Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:13:44
2019-05-21 23:48:37
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 3/L/
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:13:47
2019-05-21 22:36:14
Marta Krzemińska DEWOCJA
  • 1x 1/LL70/
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:13:51
2019-05-21 22:26:18
Julianna Fabijaniak J'02 DRUID
  • 1x 2/LL85/
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:16:45
2019-05-21 22:11:43
Karolina Damska BARON
  • 1x 1/LL70/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 23:51:15
2019-05-21 20:57:52
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 2/LL85/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 21:26:00
2019-05-21 20:54:15
Leszek Wygachiewicz FRYGA
  • 1x 3/L/
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 21:26:03
2019-05-21 20:52:10
Leszek Wygachiewicz FOCUS
  • 1x 3/L/
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:00
2019-05-21 18:29:42
Anna Krukowska WALIA
  • 1x 2/LL85/
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:03
2019-05-21 17:54:58
Aleksandra Pilatowicz LUKRECJA
  • 1x 1/LL70/
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:08
2019-05-21 17:53:39
Aleksandra Pilatowicz HEBA
  • 1x 2/LL85/
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:13
2019-05-21 16:07:58
Helena Struss J'01 BONA FIDE
  • 1x 4/1*/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:59:04
2019-05-21 08:48:47
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 2a/LL85 KUCE/
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:59:07
2019-05-21 08:39:15
Ewelina Żołna BALIBEY
  • 1x 1/LL70/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:59:10
2019-05-21 08:37:17
Krzysztof Koch ACHA
  • 1x 2/LL85/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:59:20
2019-05-21 07:47:21
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 2x 2/LL85/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:59:06
2019-05-21 07:46:22
Wojciech Kowalik Jm'04 PAKIET
  • 2x 3/L/
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:59:45
2019-05-21 07:45:16
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 2x 2/LL85/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:24:00
2019-05-21 01:18:25
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x 3/L/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 23:25:07
2019-05-20 22:32:17
Aleksandra Wójcicka MONSUN
  • 1x 2/LL85/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 23:25:10
2019-05-20 22:13:21
Katarzyna Olejniczak DA'FOXA JJ
  • 1x 1/LL70/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:16
2019-05-20 16:41:41
Julia Magiera MY JOY JJ
  • 1x 1/LL70/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:12:44
2019-05-20 12:42:25
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 2/LL85/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:13:05
2019-05-20 11:46:33
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 5/2*/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:13:12
2019-05-20 11:45:37
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 1x 2/LL85/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:13:26
2019-05-20 10:58:15
Idalia Popławska SEBITA
  • 1x 1/LL70/
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:13:37
2019-05-20 05:58:17
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 3/L/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:13:45
2019-05-19 23:09:55
Wiktoria Grzejdziak Jm'04 BOSS
  • 1x 2/LL85/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:13:52
2019-05-19 23:08:41
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 5/2*/
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:08
2019-05-19 23:03:51
Wiktoria Grzejdziak Jm'04 SONGO BAIO
  • 1x 2/LL85/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:24
2019-05-19 22:24:33
Gabija Siwak M'08 STAMFORD
  • 1x 1/LL70/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:59:24
2019-05-19 19:51:39
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 5/2*/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:14:45
2019-05-19 19:50:22
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 4/1*/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 18:47:53
2019-05-19 16:30:25
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 4/1*/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 18:47:57
2019-05-19 15:43:29
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 5/2*/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 18:48:00
2019-05-19 15:42:24
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x 3/L/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 18:48:03
2019-05-19 15:40:44
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 5/2*/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 14:06:23
2019-05-19 13:30:05
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 2a/LL85 KUCE/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 14:07:01
2019-05-19 12:17:42
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 1a/LL70 KUCE/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 00:37:58
2019-05-18 22:56:12
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC
  • 1x 2a/LL85 KUCE/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 00:37:50
2019-05-17 21:51:03
Monika Binerowska CHIRON
  • 1x 3/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 00:37:45
2019-05-17 21:49:25
Monika Binerowska CALHEDRON
  • 1x 2/LL85/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 00:37:40
2019-05-17 20:36:41
Natalia Rodź SO-WIC
  • 1x 3/L/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:48:45
2019-05-16 18:44:59
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 4/1*/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:48:57
2019-05-16 17:08:39
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 3/L/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 06:59:45
2019-05-15 21:25:21
Karolina Węglińska J'03 WERSAL
  • 1x 2/LL85/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:17:22
2019-05-15 17:41:58
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 4/1*/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:17:25
2019-05-15 17:39:52
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x 3/L/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:17:28
2019-05-15 17:37:07
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 4/1*/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:17:31
2019-05-15 16:54:07
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x 3/L/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:02:45
2019-05-14 20:35:14
Nina Dubowska Jm'05 BURZAN
  • 1x 3/L/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:02:49
2019-05-14 19:18:22
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 2/LL85/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:02:52
2019-05-14 19:16:53
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 3/L/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:49:00
2019-05-14 18:08:44
Weronika Król Jm'04 KEMARA
  • 1x 4/1*/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:49:25
2019-05-14 18:08:19
Weronika Król Jm'04 LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 5/2*/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:03:01
2019-05-14 16:21:25
Amelia Wodzicka J'03 APOKALIPSA M
  • 1x 4/1*/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:03:04
2019-05-14 10:15:07
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 3/L/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:03:07
2019-05-14 10:14:45
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 1x 3/L/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:03:10
2019-05-14 09:44:15
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 3/L/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:03:13
2019-05-14 09:42:18
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x 3/L/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:28:36
2019-05-14 06:31:58
Jolanta Tarczyńska MISS AGENT
  • 1x 2/LL85/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:28:38
2019-05-14 06:31:21
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 3/L/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:28:39
2019-05-14 06:30:10
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 1x 2/LL85/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:28:41
2019-05-14 06:28:42
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 2/LL85/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:04
2019-05-13 17:33:38
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 5/2*/
  • 1x 5a/2* KUCE/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:06
2019-05-13 17:31:21
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 5/2*/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:08
2019-05-13 14:09:18
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 1x 3/L/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:11
2019-05-13 14:08:30
Artur Gierlicz ESKOBAR
  • 1x 3/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:14
2019-05-13 13:33:54
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 2/LL85/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:17
2019-05-13 10:46:49
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 1x 1a/LL70 KUCE/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 14:07:26
2019-05-12 21:35:50
Mateusz Owczarz Jm'04 LAK GR. D
  • 1x 2a/LL85 KUCE/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:39
2019-05-12 21:16:50
Ewa Kasińska LOVE SURPRISE
  • 1x 2/LL85/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:47
2019-05-12 14:48:45
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 4/1*/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 13:55:44
2019-05-11 13:06:25
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 3/L/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 13:55:46
2019-05-11 08:53:41
Dominika Dymińska GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 4/1*/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 13:55:50
2019-05-10 21:31:44
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 5/2*/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 13:55:54
2019-05-10 21:30:30
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 4/1*/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 21:15:00
2019-05-10 20:26:30
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 1x 4/1*/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 21:15:05
2019-05-10 20:25:39
Antoni Baran J'02 VERSUS
  • 1x 4/1*/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 21:15:07
2019-05-10 19:20:26
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 1x 3/L/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 21:15:10
2019-05-09 22:47:12
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 5/2*/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:47:04
2019-05-09 22:46:26
Anna Przysada CEROUSINA
  • 1x 4/1*/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:12:27
2019-05-09 17:57:10
Zofia Steczowicz J'02 CHARLIE REGENT
  • 1x 4/1*/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:12:32
2019-05-09 17:54:44
Maurycy Wyżykowski J'03 SERGIO M
  • 1x 2/LL85/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:12:36
2019-05-09 17:53:28
Maurycy Wyżykowski J'03 JACK BLACK
  • 1x 5/2*/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:12:41
2019-05-09 17:51:59
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 1x 3/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:17:35
2019-05-09 17:49:17
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 5/2*/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:12:55
2019-05-09 17:47:45
Lidia Rębkowska Jm'05 KIRGIZ
  • 1x 3/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:13:05
2019-05-09 15:56:58
Joanna Kowalewska BEOWULF
  • 1x 3/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:53
2019-05-08 21:06:52
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 3/L/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 17:55:56
2019-05-08 21:05:25
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 2a/LL85 KUCE/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:13:32
2019-05-08 21:03:54
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 3/L/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:13:37
2019-05-08 21:02:32
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 5/2*/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:13:40
2019-05-08 21:01:27
Piotr Piasecki BANITKA
  • 1x 3/L/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:13:45
2019-05-08 19:02:55
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x 5/2*/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
3. Binerowska Monika JKS Niestępowo
2004 (JM.)
O047538
4. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
5. Damska Karolina KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O043880
6. Dubowska Nina UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2005 (JM.)
O045589
7. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
8. Dymińska Dominika LKJ Gabon Walewice
S
O003531
9. Dziak-Gierlicz Marta UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O002140
10. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
11. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
12. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
13. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
14. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
15. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
16. Jankowska Zuzanna UKS SJK PATATAJ
S
Z003743
17. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
18. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
19. Jaroszkiewicz Diana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2006 (JM.)
O047175
20. Kasak Kalina KJ Aromer
2005 (JM.)
O053329
21. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
22. Koch Krzysztof Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O054530
23. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
24. Kowalewska Joanna Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
S
O045702
25. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
26. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O033470
27. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
28. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
29. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
30. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (J.)
O040284
31. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
32. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
33. Kucharczyk Hanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
34. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
35. Łabudzka Joanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
S
O013047
36. Magiera Julia UKS SJK PATATAJ
2001 (J.)
Brak
37. Miszta Sandra UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O023611
38. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
39. Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
S
O006208
40. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
41. Olejniczak Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Jazdy Konnej PA TA TAJ
S
O026552
42. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
43. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
44. Pertkiewicz Laura Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2004 (JM.)
O040145
45. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
46. Pilatowicz Aleksandra LKJ Gabon Walewice
S
O018692
47. Popławska Idalia UKS SJK Patataj
S
O019229
48. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
49. Rębkowska Lidia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2005 (JM.)
O049955
50. Redek Kornelia UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
0031763
51. Redek Wiktoria UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
0031764
52. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
53. Sieńko Anna Grobice
2004 (JM.)
O032718
54. Siwak Gabija Klub Jeździecki Aromer
2008 (Mł.)
O053630
55. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
56. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
57. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
58. Struss Helena SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O024331
59. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
60. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
61. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
62. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
63. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
64. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
65. Węglińska Karolina BPK - MAZ
2003 (J.)
O039386
66. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
67. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
68. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
69. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
70. Wójcicka Aleksandra Stowarzyszenie Patataj
S
O026566
71. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
72. Wygachiewicz Leszek WKJ Lublin, SJ Zamojskie Rancho Debry
S
O041122
73. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
74. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
75. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
76. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
77. Zwolak Zuzanna JKS Niestępowo
2001 (J.)
O043531
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

ABSTYNENCJA M Pełna Krew Angielska POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: SK Moszna sp. z.o.o.
K024004 616POL11007380T
2.

91

ACHA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
O: Koch
B: Świerk
K027348 616006570046913
3.

43

ADMIRAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodz
B: Janów Podlaski
K009296 10470 104BS29
4.

92

AMARANT SP POL 2015 Gleiding bay/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
O: Seweryna Afanasjew
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
O014482 616009510237215
5.

52

APOKALIPSA M SP POL 2003 Klacz kasztanowata/170 F: Paradys
M: Amhara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K008607
6.

40

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
K027742 372414005677664
7.

90

BALIBEY SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/160 F: Alamos
M: Delta
O: Kaja Dembińska
B: xx
K027879 616009600258511
8.

22

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Banita
M: Bretania N
O: Piotr Piasecki
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K024765
9.

102

BARON SP POL 2014 Wałach kara/Brak F: Turbud Alino
M: Bakalia
O: KJ Aromer
B:
Bark
10.

19

BEOWULF Małopolska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Słowak
M: Bryza
O: Kowalewska Joanna
B: Jarmusik Joanna
K026411 616006600003210
11.

59

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K024775 616 009 580 068 314
12.

98

BONA FIDE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Czarownik xx / Freedom's Choice
M: Benetta / Quamiro
O: Jakub Tropiło
B: SK Racot
K020056 616007610219309
13.

82

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
K025343 616007610106413
14.

49

BURZAN XX POL 2006 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
O: Natalie Wojtak
B: Tomasz i Dorota Drażba
K010700 POL060000004331
15.

60

CABALLO H Wlkp/poch.trk. POL 2011 Ogier kasztanowata/165 F: Likwor
M: Centuria / Sedan
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000 616007530219911
16.

65

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Likwor
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
17.

118

CEJA xx POL 2010 klacz skarogniada F: Jazzman
M: Czeczenia
O: Jacek Jankowski
B:
616POL1000693T
18.

24

CEROUSINA B Meklenburska POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
O: Agnieszka Przysada
B: Helga Bruemmer
K026702 DE 427270261212
19.

83

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
20.

13

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925
21.

46

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
O: Tomasz Tarczyński
B: De
K026621
22.

35

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
23.

66

CHIRON Trakeńska POL 2008 Wałach gniada/170 F: Malmo
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816 POL732010035408
24.

4

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
25.

50

CLEVER BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
26.

73

CRAFTY BUSINESS Pełna Krew Angielska IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiewicz
B: Thomas Cahalan & Sophie Hayley
K023873
27.

94

CZERTO SP POL 2014 Gleiding bay/169 F: Farmer
M: Czurina
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Nowielice
K025146 616009640019514
28.

87

DA'FOXA JJ SP POL 2009 Klacz izabelowata/- F: Jazzman
M: Dalila
O: Jacek Jankowski
B: Jacek Jankowski
brak -
29.

1

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
30.

112

DAVISHILL Irish Sport Horse IRL 2010 Wałach kara/170 F: Nigrasine
M: Flagmount Shelly
O: Tomasz Olszewski
B: Andrew Deegan
K027013 372414004765092
31.

3

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
32.

105

DEWOCJA SP POL 2015 Klacz gniada/163 F: Landor
M: Dedykacja
O: W Cuglach
B: SK Racot
K027929 616009610111915
33.

55

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
34.

104

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
O: Emilia Tymczyszyn
B: Tokarski Jacek
K027509
35.

72

DO WE LIKE HIM Pełna Krew Angielska IRL 2010 Wałach ciemnogniada F: Beneficial
M: Pattern Queen
O: Monika Bartosiewicz
B: Owen Hickey
K023871
36.

121

DOLAR sp POL 2009 wałach gniada F: Placido
M: Dębogóra
O: Paweł Spisak
B:
K014768 616009610094509
37.

106

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
O: Łukasz Sikorski
B: Bronisław Vogt
K013457 POL009611054904
38.

79

DULANA Hanowerska POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Hot Shot xx
M: Hauptstuthbuch Delight
O: Contra Sp. z o.o.
B: Hans Chr. Brodersen
K017307 DE431316692111
39.

25

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
40.

57

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
41.

38

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/168 F: Messenger
M: Espina
O: Artur Gialicz
B: SK Janów Podlaski
K027665 616009580271214
42.

28

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092 528003201003476 105TC24
43.

123

FINLANDINA sp POL 2004 klacz c.gn. F: Landino
M: Fascynacja
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K009540 POL009590357704
44.

115

FLAMA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Flawia
O: SK Walewice
B: SK Walewice
K026166 616006590054114
45.

101

FOCUS Małopolska POL 2012 Ogier gniada/163 F: Wiwat
M: Fargola
O: Marzena gołębiowska
B: Marzena gołębiowska
K025412 616006580484712
46.

100

FRYGA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/153. cm. F: Nuisain
M: Fargola
O: Marzena gołębiowska
B: Marzena gołebiowska
K025883 616006580468514
47.

120

FUKA xx 2010 ciemnogniada F: Fly to the Stars
M: Feluka
O: Zuzanna Jankowska
B: Jolanta i Krzysztof Dobosz
LKPZJ/2395/17
48.

30

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz kara F: Emetyt / Kwartet
M: Galaxia / Qulester
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
K021591 616009590166612
49.

71

HARRISTOWN Pełna Krew Angielska GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiewicz
B: Juddomonte Farms Ltd
K023872
50.

70

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J.W. Jendzio
K021746 616009640083312
51.

97

HEBA MŁP POL 2013 Klacz skarogniada/163 F: Huzar
M: Hebrajka
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027889 616 006 59 10446 13
52.

110

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
53.

37

IMPECABLE M XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Roulette
M: Implikacja
O: Sk Moszna
B: SK Moszna
K026421 616POL14008468T
54.

116

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
55.

99

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
O: Grażyna Niezgoda
B: Michał Odważny
K027257 616009610163013
56.

53

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943 POL006590034008
57.

109

INTUICJA KOŃSKI GAJ kuc POL 2007 klacz siwa F: Very Top
M: Idylla
O: Anna Wyszkowska
B:
K020962 B0109035S
58.

76

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
K017185 POL007610099506
59.

15

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
60.

48

JOIN BREAKER SW Z Zangersheide POL 2014 Klacz kasztanowata/172 F: Action Breaker
M: Acorda Z
O: Zbigniew Kowalkowski
B: Brelikink E.W.
K025946 056015Z55558714
61.

58

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616 006 590 035 414
62.

122

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: Piotr Kasak
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
63.

9

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103 106HG53
64.

114

KING BH wlkp POL 2013 ogier kasztanowata F: Elf
M: Księżniczka BH
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K023875 616007661401613
65.

18

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
O: Iwona Kotyra
B: Anna Francuz
K019470
66.

88

KONTRA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/165 F: Concord
M: Kleo
O: Izabela Krajewska
B: Mikołajewski Jarosław
K027408 616 007 53 00839 13
67.

36

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
68.

8

LAK M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
69.

78

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
O: Contra Sp. z o.o.
B: Romanowski Marek
K010996 11386
70.

34

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
71.

111

LIBERACE Irish Sport Horse IRL 2008 wałach gniada F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J Chapman
K027004 826041000150673
72.

10

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830 106HG00
73.

68

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Agnieszka Kurzyńska
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
74.

56

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
75.

41

LOVE SURPRISE TRK POL 2012 Klacz gniada F: Paquito Go
M: La Strada/Machandel
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K026294 POL732010060512
76.

96

LUKRECJA MŁP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Efekt
M: Lawenda
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027890 616 006 59 01250 15
77.

39

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
K026813 POL999630058204
78.

31

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213 616009680010011
79.

47

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
K023909 616006591045213
80.

45

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik
M: Misterka
O: Karolina Rodek Musiał
B: X
LKRWZJ/130/19 616009540009415
81.

89

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
82.

85

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
83.

86

MONSUN NN POL 2000 Wałach siwa/163 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Wójcicka
B: NN
K020138 POL999660078600
84.

16

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
O: Iwona Kotyra
B: Tomasz Misiowiec
K026266
85.

81

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
86.

63

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Zinedine
M: Ofelia
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
K023215 616009660246613
87.

93

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
88.

21

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Katarzyna Witaszewska-Król
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
89.

54

PLOTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
O: Anna Dzięgielewska
B: Mazurek Paweł
K023801 616009670043112
90.

29

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
91.

27

REWERS Małopolska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K022861 KO22861
92.

20

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
93.

62

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271 616009690137109
94.

80

SEBITA XX POL 2004 Klacz gniada/156 F: Jape
M: Santa Barbara
O: Jacek Jankowski
B: Damis
Brak Brak - paszport PKWK
95.

14

SERGIO M SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
O: SK Moszna Spółka z o.o.
B: SK Moszna
K027930 616009690068014
96.

84

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: Concoral
M: Golden Ladu / Cyrus-B
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727 144537
97.

74

STAMFORD XX POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: Royal Court
M: Sachmet
O: Agnieszka Kopka
B: B.M. Tomaszewski
K026284 616POL10006873T
98.

12

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
99.

113

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
100.

117

TAJFUN xx POL 2013 ogier kara F: Jazzman
M: To Ta
O: Jacek Jankowski
B:
616POL13008093T
101.

67

TEXAS DE SOULIGNAC Connemara POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Nn
K027118 07322805D
102.

119

TORTUGA JJ wlkp POL 2009 klacz skarogniada F: Rumianek
M: To Ta
O: Jacek Jankowski
B:
616007600371909
103.

26

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
104.

95

WALIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: Markies V
M: Wacława
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K022897 616009600175911
105.

61

WERSAL TRK. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Emis
M: Wamba / Ignac
O: Tomasz Węgliński
B: Mirosław Kulpiński
K024373 POL732010074711 -
Rider Club
Competition
Prize
Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
500
SUM:
500.00
Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
890
SUM:
890.00
Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
300
SUM:
300.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
750
SUM:
750.00
Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
260
SUM:
260.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SKJ Bobrowy Staw
AMARANT (92)
2019-06-02
18
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
2019-06-02
13
VERSUS (26)
2019-06-02
7
Binerowska Monika
JKS Niestępowo
2019-06-02
CHIRON (66)
2019-06-02
14
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-06-02
4
Damska Karolina
KJ Aromer Józefin
BARON (102)
2019-06-02
Dubowska Nina
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
BURZAN (49)
2019-06-02
8
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-06-02
7
Dymińska Dominika
LKJ Gabon Walewice
2019-06-02
12
Dziak-Gierlicz Marta
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2019-06-02
11
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
PLOTER (54)
2019-06-02
6
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
DRUID (106)
2019-06-02
5
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
2019-06-02
2
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (53)
2019-06-02
4
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ESKOBAR (38)
2019-06-02
1
Grzejdziak Wiktoria
TKJ Garbówek
BOSS (82)
2019-06-02
12
2019-06-02
6
Jankowska Zuzanna
UKS SJK PATATAJ
TAJFUN (117)
2019-06-02
13
CEJA (118)
2019-06-02
8
2019-06-02
5
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (83)
2019-06-02
3
500
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (62)
2019-06-02
Jaroszkiewicz Diana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
3
Kasak Kalina
KJ Aromer
KASZMIR (122)
2019-06-02
9
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
2019-06-02
Koch Krzysztof
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ACHA (91)
2019-06-02
11
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-06-02
7
Kowalewska Joanna
Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
BEOWULF (19)
2019-06-02
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
PAKIET (93)
2019-06-02
11
CZERTO (94)
2019-06-02
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździecki Jaroszówka
MIRAH (47)
2019-06-02
10
2019-06-02
16
Krajewska Izabela
Pomorska Liga Jeździecka
KONTRA (88)
2019-06-02
13
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (9)
2019-06-02
4
2019-06-02
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (20)
2019-06-02
3
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
WALIA (95)
2019-06-02
17
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (105)
2019-06-02
7
Kucharczyk Hanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (68)
2019-06-02
2
Łabudzka Joanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
MATADOR (39)
2019-06-02
Magiera Julia
UKS SJK PATATAJ
FUKA (120)
2019-06-02
4
Miszta Sandra
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
NONA D (81)
2019-06-02
8
Mościcka Klaudia
KJ Aromer
IRON (76)
2019-06-02
15
Niezgoda Grażyna
Gabon Walewice
INKLUZ (99)
2019-06-02
7
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
2019-06-02
2
LOGOS (56)
2019-06-02
1
Olejniczak Katarzyna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Jazdy Konnej PA TA TAJ
2019-06-02
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
DAVISHILL (112)
2019-06-02
6
SZMULA (113)
2019-06-02
5
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
LAK (8)
2019-06-02
5
KING BH (114)
2019-06-02
10
Pertkiewicz Laura
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2019-06-02
5
LIBERACE (111)
2019-06-02
12
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (21)
2019-06-02
8
BANITKA (22)
2019-06-02
4
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Gabon Walewice
2019-06-02
3
HEBA (97)
2019-06-02
19
Popławska Idalia
UKS SJK Patataj
SEBITA (80)
2019-06-02
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2019-06-02
1
2019-06-02
1
890
Rębkowska Lidia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KIRGIZ (18)
2019-06-02
13
Redek Kornelia
UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2019-06-02
2
Redek Wiktoria
UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2019-06-02
9
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-06-02
9
DOLAR (121)
2019-06-02
3
Sieńko Anna
Grobice
REWERS (27)
2019-06-02
5
Siwak Gabija
Klub Jeździecki Aromer
2019-06-02
2
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2019-06-02
9
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (116)
2019-06-02
4
300
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-06-02
2
Struss Helena
SJ Poster Piaseczno
2019-06-02
Sulowski Dariusz
LKS Białka
JUNO (58)
2019-06-02
10
2019-06-02
10
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (57)
2019-06-02
15
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2019-06-02
11
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2019-06-02
4
2019-06-02
16
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
DNIEPR (104)
2019-06-02
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
MEQINI (31)
2019-06-02
2
750
LARKIN (34)
2019-06-02
14
Węglińska Karolina
BPK - MAZ
WERSAL (61)
2019-06-02
3
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LARGO (78)
2019-06-02
DULANA (79)
2019-06-02
14
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (115)
2019-06-02
8
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
CHESTER (35)
2019-06-02
2019-06-02
KSENA (36)
2019-06-02
6
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
2019-06-02
3
Wójcicka Aleksandra
Stowarzyszenie Patataj
MONSUN (86)
2019-06-02
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
SZABLON (12)
2019-06-02
MOEL (85)
2019-06-02
8
Wygachiewicz Leszek
WKJ Lublin, SJ Zamojskie Rancho Debry
FRYGA (100)
2019-06-02
12
FOCUS (101)
2019-06-02
15
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-06-02
1
2019-06-02
5
260
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (29)
2019-06-02
6
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
BALIBEY (90)
2019-06-02
6
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
2019-06-02
7
CHOPIN (4)
2019-06-02
1
Zwolak Zuzanna
JKS Niestępowo
2019-06-02
17

Number of Riders: 77

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl