Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 6-7.04.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:46:06
2019-04-04 20:45:54
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:45:03
2019-04-04 20:44:30
Karolina Kunikowska PASCAL S
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:44:49
2019-04-04 20:42:39
Klaudia Piotrowska GRECJA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 18:38:14
2019-04-04 18:14:03
Karolina Lisowska DIABLO
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 18:38:19
2019-04-04 18:10:27
Gabriela Borecka HELGA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:16:13
2019-04-04 16:16:33
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:16:15
2019-04-04 16:15:02
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:16:18
2019-04-04 16:08:49
Oliwia Ostrowska BEATRYCZE
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:17
2019-04-04 15:56:12
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:21
2019-04-04 15:03:18
Elzbieta Biczyk HEBE
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:24
2019-04-04 15:02:16
Zuzanna Wiśniewska TEQUILA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:26
2019-04-04 15:01:05
Zuzanna Wiśniewska MARICA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:29
2019-04-04 14:59:47
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:32
2019-04-04 14:58:25
Elzbieta Biczyk TEXAS
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:36
2019-04-04 14:56:04
Jordan Krakowiak ASIK
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:39
2019-04-04 14:32:10
Martyna Kosior LOTKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:42
2019-04-04 14:30:52
Julia Olszewska REWIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:44
2019-04-04 14:29:30
Klaudia Justyńska REWIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:48
2019-04-04 14:27:23
Sandra Bocian RUDA GWIAZDKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:09:56
2019-04-04 11:52:13
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 11:18:12
2019-04-04 11:13:09
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:55:12
2019-04-04 08:39:41
Julia Koziczak JURANT
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:55:07
2019-04-04 08:34:59
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:17:03
2019-04-04 07:40:33
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 06:58:13
2019-04-04 03:10:33
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:58:44
2019-04-03 22:57:56
Irena Laprus OKAZ
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:58:36
2019-04-03 22:39:25
Dawid Kotecki SYNONIM "M"
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:35:18
2019-04-03 22:35:05
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:35:02
2019-04-03 22:26:14
Jagienka Smentek TAJFUN
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:34:58
2019-04-03 22:26:02
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:34:54
2019-04-03 22:25:16
Karina Koszuta DESANT
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:24:49
2019-04-03 21:02:23
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:24:44
2019-04-03 21:01:17
Patryk Górecki ARABELLA
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:24:43
2019-04-03 20:59:33
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:40
2019-04-03 19:55:21
Julia Kempska AVANTI
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:39
2019-04-03 19:48:59
Alicja Lasota MAJA
  • 2x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:37
2019-04-03 19:21:07
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:31
2019-04-03 19:20:37
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:37:29
2019-04-03 18:54:13
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:28:35
2019-04-03 13:27:15
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:28:30
2019-04-03 13:26:07
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:28:22
2019-04-03 13:25:19
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:57
2019-04-03 12:50:18
Karolina Kunikowska GRECJA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:53
2019-04-03 12:42:42
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:50
2019-04-03 12:40:50
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:40:10
2019-04-03 12:39:30
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RASPBERRY
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:39:16
2019-04-03 12:38:29
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAPHAELLA P
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:51:42
2019-04-03 12:36:44
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORJANA P
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:39:35
2019-04-03 12:34:31
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:21:36
2019-04-03 12:18:51
Katarzyna Feret DORKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 12:21:39
2019-04-03 11:49:17
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:22
2019-04-03 11:16:30
Kamil Grzelczyk RUSH R
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:18
2019-04-03 11:15:44
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:13
2019-04-03 11:15:07
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:09
2019-04-03 11:00:21
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:23:03
2019-04-03 10:59:22
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:39
2019-04-03 10:39:34
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:42:12
2019-04-03 10:23:09
Nadia Sabitov JAZZ
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:36:28
2019-04-03 07:31:14
Julia Durkiewicz FOR JOY ASK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 22:39:51
2019-04-02 22:13:52
Amelia Malinowska ELVERO
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:47:46
2019-04-02 20:40:12
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:47:50
2019-04-02 20:21:35
Małgorzata Janczak FARNES
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:34
2019-04-02 19:32:19
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:28
2019-04-02 19:30:32
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:22
2019-04-02 19:29:00
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:15
2019-04-02 19:27:57
Maciej Pająk RODOS
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:10
2019-04-02 19:26:53
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:08:03
2019-04-02 19:24:34
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:07:57
2019-04-02 19:22:51
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:07:53
2019-04-02 19:22:08
Klaudia Dziuban HIMERA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:07:47
2019-04-02 19:21:05
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:12:01
2019-04-02 18:37:33
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 18:19:58
2019-04-02 18:08:32
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:30
2019-04-02 16:04:34
Andrei Shalohin FLIEREFLIITER
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:14
2019-04-02 15:54:54
Wiktoria Matusiak NORMAN ZK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:09
2019-04-02 15:54:15
Wiktoria Matusiak BORUSSIA ZK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:15:03
2019-04-02 15:53:39
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 16/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:57
2019-04-02 15:52:59
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:52
2019-04-02 15:52:29
Olga Sorokina SANTA MONICA ZK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:48
2019-04-02 15:51:54
Olga Sorokina CONVERCHA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:43
2019-04-02 15:50:57
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:38
2019-04-02 15:50:19
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 16:14:33
2019-04-02 15:49:26
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:47:14
2019-04-02 13:19:35
Magdalena Kotfasińska BARYTON
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:46:38
2019-04-02 13:16:22
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:23:40
2019-04-02 11:20:31
Waldemar Rogowski RAPID
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:23:38
2019-04-02 11:18:28
Waldemar Rogowski JOLLY JUMPER B
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:09:56
2019-04-02 10:31:08
Magdalena Roza-Kosma LIBERIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:07:54
2019-04-02 08:02:19
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 08:07:58
2019-04-02 07:58:05
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 05:19:03
2019-04-02 02:40:18
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:36
2019-04-01 23:27:34
Zuzanna Polinceusz MOZART
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:32
2019-04-01 23:25:29
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:27
2019-04-01 23:19:13
Olga Szwarc HARLEY
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:22
2019-04-01 23:18:26
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:15
2019-04-01 23:17:54
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:36:12
2019-04-01 22:44:49
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:03:18
2019-04-01 21:46:04
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:39
2019-04-01 21:13:45
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:42
2019-04-01 21:13:01
Maja Kamińska ENNIA
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:45
2019-04-01 21:11:49
Karina Skorupa ALF
  • 2x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 9/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 50cm
  • 2x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:50
2019-04-01 21:10:04
Angelika Kępska COBAISHA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:21:53
2019-04-01 21:09:20
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 16:19:22
2019-04-01 15:58:43
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:33
2019-04-01 11:18:02
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 1/LL/Towarzyski Dokładności LL50 cm
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:36
2019-04-01 10:54:24
Ewa Kasińska RAVEL
  • 1x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:39
2019-04-01 10:53:38
Ewa Kasińska LOVE SURPRISE
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:43
2019-04-01 10:52:49
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:50
2019-04-01 10:50:46
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:00:46
2019-04-01 10:48:17
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:02:42
2019-03-31 21:56:51
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:02:38
2019-03-31 21:55:43
Eliza Zawadzka DOOLEYS B
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 20:54:37
2019-03-31 20:34:16
Marta Baczyńska ROSOMAK
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 20:54:34
2019-03-31 19:43:31
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:56:07
2019-03-31 14:07:23
Małgorzata Janczak FARNES
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:56:01
2019-03-31 14:04:38
Anna Szambelan ESTAR LIBRE
  • 1x 10/LL/Towarzyski z trafieniem w norme czasu dodatek S LL 70cm
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:55:57
2019-03-31 14:03:57
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 17:55:53
2019-03-31 11:22:19
Julia Burnos PAMELA II
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 19:13:29
2019-03-29 18:59:34
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N1/Dwufazowy Art 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 11:57:14
2019-03-29 11:51:01
Mirosław Piwko CELENTANA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 15:58:52
2019-03-28 20:43:50
Mateusz Sputowski QUITANA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:43:36
2019-03-28 20:41:05
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:39:46
2019-03-28 20:39:33
Anna Białas FUKS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 20:39:51
2019-03-28 20:38:32
Anna Białas LEN
  • 2x 2/LL/Towarzyski Dokładności LL70 cm
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności LL
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 08:13:41
2019-03-27 22:53:20
Lena Michalska FIESTA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 21:39:05
2019-03-27 21:34:38
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:30:16
2019-03-27 07:09:43
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:30:21
2019-03-27 07:07:56
Anna Woźna GRANDA
  • 2x 5/L/Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Baczyńska Marta TKJ Garbówek
S
O031995
3. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
6. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
7. Bocian Sandra JKS Salio
2002 (J.)
Brak
8. Borecka Gabriela R&S Stable
2008 (JM.)
brak
9. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
10. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
11. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O036136
12. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
13. Chmaj Natalia
14. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
15. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
16. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (MJ.)
O038479
17. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
18. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
19. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O014362
20. Dziuban Klaudia KJ Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
21. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
22. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
23. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
24. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (J.)
0036581
25. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
26. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
27. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (MJ.)
O022648
28. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (J.)
O045964
29. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
30. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
31. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
--
32. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
33. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (MJ.)
O024446
34. Janczak Małgorzata niezrzeszona
S
brak
35. Jańczak Małgorzata BPK
BRAK
36. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
37. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (J.)
brak
38. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
39. Kempska Julia TKJ Garbówek
2002 (J.)
O047298
40. Kępska Angelika KS Happy Horse
2002 (J.)
brak
41. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
42. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
brak
43. Koszuta Karina Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
brak
44. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
LZRWZJ/4185/19
45. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
LZRWZJ/4168/19
46. Kotfasińska Magdalena KJ Łąck
S
brak
47. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (JM.)
O051265
48. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
49. Krakowiak Jordan Oliwier JKS Salio
2004 (J.)
Brak
50. Krysztofiak Nadia
51. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
52. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
53. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
54. Laprus Irena Stowarzyszenie R&S Stables
S
O019218
55. Lasota Alicja BPK
2008 (JM.)
brak
56. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
57. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
58. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
59. Malinowska Amelia Bractwo Konne Św. Marcina
2005 (JM.)
brak
60. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (J.)
O043643
61. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (MJ.)
O034069
62. Michalska Anna
63. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
64. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
65. Niezgoda Grażyna Gabon Walewice
S
O006208
66. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
67. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
68. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
69. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
70. Ostrowska Oliwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
71. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
brak
72. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
73. Piotrowska Klaudia JKS Salio
2008 (JM.)
--
74. Piwko Mirosław Bez przynależności klubowej
S
O001611
75. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (MJ.)
brak
76. Rogowski Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O000542
77. Roza-Kosma Magdalena SKJ Horseprofi
S
O021048
78. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
79. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (MJ.)
O024582
80. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
81. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
82. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
83. Shalohin Andrei KJ ZBYSZKO
S
34
84. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
85. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
86. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
87. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
88. Smentek Jagienka brak
2002 (J.)
brak
89. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
90. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
91. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O036236
92. Szambelan Anna Bractwo Konne św. Marcina
S
O035556
93. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
94. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (Mł.)
Brak
95. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
96. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
97. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (JM.)
brak
98. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
99. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
100. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
101. Zakrzewski Lucca Bractwo Konne sw Marcina
2005 (JM.)
none
102. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

44

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
K025628 427270047913
3.

6

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
4.

42

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
brak
5.

11

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
6.

99

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
Brak
7.

85

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Irches
M: Wygrana
-- --
8.

132

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis
M: Adina
K013698
9.

26

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807 104OZ68
10.

119

ASIK HUCULSKA POL 2014 Wałach gniada/kuc:132 F: Włochaty
M: Amfa
Brak 616012590054814
11.

93

AVANTI TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
K015220 POL999590240206
12.

59

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
K026895
13.

125

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
Brak
14.

10

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
K015557 DE433331040409
15.

66

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
16.

67

BORUSSIA ZK SP POL 2014 Klacz siwa F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
K025276 616009591005314
17.

120

BULOT KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
Brak 61661125215
18.

78

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808 104XG28
19.

24

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
K014764 POL009610164306
20.

90

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K016223 POL009610190207
21.

4

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 Xcc
22.

23

CELENTANA DSP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Levistano/Levisto Z
M: Cyferka/Correro
brak DE456-5702351-10
23.

13

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
K011619 DE418180061006
24.

39

CHONZ'O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
K016606 DE431310822408
25.

54

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
K009530 Z528002 103FH55
26.

43

COBAISHA HANOWERSKA POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
brak
27.

100

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
brak
28.

63

CONVERCHA OS GER 2012 Klacz gniada F: Converter / Contender
M: Chalcina / Chacco-Blue
K025281 DE418185012012
29.

14

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
K018636 POL009610010408
30.

16

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
K019988 528003000807041
31.

129

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
K017880 528003000808119
32.

77

DALANDA Z ZANG BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
K009375 Z626602
33.

40

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
brak
34.

107

DEREK MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
K024825 616006580272214
35.

101

DESANT SP POL 2013 Ogier izabelowata/175 F: Baksik
M: Dessa
brak
36.

126

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
37.

22

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
K023823 DE 433331014513
38.

31

DOOLEYS B NIEM. SPORT. GER 2010 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Dongola / Pierot II
K026353 DE455870019408
39.

82

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Iner
M: Dorodna
Brak
40.

111

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
0000 1234
41.

104

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
K023206 009580544006
42.

72

EASTER GREY MALOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
616006630086010 616006630086010
43.

80

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
brak
44.

74

ELVERO TRK POL 2011 Ogier ciemnogniada/163 F: Veloce de Favi
M: Elegantka/Jaguar
brak
45.

41

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
brak 52800320906079
46.

32

ESCALONA HAN GER 2001 Klacz gniada F: Escudo I / Espri
M: Cherrybomb / Calypso I I
K006759 DE431312303101 POL40408
47.

27

ESTAR LIBRE Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Lord Star
M: Eunice
K023000
48.

18

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
49.

28

FARNES Szlachetna Półkrew POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
brak
50.

73

FARNES SP POL 2006 Ogier kasztanowata F: For Feeling
M: Zula
brak
51.

19

FIESTA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
brak POL013611085404
52.

69

FLIEREFLIITER KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Wittinger VDL /
M: Tjerona /
brak
53.

75

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
K026512 208333DW0906082
54.

20

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
55.

70

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/173 F: NN
M: NN
Brak 12538
56.

109

GIMMICK FIELD KWPN NED 2011 Wałach siwa/168 F: Zirocco Blue VDL /
M: Rikina-Field / Ahorn
K018789 528003201105821
57.

95

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
K023910 52800321106486
58.

134

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
K021748 006590153808
59.

17

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
60.

89

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 Wałach kara/kuc:128 F: NN
M: NN
-- 616999630274209
61.

108

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
62.

8

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
K023183 056015Z55803509 104FH61
63.

92

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
64.

58

HAKUMBA MŁP POL 2008 Klacz siwa/160 F: Nabucho Du Serein /
M: Hauwa / Galeon
K021240 POL006590156008
65.

65

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
K023262 528003201205110
66.

49

HARLEY KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoors Davey /
M: Hawana / Bernstein
K014732 POL013530131607
67.

114

HEBE MALOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/167 F: Dionizos
M: Holandia
Brak 616006590033511
68.

127

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
K020775 999590180102
69.

5

HIMERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Sprint
M: Harfa
Brak Xxx
70.

62

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Tereedom VDL / Baloubet
K023832 528003201309487
71.

12

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
brak
72.

113

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
brak
73.

60

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL / Casall
M: Dersina / Indoctro
K023264 528003201303545
74.

61

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Nalve / Burgraff
K023263 528003201307642
75.

53

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
K014458 POL009590223203
76.

94

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
K014811 POL009590103905
77.

76

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Pink Floyd HL
M: Jemioła
11665
78.

56

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach kara/167 F: STARPOWER
M: USTASIA
K025617 BRAK
79.

123

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
80.

110

JURANT SP POL 2003 Wałach siwa F: Diabelek
M: nn
brak
81.

96

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
82.

29

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
brak
83.

47

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
K010747 POL009640036406
84.

48

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
brak
85.

91

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
K025082 732010051310
86.

21

LEN WLKP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Czar
M: Leda
Brak Brak
87.

55

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
K017206 616009670142809
88.

50

LILLY WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
brak POL 007 59 00695 04
89.

117

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
Brak
90.

35

LOVE SURPRISE TRK POL 2012 Klacz gniada F: Paquito Go
M: La Strada/Machandel
K026294
91.

98

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach kara F: Monsun
M: Malinka
brak
92.

37

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
K025208 DE421000600513
93.

116

MARICA KUC FELINSKI POL 9.04.2011 Klacz tarantowata/132 F: Wiedźmin PonySport
M: Mirabela
Brak Brak
94.

71

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek / Orkisz
M: Miranda / Czuwaj
K011139 POL009590018306
95.

135

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
96.

83

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
--
97.

7

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
brak
98.

133

MIRADOR klacz kasztanowata F:
M:
99.

51

MOZART SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cyprys
M: Miranda
brak 616009590058110
100.

102

MYSZA KONIK POLSKI POL 2004 Klacz inna/kuc:135 F: nn
M: nn
K020706 616999590528304
101.

68

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Never Losingr / Pilet
K025275 616009591004914
102.

106

OKAZ TYP SZLACHETNY POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
K020833 POL 999 67 00680 08
103.

124

OMARA VD WELLINGTON BWP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson vant meulenhof
M: KAREN VAN D'ABDIJHOEVE
Brak Brak
104.

25

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
K015473 616009661129809
105.

45

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
Brak
106.

128

PASCAL S SP POL 2009 Ogier F: Qulester
M: Pasja
POL / K014624
107.

130

PASCAL S SP POL 2009 Ogier F: QULESTER
M: PASJA
616009590104309
108.

131

Querida klacz kasztanowata F:
M:
109.

36

QUICK SIGHTED OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Kira Luna / Le Coeur
K009765 DE433330404105 103KL40
110.

1

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
K013363 DE418181540907 104QF63
111.

84

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
112.

57

RAPID WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: CORIANOS'ASS
M: RAPSODIA
BRAK
113.

86

RASPBERRY - POL 2009 Klacz gniada F: --
M: --
--
114.

34

RAVEL SP POL 2008 Wałach kasztanowata/162 F: Aravel II
M: Rozalia
-
115.

121

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
Brak 6160001199994512
116.

112

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/172 F: Activ
M: Remonta
brak
117.

9

RODOS KWPN POL 1998 Wałach skarogniada/172 F: Karandasj
M: Hesna
brak xxx
118.

30

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ordon
M: Rosa
K025030 616009540095111
119.

122

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
Brak
120.

81

RUSH R SP POL Brak Klacz skarogniada/170 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
121.

38

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
122.

79

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
Brak Brak
123.

64

SANTA MONICA ZK SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Nice Boy /
M: Sajonara / Donald
K026603 616009590013713
124.

33

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
Brak Brak
125.

105

SYNONIM M SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Pluspunkt
M: Sylwia
K015433 616009690026205
126.

103

TAJFUN HUCUŁ POL 2005 Wałach gniada/mk:140 F: Poter
M: Trzcinka
brak
127.

115

TEQUILA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/160 F: Ekoton
M: Farsala
Brak 616006550099313
128.

118

TEXAS TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
Brak 616999690072613
129.

88

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
-- 616006690058213
130.

46

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
K027202 616007600053314
131.

87

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
-- 616006690058613
132.

97

ZILOKE KUC WALIJSKI LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
50
SUM:
50.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
125
50
SUM:
175.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
50
SUM:
50.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
75
250
250
400
250
400
SUM:
1625.00
Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
50
50
SUM:
100.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
200
50
50
50
SUM:
350.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
300
50
SUM:
350.00
Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
100
SUM:
100.00
Rogowski Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
75
SUM:
75.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
150
50
SUM:
200.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
150
125
250
50
50
300
SUM:
925.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
100
50
200
50
175
50
25
50
100
SUM:
800.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
50
100
50
50
SUM:
275.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
175
150
SUM:
325.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
16
2019-04-07
8
Baczyńska Marta
TKJ Garbówek
ROSOMAK (30)
2019-04-06
45
2019-04-06
2019-04-06
1
Bernacińska Aleksandra
BPK
PARIS (45)
2019-04-07
9
2019-04-07
1
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
FUKS (20)
2019-04-06
12
2019-04-06
11
2019-04-07
13
2019-04-07
7
50
LEN (21)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Biczyk Elzbieta
JKS Salio
HEBE (114)
2019-04-06
27
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
LIZA (117)
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-07
2019-04-07
1
TEXAS (118)
2019-04-06
18
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
DOSIA (111)
2019-04-07
1
2019-04-07
Bocian Sandra
JKS Salio
2019-04-06
2019-04-06
Borecka Gabriela
R&S Stable
HELGA (127)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
2019-04-07
11
2019-04-07
9
Bugała Agata
St. KJ Preria Wilkowice
EUFRAT (18)
2019-04-06
1
2019-04-06
10
2019-04-07
21
2019-04-07
14
Burnos Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-04-06
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-07
1
2019-04-07
18
2019-04-06
3
125
2019-04-06
15
2019-04-07
17
2019-04-07
8
50
Chmaj Natalia
GRECJA (89)
2019-04-07
1
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (29)
2019-04-06
2019-04-06
42
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-04-06
19
2019-04-06
7
50
2019-04-07
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2019-04-06
18
2019-04-06
37
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
19
2019-04-07
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (46)
2019-04-06
1
2019-04-06
19
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (94)
2019-04-06
2019-04-06
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
2019-04-06
1
2019-04-06
18
2019-04-07
12
2019-04-07
14
Dziuban Klaudia
KJ Infernal Team
HIMERA (5)
2019-04-07
1
2019-04-07
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
DORKA (82)
2019-04-06
18
2019-04-06
19
2019-04-06
1
2019-04-07
5
2019-04-07
7
2019-04-07
2019-04-07
28
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (132)
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
1
2019-04-07
26
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
Querida (131)
2019-04-07
2019-04-07
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2019-04-06
27
2019-04-06
27
2019-04-07
17
2019-04-07
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (91)
2019-04-06
1
2019-04-06
27
2019-04-06
40
2019-04-07
26
2019-04-07
22
2019-04-07
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team
2019-04-07
1
2019-04-07
7
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (26)
2019-04-07
15
2019-04-07
15
Górecki Patryk
SKJ Horseprofi Łódź
2019-04-07
2
2019-04-07
17
CONOR (100)
2019-04-07
17
2019-04-07
24
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
2019-04-06
31
2019-04-06
1
2019-04-07
13
2019-04-07
EDITT-P (80)
2019-04-06
5
75
2019-04-06
10
2019-04-07
11
2019-04-07
3
250
RUSH R (81)
2019-04-06
1
250
2019-04-06
1
400
2019-04-07
1
250
2019-04-07
1
400
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (6)
2019-04-07
2019-04-07
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (130)
2019-04-07
2019-04-07
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
MARINO (71)
2019-04-06
15
2019-04-07
11
2019-04-07
15
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2019-04-07
6
50
2019-04-07
6
50
Janczak Małgorzata
niezrzeszona
FARNES (28)
2019-04-07
2019-04-07
Jańczak Małgorzata
BPK
FARNES (73)
2019-04-07
13
2019-04-07
33
2019-04-07
Justyńska Klaudia
JKS Salio
REWIA (121)
2019-04-06
1
2019-04-07
4
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (41)
2019-04-07
2019-04-07
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
RAVEL (34)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
27
2019-04-07
2019-04-07
14
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
1
2019-04-06
27
2019-04-07
28
2019-04-07
17
Kempska Julia
TKJ Garbówek
AVANTI (93)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Kępska Angelika
KS Happy Horse
2019-04-06
1
2019-04-06
18
Kosior Martyna
JKS Salio
BULOT (120)
2019-04-06
22
2019-04-06
18
2019-04-07
9
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Koszuta Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
MYSZA (102)
2019-04-06
1
2019-04-06
30
Koszuta Karina
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
DESANT (101)
2019-04-06
18
2019-04-06
18
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (104)
2019-04-06
1
2019-04-06
18
2019-04-07
17
2019-04-07
9
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-07
28
2019-04-07
26
2019-04-07
Kotfasińska Magdalena
KJ Łąck
BARYTON (59)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (58)
2019-04-06
2019-04-06
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
JURANT (110)
2019-04-06
14
2019-04-06
19
2019-04-06
27
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Krakowiak Jordan Oliwier
JKS Salio
ASIK (119)
2019-04-06
20
2019-04-06
21
2019-04-07
2019-04-07
11
Krysztofiak Nadia
GRECJA (89)
2019-04-07
1
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2019-04-07
1