Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne Salio
JKS SALIO, 3-4.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:14:07
2018-11-01 23:02:47
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:36:48
2018-11-01 20:35:24
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:24:06
2018-11-01 20:21:15
Maja Marchwicka SILVANA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:23:33
2018-11-01 20:19:03
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:23:48
2018-11-01 20:18:12
Maja Borzęcka LAVITA - L
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:19:18
2018-11-01 20:14:19
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:19:01
2018-11-01 20:05:29
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:31:40
2018-11-01 18:56:03
Paulina Rosiak PRZESMYK
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:31:18
2018-11-01 18:55:23
Oliwia Gogolińska BLUE BERRY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:30:57
2018-11-01 16:57:27
Anna Białas FINISH
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:29:31
2018-11-01 15:28:22
Piotr Kalinowski JOHNNY REP
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:27:53
2018-11-01 13:41:07
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:23:00
2018-11-01 11:55:39
Małgorzata Dybała SZASTER
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:27:03
2018-11-01 11:52:10
Aleksandra Soszka AISHA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:26:25
2018-11-01 10:35:34
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:25:39
2018-11-01 10:27:52
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:24:59
2018-11-01 09:52:03
Marika Malinowska KAJUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:24:42
2018-11-01 03:50:13
Natasza Kaczmarek KISS ME
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:24:18
2018-11-01 00:05:03
Elzbieta Biczyk TEXAS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:23:41
2018-11-01 00:03:32
Jordan Oliwier Krakowiak REWIA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:23:20
2018-11-01 00:02:47
Martyna Kosior P LADY M
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:23:00
2018-11-01 00:01:32
Sandra Bocian RUDA GWIAZDKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:22:44
2018-11-01 00:00:26
Zuzanna Wiśniewska BUA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:22:13
2018-10-31 23:14:48
Julia Kociołek EXODUS-W
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:21:07
2018-10-31 22:23:16
Piotr Ciołczyk CAFETE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:20:47
2018-10-31 21:50:46
Masza Kapłoniak BORYS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:20:30
2018-10-31 20:08:34
Wiktoria Głowacka HAPPYLINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:20:07
2018-10-31 20:08:18
Wiktoria Głowacka EDITT-P
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:19:46
2018-10-31 19:41:57
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:19:24
2018-10-31 19:41:34
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:19:05
2018-10-31 19:41:11
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:18:38
2018-10-31 19:40:28
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:18:10
2018-10-31 19:40:01
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:17:50
2018-10-31 18:53:32
Izabela Markowska SEXAAPEAL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:17:28
2018-10-31 18:27:55
Katarzyna Rybarkiewicz TAJFUN
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:17:06
2018-10-31 18:23:48
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:43:41
2018-10-31 16:55:46
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:43:24
2018-10-31 16:55:19
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:16:36
2018-10-31 09:50:12
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:16:18
2018-10-31 09:47:07
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:15:22
2018-10-31 09:46:44
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:15:05
2018-10-31 09:36:48
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:14:02
2018-10-31 09:36:22
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak FIRST LADY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:13:44
2018-10-31 09:11:45
Dawid Kotecki STRZAŁKA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:13:19
2018-10-31 09:11:27
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 08:27:28
2018-10-31 08:23:58
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:00:41
2018-10-30 20:50:56
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 21:00:23
2018-10-30 20:08:52
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:30:46
2018-10-30 18:22:14
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:30:29
2018-10-30 17:52:24
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:30:14
2018-10-30 17:49:03
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:29:58
2018-10-30 17:37:22
Julia Górska FINEZJA
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:29:44
2018-10-30 17:33:32
Piotr Kalinowski JULIUS
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:29:28
2018-10-30 17:33:01
Piotr Kalinowski JURRY BLEU K
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:29:10
2018-10-30 17:30:54
Piotr Kalinowski BOSTON DE RIVERLAND
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:28:52
2018-10-30 14:45:20
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 13:05:48
2018-10-30 12:54:46
Wiktoria Matusiak BORUSSIA ZK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 13:05:33
2018-10-30 12:51:47
Olga Sorokina CONVERCHA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 13:05:14
2018-10-30 12:47:00
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 13:04:56
2018-10-30 11:58:24
Kamil Maziarz JUSTE MILIEU
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 13:04:39
2018-10-30 11:57:46
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 13:04:21
2018-10-30 11:57:00
Justyna Kurek MAVERICK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 11:57:29
2018-10-30 10:25:58
Zuzanna Bald ERMONA
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 10:49:16
2018-10-30 10:08:28
Nadia Sabitov CADILLAC
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 22:22:40
2018-10-29 21:38:12
Joanna Pomiankowska WALLENROD
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 22:22:26
2018-10-29 21:37:27
Joanna Pomiankowska JODYSIENNE
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 22:22:11
2018-10-29 21:36:50
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:25:28
2018-10-29 21:11:16
Małgorzata Jańczak FARNES
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:25:14
2018-10-29 20:45:03
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 10:49:00
2018-10-29 20:44:25
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:24:44
2018-10-29 20:43:34
Mateusz Sputowski BORA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:24:30
2018-10-29 20:43:02
Anna Białas ARIZONA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:24:16
2018-10-29 20:05:49
Filip Milc CANDY
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:24:01
2018-10-29 19:48:23
Ewa Roswag KASHMIR DE REVE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:23:48
2018-10-29 19:44:32
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:23:31
2018-10-29 19:43:43
Kacper Roswag KASHMIR DE REVE
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:23:15
2018-10-29 19:39:31
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:22:58
2018-10-29 19:27:25
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:28:33
2018-10-29 16:48:41
Maja Bella Friedman JAGIENKA
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:28:10
2018-10-29 16:48:22
Michalina Dańczak JAGIENKA
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:22:03
2018-10-29 16:46:14
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:21:43
2018-10-29 16:45:50
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:21:23
2018-10-29 16:45:03
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 07:48:58
2018-10-29 16:04:21
Zofia Lewandowska TOFIX
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 13:05:30
2018-10-29 13:00:24
Grażyna Niezgoda CZINGIS CHAN
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 13:05:14
2018-10-29 12:57:16
Tomasz Suchecki ARAFAT
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 13:04:57
2018-10-29 10:44:22
Monika Czechowicz ODYSEJA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 08:31:03
2018-10-29 07:15:53
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:38:53
2018-10-28 20:25:45
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:38:06
2018-10-28 19:16:57
Julia Kuszelewska DELI
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:37:51
2018-10-28 19:16:26
Zofia Sztajnert PRIMA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:37:35
2018-10-28 19:15:49
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:37:19
2018-10-28 19:15:11
Paula Grzesiek AKORD
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:37:03
2018-10-28 19:14:34
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:36:46
2018-10-28 19:14:04
Andrzej Głoskowski TOYOTA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:36:29
2018-10-28 19:13:32
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 20:36:10
2018-10-28 19:10:40
Maja Borzęcka ISSOS
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 17:19:42
2018-10-28 14:35:09
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 17:19:26
2018-10-28 14:34:22
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 11:18:09
2018-10-27 22:30:43
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 17:19:12
2018-10-27 16:55:29
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 21:47:47
2018-10-27 11:06:08
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 14:44:27
2018-10-26 12:20:19
Maciej Kucharski CASILLERO Z
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 10:14:03
2018-10-26 08:35:16
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:08:42
2018-10-25 18:32:28
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:08:27
2018-10-25 18:31:17
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:08:07
2018-10-25 18:30:18
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 15:08:43
2018-10-25 13:43:02
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 15:08:30
2018-10-25 13:42:36
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 15:08:17
2018-10-25 13:42:04
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 15:08:02
2018-10-25 12:21:55
Witold Bieniek WIWALDI - K
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 15:07:47
2018-10-25 12:21:17
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 15:07:32
2018-10-25 12:20:44
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 11:07:16
2018-10-25 09:37:22
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 09:37:14
2018-10-25 09:36:35
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 12:07:36
2018-10-24 22:29:49
Karolina Badowska DABECJA
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 09:36:09
2018-10-24 22:21:28
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 20:44:51
2018-10-24 20:38:34
Gabriella Niklińska TRYNIDAD
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 20:01:04
2018-10-24 19:58:41
Olga Mac FARAON
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 07:47:10
2018-10-24 00:52:34
Julia Sobiepańska CINDY GIRL
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 07:21:05
2018-10-22 21:27:47
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 18:21:34
2018-10-22 17:54:32
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 18:21:06
2018-10-22 17:54:09
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota JKJ HorseProfi
S
O035543
2. Baczyńska Marta TKJ GARBÓWEK
S
O031995
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Bąk Sebastian bpk
S
O003232
5. Bald Zuzanna Łódzki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O032676
6. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
7. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
8. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
9. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
10. Bocian Sandra JKS Salio
2002 (J.)
Brak
11. Borzęcka Maja *
2006 (JM.)
*
12. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
13. Bugała Agata Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
S
O037388
14. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
15. Ciołczyk Piotr Kj Mustang
1998 (MJ.)
Brak
16. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
17. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
18. Dybała Małgorzata Stajnia El Dorado
S
Brak
19. Friedman Maja Bella bpk
2003 (JM.)
O031354
20. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
21. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
22. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O048794
23. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
24. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
25. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
26. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval Łódź
2004 (JM.)
O032674
27. Górska Julia Brak
2005 (JM.)
Brak
28. Grzelczyk Kamil bpk
S
O009181
29. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
30. Gumuła Natalia KS Stangret Kielce
2001 (J.)
O037100
31. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
32. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
33. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
34. Jańczak Małgorzata BPK
BRAK
35. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
36. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
37. Kaczmarek Natasza Brak
2010 (Mł.)
Brak
38. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
39. Kapłoniak Masza Bpk
2005 (JM.)
Brak
40. Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
S
O025805
41. Kociołek Julia BPK
2000 (J.)
BRAK
42. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
43. Kotecka Malena SKJ Horseprofi
2007 (Mł.)
brak
44. Kotecki Dawid SKJ Horseprofi
2004 (JM.)
O045959
45. Krakowiak Jordan Oliwier JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
46. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
47. Kucharski Maciej Stajnia Bukowiec
S
brak
48. Kurek Justyna bpk
S
brak
49. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (J.)
O035585
50. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
51. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
52. Mac Olga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003460
53. Machniewicz Aleksandra Brak
2012 (Mł.)
Brak
54. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
55. Malinowska Marika Brak
S
Brak
56. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
57. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
58. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (JM.)
O043643
59. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (J.)
O034069
60. Maziarz Kamil bpk
2000 (J.)
O040010
61. Melich Oliwia Brak
2008 (Mł.)
Brak
62. Milc Filip Klub Sportowy Bór Toporzysko
2003 (JM.)
O036158
63. Miller Nikola Stajnia Borowa
2005 (JM.)
brak
64. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
65. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
66. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
67. Papis Joanna *
S
Brak
68. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
69. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
70. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
71. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
72. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
73. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
74. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
75. Rosiak Paulina Grand Cheval
2008 (Mł.)
-
76. Roswag Ewa brak
S
brak
77. Roswag Kacper Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
O049961
78. Rudzka Paulina ks stangret
2000 (J.)
O026694
79. Rybarkiewicz Katarzyna Brak
2003 (JM.)
Brak
80. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
0006244
81. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
82. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
83. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
84. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
85. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
86. Słuszniak - Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko
S
00000
87. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
88. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
89. Soszka Aleksandra Stajnia El Dorado
2003 (JM.)
Brak
90. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
91. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
92. Suchecki Tomasz KJ Jantar Stryków
S
brak
93. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
94. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
95. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2009 (Mł.)
brak
96. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
97. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
98. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
99. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
100. Wichiciel Martyna Brak
2004 (JM.)
Brak
101. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
102. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (Mł.)
Brak
103. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
BRAK
104. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
105. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
106. Zakrzewski Lucca Bractwo Konne sw Marcina
2005 (JM.)
none
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

TAJFUN Huculska POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Poter
M: Trzcinka
O: Eliza Zawadzka
B: Stanisław Gajewski
brak
2.

126

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: BĄKOWSKI PAWEŁ
BRAK POL 009610192505
3.

13

AISHA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz kara F: Arianin
M: Aida
O: Marzena Świech
B: Tomasz Zięba
Brak
4.

43

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
5.

116

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
6.

50

ARAFAT Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/176 F: TURBUD QUIRINUS
M: ARABESKA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: STADNINA KONI RACOT
616007610116011
7.

60

ARIZONA SP POL 2014 Klacz siwa F: Xxxxx
M: Xxxx
O: Anna Białas
B: Xxxx
Xxxx
8.

80

BLAZING DESERT JESTER Cob Walijski POL 2005 Wałach gniada/kuc:146 F: Broomells Desert Monarch
M: Chelsea
O: Agnieszka Wichiciel
B: Susie Brooks
Brak
9.

119

BLUE BERRY M. POL 2008 Wałach gniada F: Liwiec
M: Baszara / Dresk
O: Adrianna Wieczorek
B: Nina Bielecka
K014812 616006590178508
10.

115

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
11.

61

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
12.

47

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Jagielak
B: -
K021107
13.

73

BORUSSIA ZK SP POL 2014 Klacz siwa F: Landino
M: Bryza
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
14.

104

BORYS Wielkopolski POL 2007 Wałach siwa F: Lubicz
M: Bila
O: Maciej Kapłoniak
B: Kokott Jan
Brak POL007610117007
15.

75

BOSTON DE RIVERLAND SF FRA 2011 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: Paweł Bado
B: -
-
16.

107

BUA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Elżbieta Biczyk
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
17.

67

CADILLAC KWPN NED 2007 Wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Elous /
O: Katarzyna Sabitov
B: K.J. Kiestra
brak
18.

105

CAFETE Oldenburg POL 2006 Klacz siwa F: ---
M: ---
O: Artur Kuźma
B: ---
Brak
19.

31

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezińska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
20.

59

CANDY Holsztyńska GER 2004 Wałach siwa/167 F: Carambo / Carthago
M: Melena / Corofino I
O: Agnieszka Milc
B: Urlich Stargardt
K012697 DE421000017004 104WZ83
21.

24

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada F: Catoki
M: Viola IX
O: Ewa Rudzka
B: Niemcy
A
22.

5

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
23.

89

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
24.

35

CASILLERO Z Zangersheide POL 2014-04-03 Wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Louisa
O: Maciej Kucharski
B: Anna Szypica
brak 056015Z55682814
25.

28

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
26.

54

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
27.

18

CINDY GIRL Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Kołkowicz
B: -
brak
28.

90

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
29.

72

CONVERCHA Niemiecka Sportowa POL 2012 Klacz gniada F: CONVERTER
M: CHACCLINA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: LEVITZ
BRAK
30.

121

CORDOBA Małopolska POL 2004 Klacz kara/mk: F: Ros
M: Chełmża
O: Miller Sława
B: Sadowski Mirosław
brak POL 006 59 00143 04
31.

26

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
32.

29

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
33.

51

CZINGIS CHAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec
M: Czuła
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL 007610239307
34.

3

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
35.

46

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
36.

130

DEMON SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: JASNY PORANEK
M: DZIEWOJKA
O: ROKSANA WOJCIECHOWSKA -KAMIŃSKA
B: MARCIN KUCZKOWSKI
BRAK 616006590018410
37.

30

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
38.

69

DOT Q WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Donatella Q /
O: Aetta Kucharska
B: Agroterra Sp. z o. o.
brak
39.

85

DUMKA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:150 F: Hort /
M: Dolina / Hazard
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
40.

32

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
41.

58

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
42.

91

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: Rasch (Rekrut) /
M: Echeveria / Landos
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
K023589 616009600246813
43.

102

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma
M: Etna
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
Brak
44.

122

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
45.

53

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra (Avero) /
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
brak
46.

38

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
47.

99

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
48.

11

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
49.

34

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
50.

106

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: WOS
K018719
51.

74

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
52.

19

FARAON SP POL 2004 Wałach F: Marino
M: Falabella
O: Urszula Beck
B:
K014814
53.

71

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
54.

63

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
O: Małgorzata Jańczak
B: Małgorzata Jańczak
brak
55.

78

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
56.

118

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K024999 616009591022814
57.

10

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
58.

87

FIRST LADY SP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Falbrus
M: Fryga
O: Łukasz Wyszkowski
B: Stadnina Koni Iwno
Brak 616009610057413
59.

83

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
60.

131

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
61.

62

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
62.

21

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
63.

98

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O:
B:
K025158 616009640026811
64.

36

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Rafał Siuciński
B: Mordaka Kazimierz
K014164 POL009590009208
65.

103

HAPPYLINA KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon/Voltaire
M: Roberlina/Hemmingway
O: Wiktoria Głowacka
B: Jan Greve
K023155 528003201205792
66.

16

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
67.

23

IBERIA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou du rouet
M: Izolda
O: Dagmara Sijka
B: Wechta Equertian
brak
68.

55

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
69.

129

INTRO DE MUZE KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Falaise De Muze
M: Linda
O: Jacek Bogalecki
B: *
K026374
70.

39

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
71.

64

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: D-Livia RV / Clinton
O: Stoeterij Renken&K.Pomiankowski
B: Harold Renken
K025969 528003201407651
72.

9

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
73.

88

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
74.

76

JERRY BLUE K KWPN NLD 2014 Ogier kasztanowata F: -
M: -
O: Paweł Bado
B: -
-
75.

65

JODYSIENNE KWPN HND 2014 Klacz kasztanowata F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Arwensienne /
O: Harold Renken
B: Jens Veldman
brak
76.

117

JOHNNY REP KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Harley VDL
M: Wies Avanta / Nassau
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025455
77.

17

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
K026624
78.

77

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Cidane
M: Elle-Fomia / Warrant
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025576
79.

100

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
80.

70

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
O: Katarzyna Kasprzak
B: Krzysztof Ferenstein
K006462 POL009600086199
81.

113

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
82.

57

KASHMIR DE REVE Oldenburska GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof
M: Doxanna
O: Dagmara Antczak
B: Harrie Theuwen
K005916
83.

112

KISS ME KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
84.

52

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
85.

14

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
86.

82

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
87.

114

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
O: Renata Bąk
B: Nn
K025715
88.

94

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach kara F: Monsun
M: Malinka
O: Lufniak Lesław
B: Lufniak Lesław
brak
89.

48

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
90.

68

MAVERICK SP POL 2014 Wałach kara F: Kiljan 38 /
M: MIrabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
brak
91.

15

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
92.

42

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
93.

40

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
94.

101

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
95.

49

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: STRAYER'S SAMSON
M: OMBRETTA
O: Janusz Zuchora
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
96.

109

P LADY M SP POL 2004 Klacz gniada F: Lordstar
M: Palmera
O: JKS Salio
B: Janusz Walczak
Brak
97.

33

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:150 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
brak 999590485304
98.

93

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
Brak
99.

45

PRIMA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Yekus/Yedams Claus
M: Perła/Magot
O: Wiktoria Głowacka
B: xxx
brak
100.

120

PRZESMYK KUC POL 1998 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Karolina Gogolińska
B: -
-
101.

56

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta/Quidam’s rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
102.

110

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
103.

127

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Kośnik Leszek
K025030
104.

37

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
105.

44

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
106.

108

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
107.

84

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
108.

97

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
109.

96

SEXAAPEAL SP POL 2008 Ogier F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak
110.

92

SHAKIRA 440 OS GER 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Stakkira / Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
111.

123

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
112.

86

STRZAŁKA TS POL 2004 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Zuchora
B:
K021544 POL999630308604
113.

125

SZASTER SP POL 2008 Wałach siwa F: Sir Balisco
M: Szaki
O: Ewa Kusideł
B: Stadnina Koni Ochaby
Brak
114.

81

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Violetta Kania
B: Violetta Kania
Brak
115.

111

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
116.

8

TOFIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Martell /
M: Tosca /
O: Anna Lewandowska
B: Ignacy Trela
K015289 12054
117.

128

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
O: Joanna Papis
B: *
Brak
118.

41

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
119.

20

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Tiffany
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025358
120.

66

WALLENROD SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Talent charboniere
M: X
O: A.Bestry
B: S
A
121.

79

WEDOG PRIDE N JOY Cob Walijski POL 2012 Klacz inna/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly
O: Ewa Owczarz
B: Alina Kujawa
Brak
122.

27

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
123.

124

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
Rider Club
Competition
Prize
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
250
SUM:
250.00
Ciołczyk Piotr Kj Mustang
150
50
50
SUM:
250.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Grzelczyk Kamil bpk
200
25
200
100
SUM:
525.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
75
SUM:
75.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
50
50
250
SUM:
350.00
Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki
175
50
SUM:
225.00
Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
75
SUM:
75.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
300
SUM:
300.00
Mac Olga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
50
SUM:
50.00
Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
50
SUM:
100.00
Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
125
SUM:
125.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
150
50
SUM:
200.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
125
50
400
50
SUM:
625.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
50
SUM:
50.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
150
SUM:
250.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
250
50
50
50
SUM:
400.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
175
50
SUM:
225.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
50
50
300
250
SUM:
650.00
Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
50
50
SUM:
100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
100
400
SUM:
500.00
Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
50
50
SUM:
100.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
JKJ HorseProfi
EASY MK (91)
2018-11-03
1
2018-11-03
45
2018-11-04
24
2018-11-04
Baczyńska Marta
TKJ GARBÓWEK
ROSOMAK (127)
2018-11-03
46
2018-11-03
26
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-11-03
1
2018-11-04
27
2018-11-04
Bąk Sebastian
bpk
2018-11-03
1
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
9
2018-11-03
1
2018-11-04
Bald Zuzanna
Łódzki Klub Jeździecki
ERMONA (11)
2018-11-03
1
2018-11-03
27
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (93)
2018-11-03
1
2018-11-03
34
2018-11-04
6
2018-11-04
12
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
ARIZONA (60)
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
1
2018-11-04
FINISH (118)
2018-11-03
1
2018-11-03
33
2018-11-04
10
2018-11-04
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
TEXAS (111)
2018-11-03
25
2018-11-03
1
2018-11-04
7
2018-11-04
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2018-11-03
3
250
2018-11-04
11
2018-11-03
9
2018-11-04
18
Bocian Sandra
JKS Salio
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
4
2018-11-04
Borzęcka Maja
*
2018-11-03
1
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (39)
2018-11-03
54
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
18
2018-11-04
2018-11-04
Bugała Agata
Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
EUFRAT (34)
2018-11-03
1
2018-11-03
11
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2018-11-03
24
2018-11-03
33
2018-11-03
46
2018-11-04
25
2018-11-04
23
2018-11-04
Ciołczyk Piotr
Kj Mustang
CAFETE (105)
2018-11-03
3
150
2018-11-03
4
50
2018-11-04
9
2018-11-04
4
50
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
ODYSEJA (49)
2018-11-03
2018-11-03
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-11-04
8
2018-11-04
MAIDI (114)
2018-11-03
2018-11-03
33
2018-11-03
1
2018-11-04
5
2018-11-04
Dybała Małgorzata
Stajnia El Dorado
SZASTER (125)
2018-11-04
1
2018-11-04
3
2018-11-04
Friedman Maja Bella
bpk
2018-11-03
1
2018-11-03
22
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-03
24
2018-11-04
12
2018-11-04
1
2018-11-04
21
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (52)
2018-11-03
33
2018-11-03
33
2018-11-04
2018-11-04
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (37)
2018-11-04
30
2018-11-04
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
2018-11-04
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
TOYOTA (41)
2018-11-03
19
2018-11-03
15
2018-11-04
4
100
2018-11-04
12
2018-11-03
1
2018-11-03
10
2018-11-04
9
2018-11-04
16
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
EDITT-P (102)
2018-11-03
2018-11-04
19
HAPPYLINA (103)
2018-11-03
2018-11-03
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval Łódź
2018-11-03
1
2018-11-03
32
2018-11-03
Górska Julia
Brak
FINEZJA (78)
2018-11-04
2018-11-04
2
2018-11-04
16
Grzelczyk Kamil
bpk
SENIOR (97)
2018-11-03
21
2018-11-03
2
200
2018-11-04
8
25
2018-11-04
2
200
GREACE (98)
2018-11-03
13
2018-11-03
4
100
2018-11-04
17
2018-11-04
12
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (43)
2018-11-03
2018-11-03
46
2018-11-03
8
25
2018-11-04
17
2018-11-04
5
Gumuła Natalia
KS Stangret Kielce
2018-11-03
1
2018-11-03
52
2018-11-04
7
2018-11-04
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (44)
2018-11-03
18
2018-11-04
13
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (48)
2018-11-03
46
2018-11-03
23
2018-11-04
14
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-11-03
1
2018-11-03
5
75
2018-11-04
Jańczak Małgorzata
BPK
FARNES (63)
2018-11-03
1
2018-11-03
23
2018-11-04
13
2018-11-04
11
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-11-03
8
50
2018-11-03
7
50
2018-11-04
1
250
2018-11-04
9
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-11-03
1
2018-11-03
24
2018-11-03
1
2018-11-04
2
2018-11-04
12
2018-11-04
1
Kaczmarek Natasza
Brak
KISS ME (112)
2018-11-03
2018-11-04
2018-11-03
2018-11-04
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-11-03
38
2018-11-03
1
2018-11-04
17
2018-11-04
2018-11-04
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
25
2018-11-04
JULIUS (77)
2018-11-03
24
2018-11-03
1
2018-11-04
26
2018-11-04
2018-11-03
1
2018-11-03
2018-11-04
15
2018-11-04
Kapłoniak Masza
Bpk
BORYS (104)
2018-11-03
2018-11-03
Klawe Aneta
St. Agro-Aves Gajewniki
2018-11-03
1
175
2018-11-03
14
2018-11-04
8
50
Kociołek Julia
BPK
EXODUS-W (106)
2018-11-04
2018-11-04
2018-11-04
Kosior Martyna
JKS Salio
P LADY M (109)
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
2018-11-04
Kotecka Malena
SKJ Horseprofi
DUMKA (85)
2018-11-03
24
2018-11-03
Kotecki Dawid
SKJ Horseprofi
2018-11-03
46
2018-11-03
53
Krakowiak Jordan Oliwier
JKS Salio
REWIA (110)
2018-11-03
2018-11-03
12
2018-11-04
20
2018-11-04
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
2018-11-03
1
2018-11-03
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
1
2018-11-04
Kucharski Maciej
Stajnia Bukowiec
2018-11-03
1
2018-11-03
9
Kurek Justyna
bpk
2018-11-03
31
2018-11-03
31
2018-11-04
12
2018-11-04
12
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (46)
2018-11-03
33
2018-11-03
24
2018-11-04
6
2018-11-04
5
75
Lewandowska Zofia
SKJ Horseprofi Łódź
TOFIX (8)
2018-11-03
2018-11-03
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-04
14
2018-11-04
2
300
Mac Olga
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
FARAON (19)
2018-11-03
1
2018-11-03
25
2018-11-04
28
2018-11-04
7
50
Machniewicz Aleksandra
Brak
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
2018-11-04
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-11-03
1
2018-11-04
1
Malinowska Marika
Brak
KAJUS (113)
2018-11-03
33
2018-11-03
25
2018-11-04
17
2018-11-04
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-03
6
50
2018-11-04
6
50
SILVANA (123)
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
9
2018-11-04
Markowska Izabela
JKS SALIO
2018-11-03
33
2018-11-03
Maszarek Aleksandra
Horseprofi
2018-11-03
1
2018-11-03
25
2018-11-03
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-03
37
2018-11-03
34
2018-11-04
1
2018-11-04
9
Maziarz Kamil
bpk
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
12
2018-11-04
12
Melich Oliwia
Brak
2018-11-03