Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:29:07
2019-07-14 23:02:37
Michał Tyszko DŻIPP ANDIAMO
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/4-LATKI/4-latki eliminacje do MPMK (konkurs 5)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:29:06
2019-07-14 21:51:59
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:29:05
2019-07-14 21:49:43
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:29:03
2019-07-14 20:46:44
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:29:01
2019-07-14 20:45:43
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:58
2019-07-14 20:44:40
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:58
2019-07-14 20:43:19
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:57
2019-07-14 20:43:06
Anna Zawalska HARRY
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:55
2019-07-14 20:41:36
Matylda Weigel LOFIR
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:54
2019-07-14 20:35:06
Maja Roś TORERO
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:52
2019-07-14 20:33:35
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:51
2019-07-14 20:32:30
Kaja Dolżan DERWISZ
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:49
2019-07-14 20:30:52
Krzysztof Borżoł ERICE
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:47
2019-07-14 20:29:44
Magdalena Boguś CHAGAL
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:41
2019-07-14 18:26:59
Julia Jaworska BONMAHON EXPLOSION
  • 2x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:40
2019-07-14 18:20:40
Justyna Kopko BONO
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:39
2019-07-14 18:19:20
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:38
2019-07-14 18:16:54
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/4-LATKI/4-latki eliminacje do MPMK (konkurs 5)
  • 2x 10/4-LATKI/4-latki eliminacje do MPMK ( konkurs 6)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:34
2019-07-14 16:02:42
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:37
2019-07-14 09:49:12
Joanna Rosicka-Tyszko NACORADO
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:30
2019-07-14 09:44:45
Joanna Rosicka-Tyszko SUBOCZ
  • 1x 2/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/4-LATKI/4-latki eliminacje do MPMK (konkurs 5)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:29
2019-07-14 09:44:12
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 7/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:29
2019-07-14 09:43:23
Michał Tyszko VENI VIDI VICI
  • 2x 3/4-LATKI/4-latki eliminacje do MPMK (konkurs 5)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:27
2019-07-13 12:06:58
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:26
2019-07-13 12:05:47
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:25
2019-07-13 08:22:30
Joanna Janiszewska ŁOTSON
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:24
2019-07-13 08:21:52
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:20
2019-07-13 08:19:24
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:20
2019-07-12 21:04:31
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 13/N/zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:18
2019-07-12 21:03:12
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:17
2019-07-12 21:01:40
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:28:16
2019-07-12 18:48:41
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:24:10
2019-07-09 13:36:15
Anna Sieńko J'04 REWERS
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:11:57
2019-07-08 10:51:04
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 4/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl