Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 14-15.12.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
163 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 20:54:36
2019-12-12 20:44:48
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
162 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 20:54:40
2019-12-12 20:44:17
Michalina Ksiązek NO LIMED
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
161 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 20:54:43
2019-12-12 20:43:39
Julia Koziczak FINEZJA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 20:54:47
2019-12-12 20:42:35
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
159 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 20:31:11
2019-12-12 20:30:47
Marek Murlikiewicz AURIS
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
158 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 19:48:44
2019-12-12 19:48:29
Nadia Sabitov JAZZ
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 16:56:50
2019-12-12 16:51:30
Wiktoria Matusiak NORMAN ZK
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 16:56:51
2019-12-12 16:50:54
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 16:56:53
2019-12-12 16:49:55
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 16:56:55
2019-12-12 16:49:31
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 9/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 10:27:51
2019-12-12 09:57:37
Dorota Anszpergier EASY MK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
152 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 08:46:31
2019-12-11 22:17:46
Klaudia Justyńska TEXAS
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
151 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 08:46:34
2019-12-11 21:22:23
Nikola Chokoszewska KUCYNKA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
150 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:45:07
2019-12-11 20:33:47
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
149 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:45:12
2019-12-11 20:33:15
Natalia Płuciennikowska RUDA GWIAZDKA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
148 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:45:14
2019-12-11 20:32:39
Zofia Koszek TEQUILA
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
147 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 18:30:15
2019-12-11 18:08:04
Grażyna Niezgoda NANDINA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 18:30:17
2019-12-11 18:06:32
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
145 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 18:30:19
2019-12-11 17:20:49
Julia Kociołek KACPEREK
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
144 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 18:30:21
2019-12-11 17:18:22
Wiktoria Grzejdziak Jm'04 BOSS
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
143 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 18:30:23
2019-12-11 17:17:28
Nikola Pieta FLAP
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
142 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 10:27:53
2019-12-11 10:38:21
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:29:37
2019-12-11 10:37:58
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:29:42
2019-12-11 10:37:02
Michalina Dańczak MELLOW JACK MMK
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
139 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:29:48
2019-12-11 10:36:02
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
138 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:29:53
2019-12-11 10:35:40
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:29:57
2019-12-11 10:35:02
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:02
2019-12-11 10:34:31
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty Dokładności
  • 2x 13/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty Dokładności
135 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:06
2019-12-11 10:33:57
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:11
2019-12-11 09:54:34
Maja Bella Friedman CONQUESTINA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:16
2019-12-11 09:53:38
Sebastian Bąk ESTRELIA MK
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:20
2019-12-11 09:52:50
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 14:18:38
2019-12-11 09:52:21
Sebastian Bąk BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:43:10
2019-12-11 07:51:19
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:43:19
2019-12-11 07:50:34
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:43:27
2019-12-11 07:49:13
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KAZAR M
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:43:34
2019-12-11 07:48:36
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WYRWIGROSZ
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:08
2019-12-11 07:27:37
Patrycja Janiec MOCART
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
125 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:16
2019-12-10 21:40:42
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:30
2019-12-10 20:59:32
Ewa Kasińska LOVE SURPRISE
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
123 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:38
2019-12-10 20:57:43
Ewa Kasińska ELVIS
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:45
2019-12-10 20:48:34
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:51
2019-12-10 20:48:02
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:33:56
2019-12-10 20:47:14
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:02
2019-12-10 20:46:54
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:07
2019-12-10 20:46:24
Julia Janiak MONA F
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:25
2019-12-10 18:06:36
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:31
2019-12-10 18:06:11
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 16:08:11
2019-12-10 15:58:25
Nikola Miller CZEKOLADEK
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
114 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 12:47:06
2019-12-10 09:51:35
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
113 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:45:43
2019-12-10 08:41:29
Melania Orłoś GAZELLA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
112 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:12:47
2019-12-09 10:32:57
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:12:52
2019-12-09 10:32:13
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:12:56
2019-12-09 10:30:11
Adrianna Ostrowska IKONA
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:00
2019-12-09 10:27:46
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:04
2019-12-09 10:27:10
Julia Koszuta DESANT
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:10
2019-12-09 10:26:08
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:15
2019-12-09 10:25:17
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:20
2019-12-09 10:19:20
Klaudia Niedzielska COVER BOY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:25
2019-12-09 10:14:23
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:30
2019-12-09 10:08:02
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:35
2019-12-09 10:07:29
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:40
2019-12-09 10:06:49
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:44
2019-12-09 10:05:31
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:13:52
2019-12-09 10:05:23
Klaudia Niedzielska ROY DE SEMILLY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 09:59:21
2019-12-09 09:29:10
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 09:59:25
2019-12-09 09:27:22
Michał Tyszko VENECIA RED WINE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 09:59:28
2019-12-09 09:26:36
Michał Tyszko COLOSOS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 19:46:51
2019-12-08 21:54:03
Katarzyna Rybarkiewicz ISKRA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 19:46:43
2019-12-08 21:53:57
Aleksandra Maszarek MAKSIMUS
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 20:47:04
2019-12-08 19:44:53
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:37
2019-12-08 17:29:21
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 14:56:23
2019-12-08 12:46:11
Izabela Borowiak EWELINA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-14 11:40:42
2019-12-07 09:15:37
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 09:01:15
2019-12-07 04:01:00
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 09:01:19
2019-12-06 23:44:27
Ewa Czyżewska ADANERO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 09:01:22
2019-12-06 23:43:02
Małgorzata Pawłowska NORDIKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:51:30
2019-12-06 14:52:58
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:51:34
2019-12-06 14:52:39
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:51:37
2019-12-06 14:52:17
Wiktor Larkowski ESKOBAR
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:51:40
2019-12-06 14:51:32
Wiktor Larkowski CALIA M
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:51:44
2019-12-06 14:51:10
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 17:51:51
2019-12-06 14:50:53
Magdalena Gut AMAT M
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 08:46:42
2019-12-06 12:40:35
Klaudia Gozdek THALIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:32:48
2019-12-05 22:17:03
Joanna Wiatrak DANTE ALIGHIERI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:32:51
2019-12-05 21:31:47
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:32:54
2019-12-05 21:19:15
Nicolas Ślęzak NIGHT LADY
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 11:17:02
2019-12-05 18:40:16
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:19:33
2019-12-05 09:24:16
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 12:19:37
2019-12-05 09:23:35
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 07:26:46
2019-12-05 00:37:15
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 07:26:49
2019-12-05 00:36:34
Aleksandra Miazga HOLLAND MK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 20:23:04
2019-12-04 22:26:23
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:08:06
2019-12-04 14:05:06
Milena Kręzel MORIS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 11:13:13
2019-12-04 10:44:17
Weronika Pilińska BED BOY
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:35:22
2019-12-03 18:26:01
Agata Malewska ESCATO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:05:14
2019-12-02 20:46:47
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 9/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 17/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/CC/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:05:17
2019-12-02 20:46:16
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:41
2019-12-02 20:44:46
Maryia Mikhailava GLORIA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:05:20
2019-12-02 20:43:55
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:05:23
2019-12-02 20:43:19
Siarhei Kazlou VESTARI
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 15:37:30
2019-12-02 20:33:54
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:05:27
2019-12-02 20:13:12
Hanna Wójcikiewicz JAZZY
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 21:05:29
2019-12-02 20:12:49
Nikola Chokoszewska ALKATA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:58:17
2019-12-02 18:53:02
Wiktoria Suliborska WAKAT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:58:20
2019-12-02 18:52:25
Filip Zawadzki SANDRO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:58:25
2019-12-02 18:51:51
Jordan Krakowiak URBANIA-K
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:58:29
2019-12-02 18:51:19
Anita Grubin SPES
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 18:03:36
2019-12-02 15:16:50
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:58:36
2019-12-02 15:15:32
Aleksandra Zaręba ITS OKE HBC
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:41:34
2019-12-02 00:22:16
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:41:37
2019-12-01 21:54:06
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 08:46:46
2019-12-01 08:11:49
Adam Ciechański LINKWOOD
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 14:16:37
2019-11-30 14:07:06
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 10:31:48
2019-11-30 14:06:43
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 14:16:44
2019-11-30 10:49:03
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 15:39:18
2019-11-29 14:24:20
Maria Skrobek JEDWABNY MAX
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 15:40:12
2019-11-29 14:18:38
Weronika Świetlik JEDWABNA NELA
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:22:37
2019-11-28 17:46:49
Katarzyna Zielińska DEKALOG
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 07:34:47
2019-11-28 00:50:49
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:11
2019-11-28 00:49:01
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:17:04
2019-11-27 13:39:15
Helena Hamera RODRIGO CASSIN
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:16:58
2019-11-27 13:37:55
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:16:55
2019-11-27 13:35:58
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:16:51
2019-11-27 13:35:34
Marysia Noga NESTOR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:16:48
2019-11-27 13:35:07
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 15:16:44
2019-11-27 13:34:41
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:36:09
2019-11-26 13:04:53
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:36:12
2019-11-26 13:02:07
Gabriela Szura WELA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:36:14
2019-11-26 13:00:38
Marta Szymkowicz MONZA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:36:16
2019-11-26 12:59:53
Nikola Żylak JUSTE MILIEU
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:36:20
2019-11-26 12:54:02
Anna Kaczkowska BRIAN
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 14:59:56
2019-11-25 11:50:50
Diana Hahn FLIEREFLUITER
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 15:00:00
2019-11-25 11:50:11
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 15:00:04
2019-11-25 10:53:46
Paulina Kruszyńska DYGNITARZ
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:49:47
2019-11-25 10:42:49
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:49:50
2019-11-25 10:41:56
Oliwia Żuchewicz DAKOTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 15:00:14
2019-11-25 10:41:22
Martyna Rosiak CEDRA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 15:00:20
2019-11-25 10:40:46
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:49:54
2019-11-25 10:39:54
Jakub Malinowski ILONUS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 18:04:39
2019-11-24 12:46:32
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 11:13:16
2019-11-23 19:30:15
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:29
2019-11-23 19:29:40
Maja Borzęcka ANTAR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 00:28:36
2019-11-23 19:29:15
Katarzyna Sendalska MONTENEA Z
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 11:30:33
2019-11-23 19:28:50
Zuzanna Wanat TOYOTA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 00:28:45
2019-11-23 19:27:40
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty Dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 00:28:48
2019-11-23 19:27:14
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 00:28:51
2019-11-23 19:26:41
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 00:28:53
2019-11-23 19:26:09
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 20:32:32
2019-11-22 21:27:33
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 19:12:25
2019-11-22 21:23:58
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 21:40:13
2019-11-22 20:28:14
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-12 21:40:20
2019-11-22 20:27:47
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 22:01:51
2019-11-19 21:30:45
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-08 08:51:14
2019-11-18 17:43:32
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 14:16:39
2019-11-18 16:09:37
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 13:34:39
2019-11-18 13:00:36
Anna Michalska LAVITA-L
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 12/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 21:29:48
2019-11-17 09:34:02
Agata Bugała EUFRAT
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:37:47
2019-11-16 15:34:24
Lena Michalska BISIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:37:41
2019-11-16 15:33:56
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:37:19
2019-11-16 08:41:11
Kamila Wichrowska RITA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 14/L/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 10:37:14
2019-11-16 08:40:43
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 1x 6/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 09:45:48
2019-11-15 16:41:07
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 15/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/N/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Anszpergier Dorota Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
2. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
3. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
4. Borowiak Izabela Bpk
2001 (J.)
Brak
5. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
6. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
7. Chokoszewska Nikola brak
2001 (J.)
brak
8. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
9. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
10. Czyżewska Ewa nz (SKJ Legia Kozielska)
S
Brak
11. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
12. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
13. Fraczkowska Roksana Kj Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
14. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
15. Gawlińska Marta JKS Salio
S
123456
16. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
17. Gozdek Klaudia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2006 (JM.)
brak
18. Grubin Anita BPK
2003 (J.)
Brak
19. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
20. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
21. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
22. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
23. Hahn Diana RV Elisenau e.V.
1998 (MJ.)
1623147
10160353
24. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
25. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
O044701
26. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
27. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
28. Janiec Patrycja Stajnia Borowa Zielony konik
2006 (JM.)
O056446
29. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
30. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
31. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
32. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
33. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
34. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
35. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
36. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
37. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
38. Koszek Zofia Jks salio
2005 (JM.)
Brak
39. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
40. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
41. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (J.)
O039521
42. Krakowiak Jordan BPK
2004 (JM.)
Brak
43. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
44. Kręzel Milena brak
S
brak
45. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O048644
46. Kruszyńska Paulina Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2002 (J.)
Brak
47. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
48. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
49. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (MJ.)
O026764
50. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
51. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O 002876
52. Lemański Michał Salio
S
O001208
53. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
54. Łyżwa Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves
2000 (MJ.)
O041205
55. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
56. Malewska Agata _
2005 (JM.)
_
57. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
58. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
59. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
60. Maszarek Aleksandra Horseprofi
2004 (JM.)
O043643
61. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (MJ.)
O034069
62. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
63. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
64. Michalska Anna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2007 (JM.)
O048675
65. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
brak
66. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
67. Miller Nikola Klub Jeżdziecki Salio
2005 (JM.)
0054927
68. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
brak
69. Niedzielska Klaudia KJ UNIGLOB GOZDÓW
2001 (J.)
O041192
70. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
71. Noga Marysia BPK
2009 (Mł.)
brak
72. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
73. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
74. Orłoś Melania Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
Brak
75. Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
76. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
77. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
78. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
79. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
80. Pawłowska Małgorzata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
Brak
81. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
82. Pieta Nikola BPK
2007 (JM.)
BRAK
83. Pilińska Weronika Kj Infernal Team
2003 (J.)
Brak
84. Piskorska Olga BPK
2000 (MJ.)
Brak
85. Płuciennikowska Natalia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
86. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
87. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
88. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
O044692
89. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
90. Rybarkiewicz Katarzyna Brak
2003 (J.)
Brak
91. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
92. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
93. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
94. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
95. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
96. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
97. Skrobek Maria Brak
2004 (JM.)
Brak
98. Śledzik Maja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
Brak
99. Ślęzak Nicolas Bez Przynależności Klubowej
S
O053512
100. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
101. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
Brak
102. Świetlik Weronika -
2005 (JM.)
-
103. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
104. Szura Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
105. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
106. Szymkowicz Marta bpk
2008 (Mł.)
bpk
107. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
108. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
109. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
110. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
111. Urbańska Natalia ...
2007 (JM.)
Brak
112. Wanat Zuzanna KJ Infernal Team
2003 (J.)
brak
113. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
114. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O050222
115. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
116. Wiatrak Joanna TKJ Garbówek
S
Brak
117. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
118. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
O008252
119. Wójcikiewicz Hanna brak
2004 (JM.)
brak
120. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
121. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
Licencja Regionalna
122. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
123. Zawadzki Filip BPK
2004 (JM.)
Brak
124. Zielińska Katarzyna LKJ Gabon Walewice
S
O008529
brak
125. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
126. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
127. Żylak Nikola bpk
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

118

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

119

ADANERO Angielski Koń Gorącokrwisty IRL 2012 Wałach gniada/166 F: Dylan Thomas
M: Aiming Upwards
Brak 372IRE45186286T
3.

52

AGROPOINT LIBBENÖ Hanover POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce
M: Persona
Brak BS080490000
4.

59

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
5.

195

ALEGRO Małopolski POL 2012 Wałach kara/- F: Huzar
M: Alborada
Brak -
6.

94

ALKATA NN POL 2005 Wałach izabelowata/160 F: Marat
M: Alabama
brak
7.

116

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
8.

157

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
K025128 826046020155322
9.

23

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
10.

111

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
brak
11.

115

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503 104CF24
12.

179

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
13.

3

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
K008358 616009590045504
14.

182

AURIS WIKP POL 2007 Klacz gniada/162 F: GIACOMO
M: AGRAFA
brak
15.

193

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Don Cavallo
M: Armina
- -
16.

129

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
17.

51

BEAUTIFULL LADY Z Zangersheide BEL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: BY CERA D'ICK
M: Waikiki (Corland)
K027791 056015Z55686515
18.

101

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
K015557 DE433331040409
19.

122

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
20.

10

BIDDY BE Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/163cm F: Ballyoscar
M: Stowaway
Brak
21.

8

BISIA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:151 F: Bastion
M: Białogłowa
brak POL007610222206
22.

32

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
23.

168

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada F: SAN LUIS
M: BOGOTA
K025343
24.

72

BRIAN Tinker NED 2009 Wałach /kuc: F:
M:
25.

137

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
26.

58

C' SPEEDY RAIDER Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
27.

114

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
K023034 616009690071612
28.

194

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
K025608 616009690044714
29.

176

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K016223 POL009610190207
30.

61

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
31.

33

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023061 616009591003312
32.

66

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
K026550 616007520044704
33.

2

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
34.

189

CHARLESTON sp 2014 Wałach gn. F: Quaterback
M: Chanel/Landor
K027777 616009590014714
35.

99

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
36.

124

COLOSOS HOL POL 2014 Wałach gniada/166 F: Cassini II
M: Zarin XV
K026853 K026853
37.

162

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/-- F: Conquest boy
M: Impresja
K019377 616007661217209
38.

164

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
39.

54

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
40.

125

COVER BOY HAN POL 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico
M: Fifty Sue
Brak Brak
41.

140

CZEKOLADEK Mały Koń POL 01.08.2015 Wałach kasztanowata/mk:145 F: NN
M: NN
brak 616 999 59 20016 15
42.

27

DAKOTA WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Tanos
M: Derka
Brak Brak
43.

83

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
44.

108

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Gleiding chestnut/160 F: Cassilio
M: Demeter
K022194
45.

80

DEKALOG Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Fagot
M: Dida
K012817
46.

130

DESANT WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Z
M: Z
Brak
47.

95

DIASSINI HOL POL 2009 Gleiding grey/170 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
K016085 DE421000582109
48.

68

DOT Q WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Donatella Q /
brak
49.

65

DYGNITARZ WLKP POL 2006 Wałach tarantowata/160 F: Likwor
M: Domena
Brak
50.

175

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/177 F: .
M: .
Brak .
51.

144

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
K015965 POL732010040309
52.

84

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
K005344 POL009660075099
53.

159

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
K026814 616009600086214
54.

100

ESCATO HANN GER 2004 Ogier F: escudo
M: dakita
K008698
55.

113

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada/180 F: Carlos DZ
M: Europa / Ewerest
K025190 -
56.

163

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
brak 616009600207815
57.

112

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
58.

30

EWELINA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz inna/160 F: Rambo
M: Era
Brak Brak
59.

161

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
K016959 POL732010048009
60.

36

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
61.

180

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
62.

87

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
63.

132

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
64.

133

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
K022339 0060049408
65.

86

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
BRAK 056007000F50039
66.

169

FLAP KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
67.

63

FLIEREFLUITER Royal Warmblood Studbook Of Th NED 2010 Wałach inna F: Wittinger VDL
M: Tjerona
NLD003201004836
68.

74

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
K020664
69.

186

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
70.

139

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
K019104 POL009661486607
71.

43

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
K018789
72.

117

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
K021748 006590153808
73.

37

GLORIA HOL POL 2014 Klacz siwa/167 F: Hicksted / Hamlet
M: U-Cascada / Cassini I
K024858 DE421000549114
74.

76

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 .
75.

34

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
K019030 616 009 63 0148709
76.

150

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
77.

7

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
78.

77

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 Wałach siwa/167 F: Avantos
M: Pamina T
Brak 528003201205270
79.

104

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
80.

153

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
K027314 _
81.

28

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus
M: Ilona
K009692 POL009640019504 105AZ43
82.

22

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
83.

166

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
brak
84.

178

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
85.

46

ISKRA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/158 F: NN
M: NN
K028688
86.

92

ITS OKE HBC KWPN POL 2013 Gleiding bay/165 F: CHARISMA
M: BEAURANTE D.D.
BRAK 528003201300764
87.

188

J. SELLE F:
M:
88.

190

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
brak
89.

145

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
90.

181

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
K011888 POL009600109207
91.

93

JAZZY Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/kuc:121 F: Wharley Pioneer
M: Windhoek's Jozefien
brak
92.

82

JEDWABNA NELA Mały Koń POL 2011 Klacz inna/mk:132 F: Juta
M: Marusia
brak
93.

81

JEDWABNY MAX Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Wałach inna/kuc:137 F: Miłek
M: Jedwabna Nela
Brak
94.

187

JERAMY F:
M:
95.

71

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
K006462 POL009600086199
96.

79

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
97.

167

KACPEREK Typ Szlachetny POL 2015 Wałach siwa/158 F: NN
M: NN
braki brak
98.

127

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Kannan
M: Daylight
K028342
99.

154

KAZAR M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 -
100.

96

KEATON N KWPN NED 2015 Wałach skarogniada/169 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
101.

14

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
K021414 616009661575611
102.

107

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/mk:156 F: Durango VDL
M: Gouvernante De Span
brak 528003201508978
103.

26

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
Brak 616009530126015
104.

50

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
brak 528003201509930
105.

174

KUCYNKA NN POL 2011 Klacz kara/kuc:121 F: Nn
M: Nn
Brak
106.

53

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
K018953 616009670071810
107.

126

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200
108.

39

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
K024566 DE433330857412
109.

47

MAKSIMUS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach kara/162 F: Monsun
M: Malinka
K027651
110.

136

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
K025208 DE421000600513
111.

156

MELLOW JACK MMK New Forest Pony BEL 2015 Wałach gniada/kuc:145 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands
Brak 056-011-S20150305
112.

121

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
113.

141

MOCART Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/168 F: CYPRYS
M: MIRANDA
brak 616009590058110
114.

149

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
115.

57

MONTENEA Z Z POL 2012 Klacz gniada/175 F: Montender
M: Carenza
K024037
116.

70

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
117.

102

MORIS Wielkopolska POL 2014 Ogier siwa/173 F: Leonardo
M: Martini
brak 616007610104614
118.

165

NANDINA Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super
M: Ksantia
K026584
119.

75

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
120.

110

NIGHT LADY SP POL 2006 Klacz kara/165 F: Landino / Landgraf I
M: Nubia / Mors I
K026934 616009590024606
121.

120

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
K023008
122.

177

NORMAN ZK SP POL 2014 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Never Losingr / Pilet
K025275 616009591004914
123.

56

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
K022214 009690002808
124.

60

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
125.

21

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
126.

151

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
127.

20

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
128.

152

PANTONINA SP POL 2009 Klacz izabelowata/170 F: Vandamme
M: Partita
K016417 -
129.

142

PASCAL S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
K014624 BRAK
130.

67

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
K027214
131.

109

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
132.

64

QUADRIGO'S ONE German Warmblood GER 2010 Wałach inna F: Quadrigo
M: Grollina
DE 456570025410
133.

106

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
134.

45

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
135.

158

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 De 435350177508 DE 435350177508
136.

4

RITA SP POL 2008 Klacz gniada/163 F: Stalypso/Stakkato
M: Rytmika Waro
K028391 POL009590243308
137.

78

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin
M: Rewia
brak 616007640081610
138.

138

ROY DE SEMILLY SP POL 2015 Wałach kara/170 F: TALENT CHARBONIERE / DIAMANT DE SEMILLY
M: ROMINA / LANDINO
K027294 616009590076015
139.

171

RUDA GWIAZDKA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
Brak
140.

148

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
brak -
141.

146

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
142.

135

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
143.

89

SANDRO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Rafael
M: Sangria/ Romantiker
Brak Brak
144.

191

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
brak brak
145.

147

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa/167 F: Corde hol. / Cor de la Bryere s.f.
M: Sexicola / Wolver Heights
K013520 POL009590093105
146.

134

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
K027392 Brak
147.

91

SPES XX POL 2009 Wałach gniada/165 F: Zarewisch
M: Sespecja/Special Power
Brak Brak
148.

97

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
K018760 DE433331766110
149.

62

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
K016418 616009610036509
150.

172

TEQUILA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/160 F: Ekoton
M: Farsala
Brak 616006550099313
151.

173

TEXAS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
Brak 616999690072613
152.

40

THALIA Holsteiner GER 2003 Klacz gniada/170 F: Leonce
M: Finja X
brak DE421000091403
153.

73

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
K025507
154.

24

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
K025142 61600951039511
155.

90

URBANIA-K SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Correro
M: Ulewa/Optimist
Brak Brak
156.

55

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
157.

192

VELCO F:
M:
158.

123

VENECIA RED WINE OLD POL 2015 Klacz gniada/167 F: Latour
M: V-Nicoretta
brak brak
159.

98

VESTARI HOL. POL 2015 Ogier siwa/173 F: Vigo d'Arsouilles BWP / Nabab De Reve
M: U-Cascada hol./ Cassini I hol.
K017834 DE421000602515
160.

131

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
K024019 616009664000381
161.

88

WAKAT WLKP POL 2015 Wałach siwa/170 F: Calderon
M: Walpuria/Arianin
Brak Brak
162.

69

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
brak
163.

103

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de Ravel hol.
M: W.Charon KWPN/ Haarlem KWPN
K027714 616009600207615
164.

155

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
-- 616006690058613
165.

9

ZOLKA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: Samir
M: Zefirynka
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Borzęcka Maja KJ Infernal Team
25
SUM:
25.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
200
100
200
SUM:
500.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
25
SUM:
25.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
25
350
50
50
SUM:
475.00
Gut Magdalena KJ Zbrosławice
450
450
200
300
SUM:
1400.00
Hahn Diana RV Elisenau e.V.
25
100
25
SUM:
150.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
50
25
SUM:
75.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
100
350
25
25
SUM:
500.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
200
25
350
450
SUM:
1025.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
50
SUM:
50.00
Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
150
200
25
25
200
SUM:
600.00
Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
SUM:
25.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
100
650
100
400
SUM:
1250.00
Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
100
SUM:
100.00
Rosiak Cyryl JKS Salio
50
SUM:
50.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
100
25
350
300
400
450
650
SUM:
2275.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
25
100
SUM:
125.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
25
300
150
50
SUM:
525.00
Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anszpergier Dorota
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EASY MK (175)
2019-12-14
33
2019-12-14
35
2019-12-14
1
2019-12-15
26
2019-12-15
1
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-12-14
2
2019-12-14
2019-12-14
23
2019-12-14
2019-12-14
44
2019-12-14
45
2019-12-14
28
2019-12-14
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
2019-12-15
11
2019-12-15
25
Borowiak Izabela
Bpk
EWELINA (30)
2019-12-14
28
2019-12-14
1
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ANTAR (23)
2019-12-14
2019-12-14
37
2019-12-14
27
CARENZA (61)
2019-12-14
21
2019-12-14
12
2019-12-15
7
25
2019-12-15
20
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-12-14
19
2019-12-14
1
200
2019-12-15
21
2019-12-15
16
2019-12-14
2
100
2019-12-14
2019-12-15
1
200
Chokoszewska Nikola
brak
ALKATA (94)
2019-12-15
2019-12-15
KUCYNKA (174)
2019-12-15
7
2019-12-15
8
2019-12-15
10
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2019-12-14
47
2019-12-14
2019-12-15
47
2019-12-15
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (176)
2019-12-14
5
2019-12-14
17
Czyżewska Ewa
nz (SKJ Legia Kozielska)
ADANERO (119)
2019-12-14
29
2019-12-14
1
2019-12-14
27
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
2019-12-14
2019-12-14
GANGES (186)
2019-12-14
23
2019-12-14
1
2019-12-14
44
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-12-15
9
2019-12-15