Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:51:29
2019-03-14 22:39:21
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 07:51:26
2019-03-14 22:38:31
Joanna Rosicka-Tyszko COLOSOS
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:11:12
2019-03-14 18:03:43
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:11:09
2019-03-14 18:02:34
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:11:07
2019-03-14 18:01:12
Łukasz Appel JACKPOT B
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:11:05
2019-03-14 17:51:37
Łukasz Appel ICE AGE H
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:11:03
2019-03-14 17:49:11
Łukasz Appel CASANOVA
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:18:59
2019-03-14 11:40:31
Łukasz Appel QUIZ 12
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 19:16:52
2019-03-13 18:41:33
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 07:19:02
2019-03-12 20:30:41
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 07:18:53
2019-03-12 20:28:17
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 15:55:48
2019-03-12 14:02:15
Antonina Jaworska CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 15:55:46
2019-03-12 13:51:39
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:09
2019-03-11 23:17:28
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:41:08
2019-03-11 22:09:45
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:41:04
2019-03-11 22:08:52
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:59
2019-03-11 22:07:52
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:55
2019-03-11 22:01:31
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:50
2019-03-11 21:59:57
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:45
2019-03-11 21:13:37
Adrianna Ostrowska ZAMBIA
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:41
2019-03-11 21:12:28
Damian Rytych IMBIR
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:36
2019-03-11 21:11:36
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:32
2019-03-11 21:11:01
Damian Rytych FINLANDIA
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:28
2019-03-11 21:10:26
Adrianna Ostrowska BEATRYCZE
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 07:40:22
2019-03-11 21:01:47
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:01:25
2019-03-11 21:00:59
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:59:23
2019-03-11 20:53:53
Tomasz Kwapisz JOY OF LIFE
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:59:33
2019-03-11 18:37:05
Milena Kręzel MORIS
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:59:40
2019-03-11 16:01:18
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:59:44
2019-03-11 16:00:05
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 20:59:48
2019-03-11 15:57:54
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:17:05
2019-03-11 15:11:20
Julia Kempska AVANTI
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 21:00:08
2019-03-11 14:23:06
Mateusz Maćczak DEREK
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 14:13:52
2019-03-11 12:56:23
Katarzyna Jankowska BAKSZYSZ
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 19:16:40
2019-03-11 10:40:53
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:06:11
2019-03-11 10:38:14
Mirosław Piwko CELENTANA
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 13:01:27
2019-03-11 10:18:19
Jagoda Piłat NERGAL
  • 2x 1//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:06:09
2019-03-11 10:04:59
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 11:06:08
2019-03-11 10:03:34
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:58:50
2019-03-11 09:55:08
Anna Białas LEN
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:50:56
2019-03-11 09:35:05
Kornelia Wieczorek IWA
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:50:56
2019-03-11 09:12:27
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 07:18:38
2019-03-11 07:56:31
Hanna Lacheta PYRRUS
  • 2x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:57
2019-03-11 07:53:22
Angelika Kępska COBAISHA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 07:18:31
2019-03-11 07:51:51
Maja Kamińska ENNIA
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:49
2019-03-11 07:48:46
Martyna Cichuta SANDRO
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:46
2019-03-11 07:46:54
Nina Terkiewicz PYRRUS
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:43
2019-03-11 07:45:50
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:41
2019-03-11 07:45:20
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:33
2019-03-11 07:44:38
Karina Skorupa ALF
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:30
2019-03-11 07:38:38
Nadia Sabitov JAZZ
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:25
2019-03-10 22:18:04
Iga Cytowska ARIAN
  • 2x 1//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 1x 8//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 1x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:16
2019-03-10 20:01:14
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:11
2019-03-10 20:00:41
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 08:25:08
2019-03-10 19:59:25
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 19:12:08
2019-03-10 17:38:20
Aleksandra Lasota INDIANA-UWE
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 17:37:04
2019-03-10 16:01:34
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 17:37:01
2019-03-10 12:16:36
Karolina Stępień TOSKA
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 17:36:57
2019-03-10 12:15:54
Agnieszka Snycerz JAGA
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 17:36:53
2019-03-10 12:14:49
Hanna Masztakow GENIUSZ
  • 1x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 17:36:49
2019-03-10 12:13:58
Oliwia Babińska PUNNAR
  • 1x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 17:36:44
2019-03-10 11:46:13
Alicja Lasota MAJA
  • 2x 1//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 2x 8//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 10:54:49
2019-03-09 21:01:42
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 1//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 8//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 14:43:01
2019-03-09 08:22:11
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x /C/dwufazowy Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 14:43:03
2019-03-09 08:20:58
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x /C/dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:03:13
2019-03-07 20:00:31
Maciej Pająk RODOS
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:03:09
2019-03-06 22:35:59
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:03:04
2019-03-06 11:31:35
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:30:43
2019-03-06 11:30:23
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:08:04
2019-03-05 20:33:58
Blanka Pojmaj HILON-W
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:59
2019-03-05 20:03:31
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:53
2019-03-05 19:44:52
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:47
2019-03-05 10:05:41
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:43
2019-03-05 08:42:00
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:39
2019-03-05 08:40:24
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:33
2019-03-05 08:39:28
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:30
2019-03-05 08:38:31
Andrzej Głoskowski TOYOTA
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:25
2019-03-05 08:37:27
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:20
2019-03-05 08:36:15
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:07:03
2019-03-05 08:35:17
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 1//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 2x 8//towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 23:26:13
2019-03-05 08:33:56
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:06:40
2019-03-05 08:28:21
Zofia Filipiak QUERIDA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:06:20
2019-03-05 08:01:59
Adrianna Ostrowska SATISFACTION
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:06:16
2019-03-05 08:00:19
Karina Koszuta DESANT
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:06:11
2019-03-05 07:59:23
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:06:06
2019-03-05 00:40:41
Klaudia Dziuban HIMERA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:33:27
2019-03-04 18:36:37
Kacper Niewiadomski CASTELLO BRANCO
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x /C/dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 20:33:23
2019-03-04 18:35:43
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 22:11:44
2019-03-03 13:30:20
Julia Lambert FLEURI CHEVAL
  • 1x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 9/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 10/LL/towarzyski 80 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 23:31:57
2019-03-01 19:17:28
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 00:24:55
2019-02-24 18:08:04
Maria Rzepkowska GENEO
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
2. Babińska Oliwia Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2006 (JM.)
brak
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Chmaj Julia SKJ Horseprofi
2003 (J.)
O025961
6. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
O038441
7. Cytowska Iga bp
2008 (Mł.)
brak
8. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
9. Dziuban Klaudia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
10. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
11. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
12. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
0036581
13. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
14. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
15. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
16. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
17. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
18. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
19. Jankowska Katarzyna Klub Jeździecki Rancho Zrębice
S
brak
20. Jaworska Antonina Brak
2005 (JM.)
O043819
21. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (JM.)
brak
22. Kanicka Klaudia KJ Wolica Kalisz
2002 (J.)
O042822
23. Kempska Julia TKJ Garbówek
2002 (J.)
Brak
24. Kępska Angelika KS Happy Horse
2002 (J.)
brak
25. Koszuta Julia ..
2007 (JM.)
Brak
26. Koszuta Karina Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
Brak
27. Kręzel Milena brak
S
brak
28. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
29. Kwapisz Tomasz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O050092
30. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
31. Lambert Julia Bogusławicki KJ
2001 (J.)
O033600
32. Lasota Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
33. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
34. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
35. Łopacka Kornelia WKJ LUBLIN
2008 (Mł.)
BRAK
36. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
37. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
38. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
39. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
40. Masztakow Hanna Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043276
41. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
42. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
43. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
44. Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
S
O006208
45. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
46. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
47. Ostrowska Oliwia
2006 (JM.)
48. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
brak
49. Piłat Jagoda Klub Jeździecki Rancho Zrębice
2008 (Mł.)
brak
50. Piwko Mirosław Bez przynależności klubowej
S
O001611
51. Pojmaj Blanka Stajnia Piker
2005 (JM.)
1234
52. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
53. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
54. Rzepkowska Maria ŁKJ
2001 (J.)
O028671
55. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
56. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
57. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
58. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
59. Snycerz Agnieszka St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
S
O005620
60. Stępień Karolina St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
2001 (J.)
O044373
61. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (MJ.)
O038440
62. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
63. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
64. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
65. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
66. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
67. Wójcik Martyna Sj Piker
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Jarosław Nowakowski
B: ...
K025628 427270047913
2.

39

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

55

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
O: Aleksandra Skorupa
B: Egon Moennich
brak
4.

34

ALGIDA Wielkopolska POL 2009 Klacz skarogniada F: Samba Hit II
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: SK Dębno
brak
5.

82

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
6.

53

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
O: Hubert Cytowski
B: Podkówka Henryk
brak
7.

14

AVANTI Typ Szlschetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
Brak 999590240206
8.

12

BAKSZYSZ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Maaik
M: Bojcza
O: Andrzej Dębski
B: Stadnina Koni Pępowo
brak 616007610046212
9.

73

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
10.

30

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
11.

95

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
12.

59

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
13.

89

CASANOVA Holsztyn NED 2011 Wałach gniada/174 F: Carrino
M: S-Dream Girl
O: Joanna Lehmann
B: N
K026113 Brak
14.

93

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961 DE421000147614
15.

19

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
16.

64

CELENTANA DSP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Levistano/Levisto Z
M: Cyferka/Correro
O: Mirosław Piwko
B: SK Bielin
brak DE456-5702351-10
17.

26

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708 104LY18
18.

29

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
19.

58

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
20.

94

COLOSOS HOL POL 2014 Wałach gniada/166 F: Cassini II
M: Zarin XV
O: Caroline Portman
B: Kosicki Ryszard
K026853 K026853
21.

68

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z Zangersheide BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
22.

84

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam de revel
M: Visinaa
O: Magdalena Hałas
B: Brak
K014000
23.

81

DANAWAY EVANDER Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango
M: Danaway Janella
O: r j
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
24.

85

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Gleiding chestnut/160 F: Cassilio
M: Demeter
O: Karolina Markiewicz
B: Grutza Gerard
K022194
25.

57

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
26.

69

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
27.

22

DESANT SP POL 2013 ogier izabelowata F: Baksik
M: Dessa
O: Piotr Koszuta
B: Koss Łukasz
Brak
28.

97

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
29.

7

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
O: Maja Kamińska
B: A. Roefs
brak 52800320906079
30.

80

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra (Avero) /
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
brak
31.

87

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
32.

66

ESTRELIA MK SP POL 2016 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
O: M.K.
B: M.K.
brak 616009600207815
33.

79

FARAMIR Trakenska POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw
M: Falka
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959
34.

74

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
35.

17

FLEURI CHEVAL SP POL 2013 Klacz srokata F: Eden II
M: Fiona
O: Julia Lambert
B: Julia Lambert
brak 616999590025813
36.

15

GENEO SP POL 2005 Wałach gniada/180 F: Qumball
M: Guera
O: Paweł Binek
B: Władysław Łopuszyński
K015294 POL009640029805
37.

45

GENIUSZ SP POL 1998 Klacz siwa/170 F: Rytm
M: Genewa
O: Gospdarstwo agroturystyczne ranczo w dolinie
B: Sk nowa wioska
K003674 616009660547298
38.

16

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/173 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
Brak 12538
39.

70

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
40.

27

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
41.

35

HILON-W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/170 cm F: HBC LAKE BID
M: HARFA
O: Pojmaj Marcin
B: Kiecoń Rinaldo
1234 616009680059210
42.

20

HIMERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Sprint
M: Harfa
O: Jacek Dziuban
B: Dołóż Paweł
Brak Xxx
43.

33

HONDA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:154 F: HUZAR
M: HEROINA
O: BOŻENA LITWIŃSKA
B: ŁÓJ ALEKSANDER
BRAK
44.

90

ICE AGE H KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Kannan
M: Masy X
O: Wanda Szmyt
B: B
K023230 B
45.

76

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Ismena / Imequyl
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025611 616009592000513
46.

31

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
O: Agata Dylewska
B: Gotowska Ewa
brak
47.

49

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
48.

42

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
brak
49.

60

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
50.

46

JAGA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Pigmalion /
M: Julka / Erkon
O: Gospodarstwo Agroturystyczne Ranczo W Dolinie
B:
K019143 POL007610180807
51.

50

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
52.

54

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Jemioła
O: Krzysztof Witkowski
B: Karolina Ferenstein
11665
53.

13

JOY OF LIFE SP POL 2008 Klacz gniada F: SIR ROBIN
M: JAGONDA
O: Tomasz Kwapisz
B: Nina Bielecka
K013379 616009590178408
54.

72

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
55.

37

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
56.

18

KOKAINA HIPPICA Holsztyńska POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La silla
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
111 111
57.

67

KOKORICO KWPN NED 2016 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De muze
M: Zeta Jones B (Lupicor)
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
58.

41

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
59.

78

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
60.

48

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
O: Krzysztof Kanicki
B: Andrzej Kuświk
K025717 POL009610051906
61.

36

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
62.

61

LEN WLKP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Czar
M: Leda
O: Anna Białas
B: Oman Paweł
Brak Brak
63.

51

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
64.

71

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
65.

25

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
66.

65

MORIS Wielkopolska POL 2014 Ogier siwa/173 F: Leonardo
M: Martini
O: Arkadiusz Spychałowicz
B: Perek Kazimierz
brak 616007610104614
67.

21

MYSZA Konik Polski POL 2014 Klacz inna/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Mordaka
B: ....
K020706 616999590528304
68.

10

NERGAL Koń Polski POL 2014 Wałach inna/mk:140 F: Jelonek
M: Newa-J
O: Andrzej Dębski
B: Grzegorz Bambynek
brak 616011540027814
69.

92

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
O: EuroHorse
B: Fredrrick Engels
K024575 056002W00304505
70.

96

OMARA VD WELLINGTON bwp BEL 2014 klacz gniada F: Jenson Van't Meulenhof
M: Karen Van D'Abdijhoeve
O: SO Bogusławice
B:
71.

11

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Piawa
O: Nina Milczarek
B: Aneta Ostrowska
K020801
72.

86

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
O: Karolina Markiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K021639
73.

75

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
74.

44

PUNNAR WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/165 F: Arianin / Sopran
M: Puna / Huk
O: Robbert Snycerz
B: Marek Sablinski
K009181 POL007600096504
75.

9

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
O: KS Happy Horse
B: Jarosław Stankiewicz
brak
76.

24

QUERIDA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Quaterback
M: Helaja
O: Katarzyna Filipiak
B: xxx
brak DE431310351012
77.

88

QUIZ 12 HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Arizona III/ Con Air
O: Wanda Szmyt
B: Monika Agnes Petersen
K026331 DE421000154213
78.

63

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella(CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W.Polowczyk
12789
79.

62

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
80.

38

RODOS KWPN POL 1998 Wałach skarogniada/172 F: Karandasj
M: Hesna
O: Cezary Pająk
B: xxx
brak xxx
81.

8

SANDRO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Rafael
M: Sangria
O: Julita Jerzyk
B: Tomaczkowski Leszek
brak pol 009 53 02273 08
82.

23

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
83.

52

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
84.

83

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s vision of freedom
M: Sheelah
O: Magdalena Hałas
B: Brak
K026254
85.

47

TOSKA SP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Cottonclub / Cantus
M: Tuluza / Caletto's Son
O: Daniel Stępień
B: Marcin Janowski
K018244 POL009610083307
86.

28

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
87.

98

V-STAR D'IVE Z zang BEL 2014 ogier gniada F: Vigo D'Arsouilles
M: True Star D'Ive
O: Wanda Szmyt
B: Isabelle Van Eeckhout
K025756 056015Z55651114
88.

40

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Sławomir Łagun
B: Sławomir Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
89.

77

ZAMBIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester
M: Zara
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
K026359
90.

43

ZILOKE Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
200
125
SUM:
325.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
200
50
SUM:
250.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
50
150
SUM:
200.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
100
SUM:
100.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
50
SUM:
50.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
125
SUM:
125.00
Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
100
50
SUM:
150.00
Rzepkowska Maria ŁKJ
100
SUM:
100.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
75
150
100
SUM:
325.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
QUIZ 12 (88)
2019-03-16
10
2019-03-17
2019-03-16
1
200
2019-03-16
4
2019-03-16
2
125
2019-03-16
6
Babińska Oliwia
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
PUNNAR (44)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
5
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
LEN (61)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Chmaj Julia
SKJ Horseprofi
2019-03-17
1
2019-03-17
2019-03-17
1
2019-03-17
9
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
SANDRO (8)
2019-03-16
1
2019-03-16
44
Cytowska Iga
bp
ARIAN (53)
2019-03-16
6
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
2019-03-16
2019-03-16
1
200
2019-03-17
9
2019-03-17
5
KOLA (41)
2019-03-16
6
2019-03-16
5
2019-03-17
3
50
Dziuban Klaudia
KJ Infernal Team
HIMERA (20)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
34
2019-03-17
1
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
QUERIDA (24)
2019-03-16
1
2019-03-16
44
2019-03-17
1
2019-03-17
29
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (59)
2019-03-16
16
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2019-03-16
4
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (78)
2019-03-16
52
2019-03-16
2019-03-16
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
2019-03-16
8
2019-03-17
5
2019-03-16
9
2019-03-16
15
2019-03-17
7
TOYOTA (28)
2019-03-16
5
2019-03-16
4
50
2019-03-17
6
2019-03-17
1
150
BED BOY (30)
2019-03-17
6
2019-03-17
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (39)
2019-03-16
1
150
2019-03-16
16
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (71)
2019-03-17
7
2019-03-17
8
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-03-16
1
2019-03-16
44
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Jankowska Katarzyna
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
10
Jaworska Antonina
Brak
2019-03-16
7
2019-03-17
2019-03-17
2019-03-16
1
2019-03-16
8
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (7)
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-16
Kanicka Klaudia
KJ Wolica Kalisz
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
Kempska Julia
TKJ Garbówek
AVANTI (14)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
12
Kępska Angelika
KS Happy Horse
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Koszuta Julia
..
MYSZA (21)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Koszuta Karina
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (22)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
34
2019-03-17
29
Kręzel Milena
brak
MORIS (65)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2019-03-16
12
2019-03-16
3
100
2019-03-17
2019-03-17
Kwapisz Tomasz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-03-16
44
2019-03-16
15
2019-03-16
2019-03-17
1
2019-03-17
8
2019-03-17
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (9)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
Lambert Julia
Bogusławicki KJ
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
Lasota Aleksandra
BPK
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Lasota Alicja
BPK
ZILOKE (43)
2019-03-16
2019-03-16
6
2019-03-17
7
2019-03-17
1
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2019-03-16
2019-03-16
11
2019-03-16
2019-03-17
2019-03-17
2
2019-03-17
10
Łopacka Kornelia
WKJ LUBLIN
HONDA (33)
2019-03-16
10
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (69)
2019-03-16
1
2019-03-16
12
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
FARAMIR (79)
2019-03-16
1
2019-03-16
14
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-17
10
2019-03-17
2019-03-17
2019-03-17
SZUN (52)
2019-03-17
6
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-03-16
2019-03-16
4
50
2019-03-16
13
2019-03-16
Masztakow Hanna
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
GENIUSZ (45)
2019-03-17
1
2019-03-17
29
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (11)
2019-03-16
2019-03-16
13
2019-03-16
3
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin / SJ Piker
2019-03-16
44
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
29
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin / SJ Piker
2019-03-16
11
2019-03-16
2
125
Niezgoda Grażyna
Gabon Walewice
INKLUZ (42)
2019-03-17
1
2019-03-17
10
2019-03-17
1
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
2019-03-17
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
2019-03-16
1
2019-03-16
ZAMBIA (77)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-16
1
DIAMENT (97)
2019-03-16
2019-03-16
Ostrowska Oliwia
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
7
2019-03-17
1
Pająk Maciej
KJ Infernal Team
RODOS (38)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Piłat Jagoda
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
NERGAL (10)
2019-03-16
1
2019-03-16
2019-03-16
Piwko Mirosław
Bez przynależności klubowej
2019-03-16
2019-03-16
Pojmaj Blanka
Stajnia Piker
HILON-W (35)
2019-03-16
44
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-16
9
2019-03-16
6
COLOSOS (94)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
2019-03-16
13
2019-03-16
2019-03-17
5
2019-03-17
2019-03-16
2
100
2019-03-16
5
2019-03-17
3
50
2019-03-17
4
IMBIR (76)
2019-03-16
10
2019-03-16
14
2019-03-17
4
2019-03-17
8
Rzepkowska Maria
ŁKJ
GENEO (15)
2019-03-16
2019-03-16
6
2019-03-16
7
2019-03-17
2019-03-17
3
2019-03-17
2
100
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
JAZZ (54)
2019-03-16
9
2019-03-16
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (57)
2019-03-16
51
2019-03-16
1
2019-03-17
28
2019-03-17
1
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (30)
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-16
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
ALF (55)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-17
9
2019-03-17
8
Snycerz Agnieszka
St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
JAGA (46)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Stępień Karolina
St. Ranczo w Dolinie Wola Kozubowa
TOSKA (47)
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
PYRRUS (9)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-03-17
9
2019-03-17
2019-03-17
4
2019-03-17
7
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-03-16
2
2019-03-16
11
2019-03-16
8
2019-03-16
12
Weber Klara
KJ Infernal Team
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-17
1
2019-03-17
29
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2019-03-16
3
75
2019-03-16
7
2019-03-17
1
150
2019-03-17
2
100
Wieczorek Kornelia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (60)
2019-03-16
1
2019-03-16
44
2019-03-17
1
2019-03-17
1
Wójcik Martyna
Sj Piker
ALGIDA (34)
2019-03-16
1
2019-03-16
3
2019-03-17
1
2019-03-17
11

Number of Riders: 67

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 1 775.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl