Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne SALIO
JKS SALIO, 29.02-1.03.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
215 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:25
2020-02-26 23:01:00
Mateusz Tyszko SELSSILIO
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:20
2020-02-26 23:00:12
Mateusz Tyszko DONNA ROSSA S
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:16
2020-02-26 22:59:00
Mateusz Tyszko SELLINO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:12
2020-02-26 22:58:12
Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:07
2020-02-26 22:57:43
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:03
2020-02-26 22:57:05
Mateusz Tyszko ALINA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:11:00
2020-02-26 22:56:42
Mateusz Tyszko BIG MAL
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
208 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:20:26
2020-02-26 20:21:15
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:20:21
2020-02-26 20:20:22
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:20:17
2020-02-26 18:42:35
Julia Chaciak SKIPPER
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
205 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:20:12
2020-02-26 18:42:12
Lena Zbierska SKIPPER
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
204 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:20:07
2020-02-26 18:41:35
Adam Zieliński REWIA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
203 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:20:01
2020-02-26 18:29:55
Zuzanna Wiśniewska MILKA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
202 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:19:55
2020-02-26 18:29:14
Elzbieta Biczyk LIZA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:19:49
2020-02-26 18:28:51
Elzbieta Biczyk TEXAS
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:17:55
2020-02-26 17:47:09
Urszula Michalska WILLA NOVA
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
199 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:17:59
2020-02-26 17:43:41
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5/Egz/Egzaminacyjny
198 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 18:18:02
2020-02-26 15:42:34
Iga Ostrowska JUDSON
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:10:47
2020-02-26 15:35:06
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:10:43
2020-02-26 15:34:37
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 09:10:39
2020-02-26 13:21:40
Izabela Łyżwa BELLA DONNA
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:25:50
2020-02-26 09:09:04
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:25:46
2020-02-26 08:06:35
Grażyna Niezgoda KAFFE
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
192 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:25:42
2020-02-26 08:05:38
Grażyna Niezgoda CZINGIS CHAN
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:25:36
2020-02-26 08:04:38
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
190 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:40:51
2020-02-25 23:54:10
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:52
2020-02-25 22:21:32
Anna Lewandowska MEXIKANA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
188 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:52:50
2020-02-25 22:15:12
Katarzyna Jałosińska WAVE MK
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
187 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:41
2020-02-25 22:15:02
Marek Murlikiewicz AURIS
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
186 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:33
2020-02-25 22:10:38
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 1x 5/Egz/Egzaminacyjny
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:27
2020-02-25 22:06:21
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:23
2020-02-25 22:05:18
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:05
2020-02-25 21:23:13
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:32:01
2020-02-25 21:21:42
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak KAZAR M
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:31:56
2020-02-25 21:20:07
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ILIBIA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:31:49
2020-02-25 21:18:42
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WALFLEY AA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
179 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:31:45
2020-02-25 21:04:02
Kaja Dembińska BALIBEY
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
178 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:25:32
2020-02-25 18:07:42
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
177 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:25:19
2020-02-25 18:07:19
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 1x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
176 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:25:16
2020-02-25 17:47:54
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:25:12
2020-02-25 17:47:27
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:25:09
2020-02-25 17:46:47
Maja Bella Friedman CONQUESTINA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:25:05
2020-02-25 17:46:19
Michalina Dańczak GANGES
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 16:10:40
2020-02-25 15:11:34
Wiktor Helbich CEJLON
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 16:10:36
2020-02-25 15:06:59
Damian Rytych RAMIKA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
170 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 16:10:32
2020-02-25 14:55:59
Damian Rytych HEMBRA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
169 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 16:10:28
2020-02-25 14:32:34
Wiktor Helbich RONALDO SALIO LOLO
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
168 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 16:10:24
2020-02-25 14:31:58
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:30:58
2020-02-25 12:58:26
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:30:53
2020-02-25 12:58:01
Małgorzata Dybała SZASTER
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
165 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 20:24:56
2020-02-25 12:57:45
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:30:45
2020-02-25 12:46:03
Hanna Mokwińska BAJTEL
  • 2x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
163 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:30:40
2020-02-25 12:25:02
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
162 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 13:30:35
2020-02-25 12:24:22
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 22:54:02
2020-02-24 19:56:37
Małgorzata Kuźmińska KUADLINO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 19:51:14
2020-02-24 19:34:08
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:04:53
2020-02-24 10:24:40
Sebastian Bąk PORTOS
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 11:04:50
2020-02-24 10:24:16
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:17:18
2020-02-24 08:54:42
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:17:33
2020-02-23 21:30:50
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka ALOUBETTE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:17:37
2020-02-23 20:33:52
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:17:42
2020-02-23 20:32:41
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:17:46
2020-02-23 20:32:20
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:17:58
2020-02-23 19:46:49
Izabela Borowiak P-SZAROTKA
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
151 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:18:06
2020-02-23 19:26:47
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:18:11
2020-02-23 19:25:39
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:18:17
2020-02-23 17:56:06
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:18:27
2020-02-23 17:41:57
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:18:32
2020-02-23 17:40:39
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:18:53
2020-02-23 17:07:05
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:19:07
2020-02-23 16:19:05
Tola Świerczyńska DALIA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:41:41
2020-02-23 12:44:44
Felix Domański-Kruppa BENITO
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 14:41:33
2020-02-23 11:53:50
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:08:41
2020-02-23 10:38:06
Adrianna Ostrowska LERTANA VDL
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:22:49
2020-02-23 10:28:40
Kamil Skupień FERRARI
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:08:17
2020-02-23 10:27:47
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:08:11
2020-02-23 10:27:04
Adrianna Ostrowska ALUZJA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:22:56
2020-02-23 10:26:04
Kamil Skupień LANDMEISTER VDL
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 16:23:04
2020-02-23 10:25:24
Kamil Skupień LENTOLINA- S
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:07:54
2020-02-23 10:24:11
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:07:36
2020-02-23 10:10:36
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:07:31
2020-02-23 10:10:13
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 11:07:27
2020-02-23 10:09:45
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 22:25:59
2020-02-22 21:37:06
Natalia Gumuła JUFONIA VDL
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:08:11
2020-02-22 17:51:09
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:08:04
2020-02-22 17:49:45
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:08:02
2020-02-22 17:49:06
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 22:05:54
2020-02-21 19:57:28
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 15:47:15
2020-02-21 15:09:59
Mateusz Leszczyński ECLIPSE DE CAVILLY
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 15:47:09
2020-02-21 15:08:53
Mateusz Leszczyński ATENA
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 15:47:05
2020-02-21 15:08:13
Mateusz Leszczyński BEYASH QUAN
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 12:41:04
2020-02-21 09:43:57
Jagoda Niewiadomska RUDBEKIA
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 12:40:58
2020-02-21 09:40:19
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 19:34:41
2020-02-20 18:56:43
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 19:34:37
2020-02-20 18:56:12
Lena Michalska HARNAŚ
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 19:34:28
2020-02-20 18:31:38
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 19:34:23
2020-02-20 18:30:54
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 20/CC/Zwykły Art 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 18:18:34
2020-02-20 17:19:15
Alicja Ciarczyńska KAMEL
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 15:26:39
2020-02-20 14:01:33
Małgorzata Prochowska HELLADA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 15:26:43
2020-02-20 13:24:57
Natalia Stawiarska ŁYK
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 15:26:46
2020-02-20 11:57:15
Kaja Gawda ACANTUS DELLA CACCIA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:44:58
2020-02-20 00:22:41
Paulina Lewandowska APART
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 07:45:01
2020-02-20 00:22:00
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 23:39:35
2020-02-19 22:54:05
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 22:24:07
2020-02-19 21:41:36
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 1x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:33:25
2020-02-19 20:12:48
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:33:20
2020-02-19 19:40:16
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 19:30:44
2020-02-19 18:58:32
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 19:30:38
2020-02-19 18:58:02
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:59:11
2020-02-19 11:59:20
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 12:59:05
2020-02-19 11:58:45
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:44
2020-02-19 07:40:14
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:41
2020-02-19 07:39:36
Kamila Wichrowska RITA
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:37
2020-02-19 07:20:40
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:34
2020-02-19 07:20:09
Artsiom Piroh DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:31
2020-02-19 07:19:44
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:27
2020-02-19 07:19:24
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 08:14:23
2020-02-18 22:43:05
Bartosz Gotner TORNADO
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:32
2020-02-18 20:38:23
Marcin Wolski DI CAPRIO S
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:28
2020-02-18 20:37:55
Mateusz Sputowski KILLER BOY
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:24
2020-02-18 20:36:39
Mateusz Sputowski GERY
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:19
2020-02-18 20:35:49
Julia Oliva HARBAS
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:14
2020-02-18 20:30:41
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:10
2020-02-18 20:30:15
Patryk Mordaka SZALONA LULU
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:06
2020-02-18 20:29:33
Patryk Mordaka FINISH
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:45:02
2020-02-18 20:29:04
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:58
2020-02-18 20:28:30
Anna Białas GEM OF KANNAN
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:54
2020-02-18 20:27:42
Anna Białas CASSIDERO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:51
2020-02-18 20:16:58
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:47
2020-02-18 20:07:49
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:43
2020-02-18 20:07:00
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:39
2020-02-18 20:05:53
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:35
2020-02-18 20:05:05
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:31
2020-02-18 20:04:27
Andrzej Głoskowski COMODO
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:27
2020-02-18 20:03:34
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:44:23
2020-02-18 20:01:42
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 10/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 11:16:31
2020-02-18 10:32:36
Wojciech Ciepliński ATTILA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 11:16:26
2020-02-18 10:05:45
Nikola Bielnik QUITE
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 20:09:44
2020-02-17 22:12:57
Klara Weber VENEZIA
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:38:12
2020-02-17 22:12:12
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:42:31
2020-02-17 22:11:16
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 20:07:45
2020-02-17 22:09:53
Marcelina Lasota ISSOS
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:37:53
2020-02-17 22:09:14
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:37:49
2020-02-17 22:08:33
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 4/LL/Towarzyski Pony Games Debiuty
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:37:43
2020-02-17 22:07:26
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:37:38
2020-02-17 22:06:57
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:37:33
2020-02-17 22:06:50
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:37:29
2020-02-17 22:05:59
Piotr Rachwał CHACCO BOY 7
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 21:10:48
2020-02-17 20:37:22
Joanna Grabowska KLARADETTE S
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 21:10:52
2020-02-17 18:59:35
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 15:29:35
2020-02-17 14:16:29
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:13:12
2020-02-17 13:48:37
Mirosława Gdaniec SO FLY HIGH
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:13:08
2020-02-17 13:45:41
Lena Mianowana BERGS 10-06
  • 1x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:13:00
2020-02-17 13:38:51
Rafał Perlikowski GINEWRA
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 19:48:21
2020-02-17 13:38:29
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:12:49
2020-02-17 13:38:01
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 2x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:12:44
2020-02-17 13:37:32
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:12:39
2020-02-17 13:37:12
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 14:12:35
2020-02-17 13:36:38
Antonina Hoffmann TIN LADEN
  • 1x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 10:43:19
2020-02-17 10:40:40
Blanka Pojmaj HILON-W
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:21
2020-02-16 20:19:50
Adam Grzegorzewski CERTO SUCCESSO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:25
2020-02-16 20:15:55
Adam Grzegorzewski KNOCKKASH GIRL
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:29
2020-02-16 20:10:53
Adam Grzegorzewski KALITA O
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:33
2020-02-16 20:08:29
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:36
2020-02-16 20:07:47
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/CC/Dwufazowy Art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:40
2020-02-16 20:06:56
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:44
2020-02-16 20:06:18
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:48
2020-02-16 20:05:43
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:26:52
2020-02-16 20:03:05
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:27:00
2020-02-16 19:28:49
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:27:03
2020-02-16 19:28:22
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:27:07
2020-02-16 19:27:37
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 23:27:12
2020-02-16 19:00:09
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 16:08:18
2020-02-16 14:33:55
Emilia Pękal AMANDA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 19:57:06
2020-02-15 18:35:35
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 19:57:01
2020-02-15 18:28:04
Łucja Majka WIWIANA
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 19:56:53
2020-02-15 18:26:42
Laura Kulita FOKUS
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 23:25:53
2020-02-15 15:58:23
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 5/Egz/Egzaminacyjny
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:49:28
2020-02-14 21:05:28
Stanisław Woźniak JARY
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:49:24
2020-02-14 21:04:48
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:49:21
2020-02-14 21:04:21
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:49:12
2020-02-14 21:03:26
Maria Olejnik ERYK PONYSPORT
  • 2x 1/LL-50/Towarzyski LL50cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:19:12
2020-02-14 21:02:47
Magdalena Marciniak LEON
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:19:17
2020-02-14 21:02:00
Maja Marchwicka LORD LUDGER
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:48:58
2020-02-14 21:01:23
Maja Marchwicka TOGO
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:19:22
2020-02-14 21:00:37
Pola Lewczyk DAGA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:48:46
2020-02-14 21:00:12
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-24 09:19:26
2020-02-14 20:59:40
Gabriela Galińska TALL
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 23:48:38
2020-02-14 20:58:46
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:59:08
2020-02-13 22:48:19
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 17:24:58
2020-02-13 22:38:07
Hubert Kowalski NICCO
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:59:01
2020-02-13 22:37:17
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 17:23:57
2020-02-13 22:36:05
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:58:50
2020-02-13 20:49:59
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:08:58
2020-02-13 17:36:42
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:08:55
2020-02-13 17:36:20
Agata Malewska ESCATO
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:08:49
2020-02-13 17:35:34
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 22:19:35
2020-02-13 16:36:06
Katarzyna Romanko SHAMANKA
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 11:43:16
2020-02-12 20:52:33
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:09:16
2020-02-12 18:25:11
Julia Wójcik LEXUS
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 12:04:57
2020-02-12 11:29:00
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 12:04:53
2020-02-12 08:59:32
Amelia Kwiecień JAGODA
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:18:35
2020-02-10 22:11:45
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 2x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 22:31:36
2020-02-10 17:27:48
Karina Skorupa POLANDOR
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:06:14
2020-02-10 17:27:01
Joanna Lorek AGITANIA
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:06:16
2020-02-10 17:25:47
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 1x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 18:06:17
2020-02-10 17:23:53
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 16/L/Zwykły Art 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:25:30
2020-02-10 17:23:14
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 15/Egz/Egzaminacyjny
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:25:01
2020-02-10 15:11:56
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x 3/LL-90/Towarzyski LL Dokładności
  • 1x 6/L/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:25:03
2020-02-10 12:30:40
Kaja Sosnowska-Niemczuk CHAPEAU BAS
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 15:25:05
2020-02-10 12:30:15
Kaja Sosnowska-Niemczuk MY LORD
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:30:36
2020-02-09 22:35:49
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 2/LL-70/Towarzyski LL-70 - Z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 12/LL-70/Towarzyski LL70cm Z trafieniem w normę czasu dodatek S
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:30:39
2020-02-09 22:29:35
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 7/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 17/P/Zwykły Art 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 19:33:15
2020-02-08 15:10:03
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 16:03:25
2020-02-08 13:36:28
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 8/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 9/C/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 18/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 19/C/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
2. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
3. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
4. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
5. Białas Anna SKJ Mordaka
S
O004792
6. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
7. Bielnik Nikola KKJ FULLMET
2002 (J.)
O035629
8. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
9. Borowiak Izabela Bpk
2001 (MJ.)
Brak
10. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
11. Bulska Wiktoria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O020475
12. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
13. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
14. Ciepliński Wojciech KKJ FULLMET
S
O025368
15. Czyżnielewski Adam Jeździecki Klub Sportowo - Rekreacyjny Michelin
2003 (J.)
Brak
16. Dembińska Kaja SKJ Salio
S
Brak
17. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
18. Domański-Kruppa Felix .
S
O028911
19. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
20. Dybała Małgorzata Stajnia El Dorado
S
brak
21. Frączkowska Roksana Kj Infernal Team
2009 (Mł.)
Brak
22. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
23. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
24. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (J.)
O036581
25. Galińska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
Brak
26. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
27. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
28. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
29. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
30. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (Mł.)
Brak
31. Grabowska Joanna Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
O008251
32. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
33. Gumuła Natalia KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O037100
34. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
--
35. Hejger Marta KJ Okoły
S
O006053
36. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
37. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
38. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
39. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
40. Jałosińska Katarzyna brak
S
brak
41. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
42. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
43. Jaworska Antonina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
O043819
44. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
45. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
46. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
Brak
47. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O050091
48. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
49. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
50. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
51. Krakowiak Jordan BPK
2004 (J.)
Brak
52. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
53. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
54. Krześlak Emilia SKJ Mordaka
2006 (JM.)
O048393
55. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
56. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
57. Kulita Laura Bpk
2008 (JM.)
Brak
58. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
59. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
60. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
61. Kuźmińska Małgorzata KJ Jantar
S
brak
62. Kwiecień Amelia KKJ FULLMET
2007 (JM.)
O052618
63. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
64. Lasota Marcelina Kj Infernal Team
2006 (JM.)
Brak
65. Leszczyński Mateusz Łódzki Klub Jeździecki
S
O013303
66. Lewandowska Anna brak
2003 (J.)
Brak
67. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
68. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
69. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O020738
70. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
O050970
71. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
72. Łyżwa Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves
2000 (MJ.)
O041205
73. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
74. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
75. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
76. Malewska Agata SKJ HORSEPROFI
2005 (JM.)
_
77. Marchwicka Maja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O032501
78. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
79. Markowska Iza JKS Salio
O006581
80. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
81. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
82. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
83. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
84. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
85. Michalska Urszula Stowarzyszenie R&S Stables
2003 (J.)
Brak
86. Mieszczak Julia KJ Kietlów
S
brak
87. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
88. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (JM.)
-
89. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O033512
90. Mokwińska Hanna bpk
2011 (Mł.)
brak
91. Mordaka Maria SKJ Mordaka
2005 (JM.)
O048392
92. Mordaka Patryk SKJ Mordaka
2000 (MJ.)
O019196
93. Murlikiewicz Marek Agro-Aves Gajewniki
S
123456
94. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
95. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
96. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
97. Olejnik Maria Brak
2009 (Mł.)
Brak
98. Oliva Julia SKJ Mordaka
2003 (J.)
Brak
99. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
100. Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
101. Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda
S
O012499
102. Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
brak
103. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
104. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
105. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
106. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
107. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
108. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
109. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
110. Polczyk Magdalena KJ Infernal Team
S
O028673
111. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
O001839
112. Rachwał Piotr St. KS KJK Szary Michałowice
S
O025098
113. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (JM.)
O051108
114. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
115. Rudzka Paulina KKJ Kielce
2000 (MJ.)
O026694
116. Rytych Damian TKJ Garbówek
S
Brak
117. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
118. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
119. Skupień Kamil Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
B
120. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O000889
121. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
122. Sputowski Mateusz SKJ Mordaka
2006 (JM.)
O041775
123. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
124. Stawiarska Natalia bpk
1999 (MJ.)
brak
125. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
brak
126. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
brak
127. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
128. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
129. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
130. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
131. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
132. Tyszko Mateusz TKJ Garbówek
S
O003577
133. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
134. Urbańska Natalia Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
Brak
135. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
136. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
O050222
137. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
138. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
139. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
140. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
141. Wójcik Julia KKJ FULLMET
2002 (J.)
O041700
142. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
O056197
143. Wolski Marcin SKJ Mordaka
S
Brak
144. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
Brak
145. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
146. Zbierska Lena JKS Salio
2008 (JM.)
Brak
147. Zieliński Adam JKS Salio
S
Brak
148. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

159

ACANTUS DELLA CACCIA HOL POL 2001 Wałach gniada/168 F: Acorado
M: Intasia
K026230 DE421000078001
2.

9

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
K019821 616 009 57 01298 11
3.

56

AISHA OF HERITAGE Z ZANG POL 2015 Klacz siwa/170 F: Jumex sport Atlantus
M: XXX
Brak Brak
4.

189

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

8

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc:140 F: Boyfriend
M: Findy
brak de 43530094210
6.

250

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
K021641 616009690142710
7.

184

ALOUBETTE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Armitage
M: Leonie
K021087 DE418180147706
8.

144

ALUETTE SP POL 2012 Klacz gniada/155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027744 616999690061512
9.

178

ALUZJA SP POL 2015 Klacz gniada/172 F: VISCOUNT
M: ALZACJA
brak -
10.

57

AMANDA HALFINGER POL 2007 Klacz kasztanowata/145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
K023720 POL013670073507
11.

65

ANGELO SP POL 2014 Wałach izabelowata/190 F: Vittorio / Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 616009510135414
12.

118

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
13.

155

APART MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/166 F: Paszkwil
M: Algida
brak 616006570172214
14.

258

ARAMIDA WLKP 2015 k F: Midas
M: Arabika
15.

147

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
16.

48

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
K017710 616013580422605
17.

167

ATENA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Aron/ Campari M
M: Agusia/ Novum
Brak Brak
18.

146

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
K008358 616009590045504
19.

18

ATOS TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/. F: NN
M: Ariadna
K013500
20.

121

ATTILA OLD DEU 2004 Wałach kasztanowata F: Charity
M: Carthella
K025923
21.

225

AURIS WIKP POL 2007 Klacz gniada/162 F: GIACOMO
M: AGRAFA
brak
22.

187

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
23.

108

BAJADERA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Czarownik
M: Bamtivia
K027261 -
24.

202

BAJTEL KUC POL 2010 Wałach bułana/Kuc F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
25.

217

BALIBEY Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada/160 F: Alamos
M: Delta GR
Brak 616009600258511
26.

15

BASANTI MEKLEMBURSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: -
M: -
K020163 -
27.

245

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
28.

177

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/- F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
29.

64

BEAUTY GIRL Z BEL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cover Girl Z / Caretano Z
K027029 056015Z55822813
30.

141

BEL DE JOUR SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810
31.

246

BELLA DONNA AES POL 2011 Klacz gniada/167 F: Arko III
M: Bella-Canta R
K021051 826002110873555
32.

182

BENITO KWPN POL 2006 Stallion black/175 F: Indoctro
M: Linea
528210000849364 528210000849364
33.

106

BERGS KUC POL 2012 Wałach siwa/135 F: Kuc
M: Kuc
Brak 0000000
34.

166

BEYASH QUAN WLKP POL 2016 Wałach gniada/165 F: Dżentelmen / Grand As
M: Bacarolla/ Graal
Brak Brak
35.

10

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Gkgsyj
36.

249

BIG MAL SP POL 2000 Ogier gniada/180 F: x
M: y
brak
37.

262

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
38.

142

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
39.

161

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
40.

244

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
41.

192

BORA BORA TYP SZLACHETNY POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
K021107
42.

232

BUHAWI TYP SZLACHETNY POL 2009 Wałach skarogniada F: Monsun
M: Enja
K026350 616999592000409
43.

115

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:Xx F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally
Brak Xxx
44.

149

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
brak 616009610134912
45.

39

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
K025105
46.

84

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
K025608 616009690044714
47.

23

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm / Rio Branco
M: Corvetta / Giacomo
K027322 616007520034112
48.

110

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
49.

112

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
50.

24

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023061 616009591003312
51.

130

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
K028259 DE 455-6700870-11
52.

209

CEJLON SP POL 2004 Ogier siwa/165 F: Castilio
M: Centina
Brak POL 009640054604
53.

188

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
54.

123

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
K013390 POL009590280708
55.

58

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada/x F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
x x
56.

111

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
K020853 DE441411519510
57.

30

CHAMBERTINA OLD POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland / Chambertin
M: Sandra / Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
58.

6

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
59.

164

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
60.

256

CHARLESTON SP 2014 Wałach gn. F: Quaterback
M: Chanel/Landor
K027777 616009590014714
61.

247

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
62.

36

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
K024368 DE431317201710
63.

124

COMODO WESTF. POL 2009 Wałach gniada/163 F: Concetto
M: Falkenhof's Loreen
K016813 DE441411199409PZJ
64.

70

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
65.

21

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
66.

211

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata/-- F: Conquest boy
M: Impresja
K019377 616007661217209
67.

32

CONTRA MELLONI WESTF POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro
M: Cikillis
K017703
68.

212

CORDULA GRUN W HOL. GER 2015 Klacz gniada/. F: Cascadello II
M: Karmina
K028749 DE421000518415
69.

71

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
70.

25

CORRADINO HOL POL 2007 Ogier siwa/- F: Corradino l
M: P-leonie
K016863 -
71.

35

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
72.

264

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam de revel
M: Visinaa
K014000
73.

230

CZINGIS CHAN WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/149 F: Hufiec
M: Czuła
K017841 POL007610239307
74.

223

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
75.

42

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara/143 F: Dekalog
M: Milka
K026933
76.

194

DALIA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz gniada/146 cm F: NN
M: NN
brak
77.

27

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
78.

215

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
79.

29

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/160 F: Cassilio
M: Demeter
KO22194 Brak
80.

127

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
81.

151

DAVIDOFF BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf / Fanimo
M: Demeter /
K015563 616009661947608
82.

143

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 Wałach gniada/170 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
83.

11

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara/160 F: Aktyw /
M: Deborah /
brak 616999661188611
84.

259

DEXTER AES 2014 Wałach gn. F: Kannan/ Voltaire
M: Delana van ter Moude/ Cashman (Collezione)
K027445 826002140882715
85.

139

DI CAPRIO S NIEM. SPORTOWY POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufno
M: Giornata
K020899 DE 455879004610
86.

83

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
87.

129

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
K023823 DE433331014513
88.

193

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
89.

179

DOBROSTAN SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Qulester
M: Demeter
brak -
90.

254

DONNA ROSSA S SP POL 2003 Klacz gniada F: Grand De La Cour
M: Donwega
K016571
91.

41

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lord Star
M: Darola
616009530053912 Brak
92.

181

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
K025704
93.

4

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
94.

168

ECLIPSE DE CAVILLY SF POL 2014 Klacz gniada/165 F: Arlem Andalou SF/ Baloubet Du Rouet
M: Uriane De Cavilly SF
PZJ:K028406 Brak
95.

81

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/172 F: -
M: -
- -
96.

34

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
97.

47

EIGHTY EIGHT KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Stuurboord
M: Solitta
K026537 528003200914369
98.

196

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
K023908 528003200912983 105GB16
99.

229

EL MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2016 Ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka
K028857
100.

28

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: MESSENGER
M: EMARILLA
BRAK 616009580271514
101.

150

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
BRAK 616009520111910
102.

46

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
K013361 616013570344907
103.

26

ESCATO HANN GER 2004 Ogier F: escudo
M: dakita
K008698
104.

2

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
105.

101

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
106.

85

FERRARI DSP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Famous Diamant
M: La Monserat
de b
107.

51

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
108.

133

FINISH SP POL 2014 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K024999 616009591022814
109.

135

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
K016865 616009590230709
110.

260

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl
M: Falanga
Brak
111.

86

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
K025610 616009592005814
112.

228

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
K020838 056007000F50039
113.

53

FOKUS KUC POL 2009 Wałach skarogniada/137 F: X
M: X
X X
114.

210

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
115.

131

GEM OF KANNAN SP POL 2016 Wałach siwa/170 F: Kannan
M: Gwatemala
K029016 616009590135416
116.

137

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
K020665 616009590145612
117.

186

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
118.

105

GINEWRA WLKP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Connor
M: Gaja / Carry Son
brak 000000
119.

132

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K020666 616009590145712
120.

171

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
121.

62

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
K021053 528003201207341
122.

61

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
123.

136

HARBAS Czeski Gorącokrwisty POL 2007 Wałach kara/165 F: House Rules
M: Baronka
Brak 000044984
124.

163

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
125.

33

HELENA NED POL 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 Brak
126.

157

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
K027423 brak
127.

207

HEMBRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Huzar
M: Hembrajka
Brak
128.

68

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: I’m Special De Muze /
M: Omia Fortuna /
brak 528003201206512
129.

38

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
130.

99

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa / Harmoniusz
K018594 616009680059210
131.

87

IKONA SP POL 2015 Klacz inna/165 F: Quester
M: Izyda
b b
132.

219

ILIBIA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: -
M: -
K027314 _
133.

76

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
134.

16

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Corde
M: Jastarnia / Lais
K017588
135.

174

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
136.

50

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
137.

237

JUDSON MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
138.

173

JUFONIA VDL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Baltic VDL
M: Bufonia
K026624
139.

243

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
140.

231

KAFFE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/135 F: Nando Super
M: Kafejka
brak 616013520102714
141.

60

KALITA O KWPN POL 2015 Klacz gniada/x F: Verdi / Quidam de Revel
M: Zelita O / Heartbreaker
x x
142.

160

KAMEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Emetyt
M: Kamea
K024300
143.

156

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
brak
144.

88

KAROLA BS WEST POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Kannan
M: Daylight
K028342 DE441410362314
145.

220

KAZAR M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/165 F: Solaris
M: Kastelka
K024654 -
146.

12

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
K028414 616 0939 002444 19
147.

138

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
K021248 616009550019012
148.

109

KLARADETTE S KWPN NED 2015 Klacz kasztanowata/- F: Arezzo VDL
M: Saradette S/ Voltaire
brak -
149.

59

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz srokata/146 F: x
M: x
x x
150.

66

KOKAINA HIPPICA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair
K027005 DE418180093914
151.

199

KUADLINO MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/- F: Huzar
M: Kalina
K022672 -
152.

153

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/136 F: LORDEK
M: LILA
brak 616013520098414
153.

170

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada/- F: Lord Pezi Junior / Lord Pezi
M: Luisa / Landor S
K023915 DE418180215613
154.

191

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
155.

233

LANDMEISTER VDL KWPN POL 2016 Ogier gniada/170 F: Herald
M: EALBA VDL
brak b
156.

169

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
K020690 DE421000544910
157.

14

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
158.

234

LENTOLINA- S KWPN POL 2016 Klacz gniada/170 F: GREAT BLUE
M: CENTOLINA
brak brak
159.

45

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
K020655
160.

180

LERTANA VDL KWPN POL 2016 Klacz gniada/174 F: Baltic vdl
M: B-ERTANA
Beak B
161.

20

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
K015357
162.

185

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
K022578 616009510252313
163.

148

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
164.

67

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 Klacz siwa/169 F: Zirocco Blue vdl
M: Ospa Clever girl
111 111
165.

175

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
K024603 056002W00298853
166.

239

LIZA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/167 F: Stillos
M: LaCruza
Brak
167.

251

LOCANTA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada/, F: Xxx
M: Xxx
brak
168.

195

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Ludger
M: Leda
K016644 616009680086710
169.

13

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
170.

200

LORIDA PP HANOWERSKA POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
K027200 DE431316852214
171.

96

LOTOS MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/168