Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:32
2018-08-16 13:50:57
Adrianna Ostrowska G-CARES
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:10
2018-08-14 21:52:56
Milena Kołodziejczyk PYRRUS
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:11
2018-08-14 21:51:34
Nina Terkiewicz PYRRUS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:13
2018-08-14 21:51:02
Martyna Cichuta COBAISHA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:14
2018-08-14 19:40:19
Jakub Słoma KASTET
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:16
2018-08-14 18:25:12
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:17
2018-08-14 17:37:18
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:18
2018-08-14 16:17:37
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:19
2018-08-14 13:43:39
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:21
2018-08-14 13:19:41
Agata Stryjkowska BŁAWATEK
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:22
2018-08-14 13:19:11
Agata Stryjkowska BEATRYCZE
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:44:36
2018-08-13 22:21:51
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:44:38
2018-08-13 22:21:06
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:26:48
2018-08-13 13:19:12
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:26:56
2018-08-13 13:14:23
Łukasz Troszczyński COLOMBINA
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:03
2018-08-13 13:13:04
Łukasz Troszczyński TRACJA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:44:40
2018-08-13 13:03:46
Krzysztof Wierzbicki OLZA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:07
2018-08-13 12:20:38
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:09
2018-08-13 11:54:45
Łukasz Troszczyński EPIGRAM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:10
2018-08-13 11:52:40
Łukasz Troszczyński LACJUM
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:11
2018-08-13 11:25:20
Olga Mac FARAON
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:13
2018-08-13 09:07:50
Zofia Raczyńska CYRANO
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:14
2018-08-13 08:53:52
Joanna Rosicka-Tyszko ZEGNO D'IVE Z
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:13
2018-08-11 10:38:52
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:24
2018-08-10 23:34:01
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:38
2018-08-10 21:42:02
Mateusz Karczemny WINNETOU
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 2x 8/L/licencyjny Art.6 reg. PZJ
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:40
2018-08-10 20:40:01
Aleksandra Hejduk PEDRO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:44
2018-08-10 15:03:56
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:45
2018-08-10 12:50:42
Hubert Kostrzewski KASHMIR HIPPICA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:47
2018-08-09 22:41:54
Jan Warzywoda BEL ESPRIT
  • 2x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 2x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:49
2018-08-09 22:32:38
Julia Burnos DONAT
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:50
2018-08-09 22:32:26
Julia Burnos CORJANA P
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:52
2018-08-09 21:24:42
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:53
2018-08-09 20:19:03
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:55
2018-08-09 20:17:09
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:56
2018-08-09 18:57:38
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:41:58
2018-08-09 18:57:00
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:00
2018-08-09 18:56:05
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:02
2018-08-09 08:37:09
Klara Kozioł JASNY JAR
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:03
2018-08-08 21:02:40
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:05
2018-08-08 16:52:14
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:09
2018-08-07 22:59:52
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:11
2018-08-07 22:59:18
Jowita Lubicka FUKS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:13
2018-08-07 22:58:44
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:19:39
2018-08-07 22:58:15
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:16
2018-08-07 22:57:30
Anna Białas GILLETTE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:18
2018-08-07 22:57:02
Anna Białas FINISH
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:20
2018-08-07 22:56:23
Anna Białas GERY
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:22
2018-08-07 22:20:05
Adam Grzegorzewski I'M SPECIAL TOO DHH
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:24
2018-08-07 22:17:04
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:25
2018-08-07 22:16:44
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:05
2018-08-07 15:13:47
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:09
2018-08-07 12:58:31
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:13
2018-08-07 11:01:18
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:16
2018-08-06 21:04:25
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:33
2018-08-06 21:03:55
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:37
2018-08-06 21:03:29
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:27
2018-08-06 12:33:50
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:43
2018-08-06 12:32:15
Adrianna Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:47
2018-08-06 12:22:43
Damian Rytych ZAMBIA
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:34
2018-08-06 12:22:02
Hanna Klimczyk PRIMA PRO
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:36
2018-08-06 12:21:39
Natalia Urbańska FARTON
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:36:17
2018-08-06 12:21:15
Damian Rytych IMBIR
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:37
2018-08-06 12:20:41
Damian Rytych SATISFACTION
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:09:39
2018-08-06 12:20:08
Damian Rytych HEROS
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:36:30
2018-08-06 12:19:19
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:29
2018-08-06 12:18:42
Olga Kałużna NIRVANA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:38:36
2018-08-06 12:18:06
Mariusz Andrzejczak BOSTON
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:17:55
2018-08-02 23:13:39
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 1x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:04
2018-08-02 23:13:10
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:04
2018-08-02 23:12:21
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:10
2018-08-02 23:10:41
Zofia Filipiak EROTYKA
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:14
2018-08-02 23:10:10
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 1/LL/80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:18:20
2018-08-02 23:09:41
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:04:36
2018-07-25 19:08:54
Agata Stryjkowska COMTESS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/L/szkoleniowa Art. 238.1.2
  • 1x 6/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem Art. 269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejczak Mariusz St. J Napoleońska Zagroda
S
O048702
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
4. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
5. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
6. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
7. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
8. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
9. Fisiak Marta BPK
S
O004344
10. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
11. Grudzień Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O005048
12. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
13. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
14. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
15. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (JM.)
brak
16. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
17. Kałużna Olga St. J Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O048700
18. Karczemny Mateusz BPK (MAZ)
S
O046675
19. Klimczyk Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
B
20. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
21. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
22. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
23. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
24. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
25. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
26. Lubicka Jowita KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
27. Mac Olga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003460
28. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
29. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
30. Mordaka Maria KJ INFERNAL TEAM
2005 (JM.)
O048392
31. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
32. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
33. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
34. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
35. Raczyńska Zofia Łódzki klub jeździecki
2002 (J.)
O001611
36. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
37. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
brak
38. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
39. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
40. Słoma Jakub SKJ Horseprofi Łódź
1998 (MJ.)
2855817
41. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
42. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
43. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
44. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (J.)
O038440
45. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
46. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
47. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
48. Urbańska Natalia ...
2007 (Mł.)
Brak
49. Warzywoda Jan NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
S
O040499
50. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
51. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
2.

78

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
3.

20

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
4.

37

BEL ESPRIT Małopolsjka POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: HUZAR
M: BELLA VISTA
O: JAN WARZYWODA
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK 616006591045913
5.

77

BŁAWATEK Typ Szlach POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc: F: Sir Luron
M: Bajdurka
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K026360
6.

49

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
7.

21

BOSTON MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon /
M: Boliwia / nn
O: SO Boguslawice
B:
K025618 616006540033210
8.

75

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach inna/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
brak
9.

14

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos
M: Sangria
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
10.

39

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
11.

65

CYRANO DSP POL 2011 Wałach gniada F: Levistano
M: Cyferka
O: Zofia Raczyńska
B: SK Bielin
brak DE456570239611
12.

42

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
13.

32

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
14.

57

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando
M: Dida
O: X
B: X
K022318 616009590085211
15.

29

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
16.

22

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
17.

11

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
DE433331014513 DE 433331014513
18.

38

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
19.

62

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Arezzo /
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025943
20.

17

EROTYKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Song / Elmero
M: Evita / Egzamin
O: Fera Alicja Czyżyk
B: Piernicka Ewa
K017229 616009530336310
21.

64

FARAON SP POL 2004 Wałach F: Marino
M: Falabella
O: Urszula Beck
B:
K014814
22.

5

FARTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Fortuna /
O: Adrianna Ostrowska
B: L. Bieniek
K022771 616009592048913
23.

83

FELLOW KWPN 2010 Wałach c.gn. F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
O:
B:
K023210 528003201012131
24.

53

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
25.

25

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
26.

50

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
27.

80

G-CARES SP POL 2008 Klacz gniada F: Cartouche
M: Gini
O: Agnieszka Gruca
B: Jerzy Różecki
K020742
28.

54

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
29.

52

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
30.

74

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
31.

51

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
32.

84

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Grand Master/ Graff Grannus
M: Czumen K
O: Tomikowski Mirosław
B: Tomikowski Mirosław
brak
33.

48

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
34.

3

HEROS SP POL 2014 Ogier siwa F: Qulester /
M: Hulanka / Hetman
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025609 616009592006114
35.

23

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Ismena / Imequyl
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025611 616009592000513
36.

76

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
37.

31

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo
M: K-Nola
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
Brak
38.

56

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K024674 528003201301430 106BH73
39.

15

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
40.

47

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
41.

7

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata F: Kannan
M: Daylight
O: SO Bogusławice
B: DE
Brak
42.

36

KASHMIR HIPPICA OS POL 2012 Ogier kasztanowata F: Kannan
M: Hippica
O: Z. Kostrzewski
B: E. Kostrzewska
Brak
43.

72

KASTET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach siwa F: Cisoń
M: Kasta
O: Justyna Kołodziejska Słoma
B: Stadnina Koni Walewice
brak
44.

27

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
45.

63

LACJUM SP POL 2014 Wałach gniada F: Vittorio /
M: La Callas Z /
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025942
46.

73

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero
M: Newada
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
Brak
47.

8

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
11461 POL009590018306
48.

79

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star / Jankes
O: Adrianna Ostrowska
B:
K013447 POL009590284008
49.

69

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
50.

34

PEDRO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: GUFFI / GRANDEUR
M: POEZJA / PERSONA
O: Radosław Hejduk
B: Justyna Brzozowska - Wiśniewska
brak 616007520036811
51.

28

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
52.

6

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
53.

70

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
54.

40

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
55.

61

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: CORIANO'S ASS
M: RAPHAELLA P
O: MARTA FISIAK
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00085 14
56.

82

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
57.

18

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
58.

30

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
59.

4

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
60.

19

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Magdalena Polczyk
B:
K025142 61600951039511
61.

60

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: T CHicatora / Triple
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022584 616009510253413
62.

81

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon
M: Liane de Gouey /Versailles II
O: Marcin Burakowski
B: Francją
Brak
63.

26

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
64.

33

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B: -
K009862 5280030305238 102XR45
65.

24

ZAMBIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: Zara
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
K026359
66.

41

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
400
250
SUM:
650.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
200
SUM:
200.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
50
50
300
400
SUM:
800.00
Gutorska Maja KJ Infernal Team
300
200
SUM:
500.00
Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
100
SUM:
100.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejczak Mariusz
St. J Napoleońska Zagroda
BOSTON (21)
2018-08-17
32
2018-08-17
28
2018-08-18
1
2018-08-18
17
2018-08-19
3
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-08-17
13
2018-08-18
10
2018-08-19
3
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FINISH (53)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
30
2018-08-18
14
GERY (54)
2018-08-17
6
50
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (15)
2018-08-17
1
2018-08-17
30
2018-08-18
5
2018-08-18
35
2018-08-19
1
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DONAT (38)
2018-08-17
1
400
2018-08-17
3
250
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
2018-08-17
24
2018-08-18
3
200
KOLA (27)
2018-08-17
10
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (16)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
10
2018-08-18
26
2018-08-19
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
EROTYKA (17)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
16
2018-08-18
34
2018-08-19
2
Fisiak Marta
BPK
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
11
2018-08-18
1
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (75)
2018-08-17
24
2018-08-17
1
2018-08-18
33
2018-08-18
32
Grudzień Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
LYANNA (73)
2018-08-17
1
2018-08-17
28
2018-08-18
12
2018-08-18
28
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
ISSEM (56)
2018-08-17
18
2018-08-18
8
DANTE (57)
2018-08-17
17
2018-08-18
16
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2018-08-17
5
50
2018-08-18
5
50
CZAKRA (42)
2018-08-17
2
300
2018-08-18
1
400
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (18)
2018-08-18
2
300
2018-08-19
1
200
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PEDRO (34)
2018-08-17
19
2018-08-17
1
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (8)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
Kałużna Olga
St. J Napoleońska Zagroda
NIRVANA (79)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
31
2018-08-18
22
2018-08-19
Karczemny Mateusz
BPK (MAZ)
2018-08-19
Klimczyk Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (70)
2018-08-18
2018-08-18
19
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2018-08-17
1
2018-08-18
25
2018-08-18
8
2018-08-19
8
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (82)
2018-08-17
15
FELLOW (83)
2018-08-17
26
2018-08-17
26
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (29)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-19
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2018-08-17
1
2018-08-17
19
2018-08-18
4
100
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
Lubicka Jowita
KJ Infernal Team
FUKS (50)
2018-08-17
1
2018-08-17
20
2018-08-18
18
2018-08-18
18
Mac Olga
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FARAON (64)
2018-08-18
7
2018-08-18
3
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (28)
2018-08-17
4
150
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-08-17
16
Mordaka Maria
KJ INFERNAL TEAM
2018-08-17
1
2018-08-17
33
2018-08-18
1
2018-08-18
1
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-08-17
12
BORA (49)
2018-08-18
11
2018-08-17
8
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
HALNY (84)
2018-08-18
15
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
2018-08-17
1
2018-08-18
16
2018-08-18
6
2018-08-19
3
DIAMENT (22)
2018-08-17
11
2018-08-18
12
2018-08-17
24
G-CARES (80)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
7
Polczyk Magdalena
KJ Infernal Team
TOYOTA (19)
2018-08-17
28
2018-08-17
21
Raczyńska Zofia
Łódzki klub jeździecki
CYRANO (65)
2018-08-18
27
2018-08-18
13
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2018-08-18
11
2018-08-18
13
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-08-17
1
2018-08-17
1
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
HEROS (3)
2018-08-17
1
2018-08-18
11
2018-08-19
7
2018-08-17
29
2018-08-17
24
2018-08-18
23
2018-08-18
24
2018-08-19
4
IMBIR (23)
2018-08-17
24
2018-08-17
19
2018-08-18
20
2018-08-18
21
2018-08-19
6
ZAMBIA (24)
2018-08-17
1
2018-08-17
28
2018-08-18
19
2018-08-18
4
2018-08-19
9
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (20)
2018-08-17
1
2018-08-17
23
2018-08-18
1
2018-08-18
2
2018-08-19
10
Słoma Jakub
SKJ Horseprofi Łódź
KASTET (72)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (49)
2018-08-17
1
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
COMTESS (14)
2018-08-17
1
2018-08-17
14
2018-08-18
9
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-08-17
1
2018-08-17
28
2018-08-18
1
2018-08-18
11
2018-08-19
1
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
11
2018-08-18
29
2018-08-19
5
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (70)
2018-08-17
2018-08-17
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-08-17
1
2018-08-17
7
50
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-08-17
9
2018-08-18
6
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
TRACJA (60)
2018-08-17
22
2018-08-18
14
EPIGRAM (62)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
9
2018-08-18
1
LACJUM (63)
2018-08-17
19
2018-08-17
19
2018-08-18
15
Urbańska Natalia
...
FARTON (5)
2018-08-17
1
2018-08-17
1
2018-08-18
1
2018-08-18
1
2018-08-19
1
Warzywoda Jan
NAPOLEOŃSKA ZAGRODA
2018-08-19
2018-08-18
18
2018-08-18
11
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
OLZA (69)
2018-08-17
23
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
SANRAJS (30)
2018-08-17
1
2018-08-17
25
2018-08-18
17
2018-08-18
17
2018-08-19
2

Number of Riders: 51

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl