Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:04:57
2019-10-04 13:03:25
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:00:47
2019-10-04 08:06:26
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 16/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:00:38
2019-10-04 08:05:54
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 16/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:00:15
2019-10-04 01:02:53
Krzysztof Mikołajczyk IZYDOR
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:59:38
2019-10-04 01:02:08
Nikola Pieta FLAP
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:48:03
2019-10-03 18:54:41
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:48:15
2019-10-03 18:45:38
Natalia Sysiak LARKIN
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:01:10
2019-10-03 15:10:41
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:01:06
2019-10-03 14:33:01
Katarzyna Feret DORKA
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:00:59
2019-10-03 12:15:14
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 16/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:00:19
2019-10-03 12:14:53
Mariusz Kąkol ASHFORD 4
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 16/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:59:58
2019-10-03 11:49:00
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 16/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:59:31
2019-10-03 11:47:40
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 16/C/dwufazowy Art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:39:17
2019-10-02 20:36:28
Hanna Ciepłucha EKWADOR
  • 2x 1/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:39:21
2019-10-02 20:24:40
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:44:20
2019-10-02 11:44:46
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:42:16
2019-10-02 11:23:41
Adam Ciechański LINKWOOD
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:43:43
2019-10-02 09:03:15
Kamila Wichrowska RITA
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:42:41
2019-10-02 09:03:00
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 1x 14/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:43:45
2019-10-01 21:55:40
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:48:05
2019-10-01 21:55:13
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:44:57
2019-10-01 21:54:43
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 14/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:45:30
2019-10-01 21:27:50
Maria Glonek MYSZA
  • 2x 1/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 22:45:45
2019-10-01 21:26:13
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:04:25
2019-09-30 20:38:56
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:48:23
2019-09-30 19:51:00
Julia Jarząb KAOLIN
  • 2x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 08:56:51
2019-09-30 19:46:36
Aleksandra Szulc GENIUSZ
  • 2x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:58
2019-09-30 19:44:45
Hanna Masztakow KOMO
  • 1x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:52
2019-09-30 19:44:06
Oliwia Babińska WARELLA
  • 1x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:48
2019-09-30 15:44:02
Grażyna Niezgoda NUBIA MPM
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:40
2019-09-30 14:46:15
Nadia Sabitov SHADOW DANCE
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:22
2019-09-30 13:18:04
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:17
2019-09-30 13:17:19
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 1/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:03:10
2019-09-30 13:16:37
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 1/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:58
2019-09-30 13:16:06
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 06:37:43
2019-09-30 13:15:29
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:01:18
2019-09-30 10:48:27
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:00:43
2019-09-30 10:41:25
Mateusz Sputowski GERY
  • 2x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:00:24
2019-09-30 10:40:48
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:59:40
2019-09-30 10:40:17
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:59:13
2019-09-30 10:39:09
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 1x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:58:49
2019-09-30 10:38:46
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:58:29
2019-09-30 10:38:17
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:58:00
2019-09-30 10:36:22
Anna Białas CASSIDERO
  • 1x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:57:39
2019-09-30 09:28:44
Liwia Snycerz EZA
  • 2x 9/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:57:31
2019-09-30 08:43:08
Hanna Sakrajda MENTOS
  • 2x 9/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:56
2019-09-30 08:41:02
Karina Skorupa ALF
  • 2x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:52
2019-09-30 08:40:22
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:47
2019-09-30 08:39:46
Joanna Lorek AGITANIA
  • 1x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:43
2019-09-30 08:39:13
Hanna Lacheta COBAISHA
  • 2x 10/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:38
2019-09-30 08:38:40
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:29
2019-09-30 08:38:06
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:56:24
2019-09-29 20:54:57
Nikola Miller DEMON
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:58:39
2019-09-29 20:34:57
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:55:48
2019-09-29 20:21:21
Jacek Lasota SILVER
  • 1x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 20:55:19
2019-09-29 20:18:52
Magdalena Lasota MAJA
  • 2x 1/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/towarzyski „Pierwszy Skok” (20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 18:52:21
2019-09-29 10:10:31
Marita Żegota ENZO
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 18:52:00
2019-09-28 20:19:37
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 13:03:09
2019-09-28 12:39:04
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:16:45
2019-09-27 13:09:57
Julia Koszuta DESANT
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:16:09
2019-09-27 13:09:20
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:18:05
2019-09-27 13:08:47
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 2x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:15:40
2019-09-27 13:08:23
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 2x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:18:33
2019-09-27 13:07:58
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 12:58:56
2019-09-27 13:07:23
Adrianna Ostrowska CAMPARI
  • 2x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:14:27
2019-09-27 13:05:25
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:14:12
2019-09-27 13:04:46
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 8/C/zwykły Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:13:49
2019-09-27 13:04:24
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (zwykły) Art. 269.5
  • 1x 7/N/dwufazowy Art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 21:53:15
2019-09-23 16:25:36
Roksana Frączkowski OMEGA
  • 2x 2/LL/towarzyski 60 cm dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 21:53:19
2019-09-22 18:55:20
Monika Gajda LA CORSON
  • 2x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 10:47:22
2019-09-18 11:56:52
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 4/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 5/L/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 12/LL/towarzyski 90 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 13/L/zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babińska Oliwia Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2006 (JM.)
brak
2. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
3. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
4. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
5. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
6. Ciepłucha Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
7. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
8. Frączkowski Roksana Nadia Woźniak
2009 (Mł.)
brak
9. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
10. Gajda Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
11. Glonek Maria Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2009 (Mł.)
Brak
12. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
13. Jarząb Julia Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2002 (J.)
Brak
14. Kąkol Mariusz KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O015007
15. Kanicka Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
O042822
16. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
17. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
18. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
19. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
20. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
21. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
22. Lasota Magdalena BPK
2010 (Mł.)
brak
23. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
Brak
24. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
25. Masztakow Hanna Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
2005 (JM.)
0043276
26. Mikołajczyk Krzysztof AGRO AVES GAJEWNIKI
S
R000240
27. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
28. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
29. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
30. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
31. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
32. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
33. Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
34. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
35. Pieta Nikola BPK
2007 (JM.)
BRAK
36. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
37. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
38. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
brak
39. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
40. Snycerz Liwia Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
2014 (Mł.)
Brak
41. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
42. Sysiak Natalia bpk
2004 (JM.)
o038607
43. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
44. Szulc Aleksandra Stowarzyszenie ranczo w dolinie
2003 (J.)
Brak
45. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
46. Urbańska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
47. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
48. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
49. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
BRAK
50. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
51. Żegota Marita Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: BĄKOWSKI PAWEŁ
BRAK POL 009610192505
2.

26

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Jarosław Nowakowski
B: ...
K025628 427270047913
3.

29

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
O: Barbara Lorek
B: Bogusław Sobczyński
brak 616 009 57 01298 11
4.

14

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
5.

44

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
O: Arkadiusz Hamczyk
B: xxx
K024175 616013670100611
6.

65

ASHFORD 4 OLD POL 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Petite Croix / Coupon
O: Mariusz Kąkol
B:
K018359 DE433331414204 103CW88
7.

58

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
O: Kamila Wichrowska
B: Piotr Wiese
K008358 616009590045504
8.

74

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
9.

17

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt /
M: Birma / Hannibal
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K026365 616006592006314
10.

51

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
11.

42

C' SPEEDY RAIDER Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
O: Andrzej Gloskowski
B: Tomaszewska Anna
Brak Xxx
12.

2

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
O: Adrianna Ostrowska
B:
K025608 616009690044714
13.

7

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 DE433331689709
14.

34

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
O: Kazimierz Mordaka
B: Xxxx
Brak DE 455-6700870-11
15.

28

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
16.

60

CORDOBA Małopolska POL 2004 Klacz skarogniada/mk:155 F: Ros
M: Chełmża
O: Miller Sława
B: Sadowski Mirosław
K011230 POL 006 59 00143 04
17.

64

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B: Maria Huberta Wachendorf
K014412 DE421000254404
18.

30

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
19.

25

DEMON Małopolska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Jasny Poranek
M: Dziewojka
O: Roksana Wojciechowska-Kamińska
B: Marcin Kuczkowski
K027229 616 006 59 00184 10
20.

18

DESANT SP POL 2013 Klacz izabelowata F: Baksik
M: Dessa
O: Piotr Koszuta
B: Koss Łukasz
Brak
21.

69

DIAMANT BOY Westfale POL 2012 Wałach skarogniada/180 F: DIARADO'S BOY
M: LOREANA
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
0000 DE441410969013
22.

15

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
23.

38

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
O: Marcin Wolski
B:
K023823 DE433331014513
24.

67

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Iner
M: Dorodna
O: Katarzyna Feret
B: Xx
Brak
25.

5

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
26.

61

EKWADOR Haflinger POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Novill
M: Elli
O: Adrianna Ostrowska
B: Niemcy
Brak Nb
27.

22

ENZO BWP POL 2004 Wałach gniada/170 F: Quick Star
M: Sunshine
O: Adrianna Ostrowska
B: BEL
Brak Bel
28.

33

EZA Typ Szlachetny POL 1997 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Snycerz Krzysztof
B: NN
- POL 999570247997
29.

16

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
30.

41

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
31.

71

FLAP KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Sylwester Januszewski
B: brak
brak brak
32.

36

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
33.

50

GENIUSZ SP POL 1998 Klacz siwa/170 F: Rytm
M: Genewa
O: Gospdarstwo agroturystyczne ranczo w dolinie
B: Sk nowa wioska
K003674 616009660547298
34.

40

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
35.

35

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
36.

45

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
O: Marta Weber
B: Gotowska Ewa
brak
37.

68

ITS OKE HBC KWPN POL 2013 Wałach gniada/165 F: CHARISMA
M: BEAURANTE D.D.
O: Aleksandra Zaręba
B: //
BRAK 528003201300764
38.

72

IZYDOR WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Socrates
M: Inguri
O: Krzysztof Mikołajczyk
B: SK PĘPOWO
brak
39.

53

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
40.

8

KAOLIN SP POL 2000 Wałach gniada/170 F: Niels
M: Kazba
O: Gospdarstwo agroturystyczne ranczo w dolinie
B: Sk nowa wioska
K005593 Pol 009590005500
41.

20

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata F: Kannan
M: Daylight
O: SO Bogusławice
B: DE
Brak
42.

27

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
O: Kołodziejczyk Grzegorz
B: 901296 Ned pools paardencemtrum spzoo
brak 616 0939 002444 19
43.

37

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
O: Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka
B: Ciepliński Wojciech
K021248 616009550019012
44.

49

KOMO WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Maaik
M: Kwerenda
O: Robert snycerz
B: Jan soltysiak
Brak
45.

12

LA CORSON SP POL 2014 Ogier siwa/167 F: Contender Son/ Contender
M: La Cora/ Lord Caletto
O: Monika Gajda
B: Piotr Wilczewsk
Brak
46.

10

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
O: Krzysztof Kanicki
B: Andrzej Kuświk
K025717 POL009610051906
47.

21

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
O: Biszewska Julita
B: Wahl&co
K020690 DE421000544910
48.

70

LARKIN HOL POL 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
00000 DE421000691411
49.

57

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
O: Justyna Kroc
B: Niemcy
brak DE
50.

56

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
K024603 056002W00298853
51.

23

MAJA Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
52.

32

MENTOS Kuc Feliński POL 2010 Wałach inna/kuc: F: ...
M: ...
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: ...
brak
53.

43

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
54.

54

MYSZA Konik Polski POL 2014 Klacz inna/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Mordaka
B: ....
K020706 616999590528304
55.

47

NUBIA MPM WLKP. POL 2014 Klacz gniada/168 F: Cruzeiro L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Paweł Mantaj
K 024662 616 007 61 00125 14
56.

13

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson Van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen Van D'Abdijhoeve / Diabeau
O: So Boguslawice
B: -
K027435 056002W00308022
57.

11

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: NN
M: NN
O: Łukasz Frączkowski
B: Łukasz Frączkowski
brak POL999663400804
58.

62

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
59.

55

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
60.

73

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
61.

75

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Nina Milczarek
B:
K013503 POL009590047507
62.

59

RITA SP POL 2008 Klacz gniada/163 F: Stalypso/Stakkato
M: Rytmika Waro
O: Kamila Wichrowska
B: Piotr Wiese
K028391 POL009590243308
63.

66

SAVOY 51 HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B: -
K021068 DE431311306205
64.

46

SHADOW DANCE Niemiecki Sportowy GER 2012 Wałach kara/168 F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
O: Anna Polakowska
B: Anja Peters
K023490 410100657712
65.

24

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
66.

39

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: LURON
M: Szaki
O: Kazimierz Mordaka
B: Xxxx
Brak Xxxx
67.

52

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
68.

3

UCCELLA HANN GER 2012 Klacz gniada F: UCCELLO
M: SUERTE
O: Małgorzata Sajda
B: GER
K022365 DE431314611812
69.

19

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
O: SO Bogusławice
B: Pol
K024019 616009664000381
70.

48

WARELLA MLP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Regiel
M: Walez
O: Krzysztof snycerz
B: Grzegorczyk Sławomir
Brak Pół 006590010109
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Oliwia
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
WARELLA (48)
2019-10-06
10
2019-10-06
2019-10-06
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-10-05
7
2019-10-05
4
2019-10-06
8
2019-10-06
15
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2019-10-05
1
150
2019-10-05
7
2019-10-06
6
2019-10-06
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-06
3
75
2019-10-06
10
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-10-05
1
2019-10-05
2019-10-05
3
2019-10-06
9
2019-10-06
8
Ciepłucha Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
EKWADOR (61)
2019-10-05
1
2019-10-05
6
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
DORKA (67)
2019-10-05
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Frączkowski Roksana
Nadia Woźniak
OMEGA (11)
2019-10-05
1
2019-10-05
9
2019-10-06
1
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (51)
2019-10-06
13
2019-10-06
Gajda Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-10-05
6
2019-10-05
8
2019-10-06
2
2019-10-06
1
Glonek Maria
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
MYSZA (54)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
2019-10-06
13
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-10-06
9
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Jarząb Julia
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
KAOLIN (8)
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Kąkol Mariusz
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-10-05
6
2019-10-05
2019-10-06
9
2019-10-06
4
50
2019-10-05
5
2019-10-05
4
2019-10-06
6
2019-10-06
2
200
Kanicka Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-10-05
7
2019-10-05
6
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (27)
2019-10-06
9
2019-10-06
3
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (18)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
4
2019-10-06
2
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-10-05
2
2019-10-05
2
100
2019-10-06
4
2019-10-06
11
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2019-10-05
3
100
2019-10-05
2
200
2019-10-06
4
50
2019-10-06
5
BACO (74)
2019-10-05
1
200
2019-10-05
1
300
2019-10-06
3
100
2019-10-06
8
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
2019-10-06
1
2019-10-06
12
2019-10-06
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
SILVER (24)
2019-10-05
1
2019-10-05
6
2019-10-06
14
2019-10-06
15
Lasota Magdalena
BPK
MAJA (23)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Lorek Joanna
KS Happy Horse
2019-10-06
11
2019-10-06
2019-10-06
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
SZUN (52)
2019-10-06
13
2019-10-06
12
2019-10-06
2019-10-06
17
2019-10-06
Masztakow Hanna
Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie
KOMO (49)
2019-10-06
1
2019-10-06
12
2019-10-06
3
Mikołajczyk Krzysztof
AGRO AVES GAJEWNIKI
IZYDOR (72)
2019-10-05
4
2019-10-05
5
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
CYANDRA (64)
2019-10-06
11
2019-10-06
1
300
RISOTTO (75)
2019-10-06
2
125
2019-10-06
3
Miller Nikola
Klub Jeżdziecki Salio
DEMON (25)
2019-10-05
3
2019-10-05
12
CORDOBA (60)
2019-10-06
9
2019-10-06
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-10-05
10
2019-10-05
3
50
2019-10-06
2
2019-10-06
1
200
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
FUKS (36)
2019-10-05
4
2019-10-05
5
2019-10-06
8
2019-10-06
7
2019-10-05
5
2019-10-05
5
2019-10-06
14
2019-10-06
8
2019-10-05
8
2019-10-05
9
2019-10-06
7
2019-10-06
12
2019-10-05
6
2019-10-05
8
2019-10-06
10
2019-10-06
15
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2019-10-05
1
2019-10-05
2
Nowakowska Otylia
Klub Sportowy Happy Horse
2019-10-06
4
2019-10-06
6
Ostrowska Adrianna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-10-05
2019-10-05
8
2019-10-06
10
2019-10-06
1
2019-10-05
10
2019-10-05
8
2019-10-06
7
2019-10-06
2
100
ANDORA (14)
2019-10-05
3
2019-10-06
6
DIAMENT (15)
2019-10-05
2
150
2019-10-05
6
2019-10-06
1
200
2019-10-06
4
2019-10-05
4
2019-10-05
13
2019-10-06
10
2019-10-06
2019-10-05
7
2019-10-05
9
2019-10-06
9
2019-10-06
5
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
2019-10-05
3
2019-10-05
2019-10-06
11
2019-10-06
VIWA (19)
2019-10-05
11
2019-10-05
2019-10-06
3
2019-10-06
Pieta Nikola
BPK
FLAP (71)
2019-10-05
7
2019-10-05
7
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2019-10-06
7
2019-10-06
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-10-05
9
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
MENTOS (32)
2019-10-06
2019-10-06
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (30)
2019-10-06
2019-10-06
5
Snycerz Liwia
Stowarzyszenie Ranczo W Dolinie, Wola Kazubowa
EZA (33)
2019-10-06
1
2019-10-06
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (40)
2019-10-05
4
2019-10-05
2019-10-06
5
2019-10-06
5
Sysiak Natalia
bpk
2019-10-05
9
2019-10-05
14
2019-10-06
5
2019-10-06
7
LARKIN (70)
2019-10-05
5
2019-10-05
16
2019-10-06
11
2019-10-06
8
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team
ANTAR (44)
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Szulc Aleksandra
Stowarzyszenie ranczo w dolinie
GENIUSZ (50)
2019-10-06
9
2019-10-06
1
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (5)
2019-10-05
1
2019-10-05
9
2019-10-05
7
2019-10-05
2
Urbańska Natalia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-10-05
10
2019-10-05
11
2019-10-06
12
2019-10-06
Weber Klara
KJ Infernal Team
2019-10-06
13
2019-10-06
6
Wichrowska Kamila
Tuszyński KJ Garbowek
ATLETA (58)
2019-10-06
13
2019-10-06
14
RITA (59)
2019-10-06
6
2019-10-06
Wojciechowska-Kamińska Roksana
ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
2019-10-06
16
2019-10-06
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
2019-10-05
2019-10-05
15
2019-10-05
10
Żegota Marita
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ENZO (22)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
2019-10-06
7
2019-10-06
10

Number of Riders: 51

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 2 650.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl