Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B oraz elim. OOM-B
Biały Las, 28-30.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
194 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:32:18
2019-06-24 20:38:49
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 2x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 2x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 2x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
193 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-25 00:01:02
2019-06-24 19:40:50
Bartłomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
192 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-25 00:00:48
2019-06-24 19:39:50
Bartłomiej Rogaczewski MEJSON
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
191 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-25 00:00:29
2019-06-24 19:38:31
Bartłomiej Rogaczewski TORO
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
190 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:58:45
2019-06-24 19:37:35
Paulina Subotkiewicz TORO
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
189 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:58:27
2019-06-24 14:45:08
Emilia Wiśniewska DERINA
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
188 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:57
2019-06-24 14:21:16
Błażej Such SINGLE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
186 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:46
2019-06-24 09:14:58
Anastasia Abramenko LOTKA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
185 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:35
2019-06-24 08:27:58
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
184 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:18
2019-06-23 23:44:58
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
183 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:57:02
2019-06-23 23:01:14
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:55:40
2019-06-23 21:31:24
Michalina Reszka STOKRTOKA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:55:13
2019-06-23 21:30:39
Maja Czekała NIGERIA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
180 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:55:05
2019-06-23 20:39:52
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
179 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:44:00
2019-06-23 19:46:30
Amelia Miałszygrosz HRABINKA
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:43:35
2019-06-23 18:52:30
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:43:23
2019-06-23 18:22:44
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:43:10
2019-06-23 18:15:33
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:42:56
2019-06-23 17:53:08
Magdalena Pawłowicz BOHUN
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:41:58
2019-06-23 17:50:07
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:31:37
2019-06-23 14:31:20
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:27:40
2019-06-23 14:30:40
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:41:41
2019-06-23 10:50:20
Katarzyna Piszczatowska-Hołub MARSEL
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
170 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 23:41:26
2019-06-23 08:12:30
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:40:48
2019-06-23 08:11:32
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:40:35
2019-06-23 08:10:05
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
167 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 14:34:13
2019-06-22 14:09:24
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
166 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 14:34:38
2019-06-22 14:07:42
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
165 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 14:01:01
2019-06-22 12:29:46
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:19
2019-06-22 10:59:29
Maria Michalska PORTOS
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:53
2019-06-22 09:15:28
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:36:54
2019-06-21 23:39:00
Julia Ogrodnik PENTAGON
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
161 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:36:42
2019-06-21 21:55:18
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
160 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:35:28
2019-06-21 21:54:24
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - konkurs zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:35:11
2019-06-21 20:14:30
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
158 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:40
2019-06-21 20:03:24
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
157 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:42
2019-06-21 20:00:35
Michał Jóskowiak ORINOKO
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:33:44
2019-06-21 19:26:51
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:33:21
2019-06-21 17:53:00
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:33:08
2019-06-21 17:38:45
Alicja Olejniczak DON NEGRO
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:32:56
2019-06-21 11:17:23
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:32:37
2019-06-21 08:55:13
Jan Chrzanowski EKWADOR
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:32:29
2019-06-21 08:52:17
Karol Chrzanowski SAGA
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
150 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:31:44
2019-06-21 08:51:02
Jan Chrzanowski NELSON V/D HUNTERS
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
149 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:31:00
2019-06-21 08:50:15
Karol Chrzanowski STACHATO
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:29:50
2019-06-21 08:44:41
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
147 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:29:29
2019-06-21 08:43:34
Jan Chrzanowski MISTER KANNAN
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:28:17
2019-06-21 08:37:10
Jan Chrzanowski GAMBIT-O
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:28:06
2019-06-21 08:34:53
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:27:58
2019-06-21 08:32:00
Karol Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:27:48
2019-06-21 08:31:21
Karol Chrzanowski BANOVEY
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
142 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:27:36
2019-06-20 23:08:25
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:27:12
2019-06-20 23:07:50
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
140 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:26:55
2019-06-20 23:07:24
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE
139 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:26:23
2019-06-20 23:07:01
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
138 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:15:48
2019-06-20 23:06:19
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
137 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:14:33
2019-06-20 23:05:21
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:25:48
2019-06-20 20:22:21
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:25:34
2019-06-20 15:13:58
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:25:22
2019-06-20 13:52:33
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
133 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:25:07
2019-06-20 13:43:55
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:09
2019-06-20 13:24:26
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ASHTON
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
131 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:26:16
2019-06-20 12:19:14
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:23:14
2019-06-20 11:45:52
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:22:55
2019-06-20 10:29:25
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
128 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:22:37
2019-06-19 17:00:39
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
127 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:21:37
2019-06-19 16:57:22
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:21:08
2019-06-19 16:42:31
Weronika Lipiec MIKA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:20:58
2019-06-19 15:43:10
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
124 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:20:45
2019-06-19 11:59:58
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
123 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:20:17
2019-06-19 11:59:23
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
122 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:58
2019-06-19 11:18:58
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:20:00
2019-06-19 08:29:53
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:19:16
2019-06-19 08:28:55
Marta Bronnenberg AKT
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:18:47
2019-06-19 08:28:11
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:10:42
2019-06-19 08:27:01
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:10:28
2019-06-19 08:25:50
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:10:14
2019-06-19 08:24:47
Kornelia Gornicka COSTA SERENA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:18:07
2019-06-19 01:40:16
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:17:58
2019-06-19 01:30:24
Michał Sopański KUSICIELKA
  • 1x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
113 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:17:15
2019-06-19 00:14:15
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
112 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:16:39
2019-06-19 00:13:41
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:09:56
2019-06-18 22:33:38
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
110 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:09:44
2019-06-18 21:14:44
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
109 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:09:18
2019-06-18 21:13:38
Barbara Piontek CYKOR
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
108 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:08:56
2019-06-18 20:58:54
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
107 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:08:34
2019-06-18 20:57:15
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:55:24
2019-06-18 15:22:46
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 00:11:44
2019-06-18 15:02:11
Małgorzata Koszucka CRISTALL
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
104 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 14:36:01
2019-06-18 14:52:03
Aleksandra Kisilewicz DARLING
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:36:17
2019-06-18 14:49:12
Julia Bazan ZIZI
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:09
2019-06-18 08:19:30
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:01
2019-06-18 08:17:55
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:49
2019-06-17 23:09:01
Aleksandra Skąpska GROGORY
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
99 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:18
2019-06-17 22:59:21
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:52:09
2019-06-17 21:49:06
Patrycja Więczkowska E - SENORITA
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:19
2019-06-17 14:23:59
Joanna Zawadka BODER
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:24
2019-06-17 14:23:10
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:38
2019-06-17 13:49:56
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 17/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:40:07
2019-06-17 12:59:32
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:52
2019-06-17 12:54:41
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE
88 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:11
2019-06-17 11:44:20
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:49:20
2019-06-17 10:55:40
Klaudia Kurpaska PONTINO
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 15:49:10
2019-06-16 23:11:31
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:58
2019-06-16 21:49:50
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:08:03
2019-06-16 16:59:49
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 23:07:50
2019-06-16 12:24:25
Nikola Klenk SOLARIS
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 21:31:42
2019-06-15 20:13:24
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:49
2019-06-15 12:35:35
Natalia Knopkiewicz CHACCO
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:45
2019-06-15 12:32:57
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:43
2019-06-15 12:31:57
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:08
2019-06-15 09:00:31
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:07
2019-06-15 08:59:44
Dominika Luty EURO CALMA
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:06
2019-06-15 08:58:01
Dominika Luty ARASH
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:33:53
2019-06-14 22:00:52
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
74 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-15 18:33:41
2019-06-14 20:39:14
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:33:02
2019-06-14 18:23:44
Angelika Weber ASKARI
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:32:07
2019-06-14 13:45:33
Laura Fuja METEOR
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 9/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:31:27
2019-06-14 13:00:40
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:37:10
2019-06-14 12:10:30
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 14:37:24
2019-06-14 08:55:11
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:28:52
2019-06-13 23:58:43
Zuzanna Siwek GAL
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 18:28:30
2019-06-13 23:56:48
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:46
2019-06-13 22:56:53
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
65 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:27
2019-06-13 21:31:22
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:56
2019-06-13 17:34:03
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:54
2019-06-13 17:32:46
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
62 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:59
2019-06-13 14:20:29
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
61 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 10:07:53
2019-06-13 07:53:06
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:02
2019-06-12 21:48:44
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:25
2019-06-12 21:24:39
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
58 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:42
2019-06-12 14:15:33
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
57 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:39
2019-06-12 14:14:17
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:38
2019-06-12 14:13:39
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:34
2019-06-12 14:13:06
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:30
2019-06-11 23:12:54
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
53 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:24:31
2019-06-11 23:12:17
Leszek Gramza JACKPOT A
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:33
2019-06-11 23:11:51
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:17
2019-06-11 23:11:20
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:41
2019-06-11 23:10:51
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:35:15
2019-06-10 21:56:08
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:25
2019-06-10 21:30:35
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:41
2019-06-10 21:28:19
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - konkurs zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:07
2019-06-10 21:24:26
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:33:53
2019-06-10 09:49:00
Karolina Szut EWEREST N
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:05
2019-06-09 15:45:38
Julia Szut CORLANDO
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 23/N/ZAWODY REGIONALNE
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:39
2019-06-09 14:36:35
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:16
2019-06-09 06:54:35
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:17
2019-06-09 06:51:30
Maja Marchwicka SILVANA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:15
2019-06-08 23:43:10
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:13
2019-06-08 23:41:53
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:32:43
2019-06-07 22:00:26
Natalia Koprowska ZUCCA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:32:32
2019-06-07 16:18:23
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:32:20
2019-06-07 14:52:17
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - konkurs zwykły
  • 1x 24/C/ZAWODY REGIONALNE
35 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:02
2019-06-07 08:09:57
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:24:19
2019-06-07 08:09:06
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
33 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-22 11:25:21
2019-06-07 08:07:42
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:26
2019-06-07 07:44:13
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:39:07
2019-06-07 07:20:38
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:24:35
2019-06-07 05:53:11
Marcelina Hodera TELMA
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
28 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:17
2019-06-06 21:39:26
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:26:35
2019-06-06 18:41:32
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:26:18
2019-06-06 18:40:39
Aleksandra Świętochowska DELONG STAR RUBY
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:25:58
2019-06-06 18:39:01
Aleksandra Świętochowska JURADO ARW
  • 2x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:32
2019-06-06 15:14:06
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:30
2019-06-06 15:12:58
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 18/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:25:14
2019-06-06 08:47:01
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:24:48
2019-06-06 08:10:03
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:24:29
2019-06-05 22:02:23
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:07
2019-06-05 12:08:48
Nell Sówka BEN GUN
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:26
2019-06-04 14:56:37
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
17 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:20:25
2019-06-04 11:35:58
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - konkurs zwykły
  • 1x 24/C/ZAWODY REGIONALNE
16 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:20:06
2019-06-04 11:35:03
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 8/C/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 16/C/ZAWODY REGIONALNE - konkurs zwykły
  • 1x 24/C/ZAWODY REGIONALNE
15 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 17:19:33
2019-06-04 11:34:12
Julia Chanaj FUKS
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:26:28
2019-06-04 11:17:01
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 2x 4/L/ZAWODY REGIONALNE
  • 2x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
13 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:13
2019-06-04 11:15:42
Julia Walorek WEIDA
  • 2x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 12/L/ZAWODY REGIONALNE
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:18:02
2019-06-03 06:12:49
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 23:38:40
2019-06-03 06:11:02
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 1/MINI LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 2/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 2x 10/LL/ZAWODY TOWARZYSKIE
  • 1x 20/L/ZAWODY REGIONALNE
9 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 16:48:35
2019-06-02 22:42:09
Julia Walorek FIGARO
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:48:08
2019-06-02 22:41:33
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 7/N/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 14/P/ZAWODY REGIONALNE
  • 1x 15/N/ZAWODY REGIONALNE - konkurs dwufazowy
  • 1x 22/P/ZAWODY REGIONALNE
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:47:50
2019-06-02 22:40:36
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-11 16:47:39
2019-06-02 22:39:56
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
3 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:26:37
2019-05-30 20:59:20
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 3/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 11/KUCE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 19/finał KUCE/ELIMINACJE OOM
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-22 11:25:28
2019-05-29 20:00:47
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 11:25:56
2019-05-29 08:07:15
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 5/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 13/DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
  • 1x 21/finał DUŻE KONIE/ELIMINACJE OOM
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramenko Anastasia JKS „W Siodle”
S
brak
2. Adamczewska Klaudia Brak przynależności klubowej
2004 (JM.)
2917/18
3. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O045778
4. Antoniak Zuzanna Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
5. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
6. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
7. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
8. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (JM.)
O048417
9. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
10. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
11. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
12. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
13. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
14. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
15. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
16. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
17. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
18. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
19. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
20. Czekała Maja Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
21. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (MJ.)
O030844
22. Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
1999 (MJ.)
O034821
23. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
Brak
24. Galicki Anzelm OSK MICHALSCY TRZEBNICA
2001 (J.)
O042887
25. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
26. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
27. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
28. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
29. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
30. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
31. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
S
O027542
32. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (MJ.)
O028063
33. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
34. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042012
35. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
36. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
37. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
38. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
O035013
39. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
40. Kisilewicz Aleksandra KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O026259
41. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
O038206
42. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
43. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (JM.)
O045639
44. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
45. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
46. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
47. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
48. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
49. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
50. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
51. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
S
O031190
52. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
53. Konieczna Emilia BPK
2001 (J.)
O023616
54. Koprowska Natalia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (JM.)
O038097
55. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
56. Kosakiewicz Oliwia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2007 (JM.)
O054453
57. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
58. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
59. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
60. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
61. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
62. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
63. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
64. Kulejewska Sandy Klub Jeździecki Picador
S
O021864
65. Kurpaska Klaudia KJ Stajnia Ozorowice
S
O039257
66. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
67. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
68. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
69. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
70. Lipiec Weronika Klub Jeździecki Bachmat
S
O008047
71. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
72. Liss Tymoteusz KJ VOLTA
2008 (Mł.)
O053735
73. Luty Dominika BPK
S
O003979
74. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
75. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
76. Maziarz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O012995
77. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
Brak
78. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
79. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
80. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
81. Miśkiewicz Anna KJ PICADOR
S
O007369
82. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
83. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
84. Natkaniec Martyna Brak
2005 (JM.)
6582/19
85. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
86. Ogrodnik Julia Rancho Piskorzów
2004 (JM.)
O036881
87. Olejniczak Alicja Kj Biały Las Stajnia Przybylscy
S
Brak
88. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
89. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
90. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
91. Pawłowicz Magdalena SRJ Galopuj z nami
S
brak
92. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
93. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
94. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
95. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
96. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
97. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
98. Piszczatowska-Hołub Katarzyna Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O000509
99. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
100. Poprawska Aleksandra BPK
2001 (J.)
O046435
101. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
102. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
103. Reszka Michalina brak
S
brak
104. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
105. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
106. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2003 (J.)
O054742
107. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
108. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
109. Skąpska Aleksandra Klub Jeździecki Picador
2000 (MJ.)
O036344
110. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
111. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
112. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
113. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
114. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O040954
115. Sopański Michał Brak
S
Brak
116. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
117. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
118. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
119. Subotkiewicz Paulina KJ Dworzyslo
1998 (MJ.)
O023748
120. Such Błażej bpk
S
O013758
121. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
122. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
123. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
124. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (JM.)
O043986
125. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
126. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
127. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
128. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
129. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
130. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
131. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
132. Weber Angelika Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
Brak
133. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
134. Więczkowska Patrycja Klub Jeździecki Podkówka Team
2000 (MJ.)
O048416
135. Wiśniewska Emilia Bpk
2002 (J.)
O046901
136. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042477
137. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
138. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
139. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
140. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

90

ABEL TASMAN Holenderska NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Dorota Kościelniak
B: Holandia
K011353
2.

134

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
3.

127

AKT WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
O:
B:
K007573 POL007590002602
4.

40

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Ekwador / Elvis
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
5.

32

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
K019869 NPA20011000
6.

64

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 POL999660778204
7.

85

ARASH SP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Coriano’s Ass
M: Arista
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K026941 Brak
8.

51

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
9.

36

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
10.

63

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo
M: Astra
O: Karolina Adamska
B: -
K024499 -
11.

136

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
12.

137

ASHTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Ashley S / Askari
O: Aleksandra Słuszniak-Marchwicka
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023396 616009510252113
13.

82

ASKARI Haflinger GER 2006 Wałach izabelowata/mk:145 F: Antares
M: Stutbuch 1
O: Katarzyna Weber
B: Holger Lonneker
Brak DE 434340396606
14.

139

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic
M: Carien
O: Dorota Natkaniec
B: H.G.W Weernink
3989/19 528003201101176
15.

189

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
16.

146

BANOVEY KWPN POL 2006 Wałach siwa/165 F: SYDNEY
M: JANOVA
O: Całka Justyna
B: HOL
K015378
17.

164

BARBÓRKA WLKP POL 2014 Klacz gniada/- F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
O: Anna Kownacka Lektorka
B: SK Pępowo
K026651 616007610062414
18.

109

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
19.

9

BAZALT SP POL 2003 Klacz F: Mabant/
M: Balanga/
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614
20.

42

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
21.

169

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K027973 616013682003512
22.

118

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
23.

98

BLACKIE BRAK POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: Nn
M: Nn
O: Sylwester Jankowiak
B: Brak
Brak Brak
24.

1

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
25.

100

BODER Wielkopolska POL 1998 Ogier gniada/kuc:156 F: Oder
M: Begonia
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
26.

179

BOHUN Śląska POL 2014 Wałach gniada/163 F: Rycerz
M: Bianka
O: Magdalena Pawłowicz
B: Kozioł Grzegorz
brak 616008670090614
27.

159

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
O: Agnieszka Cwynar
B: Agnieszka Cwynar
K023597 616009670031512
28.

99

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
29.

23

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
30.

156

CANDY LADY Oldenburg POL 2012 Klacz siwa/165 F: Cantoblanco
M: Luisa
O: Krzysztof Antoniak
B: Christiane Hoffmann
K022138
31.

128

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
32.

80

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
33.

97

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
34.

133

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
35.

88

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: -
K026968 61609640055913
36.

158

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/. F: Contendro II
M: Jung Laura
O: Weronika Koroblowska
B: .
K022444 .
37.

20

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Sylwia Kamińska
B: .
K027630 brak
38.

138

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
39.

124

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
40.

31

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
41.

66

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
42.

11

CORLANDO SP POL 2011 Wałach biała/. F: Falbrus
M: .
O: .
B: .
K025598 616009640040811
43.

115

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K026372 616999610314508
44.

19

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
45.

29

CRISTALL Oldenburska GER 2012 Wałach siwa/171 F: Cristallo I x Cornet Obolensky
M: Escada x Escudo I
O: Michał Kaźmierczak
B: xxx
K022341 105JX19
46.

12

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: Waldemar Osuch
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312
47.

112

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
48.

65

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
K017190
49.

123

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
50.

28

DARLING SP POL 2012 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Aleksandra Kisilewicz
brak
51.

180

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti
M: Anja
O: Aleksandra Poprawska
B: R.Bouwkamp
K027947 brak
52.

93

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
53.

49

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Hippica Koh-i-Noor
M: D-Calipsa/Correro
O: Mieczysław Świętochowski
B: Mieczysław Świętochowski
K027070 616009670078915
54.

192

DERINA KWPN POL 2008 Klacz gniada/166 F: Kojak
M: Ferina
O: Katarzyna Pikuła-Paluch
B: A. Altena
K018340 528003000809139
55.

162

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Valerie I / Contender
O: Karolina Szut
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
56.

74

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190612
57.

171

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
58.

157

DON NEGRO Typ Szlachetny VAT 2013 Wałach kara/172 F: NN
M: NN
O: Alicja Olejniczak
B: Brak
Brak 616999670114613
59.

13

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: MAREK FERLIN
K024807 616009690136410
60.

84

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
61.

176

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron
M: Fantazja
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
K027308 616013580198411
62.

101

E - SENORITA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/170cm F: Hochmeister
M: E - Schone - Blume
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K027384 DE455878200812
63.

147

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
64.

131

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
65.

155

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Małgorzata Grygier
K016485 POL009610114707
66.

188

ELENA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon
M: Erona
O: Marcin Kantarowicz
B: Majer Konrad
K027479
67.

55

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Paulina Hagel-Kowalska
K027062 DE418180273814
68.

95

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
69.

86

EURO CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Emilly
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K025624
70.

62

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
71.

78

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
O: Zbigniew Siwek
B: Diter Staniek
K024163 616009540098610
72.

117

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
73.

46

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
74.

35

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
75.

89

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110 105TO19
76.

135

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004 POL 009670074207
77.

129

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
O: Beata Szuber
B:
K022235 DE441411257809
78.

187

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi
M: Funkcja
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
79.

39

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
80.

142

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
O: Agata Radeberg
B: xx
xx xx
81.

140

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
82.

79

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
O: ZBIGNIEW SIWEK
B: ECO-ABI EWA FABIŃSKA
K027861 616009510445610
83.

149

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
84.

122

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
85.

148

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
86.

16

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Mare grey/mk:155 F: Qualentino
M: Gloria o’Fairy
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
87.

76

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
88.

103

GROGORY KWPN NED 2011 Wałach gniada/168 F: Up To Date
M: New Million
O: Aleksandra Skąpska
B: J. Holterman
K026756 528003201104608
89.

143

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
xx xx
90.

170

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
O: Martina Romagnoli
B: Meksyk
K025198 0201826
91.

182

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik
M: Hanza
O: Milena Adamczewska
B: Baranowska Teresa
4037/18 616 009 61 01070 09
92.

114

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
93.

141

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
94.

43

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
O: Leszek Gramza
B:
K026999 528003201207530
95.

183

HRABINKA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/170 F: Stalon
M: Hrabina
O: Przemysław Miałszygrosz
B: Witold Brodewicz
Brak .
96.

8

HULASZKA WLKP POL 2004 Klacz siwa/166 F: FRED
M: HARFA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: RATAJCZAK
K026954 POL00911123704
97.

161

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
98.

72

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 S3-3720041000170440
99.

4

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
100.

75

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
101.

108

JACKPOT A KWPN NED 2014 Wałach gniada/170 F: ZAVALL VDL
M: RILJA
O: X
B: X
K028075 *
102.

113

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
103.

77

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
K021920 616999600217912
104.

44

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
105.

61

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
106.

48

JURADO ARW KWPN NED 2014 Wałach siwa/168 F: Indorado
M: Zazou/Emilion
O: Mieczysław Świętochowski
B: A. Woudenberg
K026995 528003201408372
107.

110

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
K027071 528008070049307
108.

70

KANTJE’S ELTON New Forest Pony NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147cm F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: Van de Rakt
Brak 528210002312033
109.

41

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
K024449 616009640067912
110.

126

KLARA-W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
111.

38

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
112.

125

KUSICIELKA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Noel
M: Kabylia
O: Michał sopański
B: Michał sopański
Brak 95/2014
113.

73

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
114.

69

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
O: Aleksandra Pietrzak
B: Kotouc Miroslav
K023103 203011993083511
115.

181

LE COU COU OS GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Aleksandra Skąpska
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009
116.

168

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B: Jiri Kotyza
K011082 203011994675805
117.

83

LEVEL Małopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
O: Aurelia Emanuela Boś
B: Inga Klaybor-Romańska
K023745 616006600279312
118.

33

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
119.

190

LOTKA Wlkp/ Poch. Trakeńskiego POL 2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 616007600230113
120.

104

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
121.

130

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
122.

71

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
123.

6

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
124.

177

MARSEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/157 F: Corleone Z
M: Maja
O: Katarzyna Piszczatowska-Hołub
B: Jochymek Tadeusz
K028059
125.

45

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
126.

151

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
K022913
127.

194

MEJSON Szlachetna Polkrew POL 2015 Wałach kasztanowata/172 F: Wieland
M: Mejsi V
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Rogala Piotr
K026948
128.

163

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
129.

81

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
O: Wojciech Namlik
B: Zygmunt Jamka
brak POL013660468 06
130.

132

MIKA SP POL 2005 Klacz siwa/170 F: Cassino
M: M
O: Lipiec Weronika
B: Krzyżoszczak
K027326
131.

150

MISTER KANNAN BWP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Ramona
O: Jankowski Zbigniew
B: Belgia
Brak FEI 106JL83
132.

107

MONSUN Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/168 F: NN
M: NN
O: Sandy Kulejewska
B: Marta Heblik
K020138 616999540056010
133.

167

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
134.

119

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B: .
K015169 DE443438505005
135.

153

NELSON V/D HUNTERS BWP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunters Scendro
M: Freya
O: Jan Chrzanowski
B: L.V.S. Hunters
Brak
136.

178

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:136 F: Barako /
M: Nutella /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
K017966
137.

185

NIGERIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz srokata/160 F: Bienis
M: Niwa
O: Michalina Reszka
B: Edmund Korynek
brak 009670061606
138.

175

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
139.

173

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
140.

145

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
141.

87

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
142.

120

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
143.

160

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion /
M: Oriona / Turnus Quirinus
O: Anna Śmiałowska
B:
K024904 616013640030713
144.

24

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
145.

105

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
146.

165

PENTAGON SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Parys1014
M: Pepsi Cola
O: Ewa Ogrodnik
B: Ewa Ogrodnik
brak POL 999 61 12249 03
147.

96

PONTINO SP POL 2006 Wałach gniada/163 F: Etos
M: Pisanka
O: Małgorzata Jabłońska
B: Staniek Diter
K017978 POL 009540062701
148.

166

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
149.

184

PRADA Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lahnstein
M: Persephone
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K026519 DE 455-8784020-14
150.

18

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
151.

121

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
152.

54

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
153.

57

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:136 F: Fikus
M: Robir |ady
O: S.Jach
B: M.Obidowska
K026431 .
154.

111

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
155.

144

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
156.

106

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
157.

34

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
158.

154

SAGA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Fly High / For Pleasure
M: Salwa / Lexus
O: Jan Chrzanowski
B: Hubert Kierznowski
K011708 POL009610025205 104DJ09
159.

67

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Katarzyna Wołczyńska
B: x
K024425 DE421000117513
160.

102

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
161.

17

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
162.

195

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
163.

59

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Wencco / Cacao Courcelle
M: Satyna / Tenor de la Cour
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
K025106 A0010024S
164.

191

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
165.

92

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
K026446
166.

58

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: STARYER'S SAMSON
M: SINFONIE
O: Patrycja Buszczak
B: Paweł Śniegucki
K017023 POL013670066806
167.

152

STACHATO BAYER GER 2010 Wałach ciemnogniada/164 F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Niemcy
Brak DE 481810077410
168.

186

STOKRTOKA Typ Koń Mały POL 2010 Klacz siwa/146 F: NN
M: NN
O: Michalina Reszka
B: Oliwier Szymczakowski
brak 616999670128210
169.

53

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
O: SZEBYSTY
B: Elwira Porębna
K025338 616POL11007290T
170.

60

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813 POL009690058506 104LP94
171.

50

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl
M: Szalona Queen/Quidam de Revel
O: Łukasz Umański
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z.o.o.
K026994 616009690059614
172.

47

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
173.

7

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
174.

91

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
175.

174

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
176.

193

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
177.

68

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
178.

94

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
179.

30

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
180.

116

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
O: .
B: .
K019089 616013610101109
181.

37

WEIDA Wlkp/poch.trk. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
O: Michał Walorek
B:
K010939 POL007600208405
182.

52

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
O: CHRUSZCZ
B: CHRUSZCZ
K013726 616009690137009
183.

27

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
O: Beata Bazan
B: Strzechowski Paweł
K026395
184.

56

ZUCCA KWPN POL 2004 Wałach gniada/167 F: Padinus
M: Lucca
O: Leszek Sasinowski
B: Leszek Sasinowski
K008921 5280030410600
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasia
JKS „W Siodle”
LOTKA (190)
2019-06-29
2019-06-29
Adamczewska Klaudia
Brak przynależności klubowej
HAŃCZA (182)
2019-06-29
2019-06-29
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
Antoniak Zuzanna
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-06-28
2019-06-28
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (27)
2019-06-28
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
PENELOPA (105)
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-30
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-06-28
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-30
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (83)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (128)
2019-06-28
2019-06-28
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (127)
2019-06-28
2019-06-28
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
RIWIERA (57)
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-30
SONATA (58)
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-30
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (126)
2019-06-28
2019-06-28
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-06-28
2019-06-28
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (39)
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-30
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (52)
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-30
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
GAMBIT-O (149)
2019-06-28
2019-06-28
2019-06-28
MEADOW (151)
2019-06-28
2019-06-28
2019-06-29
2019-06-29
EKWADOR (155)
2019-06-29
2019-06-29
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BANOVEY (146)
2019-06-28
ECHO MK (147)
2019-06-28
GOETHE (148)
2019-06-28
STACHATO (152)
2019-06-29
2019-06-29
SAGA (154)
2019-06-29
2019-06-29
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2019-06-28
2019-06-28
2019-06-29