Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 08:05:47
2018-12-06 23:46:20
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:11:43
2018-12-06 20:11:24
Patryk Mordaka QUITANA
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:58:13
2018-12-06 11:16:02
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:10:03
2018-12-05 19:35:13
Anna Białas GERY
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 6/C/zwykły Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:34
2018-12-04 22:30:42
Mariusz Andrzejczak BOSTON
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:08:40
2018-12-04 22:18:52
Blanka Sońta GILLETTE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:40
2018-12-04 22:16:18
Anna Białas KASHMIR DE REVE
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:43
2018-12-04 22:14:13
Ewa Roswag KASHMIR DE REVE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:45
2018-12-04 21:15:23
Tomasz Kwapisz JOY OF LIFE
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:48
2018-12-04 21:07:00
Dalila Miszczak NOORDERROT ORPHA
  • 1x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:53:52
2018-12-04 20:16:44
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:51
2018-12-04 19:54:43
Aleksandra Grzelak TORPEDO
  • 2x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:13:35
2018-12-04 19:52:07
Agata Dybowska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:13:37
2018-12-04 19:19:54
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 12/N/zwykły Art. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:13:39
2018-12-04 19:19:09
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
73 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:13:40
2018-12-04 19:17:06
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:13:43
2018-12-04 19:07:21
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:13:44
2018-12-04 19:07:19
Maja Szymor ATENA
  • 2x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 16:29:58
2018-12-04 16:08:50
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:50:37
2018-12-04 15:49:04
Adrianna Wieczorek FOCUS
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:50:35
2018-12-04 15:46:12
Adrianna Wieczorek HAMER
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:50:34
2018-12-04 15:45:06
Adrianna Wieczorek LA SCALA
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 15:50:33
2018-12-04 15:44:31
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:59:39
2018-12-04 12:03:06
Mirosław Piwko CELENTANA
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:27:12
2018-12-04 02:39:30
Katarzyna Jankowska BAKSZYSZ
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 23:44:06
2018-12-03 22:43:31
Mateusz Maćczak DEREK
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:36:58
2018-12-03 22:28:05
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:07
2018-12-03 22:27:06
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:00
2018-12-03 22:26:49
Maja Piasecka LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:12
2018-12-03 22:26:23
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:19
2018-12-03 22:24:38
Anna Białas ARIZONA
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:22
2018-12-03 19:39:20
Maja Margasińska COBAISHA
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:27
2018-12-03 19:38:33
Weronika Drechna GROM
  • 2x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:30
2018-12-03 19:37:27
Zuzanna Zasada EMAN
  • 2x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:11:07
2018-12-03 19:35:50
Karina Skorupa ALF
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:38
2018-12-03 19:35:11
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:37:44
2018-12-03 19:34:01
Hanna Lacheta PYRRUS
  • 1x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:28:38
2018-12-03 18:12:16
Aleksandra Strzelczyk NATALIA
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:28:23
2018-12-03 18:00:16
Julia Burzyńska JEREMIASZ
  • 1x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:24:54
2018-12-03 17:55:18
Zuzanna Grabowska ISUBR
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:28:11
2018-12-03 17:52:00
Agata Szymonik HEYDA
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:28:05
2018-12-03 16:36:20
Aleksandra Antczak ARON
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:27:57
2018-12-03 16:32:07
Karolina Świącik CUBUS
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 19:27:49
2018-12-03 16:11:58
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:09:49
2018-12-03 16:09:22
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:42:58
2018-12-03 11:40:52
Matylda Weigel PADYSZACH
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:42:57
2018-12-03 11:36:18
Anna Zawalska HARRY
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:12
2018-12-03 11:34:11
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:21
2018-12-03 11:31:33
Krzysztof Borżoł ERICE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:13
2018-12-03 11:30:49
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:13
2018-12-03 11:30:09
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:20
2018-12-03 11:29:24
Emma Nagat MONTE CARLO
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:15
2018-12-03 11:25:59
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:16
2018-12-03 11:25:02
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:35:19
2018-12-03 11:24:17
Magdalena Boguś CHAGAL
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:50:11
2018-12-03 00:52:51
Klaudia Dziuban HIMERA
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:50:09
2018-12-02 21:37:27
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 6/C/zwykły Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:36:24
2018-12-02 18:26:37
Marta Szkiela MAXIMUS ZK
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 16:15:33
2018-12-01 15:20:20
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 10:50:32
2018-12-01 08:37:20
Anna Jasińska-Ciszewska ETRES
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 10:50:35
2018-11-30 22:29:15
Zofia Kotas EUPHORIA
  • 2x 7/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 12:31:59
2018-11-28 20:44:35
Dorota Grabarczyk ARAMIS
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 19:21:38
2018-11-28 12:35:05
Honorata Molis BISHAMON
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:51
2018-11-28 04:49:51
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 20:31:02
2018-11-26 19:26:55
Karolina Sołtys COSIMA
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 02:02:31
2018-11-25 21:52:46
Zofia Poradomska TARNINA
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 20:11:16
2018-11-24 22:55:20
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 2x 9/LL/specjalny przebierany towarzyski 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 02:02:21
2018-11-24 22:52:53
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:12
2018-11-20 14:07:49
Emilia Puch GAUCHO S
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 1x 8/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/zwykły Art. 238.2.1 „ o czapkę Św. Mikołaja”
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:14
2018-11-20 13:41:19
Olga Kałużna NIRVANA
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:21
2018-11-20 13:40:02
Karina Koszuta DESANT
  • 2x 1/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:25
2018-11-20 13:39:32
Adrianna Ostrowska ZAMBIA
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:28
2018-11-20 13:38:36
Damian Rytych SATISFACTION
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:29
2018-11-20 13:37:58
Damian Rytych FINLANDIA
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:31
2018-11-20 13:37:30
Damian Rytych IMBIR
  • 2x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
  • 2x 4/P/zwykły Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:32
2018-11-20 13:36:58
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 2x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 2x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:58:10
2018-11-20 13:36:26
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:36
2018-11-20 13:34:56
Adrianna Ostrowska BŁAWATEK
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art.238.1.1
  • 1x 3/L/szkoleniowy Art.238.1.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:37
2018-11-20 13:33:28
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:39
2018-11-20 13:32:45
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:21:42
2018-11-20 08:25:28
Elżbieta Bujna LUPIMAXI
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 12/N/zwykły Art. 238.2.1 „ o świąteczną bombkę”
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. PRZERWA
2. Andrzejczak Mariusz Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
None
3. Antczak Aleksandra Klub Jeździecki Lambada
2001 (J.)
O042689
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Boguś Magdalena Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
O050100
6. Borżoł Krzysztof Klub Jeździecki Chrobry
S
O045566
7. Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice
S
152/Z/2017
8. Burzyńska Julia Stajnia Pasat Wielki-Bór
2006 (JM.)
brak
9. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
10. Czuprzyńska Martyna Domek Białego Kucyka
2006 (JM.)
brak
11. Dybowska Agata Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
brak
12. Dziuban Klaudia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
13. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
14. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
0036581
15. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval Łódź
2004 (JM.)
O032674
16. Grabarczyk Dorota KJ Janowice
S
O033388
17. Grabowska Zuzanna Stajnia Pasat Wielki-Bór
S
.
18. Grzelak Aleksandra Brak
S
35779/18
19. Jankowska Katarzyna KJ Rancho Zrębice
S
brak
20. Jasińska-Ciszewska Anna TKJ Garbówek
S
O042020
21. Kałużna Olga St. J Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O048700
22. Kanicka Klaudia KJ Wolica Kalisz
2002 (J.)
O042822
23. Koszuta Julia ..
2007 (Mł.)
Brak
24. Koszuta Karina Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
Brak
25. Kotas Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
26. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (Mł.)
O048645
27. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
28. Kwapisz Tomasz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O050092
29. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
30. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050099
31. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
32. Miszczak Dalila brak
2001 (J.)
brak
33. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (JM.)
O037688
34. Molis Honorata bpk
2005 (JM.)
O044728
35. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
36. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
37. Nagat Emma Klub Jeździecki Chrobry
2006 (JM.)
brak
38. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
39. Ostrowska Oliwia
2006 (JM.)
40. Piasecka Maja Domek Białego Kucyka
2005 (JM.)
brak
41. Piwko Mirosław Bez przynależności klubowej
S
O001611
42. Poradomska Zofia BPK
2003 (JM.)
brak
43. Puch Emilia BPK
2002 (J.)
O042546
44. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
45. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
46. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
47. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (Mł.)
brak
48. Sołtys Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
49. Sońta Blanka Bpk
Brak
50. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
51. Strzelczyk Aleksandra Stajnia Pasat Wielki-Bór
2001 (J.)
brak
52. Świącik Karolina KJ Lambada
S
Brak
53. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
54. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
55. Szymonik Agata Stajnia Pasat Wielki-Bór
S
brak
56. Szymor Maja BPK
2008 (Mł.)
Brak
57. Urbańska Natalia ...
2007 (Mł.)
Brak
58. Weigel Matylda Klub Jeździecki Chrobry
S
brak
59. Wieczorek Adrianna KJ Grand Cheval Łódź
S
O020254
60. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
61. Zasada Zuzanna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
brak
62. Zawalska Anna Klub Jeździecki Chrobry
S
O006855
63. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (JM.)
O051069
64. Żukowska Magdalena Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050777
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
O: Aleksandra Skorupa
B: Egon Moennich
brak
2.

22

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
3.

28

ARAMIS SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger
M: Alchemia
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B:
Pol 009680056006
4.

56

ARIZONA SP POL 2014 Klacz siwa F: Xxxxx
M: Xxxx
O: Anna Białas
B: Xxxx
Xxxx
5.

49

ARON SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: San
M: Arbia
O: Karolina Świącik
B: Ireneusz Gaj
K018107 .
6.

75

ATENA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Sprint
M: Adelina
O: Renata Szymor
B: Leszek Pilarski
Brak
7.

39

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K023085
8.

63

BAKSZYSZ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Maaik
M: Bojcza
O: Andrzej Dębski
B: SK Pępowo
brak 616007610046212
9.

2

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
10.

37

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K016929 616013640067709
11.

27

BISHAMON Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach gniada/mk:157 F: Fellogen /
M: Bona Dea / Belfegor II
O: Dariusz Donderowicz
B: Bogdan Jarząbek
K018272 POL999670038801
12.

20

BŁAWATEK Typ Szlach POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc: F: Sir Luron
M: Bajdurka
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K026360
13.

52

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
14.

77

BOSTON Małopolska POL 2010 Gleiding bay/169 F: Falkon
M: Boliwia
O: Mariusz Andrzejczak
B: Mariusz Andrzejczak
None 616006540033210
15.

69

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
16.

33

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
17.

64

CELENTANA DSP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Levistano
M: Cyferka
O: Mirosław Piwko
B: SK Bielin
brak DE456-5702351-10
18.

40

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
19.

47

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
20.

4

COSIMA Oldenburska POL 2004 Klacz gniada F: Contifax
M: Quinesse
O: Karolina Sołtys
B: Martina Biermann
Brak
21.

48

CUBUS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Canto
M: Hanterka
O: Bogdan Wachelka
B: Małgorzata Siergiej
K018703 .
22.

36

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: Dominik Gronet
K022425 616013640076211
23.

60

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
24.

62

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169cm F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
25.

14

DESANT SP POL 2013 Klacz izabelowata F: Baksik
M: Dessa
O: Piotr Koszuta
B: Koss Łukasz
Brak
26.

21

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
27.

24

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
28.

87

EKWADOR haflinger GER 2010 wałach izabelowata/146 F: Novill
M: Elli
O: Adrianna Ostrowska
B:
29.

59

EMAN SP POL 2010 Wałach siwa F: Harcmistrz
M: Emara
O: Tomasz Bartczak
B: ..
brak
30.

42

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
O: Milena Kowalczyk
B: KJ Nad Wigrami
K012100 POL009510208208 104JR94
31.

29

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992
32.

30

EUPHORIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/168 F: Emetyt
M: Elwira
O: Zbigniew Pedryc
B: Zbigniew Pedryc
brak POL 006 54 00394 08
33.

17

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
34.

54

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
35.

68

FOCUS Małopolska POL 1999 Wałach gniada/165 F: Texas
M: Finezja
O: Karolina Gogolińska
B: Piotr Wyszyński
brak POL 006 52 00606 99
36.

12

GAUCHO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Galia S
O: Tomasz Puch
B: Szurik Stanisław
K015468 POL 009 52 00506 08
37.

74

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/173 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
Brak 12538
38.

82

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
39.

78

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
40.

55

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
41.

67

HAMER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Karolina Gogolińska
B: .
K025812 616999590306610
42.

43

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
43.

46

HEYDA Małopolska POL 2004 Klacz gniada/164 F: Dzielżan
M: Haida
O: Zuzanna Grabowska
B: Stadnina Koni Walewice
brak POL 006 59 04155 04
44.

34

HIMERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Sprint
M: Harfa
O: Jacek Dziuban
B: Dołóż Paweł
Brak Xxx
45.

18

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Ismena / Imequyl
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025611 616009592000513
46.

7

ISUBR Małopolska POL 2000 Wałach gniada/165 F: Mondo Cane
M: Idylla
O: Zuzanna Grabowska
B: Jerzy Hławiczka
brak POL 006 54 00196 00
47.

45

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
48.

50

JEREMIASZ Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Jam Hetman
M: Junona
O: -
B: -
brak POL090000006219
49.

80

JOY OF LIFE SP POL 2008 Klacz gniada F: SIR ROBIN
M: JAGONDA
O: Tomasz Kwapisz
B: Nina Bielecka
K013379 616009590178408
50.

79

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada F: Xxxxxx
M: Xxxxxx
O: Xxxxxx
B: Xxxxxx
K005916
51.

66

LA SCALA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Qulester
M: La Cruza
O: Karolina Gogolińska
B: Aleksy Steć
K020919 DE418180224811
52.

32

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
O: Krzysztof Kanicki
B: Andrzej Kuświk
K025717 POL009610051906
53.

76

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak 616 013 59 01093 11
54.

70

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina`s Gismore
M: Firwood`s Ella
O: Ewa Muszyńska
B: Kowalska Dorota
brak brak
55.

53

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina's Gismore
M: Firwood's Ella
O: Ewa Muszyńska
B: Ewa Muszyńska
brak 616 013 59 01093 11
56.

23

LUPIMAXI Westfalska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lupicor
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Agro
3690/17 DE
57.

83

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
58.

41

MONTE CARLO KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nando/
M: Mona/
O: Milena Kowalczyk
B: Krzysztof Tyburczy
K022489
59.

84

MYSZA Konik Polski POL 2014 Klacz inna/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Mordaka
B: ....
K020706 616999590528304
60.

51

NATALIA Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa/170 F: Giewont
M: Newada
O: Zuzanna Grabowska
B: Jan Knypiński
brak 616 007 61 00372 13
61.

13

NIRVANA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lover Boy /
M: New Star / Jankes
O: Adrianna Ostrowska
B:
K013447 POL009590284008
62.

81

NOORDERROT ORPHA Kuc Walijski Sekcji B POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:126 F: Glansevin Graffiti
M: Romy
O: Karolina Garbowska
B: Alina Kujawa-Kroll
brak 5280170400667
63.

44

PADYSZACH WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Niels
M: Prima
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K008929
64.

3

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
65.

35

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach F: Niels
M: Prima
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K011308
66.

19

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
67.

88

Przerwa F:
M:
O:
B:
68.

61

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
69.

85

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
70.

16

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
71.

65

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Promyczek
M: Tosca
O: Karolina Gogolińska
B: Ignacy Trela
K023864 013660253906
72.

25

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa/- F: Bolero de Ravel
M: Taczanka
O: Anna Posyłek
B: -
- -
73.

38

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
74.

11

TORPEDO Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Lover Boy
M: Talia
O: Sebastian Bogacz
B: Andrzej Zahorski
35779/18 POL 009590034804
75.

15

ZAMBIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: Zara
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
K026359
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
PRZERWA
Przerwa (88)
2018-12-09
Andrzejczak Mariusz
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
BOSTON (77)
2018-12-08
42
2018-12-08
1
2018-12-09
40
2018-12-09
15
Antczak Aleksandra
Klub Jeździecki Lambada
ARON (49)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
30
2018-12-09
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
ARIZONA (56)
2018-12-08
1
2018-12-08
39
2018-12-09
13
2018-12-09
15
2018-12-08
GERY (82)
2018-12-08
5
2018-12-08
5
2018-12-09
3
100
2018-12-09
2
200
Boguś Magdalena
Klub Jeździecki Chrobry
CHAGAL (40)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
22
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
6
Borżoł Krzysztof
Klub Jeździecki Chrobry
ERICE (42)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
20
Bujna Elżbieta
KJ Zbrosławice
2018-12-08
4
2018-12-08
2018-12-09
10
2018-12-09
7
Burzyńska Julia
Stajnia Pasat Wielki-Bór
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
18
2018-12-09
19
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2018-12-08
10
2018-12-08
6
2018-12-09
5
2018-12-09
3
Czuprzyńska Martyna
Domek Białego Kucyka
2018-12-09
1
Dybowska Agata
Domek Białego Kucyka
2018-12-09
1
Dziuban Klaudia
KJ Infernal Team
HIMERA (34)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
30
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (69)
2018-12-08
10
2018-12-08
10
2018-12-09
8
2018-12-09
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2018-12-08
1
2018-12-08
10
2018-12-08
4
2018-12-09
12
2018-12-09
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval Łódź
TANCERZ (65)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
15
Grabarczyk Dorota
KJ Janowice
ARAMIS (28)
2018-12-08
2018-12-08
Grabowska Zuzanna
Stajnia Pasat Wielki-Bór
ISUBR (7)
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
13
Grzelak Aleksandra
Brak
TORPEDO (11)
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
Jankowska Katarzyna
KJ Rancho Zrębice
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
Jasińska-Ciszewska Anna
TKJ Garbówek
ETRES (29)
2018-12-09
2018-12-09
Kałużna Olga
St. J Napoleońska Zagroda
NIRVANA (13)
2018-12-08
44
2018-12-08
1
2018-12-09
2018-12-09
1
Kanicka Klaudia
KJ Wolica Kalisz
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
Koszuta Julia
..
MYSZA (84)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
12
2018-12-09
1
Koszuta Karina
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (14)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
18
2018-12-09
1
Kotas Zofia
Bpk
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (36)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
36
2018-12-09
1
2018-12-09
7
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
2018-12-08
8
2018-12-08
10
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Kwapisz Tomasz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2018-12-08
2018-12-08
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (61)
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (38)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
19
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
10
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (62)
2018-12-08
1
2018-12-08
26
Miszczak Dalila
brak
2018-12-09
12
2018-12-09
1
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
2018-12-08
39
2018-12-08
39
2018-12-08
27
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Molis Honorata
bpk
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-12-08
1
2018-12-08
6
2018-12-09
1
2018-12-09
8
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (52)
2018-12-09
5
2018-12-09
4
QUITANA (85)
2018-12-08
9
2018-12-08
4
2018-12-09
2
150
2018-12-09
4
Nagat Emma
Klub Jeździecki Chrobry
2018-12-08
18
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-09
12
2018-12-09
2018-12-09
30
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
ZAMBIA (15)
2018-12-08
1
2018-12-08
4
2018-12-09
11
2018-12-09
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-08
20
2018-12-09
13
2018-12-09
DIAMENT (21)
2018-12-08
1
250
2018-12-08
3
2018-12-09
1
250
2018-12-09
5
ANDORA (22)
2018-12-08
2
150
2018-12-08
1
300
2018-12-09
11
2018-12-09
1
300
EKWADOR (87)
2018-12-08
1
2018-12-08
18
Ostrowska Oliwia
EKWADOR (87)
2018-12-09
21
2018-12-09
Piasecka Maja
Domek Białego Kucyka
2018-12-09
1
Piwko Mirosław
Bez przynależności klubowej
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Poradomska Zofia
BPK
TARNINA (25)
2018-12-08
15
2018-12-08
22
2018-12-09
2018-12-09
Puch Emilia
BPK
2018-12-08
1
2018-12-08
24
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
14
2018-12-09
2018-12-08
4
2018-12-08
4
2018-12-09
1
IMBIR (18)
2018-12-08
2018-12-08
15
2018-12-08
3
100
2018-12-09
2
2018-12-09
9
2018-12-08
7
2018-12-08
7
2018-12-09
6
2018-12-09
6
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (33)
2018-12-08
2
200
2018-12-08
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (60)
2018-12-09
2018-12-09
30
2018-12-09
20
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
ALF (10)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
19
2018-12-09
2018-12-09
2018-12-09
22
Sołtys Karolina
bpk
COSIMA (4)
2018-12-08
10
2018-12-08
17
2018-12-09
3
2018-12-09
Sońta Blanka
Bpk
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (52)
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
Strzelczyk Aleksandra
Stajnia Pasat Wielki-Bór
NATALIA (51)
2018-12-09
1
2018-12-09
30
2018-12-09
2018-12-09
Świącik Karolina
KJ Lambada
CUBUS (48)
2018-12-08
1
2018-12-08
8
2018-12-09
4
2018-12-09
7
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (3)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
E-MAIL (24)
2018-12-08
17
2018-12-08
8
2018-12-09
2018-12-09
Szymonik Agata
Stajnia Pasat Wielki-Bór
HEYDA (46)
2018-12-09
37
2018-12-09
39
2018-12-09
Szymor Maja
BPK
ATENA (75)
2018-12-09
1
2018-12-09
12
Urbańska Natalia
...
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
20
2018-12-09
21
Weigel Matylda
Klub Jeździecki Chrobry
2018-12-08
1
2018-12-08
45
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
Wieczorek Adrianna
KJ Grand Cheval Łódź
2018-12-08
18
2018-12-08
1
2018-12-09
2018-12-09
12
2018-12-09
1
HAMER (67)
2018-12-08
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
30
FOCUS (68)
2018-12-08
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
Wieczorek Kornelia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (45)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Zasada Zuzanna
Klub Sportowy Happy Horse
EMAN (59)
2018-12-09
1
2018-12-09
12
2018-12-09
Zawalska Anna
Klub Jeździecki Chrobry
HARRY (43)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
38
Żmijewska Aleksandra
Klub Jeździecki Chrobry
BEN HUR (37)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
24
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
Żukowska Magdalena
Klub Jeździecki Chrobry
AVATAR (39)
2018-12-08
1
2018-12-08
42
2018-12-08
ERICE (42)
2018-12-09
1
2018-12-09
1
2018-12-09
9

Number of Riders: 64

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 2 000.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl