Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 8-9.02.2020

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:03:28
2020-02-06 19:12:56
Sebastian Bąk CASALI
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:03:34
2020-02-06 18:10:10
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:04:13
2020-02-06 18:01:47
Mateusz Tyszko REXONEA P
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:04:03
2020-02-06 18:01:06
Mateusz Tyszko CAVERANO HIPPICA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:03:59
2020-02-06 18:00:19
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:03:54
2020-02-06 17:59:07
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:03:50
2020-02-06 17:57:59
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 20:03:45
2020-02-06 17:57:10
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 17:59:07
2020-02-06 16:34:12
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 15:07:06
2020-02-06 15:04:33
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 15:07:09
2020-02-06 15:03:57
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KAZAR M
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 15:07:12
2020-02-06 15:03:18
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 15:07:14
2020-02-06 15:02:45
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WALFLEY AA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 13:07:14
2020-02-06 13:06:25
Wiktor Helbich RONALDO SALIO LOLO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:14:16
2020-02-06 11:01:16
Nikola Pieta FLAP
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:14:13
2020-02-06 10:59:58
Wiktoria Grzejdziak Jm'04 BOSS
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 11:14:10
2020-02-06 10:59:21
Julia Kociołek KACPEREK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 10:14:09
2020-02-06 10:13:17
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 10:11:56
2020-02-06 10:09:47
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LIBRETTO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 09:02:10
2020-02-05 20:47:23
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:11
2020-02-05 20:46:53
Antoni Strzałkowski PIKADELA BLUE
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:05
2020-02-05 20:46:25
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:55:02
2020-02-05 20:45:54
Antoni Strzałkowski LEON Q
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:54:58
2020-02-05 20:44:53
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 21:54:54
2020-02-05 20:42:15
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 20:12:35
2020-02-05 20:09:26
Julia Chaciak SKIPPER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 20:12:31
2020-02-05 20:06:55
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 20:12:27
2020-02-05 20:01:33
Grażyna Niezgoda INKLUZ
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 20:12:23
2020-02-05 19:59:57
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 20:12:19
2020-02-05 19:58:06
Grażyna Niezgoda KAFFE
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 19:27:53
2020-02-05 19:15:37
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 16:29:52
2020-02-05 16:19:43
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 11:23:02
2020-02-05 10:49:54
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 11:23:07
2020-02-05 10:49:01
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:17:34
2020-02-04 22:21:58
Adrianna Dombrowska POETIN
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:17:30
2020-02-04 21:37:02
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:17:27
2020-02-04 21:08:06
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:17:23
2020-02-04 21:07:40
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:17:20
2020-02-04 21:06:17
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:17:15
2020-02-04 20:54:37
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:54:31
2020-02-04 20:53:54
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:54:27
2020-02-04 20:12:37
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:54:23
2020-02-04 20:11:48
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 20:11:01
2020-02-04 19:22:25
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 19:01:35
2020-02-04 18:54:23
Felix Domański-Kruppa BENITO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:24
2020-02-04 17:43:19
Katarzyna Feret DORKA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:20
2020-02-04 16:48:01
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:16
2020-02-04 16:47:19
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:12
2020-02-04 16:46:54
Aleksandra Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:09
2020-02-04 16:46:24
Nina Gawlikowska PASJA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:05
2020-02-04 16:45:46
Julia Smuk ZOJA
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:46:01
2020-02-04 16:45:10
Zofia Taraszkiewicz RONALDINI
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:45:58
2020-02-04 16:44:44
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 17:45:54
2020-02-04 16:44:08
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:50:27
2020-02-04 10:39:50
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:50:25
2020-02-04 10:39:03
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:43:36
2020-02-03 23:30:27
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:43:33
2020-02-03 22:28:49
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 08:43:30
2020-02-03 22:19:13
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 21:56:38
2020-02-03 21:55:54
Amelia Mitman ECLIPSE DE CAVILLY
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 21:56:31
2020-02-03 21:27:31
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:15:23
2020-02-03 17:19:16
Alicja Olaszek GALA GB
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 18:15:17
2020-02-03 15:17:33
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 13:47:13
2020-02-03 12:37:38
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 13:47:09
2020-02-03 12:36:43
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 13:47:06
2020-02-03 12:36:03
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 13:47:04
2020-02-03 12:35:10
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:37:08
2020-02-02 18:46:28
Izabela Borowiak EWELINA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 07:14:48
2020-02-02 17:14:11
Tola Świerczyńska DALIA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:56
2020-02-02 17:10:55
Monika Lisowska DIL CASSO
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:51
2020-02-02 17:10:28
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:40
2020-02-02 17:08:04
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:35
2020-02-02 17:06:58
Michalina Ksiązek NO LIMED
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:30
2020-02-02 17:06:17
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:24
2020-02-02 17:05:11
Urszula Michalska WILLA NOVA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:20
2020-02-02 17:03:21
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:16
2020-02-02 17:02:45
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:11
2020-02-02 17:02:15
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:07
2020-02-02 17:01:45
Maja Bella Friedman CONQUESTINA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:36:04
2020-02-02 17:01:17
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 19:35:58
2020-02-02 17:00:40
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 14:46:37
2020-02-02 14:34:52
Aleksandra Pacholczyk NEAPOL
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 09:57:19
2020-02-02 13:09:06
Oliwia Molenda RUSEŁKA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 13:23:11
2020-02-02 13:06:44
Stanisław Woźniak JARY
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 13:23:00
2020-02-02 13:04:03
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 13:22:39
2020-02-02 13:02:45
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 13:22:25
2020-02-02 13:01:24
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 18:31:31
2020-02-02 13:00:57
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 13:21:53
2020-02-02 12:58:48
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 08:46:21
2020-02-02 07:04:43
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-02 08:46:18
2020-02-02 07:04:19
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 13:48:42
2020-02-01 11:17:58
Roksana Stachlewska KUCYNKA
  • 1x 12/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 13:48:38
2020-02-01 11:17:35
Hanna Wójcikiewicz JAZZY
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 13:48:35
2020-02-01 11:17:10
Nikola Chokoszewska KUCYNKA
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 08:04:40
2020-01-30 22:04:20
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 08:04:43
2020-01-30 20:03:55
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 09:29:40
2020-01-30 19:14:20
Jakub Florczak LENOX
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 09:29:44
2020-01-30 19:14:02
Jakub Florczak BASANTI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 19:57:48
2020-01-30 19:13:19
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 19:57:42
2020-01-30 19:12:36
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 19:57:38
2020-01-30 18:12:06
Joanna Wiatrak DANTE ALIGHIERI
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:19:41
2020-01-30 13:11:09
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:19:36
2020-01-30 13:10:47
Agata Malewska ESCATO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 16:19:31
2020-01-30 13:09:32
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 17:22:42
2020-01-29 16:24:15
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 07:37:03
2020-01-28 22:17:34
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 09:38:40
2020-01-28 00:25:34
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 09:38:36
2020-01-27 22:05:05
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 22:44:00
2020-01-27 21:37:07
Hubert Kowalski NICCO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 09:38:27
2020-01-27 21:36:16
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 3/LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 09:38:23
2020-01-27 21:35:13
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:37:06
2020-01-27 10:30:37
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:37:08
2020-01-27 10:29:51
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:46:47
2020-01-26 19:05:52
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-26 21:46:51
2020-01-26 16:07:12
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 11:59:24
2020-01-24 11:22:35
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:19:43
2020-01-23 20:47:45
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 16:20:13
2020-01-23 15:02:51
Oliwia Mielczarek ATOS
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 08:17:46
2020-01-23 06:55:37
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
2. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
3. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
4. Borowiak Izabela Bpk
2001 (MJ.)
Brak
5. Chaciak Julia JKS Salio
2009 (Mł.)
Brak
6. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
7. Chokoszewska Nikola brak
2001 (MJ.)
brak
8. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
brak
9. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
10. Domański-Kruppa Felix .
S
O028911
11. Dombrowska Adrianna Stowarzyszenie Agro-Aves
2003 (J.)
O052769
12. Feret Katarzyna ŁKJ
S
O038142
13. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
14. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
15. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (J.)
O036581
16. Gawlikowska Nina KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
brak
17. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
18. Grzejdziak Jm'04 Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (J.)
O041393
19. Hejger Marta KJ Okoły
S
O006053
20. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
21. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
22. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
23. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
24. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
25. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
26. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
27. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
28. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
29. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
30. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
31. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
32. Lemański Michał Salio
S
O001208
33. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
34. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O020738
35. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
36. Lisowska Monika Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
37. Malewska Agata _
2005 (JM.)
_
38. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
39. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
40. Michalska Urszula Stowarzyszenie R&S Stables
2003 (J.)
Brak
41. Mielczarek Oliwia KJ Janowice
2004 (J.)
O057356
42. Mikutel Sylwia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
43. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
44. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (JM.)
-
45. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O033512
46. Molenda Oliwia KS Stangret Kielce
2005 (JM.)
Brak
47. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
48. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
49. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
50. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
51. Pacholczyk Aleksandra SKJ Horseprofi
S
O012468
52. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
O048394
53. Pieta Nikola BPK
2007 (JM.)
BRAK
54. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
55. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (J.)
O044692
56. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
57. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
58. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
59. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
60. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
61. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
62. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
63. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
64. Stachlewska Roksana Brak
2009 (Mł.)
Brak
65. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
66. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
67. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
68. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
brak
69. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
70. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
71. Taraszkiewicz Zofia KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
72. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
73. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
74. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
75. Tybulczuk Tamara Kj Agri
2004 (J.)
O032672
10152240
76. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
77. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
78. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
79. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
80. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O055839
81. Wetmańska Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
82. Wiatrak Joanna TKJ Garbówek
S
Brak
83. Wójcikiewicz Hanna brak
2004 (J.)
brak
84. Woźniak Stanisław Brak
2011 (Mł.)
Brak
85. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

116

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
K026735 616009661386414
2.

135

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 616009690142710
3.

83

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
brak 616006570172214
4.

100

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
5.

30

ATOS TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/. F: NN
M: Ariadna
K013500
6.

84

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
7.

13

BASANTI MEKLEMBURSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
K020163 -
8.

87

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400
9.

96

BENITO KWPN POL 2006 Stalion black/175 F: Indoctro
M: Linea
528210000849364 528210000849364
10.

146

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
11.

103

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
12.

107

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
13.

53

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
14.

125

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada/- F: SAN LUIS
M: BOGOTA
K025343 616007610106413
15.

76

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
16.

85

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
brak 616009610134912
17.

55

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
K025105
18.

44

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
K027322 616007520034112
19.

141

CARAMBA F:
M:
20.

133

CASALI HOLSTEINER POL 2014 Klacz siwa/168 F: Casal
M: Z-new sunshine
K026729 DE421000547214
21.

139

CAVERANO HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Cassini II / Capitol I
M: Jessy / Cor De La Bryere
K013614 DE418180589908
22.

143

CHARLESTON SP 2014 Wałach gn. F: Quaterback
M: Chanel/Landor
K027777 616009590014714
23.

29

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
24.

63

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/-- F: Conquest boy
M: Impresja
K019377 616007661217209
25.

64

CORDULA GRUN W HOL. GER 2015 Klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
26.

32

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
27.

38

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
28.

98

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
29.

28

DALIA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/kuc:146 cm F: NN
M: NN
brak
30.

46

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
31.

70

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
32.

47

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/160 F: Cassilio
M: Demeter
KO22194 Brak
33.

144

DEXTER AES 2014 Wałach gn. F: Kannan/ Voltaire
M: Delana van ter Moude/ Cashman (Collezione)
K027445 826002140882715
34.

71

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
Brak Brak
35.

72

DIL CASSO . POL 2015 Wałach siwa/. F: .
M: .
Brak .
36.

95

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada/161 F: Iner
M: Dorodna
brak POL009690148004
37.

82

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
K025704
38.

48

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
39.

81

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/172 F: -
M: -
- -
40.

37

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
41.

57

EIGHTY EIGHT KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Stuurboord
M: Solitta
K026537 528003200914369
42.

61

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
43.

112

EL MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2016 Ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka
brak
44.

86

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
BRAK 616009520111910
45.

43

ESCARDO MALOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
Brak 616 006 59 01491 11
46.

45

ESCATO HANN GER 2004 Ogier F: escudo
M: dakita
K008698
47.

142

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
48.

73

EWELINA TYP SZLACHETNY POL 2009 Klacz inna/160 F: Rambo
M: Era
Brak Brak
49.

33

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
50.

40

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 5280003201007107
51.

12

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
52.

110

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
K022339 0060049408
53.

126

FLAP KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
54.

79

GALA GB KUC FELIŃSKI POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Gargamel GB
M: Galaktyka GB
K010870 12061
55.

119

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
56.

66

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
57.

134

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
K018789
58.

114

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
59.

123

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
60.

105

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
61.

42

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
62.

130

ILBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
K027314 _
63.

113

INKLUZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Santiago
M: Inwencja
K 027257
64.

88

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
K021838 POL009680059507
65.

59

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
66.

52

JAZZY KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:121 F: Wharley Pioneer
M: Windhoek's Jozefien
brak
67.

94

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
brak brak
68.

108

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
69.

124

KACPEREK TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/158 F: NN
M: NN
braki brak
70.

111

KAFFE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:135 F: Nando Super
M: Kafejka
brak 616013520102714
71.

129

KAZAR M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 -
72.

75

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
73.

51

KUCYNKA NN POL 2011 Klacz kara/kuc:121 F: Nn
M: Nn
Brak
74.

54

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
75.

14

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
76.

56

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
K020655
77.

118

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
78.

122

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo
M: Liberia
K022578 616009510252313
79.

101

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
80.

136

LOCANTA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada/, F: Xxx
M: Xxx
brak
81.

41

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
82.

50

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
K024566 DE433330857412
83.

68

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
84.

58

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 Brak
85.

97

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
86.

93

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
87.

121

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
88.

109

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
89.

60

NEAPOL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/172 F: Chacco-Fly
M: Nektaria
brak
90.

39

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
91.

69

NO LIMED WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/160 F: Aviano
M: Nigara
Brak Brak
92.

35

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
93.

117

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
94.

78

PABLO I OLD GER 2004 Gleiding darkbay/167 F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
95.

49

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
96.

128

PANTONINA SP POL 2009 Klacz izabelowata/170 F: Vandamme
M: Partita
K016417 -
97.

91

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
98.

120

PIKADELA BLUE OLD GER 2012 Klacz gniada/175 F: A Pikachu de Muze
M: Chadela
K028552 106LT60
99.

106

POETIN WESTFALSKA POL 2008 Klacz gniada/168 F: Piano II
M: Falkenhof's Lady Paradox
brak DE 441410972208
100.

62

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry son
M: Parilla
K018508 616009600276411 105UA36
101.

36

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
102.

74

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada/168 F: LIDER
M: RAFA
K011901 Brak
103.

80

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
104.

145

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
K025448 616009590132014
105.

140

REXONEA P SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
106.

89

RONALDINI TRAKEŃSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
K014546 732010006405
107.

127

RONALDO SALIO LOLO SP POL 2016 Wałach gniada/172 F: Hippika Cohinor
M: Rebella
Brak POL009590018317
108.

26

RUSEŁKA SP POL 2013 Klacz siwa/mk:150 F: Jk
M: Jw
Brak Brak
109.

138

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Cassilio hol./ Cassini I
M: Szata / Alywar xx
K025470 616009540091614
110.

77

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
111.

137

SELLINO SP POL 2015 Ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
brak 616009540072715
112.

132

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
brak brak
113.

31

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
114.

102

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
115.

115

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
Brak
116.

65

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
K016290 616009530086909
117.

34

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
118.

23

TOGO SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidat
M: Tesmiran
K023060
119.

92

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
120.

131

WALFLEY AA SP POL 2016 Wałach gniada/165 F: -
M: -
- -
121.

99

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramdan
M: Wiedźma
K023441 616006690058213
122.

67

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
K015561 POL009590045704
123.

147

WYRWIGROSZ MŁP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Irches
M: Wygrana
-- 616006690058613
124.

90

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/175 F: Fred
M: Zagadka
K024963 brak
125.

104

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Sebastian St. R&S STABLES
350
200
200
450
450
350
350
50
SUM:
2400.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
25
SUM:
25.00
Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
25
100
25
SUM:
150.00
Hejger Marta KJ Okoły
25
SUM:
25.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
25
350
300
100
SUM:
775.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
SUM:
50.00
Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
25
SUM:
25.00
Osińska Dominika JKSR Michelin
50
SUM:
50.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
25
25
50
SUM:
100.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Siucińska Klaudia Łódzki KJ
25
SUM:
25.00
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
25
SUM:
75.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
25
50
200
SUM:
275.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
100
200
100
200
300
100
100
50
150
SUM:
1300.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
100
SUM:
100.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
200
150
SUM:
350.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
100
25
SUM:
125.00
Tybulczuk Tamara Kj Agri
25
25
SUM:
50.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020-02-08
12
2020-02-08
2020-02-08
23
2020-02-08
28
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2020-02-08
1
350
2020-02-08
4
200
2020-02-09
2
200
2020-02-09
1
450
PORTOS (62)
2020-02-08
13
2020-02-08
1
450
2020-02-09
1
350
2020-02-09
2
350
CASALI (133)
2020-02-08
19
2020-02-08
10
2020-02-09
10
2020-02-09
3
50
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (55)
2020-02-08
33
2020-02-08
17
2020-02-09
16
2020-02-09
11
Borowiak Izabela
Bpk
EWELINA (73)
2020-02-08
2020-02-08
19
Chaciak Julia
JKS Salio
SKIPPER (115)
2020-02-08
22
2020-02-08
9
2020-02-09
2020-02-09
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2020-02-08
20
2020-02-08
2020-02-09
24
2020-02-09
JUTRZENKA (108)
2020-02-08
26
2020-02-09
7
25
Chokoszewska Nikola
brak
KUCYNKA (51)
2020-02-09
1
2020-02-09
3
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania
BEŁT (87)
2020-02-08
2
2020-02-08
11
2020-02-08
2020-02-09
15
2020-02-09
6
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (66)
2020-02-08
26
2020-02-08
39
2020-02-09
2020-02-09
Domański-Kruppa Felix
.
BENITO (96)
2020-02-08
16
2020-02-08
2020-02-09
9
Dombrowska Adrianna
Stowarzyszenie Agro-Aves
POETIN (106)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
Feret Katarzyna
ŁKJ
DORKA (95)
2020-02-08
21
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
36
2020-02-09
18
2020-02-09
2020-02-09
2020-02-09
Florczak Jakub
KJ Janowice
BASANTI (13)
2020-02-08
36
2020-02-08
LENOX (14)
2020-02-08
31
2020-02-08
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2020-02-08
13
2020-02-08
19
2020-02-09
9
2020-02-09
17
2020-02-08
1
2020-02-08
2020-02-09
18
2020-02-09
2020-02-08
16
2020-02-08
8
25
2020-02-08
9
2020-02-09
5
100
2020-02-09
7
25
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
2020-02-08
19
2020-02-08
30
2020-02-08
5
Gawlikowska Nina
KJ Akademia Kucania Dawidy
PASJA (91)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
LYANNA (50)
2020-02-08
7
2020-02-08
2020-02-09
24
2020-02-09
Grzejdziak Jm'04 Wiktoria
TKJ Garbówek
BOSS (125)
2020-02-08
2020-02-08
Hejger Marta
KJ Okoły
2020-02-08
18
2020-02-08
7
25
2020-02-09
CORSTAR (38)
2020-02-08
1
2020-02-08
14
2020-02-09
7
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-02-08
29
2020-02-09
10
2020-02-09
17
2020-02-08
16
2020-02-08
2020-02-09
14
2020-02-09
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-08
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
FIORD SM (110)
2020-02-08
27
2020-02-08
2020-02-09
22
2020-02-09
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
CARAMBA (141)
2020-02-09
10
2020-02-09
10
EUFORIA (142)
2020-02-09
2
2020-02-09
19
Kajak Dawid
SKJ Bajardo Czosnów
GRYKA (123)
2020-02-08
19
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2020-02-08
15
2020-02-09
7
25
KEMBALL (75)
2020-02-08
2
350
2020-02-09
3
300
2020-02-08
11
2020-02-08
5
100
2020-02-09
2020-02-09
13
2020-02-08
42
2020-02-08
24
2020-02-09
17
2020-02-09
20
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ
2020-02-08
15
2020-02-08
2020-02-09
15
2020-02-09
Kociołek Julia
TKJ Garbówek
KACPEREK (124)
2020-02-08
17
2020-02-08
30
2020-02-09
10
2020-02-09
21
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (39)
2020-02-08
2020-02-08
8
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
26
2020-02-09
Książek Antonina
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
5
2020-02-09
19
Ksiązek Michalina
Stowarzyszenie R&S Stables
MAIDI (68)
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
4
2020-02-09
5
2020-02-08
2020-02-08
2020-02-09
12
2020-02-09
22
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2020-02-08
1
2020-02-08
29
2020-02-09
25
2020-02-09
2020-02-09
6
Lemański Michał
Salio
2020-02-08
2020-02-08
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
APART (83)
2020-02-08
1
2020-02-08
34
2020-02-08
2020-02-09
23
2020-02-09
1
2020-02-09
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2020-02-08
22
2020-02-08
2020-02-09
10
2020-02-09
6
50
Lisowska Karolina
St. R&S Stables
DIABLO (71)
2020-02-08
26
2020-02-08
2020-02-08
20
2020-02-09
20
2020-02-09
1
Lisowska Monika
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-02-08
7
2020-02-08
2
2020-02-09
2020-02-09
2
2020-02-09
17
Malewska Agata
_
ESCATO (45)
2020-02-08
18
2020-02-08
2020-02-09
2020-02-09
Marciniak Magdalena
Łódzki Klub Jeździecki
LEON (56)
2020-02-08
1
2020-02-08
1
2020-02-09
25
2020-02-09
23
Markowska Izabela
JKS SALIO
2020-02-08
34
2020-02-08
31
2020-02-09
14
2020-02-09
13
Michalska Urszula
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-02-08
12
2020-02-08
3
2020-02-09
Mielczarek Oliwia
KJ Janowice
ATOS (30)
2020-02-09
1
2020-02-09
16
2020-02-09
Mikutel Sylwia
KS Stangret Kielce
ESCARDO (43)
2020-02-08
7
2020-02-08
19
2020-02-09
20
2020-02-09
20
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (88)
2020-02-08
4
2020-02-08
26
2020-02-08
1
2020-02-09
1
2020-02-09
10
Mitman Amelia
Klub Jeździecki Salio
2020-02-08
19
2020-02-08
19
2020-02-09
10
2020-02-09
1
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-02-09
11
2020-02-09
5
25
Molenda Oliwia
KS Stangret Kielce
2020-02-08
18
2020-02-08
2020-02-08
35
2020-02-09
2020-02-09
1
2020-02-09
23
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
KAFFE (111)
2020-02-08
8
2020-02-08
1
2020-02-09
8
2020-02-09
7