Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 27-28.04.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
192 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:24
2019-04-25 20:26:20
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
191 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:27
2019-04-25 20:25:46
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:30
2019-04-25 20:16:00
Nadia Krysztofiak GRECJA
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:32
2019-04-25 20:11:30
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:34
2019-04-25 20:08:47
Karolina Kunikowska AVENUE
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
187 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:36
2019-04-25 20:08:09
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak CORJANA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:59:38
2019-04-25 20:01:53
Agata Marszałek CASSIMERO
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
185 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:48:57
2019-04-25 19:45:31
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:49:01
2019-04-25 19:33:16
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:49:13
2019-04-25 19:30:51
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:49:17
2019-04-25 19:20:08
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:01:32
2019-04-25 18:17:06
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:01:40
2019-04-25 18:01:42
Oliwia Ostrowska BEATRYCZE
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
179 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:01:45
2019-04-25 17:59:36
Natalia Urbańska PRIMA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:01:54
2019-04-25 17:30:11
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:00
2019-04-25 17:29:13
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
176 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:14
2019-04-25 17:28:50
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:22
2019-04-25 16:26:53
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:32
2019-04-25 16:21:46
Izabela Borowiak EMI
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:38
2019-04-25 16:14:29
Martyna Kosior RUDA GWIAZDKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:44
2019-04-25 16:11:49
Zuzanna Wiśniewska MARICA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:02:55
2019-04-25 16:10:55
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:03:01
2019-04-25 16:07:14
Julia Olszewska TEXAS
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:03:16
2019-04-25 16:05:17
Klaudia Justyńska REWIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:03:22
2019-04-25 16:03:27
Elzbieta Biczyk ASIK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:03:29
2019-04-25 16:02:20
Jordan Krakowiak ASIK
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
166 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:01:46
2019-04-25 16:00:30
Maria Skrobek SKIPPER
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:01:41
2019-04-25 15:57:30
Martyna Kosior LOTKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
164 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 15:39:51
2019-04-25 15:38:40
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 15:39:57
2019-04-25 15:26:41
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 13:47:03
2019-04-25 13:32:35
Karolina Kryczka BLACK JACK AK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 13:47:06
2019-04-25 12:53:05
Nadia Sabitov BONPARIS
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:01:40
2019-04-25 11:54:43
Sylwester Januszewski BOSS
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:01:42
2019-04-25 11:53:52
Wiktoria Grzejdziak BOSS
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:01:45
2019-04-25 11:52:55
Krzysztof Mikołajczyk LEONARDO ZOF
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:01:47
2019-04-25 11:34:50
Malena Kotecka DAN MARK
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
156 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:01:37
2019-04-25 08:32:55
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:01:40
2019-04-25 08:31:52
Maja Marchwicka CHRONOS 27
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:17:03
2019-04-25 07:58:47
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:17:06
2019-04-25 07:57:56
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:17:09
2019-04-25 07:56:47
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:17:12
2019-04-25 07:55:33
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:17:15
2019-04-25 07:26:06
Wiktoria Suliborska RICHELIEU
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 06:50:04
2019-04-24 22:38:57
Julia Kociołek EXODUS-W
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
148 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 06:50:08
2019-04-24 22:37:43
Sylwester Januszewski EXODUS-W
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
147 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-25 12:01:49
2019-04-24 22:35:46
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 06:50:14
2019-04-24 22:27:05
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 06:50:17
2019-04-24 22:26:23
Marcel Ważyński MIRADOR
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:56:32
2019-04-24 21:50:57
Alicja Lasota MAJA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:56:34
2019-04-24 21:49:29
Jacek Lasota SILVER
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
141 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:15:36
2019-04-24 20:12:47
Maria Olejniczak WILDZANG'S SABIONA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
140 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:15:39
2019-04-24 20:01:36
Julia Burnos PAMELA II
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:16:49
2019-04-24 17:35:14
Julia Chaciak SKIPPER
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:37:45
2019-04-24 14:32:37
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:37:48
2019-04-24 12:42:08
Agnieszka Szymańska NIKE
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
136 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:34:52
2019-04-24 12:21:48
Patryk Górecki ARABELLA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:34:54
2019-04-24 12:21:09
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:02:47
2019-04-24 11:57:18
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 12:02:49
2019-04-24 11:56:04
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:01:08
2019-04-24 10:59:51
Filip Milc DON NATHANIEL PP
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:39:14
2019-04-24 08:36:16
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:39:17
2019-04-24 08:27:25
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:39:23
2019-04-24 08:26:03
Weronika Drechna SALKA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:39:26
2019-04-24 08:05:41
Basia Chojnacka DAN MARK
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 07:20:07
2019-04-23 23:18:43
Katarzyna Zielińska DEKALOG
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 23:03:19
2019-04-23 22:21:55
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 23:03:22
2019-04-23 21:59:27
Joanna Rosicka-Tyszko COLOSOS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 23:03:24
2019-04-23 21:54:30
Maja Taczalska AVENUE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 21:01:20
2019-04-23 19:23:02
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:53:26
2019-04-23 18:30:52
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 15:07:28
2019-04-23 14:32:49
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:19:19
2019-04-23 13:15:19
Paulina Jassa D'GOLD GIRL ZK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:19:22
2019-04-23 13:10:31
Paulina Jassa HERSYLIA ZK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:19:24
2019-04-23 13:02:55
Dawid Kotecki SYNONIM "M"
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:19:27
2019-04-23 13:02:08
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:02:27
2019-04-23 11:56:26
Wiktor Helbich MARINO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 10:06:50
2019-04-23 08:48:28
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 23:09:59
2019-04-22 21:46:41
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 23:10:03
2019-04-22 21:42:50
Mariam Pervez HAKER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:18:47
2019-04-22 19:10:14
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 19:15:42
2019-04-22 19:03:20
Mariam Pervez CASSINIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 19:15:45
2019-04-22 19:00:10
Karolina Filipiak GRAND CANTANIS
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 12:48:36
2019-04-22 09:23:40
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 12:48:39
2019-04-22 03:03:42
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 23:36:38
2019-04-21 23:36:30
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 23:36:40
2019-04-21 23:35:38
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:49:20
2019-04-21 23:35:09
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 23:36:46
2019-04-21 23:34:22
Michał Tyszko BEAU DU SANCY
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 14:38:19
2019-04-21 12:24:57
Agnieszka Pawelska GUCCILOMA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 09:56:40
2019-04-20 21:11:04
Sandra Leśkiewicz ILONUS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 09:56:43
2019-04-20 20:48:22
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 09:56:46
2019-04-20 20:21:55
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 09:56:49
2019-04-20 20:20:03
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 18:09:26
2019-04-20 16:36:11
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 18:09:29
2019-04-20 14:59:54
Anna Woźna I LOVE YOU
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 14:17:22
2019-04-20 11:06:12
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:11:58
2019-04-20 07:47:40
Mateusz Leszczyński K-ZUZIA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:12:02
2019-04-20 07:40:57
Mateusz Leszczyński KALA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:18:30
2019-04-19 18:38:16
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 20:18:35
2019-04-19 17:33:06
Julia Durkiewicz FOR JOY ASK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 10:20:34
2019-04-19 08:26:54
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 10:20:37
2019-04-19 08:24:02
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 23:30:00
2019-04-18 23:00:03
Weronika Lis KINDER JAPE
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 23:30:03
2019-04-18 22:10:21
Paulina Lewandowska MY LITTLE PONY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 23:30:05
2019-04-18 22:00:46
Vicky Zych CARLOS
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 23:30:06
2019-04-18 21:58:52
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:27:00
2019-04-18 20:41:25
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:27:03
2019-04-18 20:10:52
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 21:27:06
2019-04-18 18:44:34
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 15:39:54
2019-04-18 15:37:05
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:29:46
2019-04-18 12:14:22
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:29:50
2019-04-18 12:12:35
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:29:54
2019-04-18 12:10:50
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:29:59
2019-04-18 12:06:34
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:03
2019-04-18 12:05:49
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:07
2019-04-18 11:57:13
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:12
2019-04-18 11:44:49
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:20
2019-04-18 11:44:19
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:25
2019-04-18 11:43:40
Sebastian Bąk BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:29
2019-04-18 11:43:08
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:34
2019-04-18 11:42:39
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:39
2019-04-18 11:41:51
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:30:45
2019-04-18 11:22:53
Dalila Miszczak NOORDERROT ORPHA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 10:51:50
2019-04-18 09:10:13
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 23:20:43
2019-04-17 21:05:37
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 23:20:45
2019-04-17 20:52:32
Katarzyna Feret DORKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 23:20:47
2019-04-17 20:43:41
Gabriela Galińska ERYK PONYSPORT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 23:20:50
2019-04-17 19:11:46
Marta Baczyńska ROSOMAK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:56:37
2019-04-17 18:44:32
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:14
2019-04-17 17:38:24
Gabriela Borecka HELGA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:19
2019-04-17 17:37:17
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:24
2019-04-17 17:36:31
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:28
2019-04-17 17:35:54
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:31
2019-04-17 17:35:01
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:35
2019-04-17 17:33:47
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:39
2019-04-17 17:33:00
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:43
2019-04-17 17:32:18
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:48
2019-04-17 17:31:15
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:51
2019-04-17 17:30:19
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:05:55
2019-04-17 17:29:34
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:06:00
2019-04-17 17:28:37
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 18:06:04
2019-04-17 17:27:50
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 13:40:28
2019-04-17 11:39:53
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 13:40:24
2019-04-17 11:36:12
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 13:40:20
2019-04-17 11:35:23
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 13:40:16
2019-04-17 11:33:51
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 07:45:23
2019-04-16 23:43:04
Weronika Klabisz CEZAR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 07:45:27
2019-04-16 23:42:06
Weronika Klabisz NOTIS
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:56:14
2019-04-16 20:15:31
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:56:16
2019-04-16 20:14:44
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:56:19
2019-04-16 18:32:08
Lena Michalska FIESTA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 12:17:20
2019-04-16 12:09:45
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 12:17:23
2019-04-16 11:31:30
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:29:12
2019-04-15 22:28:12
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:27:39
2019-04-15 22:27:32
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:27:42
2019-04-15 22:24:42
Marta Szkiela HARNAŚ
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:13:54
2019-04-15 22:11:56
Julia Sobiepańska CINDY GIRL
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:27:46
2019-04-15 19:06:34
Antonina Jaworska CUIDAM DE VRENDT
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 18:19:46
2019-04-15 16:31:04
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:22:16
2019-04-15 07:29:48
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:22:19
2019-04-15 07:29:12
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:22:23
2019-04-15 07:16:23
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CASALI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:22
2019-04-14 21:24:10
Julia Wąsiewicz TALL
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:29
2019-04-14 21:21:09
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka SILVANA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:33
2019-04-14 21:20:10
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ASHTON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:37
2019-04-14 21:18:10
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:39
2019-04-14 21:17:18
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:42
2019-04-14 21:16:14
Maja Marchwicka LAVITA - L
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:46
2019-04-14 21:14:57
Pola Lewczyk JARY
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50 cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:49
2019-04-14 21:12:51
Maria Kaźmierczak DAGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:52
2019-04-14 21:10:29
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:55
2019-04-14 15:22:57
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:48:57
2019-04-14 15:22:24
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:49:01
2019-04-14 13:20:48
Mateusz Maćczak DEREK
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 11:57:14
2019-04-13 22:06:16
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70 cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w norme czasu dodatek S
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 11:57:17
2019-04-13 21:52:10
Aleksandra Bernacińska PARIS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 11:57:21
2019-04-13 14:52:45
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 11:57:24
2019-04-13 14:52:11
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 11:57:28
2019-04-13 14:51:23
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 08:35:50
2019-04-12 08:34:51
Agata Bugała EUFRAT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 07:55:21
2019-04-11 20:24:53
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 07:55:15
2019-04-11 20:24:13
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:36:51
2019-04-09 07:19:18
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 08:36:59
2019-04-09 07:17:53
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Baczyńska Marta TKJ Garbówek
S
O031995
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
5. Bernacińska Aleksandra BPK
1999 (MJ.)
Brak
6. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
7. Biczyk Elzbieta JKS Salio
S
Brak
8. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
9. Borecka Gabriela R&S Stable
2008 (Mł.)
brak
10. Borowiak Izabela Niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
11. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
12. Bugała Agata St. KJ Preria Wilkowice
S
O037388
13. Burnos Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O036136
14. Chaciak Julia JKS Salio
2009 (Mł.)
Brak
15. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
16. Chmaj Natalia
17. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
18. Chojnacka Basia brak
2009 (Mł.)
brak
19. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
20. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
21. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
22. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
23. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
24. Drechna Weronika Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
O045142
25. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O014362
26. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
27. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
28. Filipiak Karolina SKJ Horseprofi
2001 (J.)
3763218
29. Fisiak Marta BPK
S
O004344
30. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
31. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
32. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
33. Galińska Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
34. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
35. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
36. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
37. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (JM.)
O045964
38. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
39. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
40. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
41. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
O035305
42. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
43. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
44. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
45. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
46. Jassa Paulina FKJ Zbyszko
S
O004463
47. Jaworska Antonina Brak
2005 (JM.)
O043819
48. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
49. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
50. Kaźmierczak Maria Brak
2005 (JM.)
Brak
51. Klabisz Weronika Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
1999 (MJ.)
O044043
52. Kociołek Julia BPK
2000 (MJ.)
BRAK
53. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
54. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
brak
55. Kot Oliwia SKJ Horseprofi
2003 (J.)
brak
56. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
LZRWZJ/4185/19
57. Kotecka Malena SKJ Horseprofi
2007 (JM.)
brak
58. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
59. Krakowiak Jordan Oliwier JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
60. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
61. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
62. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
O048644
63. Kryczka Karolina JKS Oxer
1998 (MJ.)
O035602
64. Krysztofiak Nadia JKS Salio
2014 (Mł.)
-
65. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
brak
66. Kuźmińska Małgorzata KJ Jantar
S
brak
67. Lasota Aleksandra BPK
2005 (JM.)
brak
68. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
69. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
70. Lemański Michał Salio
S
O001208
71. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
72. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
73. Leszczyński Mateusz BPK
S
brak
74. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
75. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
brak
76. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
77. Lis Weronika Łódzki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
Brak
78. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
79. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
80. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
81. Machniewicz Aleksandra Brak
2012 (Mł.)
Brak
82. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
83. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
84. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
85. Marciniak Magdalena Brak
2007 (JM.)
Brak
86. Markiewicz Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O033077
87. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
88. Marszałek Agata Brak
S
Brak
89. Michalska Anna
90. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
91. Mikołajczyk Krzysztof AGRO AVES GAJEWNIKI
S
R000240
92. Milc Filip Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O036158
93. Miszczak Dalila Stajnia Grotniki
2001 (J.)
brak
94. Mitman Amelia JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (JM.)
O033513
95. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
96. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agri
2008 (Mł.)
O046352
97. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
98. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
99. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
100. Ostrowska Oliwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
101. Papis Joanna *
S
Brak
102. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
103. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
104. Pawelska Agnieszka Klub Jeździecki Amazonka
S
O034282
105. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
106. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
107. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
108. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
109. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
110. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
111. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
112. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
113. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
114. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
115. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
116. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
117. Skrobek Maria JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
118. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
119. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (MJ.)
O028768
10164031
120. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
121. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O036236
122. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
123. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
124. Szymańska Agnieszka brak
S
brak
125. Taczalska Maja Nie zrzeszona
2003 (J.)
Brak
126. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
127. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
128. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
129. Urbańska Natalia ...
2007 (JM.)
Brak
130. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
131. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
10160775
132. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
133. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
134. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
135. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
136. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
137. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
138. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
139. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
140. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (MJ.)
O022014
141. Zielińska Katarzyna LKJ Gabon Walewice
S
O008529
brak
142. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
143. Zych Vicky Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O036582
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

127

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Jarosław Nowakowski
B: ...
K025628 427270047913
2.

126

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
brak
3.

74

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026735 616009661386414
4.

59

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
5.

51

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
O: Arkadiusz Hamczyk
B: xxx
K024175 616013670100611
6.

134

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jarosław Górecki
B: Jarosław Górecki
Brak
7.

146

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Irches
M: Wygrana
O: Łukasz Wyszkowski
B: SK Prudnik
-- --
8.

26

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
9.

136

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
10.

25

ASHTON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Action-Breaker
M: Ashley S
O: Aleksandra Słuszniak-Marchwicka
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
Brak
11.

173

ASIK Huculska POL 2014 Wałach gniada/kuc:132 F: Włochaty
M: Amfa
O: Elżbieta Biczyk
B: Ewa Banasiak
Brak 616012590054814
12.

124

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak 009660062405
13.

182

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Don Cavallo
M: Armina
O: Justyna Pyziołek
B: -
- -
14.

161

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
15.

107

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018025 DE433331655510 105CD73
16.

78

BEAUTIFULL LADY Z Zangersheide BEL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
O: Sebastian Bąk
B: W. Malisart
brak 056015Z55686515
17.

36

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
18.

106

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
19.

155

BLACK JACK AK SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Blanche Z
O: Karolina Kryczka
B: Andrzej Kramer
K026500
20.

156

BONPARIS Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/169 F: Quito MB
M: Bonet
O: Piotr Kwapisz
B: Katarzyna Wąsiakowska
Brak POL007600093109
21.

153

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: SK RACOT
K025343
22.

159

BULOT KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Elżbieta Biczyk
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
23.

31

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
24.

64

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
25.

49

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
26.

45

CARIBOU HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
O: Joanna Rosicka-Tyszko
B:
K024574 DE421000206612
27.

89

CARLOS SP POL 2005 Wałach gniada F: Carbid II / Carbid
M: Sandroness / Sandro
O: Herbert Zych
B: Prywatna Stadnina Koni Hanowerskich
K009764 POL009630117505
28.

37

CASALI Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz siwa/168 F: Casall
M: Z-NewSunshine
O: Stanisław Marchwicki
B: Witold Szydełko
K026729 Brak
29.

184

CASSIMERO Holsztyńska POL 2014 Ogier skarogniada/170 F: Centurion
M: Nora VII
O: Agata Marszałek
B: Harbeck Thomas
brak brak DE421000138214
30.

110

CASSINJA SP POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini
M: Ara
O: Mariam Pervez
B: -
brak Pol666777886554578
31.

47

CEZAR Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/170 F: Czekan
M: Czara
O: Grzegorz Wypchlak
B: Piotr Nowak
K027352
32.

38

CHACCALL Oldenburg GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco
M: Chaccizia
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185006015
33.

12

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
34.

14

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
35.

186

CHARLESTON F:
M:
O:
B:
36.

16

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
37.

152

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B:
K010740 DE421000209804
38.

58

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
39.

2

CINDY GIRL Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Małgorzata Kołkowicz
B: -
brak
40.

132

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
41.

92

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
42.

123

COLOSOS HOL POL 2014 Wałach gniada/166 F: Cassini II
M: Zarin XV
O: Caroline Portman
B: Kosicki Ryszard
K026853 K026853
43.

135

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
44.

81

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
45.

195

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Julia Burnos
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
46.

183

CORJANA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
O: Kamil Suskiewicz
B: Witold Polowczyk
K018636 POL009610010408
47.

41

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam de revel
M: Visinaa
O: Magdalena Hałas
B: Brak
K014000
48.

178

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
49.

115

D'GOLD GIRL ZK SP POL 2014 Klacz siwa/168 F: Nice Boy
M: Dollar Girl H
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
brak brak
50.

119

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
51.

30

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
52.

181

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
53.

197

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
54.

122

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
55.

130

DAN MARK Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach gniada/mk:145 F: Drake
M: Diagnoza
O: Janusz Zuchora
B: Ryszard Szpar
brak 616POL13009527A
56.

60

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
57.

160

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassilio
M: Demeter / Czarownik
O: Grutza Gerard
B: Grutza Gerard
K022194
58.

125

DEKALOG Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Fagot
M: Dida
O: Krzysztof Zieliński
B: SK Walewice
K012817
59.

34

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
60.

57

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
61.

75

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
62.

65

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada/163 cm F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B: Małgorzata & Tomasz Siergiej
K015243 DE418180155809 104WI94
63.

131

DON NATHANIEL PP Deutsches Reit Pony POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:156 F: Der Harlekin B
M: Novella PP
O: IT Learnet
B: Procima SP. Zoo
K018290
64.

66

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Iner
M: Dorodna
O: Katarzyna Feret
B: Xx
Brak
65.

18

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
O: Zuzanna Poklewska-Parra
B: NN
0000 1234
66.

35

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
67.

118

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
68.

5

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
69.

27

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
70.

76

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
71.

167

EMI Typ Szlachetny POL 2009 Klacz inna/mk:155 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak 1097386419996610
72.

77

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
73.

55

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
74.

67

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
75.

79

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
O: M.K.
B: M.K.
brak 616009600207815
76.

17

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
O: Agata Bugała
B: SK Kalników
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
77.

143

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: WOS
K018719
78.

98

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
79.

56

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
80.

46

FIESTA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
O: Hubert Rosak
B: Jacek Gajowiak
brak POL013611085404
81.

113

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
82.

94

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
O: Julia Durkiewicz
B: Stutteri Ask
K026512 208333DW0906082
83.

71

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
84.

86

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
K018168 POL999590507804
85.

174

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
86.

176

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
87.

144

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
88.

105

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K026474 DE421000549514
89.

97

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
K019030 616 009 63 0148709
90.

111

GRAND CANTANIS SP POL 2014 Wałach siwa F: Cantanis Son
M: Gwadelupa
O: Karolina Filipiak
B: Krzysztof Beczkowski
Brak 616009591020214
91.

180

GRECJA Typ Prymitywny POL 2009 Wałach kara/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Ludmiła Siergiej Krysztofiak
B: Bogdan Malec
-- 616999630274209
92.

194

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: Garstka
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
KO14164
93.

104

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
94.

54

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
95.

8

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
O: Anna Pervez
B: brak
K023428
96.

40

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
97.

53

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
98.

112

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
O: Małgorzata Prochowska
B: Małgorzata Prochowska
brak brak
99.

116

HERSYLIA ZK SP POL 2013 Klacz siwa F: PAUILLAC DE MEIA LUA
M: HUSARIA
O: ZBIGNIEW KRUK
B: ZBIGNIEW KRUK
BRAK
100.

179

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
101.

99

I LOVE YOU Budzianowska POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
O: Anna Woźna
B: Leonid Loshakov
K009414 Brak 102NA83
102.

100

ILONUS Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/173 F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Ilona/ Windwurf
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
103.

52

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
O: Agata Dylewska
B: Gotowska Ewa
brak
104.

133

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
105.

193

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
106.

185

JAMES BOND F:
M:
O:
B:
107.

29

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
108.

187

JUST SO ESPECIALE KWPN 2014 Ogier gn. F: Entertainer / Warrant
M: Cha Cha Cha Special / Vittorio
O:
B:
LKGRPZJ/186/19 528003201402115
109.

175

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
110.

95

K-ZUZIA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Karino
M: Pasja
O: Małgorzata Wańkowska
B: brak
brak
111.

96

KALA SP POL 2013 Klacz izabelowata/mk:155 F: Koleś
M: Frezja
O: Wiesław Leszczyński
B: Marek Gic
brak
112.

120

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
113.

90

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
114.

93

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
115.

87

KINDER JAPE Pełna Krew Angielska POL 21.02.2012 Ogier gniada/164 F: Jape
M: Kanadyjka
O: Weronika Lis
B: Krzysztof Litwiniak
Brak 225/2013
116.

103

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
Brak 616009530126015
117.

80

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
118.

61

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
119.

15

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
120.

157

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Kalina
O: Generoforma sp.z o.o.
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672
121.

28

LAVITA - L SP POL 2010 Klacz gniada F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Liberski Jan
B: Liberski Jan
K018953
122.

85

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
123.

154

LEONARDO ZOF MŁP POL 2008 Wałach F: DIABEŁEK
M: LEADY
O: KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK
B: STANISŁAW ZARĘBA
K013457
124.

170

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
O: Joanna Pierzchała
B: Lublin
Brak
125.

42

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
K027200
126.

189

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
127.

4

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
K024566 DE433330857412
128.

63

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
129.

169

MARICA Kuc Felinski POL 9.04.2011 Klacz tarantowata/132 F: Wiedźmin PonySport
M: Mirabela
O: JKSSalio
B: Violetta Lipowska
Brak Brak
130.

114

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Rumianek / Orkisz
M: Miranda / Czuwaj
O: Marcin Helbich
B: Mirosław Sadowski
K011139 POL009590018306
131.

39

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
132.

147

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
--
133.

50

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
134.

145

MIRADOR Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Huzar
M: Miranda
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
Brak
135.

72

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
136.

21

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
137.

22

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
138.

88

MY LITTLE PONY NN POL 2012 Klacz skarogniada/mk:156 F: NN
M: NN
O: ŁKJ
B: NN
brak
139.

164

MYSZA Konik Polski POL 2004 Klacz inna/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Mordaka
B: nn
K020706 616999590528304
140.

137

NIKE Typ Szlachetny POL 16.03.2008 Klacz inna/165 F: Ido II
M: Miśka
O: Viktoria Albrych
B: Viktoria Albrych
brak 616999590338208
141.

20

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
142.

44

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
O: EuroHorse
B: Fredrrick Engels
K024575 056002W00304505
143.

82

NOORDERROT ORPHA Kuc Walijski Sekcji B POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:126 F: Glansevin Graffiti
M: Romy
O: Karolina Garbowska
B: Alina Kujawa-Kroll
brak 5280170400667
144.

48

NOTIS SP POL 2010 Wałach gniada/175cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nota
O: Grzegorz Wypchlak
B: .
K023682
145.

73

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026734 616009661386214
146.

140

PAMELA II SP POL 2009 Klacz kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma / Calderon
O: Julia Burnos
B: Remigiusz Makowski
K015473 616009661129809
147.

19

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
Brak
148.

196

PASCAL S SP POL 2009 Ogier F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
616009590104309
149.

102

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
150.

192

PERŁA WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Kreol
M: Poza
O: ŁKJ
B: Artur Telicki
brak
151.

43

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
152.

177

PODIAVOLA SP POL 2010 Wałach siwa F: Condiavolo
M: Pot Marigola / Corland
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K021639
153.

162

PRIMA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Yekus
M: Perła
O: W. Głowacka
B: Zzz
09901 ??
154.

70

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011661
155.

163

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
156.

165

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
157.

101

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: CORIANO'S ASS
M: RAPHAELLA P
O: MARTA FISIAK
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00085 14
158.

172

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
159.

150

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada/172 F: Activ
M: Remonta
O: Patrycja Kossakowska
B: Michał Trzopek
brak
160.

151

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Rosa Fama / Fanimo
B:
K012388 POL009670142607
161.

68

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Michalska
K025030 616009540095111
162.

168

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
163.

13

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Sława / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
164.

69

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
165.

129

SALKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/163 F: Meteor
M: Sonia
O: Patrycja Kaźmierczak
B: Mieczysław Gaworczyk
brak pol 007 59 01535 05
166.

166

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
167.

109

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
168.

33

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
169.

158

SEXAPPEAL SP POL 2008 Ogier F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak
170.

24

SILVANA SP POL 2011 Klacz gniada F: Wencco
M: Satyna
O: Stanisław Marchwicki
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
171.

142

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
172.

138

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
O: Jks salio
B: Nn
Brak
173.

198

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: CONCORAL
M: GOLDEN LADU
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727
174.

62

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
175.

7

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If du reverdy
M: Szlachta
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
176.

108

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Violetta Kania
B: Nn
Brak
177.

23

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
178.

91

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
179.

83

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
180.

171

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
181.

32

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
182.

149

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: Łukasz Wyszkowski
B: SK Prudik
-- 616006690058213
183.

84

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
184.

139

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
185.

148

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
O: Łukasz Wyszkowski
B: SK Prudnik
-- 616006690058613
186.

188

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
187.

141

ZILOKE Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
50
SUM:
50.00
Garstka Dariusz KJ SO Łąck
50
300
SUM:
350.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
50
SUM:
50.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
50
SUM:
50.00
Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
175
SUM:
175.00
Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
125
SUM:
125.00
Lemański Michał Salio
25
SUM:
25.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
50
150
SUM:
300.00
Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
75
SUM:
75.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
100
SUM:
100.00
Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
50
150
150
SUM:
350.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
50
50
250
SUM:
350.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
400
150
125
50
SUM:
775.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
50
SUM:
50.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
25
50
50
50
50
75
100
SUM:
400.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
200
250
50
175
100
SUM:
775.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
250
400
200
SUM:
850.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
DACOLINO (119)
2019-04-27
18
2019-04-27
13
2019-04-28
2019-04-28
Baczyńska Marta
TKJ Garbówek
ROSOMAK (68)
2019-04-27
48
2019-04-27
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-04-27
6
50
2019-04-27
13
2019-04-28
2019-04-27
30
2019-04-27
2019-04-28
31
2019-04-28
2019-04-27
1
2019-04-27
36
2019-04-28
45
2019-04-28
27
2019-04-27
1
2019-04-27
39
2019-04-28
3
2019-04-28
8
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-28
17
2019-04-28
27
2019-04-27
46
2019-04-27
46
2019-04-28
24
2019-04-28
27
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (31)
2019-04-27
2019-04-28