Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 28-29.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
211 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:36:12
2019-09-26 21:02:08
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:36:10
2019-09-26 20:08:27
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
209 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:08
2019-09-26 18:04:18
Roksana Zbudniewek SKIPPER
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
208 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:14
2019-09-26 18:03:37
Maria Skrobek MARICA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
207 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:19
2019-09-26 18:03:14
Natalia Płuciennikowska RUDA GWIAZDKA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
206 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:24
2019-09-26 18:02:27
Adam Knot REWIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
205 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:28
2019-09-26 17:58:40
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
204 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:32
2019-09-26 17:57:22
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KAZAR M
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
203 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:37
2019-09-26 17:56:34
Zuzanna Wiśniewska SKIPPER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
202 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:43
2019-09-26 17:55:50
Julia Olszewska TEXAS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
201 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:47
2019-09-26 17:55:04
Klaudia Justyńska HEBE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
200 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:23:51
2019-09-26 17:54:35
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
198 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:21:32
2019-09-26 12:52:37
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:21:28
2019-09-26 12:12:06
Anna Lasoń WENUS
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:21:25
2019-09-26 12:03:40
Alicja Dworak WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:21:23
2019-09-26 11:42:38
Nikola Miller CORDOBA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:21:20
2019-09-26 10:20:03
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:21:16
2019-09-26 07:32:07
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:31:05
2019-09-26 05:48:00
Julia Zawada KADI
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:31:00
2019-09-25 21:58:57
Magdalena Lasota MAJA
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
190 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:30:56
2019-09-25 21:58:14
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:30:52
2019-09-25 20:23:56
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
188 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 19:05:36
2019-09-25 19:03:10
Natasza Kaczmarek KISS ME
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 18:51:53
2019-09-25 17:54:00
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 18:51:57
2019-09-25 17:53:34
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 18:51:59
2019-09-25 17:36:00
Martyna Kosior KARUSIA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:30:59
2019-09-25 16:43:01
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:30:53
2019-09-25 16:42:38
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:30:49
2019-09-25 15:11:22
Kornelia Wieczorek IWA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:30:29
2019-09-25 13:35:14
Mateusz Leszczyński KALA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:25:42
2019-09-25 12:58:15
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:25:38
2019-09-25 12:43:59
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:25:33
2019-09-25 12:04:32
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:58
2019-09-25 10:53:18
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:54
2019-09-25 10:52:58
Sebastian Bąk BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:50
2019-09-25 10:52:27
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:46
2019-09-25 10:51:08
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
172 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:42
2019-09-25 10:50:42
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
171 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:38
2019-09-25 10:50:19
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:34
2019-09-25 10:49:34
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:30
2019-09-25 10:49:09
Antonina Książek HELGA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:24
2019-09-25 10:48:27
Michalina Ksiązek NO LIMED
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
167 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:20
2019-09-25 10:47:16
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:15
2019-09-25 10:46:45
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:25:26
2019-09-25 10:45:58
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:08
2019-09-25 10:44:59
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:03
2019-09-25 10:44:34
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:03:00
2019-09-25 10:43:26
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:56
2019-09-25 10:42:56
Maja Bella Friedman TYNPORTH MONTY 94916
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:52
2019-09-25 10:42:24
Maja Bella Friedman MELLOW JACK MMK
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:48
2019-09-25 10:41:52
Michalina Dańczak MELLOW JACK MMK
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:44
2019-09-25 10:41:22
Michalina Sierakowska MALAGA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:40
2019-09-25 09:48:56
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:37
2019-09-25 09:48:17
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:32
2019-09-25 09:47:26
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:27
2019-09-25 09:46:48
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 11:02:23
2019-09-25 09:45:53
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:24:23
2019-09-25 08:47:37
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:24:17
2019-09-25 08:46:55
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:41:29
2019-09-25 08:31:28
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:41:38
2019-09-25 08:07:25
Klaudia Niedzielska COVER BOY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:41:43
2019-09-25 08:06:08
Stanisław Woźniak JARY
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:41:54
2019-09-25 07:58:17
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:02
2019-09-25 07:54:23
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:08
2019-09-25 07:53:58
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:16
2019-09-25 07:53:19
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:22
2019-09-25 07:52:33
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:33
2019-09-25 07:51:44
Pola Lewczyk DAGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:40
2019-09-25 07:51:20
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:45
2019-09-25 07:50:48
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:50
2019-09-25 07:49:58
Aleksandra Taburska BAMBI
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 08:42:55
2019-09-25 07:49:41
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:35
2019-09-24 23:43:42
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:31
2019-09-24 23:43:23
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:26
2019-09-24 23:24:56
Urszula Michalska ETRES
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:20
2019-09-24 23:09:39
Michał Tyszko VENI VIDI VICI
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:17
2019-09-24 22:52:50
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:12
2019-09-24 22:28:46
Zofia Sopinska I LOVE YOU
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:08
2019-09-24 22:22:25
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:04
2019-09-24 22:00:44
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:30:00
2019-09-24 22:00:21
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:55
2019-09-24 21:59:44
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:51
2019-09-24 21:59:16
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:46
2019-09-24 21:58:44
Kamil Grzelczyk SIR KISSOVO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:41
2019-09-24 21:58:08
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:36
2019-09-24 21:06:30
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:32
2019-09-24 21:05:09
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:26
2019-09-24 20:22:22
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:16
2019-09-24 18:14:20
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:07
2019-09-24 18:13:22
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:29:03
2019-09-24 18:12:51
Julia Janiak MONA F
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:28:58
2019-09-24 17:35:36
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:28:52
2019-09-24 17:34:33
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:28:47
2019-09-24 17:24:57
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:16:10
2019-09-24 16:14:44
Klaudia Siucińska PERŁA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:56:21
2019-09-24 14:49:44
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:56:16
2019-09-24 14:44:27
Hanna Sopinska FILEMON
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:14:38
2019-09-24 14:03:34
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:11:17
2019-09-24 12:05:38
Nadia Sabitov SHADOW DANCE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:59:29
2019-09-24 11:58:54
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:58:32
2019-09-24 11:56:06
Paulina Lewandowska MY LITTLE PONY
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:55:48
2019-09-24 11:55:27
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:32:34
2019-09-24 10:31:19
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 08:37:12
2019-09-23 22:49:33
Łucja Majka NORTON
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 20:59:52
2019-09-23 20:00:12
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 20:59:54
2019-09-23 19:59:45
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 18:24:32
2019-09-23 17:09:53
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 18:24:26
2019-09-23 17:09:41
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:19:56
2019-09-23 09:15:39
Mateusz Leszczyński MESSI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:28:39
2019-09-23 09:12:31
Michał Tyszko VENECIA RED WINE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:13:08
2019-09-23 09:11:54
Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:13:10
2019-09-23 09:11:28
Michał Tyszko NACORADO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 07:28:30
2019-09-23 09:11:03
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:54:17
2019-09-23 08:54:02
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:20:48
2019-09-23 08:38:40
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:48:58
2019-09-23 08:25:33
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:49:06
2019-09-23 07:47:56
Natalia Bogdanska BAMBI
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 07:31:29
2019-09-22 23:42:05
Maja Taczalska AVENUE
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 07:31:32
2019-09-22 21:01:37
Oliwia Kula A-CONI
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 07:31:35
2019-09-22 21:00:28
Jakub Florczak LENOX
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 20:32:04
2019-09-22 20:14:58
Ewa Kasińska ALEGRO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 20:32:08
2019-09-22 19:31:40
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 20:32:12
2019-09-22 19:31:02
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 20:32:16
2019-09-22 19:29:06
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 20:32:20
2019-09-22 19:28:32
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:52:28
2019-09-22 18:33:12
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 18:31:58
2019-09-22 18:31:10
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 18:30:43
2019-09-22 18:30:37
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 18:29:56
2019-09-22 18:29:49
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 18:29:42
2019-09-22 16:14:22
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:12:31
2019-09-22 12:37:55
Bogumiła Ruszczyk CARLOS SON
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 13:17:08
2019-09-21 19:09:34
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-22 13:17:14
2019-09-21 15:55:30
Inga Kloze HARY
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 14:42:31
2019-09-21 14:29:40
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 14:42:35
2019-09-21 10:01:58
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 14:42:42
2019-09-21 10:01:35
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 14:42:47
2019-09-21 10:01:11
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 19:49:40
2019-09-20 18:06:14
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 13:31:13
2019-09-20 12:53:02
Olimpia Bembenik NARCOTIN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 13:31:15
2019-09-20 12:52:36
Olimpia Bembenik QUAISON
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 13:31:18
2019-09-20 12:17:39
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:39:07
2019-09-19 22:08:28
Julia Sopińska MACLAREN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:39:10
2019-09-19 22:07:07
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:39:14
2019-09-19 21:59:55
Ewelina Szczepanik CORRADINO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 18:52:44
2019-09-19 18:02:16
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 15:17:37
2019-09-19 13:10:42
Filip Milc DON NATHANIEL PP
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 11:56:48
2019-09-19 11:55:24
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 11:56:53
2019-09-19 10:53:13
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 11:57:02
2019-09-19 10:52:32
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 18:25:50
2019-09-18 15:55:53
Alicja Filipiak BORN FREE
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:30:20
2019-09-18 14:59:19
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:14:26
2019-09-18 08:52:01
Krzysztof Prasek CASALLSINI
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:14:29
2019-09-18 08:45:50
Krzysztof Prasek VENEZIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:45:35
2019-09-18 08:38:10
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:45:38
2019-09-18 08:37:26
Krzysztof Prasek SATILIO
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:45:40
2019-09-18 08:36:37
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:45:43
2019-09-18 08:35:56
Krzysztof Prasek ATIQUA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 19:54:45
2019-09-17 19:31:12
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 19:54:49
2019-09-17 19:30:44
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 19:54:53
2019-09-17 19:30:10
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 19:54:56
2019-09-17 18:05:33
Natalia Kręgielska SANTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:45:39
2019-09-17 15:10:49
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 14:39:22
2019-09-17 14:36:35
Anna Michalska LAVITA-L
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:27:31
2019-09-17 12:24:10
Blanka Gala DOSIA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:14:33
2019-09-17 12:22:16
Paulina Workert A-CWAŁ
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:13:43
2019-09-17 12:18:17
Aleksandra Małachowska DOSIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:27:48
2019-09-17 11:34:35
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:38
2019-09-16 21:14:21
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 11:31:15
2019-09-16 20:12:42
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 11:20:03
2019-09-16 20:12:20
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 19:55:00
2019-09-16 14:50:58
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:28:30
2019-09-16 14:00:53
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 07:11:41
2019-09-15 23:09:03
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły z rozgrywką Grand Prix o Nagrodę Firmy Tubądzin Art 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 15:31:47
2019-09-14 20:43:39
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:35:13
2019-09-14 13:21:23
Remigiusz Adamski FIGARO
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:57:30
2019-09-14 10:31:22
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:59:21
2019-09-14 10:29:17
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 22:17:50
2019-09-13 21:57:50
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:12:36
2019-09-13 14:37:47
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:12:40
2019-09-13 14:36:45
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 12:37:19
2019-09-13 12:36:06
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 19:57:30
2019-09-13 09:45:52
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 14:32:04
2019-09-12 17:29:21
Oliwia Kantor EQUINE
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:38:07
2019-09-11 11:41:59
Nicolas Ślęzak NIGHT LADY
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:38:08
2019-09-11 11:40:19
Nicolas Ślęzak FURLONG
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:38:10
2019-09-11 10:56:04
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:58:40
2019-09-10 08:36:09
Kamila Wichrowska RITA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:58:43
2019-09-10 08:35:44
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 1x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 11:09:23
2019-09-07 00:57:06
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 11:09:26
2019-09-07 00:56:26
Katarzyna Sendalska MONTENEA Z
  • 2x 5/L/Dwufazowy Art 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 11:09:28
2019-09-07 00:55:50
Maja Głoskowska MINIONEK
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 11:09:33
2019-09-07 00:55:20
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 11:09:37
2019-09-07 00:49:36
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamski Remigiusz St. Interhorse
S
O054787
2. Baczyńska Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
5. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
6. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
7. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
8. Bogdanska Natalia Nn
2003 (J.)
Brak
9. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
10. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
11. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
12. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
13. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
14. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
15. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
16. Dworak Alicja KJ Fun Farma
2006 (JM.)
brak
17. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
18. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
19. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (JM.)
Brak
20. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
21. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
22. Gala Blanka BP
2007 (JM.)
Brak
23. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
24. Galińska Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
25. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
26. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
27. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
28. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
29. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
30. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
31. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
32. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
33. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
34. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
35. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
36. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
37. Kaczmarek Natasza St. R&S STABLES
2010 (Mł.)
Brak
38. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
39. Kantor Oliwia BPK
2008 (Mł.)
Brak
40. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
41. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
42. Kaźmierczak Maria Kj Zbyszko
2005 (JM.)
Brak
43. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
44. Knot Adam JKS Salio
S
Brak
45. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
46. Kosior Martyna KJ Uniglob Gozdów
2006 (JM.)
Brak
47. Kot Oliwia SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O045958
48. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
49. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
50. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
51. Koziczak Julia St. R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
52. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
53. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
54. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (Mł.)
Brak
55. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (Mł.)
Brak
56. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
57. Kula Oliwia BRAK
2005 (JM.)
BRAK
58. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
59. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
60. Kuźmińska Małgorzata KJ Jantar
S
brak
61. Lasoń Anna KJ Fun Farma
S
brak
62. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
63. Lasota Magdalena BPK
2010 (Mł.)
brak
64. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
65. Leszczyński Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O013303
66. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
67. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
brak
68. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
69. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
70. Machniewicz Aleksandra St. R&S STABLES
2012 (Mł.)
Brak
71. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
72. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
73. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
74. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
75. Małachowska Aleksandra BPK
2003 (J.)
Brak
76. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
77. Marciniak Magdalena Brak
2007 (JM.)
Brak
78. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
79. Michalska Anna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2007 (JM.)
O048675
80. Michalska Urszula brak
S
brak
81. Milc Filip Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O036158
82. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
83. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
84. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
85. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (Mł.)
O046352
86. Niedzielska Klaudia KJ UNIGLOB GOZDÓW
2001 (J.)
O041192
87. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
88. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
89. Olejniczak Maria KJ Arabika
2011 (Mł.)
Brak
90. Olszewska Julia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
91. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
92. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
Brak
93. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
94. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
95. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
96. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
97. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
2006 (JM.)
O035554
98. Pliem-Perka Martyna Tuszyński KJ Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
99. Płuciennikowska Natalia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
100. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (J.)
brak
101. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
102. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
brak
103. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
104. Puto Zuzanna TKJ Garbówek
2005 (JM.)
LZPZJ/1939/19
105. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
106. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
107. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
108. Ruszczyk Bogumiła SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O051781
109. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
O006244
110. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
111. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
112. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
113. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
114. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (J.)
O035603
115. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
116. Skrobek Maria JKS Salio
2004 (JM.)
Brak
117. Śledzik Maja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
Brak
118. Ślęzak Nicolas Bez Przynależności Klubowej
S
O053512
119. Sopinska Hanna Nn
2011 (Mł.)
Brak
120. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
121. Sopinska Zofia Nn
2007 (JM.)
Brak
122. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
123. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
124. Taburska Aleksandra Nn
2002 (J.)
Brak
125. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
Brak
126. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
127. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
128. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
129. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
130. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
131. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
132. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
133. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
134. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
135. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
136. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
137. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
138. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
139. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
140. Workert Paulina BPK
S
Brak
141. Woźniak Stanisław Brak
2011 (Mł.)
Brak
142. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
143. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
144. Zbudniewek Roksana JKS Salio
2003 (J.)
Brak
145. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
146. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

93

A-CONI Kon Holsztynski Goracokrwisty GER 2008 Klacz gniada/169 F: CON AIR
M: DANETA
O: ARKADIUSZ KULA
B: brak
BRAK BRAK DE421000051008
2.

47

A-CWAŁ SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Cefal
M: Alaska
O: Zuzanna Poklewska, Krzysztof Workert
B: Paweł Wiechowski
Brak 616009661312811
3.

50

AGROPOINT LIBBENÖ Hanover POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce
M: Persona
O: Justyna Śledzik
B: Dombóvári Imre
Brak BS080490000
4.

87

ALEGRO Małopolski POL 2012 Wałach kara/- F: Huzar
M: Alborada
O: K.Kulik
B: K.Kulik
Brak -
5.

160

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
6.

110

APART Małopolska POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
O: Józef Maciak
B: Tomasz Zając
brak 616006570172214
7.

141

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
8.

58

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz kasztanowata F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K014899 DE421000008208 104OT00
9.

31

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
O: Kamila Wichrowska
B: Piotr Wiese
K008358 616009590045504
10.

92

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak 009660062405
11.

125

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
O: Patrycja Biernacka
B: Patrycja Biernacka
K027072 616009590119414
12.

97

BAMBI Achaltekinska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: Brak
Brak Brak
13.

170

BEAUTIFULL LADY Z Zangersheide BEL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
O: Sebastian Bąk
B: W. Malisart
brak 056015Z55686515
14.

95

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Landlord / Landgraf I
M: Verina L.N. / Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: -
K025056 5280030608757
15.

102

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
16.

117

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
O: Violetta Kania
B: Lawin Janusz
K011147 114663
17.

12

BORN FREE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/brak F: Ekwador
M: Barka
O: Ewa i Maciej Filipiak
B: Kaźmierczak Mieczysław
brak brak
18.

208

BRUCE Z JASKOLKI Tinker 2011 F: Picco
M: Bonita van de Groenhoeve
O:
B:
528021020110147
19.

149

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
20.

151

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
21.

28

C' SPEEDY RAIDER Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
O: Andrzej Gloskowski
B: Tomaszewska Anna
Brak Xxx
22.

80

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezinska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
23.

6

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
O: ARCHIPP Kozanecki
B: Leista
K016369 528003000703008 103NS05
24.

148

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
25.

79

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
26.

173

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
27.

29

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
28.

15

CARLOS SON Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Wanderfurst
M: Celesta xx
O: Beata Ruszczyk
B: Jan Zurowski
Brak
29.

59

CASALLSINI HOL POL 2014 Ogier siwa/167 F: Casall
M: Baccardi / Cassini ll
O: W.W. Kasperscy
B: W. W. Kasperscy
Brak
30.

41

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
31.

62

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
K027789 DE 418185006015
32.

74

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
33.

163

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
34.

34

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
35.

55

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-one USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto (NLD) / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026913 616009510293715
36.

190

CORDOBA Małopolska POL 2004 Klacz kara/mk: F: Ros
M: Chełmża
O: Miller Sława
B: Sadowski Mirosław
brak POL 006 59 00143 04
37.

171

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
K027788 056015Z55748015
38.

82

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
39.

70

CORRADINO HOL POL 2007 Ogier siwa/- F: Corradino l
M: P-leonie
O: Witold Bieniek
B: Schockemoehle
K016863 -
40.

138

COVER BOY HAN POL 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico
M: Fifty Sue
O: Piotr Wiese
B: nn
Brak Brak
41.

45

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
42.

145

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
43.

150

DALANDA Z ZANG BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
O: Zdzisław Wojtera
B:
K009375 Z626602
44.

122

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Marcin Olawinski
B: SKi Iwno
K020297 616006610076511
45.

175

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
46.

161

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
47.

57

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Darola / Cabrol
O: Piotr Okoń
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
48.

166

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
49.

96

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
50.

188

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Krzysztof Lica
K008077 POL009530041603
51.

66

DON NATHANIEL PP Deutsches Reit Pony POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:156 F: Der Harlekin B
M: Novella PP
O: IT Learnet
B: Procima SP. Zoo
K018290
52.

146

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lord Star
M: Darola
O: Anna Kazimierczak
B: Piotr Okoń
616009530053912 Brak
53.

46

DOSIA Typ Prymitywny POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Workert
B: Leszek Kwietniak
Brak 616999660578411
54.

86

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
55.

135

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
56.

20

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
57.

91

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
O: Witold Szulc
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K027462
58.

142

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
59.

39

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
O: katarzyna skarzynska
B: Janusz Majkowski
K018452 009661261408 105DW35
60.

172

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
61.

174

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
62.

168

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
63.

38

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
64.

134

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
O: Anna Jasińska- Ciszewska
B: Wiesław Brudnicki
K022992 -
65.

136

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
66.

167

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
67.

52

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
68.

7

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Remigiusz Adamski
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
69.

113

FILEMON NN POL 2005 Wałach biała/kuc:105 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: Nn
Brak ----
70.

24

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
71.

33

FURLONG Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Roulette / Machiavellian
M: Freedom / All Hands On Deck
O: Jacek Ślęzak
B: SK Widzów
K026935 616POL11007236T
72.

90

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
O: Budziarska Marcelina
B: Budziarska Marcelina
K027458
73.

137

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
74.

64

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
75.

180

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
K018789
76.

179

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
77.

205

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
78.

169

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
79.

104

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
80.

81

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
O: Inga Kloze
B: Stefan Rakoczy
K026145
81.

202

HEBE Malopolska POL 2011 Klacz gniada/167 F: Dionizos
M: Holandia
O: JKS Salio
B: Jerzy Lodzinski
Brak 616006590033511
82.

165

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
83.

98

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
O: Małgorzata Prochowska
B: Małgorzata Prochowska
brak brak
84.

44

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Olga Nawrocka
B: -
K024943 POL999690159103
85.

16

I LOVE YOU Budzianowska POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belic
M: Burka
O: Anna Woźna
B: Leonid Loshakov
K009414 Brak 102NA83
86.

203

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
O: -
B: _
_ _
87.

25

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
O: Marta Weber
B: Gotowska Ewa
brak
88.

89

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
O: Witold Szulc
B: Siergiej Małgorzata i Tomasz
K027461
89.

177

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
90.

88

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
O: Magdalena Daszczyk
B: J. Wubs
K026841
91.

84

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
O: Anna Majdzińska
B:
K018829 056002W00292665
92.

121

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K027213 616009610064314
93.

139

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
94.

76

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
95.

189

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
96.

187

KADI BRAND GER 2014 Wałach siwa/170 F: Korano B
M: Annabel / Askari
O: Janusz Zawada
B: Kaus Peter Krone
K027033 DE456560112114
97.

176

KALA SP POL 2013 Klacz izabelowata/mk:155 F: Koleś
M: Frezja
O: Wiesław Leszczyński
B: Marek Gic
brak
98.

108

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
99.

182

KARUSIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Magdalena Kosior
B: Józef Wiśniewski
BRAK 616999610283010
100.

200

KAZAR M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
O: Maciołek Jarosław
B: Maciołek Jarosław
- -
101.

48

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
102.

183

KISS ME KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
103.

162

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
104.

132

KUADLINO Małopolska POL 2013 Wałach gniada/- F: Huzar
M: Kalina
O: Małgorzata Kuźmińska
B: Agnieszka Suchorzewska
K022672 -
105.

49

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Michalska Paulina
B: Liberski Jan
K018953 616009670071810
106.

94

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Myrzat Sabitov
B: Karsten Richter
K011440 DE457000247505
107.

143

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
108.

65

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
109.

184

LILLY Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
O: Dariusz Polinceusz
B: Krzysztof Kulik
brak POL 007 59 00695 04
110.

83

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
O: Anna Majdzińska
B: Belgia
056-002-W00298853
111.

114

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
O: Katarzyna Kapszewicz
B: SK Widzów
K027457 brak
112.

40

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
K024566 DE433330857412
113.

68

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
O: Julia Sopińdska
B: Tomasz Jóźwicki
K026229 616009660461614
114.

186

MAJA Kuc Walijski LTU 2003 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jacek Lasota
B: DANIUS VOVERIS
brak
115.

156

MALAGA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Joanna Sierakowska
B: Sosiński Stanisław
K012151 616013661923807
116.

152

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
117.

196

MARICA Kuc Felinski POL 9.04.2011 Klacz tarantowata/132 F: Wiedźmin PonySport
M: Mirabela
O: JKSSalio
B: Violetta Lipowska
Brak Brak
118.

140

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
O: Stanisław Marchwicki
B: Mirosław Sadowski
Brak Brak
119.

105

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
120.

157

MELLOW JACK MMK New Forest Pony BEL 2015 Wałach gniada/kuc:145 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands
O: Ireneusz Dańczak
B: Johan Van Gestel
Brak 056-011-S20150305
121.

101

MESSI SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Romario/Caletto Son
M: Morwa
O: Janusz Zuchora
B: Brak
Brak Brak
122.

112

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Helbich
B: Wilgenburg
K022871 528003000031116
123.

27

MINIONEK KUC POL 2008 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Maja Głoskowska
B: nn
brak
124.

119

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
125.

26

MONTENEA Z Z POL 2012 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
O: Katarzyna Sendalska
B: Xxx
K024037
126.

109

MY LITTLE PONY NN POL 2012 Klacz skarogniada/mk:156 F: NN
M: NN
O: ŁKJ
B: NN
brak
127.

100

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
O: Michał Tyszko
B: Belgia
K028078 Brak
128.

77

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
129.

71

NARCOTIN HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Nekton / Nimmerdor
M: V-Arcadia / Askari
O: Wiktoria Bembenik
B:
K018051 DE421000354009 104XW24
130.

32

NIGHT LADY SP POL 2006 Klacz kara/165 F: Landino / Landgraf I
M: Nubia / Mors I
O: Jacek Ślęzak
B: Michał Cygan
K026934 616009590024606
131.

164

NO LIMED Wielkopolska POL 2011 Wałach siwa/160 F: Aviano
M: Nigara
O: Małgorzata Siemieniowicz Książek
B: Kaczmarek Sylwia
Brak Brak
132.

106

NORTON Niem.sport. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Numero uno
M: Orinoko Plus S / Atylla
O: Premium sport horses
B: -
K023440 -
133.

10

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
134.

69

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
135.

9

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
136.

13

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B: -------
K008687 DE433330321904
137.

178

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
138.

8

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
139.

204

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
K014624 BRAK
140.

115

PERŁA WLKP POL 2007 Klacz siwa/170 F: Kreol
M: Poza
O: Łódzki Klub Jeździecki
B: Artur Telicki
brak
141.

73

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
142.

181

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
143.

67

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
144.

72

QUAISON HOL GER 2014 Wałach gniada/175 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Bea II / Diamant De Semilly
O: Krohn Hans Otto
B: Krohn Hans Otto
K027566 DE421000063214
145.

153

QUICK SIGHTED OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Kira Luna / Le Coeur
O: Piotr Wiese
B:
K009765 DE433330404105
146.

78

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
147.

124

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
148.

123

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
149.

107

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
150.

53

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
151.

198

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
O: Łukasz Wyszkowski
B: NN
Brak 6160001199994512
152.

30

RITA SP POL 2008 Klacz gniada/163 F: Stalypso/Stakkato
M: Rytmika Waro
O: Kamila Wichrowska
B: Piotr Wiese
K028391 POL009590243308
153.

35

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
154.

197

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
155.

120

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
O: Przemysław Kocioruba
B: Gmyrek Karol
brak -
156.

127

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
157.

54

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
158.

56

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Krzysztof Ludwiczak
K027533 K027533
159.

116

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
O: Izabela Markowska
B: Izabela Markowska
brak brak
160.

111

SHADOW DANCE Niemiecki Sportowy GER 2012 Wałach kara/168 F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
O: Anna Polakowska
B: Anja Peters
K023490 410100657712
161.

154

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
162.

185

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
163.

51

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
O: Renata Wójcik
B: Andrzej Herman
K024814 616009600233314
164.

126

SIR KISSOVO SP POL 2008 Ogier gniada F: Kissovo / Starter
M: Salwa / Lando
O: Kamil Grzelczyk
B: SK Ochaby
K014804 616009540123508 104UW56
165.

131

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
O: Paweł Gabrysiak
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511
166.

195

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
O: Jks salio
B: Nn
Brak
167.

155

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
O: Piotr Wiesse
B: P.Wiesse
K028132 -
168.

193

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
169.

63

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: -
K023966 DE431319633809
170.

159

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
171.

61

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If Du Reverdy /
M: Szlachta / Luron
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K028249 616009590142315
172.

147

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
173.

201

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
O: Ilona Szabała
B: Bernard Rajmund
Brak 616999690072613
174.

144

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
O: Joanna Papis
B: *
Brak
175.

99

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Treasure Z
M: Warrior Queen
O: Paweł Jarosz
B: Z
K018495 K018495
176.

158

TYNPORTH MONTY 94916 Kuc Walijski POL 2012 Wałach gniada/kuc:128 F: Celton Jester 70806
M: 140565 Tynporth Dancing Maiden
O: Renata Bąk
B: Anglia
Brak Brak
177.

37

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
O: Vanessa Nowaczyk
B: Peters Boje
K027569 DE421000062704
178.

75

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen
K023573 25000108787592T
179.

43

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B: Elisa Cornacchia
K023556 DE441411579407 103VC36
180.

42

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
181.

19

VENECIA RED WINE OLD POL 2015 Klacz gniada/167 F: Latour
M: V-Nicoretta
O: Hodowla Koni Red Wine
B: Hodowla Koni Red Wine
brak brak
182.

60

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: Emy / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022602 616009510254513
183.

133

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów
K028079 616009540072515
184.

192

WENUS KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:133 F: Elliot
M: Warmia
O: Anna Lasoń
B: Bukowski Stanisław
brak POL013660655205
185.

191

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
O: Anna Lasoń
B: Anna Lasoń
brak 616013590034914
186.

199

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: -
B: SK Prudik
-- 616006690058213
187.

194

WILDZANG'S SABIONA Kuc Walijski POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Wildzang's Sundancer
M: Wildzang's Seren Wen
O: Anna Olejniczak
B: H.Valk
brak brak
188.

103

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
50
50
50
SUM:
150.00
Borzęcka Maja KJ Infernal Team
37,5
SUM:
37.50
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
175
175
SUM:
350.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
50
75
SUM:
125.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
50
250
50
SUM:
350.00
Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
25
50
SUM:
75.00
Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Janiak Julia UKS Trójka
100
SUM:
100.00
Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
150
SUM:
150.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
50
50
150
200
SUM:
450.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
50
50
SUM:
100.00
Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
400
150
SUM:
550.00
Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
75
125
SUM:
200.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
50
SUM:
50.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
37,5
SUM:
37.50
Prasek Krzysztof St. Interhorse
50
50
250
400
SUM:
750.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
125
SUM:
125.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
150
350
650
SUM:
1150.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
150
100
100
100
SUM:
450.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
250
50
200
300
250
SUM:
1050.00
Wikalińska Ewa bpk
50
100