Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
317 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:13:00
2019-10-14 21:24:39
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
316 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:29:50
2019-10-14 20:29:16
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 14/P/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 15/N/DiM z oceną stylu DK
315 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:29:42
2019-10-14 20:29:08
Natasza Kaczmarek KISS ME W
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 17/LL/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
314 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 18:00:06
2019-10-14 17:33:00
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 15/N/DiM z oceną stylu DK
313 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:01:31
2019-10-14 10:23:39
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/L/DiM z oceną stylu DK
312 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:00:52
2019-10-14 10:22:51
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/L/DiM z oceną stylu DK
311 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 10:59:06
2019-10-14 10:22:13
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
310 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:53:14
2019-10-14 09:00:18
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
309 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:53:17
2019-10-13 23:07:35
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 17/LL/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
308 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:10:23
2019-10-13 19:55:15
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
307 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:16:03
2019-10-13 19:26:30
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 23/P/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
306 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:10:05
2019-10-13 19:18:24
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 2x 15/N/DiM z oceną stylu DK
305 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:20
2019-10-13 19:11:34
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
304 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:17
2019-10-13 19:11:12
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
303 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:16
2019-10-13 19:10:31
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
302 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:08:46
2019-10-13 16:38:09
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 13/L/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 14/P/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 29/P/DiM Finał Dzieci II Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
301 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:09:00
2019-10-13 16:33:29
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
292 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:08:10
2019-10-13 13:48:45
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
290 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 22:21:26
2019-10-13 07:59:45
Amelia Bąba PURE ONE
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
284 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:46:18
2019-10-12 18:41:05
Adam Goszczynski POKER
  • 2x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 2x 17/LL/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
281 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:56:30
2019-10-12 18:37:07
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
280 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:31
2019-10-12 07:57:16
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
279 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:36
2019-10-12 07:56:46
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
278 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:40
2019-10-12 07:56:15
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
277 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:44
2019-10-12 07:49:09
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
276 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:47
2019-10-12 07:48:24
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
275 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:50
2019-10-12 07:47:28
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
274 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 10:38:53
2019-10-12 00:40:04
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
271 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 20:10:21
2019-10-11 17:58:31
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
269 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 20:10:26
2019-10-11 17:55:06
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
268 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:37:48
2019-10-11 17:39:05
Gabriela Romanowska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
267 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 20:10:32
2019-10-11 14:07:55
Blanka Gala DOSIA
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
261 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:33:52
2019-10-10 20:14:49
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
260 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 21:33:55
2019-10-10 20:14:02
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
257 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 22:42:24
2019-10-09 22:39:23
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
248 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:30:45
2019-10-09 18:51:10
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 14/P/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 15/N/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 29/P/DiM Finał Dzieci II Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
247 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:31:44
2019-10-09 18:49:52
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
246 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:31:50
2019-10-09 18:49:21
Nikola Miłoszewska EMMA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
245 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:31:55
2019-10-09 18:48:50
Aleksandra Wernerowicz PASJA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
244 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:02
2019-10-09 18:48:16
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
243 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:08
2019-10-09 18:47:47
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
239 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:31
2019-10-09 09:46:09
Antonina Benska LUBASZKA
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
238 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:41
2019-10-09 09:45:15
Antonina Benska ROCK
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
236 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:46
2019-10-09 09:05:56
Alan Miechowicz BARTONIA
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 13/L/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 14/P/DiM z oceną stylu DK
235 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:32:51
2019-10-09 09:04:11
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 17/LL/DiM Dokładności 50 Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
234 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:33:33
2019-10-09 09:03:26
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 21:33:10
2019-10-09 09:02:22
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
232 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 08:09:31
2019-10-09 07:52:56
Izabella Stawarz LIZI
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
230 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 08:09:42
2019-10-08 22:41:48
Antonina Książek HELGA
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
226 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 21:56:04
2019-10-08 21:39:13
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
225 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:53:30
2019-10-08 21:33:51
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FORREST
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
224 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 14:58:21
2019-10-08 21:30:36
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
218 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:37:18
2019-10-08 18:28:08
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/L/DiM z oceną stylu DK
217 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:47:46
2019-10-08 18:10:11
Michalina Dańczak TYNPORTH MONTY 94916
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
216 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:47:48
2019-10-08 17:56:06
Irena Bigaj SAMBOR
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
215 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 18:47:51
2019-10-08 17:55:39
Irena Bigaj LOTOS
  • 2x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
214 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:27:47
2019-10-08 14:29:19
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
213 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 13:43:01
2019-10-08 13:42:05
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:06:53
2019-10-07 23:51:58
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
204 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:34:48
2019-10-07 22:58:10
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
202 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:46:56
2019-10-07 21:33:59
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/L/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 29/P/DiM Finał Dzieci II Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
201 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:47:03
2019-10-07 21:32:54
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
200 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:47:11
2019-10-07 21:31:37
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:24:46
2019-10-07 20:24:05
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:21:56
2019-10-07 17:56:31
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:22:00
2019-10-07 17:56:13
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:51:22
2019-10-07 17:54:19
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 16/N/HZR Zwykły Art 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:22:05
2019-10-07 17:51:34
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:46:42
2019-10-07 17:18:16
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 13/L/DiM z oceną stylu DK
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:50:14
2019-10-07 15:17:04
Martyna Grobelny FREZIE
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:22:13
2019-10-07 15:16:15
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 2x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:02:40
2019-10-06 22:49:06
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 23:02:45
2019-10-06 22:48:08
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 21:40:12
2019-10-06 21:39:29
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 19:59:10
2019-10-06 16:39:33
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 18:00:32
2019-10-06 16:38:06
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:21:28
2019-10-06 12:03:29
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:21:31
2019-10-06 12:02:57
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-06 12:21:34
2019-10-06 12:02:25
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:58:47
2019-10-05 22:57:28
Paulina Pellowska NADIA
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 19:58:53
2019-10-05 22:56:48
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:27:00
2019-10-05 22:56:08
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 2x 13/L/DiM z oceną stylu DK
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:07:55
2019-10-05 22:55:36
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 17:14:36
2019-10-05 22:54:19
Zofia Pakur CYRANO
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:08:13
2019-10-05 22:53:51
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 23:32:47
2019-10-05 20:35:06
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 23:32:51
2019-10-05 20:34:07
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 16:30:28
2019-10-05 12:43:17
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 16:30:41
2019-10-05 12:21:53
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:17:52
2019-10-04 21:00:08
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:17:49
2019-10-04 20:59:09
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 18:55:27
2019-10-03 23:26:42
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:58:01
2019-10-03 20:40:15
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:58:13
2019-10-03 18:09:46
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 07:34:54
2019-10-02 22:47:44
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:05:12
2019-10-02 22:47:01
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:04:38
2019-10-02 22:45:35
Pola Lewczyk DAGA
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:03:57
2019-10-02 22:44:37
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:48:19
2019-10-02 22:44:00
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:48:56
2019-10-02 20:53:17
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:49:01
2019-10-02 20:52:20
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:49:06
2019-10-02 20:50:55
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:37:41
2019-10-02 17:34:50
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:48:43
2019-10-02 17:34:23
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:44:36
2019-10-02 10:10:17
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:44
2019-10-02 08:20:47
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:48
2019-10-02 08:07:13
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/C/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 09:31:13
2019-10-02 08:06:43
Masza Galocz CASIQUIARE
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:53
2019-10-02 08:04:45
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 14:03:56
2019-10-02 08:03:53
Kawa Marta GRAPPA
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:22
2019-10-02 08:02:14
Anna Kruczek CANNON
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:27
2019-10-01 21:30:33
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:29
2019-10-01 21:30:05
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:31
2019-10-01 21:29:33
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:33
2019-10-01 20:07:18
Kevin Pszowski BONI
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:02:35
2019-10-01 20:06:12
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:41:00
2019-10-01 15:01:23
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:41:03
2019-10-01 15:00:46
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:12:59
2019-10-01 12:18:02
Michalina Łącka TETI
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:34:37
2019-10-01 09:52:39
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:49:10
2019-10-01 08:23:00
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:14:07
2019-09-30 18:37:45
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 7/P/DiM z oceną stylu 110
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:14:12
2019-09-30 18:35:21
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:14:14
2019-09-30 18:34:53
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:14
2019-09-30 08:45:47
Julia Pięta LOLA
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:16
2019-09-30 08:34:05
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:18
2019-09-30 08:33:38
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:20
2019-09-30 08:33:09
Piotr Pietrzak RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:22
2019-09-30 08:32:03
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:24
2019-09-30 08:31:33
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:34:26
2019-09-30 08:31:11
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:45
2019-09-30 01:54:43
Nayon Lee KING
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 43/L/HZR Dwufazowy Art 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:51
2019-09-30 01:45:07
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:54
2019-09-30 01:42:31
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:12:57
2019-09-30 01:38:12
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:13:01
2019-09-30 01:31:53
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 07:13:03
2019-09-30 01:27:21
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 06:46:54
2019-09-29 19:11:12
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 7/P/DiM z oceną stylu 110
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:13
2019-09-29 19:10:48
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 7/P/DiM z oceną stylu 110
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:41:25
2019-09-29 18:32:03
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 7/P/DiM z oceną stylu 110
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 23/P/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:31:29
2019-09-29 14:49:29
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:32
2019-09-29 14:49:10
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:37
2019-09-29 14:48:52
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:42
2019-09-29 14:48:31
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:47
2019-09-29 14:48:07
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:51
2019-09-29 14:47:46
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 6/L/DiM z oceną stylu 100
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:15:56
2019-09-29 14:47:17
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:47:05
2019-09-29 12:06:18
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:07:11
2019-09-29 10:42:33
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:46:10
2019-09-29 08:36:10
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 08:38:21
2019-09-28 21:00:28
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 08:52:43
2019-09-28 20:59:21
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 12/C/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 23:04:04
2019-09-28 20:58:31
Maja Marchwicka NIRMETTE
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 08:38:38
2019-09-28 20:56:56
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 20:16:09
2019-09-28 14:20:09
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 08:23:52
2019-09-28 08:03:53
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/C/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 08:23:54
2019-09-28 08:03:31
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 9/L/DiM Dokładności DK Art 238.1.1
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 08:23:58
2019-09-28 08:02:49
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:04
2019-09-27 21:55:12
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 1x 1/LL/DiM z oceną stylu 50
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:06
2019-09-27 21:54:49
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:11
2019-09-27 21:54:29
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 7/P/DiM z oceną stylu 110
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 07:50:16
2019-09-27 21:54:05
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:42:12
2019-09-27 19:29:16
Paulina Słoniec WENDY
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 2x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:42:28
2019-09-27 19:28:35
Paulina Słoniec PYSIA
  • 2x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 2x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:47:04
2019-09-27 19:27:18
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 16:30:52
2019-09-27 14:44:59
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 28/L1/DiM 105 Finał gr DBis Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:07:20
2019-09-27 14:43:51
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 27/LL/DiM 95 Finał gr C Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 14:01:57
2019-09-27 13:59:41
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 13:33:47
2019-09-27 10:56:59
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:45:44
2019-09-27 10:27:00
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/C/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 15/N/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 16/C/DiM z oceną stylu DK
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 20:37:53
2019-09-27 10:26:28
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 12/C/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 15/N/DiM z oceną stylu DK
  • 1x 16/C/DiM z oceną stylu DK
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:45:53
2019-09-27 10:25:53
Michalina Sierakowska MALAGA
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:45:57
2019-09-27 10:25:21
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:01
2019-09-27 10:24:37
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:05
2019-09-27 10:24:08
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 5/LL/DiM z oceną stylu 90
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:48:28
2019-09-27 10:23:33
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 2/LL/DiM z oceną stylu 60
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:13
2019-09-27 10:14:54
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 10:46:18
2019-09-27 10:13:02
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:07:24
2019-09-27 09:38:02
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:10:27
2019-09-27 09:37:15
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:09:07
2019-09-27 09:35:43
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 18/LL/DiM Dokładności 60 Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:35:50
2019-09-27 09:17:59
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 2x 7/P/DiM z oceną stylu 110
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 23:36:16
2019-09-27 09:17:32
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 10/P/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
  • 1x 11/N/DiM Dwufazowy DK Art 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 09:35:01
2019-09-27 09:00:48
Berenika Biela DENIS
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 21:07:29
2019-09-27 07:53:09
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 7/P/DiM z oceną stylu 110
  • 1x 23/P/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 24/N/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:45:28
2019-09-26 23:08:28
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:45:30
2019-09-26 23:07:35
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:47:51
2019-09-26 19:23:52
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 2x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:28:06
2019-09-26 19:22:07
Iga Chojowska MAROKO
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 4/LL/DiM z oceną stylu 80
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM Dwufazowy 80 Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 21:32:01
2019-09-26 19:11:51
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 6/L/DiM z oceną stylu 100
  • 1x 21/LL/DiM Dwufazowy 90 Art 274.5.3
  • 1x 22/L/DiM Dwufazowy Art 274.5.3
  • 1x 26/LL/DiM 85 gr A2 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Midi
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:28:10
2019-09-26 19:10:53
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 2x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:48:33
2019-09-26 16:47:46
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 3/LL/DiM z oceną stylu 70
  • 1x 19/LL/DiM Dokładności 70 Art 238.1.1
  • 1x 25/LL/DiM 65 gr A1 Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2 Cavaliada Future Mini
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:48:36
2019-09-26 16:46:48
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x 6/L/DiM z oceną stylu 100
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
5. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
Brak
6. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
7. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
8. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
9. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
10. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
11. Bomba Amelia KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
Brak
12. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
13. Buszczak Zuzanna Kj Michałówka
2007 (JM.)
O051021
14. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
O057366
15. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
16. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
17. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
18. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
19. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
20. Ćwikła Michał Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O047234
21. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
22. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
23. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
24. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
25. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
26. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
27. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (JM.)
O057060
28. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
29. Gala Blanka BP
2007 (JM.)
Brak
30. Galińska Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
31. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
32. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
33. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
34. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
Brak
35. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
36. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
37. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
38. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
39. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048940
40. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (J.)
O037100
41. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
42. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
43. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
44. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
45. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
O053837
46. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
47. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
49. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
50. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
51. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
52. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
53. Kosakiewicz Oliwia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054453
54. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
55. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
56. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
57. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
58. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
59. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (JM.)
O055726
60. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
61. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
62. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
63. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
64. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (Mł.)
Brak
65. Kuczkowiak Hanna Ks Forest Pony club
2007 (JM.)
O046461
66. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
67. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
68. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
69. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
70. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
Brak
71. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
brak
72. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
73. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
74. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
75. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
76. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
77. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
78. Marta Kawa KJK Romico
2007 (JM.)
O054053
79. Miechowicz Alan JKS Melloni Horses
2004 (JM.)
O036466
80. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
81. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
82. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
83. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
84. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
85. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
86. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
87. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
88. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O043165
89. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
90. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
91. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
92. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
93. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
94. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
95. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
96. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
2006 (JM.)
O035554
97. Pliem-Perka Martyna Tuszyński KJ Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
98. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
99. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
100. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
101. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
102. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
103. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
104. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
105. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
106. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
107. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
108. Różyc Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O045655
109. Rybak-Massalska Lena Róża UKS PRIMO
2007 (JM.)
O051061
110. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
111. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
112. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
113. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
114. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
115. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (Mł.)
O046346
116. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
117. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
118. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
119. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
120. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
121. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
122. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
123. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
124. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
125. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
126. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
127. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
128. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
129. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
130. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
131. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
132. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
133. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
O044689
134. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
135. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O055839
136. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
O053405
137. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
138. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
139. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
140. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
141. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
142. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
143. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

166

ACANTUS DELLA CACCIA HOL GER 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado / Acord II
M: Intasia / Cantus
O: Marcin Wypchło
B: Michael Heinze
K026230 DE421000078001
2.

141

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
3.

12

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
O: Anna Słoniec
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

152

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
5.

45

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
6.

173

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: -
K020178 POL013610175508
7.

52

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
8.

9

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
9.

300

ARMSTRONG HOL POL 2004 Wałach gniada/178 F: Alboretto /
M: Kyara /
O: Karolina FerensteinN-Kraśko
B: Peter Nager-Tournau
K009051 -
10.

143

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
11.

214

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O: Marcin Wypchło
B:
K026277 5280030607377
12.

170

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
13.

277

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
O: Daniel Miechowicz
B: -
K021456 616007610161912
14.

104

BASANTI Meklemburska POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
O: Małgorzata Florczak
B: W. Maik i F. Walter
K020163 -
15.

101

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
16.

177

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
17.

237

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
18.

230

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
19.

274

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
20.

310

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
O: Justyna
B: Wielka Brytania
K027089 9373474747
21.

309

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
22.

241

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
O: Dariusz Kempa
B: Dariusz Kempa
K028199 616013640055209
23.

215

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
O: Violetta Kania
B: Lawin Janusz
K011147 114663
24.

201

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B: Stefan Mazur
K020735 POL013640011904
25.

189

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Łukasz Pięta
B: Verheyden Peter
Brak 056-022-000251442
26.

228

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kornelia Nagla
B: Kornelia Nagla
K020442
27.

291

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Hercog i Tomasz Szeszuła
B: .
K020456 DE422220042208
28.

229

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: -
K009557 616999611504104
29.

210

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
K025105
30.

44

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
O: Łukasz Kruczek
B: Marek Romanowski
K026383 616007600155013
31.

46

CASIQUIARE OS POL 2010 Wałach siwa/174 F: Cartogran
M: Glonora Z
O: Natasha
B: Pavluchenko
K019654 DE418184011810
32.

156

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
K026979
33.

226

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
K023426 Brak
34.

209

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
35.

243

CORNET MW Wałach POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
O: Adam Wojda
B: Witold Pietrzyk
K026867 DE433330558114
36.

308

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marika Iwanek
B: Nieznany
Brak 616999610218513
37.

225

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
38.

55

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
39.

151

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
40.

148

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Biela
B: Leszek Stróżyński
K018170 POL013660381205
41.

280

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
K028125 372004100015968
42.

284

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
O: Agnieszka Kopacz
B: Jerzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
43.

287

DOSIA Typ Prymitywny POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Krzysztof Workert
B: Leszek Kwietniak
Brak 616999660578411
44.

36

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
45.

94

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
46.

183

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron /
M: Fantazja /
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
K027308 616013580198411
47.

92

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
48.

307

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Paulina Martynuska
B: NN
K016840
49.

271

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
50.

311

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
51.

147

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
O: Magdalena Otlewska
B: -
K027706 528003200914089
52.

281

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
O: WACŁAW JACEK RYBAK-MASSALSKI
B: Guniewicz Barbara
K019883
53.

161

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
54.

72

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
O: Rafał Romanowski
B: Agnieszka Dziubich
K027538 616013590107609
55.

278

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
O: MUGLA Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
56.

95

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K019271
57.

253

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Concorde
M: Bella-Canta R
O: Tomasz Palacz
B: Tomasz Palacz
K009852 10806 103KV30
58.

305

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
59.

176

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
60.

198

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
61.

293

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: -
K009870
62.

93

FREZIE KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka
O: Grobelny Martyna
B: Szumiński Krzysztof
Brak Brak
63.

242

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator / Maashoven's Egor
M: Fiesta / Hertz
O: Martyna Grobelny
B: Andrzej Dembski
K027112 616013610019211
64.

17

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
65.

195

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
O: Michal Rynowiecki
B: .Wojciech Jachymek
K005725 POL013580098098
66.

199

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
67.

164

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
68.

289

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
69.

42

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
70.

200

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
71.

206

GRAPPA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Anna Łubina - Kawa
B: Anna Kawa
K026859 61699960028612
72.

150

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
73.

217

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
O: Arkadiusz Biel
B: Ger
K027020 brak
74.

191

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
75.

265

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
76.

49

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
77.

303

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
78.

185

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 S3-3720041000170440
79.

8

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
80.

203

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
81.

270

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
82.

175

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
83.

1

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Agnieszka Babczyńska
B: Śniegucki Zdzisław
K023715 POL013670006908
84.

283

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Emilia Naumiuk
B: Zdzisław Śniegucki
K027304 POL013670043605
85.

222

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
86.

13

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
O: Mariusz Gumuła
B: VDL Stud
K026624
87.

239

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
88.

223

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
89.

179

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
K027526 DE441410523013
90.

153

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
91.

279

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
92.

14

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
93.

259

KORAL Hucuł POL 2004 Wałach srokata/135 F: Nn
M: Nn
O: H. Kuczkowiak
B: Chociej
Brak 616999611597804
94.

190

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: Koka D
O: Magda Kaczmarek
B: Deminiak Marian
Brak 616999610158011
95.

172

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
96.

146

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
97.

188

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
O: Aleksandra Pietrzak
B: Kotouc Miroslav
K023103 203011993083511
98.

304

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204
99.

202

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
O: -
B: -
K020522 POL03670174007
100.

165

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
101.

263

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
102.

184

LOLA Westfalska GER 2011 Klacz gniada/174 F: Last Man’s Hope
M: Pilot in the air
O: Łukasz Pięta
B: Manfred Stein
Brak DE441410935711
103.

83

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
O: Bartosz sawicki
B: Ned
K028152 528017201201099
104.

257

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
105.

232

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
106.

275

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
K009376
107.

7

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
108.

169

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
109.

6

MALAGA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Joanna Sierakowska
B: Sosiński Stanisław
K012151 616013661923807
110.

181

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
111.

186

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
112.

51

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
O: Stanisław Marchwicki
B: Mirosław Sadowski
K011139 Brak
113.

163

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
114.

142

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
O: PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski
B: Damian Juraszek
K023967 616009690132610
115.

196

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/147 F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Arkadiusz Krupiński
B: Arkadiusz Krupiński
K018584 POL013610172008
116.

245

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
117.

160

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
118.

292

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Tomasz Maćkowski
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
119.

221

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
120.

240

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
121.

231

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
122.

219

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla Van DE Looiseheide
O: Aleksandra Pietrzak
B: Eykens-stessens
Brak 056-002-W00304814
123.

27

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
124.

269

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
125.

294

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
126.

306

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508
127.

236

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
O: Aneta Aniołek
B: GB
K028023
128.

212

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
129.

26

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Agnieszka Synoradzka
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011
130.

171

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
131.

204

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
132.

103

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
133.

235

OSCAR Belgijski Kuc POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
O: Aneta Aniołek
B: Belgia
K024966
134.

91

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
135.

157

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
O: Mirosław Nowak
B: -
K026980 616013520072312
136.

272

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
137.

286

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
138.

144

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
139.

238

PASJONATA LOTAR Kuc Walijski POL 2009 Wałach inna/- F: Tijd Vlijt's Santiango
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Magdalena Rams
B: Kołodziejek Elżbieta
K020776 616013610206709
140.

4

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
141.

180

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
142.

301

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
O: Razin
B: SK Plękity
K026509 POL013600141899
143.

162

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL013530225808
144.

297

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
O: Karolina Markiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K021639
145.

298

POKER KUC POL 1998 Ogier siwa F: -
M: -
O: Lehmann
B: Brak
K003686
146.

224

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 013530067806
147.

273

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
148.

105

PURE ONE DRP GBR 2004 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
brak
149.

11

PYSIA NN POL 1999 Mare grey/kuc:119 F: Nn
M: Nn
O: Michał Słoniec
B: Antoni Chłapowski
K004906 999610031997
150.

205

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
151.

90

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
152.

302

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
153.

159

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
O: Rafał Janiszewski
B: Niemcy
brak De 435350177508 DE 435350177508
154.

187

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van DE Groenheuvel
M: Oshy
O: Małgorzata Pieta
B: Jan en Constant
Brak 056-002-P00710888
155.

276

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
156.

290

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
O: Joanna Jurasz
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
157.

168

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Rosa Fama / Fanimo
B:
K012388 POL009670142607
158.

154

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
159.

178

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
160.

296

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
161.

256

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: ,
K025054 616013610195811
162.

213

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
163.

155

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
K026965
164.

193

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
165.

260

SCOBY DOO FORREST KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
166.

20

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
167.

194

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
O: Izabela Rembielińska
B: Michał Odważny
K023357
168.

288

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
169.

248

SONATA .......kuc POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:Kuc F: .......
M: ........
O: ..........
B: .........
K017023 .........
170.

220

STELLA PACK JURASEK Welsh Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
O: Andrzej Różyc
B: Czechy
K007887
171.

2

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K024941 826073001322207
172.

149

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
173.

15

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: So in Love / Calvados
M: Selene M / Elvis
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
K013813 POL009690058506 104LP94
174.

174

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: -
K016587 POL013640020904
175.

57

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
176.

96

TANZANIA Kuc Feliński POL 2003 Klacz siwa/kuc:133 F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Ćwikła
B: Klub Jeździecki Kapriola-Choiny s. c.
K016113 POL013580143303
177.

261

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
178.

158

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
179.

182

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
180.

197

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
O: Aldona Łącka
B: Anna Tomaszewska
K014499 12093
181.

145

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: d
B: d
K022375 DE441410714004 105LZ26
182.

167

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
O: Joanna Papis
B: *
Brak
183.

207

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
184.

3

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
185.

299

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Piotr Wesołowski
B: Piotr Wiese
K018661
186.

255

TYNPORTH MONTY 94916 Kuc Walijski POL 2012 Wałach gniada/kuc:128 F: Celton Jester 70806
M: 140565 Tynporth Dancing Maiden
O: Renata Bąk
B: Anglia
Brak Brak
187.

268

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
188.

211

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
189.

227

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
O: Truck Partner Elzbieta Kostrzewska
B: Maja Gołębiowska
K028195 616013590136511
190.

10

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Słoniec
B: -
K027167 528003000033188
191.

233

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
192.

244

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:119 F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Przedsiębiorstwo Jan-Pon Sp zo.o. Broniewice
K026589 616 013 52 00725 12
193.

140

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
194.

218

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
195.

125

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
O: Arkadiusz Krupiński
B: Barbara Niemczewska
K023354 616013661439611
196.

285

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize