:44:20
2019-05-20 17:00:15
Maria Bzdek ATHLETICO AART DZ
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 22:20:52
2019-05-18 21:14:33
Marysia Kochańska REGENCJA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 17:44:17
2019-05-18 15:08:36
Jagoda Branas TUZOK
  • 1x 2/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 17:44:15
2019-05-18 10:31:11
Nikola Pelc LENNY
  • 2x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 17:44:12
2019-05-17 21:44:12
Wiktoria Grabczyńska TISSI
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:46:48
2019-05-16 18:28:43
Ania Piskorz DUNAJ
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:46:44
2019-05-16 18:15:49
Olimpia Pijanowska DUNAJ
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:46:41
2019-05-16 16:31:22
Oliwia Szywała TISSI
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:41:41
2019-05-16 15:39:17
Kornelia Gunia BAZYLEA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:36:49
2019-05-16 15:35:36
Julia Gunia BAZYLEA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:36:47
2019-05-16 15:09:43
Aleksandra Krzeminska DUNAJ
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:36:44
2019-05-16 15:06:02
Hanna Janusz ORFEO
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:36:41
2019-05-16 14:57:50
Nina Skowronek JOHNY
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:36:38
2019-05-16 14:54:08
Emilia Miałszygrosz PROZA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:36:34
2019-05-16 14:51:23
Oliwia Scibior JOHNY
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:38
2019-05-16 09:44:23
Anna Wełpa HERMES
  • 1x 1/Program autorski/Zawody Towarzyskie - Parajeździecki pierwszy krok
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:35
2019-05-16 09:38:39
Klara Nasulicz MELANIA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:20
2019-05-16 09:35:01
Ania Kowalska HERMES
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:19
2019-05-15 22:31:07
Julia Ogrodnik PENTAGON
  • 1x 3a/P3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:17
2019-05-15 18:26:16
Zofia Miłowska JEŻYK
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:15
2019-05-15 18:23:20
Łucja Miłkowska JOHNY
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:14
2019-05-15 16:50:35
Aleksandra Kossowska PROZA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:12
2019-05-15 16:38:45
Fryderyka Hiler ORFEO
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:10
2019-05-15 16:30:15
Nikola Mróz JEŻYK
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:08
2019-05-15 11:34:17
Wiktoria Panas TISSI
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:06
2019-05-15 11:30:45
Antonina Janicka PROZA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:04
2019-05-15 11:24:58
Lena Rychter ORFEO
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:31:01
2019-05-15 11:18:52
Hania Szponik JEŻYK
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:59
2019-05-15 11:01:29
Karolina Laszczyńska JUPITER
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:51
2019-05-14 13:08:28
Marika Piędzioch MELANIA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:50
2019-05-14 13:01:22
Zosia Jaworska MELANIA
  • 1x 1/Program autorski/Zawody Towarzyskie - Parajeździecki pierwszy krok
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:47
2019-05-13 15:16:49
Anna Jarmołkowicz ROBERT
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:45
2019-05-13 14:55:18
Mariusz Czerwiński ADELA
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:30:34
2019-05-13 14:49:12
Elżbieta Pokrywka ADELA
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 20:23:33
2019-05-12 18:00:15
Kaja Agaciak ODMOWA
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 22:20:48
2019-05-12 14:39:22
Dominika Kowalik KORAL
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
  • 1x 3a/P3/Zawody Towarzyskie
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 08:42:48
2019-05-10 20:38:01
Julia Popławska INWERSJA
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:58:30
2019-05-09 16:34:28
Laura Krzus- Wrońska WISPER VAN DE LOOHOEVE
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:29:26
2019-05-09 11:18:13
Ania Kowalska WISPER VAN DE LOOHOEVE
  • 1x 3/L3/Zawody Towarzyskie
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:58:27
2019-05-08 13:30:13
Marika Piędzioch WISPER VAN DE LOOHOEVE
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:26:21
2019-05-08 12:41:43
Maria Anigacz LIDER
  • 1x 4/Program autorski/Zawody MMSiA - Debiuty
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 10:37:35
2019-05-08 12:09:22
Aleksandra Idczak LIDER
  • 2x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:58:22
2019-05-08 09:22:45
Weronika Licnerska SZYBKA
  • 1x 5/L1/Zawody MMSiA - Szkoły podstawowe (klasy 1-6)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 18:58:20
2019-05-08 09:14:22
Martyna Rybczyńska SHEZRANII
  • 1x 6/L1/Zawody MMSiA - Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 10:37:34
2019-05-06 12:03:13
Sandra Burban LAMBO
  • 1x 2/L2/Zawody Towarzyskie
  • 1x 7/L1/Zawody MMSiA - Szkoły ponadgimnazjalne
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Agaciak Kaja Centrum kształcenia zawodowego w Ludowie Polskim
1999 (MJ.)
Brak
2. Anigacz Maria Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku
2007 (JM.)
brak
3. Bandura Dominika Zespół Szkół Publicznych w Wińsku (gimnazjum)
2003 (J.)
brak
4. Bartkowiak Maja Szkoła Podstawowa nr 5 Strzelin
2006 (JM.)
Brak
5. Bowcariwska Patrycja Szkoła Podstawowa Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piławie Górnej
2007 (JM.)
Brak
6. Branas Jagoda zsi nr 26 w wałbrzychu
2003 (J.)
brak
7. Budzisz Kamila Liceum Ogólnokształcące nr 17 Wrocław
2000 (MJ.)
O024306
8. Burban Sandra Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie Technikum Hodowli Koni
2000 (MJ.)
brak
9. Bzdek Maria VLO Legnica
2002 (J.)
O055098
10. Capaja Aleksander Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łagiewnikach
2005 (JM.)
brak
11. Czerwiński Mariusz
S
brak
12. Dziedzic Laura Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Boguszowie Gorcach
2008 (Mł.)
brak
13. Gałysa Natalia CKU ZS nr 5 w Wałbrzychu
2000 (MJ.)
brak
14. Gil Marlena I Liceum Ogólnokształcące im Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
2000 (MJ.)
brak
15. Grabczyńska Wiktoria Szkoła podstawowa nr 4 w Swidnicy
2004 (JM.)
0
16. Grzesiak Laura ZSP w Wysokiej im. Janusza Korczaka
2005 (JM.)
brak
17. Gunia Julia zsp3 wałbrzych
2004 (JM.)
brak
18. Gunia Kornelia zsp3 wałbrzych
2009 (Mł.)
brak
19. Gwóźdź Katarzyna Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Cur
2001 (J.)
Brak
20. Haręża Nikola Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu
2000 (MJ.)
Brak
21. Hiler Fryderyka Społeczna Szkoła Podstawowa w Bielawie Kl. IV
2009 (Mł.)
o
22. Idczak Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Mickiewicza w Kłodzku
2004 (JM.)
brak
23. Jabłońska Nina Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
2004 (JM.)
brak
24. Janicka Antonina Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza ul. Ciernie 30 58-160 Świebodzice.
2009 (Mł.)
0
25. Janusz Hanna Szkoła Podstwowa nr 1 w Dzierżoniowie
2008 (Mł.)
0
26. Janusz Julia Szkoła Podstawowa nr 1 w Dzierżoniowie
2005 (JM.)
Brak
27. Jarmołkowicz Anna PZS Nr 1 Krzyżowice
2001 (J.)
brak
28. Jaworska Zosia Niepubliczna, specjalna szkoła podstawowa w Mikoszowie
2007 (JM.)
brak
29. Karamitopulos Karolina Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Juliana Tuwima z oddziałami gimnazjum w Bielawie
2004 (JM.)
brak
30. Kochańska Marysia Zsp nr3
2005 (JM.)
Brak
31. Kossowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 z Odziałami Integracyjnymi w Bielawie
2010 (Mł.)
0
32. Kowalik Dominika
S
Brak
33. Kowalska Ania Szkoła Podstawowa w Wiązowie
2004 (JM.)
brak
34. Krzeminska Aleksandra Gimnazjum w Witoszowie Dolnym
2004 (JM.)
O
35. Krzemińska Jagoda Szkoła Nr 4 im Tadeusza Kościuszki w Strzelinie
2005 (JM.)
brak
36. Krzus- Wrońska Laura Zespół szkolno przedszkolny w Ciepłowodach
2006 (JM.)
Brak
37. Kubat Emilia Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie
2006 (JM.)
Brak
38. Laszczyńska Karolina SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM T.KOŚCIUSZKI W STRZELINI
2004 (JM.)
brak
39. Licnerska Weronika Szkoła Podstawowa im.Św.Jana Pawła II w Mietkowie
2008 (Mł.)
brak
40. Malinowska Ewelina
2003 (J.)
brak
41. Miałszygrosz Emilia Szkoła Podstwaowa w Witoszowie Dolnym
2009 (Mł.)
0
42. Michalska Aleksandra I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
2001 (J.)
brak
43. Miłkowska Łucja Szkola Podstawowa nr 8 i, Kawalerów Orderu Usmiechu
2006 (JM.)
0
44. Miłkowska Zofia Szkoła Podstwowa nr 8 im.Kawalerów Orderu Usmiechu w Swidnicy
2009 (Mł.)
0
45. Mogielnicki Mariusz Niepubliczne gimnazjum specjalne w Mikoszowie
2000 (MJ.)
brak
46. Mróz Nikola Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie
2007 (JM.)
0
47. Musiał Karolina PSP nr 4 w Strzelinie
2007 (JM.)
Brak
48. Nasulicz Klara Szkoła Podstawowa w Wiązowie
2008 (Mł.)
brak
49. Nykiel Anna Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
2004 (JM.)
brak
50. Ogrodnik Julia Szkoła Podstawowa im. L. Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
2004 (JM.)
O036881
51. Olearska Laura Atut Lider Kształcenia
2001 (J.)
O038147
52. Panas Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
2008 (Mł.)
o
53. Paździora Anna Gimnazjum w Witoszowie Dolnym
2003 (J.)
brak
54. Pelc Nikola SZKOŁA PODSTAWOWA NR.4 W BIELAWIE
2005 (JM.)
brak
55. Piędzioch Marika Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzelinie
2008 (Mł.)
brak
56. Pijanowska Olimpia Szkoła Podstawowa nr 8 w Swidnicy
2004 (JM.)
O
57. Piróg Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu
2004 (JM.)
brak
58. Piskorz Ania Szkoła Podstwowa NR 4 w Swidnicy
2006 (JM.)
0
59. Pokrywka Elżbieta PZS Nr 1 Krzyżowice
2003 (J.)
brak
60. Popławska Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa nr.21 im Olimpijczykow Polskich w Wałbrzychu
2006 (JM.)
brak
61. Popławska Julia Publiczna szkola podstawowa im.Olimpijczyków Polskich nr 21 w Wałbrzychu
2003 (J.)
brak
62. Rękas Dominika Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie
2007 (JM.)
Brak
63. Rybczyńska Martyna Szkoła Podstawowa nr.1 w Kątach Wrocławskich im.Bolesława Kominka
2006 (JM.)
brak
64. Rychter Lena Szkoła Podstawowa nr 1 w Swidnicy
2010 (Mł.)
0
65. Rzeszowska Wiktoria Technikum nr 15 im Marii Skłodowskiej-Curie
1999 (MJ.)
brak
66. Ścibior Oliwia Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie
2006 (JM.)
0
67. Seredyńska Karina Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce
2006 (JM.)
brak
68. Skowronek Nina Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdnicy
2007 (JM.)
O
69. Smolak Magdalena Sp 9 im. Mikołaja Kopernika
2008 (Mł.)
Brak
70. Szponik Hania Szkoła Podstawowa w Witoszowie
2009 (Mł.)
0
71. Szywała Oliwia Oubliczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicz Olszany
2007 (JM.)
0
72. Tokar Kacper Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Walbrzychu
2000 (MJ.)
.
73. Wanat Wisława Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław
2006 (JM.)
brak
74. Wartenberg Anna
S
brak
75. Wełpa Anna Niepubliczna Szkoła Podstawowa przy Stowarzyszeniu św. Celestyna, Mikoszów 27, 57-100 Strzelin
2001 (J.)
brak
76. Wielgos Katarzyna Zespół Gimnazjów nr.3 w Dzierżoniowie
2002 (J.)
brak
77. Zioła Paulina Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ciepłowodach
2007 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ADELA SP POL 2011 Klacz kara/mk:158 F: nn
M: nn
O: Elżbieta Pokrywka
B: Patalej Piotr
brak 616999670122811
2.

54

AGNI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/160 F: Archy
M: Amantka
O: Małgorzata Zabuska
B: Małgorzata Zabuska
brak 616009670093201
3.

53

APEJRON SP POL 2003 Wałach skarogniada/172 F: Sanskryt
M: Amantka
O: Małgorzata Zabuska
B: Małgorzata Zabuska
brak 616009670134803
4.

34

ATHLETICO AART DZ KWPN POL 2005 Wałach gniada/174 F: Cantos
M: Ramanja
O: Małgorzata Jabłońska
B: -
brak 528003
5.

52

ATOS SP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Farah-Basket
M: Amantka
O: Małgorzata Zabuska
B: Małgorzata Zabuska
brak : 616006670112606
6.

30

BAZYLEA Śląska POL 2003 Klacz skarogniada/165 F: Bank
M: Baltona
O: stado ogierów książ
B: stado ogierów książ
brak
7.

49

BAZYLEA Rasa Śląska POL 2003 Klacz ciemnogniada/brak infor F: Bank
M: Baltona
O: OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
B: OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
brak brak
8.

42

BOHUN Śląska POL 2014 Wałach gniada/163 F: Rycerz
M: Bianka
O: Magdalena Pawłowicz
B: Kozioł Grzegorz
brak 616008670090614
9.

13

DUNAJ KUC POL 2008 Wałach gniada F: ,
M: ,
O: Biały Las
B: .
.
10.

48

ENDON Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/mk:155 F: Don Carlos
M: Entebe
O: Paulina Kupiec
B: Tomasz Ochab
Brak POL070000005704
11.

23

HERMES Typ Prymitywny POL 2014 Wałach bułana/160 F: NN
M: NN
O: Stowarzyszenie św. Celestyna
B: Arbuziński Łukasz
brak 616999580475014
12.

44

INWERSJA Ślązak POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Bergen
M: Izandra
O: Stado Ogierów Ksiaz
B: Stado Ogierów Ksiaz
Brak Brak
13.

4

INWERSJA Ślązak POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Bergen
M: Izandra
O: Stado Ogierów Książ
B: Stado Ogierów Książ
Brak
14.

46

INWERSJA Ślązak POL 2012 Klacz kara/165 F: Bergen
M: Izandra
O: Stado Ogierów Książ
B: Stado Ogierów Książ
brak
15.

28

JOHNY KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: Sanwan /
M: Jenny /
O: Paulina Przybylska
B:
K014909 POL013570341503
16.

25

JUPITER MŁP POL 2006 Wałach siwa/167 F: Diafon /
M: Jacha /
O: Paulina Kupiec-Paszkiewicz
B:
brak
17.

57

JUPITER Małopolska POL 2006 Wałach siwa/167 F: Diafon
M: Jachna
O: Paulina Kupiec
B: Adam Bzak
Brak POL006550030106
18.

35

KARMEL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/169 F: Maks
M: Kamienna
O: Justyna Michalska
B: Bała Ryszard
brak 616007610084511
19.

61

KEKS /Kuc F:
M:
O:
B:
20.

10

KORAL Śląska POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Regal /
M: Kortina /
O: Dominika Kowalik
B: Krzysztof Młocek
brak
21.

39

KORNELIUSZ NN POL 2012 Wałach siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Paulina Kupiec
B: Paulina Kupiec
Brak 123
22.

1

LAMBO Śląska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Bohun
M: Liwia
O: Sandra Burban
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Brzezina
brak POL 008 69 00705 08
23.

32

LENNY Gypsy Cob POL 2014 Wałach srokata/mk:151 F: Redbull
M: Lene
O: Jolanta Pelc
B: MR MICHAEL SMITH
brak 05744
24.

5

LIDER SP POL 1999 Wałach kasztanowata/165 F: Paradoks
M: Lama
O: Wojciech Idczak
B: Nachotko Jerzy
brak POL 009 67 00429 99
25.

43

LORA Śląska POL 2008 Klacz kara/170 F: Rozmaryn
M: Laxena od Lapis II
O: Agata Kalinowska
B: Krzysztof Stalica
brak POL009670139608
26.

47

LORIEN SP POL 2012 Klacz gniada F: Evento
M: Luthien
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
brak 616 009 67 00676 12
27.

45

LUKRECJA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz ciemnogniada/166 F: Sex
M: Lajana
O: Kamila Budzisz
B: Monika Sawczyszyn-Pawlus
brak 616009550071615
28.

22

MELANIA Haflinger POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Arat
M: Mirage
O: Stowarzyszenie św. Celestyna
B: Stowarzyszenie św. Celestyna
brak 616013670089411
29.

31

METEOR SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Fantazjer
M: Malwina
O: Mazur Jarosław
B: Mazur Jarosław
brak 616009670102015
30.

58

MROK SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Herkules
M: Mewa
O: Iwona Figlak-Gałysa
B: Marek Czubaszek
brak 616009580855607
31.

36

MROK SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Herkules
M: Mewa
O: Iwona Gałysa
B: Czubaszek Marek
brak 616009580855607
32.

40

NAPOLEON Konik Polski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Tenor
M: Nikita
O: Sylwia Capaja
B: Józef Walów
brak
33.

7

ODMOWA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2013 Klacz bułana/162 F: Ofin
M: Hajfa C
O: Stowarzyszenie św. Celestyna
B: Beata Matkowska
brak 616010680031413
34.

19

ORFEO Kuc Walijskjik POL 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: 0
M: 0
O: Paulina Przybylska
B: 0
0 0
35.

16

ORSIKA SP CZE 2011 Klacz izabelowata/160 F: NN
M: NN
O: Beata Biłozor
B: NN
Brak 203011996067811
36.

29

PENTAGON SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Parys1014
M: Pepsi Cola
O: Ewa Ogrodnik
B: Ewa Ogrodnik
brak POL 999 61 12249 03
37.

41

PEONIA Huculska POL 2005 Klacz srokata/kuc:140 F: Piast
M: Patria
O: Jerzy Gawin
B: Krupnik Ryszard
Brak POL 012570029305
38.

56

PERFEKTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/165 F: Pegassus HB /
M: Pokusa /
O: Katarzyna Wielgos
B: Paweł Mazurek
brak
39.

20

PROZA Kuc Felinski POL 2005 Klacz siwa/kuc:136 F: 0
M: 0
O: Izabela Gamperl
B: o
0 0
40.

15

RANDA Wielkopolska POL 2010 Klacz kara/170 F: Castilio
M: Róża
O: Paulina Kupiec
B: Zimoch Anna
Brak 616007670117710
41.

50

REGENCJA Rasa Śląska POL 2003 Klacz ciemnogniada/brak infor F: Bank
M: Reginka
O: OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
B: OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.
brak brak
42.

51

REGENCJA Śląska POL 2003 Klacz gniada/165 F: Bank
M: Reginka
O: Stado Ogierów Książ
B: Stado Ogierów Książ
Brak
43.

37

REGENCJA Ślązak POL 2003 Klacz ciemnogniada/167 F: Bank
M: Reginka
O: Stado Ogierów Książ
B: Stado Ogierów Książ
Brak
44.

24

ROBERT SP POL 2002 Wałach gniada/168 F: nn
M: nn
O: PZS Nr 1 Krzyżowice
B: Maksymilian Galda
brak 999540046902
45.

17

SHEZRANII Tinker NED 2014 Klacz srokata/mk:137 F: nn
M: nn
O: Jagoda Gidzińska
B: Stal Afferden (L.)
brak 528023201820357
46.

38

SZAFRANA SP POL 2006 Klacz gniada/150 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Rosińska
B: NN
Brak 123
47.

59

SZAFRANKA SP POL NN Klacz GNIADA/150 F: BRAK
M: BRAK
O: BRAK
B: BRAK
BRAK BRAK
48.

18

SZYBKA KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Jagoda Gidzińska
B: Cembryło Janusz
brak 616999670062013
49.

55

TEQUILA SUNRISE SP POL Brak Klacz gniada/Brak F: NN
M: NN
O: Joanna Spodar
B: Nieznany
Brak 616999670175208
50.

27

TISSI KUC POL 2000 Klacz siwa F: Aktion L
M: TINCA
O: Paulina Przybylska
B: Dahlke Antoni
brak
51.

33

TUZOK Węgierski Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/170 F: agropoint cannizzaro
M: harta
O: monika branas
B: -
brak znajduje się w biurze pensjona
52.

6

WISPER VAN DE LOOHOEVE Haflinger NLD 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Alfred van Braakzicht
M: Wendel uit't Bokkegat
O: Stowarzyszenie św. celestyna
B: J.G. Jonker
brak 528210000436163
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Kaja
Centrum kształcenia zawodowego w Ludowie Polskim
ODMOWA (7)
2019-06-01
10
Anigacz Maria
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku
LIDER (5)
2019-06-01
13
Bandura Dominika
Zespół Szkół Publicznych w Wińsku (gimnazjum)
BOHUN (42)
2019-06-01
1
2019-06-01
3
Bartkowiak Maja
Szkoła Podstawowa nr 5 Strzelin
2019-06-01
6
Bowcariwska Patrycja
Szkoła Podstawowa Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piławie Górnej
2019-06-01
14
Branas Jagoda
zsi nr 26 w wałbrzychu
TUZOK (33)
2019-06-01
2
2019-06-01
14
2019-06-01
7
Budzisz Kamila
Liceum Ogólnokształcące nr 17 Wrocław
2019-06-01
3
Burban Sandra
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie Technikum Hodowli Koni
LAMBO (1)
2019-06-01
1
2019-06-01
5
Bzdek Maria
VLO Legnica
2019-06-01
2
2019-06-01
4
Capaja Aleksander
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łagiewnikach
2019-06-01
2
Czerwiński Mariusz
ADELA (21)
2019-06-01
Dziedzic Laura
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Boguszowie Gorcach
LORA (43)
2019-06-01
3
Gałysa Natalia
CKU ZS nr 5 w Wałbrzychu
MROK (58)
2019-06-01
Gil Marlena
I Liceum Ogólnokształcące im Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
AGNI (54)
2019-06-01
8
Grabczyńska Wiktoria
Szkoła podstawowa nr 4 w Swidnicy
TISSI (27)
2019-06-01
19
Grzesiak Laura
ZSP w Wysokiej im. Janusza Korczaka
APEJRON (53)
2019-06-01
15
Gunia Julia
zsp3 wałbrzych
BAZYLEA (30)
2019-06-01
16
Gunia Kornelia
zsp3 wałbrzych
BAZYLEA (30)
2019-06-01
17
Gwóźdź Katarzyna
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Cur
RANDA (15)
2019-06-01
6
Haręża Nikola
Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu
JUPITER (57)
2019-06-01
10
Hiler Fryderyka
Społeczna Szkoła Podstawowa w Bielawie Kl. IV
ORFEO (19)
2019-06-01
18
Idczak Aleksandra
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Mickiewicza w Kłodzku
LIDER (5)
2019-06-01
18
Jabłońska Nina
Szkoła Podstawowa nr 71 Wrocław
METEOR (31)
2019-06-01
22
Janicka Antonina
Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza ul. Ciernie 30 58-160 Świebodzice.
PROZA (20)
2019-06-01
20
Janusz Hanna
Szkoła Podstwowa nr 1 w Dzierżoniowie
ORFEO (19)
2019-06-01
13
Janusz Julia
Szkoła Podstawowa nr 1 w Dzierżoniowie
ORSIKA (16)
2019-06-01
20
Jarmołkowicz Anna
PZS Nr 1 Krzyżowice
ROBERT (24)
2019-06-01
1
Jaworska Zosia
Niepubliczna, specjalna szkoła podstawowa w Mikoszowie
MELANIA (22)
2019-06-01
2
Karamitopulos Karolina
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Juliana Tuwima z oddziałami gimnazjum w Bielawie
AGNI (54)
2019-06-01
21
Kochańska Marysia
Zsp nr3
2019-06-01
12
Kossowska Aleksandra
Szkoła Podstawowa nr 4 z Odziałami Integracyjnymi w Bielawie
PROZA (20)
2019-06-01
11
Kowalik Dominika
KORAL (10)
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Kowalska Ania
Szkoła Podstawowa w Wiązowie
2019-06-01
6
HERMES (23)
2019-06-01
16
Krzeminska Aleksandra
Gimnazjum w Witoszowie Dolnym
DUNAJ (13)
2019-06-01
6
Krzemińska Jagoda
Szkoła Nr 4 im Tadeusza Kościuszki w Strzelinie
2019-06-01
8
Krzus- Wrońska Laura
Zespół szkolno przedszkolny w Ciepłowodach
2019-06-01
10
Kubat Emilia
Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie
ORSIKA (16)
2019-06-01
12
Laszczyńska Karolina
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM T.KOŚCIUSZKI W STRZELINI
JUPITER (25)
2019-06-01
2
Licnerska Weronika
Szkoła Podstawowa im.Św.Jana Pawła II w Mietkowie
SZYBKA (18)
2019-06-01
3
Malinowska Ewelina
2019-06-01
19
Miałszygrosz Emilia
Szkoła Podstwaowa w Witoszowie Dolnym
PROZA (20)
2019-06-01
16
Michalska Aleksandra
I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
KARMEL (35)
2019-06-01
Miłkowska Łucja
Szkola Podstawowa nr 8 i, Kawalerów Orderu Usmiechu
JOHNY (28)
2019-06-01
7
Miłkowska Zofia
Szkoła Podstwowa nr 8 im.Kawalerów Orderu Usmiechu w Swidnicy
KEKS (61)
2019-06-01
4
Mogielnicki Mariusz
Niepubliczne gimnazjum specjalne w Mikoszowie
HERMES (23)
2019-06-01
3
Mróz Nikola
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie
KEKS (61)
2019-06-01
1
Musiał Karolina
PSP nr 4 w Strzelinie
ENDON (48)
2019-06-01
Nasulicz Klara
Szkoła Podstawowa w Wiązowie
MELANIA (22)
2019-06-01
14
Nykiel Anna
Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
MROK (36)
2019-06-01
11
Ogrodnik Julia
Szkoła Podstawowa im. L. Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
2019-06-01
3
2019-06-01
2
Olearska Laura
Atut Lider Kształcenia
2019-06-01
4
2019-06-01
5
Panas Wiktoria
Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
TISSI (27)
2019-06-01
9
Paździora Anna
Gimnazjum w Witoszowie Dolnym
BAZYLEA (49)
2019-06-01
10
Pelc Nikola
SZKOŁA PODSTAWOWA NR.4 W BIELAWIE
LENNY (32)
2019-06-01
5
Piędzioch Marika
Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzelinie
2019-06-01
7
Pijanowska Olimpia
Szkoła Podstawowa nr 8 w Swidnicy
DUNAJ (13)
2019-06-01
12
Piróg Aleksandra
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu
2019-06-01
4
Piskorz Ania
Szkoła Podstwowa NR 4 w Swidnicy
DUNAJ (13)
2019-06-01
12
Pokrywka Elżbieta
PZS Nr 1 Krzyżowice
ADELA (21)
2019-06-01
Popławska Amelia
Publiczna Szkoła Podstawowa nr.21 im Olimpijczykow Polskich w Wałbrzychu
2019-06-01
4
Popławska Julia
Publiczna szkola podstawowa im.Olimpijczyków Polskich nr 21 w Wałbrzychu
2019-06-01
8
Rękas Dominika
Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie
PEONIA (41)
2019-06-01
5
Rybczyńska Martyna
Szkoła Podstawowa nr.1 w Kątach Wrocławskich im.Bolesława Kominka
2019-06-01
Rychter Lena
Szkoła Podstawowa nr 1 w Swidnicy
ORFEO (19)
2019-06-01
8
Rzeszowska Wiktoria
Technikum nr 15 im Marii Skłodowskiej-Curie
ATOS (52)
2019-06-01
3
APEJRON (53)
2019-06-01
7
Ścibior Oliwia
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie
JOHNY (28)
2019-06-01
9
Seredyńska Karina
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce
LAMBO (1)
2019-06-01
1
Skowronek Nina
Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdnicy
JOHNY (28)
2019-06-01
6
Smolak Magdalena
Sp 9 im. Mikołaja Kopernika
2019-06-01
11
Szponik Hania
Szkoła Podstawowa w Witoszowie
KEKS (61)
2019-06-01
5
Szywała Oliwia
Oubliczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicz Olszany
TISSI (27)
2019-06-01
7
Tokar Kacper
Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Walbrzychu
2019-06-01
9
Wanat Wisława
Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław
ATOS (52)
2019-06-01
4
APEJRON (53)
2019-06-01
9
Wartenberg Anna
LORIEN (47)
2019-06-01
3
2019-06-01
2
Wełpa Anna
Niepubliczna Szkoła Podstawowa przy Stowarzyszeniu św. Celestyna, Mikoszów 27, 57-100 Strzelin
HERMES (23)
2019-06-01
1
Wielgos Katarzyna
Zespół Gimnazjów nr.3 w Dzierżoniowie
2019-06-01
Zioła Paulina
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ciepłowodach
2019-06-01
2

Number of Riders: 77

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-072018-1, APC)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl