Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

SALIO V Kwalifikacja HPP HZO2* i HZR
Besiekierz JKS Salio, 2018-11-30 do 2018-12-02

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 19:49:41
2018-11-29 17:13:19
Elzbieta Biczyk TEXAS
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 2x 5R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 2x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 19:49:44
2018-11-29 15:49:11
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:16:06
2018-11-29 07:58:28
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 5R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/LL/LL 0,90m z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 07:25:27
2018-11-28 23:34:32
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 2x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:18:31
2018-11-28 21:58:11
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:18:24
2018-11-28 20:41:43
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:16:27
2018-11-28 19:21:42
Michał Tyszko PITAGORAS
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 18:22:09
2018-11-28 18:21:09
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 2x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:45:03
2018-11-28 15:17:40
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 13:38:02
2018-11-28 12:33:02
Anna Białas GERY
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 11:45:16
2018-11-28 11:43:52
Julia Burnos DONAT
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:27:49
2018-11-28 10:07:06
Izabela Markowska SEXAAPEAL
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 09:38:44
2018-11-28 09:13:06
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 07:38:15
2018-11-28 00:07:55
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE 2
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 07:38:11
2018-11-27 23:56:57
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 07:38:07
2018-11-27 23:55:21
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 3/DR 140/DUŻA RUNDA 1,40m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/DR 140/DUŻA RUNDA 1,40m zwykły 238.2.1
  • 1x 13/GP HPPS145/GRAND PRIX Eliminacja Halowego Pucharu Polski Seniorów 1,45m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 07:38:03
2018-11-27 23:49:29
Wiktoria Suliborska FOKUS
  • 1x 5R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:44:08
2018-11-27 23:43:50
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 1x 5R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:43:34
2018-11-27 22:36:24
Anna Białas GILLETTE
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:11:36
2018-11-27 20:51:14
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:11:31
2018-11-27 20:50:26
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:11:27
2018-11-27 20:12:42
Marika Malinowska KAJUS
  • 1x 9R/LL/LL 0,90m z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:11:24
2018-11-27 20:07:05
Aleksandra Pacholczyk KAJUS
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 16:58:53
2018-11-27 14:42:33
Olga Sorokina CONVERCHA
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 16:58:49
2018-11-27 14:41:59
Wiktoria Matusiak BORUSSIA ZK
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 16:58:46
2018-11-27 14:41:20
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 16:58:41
2018-11-27 14:40:17
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:28:48
2018-11-27 11:20:51
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 17:10:53
2018-11-26 16:47:20
Kacper Roswag KASHMIR DE REVE
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/P/P 1,10m dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 15:45:43
2018-11-26 15:38:01
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 13:20:54
2018-11-26 12:41:47
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 2x 5R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 9R/LL/LL 0,90m z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 13:20:58
2018-11-26 12:41:15
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 13:20:56
2018-11-26 12:40:15
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 5R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 9R/LL/LL 0,90m z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 13:21:02
2018-11-26 12:39:38
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 2x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 13:21:01
2018-11-26 12:38:45
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 2x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:28:51
2018-11-26 08:40:01
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 2x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 18:22:04
2018-11-25 20:00:37
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:38:21
2018-11-25 16:25:40
Michał Tyszko CLAVEL
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:38:16
2018-11-25 16:24:16
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:38:12
2018-11-25 15:50:04
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:34:40
2018-11-25 15:48:54
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:38:03
2018-11-25 15:46:30
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:37:50
2018-11-25 15:45:15
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 2x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:37:47
2018-11-25 15:44:03
Mateusz Sputowski BORA
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 18:37:34
2018-11-25 14:52:56
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 12:23:18
2018-11-24 22:28:01
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/HPPDzieci 125/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Dzieci 1,25m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 18:37:36
2018-11-24 14:34:00
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 18:37:32
2018-11-24 14:33:21
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 18:37:26
2018-11-24 13:35:16
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6/HPPDzieci 125/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Dzieci 1,25m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 2x 9/FMR 125/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 1,25m dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 14:58:12
2018-11-24 11:06:38
Zuzanna Kuc LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 6/HPPDzieci 125/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Dzieci 1,25m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 9/FMR 125/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 1,25m dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 08:47:45
2018-11-24 08:35:50
Karolina Kunikowska FIRST LADY
  • 1x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 08:47:48
2018-11-24 08:34:33
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak JAMAL VAN ORTI
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 08:47:52
2018-11-24 08:32:59
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 08:47:55
2018-11-24 08:32:06
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak FIRST LADY
  • 1x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 08:47:59
2018-11-24 08:30:57
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORJANA P
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 08:48:03
2018-11-24 08:30:00
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CALIDOS
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:46:53
2018-11-22 12:52:47
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/FMR 125/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 1,25m dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:46:58
2018-11-22 12:49:55
Łukasz Appel QUIZ 12
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:46:56
2018-11-22 12:49:04
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:46:59
2018-11-22 12:47:08
Łukasz Appel INSPIRATION
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/P 1,10m dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 14:47:01
2018-11-22 12:45:55
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:31
2018-11-20 12:40:10
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:27
2018-11-20 12:35:30
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4R/N/N 1,20m zwykły 238.2.1
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:22
2018-11-20 12:34:56
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:20
2018-11-20 12:34:04
Natasza Kryszeń CANGELO V
  • 2x 1R/LL/LL 0,90m dokładności 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:16
2018-11-20 12:33:44
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:11
2018-11-20 12:33:07
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 12:55:06
2018-11-20 12:32:24
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 07:29:44
2018-11-17 19:24:01
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11/HPPJ 135/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Juniorów 1,35m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 07:29:39
2018-11-17 18:04:41
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 2x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 07:29:33
2018-11-17 18:03:25
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 15:18:45
2018-11-17 13:46:52
Adrian Stypulkowski NOAH
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/L 1,00m dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/P/P 1,10m dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 15:18:47
2018-11-17 13:46:03
Adrian Stypulkowski HUACA L
  • 1x 2R/L/L 1,00m dokładności 238.1.1
  • 1x 3R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/L/L 1,00m z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/P/P 1,10m zwykły 238.2.1
  • 2x 11R/P/P 1,10m dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 14:32:25
2018-11-17 08:36:20
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/HPPOpen 125/Eliminacja Halowego Pucharu Polski OPEN 1,25m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 11/HPPJ 135/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Juniorów 1,35m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 23:43:27
2018-11-17 08:35:19
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/DR 140/DUŻA RUNDA 1,40m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/DR 140/DUŻA RUNDA 1,40m zwykły 238.2.1
  • 1x 11/HPPJ 135/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Juniorów 1,35m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 15:18:58
2018-11-17 08:29:13
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/HPPOpen 125/Eliminacja Halowego Pucharu Polski OPEN 1,25m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 9/FMR 125/FINAŁ MAŁEJ RUNDY 1,25m dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:18:56
2018-11-16 13:02:29
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 7/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m dwufazowy 274.5.3
  • 1x 8/DR 140/DUŻA RUNDA 1,40m zwykły 238.2.1
  • 1x 11/HPPJ 135/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Juniorów 1,35m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 15:19:05
2018-11-15 23:18:53
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 1/MR 120/MAŁA RUNDA 1,20m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11/HPPJ 135/Eliminacja Halowego Pucharu Polski Juniorów 1,35m zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 15:19:07
2018-11-15 22:46:04
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 2x 2/ŚR 130/ŚREDNIA RUNDA 1,30m zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota JKJ HorseProfi
S
O035543
2. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
6. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
7. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
8. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
9. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
0036581
10. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
11. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
12. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O048794
13. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O 006513
14. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
15. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
16. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (JM.)
O039284
17. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
18. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
19. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
20. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
21. Krześlak Emilia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O048393
22. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (J.)
O026764
10165106
23. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
24. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
25. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
26. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
27. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
1998 (MJ.)
O026546
28. Lubicka Jowita KI Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
29. Machniewicz Ewa Stowarzyszenie R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
30. Malinowska Marika Brak
S
Brak
31. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
32. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (J.)
O034069
33. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
34. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
35. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
36. Pacholczyk Aleksandra Bpk
S
Brak
37. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
38. Roswag Kacper Jeździecki Klub Sportowy Salio
S
O049961
39. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
40. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
41. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
42. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
43. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
44. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
45. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
46. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O036236
47. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
48. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
49. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
50. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
51. Wilczewska Weronika BPK
2002 (J.)
O028241
52. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
53. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
2.

67

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
3.

73

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
4.

19

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
5.

41

BORA SP POL 2007 Klacz bułana F: Liberatto P / Corofini
M: Bossa / Floren
O: Kazimierz Mordaka
B: Marian Dolata
K013437 POL007610174307 104QF57
6.

59

BORUSSIA ZK SP POL 2014 Klacz siwa F: Landino
M: Bryza
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
7.

36

CALIDOS HOL GER 2008 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Komtess VI / Cantus
O: Łukasz Wyszkowski
B: Claudia Schoenfeld-Fuehr
K013364 DE421000591108
8.

76

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
9.

16

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
O: Zbigniew Liszewski
B: Natalia Dworniczak
K020381 616009670147309
10.

23

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
11.

18

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
O: Karolina Osieka i Hanna Osieka
B: Gestuet Lewitz
K025958 DE418184016410 105ZY97
12.

86

CASPAR MS hol. GER 2004 wałach gniada F: Carpaccio
M: Paloma R
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
K009367 DE421000289204
13.

45

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
14.

57

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
15.

70

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
K016606 DE431310822408
16.

51

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
17.

88

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Cola / Contender
M: El Vita / Escudo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Witold Pietrzyk
K021311 DE433330855812
18.

14

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
19.

60

CONVERCHA Niemiecka Sportowa POL 2012 Klacz gniada F: CONVERTER
M: CHACCLINA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: LEVITZ
BRAK
20.

35

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Kamil Suskiewicz
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
21.

87

DAKOTA KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Salio
B: J.W. & A.P. JURRIUS
brak
22.

44

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
O: Marcin Wolski
B: Xxxxxxx
K023823 DE 433331014513
23.

17

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
24.

72

DONAT SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Dąbrówka / Romualdo
O: Julia Burnos
B: Leszek Pilarski
K018422 POL009540174307
25.

40

DOOLEYS B Niem. Sport. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
O:
B:
K026353 DE455870019408
26.

48

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
27.

81

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
28.

74

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada F: Rasch (Rekrut) /
M: Echeveria / Landos
O: Dorota Anszpergier
B: Marek Kucharski
K023589 616009600246813
29.

25

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
30.

49

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbira 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
31.

20

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
32.

58

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
33.

43

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
34.

32

FIRST LADY SP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Falbrus
M: Fryga
O: Łukasz Wyszkowski
B: Stadnina Koni Iwno
Brak 616009610057413
35.

66

FOKUS WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Harwest
M: Flora
O: ŁKJ
B: Rafał Krzyżański
brak
36.

15

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada F: Canturo
M: Brenda de Messitert
O:
B:
K010933
37.

3

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
38.

79

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/173 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
Brak 12538
39.

9

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
40.

64

GILLETTE SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022753 616009591054813
41.

84

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
42.

42

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
43.

46

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K026474 DE421000549514
44.

69

GREAT PLEASURE II SP POL 2006 Klacz gniada/Xxx F: Ever for pleasure
M: Grace
O: Remigiusz makowski
B: Xxxxxx
K012121 11725
45.

85

HANDSOME KWPN GER wałach c.gn. F: Den Ham Blue R
M: Donna Molga
O:
B:
K025713 528003201206810
46.

37

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: Bernard Grzywna
B: SCHAIJK
K023569 528003201205401
47.

5

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
48.

13

HUACA L Holsteiner Warmblut GER 2012 Klacz gniada/167 F: Quintero
M: Welfin
O: Wiktoria Boraczewska
B: Feldhaus Henrike
K025227 DE421000194912
49.

30

INSPIRATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Biscayo
M: Velvet
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
Brak
50.

31

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
K026327 528003201306623
51.

27

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
52.

33

JAMAL VAN ORTI BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Beau Reve Van Orti / Quidam De Revel
O: Łukasz Wyszkowski
B: Johan Van Oost
K018394 056002W00293017
53.

2

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
54.

61

KAJUS WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Chellano's Boy DZ
M: Kalifornia
O: Marika Malinowska
B: Marcin Liszkowski
Brak
55.

55

KASHMIR DE REVE Oldenburska GER 2001 Wałach gniada F: Kashmir Van Schuttershof
M: Doxanna
O: Dagmara Antczak
B: Harrie Theuwen
K005916
56.

38

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
57.

52

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
58.

54

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
59.

8

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP POL 2011 Klacz gniada/164cm F: Fjdjy of Colors / Le Tot de Semilly
M: Fulana van het Keizershof / Nonstop
O: Kuc Zuzanna
B: Leon Otten, Keizerskamp 1, 3660 Dilsen-Stokken
K021171
60.

11

MARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek
M: Miranda
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
61.

34

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
62.

24

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
63.

12

NOAH SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: RhytmusnS
M: Nixe
O: Joanna Pietraszkiewicz
B: Makowski Remigiusz
LKRWZJ/4989/18 009 66 02134 08
64.

26

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 POL616009640144212
65.

28

OREO D.R. BWP BEL 2014 Ogier kara F: Kannan / Voltaire
M: Bright Eyes VD Smis Z / Balougran
O: Wanda Szmyt
B: Reinout Delagaye
K025758 056002W00308872
66.

89

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Paloma
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015473
67.

75

PITAGORAS SP POL 2010 Wałach siwa/172 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: K. Kuśpiel
K022903 616009600254010
68.

68

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
69.

29

QUIZ 12 HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Arizona III/ Con Air
O: Wanda Szmyt
B: Monika Agnes Petersen
K026331 DE421000154213
70.

63

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Landos
M: Rabella(CORRERO)
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: W.Polowczyk
12789
71.

62

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
72.

65

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/172 F: Activ
M: Remonta
O: Patrycja Kossakowska
B: Michał Trzopek
brak
73.

78

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
74.

71

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak
75.

80

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
76.

22

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
77.

21

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
78.

39

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
Rider Club
Competition
Prize
Appel Łukasz Dom Koni Lazar
325
100
100
50
SUM:
575.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
50
350
100
350
100
50
SUM:
1000.00
Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
150
SUM:
150.00
Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
350
25
SUM:
375.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
25
25
200
1300
25
150
300
SUM:
2025.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
150
400
350
SUM:
900.00
Hamera Helena BPK (MAZ)
50
50
50
SUM:
150.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
100
200
SUM:
300.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
75
SUM:
75.00
Kozińska Barbara BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
600
1000
3500
500
600
1300
250
600
1000
3000
SUM:
12350.00
Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
325
75
275
SUM:
675.00
Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
275
600
800
SUM:
1675.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
100
400
1200
50
500
800
800
1200
50
200
800
400
SUM:
6500.00
Liszewska Natalia JKS u Robsonów
600
1000
250
1100
SUM:
2950.00
Lubicka Jowita KI Infernal Team
200
150
125
SUM:
475.00
Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
100
SUM:
100.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
200
400
200
225
200
1100
SUM:
2325.00
Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
75
25
SUM:
100.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
200
SUM:
200.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
200
50
25
100
25
50
SUM:
450.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
500
100
25
100
200
SUM:
1025.00
Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
25
25
SUM:
50.00
Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
100
225
150
SUM:
475.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
100
SUM:
100.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
25
50
100
50
SUM:
225.00
Wilczewska Weronika BPK
100
300
100
500
SUM:
1000.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
200
150
SUM:
350.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
JKJ HorseProfi
EASY MK (74)
2018-11-30
1
2018-11-30
21
2018-12-01
19
2018-12-01
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (20)
2018-11-30
27
2018-11-30
21
2018-12-01
6
2018-12-01
2018-12-02
8
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
ISABEAU (27)
2018-11-30
14
2018-12-01
1
325
2018-12-02
2018-11-30
1
2018-12-01
14
QUIZ 12 (29)
2018-11-30
3
100
2018-12-01
5
100
2018-11-30
12
2018-12-01
16
2018-11-30
7
50
2018-12-01
10
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (9)
2018-11-30
3
50
2018-11-30
1
350
2018-12-01
2
100
2018-12-01
1
350
2018-12-02
3
100
2018-11-30
1
2018-11-30
16
2018-12-01
4
50
2018-12-01
16
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
TEXAS (80)
2018-11-30
13
2018-11-30
7
2018-12-01
2018-12-01
2018-12-02
9
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (5)
2018-12-01
6
150
2018-12-01
2018-12-02
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-12-01
DONAT (72)
2018-11-30
2018-12-02
1
350
2018-12-02
6
25
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
KOLA (38)
2018-11-30
7
25
2018-11-30
10
2018-12-01
5
25
2018-12-01
6
200
2018-12-02
1
1300
2018-11-30
8
25
2018-11-30
5
150
2018-12-01
5
300
2018-12-01
2018-12-02
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2018-11-30
1
2018-11-30
1
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (52)
2018-11-30
1
2018-11-30
21
2018-12-01
25
2018-12-01
2018-12-02
4
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (19)
2018-11-30
12
2018-11-30
6
150
2018-12-01
3
400
2018-12-02
5
350
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (78)
2018-12-01
3
2018-12-01
2018-12-02
6
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (26)
2018-11-30
14
2018-11-30
2018-12-01
1
2018-12-01
2018-12-02
1
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2018-11-30
1
2018-11-30
4
50
2018-12-01
3
50
2018-12-02
3
50
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (11)
2018-11-30
20
2018-12-01
21
2018-12-02
8
25
2018-12-02
3
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2018-12-01
9
2018-12-01
4
100
2018-12-02
2
200
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2018-12-01
1
2018-12-01
1
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (54)
2018-11-30
7
75
2018-12-01
2
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (22)
2018-11-30
1
2018-11-30
2018-12-01
12
2018-12-01
2018-12-02
1
200
Kryszeń Natasza
BPK
2018-11-30
14
2018-11-30
7
2018-12-01
9
2018-12-01
1
2018-12-02
3
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team
2018-11-30
1
2018-11-30
1
2018-12-01
2018-12-01
10
2018-12-02
2
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
BACO (67)
2018-11-30
3
600
2018-12-01
1
1000
2018-12-02
1
3500
2018-12-01
2
500
2018-11-30
11
2018-12-01
3
600
2018-12-02
1
1300
2018-11-30
4
250
2018-12-01
3
600
2018-12-01
1
1000
2018-12-02
2018-12-02
2
3000
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2018-11-30
10
2018-11-30
1
325
2018-12-01
3
2018-12-02
7
75
2018-12-01
2
275
Kuczyńska Aleksandra
JKS u Robsonów
2018-11-30
2
275
2018-11-30
2018-12-01
1
600
2018-12-02
3
800
Kunikowska Karolina
JKS Salio
2018-11-30
2018-12-02
2
DAKOTA (87)
2018-12-01
1
2018-12-01
2018-12-02
5
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-11-30
6
100
2018-11-30
3
400
2018-12-02
1
1200
2018-12-01
8
50
2018-11-30
2
500
2018-11-30
2
800
2018-12-01
2
800
2018-12-02
1
1200
2018-11-30
8
50
2018-11-30
5
200
2018-12-01
2
800
2018-12-02
2
400
Liszewska Natalia
JKS u Robsonów
2018-11-30
1
600
2018-11-30
1
1000
2018-12-01
4
250
2018-12-02
2
1100
Lubicka Jowita
KI Infernal Team
2018-11-30
2018-12-01
4
200
2018-12-01
7
150
2018-12-02
6
125
Machniewicz Ewa
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-11-30
1
2018-11-30
7
2018-12-01
9
2018-12-01
9
Malinowska Marika
Brak
KAJUS (61)
2018-12-02
4
Markowska Izabela
JKS SALIO
2018-11-30
1
2018-11-30
15
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-30
1
2018-11-30
7
2018-12-01
9
2018-12-01
1
Mordaka Maria
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-11-30
1
2018-11-30
1
2018-12-01
9
2018-12-01
14
2018-12-02
2
100
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-11-30
13
2018-11-30
4
200
2018-12-01
2018-12-01
4
400
2018-12-02
4
200
2018-11-30
2018-12-01
3
225
2018-12-01
5
200
2018-12-02
2
1100
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-30
2018-11-30
2018-12-01
7
75
2018-12-01
2018-12-02
2018-11-30
1
2018-11-30
1
2018-12-01
13
2018-12-01
6
25
2018-12-02
Pacholczyk Aleksandra
Bpk
KAJUS (61)
2018-12-01
17
2018-12-01
22
2018-11-30
21
2018-11-30
28
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-12-02
1
Roswag Kacper
Jeździecki Klub Sportowy Salio
2018-11-30
25
2018-11-30
18
2018-12-01
22
2018-12-01
2018-12-02
10
Sabitov Mirzat
KJ Janowice
CALINA (76)
2018-12-01
2
200
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2018-11-30
2
200
2018-12-01
6
50
FARLEY (58)
2018-11-30
6
25
2018-11-30
5
100
2018-12-01
7
25
2018-12-01
7
50
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-11-30
1
2018-11-30
7
2018-12-01
9
2018-12-01
24
2018-11-30
9
2018-11-30
7
100
2018-12-02
1
500
2018-11-30
25
2018-11-30
1
2018-12-01
5
2018-12-01
20
2018-11-30
2
100
2018-12-02
7
25
CALIDOS (36)
2018-11-30
11
2018-12-02
4
100
2018-12-01
11
2018-12-01
1
200
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (24)
2018-11-30
1
2018-11-30
7
2018-12-01
1
2018-12-01
2018-12-02
5
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-30
1
2018-11-30
1
2018-12-01
4
2018-12-01
15
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
BORA (41)
2018-11-30
1
2018-11-30
19
2018-12-01
15
2018-12-01
18
2018-12-02
4
50
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
NOAH (12)
2018-11-30
29
2018-11-30
14
2018-12-01
2
2018-12-01
13
2018-12-02
9
HUACA L (13)
2018-11-30
1
2018-11-30
5
25
2018-12-01
8
2018-12-01
10
2018-12-02
5
25
Suliborska Wiktoria
Łódzki Klub Jeździecki
2018-12-01
1
2018-12-01
23
2018-12-02
7
FOKUS (66)
2018-12-01
1
2018-12-01
20
2018-12-02
11
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (25)
2018-11-30
4
100
2018-11-30
3
225
2018-12-01
9
2018-12-02
5
150
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (81)
2018-12-01
21
2018-12-01
17
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-12-01
18
2018-12-01
12
2018-12-02
10
2018-12-01
19
2018-12-02
5
100
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-11-30
1
2018-11-30
1
2018-12-01
7
2018-12-01
2018-12-01
2018-12-01
2018-11-30
17
2018-11-30
9
2018-12-01
8
25
2018-12-01
11
2018-11-30
9
2018-11-30
8
50
2018-12-01
11
2018-12-01
3
100
2018-11-30
2018-12-01
8
50
Wilczewska Weronika
BPK
2018-12-01
6
100
2018-12-02
3
300
2018-12-01
7
100
2018-12-02
4
500
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2018-11-30
1
200
2018-11-30
15
2018-12-01
5
150
2018-12-01
2018-12-02
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-11-30
13
2018-11-30
6
50
2018-11-30
2018-12-01
1

Number of Riders: 53

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 36 900.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl