Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Otwarte Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 18-19.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:55:16
2019-05-16 20:54:55
Zuzanna Olawińska DALIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:26:56
2019-05-16 18:46:42
Izabela Borowiak EMI
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:34:33
2019-05-16 17:39:25
Martyna Kosior LOTKA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:25:43
2019-05-16 17:35:40
Natalia Płuciennikowska SKIPPER
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:25:46
2019-05-16 17:32:37
Zuzanna Wiśniewska MARICA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:25:48
2019-05-16 17:31:44
Zuzanna Wiśniewska RUDA GWIAZDKA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:25:51
2019-05-16 17:30:48
Julia Olszewska REWIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:25:54
2019-05-16 17:30:18
Klaudia Justyńska REWIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:25:56
2019-05-16 17:29:28
Jordan Krakowiak ASIK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:16:59
2019-05-16 16:09:06
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:04:17
2019-05-16 15:04:10
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:01:28
2019-05-16 14:51:48
Piotr Ziębicki AMIGO
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:01:29
2019-05-16 14:51:14
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:01:31
2019-05-16 14:50:29
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:02
2019-05-16 13:53:59
Paweł Strzechowski BIZU BIZU
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:04
2019-05-16 13:53:04
Ewa Strzechowska ZINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:06
2019-05-16 13:28:56
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:07
2019-05-16 13:28:02
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:08
2019-05-16 13:26:39
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:10
2019-05-16 13:22:39
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:05:06
2019-05-16 11:06:57
Urszula Kruszewska FRESZ OLI
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:05:08
2019-05-16 11:06:02
Klara Ohme KAZIK
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:05:11
2019-05-16 11:04:35
Zosia Lewandowska CARMEN
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:05:13
2019-05-16 10:52:37
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:05:16
2019-05-16 10:52:19
Alicja Olaszek VOLUTA PONYSPORT
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:05:18
2019-05-16 09:15:00
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:25:12
2019-05-16 08:16:19
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 23:10:56
2019-05-15 23:00:01
Dagmara Willamowicz LILLY
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 23:11:01
2019-05-15 22:38:17
Ewa Kasińska TALINA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:04:25
2019-05-15 20:38:46
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:32:54
2019-05-15 20:26:09
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:32:57
2019-05-15 20:03:36
Alicja Lasota ZILOKE
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:32:59
2019-05-15 20:00:50
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:33:02
2019-05-15 19:59:25
Magdalena Lasota ZILOKE
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:33:05
2019-05-15 19:52:14
Aneta Klawe IL DE FONSE
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:33:08
2019-05-15 18:48:24
Karolina Kryczka BLACK JACK AK
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:56:47
2019-05-15 13:58:36
Jagoda Jaworska PERŁA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:56:52
2019-05-15 13:15:48
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:56:55
2019-05-15 13:15:06
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:57:02
2019-05-15 13:14:19
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 15:04:05
2019-05-15 09:13:57
Lena Michalska FIESTA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:04:19
2019-05-15 09:07:07
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:04:22
2019-05-15 09:06:09
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:29:46
2019-05-14 21:39:16
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:29:49
2019-05-14 21:38:10
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:22:59
2019-05-14 21:20:40
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:23:04
2019-05-14 20:58:01
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:23:07
2019-05-14 19:17:35
Mirosław Piwko CELENTANA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:05:49
2019-05-14 15:55:07
Dawid Kotecki SYNONIM "M"
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:05:52
2019-05-14 15:52:18
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 15:09:57
2019-05-14 14:57:01
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 15:09:59
2019-05-14 14:37:22
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 13:18:06
2019-05-14 13:13:04
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:43:21
2019-05-14 09:22:46
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:43:24
2019-05-14 08:07:06
Oliwia Kot PLAMKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 23:21:32
2019-05-13 22:55:43
Julia Durkiewicz FOR JOY ASK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 23:21:36
2019-05-13 20:47:06
Weronika Lis KINDER JAPE
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 23:21:39
2019-05-13 20:44:09
Maria Kuzańska DOMINO
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:34:22
2019-05-13 19:22:48
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:21:46
2019-05-13 19:21:14
Marta Szkiela HARNAŚ
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:27:48
2019-05-13 14:20:08
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:50:42
2019-05-13 10:25:01
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:33
2019-05-13 09:14:55
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:38
2019-05-13 09:07:40
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:42
2019-05-13 08:45:30
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:45
2019-05-13 08:45:04
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:48
2019-05-13 08:44:28
Gabriela Borecka HELGA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:51
2019-05-13 08:42:33
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:56
2019-05-13 08:34:41
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:44:59
2019-05-13 08:34:07
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:04
2019-05-13 08:33:12
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:07
2019-05-13 08:32:24
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:10
2019-05-13 08:31:46
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:14
2019-05-13 08:31:14
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:25
2019-05-13 08:30:39
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 15:15:50
2019-05-13 08:29:57
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:32
2019-05-13 08:29:12
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:35
2019-05-13 08:28:33
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:39
2019-05-13 08:27:58
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:42
2019-05-13 08:27:13
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:45:46
2019-05-13 08:26:25
Sebastian Bąk BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:20:55
2019-05-13 00:23:20
Irena Laprus OKAZ
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 23:29:53
2019-05-12 22:14:01
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 23:29:56
2019-05-12 21:24:39
Ewa Kasińska LOVE SURPRISE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 23:29:59
2019-05-12 21:23:44
Ewa Kasińska ELVIS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 08:55:28
2019-05-11 20:39:46
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:37:38
2019-05-11 10:04:19
Katarzyna Feret DORKA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 09:09:55
2019-05-10 23:34:52
Paulina Lewandowska MY LITTLE PONY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 09:09:58
2019-05-10 23:33:15
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 20:32:41
2019-05-10 15:58:20
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:57:23
2019-05-10 14:02:58
Klaudia Niedzielska ROY DE SEMILLY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:39:14
2019-05-10 06:48:12
Vicky Zych CARLOS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:39:17
2019-05-09 22:19:22
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:39:26
2019-05-09 21:51:47
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:39:32
2019-05-09 21:04:17
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:39:36
2019-05-09 21:03:23
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:39:38
2019-05-09 21:01:01
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:56:39
2019-05-09 19:09:19
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:56:42
2019-05-09 18:31:50
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:56:46
2019-05-09 14:30:49
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:56:49
2019-05-09 14:30:07
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:56:52
2019-05-09 14:29:13
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:24:35
2019-05-09 11:11:26
Alicja Murakowska ANGUS
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:24:37
2019-05-09 11:09:43
Alicja Murakowska REDWIN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:24:40
2019-05-09 10:23:22
Beata Biczysko DOSIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:24:42
2019-05-09 09:56:42
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:24:45
2019-05-09 09:21:32
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:24:47
2019-05-09 09:20:02
Beata Biczysko CHARITA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:43:39
2019-05-09 07:03:03
Tomasz Kwapisz JOY OF LIFE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:48:10
2019-05-08 21:08:34
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:48:15
2019-05-08 15:51:11
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:48:17
2019-05-08 14:12:17
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:56:36
2019-05-08 09:32:21
Julia Kempska AVANTI
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:56:39
2019-05-08 09:20:44
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 17:55:26
2019-05-07 10:47:30
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:41:37
2019-05-05 22:54:29
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 22:16:35
2019-05-05 21:51:09
Mateusz Maćczak DEREK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:01:32
2019-05-04 16:25:56
Joanna Janiszewska ŁOTSON
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 02:24:57
2019-05-02 18:51:12
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 02:25:01
2019-05-02 18:48:56
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 02:25:05
2019-05-02 18:48:14
Karolina Rychter THIMOTE
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:27:51
2019-05-02 18:47:56
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 02:25:18
2019-05-02 18:46:07
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:27:56
2019-05-01 23:56:40
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:54:19
2019-05-01 23:55:32
Anna Woźna I LOVE YOU
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:54:22
2019-05-01 20:46:22
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:54:25
2019-05-01 20:41:45
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anszpergier Dorota Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O035543
2. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
3. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
4. Badora Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
PZJ: B(III) LZPZJ/1524/19
5. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
6. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
7. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
8. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
9. Borecka Gabriela R&S STABLES
2008 (Mł.)
brak
10. Borowiak Izabela Niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
11. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
12. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
13. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
14. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
15. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
16. Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O014362
17. Fisiak Marta BPK
S
O004344
18. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
19. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
20. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
21. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
22. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
23. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
24. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
25. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
26. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
27. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
28. Janiszewska Joanna Łódzki KJ
S
O028132
29. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
30. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
31. Jaworska Jagoda ŁKJ
1999 (MJ.)
O028676
32. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
33. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
34. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
35. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
Brak
36. Kempska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2002 (J.)
0047298
37. Klawe Aneta KJ Agri
S
O025805
38. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
39. Kosior Martyna JKS Salio
2006 (JM.)
Brak
40. Kot Oliwia SKJ Horseprofi
2003 (J.)
brak
41. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
42. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
43. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
44. Krakowiak Jordan JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
45. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
46. Kryczka Karolina JKS Oxer
1998 (MJ.)
O035602
47. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
48. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
49. Kuzańska Maria Stajnia Grotniki
2002 (J.)
brak
50. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
51. Kwapisz Tomasz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O050092
52. Laprus Irena Stowarzyszenie R&S Stables
S
O019218
53. Lasota Alicja BPK
2008 (Mł.)
brak
54. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
55. Lasota Magdalena BPK
2010 (Mł.)
brak
56. Lemański Michał Agro Aves Gajewniki
S
00000
57. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
58. Lewandowska Zosia Kj horse Profi
2006 (JM.)
Brak
59. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
60. Lis Weronika Łódzki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
Brak
61. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
62. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
63. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
64. Machniewicz Aleksandra St. R&S STABLES
2012 (Mł.)
Brak
65. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
66. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
67. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
68. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
69. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
70. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
71. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
72. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
73. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
74. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agri
2008 (Mł.)
O046352
75. Niedzielska Klaudia KJ UNIGLOB GOZDÓW
2001 (J.)
O041192
76. Ohme Klara KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
77. Olaszek Alicja De La Sens
2009 (Mł.)
brak
78. Olawińska Zuzanna KS horse profi
2005 (JM.)
Brak
79. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
80. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
81. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
82. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
83. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
84. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
85. Pięta Nikola
86. Piwko Mirosław Bez przynależności klubowej
S
O001611
87. Płuciennikowska Natalia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
88. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
89. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
90. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
91. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
92. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
93. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
94. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
O006758
95. Strzechowska Ewa JKS Salio
S
o001653
96. Strzechowski Paweł JKS Salio
S
O001625
97. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
98. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
99. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
100. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
101. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
102. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
103. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
104. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
105. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
106. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (MJ.)
O022014
107. Zakrzewski Lucca Bractwo Konne sw Marcina
2005 (JM.)
none
108. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
109. Ziębicki Piotr BPK kuj-pom
S
brak
110. Zych Vicky Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O036582
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

124

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
brak
2.

123

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
O: Piotr Ziębicki
B: Piotr Ziębicki
brak
3.

33

ANGUS WLKP POL 2006 Wałach gniada/170 F: /
M: /
O: Łukasz Siekierski
B: Joanna Gościniak
K027763 brak
4.

70

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
5.

24

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
6.

133

ASIK Huculska POL 2014 Wałach gniada/kuc:132 F: Włochaty
M: Amfa
O: Elżbieta Biczyk
B: Ewa Banasiak
Brak 616012590054814
7.

17

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
8.

26

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
K015220 POL999590240206
9.

46

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
O: Michał Buzała
B: -
K021456 616007610161912
10.

77

BEAUTIFULL LADY Z Zangersheide BEL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
O: Sebastian Bąk
B: W. Malisart
brak 056015Z55686515
11.

117

BIZU BIZU SP POL 2008 Klacz F: Nobody
M: Bretania
O: Paweł Strzechowski
B: Paweł Strzechowski
k019915
12.

108

BLACK JACK AK SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Blanche Z
O: Karolina Kryczka
B: Andrzej Kramer
K026500
13.

43

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
14.

78

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
15.

44

CARLOS SP POL 2005 Wałach gniada F: Carbid II / Carbid
M: Sandroness / Sandro
O: Herbert Zych
B: Prywatna Stadnina Koni Hanowerskich
K009764 POL009630117505
16.

113

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
17.

94

CELENTANA DSP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Levistano/Levisto Z
M: Cyferka/Correro
O: Mirosław Piwko
B: SK Bielin
brak DE456-5702351-10
18.

52

CHACCALL Oldenburg GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco
M: Chaccizia
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185006015
19.

153

CHALLENGE PICOBELLO Z Z. 2013 Ogier gn. F: Contact vd Heffinck
M: Only Picobello Z
O:
B:
K024582 056015Z55805613
20.

38

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
21.

141

CHARLESTON sp 2014 Wałach gn. F: Quaterback
M: Chanel/Landor
O:
B:
K027777 616009590014714
22.

71

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
23.

139

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
24.

76

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
25.

99

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
26.

1

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
27.

135

DALIA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa
O: Marcin olawinski
B: Stadnina koni iwno
Brak 616006610076511
28.

69

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
29.

23

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
30.

61

DESTINO Małopolska POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
brak
31.

66

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
32.

56

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
33.

84

DOMINO WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:160 F: Mariasz
M: Domena
O: Agata Sibilska-Woźniacka
B: Agata Sibilska-Woźniacka
brak POL007610113405
34.

35

DOSIA KUC POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: Nn
O: Zuzanna Poklewska-Parra
B: NN
0000 1234
35.

91

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
36.

88

EASTER GREY Malopolska POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
O: Marek Zakrzewski
B: Marek Zakrzewski
616006630086010 616006630086010
37.

14

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Rasch (Rekrut)
M: Echeveria
O: Dorota Anszpergier
B: MK Stadnina Koni Filice
K023589 616009600246813
38.

101

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
brak
39.

85

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
40.

19

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
41.

134

EMI Typ Szlachetny POL 2009 Klacz inna/mk:155 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak 1097386419996610
42.

74

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
43.

67

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
44.

150

ERQUY PENGUIGNON s.f. 2014 Ogier gn. F: Lux Z
M: Version D'Iscla
O:
B:
K026095 14551079J
45.

75

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
O: M.K.
B: M.K.
brak 616009600207815
46.

21

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
47.

137

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: WOS
K018719
48.

152

EYE CATCHER KWPN 2009 Klacz gn. F: Nabab de Reve
M: Tolia
O:
B:
104ZS80 528003200911877
49.

127

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
50.

68

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
51.

97

FIESTA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:100 F: Szaman /
M: Flora /
O: Hubert Rosak
B: Jacek Gajowiak
brak POL013611085404
52.

28

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
53.

64

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
54.

79

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
55.

138

FLAP F:
M:
O:
B:
56.

82

FOR JOY ASK Duńska Gorąca Krew POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: For Enjoy Ask Z
M: Kaja 15
O: Julia Durkiewicz
B: Stutteri Ask
K026512 208333DW0906082
57.

111

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
58.

80

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
K020664
59.

47

GENEO SP POL 2005 Wałach gniada/- F: Qumball / Kimball
M: Guera / Winner
O: Paweł Binek
B: -
K015294 POL009640029805
60.

39

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
61.

109

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
K018168 POL999590507804
62.

147

GOLDEN BOY SP 2014 Wałach gn. F: Farmer
M: Goldmarie
O:
B:
K027687
63.

89

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
64.

42

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Włodarski Bartłomiej
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
65.

125

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
66.

63

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
67.

81

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
68.

65

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
69.

30

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
O: Małgorzata Prochowska
B: Małgorzata Prochowska
brak brak
70.

151

HERE I AM KWPN 2012 Wałach siwa F: Untouchable/Hors la Loi II
M: Deliah/Mr. Blue
O:
B:
K024583 528003201207163
71.

98

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
72.

16

I LOVE YOU Budzianowska POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
O: Anna Woźna
B: Leonid Loshakov
K009414 Brak 102NA83
73.

107

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
74.

40

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
75.

114

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
76.

142

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
77.

27

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Karolina Dryńska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
78.

140

JAMES BOND HX KWPN 2014 Ogier c.kaszt. F: Douglas/Darco
M: Trezebees/Cash
O:
B:
K027603 528003201407209
79.

92

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
80.

32

JOY OF LIFE SP POL 2008 Klacz gniada F: SIR ROBIN
M: JAGONDA
O: Tomasz Kwapisz
B: Nina Bielecka
K013379 616009590178408
81.

54

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
82.

112

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
83.

83

KINDER JAPE Pełna Krew Angielska POL 21.02.2012 Ogier gniada/164 F: Jape
M: Kanadyjka
O: Weronika Lis
B: Krzysztof Litwiniak
Brak 225/2013
84.

73

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
85.

11

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
86.

29

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
O: Aneta Badora
B: Jan Sołtysiak-
PZJ LKPZJ/5878/19 616007610168410
87.

57

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
88.

93

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
89.

110

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada/158 F: Cedrus
M: Lilja
O: Zuzanna polinceusz
B: Krzysztof kulik
Brak 007 59 00695 04
90.

96

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
91.

15

LOTKA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:122 F: Benedykt
M: Barbórka
O: Magdalena Kosior
B: Józef Wiśniewski
Brak 61661125215
92.

144

LOTOS MŁP POL 2013 Ogier gniada F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
O: Jacek Maciak
B: SK Walewice
K023828 616006591044713
93.

58

LOVE SURPRISE TRK POL 2012 Klacz gniada F: Paquito Go
M: La Strada/Machandel
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K026294
94.

45

LUGANO Niem.sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z
M: Kosakenbraut
O: Marcin Matelski
B: NIemcy
K025816 DE456370005012
95.

22

ŁOTSON WLKP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Dargon /
M: Łotwa / Łan
O: Joanna Janiszewska
B: Joanna Florczak
K014813 POL007590110107
96.

119

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
97.

130

MARICA Kuc Felinski POL 9.04.2011 Klacz tarantowata/132 F: Wiedźmin PonySport
M: Mirabela
O: JKSSalio
B: Violetta Lipowska
Brak Brak
98.

87

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
99.

53

MY LITTLE PONY NN POL 2012 Klacz skarogniada/mk:156 F: NN
M: NN
O: ŁKJ
B: NN
brak
100.

20

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
101.

41

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
102.

149

NIXON JS BWP 2013 Wałach c.gn. F: Kannan/Voltaire
M: Dorina JS/Thunder van de Zuuth
O:
B:
K024581 056002W00304507
103.

148

NOBLE LADY hol. 1998 Klacz siwa F: Corrado I
M: F-Landlady
O:
B:
K010975 210264598
104.

60

OKAZ Typ Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/175 cm F: Konig Sobieski
M: Olimpia
O: Irena Laprus
B: Ryszard Michał Kowalik
K020833 POL 999 67 00680 08
105.

50

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
O: -
B: SK Liski
- -
106.

100

PERŁA Wielkopolska POL 2007 Klacz siwa/170 F: Kreol
M: Poza
O: Łódzki Klub Jeździecki
B: Artur Telicki
Brak Brak
107.

25

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
108.

86

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
109.

116

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada/- F: Le Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572 POL009600109506
110.

145

RAVEL SP POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Rosalia
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
brak
111.

62

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: CORIANO'S ASS
M: RAPHAELLA P
O: MARTA FISIAK
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK 616 009 61 00085 14
112.

34

REDWIN HOL POL 1996 Wałach kasztanowata/167 F: /
M: /
O: Ireneusz Siekierski
B: Blomberg Herman
brak brak
113.

31

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
114.

132

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
115.

51

ROY DE SEMILLY SP POL 2015 Wałach kara/170 F: TALENT CHARBONIERE / DIAMANT DE SEMILLY
M: ROMINA / LANDINO
O: KLAUDIA NIEDZIELSKA
B: IRENEUSZ SKOWROŃSKI
K027294 616009590076015
116.

131

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
117.

37

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Sława / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
118.

49

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
119.

120

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
120.

103

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
121.

18

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
122.

102

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
123.

128

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak brak
124.

121

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
125.

106

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
126.

129

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
O: Jks salio
B: Nn
Brak
127.

122

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-blue
M: Sonatina
O: P. Wiesse
B: P.Wiesse
Brak Brak
128.

72

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
129.

90

SYNONIM M SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Pluspunkt
M: Sylwia
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K015433 616009690026205
130.

136

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If du reverdy
M: Szlachta
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
131.

95

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
O: Sylwester Majdziński
B: Jerzy Stańczak
K013497 POL009590057706
132.

104

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Violetta Kania
B: Nn
Brak
133.

48

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
134.

115

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: NICO-K
M: VIVA
O: Paweł Olaszek
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL 013 57 00282 06
135.

36

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
136.

126

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
137.

143

ZEPP Z ZANG NED 2011 Wałach ciemnogniada F: Zandor Z / Zeus
M: Susy Gold / Lux
O: Stal Hendrix
B: Paul Hendrix
K023023 056015Z55646711
138.

105

ZILOKE Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
139.

118

ZINA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Kaliniec
M: Zyrikana
O: Ewa Strzechowska
B: Paweł Strzechowski
k019916
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
150
50
150
400
SUM:
750.00
Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
50
SUM:
50.00
Durkiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
25
SUM:
25.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
100
125
50
SUM:
275.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
50
50
SUM:
100.00
Garstka Dariusz KJ SO Łąck
300
SUM:
300.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
50
50
50
50
200
400
200
250
100
SUM:
1350.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
75
50
SUM:
125.00
Lemański Michał Agro Aves Gajewniki
50
50
SUM:
100.00
Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
75
50
SUM:
125.00
Matelski Marcin KJ Dilmar
150
250
300
175
150
SUM:
1025.00
Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
250
100
SUM:
350.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
100
50
50
SUM:
200.00
Strzechowska Ewa JKS Salio
125
175
SUM:
300.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
50
SUM:
50.00
Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
25
SUM:
25.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
50
50
50
250
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EASY MK (14)
2019-05-18
2019-05-18
21
2019-05-18
2019-05-19
26
2019-05-19
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2019-05-19
2019-05-19
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (21)
2019-05-18
23
2019-05-18
2019-05-19
4
2019-05-19
Badora Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (29)
2019-05-18
2019-05-18
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-05-18
1
2019-05-18
7
2019-05-19
19
2019-05-19
2019-05-18
12
2019-05-18
18
2019-05-19
14
2019-05-19
18
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
17
2019-05-19
12
2019-05-18
31
2019-05-18
26
2019-05-19
21
2019-05-19
2019-05-18
1
2019-05-18
33
2019-05-19
1
2019-05-19
19
2019-05-18
2
150
2019-05-18
7
50
2019-05-19
3
150
2019-05-19
1
400
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
DOSIA (35)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
19
2019-05-19
21
SAGA (37)
2019-05-18
28
2019-05-18
2019-05-19
19
2019-05-19
18
CHARITA (38)
2019-05-18
25
2019-05-18
2019-05-19
17
2019-05-19
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (116)
2019-05-18
16
2019-05-18
27
2019-05-19
12
2019-05-19
17
Borecka Gabriela
R&S STABLES
HELGA (65)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
8
2019-05-19
7
Borowiak Izabela
Niezrzeszony
EMI (134)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-05-18
12
2019-05-18
6
50
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2019-05-18
11
2019-05-18
2019-05-19
11
2019-05-19
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
2019-05-18
1
2019-05-18
24
2019-05-18
2019-05-19
3
2019-05-19
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (36)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (27)
2019-05-18
28
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
Durkiewicz Julia
Łódzki Klub Jeździecki
2019-05-18
8
25
2019-05-18
2019-05-19
10
2019-05-19
18
Fisiak Marta
BPK
2019-05-18
9
2019-05-18
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (40)
2019-05-18
10
2019-05-18
2019-05-19
7
2019-05-19
2019-05-19
15
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-05-18
4
100
2019-05-18
13
2019-05-19
3
125
2019-05-19
6
50
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-05-19
30
2019-05-19
18
2019-05-19
20
2019-05-18
2019-05-18
4
50
2019-05-19
6
50
2019-05-19
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
GERONIMO (109)
2019-05-18
2019-05-18
4
2019-05-18
20
2019-05-19
2019-05-19
13
2019-05-19
12
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (11)
2019-05-18
23
2019-05-18
33
2019-05-18
2019-05-19
31
2019-05-19
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-05-18
2
300
2019-05-19
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (24)
2019-05-18
2019-05-18
12
Grad Alicja
bpk
GREGORY (125)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
EDITT-P (101)
2019-05-18
5
50
2019-05-18
5
50
2019-05-19
5
50
2019-05-19
6
50
SENIOR (102)
2019-05-18
2
200
2019-05-18
1
400
2019-05-19
2
200
2019-05-19
3
250
SANPRESSA (103)
2019-05-18
15
2019-05-18
17
2019-05-19
20
2019-05-19
4
100
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-05-18
9
2019-05-18
10
2019-05-19
2019-05-19
Janiszewska Joanna
Łódzki KJ
ŁOTSON (22)
2019-05-18
27
2019-05-18
16
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-05-18
1
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
1
2019-05-18
23
2019-05-19
2019-05-19
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2019-05-19
2019-05-19
Jaworska Jagoda
ŁKJ
PERŁA (100)
2019-05-18
23
2019-05-18
33
Jończyk Amelia
bpk
2019-05-18
1
2019-05-18
1
Justyńska Klaudia
JKS Salio
REWIA (132)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
2019-05-18
22
2019-05-18
20
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
TALINA (104)
2019-05-18
1
2019-05-19
9
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
RAVEL (145)
2019-05-18
18
2019-05-18
Kempska Julia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
AVANTI (26)
2019-05-18
22
2019-05-18
2019-05-19
24
2019-05-19
Klawe Aneta
KJ Agri
2019-05-18
31
2019-05-18
9
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
EXODUS-W (137)
2019-05-19
2019-05-19
Kosior Martyna
JKS Salio
LOTKA (15)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-18
2019-05-18
1
Kot Oliwia
SKJ Horseprofi
PLAMKA (86)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (91)
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-19
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (64)
2019-05-18
33
2019-05-18
1
2019-05-18
23
2019-05-19
23
2019-05-19
2019-05-19
Krakowiak Jordan
JKS Salio
ASIK (133)
2019-05-18
1
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-18
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
FRESZ OLI (111)
2019-05-19
2019-05-19
Kryczka Karolina
JKS Oxer
2019-05-19
2019-05-19
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2019-05-18
2
2019-05-18
2019-05-19
5
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-05-18