Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne
JKS SALIO, 10-11.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
188 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:44:39
2020-10-08 16:44:14
Blanka Gala Jm'07 DOSIA GR. C
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
187 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:44:43
2020-10-08 16:42:13
Zuzanna Wiśniewska TEXAS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:44:48
2020-10-08 16:41:33
Zuzanna Wiśniewska KARMELKA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
185 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:44:52
2020-10-08 16:41:07
Natalia Łabęcka REWIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
184 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:45:05
2020-10-08 16:40:28
Kinga Mużdżyńska ORSA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
183 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:45:08
2020-10-08 16:40:14
Hanna Kosińska SKIPPER
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
182 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 16:45:11
2020-10-08 16:39:48
Klaudia Justyńska ED
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
181 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 10:39:21
2020-10-08 10:38:31
Kinga Wójcicka PINE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:18:00
2020-10-07 22:53:12
Marta Dabioch GIBSON
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
179 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:20:14
2020-10-07 22:08:17
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:18:30
2020-10-07 21:15:53
Roksana Wojciechowska-Kamińska A-MACIEK
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:18:39
2020-10-07 21:15:16
Roksana Wojciechowska-Kamińska DANCING QUEEN
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
176 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:18:44
2020-10-07 19:54:20
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
175 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:18
2020-10-07 19:53:53
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:25
2020-10-07 19:53:04
Maria Glonek ZIBI
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
173 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:36
2020-10-07 19:11:50
Sandra Pączek MIKROB
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
172 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:41
2020-10-07 18:32:12
Patryk Górecki ARABELLA
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:21:25
2020-10-07 17:23:22
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:21:27
2020-10-07 17:22:06
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:21:29
2020-10-07 17:21:37
Patryk Mordaka DIATENDRA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:29:31
2020-10-07 15:31:45
Alicja Filipiak BORN FREE
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:29:32
2020-10-07 14:59:40
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:44:41
2020-10-07 14:10:11
Dominika Iwaniuk ETRES
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
165 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:44:45
2020-10-07 11:52:20
Nikola Pięta SZAŁWIA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
164 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:44:50
2020-10-07 11:45:41
Julia Kociołek KACPER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
163 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:44:54
2020-10-07 11:44:56
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:45:00
2020-10-07 11:44:12
Wiktoria Grzejdziak J'04 BOSS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:26:33
2020-10-07 10:22:51
Maja Gąsiorowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
160 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:48
2020-10-07 08:47:54
Malena Kotecka EVEREST M
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:53
2020-10-07 08:47:24
Dawid Kotecki CAREWICZ
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:14:14
2020-10-07 08:15:16
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
157 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:14:16
2020-10-06 23:48:36
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
156 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:14:18
2020-10-06 23:48:21
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
155 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:45:03
2020-10-06 21:48:42
Izabela Borowiak P-SZAROTKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
154 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:05:51
2020-10-06 20:46:37
Weronika Świetlik RANDEVU
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
153 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:05:54
2020-10-06 20:15:55
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
152 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:06:00
2020-10-06 20:15:06
Angelika Szpruch NOSTALGIA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
151 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:06:04
2020-10-06 20:14:24
Angelika Szpruch JUPITER
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
150 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:06:08
2020-10-06 20:14:02
Weronika Kotowicz LEIPZIG STAR
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
149 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:55:48
2020-10-06 15:38:33
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:38:06
2020-10-06 15:20:03
Zuzanna Rachalewska ROZITA
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
147 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:07:29
2020-10-06 12:34:49
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:07:32
2020-10-06 12:34:23
Joanna Rosicka-Tyszko SUBOCZ
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:00
2020-10-06 10:10:26
Lena Sławek PIONIER = PĄCZEK
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:01:37
2020-10-06 09:08:09
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:01:33
2020-10-06 08:03:15
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:01:29
2020-10-06 08:02:07
Diana Hahn NOUGAT NANCY
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:01:19
2020-10-06 07:20:45
Jagoda Wetmańska Jm'05 BARNABA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:01:15
2020-10-05 22:47:14
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:38:42
2020-10-05 21:08:41
Nina Milczarek AMARANT
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:38:48
2020-10-05 20:08:48
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:38:55
2020-10-05 20:03:27
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:45:09
2020-10-05 20:02:56
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:09
2020-10-05 20:01:47
Michalina Ksiązek NO LIMED
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:15
2020-10-05 20:01:10
Michalina Dańczak MELLOW JACK MMK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:22
2020-10-05 20:00:33
Urszula Michalska WILLA NOVA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:27
2020-10-05 19:59:13
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:33
2020-10-05 19:57:37
Zuzanna Polinceusz LILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:39
2020-10-05 19:43:17
Jagoda Zemfler BRYZA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:48
2020-10-05 19:42:27
Sylwia Adamczak KARMAN
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:54
2020-10-05 19:41:11
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:00
2020-10-05 19:39:55
Dziyana Bubenchyk BRAVE HEART
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:07
2020-10-05 19:29:11
Natalia Zając HAWAJKA ZK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:13
2020-10-05 19:28:16
Ruslan Niyazov DIORA ZK
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:20
2020-10-05 19:26:13
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/Zwykły Art 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:27
2020-10-05 18:17:49
Wiktoria Tomasik FOKUS
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:27:42
2020-10-05 15:36:51
Mateusz Leszczyński CZARDASZ
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:27:44
2020-10-05 15:36:21
Wiktoria Suliborska GRENADIER S
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:27:46
2020-10-05 15:35:45
Patrycja Janiec MOCART
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:21:34
2020-10-05 13:51:29
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:21:36
2020-10-05 13:51:03
Judyta Koczorowska MADOU VD BISSCHOP
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:21:38
2020-10-05 13:50:28
Bogusz Dąbrowski LUKAS L
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:21:40
2020-10-05 13:49:24
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:21:42
2020-10-05 13:36:16
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:21:44
2020-10-05 13:35:59
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 13:32:14
2020-10-05 12:52:12
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:01:40
2020-10-05 11:59:52
Dagmara Willamowicz BONA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:01:42
2020-10-05 09:06:13
Lucca Zakrzewski EASTER GREY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:36:14
2020-10-04 23:23:29
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:17
2020-10-04 23:22:52
Irmina Szybka Mj'01 OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:22
2020-10-04 23:21:52
Irmina Szybka Mj'01 E-MAIL
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:27
2020-10-04 23:21:01
Jakub Florczak LENOX
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:32
2020-10-04 22:05:15
Paulina Lewandowska CZAVERDY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:37
2020-10-04 21:59:12
Paulina Lewandowska LEGIA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:44
2020-10-04 20:47:13
Karina Falkowska SHEHANA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:44:49
2020-10-04 20:45:06
Karina Falkowska JUST FOR LEO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 15:17:36
2020-10-04 17:24:06
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:00
2020-10-04 17:05:48
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:06
2020-10-04 17:05:27
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:12
2020-10-04 17:05:05
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:17
2020-10-04 17:04:43
Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:23
2020-10-04 17:04:12
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:28
2020-10-04 16:34:51
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:34
2020-10-04 16:33:55
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:39
2020-10-04 16:33:13
Matylda Weigel HOPPER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:44
2020-10-04 16:32:38
Martyna Przednowek ORCHIDEA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:50
2020-10-04 16:32:08
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:45:56
2020-10-04 16:31:35
Emma Nagat ROB ROY
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:06:11
2020-10-04 16:31:01
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:07
2020-10-04 16:30:26
Izabela Lewandowska JASPER
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:12
2020-10-04 16:29:43
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 21:06:17
2020-10-04 16:29:07
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:23
2020-10-04 15:20:38
Matylda Kronic HUGO
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:27
2020-10-04 14:38:05
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:32
2020-10-04 13:12:35
Oliwia Brzozowska BUŁECZKA
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:38
2020-10-04 12:06:56
Magdalena Marciniak LEON
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 09:57:59
2020-10-04 11:07:18
Julita Jończyk CHANEL
  • 2x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 09:57:50
2020-10-04 11:03:36
Zuzanna Piejek PYRRUS
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:25:57
2020-10-04 08:58:14
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 08:19:25
2020-10-03 22:56:03
Damian Rytych RAMIKA
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 08:19:28
2020-10-03 22:55:09
Damian Rytych HEMBRA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 08:19:31
2020-10-03 22:54:29
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 08:19:36
2020-10-03 22:14:35
Amelia Różycka GAZAN
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 08:19:40
2020-10-03 22:14:14
Aleksandra Grzelak TORPEDO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:51:34
2020-10-03 20:38:14
Agata Obraniak DOMINO
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:51:38
2020-10-03 19:53:26
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 20:51:42
2020-10-03 19:27:12
Julia Ucińska FICTION
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 16:55:54
2020-10-03 15:39:38
Maria Kuzańska DOMINO
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:22:37
2020-10-03 13:04:01
Olga Grabowska FAMONARETTO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:22:40
2020-10-03 13:02:01
Olga Grabowska EL TIGRE
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:22:54
2020-10-03 12:47:00
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:22:57
2020-10-03 10:29:05
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:23:06
2020-10-03 10:28:14
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:23:09
2020-10-03 09:17:30
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:23:15
2020-10-03 09:16:07
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 08:47:01
2020-10-02 18:00:41
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:43
2020-10-02 14:27:27
Ewa Kasińska ALEGRO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:30:35
2020-10-02 13:29:45
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:30:39
2020-10-02 13:29:20
Gabriela Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:30:43
2020-10-02 13:28:46
Ewa Machniewicz BEAUTYFULL LADY Z
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:30:47
2020-10-02 13:28:20
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 15:30:51
2020-10-02 13:27:57
Marta Kielar BIG BEN
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 13:27:29
2020-10-02 13:27:14
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:40:27
2020-10-02 10:10:03
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:44:08
2020-10-02 07:40:35
Beata Biczysko CHARITA
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:44:13
2020-10-01 23:42:24
Antonina Słodkiewicz OMEGA
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:19:59
2020-10-01 23:18:42
Amelia Samsel CEDRINO
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:40:36
2020-10-01 21:45:35
Maria Gomulska BATUCADA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:44:28
2020-10-01 21:41:13
Lena Kłosińska KORTINA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:44:41
2020-10-01 21:26:17
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:44:59
2020-10-01 19:56:49
Laura Adamkiewicz FIRST
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:45:03
2020-10-01 19:49:34
Lena Michalska BISIA
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:45:08
2020-10-01 17:45:28
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:16
2020-10-01 16:16:39
Helena Majko FEMKE
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:17:11
2020-10-01 12:07:54
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/Zwykły Art 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:52:22
2020-10-01 11:40:28
Joanna Rosicka-Tyszko COMIC BS
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:52:29
2020-10-01 10:46:14
Michał Tyszko DAVINCI
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:52:32
2020-10-01 10:45:32
Michał Tyszko DIANA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:52:35
2020-10-01 10:45:00
Michał Tyszko CORIANDER VAN'T OZERHOF
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 11:52:39
2020-10-01 10:44:31
Michał Tyszko COCORICO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:03
2020-09-30 20:16:54
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:06
2020-09-30 20:16:21
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:12
2020-09-30 19:51:13
Maja Szczepanik DAGA
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 13:09:04
2020-09-30 12:32:13
Judyta Ziółkowska GATSBY AK
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:27:51
2020-09-30 10:14:07
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:27:54
2020-09-30 09:06:22
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:27:56
2020-09-30 09:05:03
Natalia Kręgielska COQUICKUCO G
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:08:56
2020-09-30 08:00:09
Zuzanna Strzelczyk LOTUS-P
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 20:51:34
2020-09-30 00:18:50
Zofia Sztajnert ANTAR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:11
2020-09-30 00:17:00
Andrzej Głoskowski TRACJA
  • 1x 8/C/Zwykły Art 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:22
2020-09-30 00:15:58
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:26
2020-09-30 00:15:24
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:30
2020-09-30 00:14:59
Maja Głoskowska APASJONATA AUREUS
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:09:04
2020-09-29 21:29:25
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:38
2020-09-29 21:28:29
Victoria Herbuś LADY LIEFMANS
  • 2x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:42
2020-09-29 21:07:35
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/N/Dwufazowy Art 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:46
2020-09-29 20:37:31
Wiktoria Kaźmierska PASJONATA POGROMS
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:49
2020-09-29 20:36:41
Wiktoria Kaźmierska BALTAZAR
  • 2x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:53
2020-09-29 20:35:45
Amelia Woźniak PASJONATA POGROMS
  • 1x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
  • 1x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:09:57
2020-09-29 20:18:05
Julia Stankiewicz EPSON MK
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 09:57:42
2020-09-29 15:45:50
Karina Skorupa LARIX
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 15:56:48
2020-09-29 15:42:58
Hanna Lacheta BIG BILLY
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 11:08:57
2020-09-29 10:34:00
Agata Malewska ESCATO
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:00:17
2020-09-29 09:44:25
Wiktoria Skrzyńska RIBBONS SENDOR
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 08:20:05
2020-09-28 20:26:43
Tola Świerczyńska PETIT A PETIT
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:14:08
2020-09-28 20:11:34
Julia Kempska DŻIPP ANDIAMO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 20:14:10
2020-09-28 20:08:30
Maria Mrozowska MONSUN
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 18:46:45
2020-09-28 18:26:43
Oliwia Kot HAWANKA
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 15:09:52
2020-09-28 14:39:15
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 9/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 14:12:00
2020-09-28 13:12:08
Sandra Wrońska NAZIR
  • 2x 4/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
  • 2x 12/LL/Towarzyski PonyGames Debiuty
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 14:12:02
2020-09-28 13:10:18
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 14:12:04
2020-09-28 12:48:07
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 14:12:06
2020-09-28 12:47:36
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 2x 3/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
  • 2x 11/LL/Towarzyski LL90cm Dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 16:21:24
2020-09-26 11:26:49
Paulina Skrzyńska RIBBONS SENDOR
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:46:53
2020-09-26 07:35:55
Julia Mazur BALSAMICA ZK
  • 1x 1/LL/Towarzyski LL50cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 1x 2/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
  • 2x 10/LL/Towarzyski LL70cm z trafieniem w normę czasu dodatek S
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 12:40:01
2020-09-25 23:27:51
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 15:50:08
2020-09-25 23:08:20
Michalina Tutaj DE MARCO
  • 2x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 2x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 10:00:24
2020-09-25 22:51:58
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x 5/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 6/P/Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/Zwykły Art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Sylwia BPK
brak
2. Adamkiewicz Laura UKS PRIMO
2007 (JM.)
Brak
3. Bajur Hania Skj virako olimpia
2006 (JM.)
Brak
4. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
5. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
6. Borowiak Izabela Brak
2001 (MJ.)
Brak
7. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
8. Brzozowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2010 (Mł.)
O059429
9. Brzozowska Oliwia brak
2013 (Mł.)
brak
10. Bubenchyk Dziyana Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
2001 (MJ.)
Brak
11. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
12. Ciepłucha Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
13. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
14. Dabioch Marta brak
S
brak
15. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
16. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
17. Falkowska Karina bpk
S
O008230
18. Filipiak Alicja JKS Salio
2005 (JM.)
O050053
19. Florczak Jakub KJ Janowice
2004 (J.)
O057060
20. Gabrysiak Alicja Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O036581
21. Gala Jm'07 Blanka SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2007 (JM.)
Brak
22. Gąsiorowska Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2006 (JM.)
brak
23. Glonek Maria Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2009 (Mł.)
Brak
24. Głoskowska Maja KJ Infernal Team
2014 (Mł.)
brak
25. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
26. Gomulska Maria ŁKJ
S
Brak
27. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
28. Górecki Patryk SKJ Horseprofi Łódź
2004 (J.)
O045964
29. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
30. Grzejdziak J'04 Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (J.)
O041393
31. Grzelak Aleksandra St. R&S Stables
S
Brak
32. Hahn Diana LRV Münchehofe
S
1623147
10160353
33. Hejger Marta KJ Okoły
S
O006053
34. Herbuś Victoria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
35. Iwaniuk Dominika Brak
2004 (J.)
Brak
36. Janiec Patrycja Bpk
2006 (JM.)
Brak
37. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
38. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
39. Jończyk Julita KS Happy Horse
2009 (Mł.)
Brak
40. Justyńska Klaudia JKS Salio
2003 (J.)
Brak
41. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (J.)
brak
42. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
43. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
44. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
Brak
45. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O045565
46. Kaźmierska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
Brak
47. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O047298
48. Kielar Marta bpk
S
brak
49. Kłosińska Lena KJ Skarb Kozienice
2005 (JM.)
Brak
50. Kociołek Julia TKJ Garbówek
2000 (MJ.)
BRAK
51. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
52. Kosińska Hanna JKS Salio
2009 (Mł.)
Brak
53. Koszuta Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
54. Kot Oliwia SKJ HORSEPROFI
2003 (J.)
O045958
55. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
56. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
57. Kotowicz Weronika Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (Mł.)
Brak
58. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
59. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
60. Koziczak Julia St. R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
61. Krawczyk Iga WKJ Lublin
2003 (J.)
O049981
62. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
63. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
64. Kręzel Milena brak
S
brak
65. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
66. Kronic Matylda Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2003 (J.)
O058855
67. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
68. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
69. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
70. Kuzańska Maria Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2002 (J.)
O050785
71. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
72. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
73. Lewandowska Izabela KJ Chrobry Warszawa
S
O002143
74. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
O035551
75. Lisowska Karolina St. R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
76. Łabęcka Natalia JKS Salio
2005 (JM.)
Brak
77. Łukaszewska Dominika KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050099
78. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O049391
79. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
80. Majko Helena Stajnia Bukowiec
2015 (Mł.)
Brak
81. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O056331
82. Marciniak Magdalena Łódzki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047585
83. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
84. Markowska Izabela JKS SALIO
S
brak
85. Mazur Julia Bractwo Konne Św. Marcina
S
O041610
86. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
87. Michalska Urszula Stowarzyszenie R&S Stables
2003 (J.)
Brak
88. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
89. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O033512
90. Młynarczyk Agnieszka KJ Chrobry Warszawa
2004 (J.)
O037688
91. Mordaka Patryk SKJ Mordaka
2000 (MJ.)
O019196
92. Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O022954
93. Mużdżyńska Kinga Stowarzyszenie Jeździeckie Ośrodek Jeździecki Skaratki
S
Brak
94. Nagat Emma KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O053629
95. Niyazov Ruslan Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
S
Brak
96. Obraniak Agata stajnia grotniki
2006 (JM.)
brak
97. Osińska Dominika JKSR Michelin
2003 (J.)
brak
98. Pączek Sandra Kj Huzar
S
o029203
99. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
O048394
100. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
101. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057506
102. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
103. Piejek Zuzanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
Brak
104. Pięta Nikola TKJ Garbówek
2007 (JM.)
BRAK
105. Piskorska Olga BPK
2000 (MJ.)
Brak
106. Pliem-Perka Aleksandra St.KS Juming Events
2006 (JM.)
O035554
107. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (Mł.)
O048671
108. Polinceusz Zuzanna Bractwo Konne Św. Marcina
2001 (MJ.)
brak
109. Przednowek Martyna KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057505
110. Rachalewska Zuzanna Stajnia Borowa
2012 (Mł.)
brak
111. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (JM.)
O036019
112. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025277
113. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
114. Różycka Amelia Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (Mł.)
brak
115. Rytych Damian TKJ Garbówek
S
Brak
116. Samsel Amelia Klub Jeździecki Huzar
2007 (JM.)
O043107
117. Savich Lada KJ SO Łąck
S
O045441
10087785
118. Sierakowska Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
119. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
120. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
O049249
121. Skrzyńska Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O044869
122. Skrzyńska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2005 (JM.)
Brak
123. Sławek Lena KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O060434
124. Słodkiewicz Antonina Kj Infernal Team
2010 (Mł.)
Brak
125. Stankiewicz Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O057748
126. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
127. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
128. Suliborska Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
Brak
129. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
O051646
130. Świetlik Weronika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2005 (JM.)
brak
131. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
O013223
132. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
133. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
134. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
135. Szpruch Angelika Stowarzyszenie R&S Stables
2007 (JM.)
brak
136. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
O059242
137. Szybka Mj'01 Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
138. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
139. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
140. Tomasik Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
141. Tutaj Michalina KS Stangret Kielce
2008 (JM.)
O058782
142. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
143. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
144. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
145. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
146. Wetmańska Jm'05 Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
147. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
148. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
149. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
2004 (J.)
O042561
150. Wojciechowska-Kamińska Roksana ŁÓDZKI KLUB JEZDZIECKI
S
O008252
151. Woźniak Amelia Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
Brak
152. Wrońska Sandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (JM.)
brak
153. Zając Natalia Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko
1999 (MJ.)
Brak
154. Zakrzewski Lucca Jantar
2005 (JM.)
none
155. Zemfler Jagoda BPK
brak
156. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
157. Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
S
O009940
158. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
159. Żukowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050777
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

199

A-MACIEK SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: ALABASTER
M: BARBARA
BRAK POL 009610192505
2.

28

ALEGRO MAŁOPOLSKI POL 2012 wałach kara/- F: Huzar
M: Alborada
K029939 -
3.

150

AMARANT SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Calderon
M: Armenia
Brak XXX
4.

55

ANTAR KUC CONN. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
K024175 616013670100611
5.

216

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
6.

59

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 ogier jelenia/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069 POL013610111106
7.

206

ARABELLA NN POL 2006 klacz gniada/154 F: NN
M: NN
2654/20 616999590268606
8.

66

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
9.

202

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 B
10.

103

ARGENTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: CENTO SOHN
M: ALFARA
K022637 6160095301978111
11.

181

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
12.

5

BALSAMICA ZK WLKP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Dakar
M: Balanga
K028830 616007590204811
13.

63

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/163 F: Czekan
M: Ballada
Brak POL 009590244507
14.

6

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
K013477
15.

167

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
16.

24

BATUCADA PKSP POL 2016 klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Bebel Gilberto
brak brak
17.

95

BEAUTYFULL LADY Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: BY CERA D'ICK
M: WAIKIKI
K027791 056015Z55686515
18.

111

BELL EFEKT MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Efekt
M: Bella Vista
Brak
19.

135

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
20.

97

BIG BEN SP POL 2007 wałach siwa/178 F: Modest
M: Borówka
brak 009590069507
21.

54

BIG BILLY Irish Sport Horse POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Gkgsyj
22.

89

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bastion
M: Białogłowa
K029254 POL007610222206
23.

146

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
24.

139

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
25.

192

BORN FREE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/brak F: Ekwador
M: Barka
brak brak
26.

191

BOSS WLKP POL 2013 Wałach gniada/- F: SAN LUIS
M: BOGOTA
K025343 616007610106413
27.

161

BRAVE HEART SP POL 2016 wałach ciemnosiwa/170 F: Tjungske
M: Bella Donna
brak 616009590027616
28.

158

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/155 F: Darzbór
M: Bianka
brak POL006550200107
29.

137

BUŁECZKA SZETLAND POL 2006 klacz myszata/kuc:105 F: nn
M: nn
brak x
30.

71

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134912
31.

61

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
K018026 DE433331689709
32.

42

CAREWICZ Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL009580499008
33.

127

CARMEN SP POL 2013 klacz gniada/175 F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
K023061 616009591003312
34.

23

CEDRINO WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Karbon
M: Cesarka
K023344 POL007600058607
35.

132

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
36.

12

CHANEL KUC WALISJKI POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Bokkesprong Camelia
brak
37.

190

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
K023636 616POL13007994T
38.

82

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
39.

195

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
40.

141

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L
M: Cassandra
K028993 616009610179415
41.

93

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
42.

78

COCORICO - POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
- -
43.

74

COMIC BS KWPN POL 2014 wałach gniada/- F: Comme il faut
M: Championesse BS
K024510 K024510
44.

68

COQUICKUCO G Litewska Gorąca Krew POL 2015 klacz kara/160 F: Diarado Diamond/ Diarado/ Diamant de Semilly
M: Constancija G/ Caruso Gut/ Caruso
K029386 LTU005170166015
45.

77

CORIANDER VAN'T OZERHOF ZANG POL 2015 wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
46.

104

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
47.

147

CZARDASZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Landino
M: Czarka/ Imequyl
Brak Brak
48.

118

CZAVERDY SP POL 2015 wałach gniada/177 F: If du Reverdy
M: Czara
brak 616 009 64 00224 15
49.

72

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
50.

38

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
51.

200

DANCING QUEEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/mk:156 F: LEONARDO
M: DONIA
BRAK 616007610184716
52.

75

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro / Claudio
M: Devion / Cantanis
K027880 616009640039615
53.

44

DE MARCO Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
K014910 12431
54.

76

DIANA SP POL 2013 klacz gniada/164 F: ACTION BREAKER
M: D E.FEU D'HIVER
K029493 K029493
55.

57

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado
M: Hanna Obolensky M
K023823 DE433331014513
56.

196

DIATENDRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Contendro I
M: Diarada
K029364 Brak
57.

151

DIL CASSO . POL 2015 Wałach siwa/. F: .
M: .
Brak .
58.

207

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
59.

163

DIORA ZK WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/163 F: Nice Boy
M: Driada ZK
K026873 616007591024914
60.

106

DOMINO WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/mk:160 F: Mariasz
M: Domena
brak POL007610113405
61.

136

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
62.

209

DOSIA GR. C TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999660578411
63.

18

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/165 F: Ustinov
M: Petroesca
K025704
64.

51

DŻIPP ANDIAMO SP POL 2015 Ogier skarogniada/171 F: Hippica Andiamo
M: Dżungla
K028312 616009540073115
65.

116

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
66.

37

EASTER GREY MALOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Grey
M: Euforia
616006630086010 616006630086010
67.

215

ED TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: Nn
M: Nn
Brak 919003125890065
68.

91

EIGHTY EIGHT KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Stuurboord
M: Solitta
K026537 528003200914369
69.

114

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
70.

100

EL TIGRE KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Warrant / Numero Uno
M: O-Ditsy / Karlstad
K021338 K021338
71.

70

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
72.

14

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
K028022 52800320906079
73.

64

EPSON MK PKSP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Marino
M: Elektra MK
K026814 616009600086214
74.

53

ESCATO HANN GER 2004 ogier kara/165 F: Escudo l
M: Dakota
K008698 ,
75.

156

ESTRELIA MK SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria (LANDOS)
brak 616009600207815
76.

187

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
77.

41

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K019271
78.

99

FAMONARETTO KWPN NED 2010 Klacz inna F: Nabab de Reve
M: Vamona Retto
-
79.

218

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
K019902 616009580270111
80.

96

FARAMIR TRAKENSKA POL 2009 wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
81.

81

FEMKE WELSH POL 2010 klacz siwa/kuc:120 F: Ysselvliedts Sven
M: Javin van de Peelweg
Brak 528019020003701
82.

108

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
83.

177

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
Brak
84.

88

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K025178
85.

165

FOKUS WLKP POL 2002 wałach skarogniada/170 F: Harwest
M: Flora
Brak 007590086903
86.

144

FRODO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
K023322 616009580282612
87.

86

GABI KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz siwa/kuc:135 F: Haszysz
M: Gucja
Brak 616 013 66 08 660 10
88.

128

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
89.

69

GATSBY AK SP POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Azart
M: Grenada
K029268 616009610019015
90.

112

GAZAN TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach siwa/mk:150 F: -
M: -
brak -
91.

198

GIBSON WLKP POL 2015 wałach kara/165 F: Polder
M: Gwardia
K030210 POL 616 007 59 00805 15
92.

101

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
K027719 616009590166912
93.

166

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
94.

148

GRENADIER S SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Ulco
M: Xxx
Brak Brak
95.

186

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
K024418 013630129306
96.

162

HAWAJKA ZK Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz siwa/162 F: Corrado Son
M: Hebryda
Brak 616009590057215
97.

50

HAWANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Fagot
M: Hawanna
K029272 POL 006590155308
98.

110

HEMBRA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/170 F: Huzar
M: Hembrajka
Brak
99.

130

HOPPER KWPN NED 2012 ogier gniada/170 F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
K021845 528003201206972
100.

197

HORUS SBS POL 2013 wałach siwa/172 F: FODEL
M: FONTBRUNE CAROLINE
Brak 056007000H54827
101.

7

HUGO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/mk:158 F: Hingis
M: Helwetka-A
brak 616009600244311
102.

164

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
103.

87

INDIANA SP POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Pikap
M: Inezja
Brak 616009610137515
104.

182

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional
M: Indonezja
BRAK 238/2010
105.

46

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
106.

160

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef BWP/ Heartbreaker
M: Nalve KWPN/ Burgraff hol.
K023263 528003201307642
107.

125

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
108.

134

JASPER WLKP POL 2009 wałach gniada/170 F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599 616007600362809
109.

48

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
110.

184

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
111.

179

JUPITER TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Aktyw
M: Jutrzenka
brak 123
112.

121

JUST FOR LEO OLDENBURG GER 2013 wałach gniada/170 F: Julio
M: Quirada
Brak X
113.

145

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
K016962 POL007640020404
114.

189

KACPER TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/158 F: NN
M: NN
braki brak
115.

159

KARMAN WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: Eger
M: Karotka
brak POL007610191807
116.

211

KARMELKA NN POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:116 F: NN
M: NN
Brak 919666723546800
117.

92

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
118.

84

KORTINA SP POL 2010 klacz jasnogniada/160 F: Niels
M: Kora
Bark Brak
119.

60

LADY LIEFMANS KWPN POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Hertog Jan
M: Gerona Landzicht
Brak 52801008946
120.

10

LARIX MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
brak 616006550096015
121.

119

LEGIA Koń Polski Zimnokrwisty POL 2011 klacz kasztanowata/160 F: Lotar
M: Bila
brak 616 010 59 02570 11
122.

180

LEIPZIG STAR Litewska Wierzchowa LTU 2007 wałach gniada/157 F: Lucky Star
M: Rinata-S
K024852 LTU005170047307
123.

117

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440 DE457000247505
124.

138

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
125.

157

LILLY WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada F: Cedrus
M: Lilja
brak POL 007 59 00695 04
126.

102

LINCOLN AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: EREBUS
M: LIZBONA
K027095 616009611000991
127.

175

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady
K028687 DE418181087113
128.

124

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: For Passion D'ive Z Z644007
M: Quandretta Pangaardenhof
K024603 056002W00298853
129.

79

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
K027457 brak
130.

65

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
K029015 -
131.

143

LUKAS L SP POL 2011 Wałach gniada F: Lansjer L / Linaro
M: Larissa L / Castiglione L
K023325 616009580270011
132.

142

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Stakatto
M: Jade vd Bisschop
K028997
133.

152

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
134.

140

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
135.

47

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
136.

154

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY BEL 2015 wałach gniada/kuc:145 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands
K029710 056-011-S20150305
137.

205

MIKROB MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kara/162 F: Bekas
M: Mikstura
Brak 616006660286709
138.

149

MOCART SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Cyprys
M: Miranda/Czuwaj
Brak 616009590058110
139.

194

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
140.

52

MONSUN SP POL 2009 Wałach gniada F: Rumianek /
M: Majka / Emetic
K015218 616999590272109
141.

122

NABAB M POL 2008 wałach gniada/161 F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
K016719 616006580852008
142.

183

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
143.

45

NAZIR TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590322107
144.

34

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
Brak POL013520044804
145.

105

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
146.

172

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
K024575 056002W00304505
147.

153

NO LIMED WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/160 F: Aviano
M: Nigara
Brak Brak
148.

178

NOSTALGIA SP POL 08.04.2005 Klacz inna F: Castilio
M: Niezapominajka
POL009640037205 POL009640037205
149.

168

NOUGAT NANCY Oldenburger Springpferd GER 2014 mare bay/1.65m F: Numero Uno
M: Anny
DE 418180124214 DE 418180124214
150.

83

OMEGA NN POL 2009 Klacz gniada/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
151.

131

ORCHIDEA WLKP POL 2005 klacz gniada/152 F: Regiel / Arcus
M: Okapi / Kerman
K011103 POL007590007405 104HE10
152.

213

ORSA HC POL 2016 klacz gniada/kuc:138 F: Pędziwiatr
M: Renta
Brak 616012580100116
153.

115

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
K010838 5280030509101 103FB85
154.

40

P-SZAROTKA HUCUŁ POL 2007 Klacz gniada/kuc:130 F: Bandita
M: Sasanka
Brak Brak
155.

126

PARDON MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
Brak 3
156.

35

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach gniada/165 F: Niels
M: Prima
K011308 11527
157.

62

PASJONATA POGROMS KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Pl Nitro
M: Pasjonata Pollyanna
Brak 616013610201115
158.

8

PETIT A PETIT WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Bolshoi/ Favoritas/ Reitar
M: Panama/ Clear To Jump St Gyvan Z/ Carnute
brak 616 007 61 01182 12
159.

208

PINE SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Canoso
M: Pempore
K027934 616009661410213
160.

171

PIONIER = PĄCZEK KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:120 F: nn
M: nn
brak POL 999550430404
161.

43

PODIAVOLA SP POL 2010 Gelding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
K021639
162.

94

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
163.

30

PYRRUS SP POL 2005 Wałach kara F: Rumianek /
M: Panna /
brak
164.

169

QUADRIGO'S ONE German Warmblood GER 2010 Wałach inna F: Quadrigo
M: Grollina
DE 456570025410
165.

185

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
166.

109

RAMIKA SP POL 2016 Klacz gniada/165 F: Paco
M: Ramona
Brak 616 009 61 00345 16
167.

176

RANDEVU ŁOTEWSKA LAT 2006 klacz kasztanowata/170 F: Salana-Radians
M: Vegeta
K020553 0000016133
168.

73

RASCINA HAN. POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Rascin
M: Wonda
K016201 DE431310067906
169.

212

REWIA WLKP POL 2007 Klacz kara/172 F: Recaro
M: NN
Brak 6160001199994512
170.

4

RIBBONS SENDOR KUC WALIJSKI NED 2015 ogier izabelowata/kuc:130 F: WOLLING'S DANTE
M: RIBBON'S SHAIRISHA
Brak 528017201500597
171.

133

ROB ROY DRP GER 2005 Ogier kara F: Renoir
M: Diva H
K015475
172.

98

ROMA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: ROCUS
M: SZAROTKA
K029775 616 999 51 02395 15
173.

58

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
174.

174

ROZITA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz bułana/kuc:135 F: WIEDŹMIN PONYSPORT
M: ROMINA
BRAK POL 0135807114406
175.

201

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
Brak
176.

193

SEX APPEAL SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/174 F: Aravel
M: Sexicola XX
brak brak
177.

120

SHEHANA KWPN GER 2016 klacz gniada/160 F: Kannan
M: Kashmira
Brak Xxx
178.

85

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
K022389 616009590185511
179.

214

SKIPPER NN POL 2010 Wałach bułana F: Nn
M: Nn
Brak
180.

217

SUBLIEMS' MILANO F:
M:
181.

173

SUBOCZ SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: Cantero sp/
M: Souvenir sp/ Landjonker S sp
K028311 616009530152815
182.

170

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
183.

188

SZAŁWIA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
BRAK 616999590191314
184.

123

SZUN SP POL 2006 Wałach siwa F: Elf / Fanimo
M: Szleja / Jarabub
K013497 POL009590057706
185.

49

TABACZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/kuc:145 F: NANDO
M: TABAKIERKA
O059429 616 013 64 00777 14
186.

210

TEXAS TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
Brak 616999690072613
187.

129

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
188.

113

TORPEDO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/160 F: Lover Boy
M: Talia
Brak POL 009 59 00348 04
189.

220

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada F: SPARTACUS
M: T CHICATORA/ Triple
K022584 616009510253413
190.

56

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus han./ Stakkato
M: T Chicatora (NDL)KWPN/ Triple KWPN
K022584 616009510253413
191.

219

TULLAMORE PP HANOWERSKA POL 2015 Klacz gniada/165 F: Toulon
M: Alida
K029083 DE431316983015
192.

80

VEER VELU AES POL 2013 ogier gniada/160 F: Kannan
M: Wendy X|
K027794 826002130871646
193.

67

VENI VIDI VICI SP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Hippica Koh-J-Noor /
M: Volumia / Andiamo Z
K028079 616009540072515
194.

107

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak 616013610181516
195.

155

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
K015561 POL009590045704
196.

203

ZIBI KUC POL 2015 ogier izabelowata/kuc:132 F: A
M: A
Bark A
197.

204

ZOLKA TYP SZLACHETNY POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: Samir
M: Zefirynka
Brak
198.

90

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609