Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 01:33:12
2019-12-04 19:49:33
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 6/N/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 7/C/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 01:33:37
2019-12-04 19:33:35
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 2/LL - HMWŁ półfinał/60 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:52:33
2019-12-04 19:28:23
Agata Dybowska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 01:35:52
2019-12-04 19:27:40
Agata Dybowska TINA
  • 1x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:23:10
2019-12-04 16:30:30
Dorota Strąk LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:23:01
2019-12-04 15:25:27
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:22:50
2019-12-03 22:16:14
Marianna Witek LEN
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:22:21
2019-12-03 22:08:01
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 5/P - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 6/N/zwykły Art.. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:50:51
2019-12-03 22:07:32
Ewa Roswag RODOS
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:21:27
2019-12-03 22:06:59
Julia Oliva HARBAS
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:20:49
2019-12-03 22:06:16
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 2x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:20:20
2019-12-03 22:05:49
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 5a/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:20:10
2019-12-03 22:04:33
Aleksandra Lasota PEPSI
  • 1x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:20:02
2019-12-03 22:03:25
Magdalena Lasota ORZECH
  • 2x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 2x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:19:54
2019-12-03 22:02:39
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 10a/L/dwufazowy o czapkę Św. Mikołaja Art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:32:15
2019-12-03 19:54:07
Antonina Małecka TINA
  • 2x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:20:44
2019-12-02 21:42:27
Zuzanna Wanat TOYOTA
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:20:59
2019-12-02 21:39:10
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:21:20
2019-12-02 21:37:45
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 19:21:52
2019-12-02 20:35:53
Maja Taczalska AVENUE
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 2x 10a/L/dwufazowy o czapkę Św. Mikołaja Art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:17:19
2019-12-02 15:02:58
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:16:43
2019-12-02 14:46:55
Adam Ciechański LINKWOOD
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:21:43
2019-12-02 10:49:04
Kacper Mucha CAPRI
  • 1x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:15:21
2019-12-02 10:44:42
Marita Żegota ENZO
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:23:00
2019-12-02 10:40:31
Maria Glonek MYSZA
  • 2x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:14:12
2019-12-02 10:39:59
Hanna Ciepłucha EKWADOR
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:24:30
2019-12-02 10:02:33
Karina Skorupa ALF
  • 2x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:10:54
2019-12-02 10:02:06
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 10a/L/dwufazowy o czapkę Św. Mikołaja Art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 16:25:09
2019-12-02 10:01:27
Hanna Sakrajda CHANEL
  • 2x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:05:51
2019-11-29 20:34:48
Nadia Synoradzka JEREMIASZ
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:06:15
2019-11-29 20:23:09
Agata Szymonik NATALIA
  • 2x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:06:54
2019-11-29 20:11:53
Wiktoria Troć KAZAR M
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:07:10
2019-11-29 20:00:52
Natalia Dębogórska HEYDA
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 15:22:13
2019-11-29 11:36:57
Nikola Miller CZEKOLADEK
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:09:07
2019-11-29 08:31:02
Patryk Górecki ARABELLA
  • 1x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 10/L - HMWŁ finał/dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 15:22:38
2019-11-28 22:51:39
Patrycja Janiec MOCART
  • 2x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:27:34
2019-11-28 19:44:46
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 5/P - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:27:52
2019-11-28 19:09:49
Eryk Stachowicz MALTA
  • 1x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:28:06
2019-11-28 19:06:46
Marian Serwiak NATALIA
  • 1x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:28:31
2019-11-28 18:59:43
Zuzanna Grabowska MALTA
  • 1x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:28:58
2019-11-28 18:43:41
Eryk Stachowicz LUNA
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:07:30
2019-11-27 11:23:55
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 5/P - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:09:28
2019-11-27 11:22:53
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 5/P - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 21:09:43
2019-11-27 08:59:28
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 5/P - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 17:38:21
2019-11-26 10:39:08
Zuzanna Ostałowska ALWIA
  • 1x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 17:38:40
2019-11-26 10:33:02
Weronika Kolęda ALWIA
  • 1x 1/LL/towarzyski pierwszy skok 20-30 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 00:35:45
2019-11-25 20:55:00
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 5a/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 10a/L/dwufazowy o czapkę Św. Mikołaja Art. 274.1.5.3
  • 1x 11a/P/zwykły o bukiet szczęśliwej jemioły Art.. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 00:36:00
2019-11-25 20:08:22
Michalina Iszczek SATURN
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 00:36:15
2019-11-25 20:07:54
Michalina Iszczek J-COOPER
  • 2x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 00:36:29
2019-11-25 20:07:35
Julia Walocha J-COOPER
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 00:37:22
2019-11-25 20:06:44
Julia Walocha SATURN
  • 2x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 17:11:23
2019-11-25 01:33:34
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 10a/L/dwufazowy o czapkę Św. Mikołaja Art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 23:10:23
2019-11-23 18:54:23
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 5a/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 11a/P/zwykły o bukiet szczęśliwej jemioły Art.. 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły o świąteczną bombkę” Art.. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 23:10:43
2019-11-23 13:30:54
Julia Burzyńska PLAMKA
  • 2x 9/LL- HMWŁ finał/70-75 cm dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
  • 1x 9a/LL/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 23:09:26
2019-11-22 20:22:54
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 5/P - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 11/P1/N - HMWŁ finał/dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
  • 1x 11a/P/zwykły o bukiet szczęśliwej jemioły Art.. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 23:11:07
2019-11-22 13:36:17
Julia Koszuta DESANT
  • 1x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 23:13:15
2019-11-22 13:35:39
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 1x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 23:13:00
2019-11-22 13:34:56
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 23:12:45
2019-11-22 13:34:32
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 1x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 16:41:15
2019-11-21 12:53:01
Alicja Dworak WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 16:41:39
2019-11-21 12:52:24
Weronika Drożdżyńska WENUS
  • 2x 8/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 21:29:01
2019-11-17 22:26:36
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 4a/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 5a/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 11a/P/zwykły o bukiet szczęśliwej jemioły Art.. 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły o świąteczną bombkę” Art.. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 21:28:16
2019-11-17 17:15:54
Joanna Lorek AGITANIA
  • 1x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 21:27:00
2019-11-17 17:14:30
Maja Kamińska ENNIA
  • 1x 2a/LL/towarzyski 60 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 3/LL/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu (zgodnie z regulaminem skoków PZJ dodatek S1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 21:26:02
2019-11-17 17:11:19
Karina Skorupa POLANDOR
  • 2x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 2x 10/L - HMWŁ finał/dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 21:22:58
2019-11-17 17:10:44
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 4/L - HMWŁ półfinał/dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1
  • 2x 10/L - HMWŁ finał/dokładności dwunawrotowy z rozgrywką Art. 273.2.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
2. Burzyńska Julia Stajnia Passat Wielki-Bór
2006 (JM.)
Brak
3. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
4. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
5. Ciepłucha Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
6. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
Brak
7. Dębogórska Natalia Stajnia Pasat Wielki bór
2003 (J.)
Brak
8. Drożdżyńska Weronika KJ Fun Farma
2004 (JM.)
brak
9. Dworak Alicja KJ Fun Farma
2006 (JM.)
brak
10. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (Mł.)
o053193
11. Fraczkowska Roksana Kj Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
12. Glonek Maria Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2009 (Mł.)
Brak
13. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
14. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
15. Grabowska Zuzanna Stajnia Pasat wielki-bór
S
Brak
16. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
17. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
18. Iszczek Michalina Stajnia Pasja Rakowice
2002 (J.)
brak
19. Janiec Patrycja Stajnia Borowa Zielony konik
2006 (JM.)
O056446
20. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (JM.)
brak
21. Kolęda Weronika Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
22. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O050091
23. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
24. Lasota Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
25. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
26. Lasota Magdalena BPK
2010 (Mł.)
brak
27. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
28. Małecka Antonina Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
Brak
29. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
30. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
31. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
32. Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
33. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (Mł.)
O046352
34. Oliva Julia Bpk
2003 (J.)
Brak
35. Ostałowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
Brak
36. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
37. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
38. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
39. Roswag Ewa Bpk
2018 (Mł.)
Brak
40. Sakrajda Hanna KS Happy Horse
2012 (Mł.)
brak
41. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
42. Serwiak Marian Stajnia Pasat Wielki bór
S
Brak
43. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
44. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
45. Stachowicz Eryk Stajnia Pasat wielki bór
Brak
46. Strąk Dorota Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
brak
47. Synoradzka Nadia Stajnia Pasat wielki bór
Brak
48. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
49. Szymonik Agata Stajnia Pasat Wielki bór
S
Brak
50. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
Brak
51. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
52. Urbańska Natalia ...
2007 (JM.)
Brak
53. Walocha Julia Stajnia Pasja Rakowice
2001 (J.)
Brak
54. Wanat Zuzanna KJ Infernal Team
2003 (J.)
brak
55. Witek Marianna BPK
2002 (J.)
Brak
56. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
O008252
57. Żegota Marita Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
BRAK
58. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

27

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
3.

58

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
brak
4.

44

ALWIA Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz srokata F: Czekan
M: Awista
Brak
5.

14

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
Brak
6.

63

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
K020240 009660062405
7.

35

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
8.

8

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
9.

61

C' SPEEDY RAIDER Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
10.

53

CAPRI SP POL 2008 Klacz gniada/170 F: HARPER
M: Cordoba
brak brak
11.

59

CHANEL Kuc Walisjki POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
brak
12.

36

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
13.

49

CZEKOLADEK Mały Koń POL 01.08.2015 Wałach kasztanowata/mk:145 F: NN
M: NN
brak 616 999 59 20016 15
14.

21

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
brak 616999661188611
15.

32

DESANT WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Z
M: Z
Brak
16.

31

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
17.

19

EKWADOR Haflinger POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Novill
M: Elli
Brak Nb
18.

26

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
K028022 52800320906079
19.

17

ENZO BWP POL 2004 Wałach gniada/170 F: Quick Star
M: Sunshine
Brak Bel
20.

34

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
21.

71

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
22.

70

HARBAS Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Wałach kara/165 F: House Rules
M: Baronka
Brak 000044984
23.

28

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
24.

52

HEYDA Małopolska POL 2004 Klacz gniada/160 F: Dzielżan
M: Haida
Brak 006 59 04155 04
25.

76

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K024943 POL999690159103
26.

41

J-COOPER Małopolska POL 2012 Wałach siwa/160 F: Eufrat
M: Jałta
Brak 616006550077612
27.

42

J-COOPER Małopolska POL 2012 Wałach siwa/160 F: Eufrat
M: Jałta
Brak 616006550077612
28.

50

JEREMIASZ XX POL 2009 Wałach ciemnogniada/160 F: Jam hetman
M: Junona
Brak 09000006219
29.

80

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
30.

9

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
31.

51

KAZAR M SP POL 2012 Ogier ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 616009590218512
32.

24

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
33.

68

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
K021248 616009550019012
34.

72

LEN WLKP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Czar
M: Leda
Brak Brak
35.

16

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
brak DE
36.

48

LUNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Emetyt
M: Liwia s
Brak 616009580269513
37.

73

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
brak 616 013 59 01093 11
38.

74

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walikski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
brak 616 013 59 01093 11
39.

78

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina`s Gismore
M: Firwood`s Ella
brak 616013590109311
40.

46

MALTA Mały Koń POL 2007 Klacz kasztanowata/mk:150 F: Drop
M: Miki
Brak 013 55 00163 07
41.

10

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
42.

13

MOCART Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/168 F: CYPRYS
M: MIRANDA
brak 616009590058110
43.

56

MYSZA Konik Polski POL 2014 Klacz inna/kuc:134 F: Nn
M: Nn
K020706 616999590528304
44.

47

NATALIA Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa/165 F: Giewont
M: Newada
Brak 616 007 61 00372 12
45.

62

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
46.

66

ORZECH Kuc Szetlandzki POL 2009 Wałach kara/kuc:105 F: Książe Filip
M: Zina
brak 616999590200009
47.

15

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
K014624 BRAK
48.

67

PEPSI Konik Polski POL 2016 Klacz inna/kuc:135 F: Malibu
M: Pola
brak 616011690037316
49.

75

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
50.

37

PLAMKA Huculsks POL 2015 Klacz srokata/mk:130 F: Prymus
M: Polanka
Brak 616 012 55 00982 15
51.

25

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
K015797 POL009611303104
52.

45

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
53.

23

RODOS KWPN POL 1998 Wałach ciemnogniada/172 F: Kerandasj
M: Hesna
Brak Brak
54.

40

SATURN Typ Szlachetny POL Brak Wałach gniada/165 F: NN
M: NN
brak 616999592000406
55.

43

SATURN Typ Szlachetny POL Brak Wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999592000406
56.

65

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
brak 616009592044913
57.

69

SZALONA LULU SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/162 F: LURON
M: Szaki
K028413 Xxxx
58.

64

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Toffi
Brak Pol013660561607
59.

77

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Tofi
brak 013 66 056 16 07
60.

60

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
K025142 61600951039511
61.

33

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
K024019 616009664000381
62.

30

WENUS KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:133 F: Elliot
M: Warmia
brak POL013660655205
63.

29

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
64.

39

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
K023441 616006690058213
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-12-07
5
2019-12-07
3
2019-12-08
1
2019-12-08
1
100
Burzyńska Julia
Stajnia Passat Wielki-Bór
PLAMKA (37)
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
37
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-12-07
1
2019-12-08
4
2019-12-07
6
2019-12-08
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-12-07
10
2019-12-07
2019-12-07
6
2019-12-08
2019-12-08
10
2019-12-08
Ciepłucha Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
EKWADOR (19)
2019-12-07
2
2019-12-07
3
2019-12-08
34
2019-12-08
1
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-12-08
1
Dębogórska Natalia
Stajnia Pasat Wielki bór
HEYDA (52)
2019-12-08
1
2019-12-08
34
Drożdżyńska Weronika
KJ Fun Farma
WENUS (30)
2019-12-08
2019-12-08
4
2019-12-08
1
Dworak Alicja
KJ Fun Farma
2019-12-08
2
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Dybowska Agata
SKJ Grobice
TINA (77)
2019-12-08
36
2019-12-08
Fraczkowska Roksana
Kj Infernal Team
OMEGA (62)
2019-12-07
15
2019-12-07
7
2019-12-07
4
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Glonek Maria
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
MYSZA (56)
2019-12-07
2019-12-07
1
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
2019-12-07
4
2019-12-08
4
2019-12-07
Grabowska Zuzanna
Stajnia Pasat wielki-bór
MALTA (46)
2019-12-08
1
2019-12-08
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
2019-12-07
11
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
3
2019-12-08
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-12-07
1
2019-12-08
3
Iszczek Michalina
Stajnia Pasja Rakowice
SATURN (40)
2019-12-08
2019-12-08
2019-12-08
1
2019-12-08
Janiec Patrycja
Stajnia Borowa Zielony konik
MOCART (13)
2019-12-07
2019-12-07
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (26)
2019-12-07
16
2019-12-07
2019-12-07
Kolęda Weronika
Bez Przynależności Klubowej
ALWIA (44)
2019-12-07
1
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (24)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
1
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (32)
2019-12-07
3
2019-12-07
2019-12-08
3
Lasota Aleksandra
BPK
PEPSI (67)
2019-12-07
10
2019-12-07
14
2019-12-07
13
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
SILVER (65)
2019-12-07
2
2019-12-07
2019-12-08
4
2019-12-08
Lasota Magdalena
BPK
ORZECH (66)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-08
38
2019-12-08
33
Lorek Joanna
KS Happy Horse
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-07
7
Małecka Antonina
Domek Białego Kucyka
TINA (64)
2019-12-08
1
2019-12-08
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (75)
2019-12-07
1
60
2019-12-07
2
50
Miller Nikola
Klub Jeżdziecki Salio
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-08
6
2019-12-08
3
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-12-07
8
2019-12-07
5
2019-12-08
8
2019-12-08
4
2019-12-07
10
2019-12-07
2019-12-08
6
2019-12-08
3
Mucha Kacper
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CAPRI (53)
2019-12-07
5
2019-12-07
6
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Nawrocka Roksana
KJ Agri Zapole
HIPSY (76)
2019-12-07
4
2019-12-07
11
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Oliva Julia
Bpk
HARBAS (70)
2019-12-07
12
2019-12-07
9
Ostałowska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
ALWIA (44)
2019-12-07
1
2019-12-07
Ostrowska Iga
SJ Napoleońska Zagroda
JUDSON (80)
2019-12-08
2
50
2019-12-08
1
60
Ostrowska Oliwia
St. J Napoleońska Zagroda
VIWA (33)
2019-12-07
6
2019-12-07
2019-12-08
6
2019-12-07
7
2019-12-07
2019-12-08
2019-12-08
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (28)
2019-12-07
3
2019-12-07
4
2019-12-08
5
2019-12-08
Roswag Ewa
Bpk
RODOS (23)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
2
2019-12-07
1
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Sakrajda Hanna
KS Happy Horse
CHANEL (59)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (21)
2019-12-07
11
2019-12-07
2019-12-08
7
2019-12-08
Serwiak Marian
Stajnia Pasat Wielki bór
NATALIA (47)
2019-12-08
1
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-08
2
ALF (58)
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (71)
2019-12-07
1
2019-12-08
1
Stachowicz Eryk
Stajnia Pasat wielki bór
MALTA (46)
2019-12-08
1
LUNA (48)
2019-12-08
2019-12-08
Strąk Dorota
Domek Białego Kucyka
2019-12-08
1
Synoradzka Nadia
Stajnia Pasat wielki bór
2019-12-08
2019-12-08
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (31)
2019-12-07
5
2019-12-08
5
2019-12-08
Szymonik Agata
Stajnia Pasat Wielki bór
NATALIA (47)
2019-12-08
2019-12-08
Taczalska Maja
JKS Salio
AVENUE (63)
2019-12-07
3
2019-12-07
4
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
2
2019-12-08
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-12-07
1
2019-12-08
2
KAZAR M (51)
2019-12-07
8
2019-12-07
9
2019-12-08
1
2019-12-08
9
2019-12-08
Urbańska Natalia
...
2019-12-07
5
2019-12-07
2019-12-08
5
Walocha Julia
Stajnia Pasja Rakowice
2019-12-08
2019-12-08
5
SATURN (43)
2019-12-08
2019-12-08
Wanat Zuzanna
KJ Infernal Team
TOYOTA (60)
2019-12-07
6
2019-12-07
12
2019-12-07
5
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Witek Marianna
BPK
LEN (72)
2019-12-07
2019-12-07
10
2019-12-07
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Wojciechowska-Kamińska Roksana
ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
2019-12-08
5
2019-12-08
Żegota Marita
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ENZO (17)
2019-12-07
8
2019-12-07
9
2019-12-08
1
2019-12-08
1
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-12-07
1
100
2019-12-07
2

Number of Riders: 58

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 420.00

Competition results developed by: SO Bogusławice
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052014-1, PHUP Jackland Jacek Ostrowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl