Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY REGIONALNE SALIO
JKS SALIO, 13-14.07.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:31
2019-07-12 10:57:20
Anna Sobala HAKUMBA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50cm Dokładności
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:34
2019-07-12 10:48:15
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:59:36
2019-07-12 10:47:07
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:06
2019-07-11 22:43:34
Maja Milska PERSPEKTYWA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:11
2019-07-11 22:38:17
Blanka Milska MARICA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:15
2019-07-11 22:36:46
Izabela Borowiak EMI
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:20
2019-07-11 22:36:00
Weronika Zawisza P LADY M
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:25
2019-07-11 22:35:22
Nina Lemlich RUDA GWIAZDKA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:29
2019-07-11 22:34:24
Zofia Koszek SKIPPER
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:33
2019-07-11 22:24:00
Natalia Płuciennikowska RUDA GWIAZDKA
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:37
2019-07-11 22:23:09
Zuzanna Wiśniewska SKIPPER
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:41
2019-07-11 22:22:14
Julia Olszewska TEXAS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:45
2019-07-11 22:20:55
Jordan Krakowiak HEBE
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:50
2019-07-11 22:13:29
Klaudia Justyńska REWIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 18:33:16
2019-07-11 18:29:17
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 18:33:20
2019-07-11 18:27:32
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 18:33:23
2019-07-11 18:26:05
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 18:33:26
2019-07-11 18:25:07
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 18:33:29
2019-07-11 18:24:14
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 18:33:32
2019-07-11 18:22:39
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 17:42:33
2019-07-11 17:37:37
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:37:47
2019-07-11 14:56:09
Klaudia Niedzielska SONATINA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL 50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 14:40:51
2019-07-11 14:38:36
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 14:24:52
2019-07-11 14:24:45
Nadia Krysztofiak GRECJA
  • 1x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 12:47:45
2019-07-11 12:05:09
Magdalena Kotfasińska BARYTON
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 12:47:47
2019-07-11 12:03:52
Marysia Kotfasińska HAKUMBA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50cm Dokładności
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:37:38
2019-07-11 09:35:45
Jarosław Górecki ARABELLA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:44:38
2019-07-10 21:34:25
Natalia Stasiak SYNAMI
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:39:40
2019-07-10 20:10:10
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:39:44
2019-07-10 20:08:24
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:39:47
2019-07-10 20:07:13
Wiktoria Troć PASCAL S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:57:42
2019-07-10 18:49:10
Alicja Gabrysiak ARCAN
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:26:54
2019-07-10 18:04:30
Joanna Rosicka-Tyszko SUBOCZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:59:57
2019-07-10 17:47:15
Michał Tyszko VENI VIDI VICI
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:00:00
2019-07-10 17:46:41
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:00:02
2019-07-10 17:45:59
Joanna Rosicka-Tyszko COLOSOS
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:00:05
2019-07-10 17:45:25
Joanna Rosicka-Tyszko NACORADO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:00:08
2019-07-10 17:35:04
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:30:22
2019-07-10 15:58:30
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:30:25
2019-07-10 15:57:34
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:30:27
2019-07-10 15:56:40
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:30:30
2019-07-10 15:55:58
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:37:53
2019-07-10 15:55:11
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:30:34
2019-07-10 15:53:46
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 13:42:16
2019-07-10 13:35:16
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:51:29
2019-07-10 12:47:01
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:30:51
2019-07-10 12:29:04
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:30:54
2019-07-10 12:28:29
Antoni Szmytka EROS D’HOYO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 10:38:57
2019-07-10 10:38:04
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 10:31:33
2019-07-10 10:13:34
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:55:07
2019-07-10 08:46:34
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:55:10
2019-07-10 08:42:41
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 07:37:36
2019-07-10 07:29:27
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:30:37
2019-07-09 22:57:18
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:32:31
2019-07-09 22:04:39
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką O Nagrodę Firmy Agroskład Art 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 15:05:09
2019-07-09 15:05:02
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 15:05:14
2019-07-09 15:04:17
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 15:05:17
2019-07-09 15:03:50
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 15:05:20
2019-07-09 15:03:18
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 11:00:20
2019-07-09 10:43:47
Wiktor Helbich PANTONINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 10:38:15
2019-07-09 10:22:47
Oliwia Kot PLAMKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL 50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 10:38:17
2019-07-09 10:21:47
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 18:14:52
2019-07-08 18:06:43
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:04:07
2019-07-08 11:51:25
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:04:09
2019-07-08 11:50:34
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:41:51
2019-07-08 09:22:30
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką O Nagrodę Firmy Agroskład Art 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 07:32:57
2019-07-08 03:11:54
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 07:33:00
2019-07-08 01:16:46
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 22:21:48
2019-07-07 22:21:17
Julia Zawada KADI
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 22:20:50
2019-07-07 22:20:19
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką O Nagrodę Firmy Agroskład Art 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 17:45:40
2019-07-07 17:44:53
Dominika Dąbrowska GORDIASZ
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL 70cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-07 09:39:29
2019-07-07 09:18:28
Vicky Zych CARLOS
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:38:46
2019-07-05 21:10:43
Ewelina Szczepanik EASY MK
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:38:49
2019-07-05 21:09:14
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką O Nagrodę Firmy Agroskład Art 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 21:38:53
2019-07-05 21:06:27
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:21:59
2019-07-05 14:51:10
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 17:34:23
2019-07-05 13:27:55
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 17:34:26
2019-07-05 13:27:08
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 17:34:29
2019-07-05 13:26:08
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL 70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL 70cm Z trafieniem w normę czasu Dodatek S
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:33:29
2019-07-04 21:52:34
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:33:32
2019-07-04 21:52:08
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 04:50:27
2019-07-04 00:42:58
Julia Kędzierska OLIWIER
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 20:44:02
2019-07-02 20:11:55
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 12:20:41
2019-07-02 08:15:50
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 22:00:05
2019-06-30 20:16:54
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 22:00:21
2019-06-30 16:33:35
Klaudia Kobojek LOVELY GIRL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 15:36:03
2019-06-29 17:52:13
Karolina Kłos ASSANI
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 16:00:26
2019-06-28 19:29:44
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 16:00:30
2019-06-28 17:54:26
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 16:00:33
2019-06-28 16:53:52
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
2. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
3. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
4. Borowiak Izabela Niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
5. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
6. Dąbrowska Dominika bpk
2002 (J.)
brak
7. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
8. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
9. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
10. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
11. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
12. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
13. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
14. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
15. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
16. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
17. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
18. Kędzierska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2003 (J.)
O033906
10170917
19. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
20. Koszek Zofia Jks salio
2005 (JM.)
Brak
21. Kot Oliwia SKJ Horseprofi
2003 (J.)
brak
22. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
23. Kotfasińska Magdalena KJ Łąck
S
brak
24. Kotfasińska Marysia KJ Łąck
2008 (Mł.)
O051265
25. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
26. Krakowiak Jordan JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
27. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
28. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
29. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
30. Krysztofiak Nadia JKS Salio
2014 (Mł.)
-
31. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
32. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
33. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
O040265
34. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
35. Lemański Michał Salio
S
O001208
36. Lemlich Nina JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
37. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
38. Lewandowska Zosia Kj horse Profi
2006 (JM.)
Brak
39. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O033520
40. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
41. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
42. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
43. Milska Blanka JKS Salio
2009 (Mł.)
Brak
44. Milska Maja Jks salio
2012 (Mł.)
Brak
45. Niedzielska Klaudia KJ UNIGLOB GOZDÓW
2001 (J.)
O041192
46. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
47. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
48. Płuciennikowska Natalia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
49. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040566
50. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
51. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
52. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
-
53. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
54. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
55. Sobala Anna Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
11111111
56. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
57. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin Turek
2003 (J.)
O048851
58. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (MJ.)
O037246
59. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
60. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
O013223
61. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
62. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
63. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
64. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
65. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
66. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
67. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
68. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
69. Zawisza Weronika JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
70. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
71. Zych Vicky Łódzki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O036582
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jaroław Górecki
B: Jarosłw Górecki
brak
2.

60

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
O: -
B: -
K022376 --
3.

70

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa/172 F: LABIRYNT xx
M: ARABELA
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 POL009640014500
4.

1

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt
M: Azalia
O: Mikiland sp. z o.o.
B: Aleksander Łój
K026310
5.

75

BARYTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jasrosław Kotfasiński
B: Jarosław Kotfasiński
K026895
6.

65

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
7.

81

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
8.

82

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
9.

53

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
10.

19

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
11.

33

CARLOS SP POL 2005 Wałach gniada F: Carbid II / Carbid
M: Sandroness / Sandro
O: Herbert Zych
B: Prywatna Stadnina Koni Hanowerskich
K009764 POL009630117505
12.

32

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
13.

51

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
14.

101

CHARLESTON sp 2014 Wałach gn. F: Quaterback
M: Chanel/Landor
O:
B:
K027777 616009590014714
15.

31

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
16.

79

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
17.

66

COLOSOS HOL POL 2014 Wałach gniada/166 F: Cassini II
M: Zarin XV
O: Caroline Portman
B: Kosicki Ryszard
K026853 K026853
18.

37

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
O: Dagmara Antczak
B: -
K019988
19.

63

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
20.

98

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Gleiding chestnut/160 F: Cassilio
M: Demeter
O: Karolina Markiewicz
B: Grutza Gerard
K022194
21.

20

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
22.

12

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
23.

100

DŻIPP ANDIAMO SP 2015 Ogier kara F: Hippica Andiamo
M: Dżoliba
O: Stadnina Koni Widzew
B: Stadnina Koni Widzew
24.

30

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/177 F: .
M: .
O: Dorota anszpergier
B: MK
Brak .
25.

46

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
26.

90

EMI Typ Szlachetny POL 2009 Klacz inna/mk:155 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak 1097386419996610
27.

56

EROS D’HOYO SBS BEL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Cliff /
M: Rafale Du Seigneur / Parco
O: Joanna Matuszyńska
B: Thibaud D’Echallens
K025191 056007000E48447
28.

22

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
29.

17

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
30.

38

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
31.

47

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
K020664
32.

52

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
33.

35

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
34.

57

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
35.

54

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
36.

34

GORDIASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/172 F: Szkrab
M: Gordia
O: Agnieszka Mlonka
B: SK Prudnik
K021430
37.

58

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
O: Patrycja Szczech
B: Krzysztof Byczkowski
K027719 616009590166912
38.

77

GRECJA Typ Prymitywny POL 2009 Klacz kara/kuc:128 F: NN
M: NN
O: -
B: Bogdan Malec
-- 616999630274209
39.

76

HAKUMBA MŁP POL 2008 Klacz siwa/160 F: Nabucho Du Serein /
M: Hauwa / Galeon
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Walewice
K021240 POL006590156008
40.

99

HAKUMBA Małopolska POL 2008 Klacz siwa F: NABUCHO DUSEREIN
M: HAUWA
O: STADNINA KONI WALEWICE
B: STADNINA KONI WALEWICE
BRAK
41.

26

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
42.

95

HEBE Malopolska POL 2011 Klacz gniada/167 F: Dionizos
M: Holandia
O: JKS Salio
B: Jerzy Lodzinski
Brak 616006590033511
43.

42

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
44.

103

Horse Car Racing F:
M:
O:
B:
45.

55

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
O: Joanna Małuszyńska
B: B
K023230 B 105XP65
46.

15

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
O: -
B: _
_ _
47.

102

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
48.

36

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
O: Janusz Zawada
B: Kaus Peter Krone
K027033 DE456560112114
49.

41

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
50.

23

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
51.

21

LOVELY GIRL SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Long Star
M: Pik Zoe
O: Monika Kobojek
B: Prywatna Stadnina koni Hanowerskich
K026300
52.

9

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
K024566 DE433330857412
53.

83

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
54.

89

MARICA Kuc Felinski POL 9.04.2011 Klacz tarantowata/132 F: Wiedźmin PonySport
M: Mirabela
O: JKSSalio
B: Violetta Lipowska
Brak Brak
55.

25

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
56.

59

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
K022871
57.

67

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
O: Michał Tyszko
B: Belgia
K028078 Brak
58.

28

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
59.

24

OLIWIER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Halogen / Banita
M: Oczara / Le Bon
O: Justyna Kędzierska
B: Marek Strzyż
K024484 616009610238809 106BL50
60.

91

P LADY M SP POL 2004 Klacz gniada F: Lordstar
M: Palmera
O: JKS Salio
B: Janusz Walczak
Brak
61.

45

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Vandamme
M: Partita
O: Marcin Helbich
B: Szewczykowski Andrzej
K016417
62.

73

PASCAL S SP POL 2009 Klacz gniada/155 F: QULESTER
M: PASJA
O: Włodzimierz Skorupski
B: Kamil Suskiewicz
K014624 616009590104309
63.

18

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
O: Magdalena Matyszczak
B:
K008709 616014630196401
64.

88

PERSPEKTYWA Slaska POL 2003 Klacz siwa/mk:145 F: Nn
M: Nn
O: Elżbieta Biczyk
B: Nn
Brak 1009373680176391780
65.

43

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
66.

97

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
O: Karolina Markiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K021639
67.

84

QUICK SIGHTED OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Kira Luna / Le Coeur
O: Piotr Wiese
B:
K009765 DE433330404105
68.

71

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
69.

72

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
70.

40

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada/- F: Le Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572 POL009600109506
71.

68

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
72.

96

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
73.

92

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
74.

85

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
75.

29

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
76.

78

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak brak
77.

86

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
78.

93

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
O: Jks salio
B: Nn
Brak
79.

80

SONATINA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/168 F: Aravel II
M: Saravela
O: Piotr Wiese
B: Nn
Brak brak
80.

87

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-blue
M: Sonatina
O: P. Wiesse
B: P.Wiesse
Brak Brak
81.

69

SUBOCZ SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: Cantero
M: -
O: Michał Tyszko
B: M. Chomiak
Brak Brak
82.

16

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
83.

94

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
84.

48

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
85.

49

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
86.

50

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
87.

27

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
88.

64

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166cm F: Koh i Noor
M: Volumia
O: Anna Tyszko
B: Stadnina Koni Widzów
Brak Brak
89.

62

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: -
B: SK Prudik
-- 616006690058213
90.

44

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
91.

61

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
O: -
B: SK Prudnik
-- 616006690058613
92.

14

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
75
SUM:
75.00
Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
50
50
SUM:
100.00
Hamera Helena BPK (MAZ)
25
50
SUM:
75.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
75
150
SUM:
225.00
Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
100
50
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
175
50
250
250
150
250
200
100
SUM:
1425.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
250
700
SUM:
950.00
Kunikowska Karolina JKS Salio
50
SUM:
50.00
Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
50
SUM:
50.00
Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
150
175
SUM:
325.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
125
SUM:
125.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
150
50
50
400
1000
SUM:
1650.00
Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
25
SUM:
25.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
200
450
SUM:
650.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
100
100
50
125
SUM:
375.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
50
SUM:
100.00
Zawada Julia BPK (MAZ)
300
800
SUM:
1100.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-07-13
11
2019-07-13
21
2019-07-14
20
2019-07-14
11
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
CHARITA (51)
2019-07-13
14
2019-07-13
31
2019-07-14
16
2019-07-14
9
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (40)
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
Borowiak Izabela
Niezrzeszony
EMI (90)
2019-07-14
2019-07-14
7
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (44)
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
11
2019-07-14
Dąbrowska Dominika
bpk
2019-07-14
1
2019-07-14
1
2019-07-14
8
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
2019-07-14
26
2019-07-14
5
75
Fisiak Marta
BPK (LOD)
2019-07-14
2019-07-14
17
2019-07-14
17
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
ARCAN (70)
2019-07-13
10
2019-07-13
17
2019-07-14
8
2019-07-14
12
Górecki Jarosław
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2019-07-14
2
2019-07-14
1
2019-07-14
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2019-07-14
1
2019-07-14
22
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
LYANNA (9)
2019-07-13
8
2019-07-13
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-07-13
7
50
2019-07-13
8
50
2019-07-14
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-07-13
8
25
2019-07-13
5
50
2019-07-14
23
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-07-13
25
2019-07-14
15
2019-07-14
15
Justyńska Klaudia
JKS Salio
REWIA (96)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (50)
2019-07-13
5
75
2019-07-13
3
150
2019-07-14
12
Kędzierska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
OLIWIER (24)
2019-07-13
3
2019-07-13
2019-07-14
22
2019-07-14
15
Kłos Karolina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ASSANI (1)
2019-07-13
2019-07-13
22
2019-07-13
2019-07-14
14
2019-07-14
20
Koszek Zofia
Jks salio
SKIPPER (93)
2019-07-14
3
2019-07-14
Kot Oliwia
SKJ Horseprofi
PLAMKA (43)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
1
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-07-13
26
2019-07-13
2019-07-14
9
2019-07-14
Kotfasińska Magdalena
KJ Łąck
BARYTON (75)
2019-07-13
1
Kotfasińska Marysia
KJ Łąck
HAKUMBA (76)
2019-07-13
1
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (48)
2019-07-13
2019-07-13
23
2019-07-13
12
2019-07-14
5
2019-07-14
25
Krakowiak Jordan
JKS Salio
HEBE (95)
2019-07-13
4
2019-07-13
13
2019-07-13
16
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (29)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
5
2019-07-14
3
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-07-13
18
2019-07-13
15
2019-07-14
4
100
2019-07-14
5
50
OLIVIA (28)
2019-07-13
1
2019-07-13
10
2019-07-14
3
2019-07-14
1
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2019-07-13
5
2019-07-13
2019-07-14
6
2019-07-14
Krysztofiak Nadia
JKS Salio
GRECJA (77)
2019-07-13
2019-07-14
1
2019-07-14
1
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-07-13
4
2019-07-13
1
175
2019-07-14
21
2019-07-14
18
2019-07-13
10
2019-07-13
9
2019-07-14
16
2019-07-14
7
50
2019-07-13
1
250
2019-07-13
3
250
2019-07-14
3
150
2019-07-14
5
250
SAMURAI (85)
2019-07-13
13
2019-07-13
2
200
2019-07-14
10
2019-07-14
4
100
2019-07-13
2019-07-13
29
2019-07-13
2019-07-14
2019-07-14
25
2019-07-14
13
2019-07-13
1
2019-07-13
2019-07-13
32
2019-07-13
2019-07-14
1
2019-07-14
23
2019-07-14
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (12)
2019-07-14
1
250
2019-07-14
3
700
Kunikowska Karolina
JKS Salio
ILIBIA (15)
2019-07-14
4
2019-07-14
12
2019-07-14
DAKOTA (63)
2019-07-13
15
2019-07-13
29
2019-07-14
13
2019-07-14
7
50
Kuszka Jagoda
KJ Zbrosławice
ESKOBAR (22)
2019-07-13
2019-07-13
Lemański Michał
Salio
2019-07-13
18
2019-07-13
2019-07-14
29
2019-07-14
2019-07-13
14
2019-07-14
19
Lemlich Nina
JKS Salio
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
13
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2019-07-13
27
2019-07-13
12
2019-07-14
21
2019-07-14
16
Lewandowska Zosia
Kj horse Profi
CARMEN (32)
2019-07-13
25
2019-07-13
2019-07-14
10
2019-07-14
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2019-07-13
28
2019-07-13
14
Markiewicz Patrycja
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-07-13
19
2019-07-13
30
2019-07-13
24
2019-07-13
11
Markowska Izabela
JKS SALIO
2019-07-13
20
2019-07-13
23
2019-07-14
24
2019-07-14
14
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (18)
2019-07-13
6
50
2019-07-13
13
2019-07-14
11
Milska Blanka
JKS Salio
MARICA (89)
2019-07-14
1
2019-07-14
1
Milska Maja
Jks salio
2019-07-14
5
2019-07-14
5
Niedzielska Klaudia
KJ UNIGLOB GOZDÓW
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
6
2019-07-14
2019-07-14
2
Olszewska Julia
JKS Salio
TEXAS (94)
2019-07-13
1
2019-07-13
13
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2019-07-13
2
150
2019-07-13
2019-07-14
28
2019-07-14
HARNAŚ (26)
2019-07-13
17
2019-07-13
16
2019-07-14
1
175
2019-07-14
13
Płuciennikowska Natalia
JKS Salio
2019-07-14
4
2019-07-14
1
Podsiadło Daria
Kielecki Klub Jeździecki
DELEKTA (20)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
8
2019-07-14
1
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-07-13
1
2019-07-13
10
2019-07-13
2019-07-14
1
2019-07-14
30
2019-07-13
9
2019-07-13
19
2019-07-14
12
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2019-07-13
1
2019-07-13
2
2019-07-13
2019-07-14
2
2019-07-14
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
COLOSOS (66)
2019-07-13
7
2019-07-13
16
2019-07-13
30
2019-07-13
3
125
SUBOCZ (69)
2019-07-13
15
2019-07-13
1
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
ILIBIA (15)
2019-07-13
1
2019-07-13
13
2019-07-13
20
2019-07-13
11
2019-07-14
2
150
2019-07-14
6
50
ARAFAT (60)
2019-07-13
6
50
2019-07-13
1
400
2019-07-14
10
2019-07-14
1
1000
2019-07-13
31
2019-07-13
2019-07-14
7
2019-07-14
2019-07-13
21
2019-07-13
2019-07-14
4
2019-07-14
Sobala Anna
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
HAKUMBA (76)
2019-07-13
1
HAKUMBA (99)
2019-07-13
Stasiak Adam
Kj Cavalier
2019-07-14
2019-07-14
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin Turek
SYNAMI (16)
2019-07-14
8
2019-07-14
18
Sukiennik Joanna
SKJ Beckersport Raszyn
CARENZO (19)
2019-07-13
26
2019-07-14
8
25
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (46)
2019-07-13
2019-07-13
6
2019-07-13
15
2019-07-14
28
2019-07-14
29
Szczech Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Jantar
2019-07-13
28
2019-07-13
2019-07-14
2019-07-14
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
EASY MK (30)
2019-07-13
10
2019-07-13
2019-07-14
27
2019-07-14
COCAINA (31)
2019-07-13
10
2019-07-13
2019-07-14
2
200
2019-07-14
4
450
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
2019-07-13
2019-07-13
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (14)
2019-07-14
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-07-13
4
100
2019-07-13
4
100
2019-07-14
8
50
2019-07-13
24
2019-07-14
26
2019-07-14
9
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
1
2019-07-14
3
125
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-07-13
12
2019-07-13
2019-07-13
7
50
2019-07-13
4
50
2019-07-13
1
2019-07-13
14
Wiśniewska Zuzanna
JKS Salio
SKIPPER (93)
2019-07-13
1
2019-07-13
2019-07-13
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-07-13
27
2019-07-13
9
2019-07-14
27
2019-07-14
19
Zawada Julia
BPK (MAZ)
GIBANTA (35)
2019-07-13
2
300
2019-07-14
2
800
KADI (36)
2019-07-13
13
2019-07-13
22
2019-07-14
24
2019-07-14
8
Zawisza Weronika
JKS Salio
2019-07-13
16
2019-07-13
2019-07-13
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-07-14
6
50
2019-07-14
14
Zych Vicky
Łódzki Klub Jeździecki
CARLOS (33)
2019-07-13
16
2019-07-13
2019-07-14
2019-07-14
2019-07-14

Number of Riders: 71

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 7 500.00

Competition results developed by: SALIO
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042015-1, Mniej Grawitacji - Jacek Hrabski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl