Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:23
2018-08-13 17:47:35
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:25
2018-08-13 15:45:53
Tomasz Miśkiewicz VERSAILLES DU BUST
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:27
2018-08-13 15:45:07
Tomasz Miśkiewicz BELLA DONNA 106
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:28
2018-08-13 15:44:45
Tomasz Miśkiewicz BELLA BELLISIMA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:29
2018-08-13 13:34:16
Krzysztof Wierzbicki OLZA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:31
2018-08-13 13:33:37
Krzysztof Wierzbicki LAMPEDUSA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:32
2018-08-13 13:32:54
Łukasz Troszczyński E GINEKE
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:33
2018-08-13 13:32:17
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:35
2018-08-13 13:31:47
Łukasz Troszczyński COLOMBINA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 12:41:06
2018-08-13 12:01:26
Marcin Burakowski BLUEGREY
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:37
2018-08-13 09:18:40
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 1//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:39
2018-08-13 09:18:11
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:19:16
2018-08-12 18:44:59
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 1//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 21:27:40
2018-08-12 14:12:24
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:55
2018-08-10 21:46:46
Michalina Szmytka CERENSKY
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:57
2018-08-10 21:45:09
Michalina Szmytka CAXAIS DO SUL
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:42:59
2018-08-10 15:01:47
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:01
2018-08-09 20:28:45
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 7/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 8/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 11/C/Finał Rundy Srebrnej /Średnia/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:03
2018-08-09 20:27:49
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 7/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 8/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 12/CC/Grand Prix Finał Rundy Złotej /Duża/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:05
2018-08-09 20:26:52
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 6/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 10/N/Finał Rundy Brązowej /Mała/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:07
2018-08-09 20:23:48
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 6/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 10/N/Finał Rundy Brązowej /Mała/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:09
2018-08-09 16:11:12
Hubert Kostrzewski PREMIER CHOIX
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:11
2018-08-09 16:10:42
Hubert Kostrzewski CAPPUCINO HIPPICA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:12
2018-08-09 08:38:30
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:15
2018-08-08 16:51:29
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:26
2018-08-08 09:33:15
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:28
2018-08-07 23:09:45
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:30
2018-08-07 23:09:13
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:32
2018-08-07 23:08:44
Anna Białas GERY
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:36
2018-08-07 22:16:19
Adam Grzegorzewski DANTE
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:40
2018-08-07 22:15:33
Adam Grzegorzewski OKARINO
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:43
2018-08-07 22:14:26
Adam Grzegorzewski JUST AN HERO
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:47
2018-08-07 22:14:04
Adam Grzegorzewski ISSEM
  • 1x 1//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:49
2018-08-07 22:13:34
Adam Grzegorzewski HEARTCOR F
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:51
2018-08-07 22:13:04
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:43:52
2018-08-07 22:12:48
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:06
2018-08-07 15:19:18
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 1//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 5//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 9//Finał RMK 5-latki eliminacje do MPMK
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:10
2018-08-07 15:16:17
Łukasz Appel QUIZ 12
  • 1x 1//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 5//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 9//Finał RMK 5-latki eliminacje do MPMK
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:13
2018-08-07 15:15:46
Łukasz Appel NECANTO LSH
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:17
2018-08-07 15:15:12
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:20
2018-08-06 21:02:52
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:34
2018-08-06 21:02:03
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:37
2018-08-06 20:59:24
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:40
2018-08-06 20:58:56
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:44
2018-08-06 12:16:47
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:55
2018-08-06 12:14:54
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:39:58
2018-08-06 12:14:33
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:40:01
2018-08-06 12:14:05
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:40:05
2018-08-06 09:36:43
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:40:18
2018-08-06 09:36:14
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:35:58
2018-08-03 09:08:35
Przemysław Olejnik HALNY
  • 1x 1//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 5//RMK 5-latki eliminacje do MPMK
  • 1x 9//Finał RMK 5-latki eliminacje do MPMK
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:36:23
2018-07-31 13:16:43
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 8/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 11/C/Finał Rundy Srebrnej /Średnia/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:36:27
2018-07-31 13:16:03
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 7/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 10/N/Finał Rundy Brązowej /Mała/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:37:21
2018-07-31 13:14:56
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 8/CC/Runda Złota /Duża/
  • 1x 12/CC/Grand Prix Finał Rundy Złotej /Duża/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:37:24
2018-07-30 21:54:36
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 12:37:33
2018-07-30 21:53:45
Artur Kufel ELANO
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 4/CC/Runda Złota /Duża/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:04:52
2018-07-25 19:09:20
Agata Stryjkowska QUAMAR
  • 1x 2/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 3/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 6/N/Runda Brązowa /Mała/
  • 1x 7/C/Runda Srebrna /Średnia/
  • 1x 10/N/Finał Rundy Brązowej /Mała/
  • 1x 11/C/Finał Rundy Srebrnej /Średnia/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
2. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
3. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
4. Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007804
5. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
6. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
7. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
8. Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
S
O002339
9. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
10. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
11. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
12. Lubicka Jowita KI Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
13. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (J.)
O026267
14. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
15. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
16. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
17. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
18. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
19. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
20. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
1997 (MJ.)
brak
21. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
22. Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O004152
10084777
23. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O039640
24. Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
1998 (MJ.)
O022309
25. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
26. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
27. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
2.

74

BACO KWPN NED 2006 wałach kasztanowata F: Tangelo van du Zuuthoeve
M: Lababe van Hamme
O: B.Bril
B:
K026277 5280030607377
3.

60

BELLA BELLISIMA HOL GER 2009 Klacz kara F: Diarado
M: Regina /Carolus
O: Marcin Burakowski
B: Niemcy
Brak
4.

59

BELLA DONNA 106 HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: Udina /Nekton
O: Marcin Burakowski
B: Niemcy
K015275
5.

12

BLUEGREY Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Calido I
M: Kyra XXII
O: Marcin Burakowski
B: Rohde Wolfgang
K015272
6.

16

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
7.

64

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
8.

42

CAPPUCINO HIPPICA OLD GER 2010 Ogier siwa F: Cancara / Cassini I
M: Cornute Girl / Cornute
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K017303 DE418181685110
9.

67

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas
M: Zofia I
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B: Niemcy
K024574
10.

35

CAXAIS DO SUL OLD POL 2011 Klacz biała F: Catogran / Carthago
M: Contilone / Baloubet Du Rouet
O: Joanna Małuszyńska
B: Joanna Małuszyńska
K022150 DE418184034211
11.

34

CERENSKY HOL. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky / Clinton
M: T-Iguacu / C-Ingmar
O: Michalina Szmytka
B: Joanna Małuszyńska
K024737 DE421000278310 105XL85
12.

47

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
13.

73

CLAUDIA sp POL 2012 Klacz gn. F: Action - Breaker
M: Clarima SR
O:
B:
K022586 616009510253312
14.

65

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro-Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022587 616009510342712
15.

76

COMTESS OS GER 2013 Klacz gniada F: Conthargos
M: Sangria
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Ulrich Henschke
K024215 DE418180535413
16.

20

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
17.

40

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
18.

49

DANTE SP POL 2011 Wałach siwa F: Orlando
M: Dida
O: X
B: X
K022318 616009590085211
19.

56

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M/Cornet Obole
O: Marcin Wolski
B: Janusz Majkowski
K023823 DE 433331014513
20.

38

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
21.

57

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
22.

68

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
23.

14

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Za allegro VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
24.

23

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
25.

24

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
26.

45

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
27.

48

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
28.

46

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
29.

37

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
30.

19

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Grand Master/ Graff Grannus
M: Czumen K/ Czumen K
O: Tomikowski Mirosław
B: Tomikowski Mirosław
brak
31.

55

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
32.

54

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
33.

53

HEARTCOR F KWPN POL 2012 Ogier siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Cornville F / Heartbreaker
O:
B:
K021144 528003201200970 105PH39
34.

44

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
35.

30

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
36.

52

ISSEM KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Elle / Clinton
O: Sylwia Grzegorzewska
B: J.Saaltink
K024674 528003201301430 106BH73
37.

15

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
38.

75

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Saganek
M: Judyta
O: Aneta Ostrowska
B: SK Walewice
K010745
39.

51

JUST AN HERO BWP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe de la Pomme / For Pleasure
O: Mirosław Cecuga
B:
K020479 056002W00293327
40.

27

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
41.

62

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Galina
M: Lansada / Lancer III
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018544 616009510353511
42.

17

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024510 418180040510
43.

33

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
44.

18

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
45.

31

NECANTO LSH HOL GER 2012 Ogier gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Zita VIII / Canto
O: Joanna Lehmann
B: Pries Karl-Heinrich
K024873 DE421000194312
46.

66

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP POL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof/Diama
M: Girondelle de Quiberon/Contend
O: EUROHORSE
B: FREDERICK ENGELS
K024575 056002W00304505
47.

50

OKARINO SP POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Pavarotti Van De Helle / Pilot
M: Obella / Cassini II
O: Sylwia Grzegorzewska
B: Andrzej Kubik
K011953 POL009590223807 103OH51
48.

61

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
49.

29

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
50.

41

PREMIER CHOIX SF GER 2003 Klacz kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Joyeuse Des Bles / Vert Et Rouge
O: Zbigniew Kostrzewski
B:
K010833 FRA03783623Q 103GL67
51.

13

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
O: Lachert Architekci od pokoleń
B: Herbert Merkel
K019698 DE431314313611
52.

69

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
53.

32

QUIZ 12 HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Arizona III/ Con Air
O: Wanda Szmyt
B: Monika Agnes Petersen
K026331 DE421000154213
54.

28

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
55.

43

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
56.

21

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
57.

58

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon
M: Liane de Gouey /Versailles II
O: Marcin Burakowski
B: Francją
Brak
58.

26

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
59.

39

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
200
400
SUM:
600.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
50
100
SUM:
150.00
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
100
SUM:
100.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
50
100
100
200
SUM:
450.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
500
1000
400
1750
50
750
300
SUM:
4750.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
100
300
500
300
1500
200
200
100
SUM:
3200.00
Kostrzewski Hubert KJ SK Krzywopłoty
1250
100
100
1450
SUM:
2900.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
400
100
1000
300
1000
2500
50
300
SUM:
5650.00
Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
100
200
1000
100
750
SUM:
2150.00
Lubicka Jowita KI Infernal Team
100
SUM:
100.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
200
400
450
SUM:
1050.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
1200
5000
100
200
SUM:
6700.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
300
300
500
100
SUM:
1200.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
1200
400
500
50
750
500
200
SUM:
3600.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
1000
3500
SUM:
4500.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
50
750
SUM:
800.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej
100
150
SUM:
250.00
Szmytka Michalina Tuszyński KJ Garbówek
100
100
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
ISABEAU (30)
2018-08-17
19
2018-08-18
9
2018-08-19
19
2018-08-17
4
200
2018-08-18
9
2018-08-19
5
400
QUIZ 12 (32)
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (48)
2018-08-17
7
50
2018-08-18
11
2018-08-19
8
100
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2018-08-17
8
50
2018-08-18
23
2018-08-19
16
ROVETTO (21)
2018-08-17
28
2018-08-18
20
2018-08-19
15
Burakowski Marcin
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-08-17
7
100
2018-08-18
15
2018-08-19
10
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
2018-08-17
6
50
2018-08-18
5
100
2018-08-19
7
100
KOLA (27)
2018-08-17
10
2018-08-18
21
2018-08-19
5
200
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
DANTE (49)
2018-08-17
29
2018-08-18
12
2018-08-19
10
OKARINO (50)
2018-08-17
11
2018-08-18
3
500
2018-08-19
3
1000
2018-08-17
22
2018-08-17
4
400
2018-08-18
13
2018-08-18
2018-08-19
ISSEM (52)
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-17
14
2018-08-18
11
2018-08-19
1
1750
2018-08-17
24
2018-08-17
13
2018-08-18
8
50
2018-08-18
1
750
2018-08-19
11
2018-08-17
23
2018-08-17
15
2018-08-18
14
2018-08-18
3
300
2018-08-19
14
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
GRASSI (37)
2018-08-17
9
2018-08-17
9
2018-08-18
17
2018-08-18
8
100
2018-08-19
12
2018-08-17
19
2018-08-17
5
300
2018-08-18
2
500
2018-08-18
5
300
2018-08-19
4
1500
2018-08-17
3
200
2018-08-18
18
2018-08-19
12
CZAKRA (40)
2018-08-17
25
2018-08-18
3
200
2018-08-19
6
100
Kostrzewski Hubert
KJ SK Krzywopłoty
2018-08-17
2018-08-17
16
2018-08-18
2018-08-19
1
1250
2018-08-17
30
2018-08-17
6
100
2018-08-18
6
100
2018-08-19
2
1450
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (43)
2018-08-17
20
2018-08-19
11
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2018-08-17
1
400
2018-08-18
4
100
2018-08-19
2
1000
2018-08-17
3
300
2018-08-18
14
2018-08-18
2
1000
2018-08-19
3
2500
BACO (74)
2018-08-18
7
50
2018-08-18
16
2018-08-19
6
300
Kufel Artur
WKJ Lublin / SJ Krupiec
ELANO (14)
2018-08-17
18
2018-08-17
8
100
2018-08-18
7
200
2018-08-19
5
1000
JASTINE (15)
2018-08-17
16
2018-08-17
8
100
2018-08-18
12
2018-08-19
4
750
Lubicka Jowita
KI Infernal Team
2018-08-17
5
100
2018-08-17
17
2018-08-18
10
2018-08-19
18
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
RISOTTO (28)
2018-08-17
12
2018-08-17
6
200
2018-08-18
2018-08-19
15
PICASSO (29)
2018-08-17
27
2018-08-18
10
2018-08-18
1
400
2018-08-19
4
450
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-08-18
13
2018-08-19
14
2018-08-17
7
200
2018-08-18
1
1200
2018-08-19
1
5000
2018-08-17
4
100
2018-08-18
4
200
2018-08-19
16
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-08-17
2
300
2018-08-18
2
300
2018-08-19
2018-08-17
21
2018-08-17
2
500
2018-08-18
5
100
2018-08-19
17
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (33)
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
HALNY (19)
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-08-17
1
1200
2018-08-18
4
400
2018-08-19
6
500
2018-08-17
9
50
2018-08-17
23
2018-08-18
19
2018-08-19
13
LUNA P (18)
2018-08-17
1
750
2018-08-17
3
500
2018-08-18
6
200
2018-08-19
9
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
ANDORA (22)
2018-08-17
26
2018-08-18
2018-08-19
9
2018-08-18
2018-08-17
2
1000
2018-08-18
2018-08-19
2
3500
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (75)
2018-08-18
6
50
2018-08-19
3
750
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
CARIBOU (67)
2018-08-17
11
2018-08-17
21
2018-08-18
18
2018-08-19
8
100
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechniki Warszawskiej
QUAMAR (13)
2018-08-17
12
2018-08-17
10
2018-08-18
8
100
2018-08-19
7
150
COMTESS (76)
2018-08-18
20
2018-08-19
20
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-17
32
2018-08-18
22
2018-08-19
17
Szmytka Michalina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-08-17
20
2018-08-17
10
2018-08-18
22
2018-08-18
2018-08-19
18
2018-08-17
15
2018-08-17
5
100
2018-08-18
23
2018-08-18
7
100
2018-08-19
13
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-08-17
14
2018-08-18
24
2018-08-19
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CANOSSA (64)
2018-08-17
22
2018-08-18
21
2018-08-17
31
2018-08-18
17
CLAUDIA (73)
2018-08-17
18
2018-08-18
19
Wierzbicki Krzysztof
KS Nad Wigrami Mikołajewo
OLZA (61)
2018-08-17
17
2018-08-18
16
2018-08-17
13
2018-08-18
15

Number of Riders: 27

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 38 500.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl