Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
189 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:04
2020-10-19 21:46:13
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
188 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 14:48:53
2020-10-19 13:52:58
Zofia Chrzanowska Mj'01 CINZANO MK
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
187 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:26:36
2020-10-19 11:23:23
Martyna Przednowek MONTE CARLO
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
186 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:26:32
2020-10-19 10:53:06
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:26:29
2020-10-19 10:45:11
Klaudia Siucińska SZALONA LULU
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
184 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 11:06:03
2020-10-19 10:25:18
Klaudia Siucińska GRENADA
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/C/DiM Duże Konie C130cm z oceną stylu jeźdźca
183 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:56:31
2020-10-19 08:57:38
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
182 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:56:34
2020-10-19 08:56:45
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 09:56:38
2020-10-19 08:56:06
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:44:54
2020-10-19 08:32:37
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C 130cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
179 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:44:58
2020-10-19 08:31:12
Gabriela Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:01
2020-10-19 08:30:08
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:45:04
2020-10-19 08:28:48
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:25:46
2020-10-19 08:25:06
Ewa Machniewicz BEAUTYFULL LADY Z
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 08:25:49
2020-10-18 23:23:32
Maja Bella Friedman CORDULA GRUN W
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 23:17:58
2020-10-18 22:53:01
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 20:30:52
2020-10-18 22:37:30
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
172 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:17
2020-10-18 22:10:07
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 37/L/P/DiM Konkurs pocieszenia 100/110cm Zwykły Art 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:24
2020-10-18 19:48:05
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
170 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:28
2020-10-18 19:43:26
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 22:20:31
2020-10-18 19:12:13
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/C/DiM Duże Konie C130cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C 130cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
168 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 19:05:49
2020-10-18 18:52:48
Amelia Ostrowska JAKARTA
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:05
2020-10-18 15:12:40
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
166 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:10
2020-10-18 15:12:04
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
165 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:16
2020-10-18 15:10:50
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:22
2020-10-18 15:10:09
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:27
2020-10-18 15:09:37
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:32
2020-10-18 15:08:59
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:07
2020-10-18 14:52:38
Zofia Janusz EMMA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:14
2020-10-18 14:52:13
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:47:55
2020-10-18 11:24:02
Magdalena Piskorska J'03 SOUL
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
158 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:01
2020-10-18 00:45:32
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
157 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:07
2020-10-17 17:36:41
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
156 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:14
2020-10-17 17:35:12
Maria Michalska GINO BOY N
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
155 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:24
2020-10-17 14:55:55
Noemi Kozioł KOSMA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 21:33:58
2020-10-16 21:03:45
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
153 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:54:33
2020-10-16 15:27:46
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
152 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:54:36
2020-10-16 15:27:11
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:15:49
2020-10-15 19:54:35
Malwina Białecka ASTERKA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
150 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:02
2020-10-15 14:14:34
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
149 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:09
2020-10-14 22:33:23
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
148 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:17
2020-10-14 21:23:36
Roksana Nawrocka VI-VI ZAGORKA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:30
2020-10-14 17:49:16
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:39
2020-10-14 17:28:57
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:45
2020-10-14 14:35:49
Hanna Pis SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:16:57
2020-10-14 12:40:30
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
143 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:08
2020-10-14 12:39:17
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:18
2020-10-14 09:07:13
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:24
2020-10-13 22:44:49
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:42
2020-10-13 21:53:01
Lena Michalska BISIA
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:17:49
2020-10-13 21:40:39
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 38/N/C/DiM Konkurs pocieszenia 120/130cm Zwykły Art 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:00
2020-10-13 21:01:30
Julia Kowalska HARNAŚ
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:09
2020-10-13 20:21:16
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 MERNIE
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:15
2020-10-13 20:20:13
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 AWANGARDA
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
135 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:22
2020-10-13 17:15:46
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:28
2020-10-13 17:14:38
Adam Goszczynski CAJERO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:34
2020-10-13 17:11:01
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:39
2020-10-13 17:09:16
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:45
2020-10-13 17:08:34
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:51
2020-10-13 11:32:31
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:18:58
2020-10-13 11:29:50
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:36:09
2020-10-13 09:11:05
Marika Kubera NOBELSTAR 0005
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:20:40
2020-10-12 22:34:24
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 17:22:57
2020-10-12 16:12:25
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
125 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 13:29:59
2020-10-12 12:56:01
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
124 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:49:23
2020-10-12 10:46:15
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
123 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:49:28
2020-10-12 09:54:26
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:49:35
2020-10-12 09:53:41
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:25
2020-10-12 09:45:18
Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:31
2020-10-12 09:44:49
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:50:55
2020-10-11 22:28:43
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:37
2020-10-11 22:24:15
Jagna Grabowska MALTA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:51:06
2020-10-11 22:22:43
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:43:41
2020-10-11 20:41:50
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:43:48
2020-10-11 20:36:21
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:43:54
2020-10-11 20:33:44
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:03
2020-10-11 20:32:26
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 16/C/DiM Duże Konie C 130cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 34/C/DiM Finał Rundy Juniorskiej i Młodzierzowej C 130cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:10
2020-10-11 19:36:16
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:17
2020-10-11 19:15:49
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:24
2020-10-11 19:08:46
Tola Świerczyńska PETIT A PETIT
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:35
2020-10-11 18:05:38
Aleksandra Wytrykowska EMI MK
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 15:56:30
2020-10-11 15:29:08
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 11:24:58
2020-10-11 11:10:16
Antonina Benska ROCK
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 10:05:07
2020-10-11 08:58:36
Zofia Chrzanowska Mj'01 GAJA
  • 2x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 38/N/C/DiM Konkurs pocieszenia 120/130cm Zwykły Art 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:19:04
2020-10-10 22:37:43
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:34:57
2020-10-10 21:37:23
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:12
2020-10-10 11:46:19
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 09:10:55
2020-10-10 06:49:35
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 09:10:57
2020-10-10 06:42:01
Martyna Grobelny GRAPPA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 20:41:51
2020-10-09 19:20:05
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 20:41:54
2020-10-09 18:12:42
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:45
2020-10-09 17:24:44
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:54:41
2020-10-09 15:34:15
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 15:43:47
2020-10-09 15:33:15
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:11:48
2020-10-08 21:06:06
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 09:52:11
2020-10-08 18:12:28
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/N/DiM Kuce i Małe Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/N/DiM Finał Grand Prix Grupa DiE N120cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:06
2020-10-08 15:20:05
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:37
2020-10-08 10:50:56
Roksana Nawrocka GENF
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 8/N/DiM P120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:19:09
2020-10-08 10:50:13
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:48
2020-10-08 09:25:12
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:53
2020-10-08 09:24:40
Zuzanna Przybylska AIR LINE CK Z
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:33:58
2020-10-08 09:24:13
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:04
2020-10-08 09:23:52
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:09
2020-10-08 09:23:06
Julia Pięta LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:14
2020-10-08 09:22:33
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:18
2020-10-08 09:21:56
Olga Patecka BOCÓ AN MHUILEANN
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:24
2020-10-08 09:21:34
Oliwia Palacz OSCAR
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:29
2020-10-08 09:21:03
Oliwia Palacz HIGHFORCE ONE
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:35
2020-10-08 09:20:24
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:34:39
2020-10-08 09:19:42
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:48:51
2020-10-08 00:01:38
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:11:16
2020-10-07 22:14:19
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:11:25
2020-10-07 22:14:06
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:11:36
2020-10-07 22:13:44
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 16:29:47
2020-10-07 15:16:46
Anastazja Burzyńska-Ellis KORAL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:27:58
2020-10-07 10:22:04
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 35/LL/DiM Konkurs pocieszenia LL50/60/70cm Zwykły Art 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:01
2020-10-07 09:42:46
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:03
2020-10-07 09:42:00
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:08
2020-10-07 09:28:12
Blania Kaczmarek OSCAR
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:17
2020-10-07 08:22:11
Gabriela Galińska TALL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:44:19
2020-10-06 23:09:45
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 36/LL/L/DiM Konkurs pocieszenia LL80/90/100cm Zwykły Art 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 18:54:32
2020-10-06 17:36:35
Marek Layer RINGO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 09:19:14
2020-10-06 17:35:55
Marek Layer RAMONA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 20:31:10
2020-10-06 17:28:44
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 20:31:16
2020-10-06 17:27:56
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:56:10
2020-10-06 12:30:09
Nikola Kręgielska VENI VIDI VICI
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 07:55:45
2020-10-06 12:29:22
Nikola Kręgielska COQUICKUCO G
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:08:06
2020-10-06 12:28:13
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:08:08
2020-10-06 11:30:59
Iga Grodska PIXI BH
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 11:28:12
2020-10-06 08:10:19
Maja Dąbrowska OSCAR
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:20
2020-10-06 08:08:02
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:18:16
2020-10-06 08:01:35
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:25
2020-10-06 07:57:55
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:29
2020-10-06 07:56:22
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 11:13:30
2020-10-05 22:08:06
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:43:10
2020-10-05 21:17:54
Wiktoria Świrska J'03 COR DE LA ROSA
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:22
2020-10-05 21:09:40
Maria Olejnik ERYK PONY SPORT
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:43:16
2020-10-05 20:20:37
Zofia Sondej PIKTOGRAM
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 7/P/DiM P110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/P/DiM Kuce i Małe Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:49:06
2020-10-05 20:20:04
Amelia Dąbek BOSS
  • 2x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:26
2020-10-05 19:50:04
Maja Szczepanik DAGA
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:28:07
2020-10-05 16:29:30
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 22:27:20
2020-10-05 12:57:05
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 22:26:28
2020-10-05 12:55:55
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:14
2020-10-05 12:24:10
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:26
2020-10-05 12:22:58
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 12:51:11
2020-10-05 12:22:39
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 6/L/DiM L100cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:34
2020-10-05 12:22:10
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:38
2020-10-05 12:21:50
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:42
2020-10-05 12:21:22
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:47
2020-10-05 12:21:00
Lila Kulesza BESSEL
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:50
2020-10-05 12:20:27
Lila Kulesza ALF
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:54
2020-10-05 12:20:06
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:22:59
2020-10-05 12:19:42
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 14:23:02
2020-10-05 10:11:22
Hanna Kuc KOEKOEKSHOF ROSALYN
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 17:28:11
2020-10-05 09:56:24
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:30
2020-10-05 09:02:13
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 13:59:52
2020-10-05 09:01:29
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 14:00:09
2020-10-05 08:59:56
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 2x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 13/L/DiM Duże Konie L 100cm Dokładności Art 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 15:56:32
2020-10-04 21:59:55
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 15:56:39
2020-10-04 21:58:28
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:17:55
2020-10-04 20:44:01
Olga Styła FIJI
  • 2x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:17:59
2020-10-04 19:54:45
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:18:07
2020-10-04 19:51:07
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 22:18:10
2020-10-04 19:50:17
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:26:27
2020-10-04 07:39:34
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 11:26:31
2020-10-03 22:51:22
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:49:11
2020-10-03 15:09:48
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 15:09:38
2020-10-03 15:07:59
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:35:03
2020-10-02 22:48:36
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 07:35:08
2020-10-02 22:47:45
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/LL/DiM Finał Grupy C LL95cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:45:38
2020-10-01 23:45:48
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 08:45:44
2020-10-01 23:45:08
Gabriela Romanowska ERO
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-11 21:44:55
2020-10-01 20:00:43
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 06:56:20
2020-10-01 16:50:55
Ewa Macieszczak ARAGOR
  • 1x 9/L/DiM Duże Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:43
2020-10-01 16:13:07
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:46
2020-10-01 16:12:34
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 17:08:49
2020-10-01 16:11:58
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 10:24:04
2020-10-01 09:53:01
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/L/DiM Kuce i Małe Konie L100cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/L1/DiM Finał Grupy D bis L105cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:15:43
2020-10-01 08:38:23
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:47
2020-09-30 18:27:48
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 2x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:42
2020-09-30 15:25:56
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 11:36:16
2020-09-30 15:15:38
Gaja Żydek WIRUS
  • 2x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 18/LL/DiM LL50cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 26/LL/Finał Grupy A0 LL50cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:30
2020-09-30 15:00:22
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:25
2020-09-30 14:59:33
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 2x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:18
2020-09-30 13:56:43
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 3/LL/DiM LL70cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:13
2020-09-30 13:55:34
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 1x 10/P/DiM Duże Konie P110cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/N/DiM Duże Konie N120cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P/DiM Duże Konie P 110cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 15/N/DiM Duże Konie N 120cm Zwykły Art 238.2.1
  • 1x 31/P/DiM Finał Grupy Dzieci II Rundy JM P 110cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:24:05
2020-09-30 13:53:01
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 1/LL/DiM LL50cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 2/LL/DiM LL60cm Dokładności Art 238.1.1
  • 1x 19/LL/DiM LL60cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/LL/DiM LL70cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/LL/DiM Finał Gr A1 Cavaliada Future Mini LL70cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:55
2020-09-30 13:52:07
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 20:23:49
2020-09-30 13:51:34
Julia Peszek LUNA
  • 1x 4/LL/DiM LL80cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/DiM LL90cm Dwufazowy Art 274.1.5.3
  • 1x 21/LL/DiM LL80cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/LL/DiM Kuce i Małe Konie LL90 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/LL/DiM Finał Gr A2 Cavaliada Future Midi LL85cm Zwykły z rozgrywką Art 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia SKJ Pony Power Nowy Janków
2005 (JM.)
O053977
2. Ambroziak Nina SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O053978
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
4. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
1999 (MJ.)
O038694
5. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
6. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
7. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
8. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
9. Beczak Katarzyna Stow. SSK Stare Babice
2009 (Mł.)
O050799
10. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
----
11. Białecka Malwina SSKJ GROBICE
2009 (Mł.)
Brak
12. Biel Zofia WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O040729
13. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
14. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
15. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
16. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
17. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
18. Brzozowska Natalia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2010 (Mł.)
O059429
19. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
20. Burzyńska-Ellis Anastazja KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O058973
21. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
22. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
23. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
24. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2010 (Mł.)
O051053
25. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
26. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
27. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
28. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
29. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
30. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
31. Dzięgielewski Kamil Stow. SSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
32. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
33. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team
2009 (Mł.)
O059412
34. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
35. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
36. Galińska Gabriela ŁKJ
2011 (Mł.)
brak
37. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
38. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
39. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
40. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
41. Goszczyński Tomasz
2013 (Mł.)
42. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
43. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
44. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
O057054
45. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
46. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
47. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
O057823
48. Kaczmarek Blanka KJ Cavallino
2009 (Mł.)
Brak
49. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
50. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
51. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
52. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
53. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
54. Karbowiak Julia BPK (maz)
2011 (Mł.)
O058263
55. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
Brak
56. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O045565
57. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
58. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
59. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
60. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
61. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
62. Kowalska Julia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
O058299
63. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (Mł.)
O055399
64. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
65. Kręgielska Nikola Tuszyński KJ Garbówek
2003 (J.)
O042182
66. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
67. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
68. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
69. Kuc Hanna LZJ Drama Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
70. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
71. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
72. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
73. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
74. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
75. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
76. Łukaszewska Dominika KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050099
77. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
78. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
79. Melich Oliwia SKJ Beckersport
2008 (JM.)
O051059
80. Michalska Lena SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (Mł.)
O056945
81. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
82. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O033512
83. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
84. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
85. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
86. Nawrocka Roksana Stowarzyszenie Agro-Aves
2008 (JM.)
O046352
87. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
88. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
89. Olejnik Maria BPK
2009 (Mł.)
BRAK
90. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
91. Palacz Oliwia JUKS ABAKUS KACZYNA
2004 (J.)
Brak
92. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
93. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057506
94. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
O052854
95. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
96. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
97. Peszek Julia BPK(MAZ)
2009 (Mł.)
O057364
98. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
99. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
100. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
101. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
102. Piskorska J'03 Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
103. Pliem-Perka Martyna St.KS Juming Events
2009 (Mł.)
O048671
104. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
Brak
105. Przednowek Martyna KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057505
106. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
107. Przybyła Agata Kj Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060170
108. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
109. Ratajska Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Salio
2005 (JM.)
O036019
110. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
111. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
112. Rybak-Massalska Lena Róża UKS PRIMO
2007 (JM.)
O051061
113. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
114. Sawicka M'08 Lena BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O046346
115. Sierakowska Kalina SKJ Pony Power Nowy Janków
2011 (Mł.)
O060237
116. Siucińska Klaudia Łódzki KJ
2001 (MJ.)
O035603
117. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
118. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
119. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
120. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
121. Stein Sonia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058448
122. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
123. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
124. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
125. Świerczyńska Tola KJ Wiki
2008 (JM.)
O051646
126. Świrska J'03 Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
127. Szczepanik Maja Łódzki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O059724
128. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
129. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team
2010 (Mł.)
O059242
130. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
131. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
132. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
133. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
134. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
135. Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O044689
136. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
137. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
138. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
139. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059330
140. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
141. Wierzchowska Janina JKS Rywal Grudziądz
2009 (Mł.)
brak
142. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
143. Wiśniewska Zuzanna JKS Salio
2007 (JM.)
Brak
144. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
O058369
145. Wytrykowska Aleksandra BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O049769
146. Zawadzka Katarzyna KJ Bielik Grzegorzewice
2010 (Mł.)
O059420
147. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
148. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
149. Żuchowicka Jm'07 Katarzyna SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
150. Żydek Gaja SKJ PROFIT
2011 (Mł.)
O060305
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

145

AIR LINE CK Z BELGIJSKI KUC BEL 2015 klacz gniada/kuc:149 F: Air Jordan Z
M: Capriola VD Helle
Brak 056-015-Z55820815
2.

118

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
3.

15

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:147 F: Nicpoń PP
M: Amore
K029277 616013540064013
4.

141

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
5.

114

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
6.

24

ARAGOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/164 F: Contendor
M: Arabeska
K016816 POL007610214308
7.

224

ARIANA MŁP POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin Du Maury / Quatar De Plate
M: Arizona / Cynik
K018476 POL006580422007
8.

184

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
KO30298 616999640098809
9.

199

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
10.

186

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
11.

122

BALTICA KUC POL 2016 klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
K029218 616013520071716
12.

200

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
13.

50

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
K030235 528019020004175
14.

226

BEAUTYFULL LADY Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: BY CERA D'ICK
M: WAIKIKI
K027791 056015Z55686515
15.

68

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
16.

214

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
17.

6

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:128 F: Tobi
M: Bella
K023005 616013610071112
18.

116

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
19.

20

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
20.

115

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
K029825 528027070012382
21.

9

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
K030187 -
22.

28

BISHAMON Szlachetna Półkrew POL 2001 wałach gniada/160 F: Fellogen
M: Bona BEA
Brak POL 999 67 00388 01
23.

195

BISIA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bastion
M: Białogłowa
K029254 POL007610222206
24.

172

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
25.

150

BOCÓ AN MHUILEANN CONNEMARA IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle
M: Riverstown Rose
Brak S3-372004100012219
26.

245

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa/173 F: NICE BOY
M: BRYZA
616009590014513 616009590014513
27.

142

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
28.

153

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
29.

62

BOSS . POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: .
M: .
K023498 .
30.

158

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
31.

126

BUSZKA KUC POL . klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
32.

201

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K009557 616999611504104
33.

22

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
34.

233

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
Brak 616 007610159412
35.

169

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg
M: Caletta
K026968 61609640055913
36.

212

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
37.

216

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
38.

99

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
39.

228

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
40.

146

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K018638 616999610274010
41.

238

CINZANO MK SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
42.

130

COQUICKUCO G Litewska Gorąca Krew POL 2015 klacz kara/160 F: Diarado Diamond/ Diarado/ Diamant de Semilly
M: Constancija G/ Caruso Gut/ Caruso
K029386 LTU005170166015
43.

123

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
K029566 DE 421000119414
44.

19

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
45.

227

CORDULA GRUN W HOLST GER 2015 klacz gniada/172 F: Cascadello II
M: Karmina/Corofino II
K028749 DE421000518415
46.

241

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
47.

213

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
48.

173

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
49.

74

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
50.

26

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
51.

244

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
52.

60

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
K026933 61601358000881111
53.

221

DALIA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa
K020297 616006610076511
54.

204

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
55.

194

DEKORACJA SP POL 2000 klacz gniada/168 F: Rubin
M: Drama
K014215 Brak
56.

128

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
57.

209

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada/157 F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
58.

206

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
K018242 POL013530410304
59.

134

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
60.

185

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/165 F: Ustinov
M: Petroesca
K025704
61.

40

DŻARNA TYP SZLACHETNY POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
K018849 POL999540127802
62.

83

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/159 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
K026043 616098200077292
63.

107

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
64.

31

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
65.

61

ERYK PONY SPORT KUC POL 2007 wałach gniada/mk:148 F: NICO
M: Eufemia
K013361 616013570344907
66.

231

FARAMIR TRAKENSKA POL 2009 wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
67.

189

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Zefir
M: Fiona
K030054 616 013 61 01426 15
68.

46

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi / Quidam de Revel
M: Zypresse / Contender
K028508 DE421000405213
69.

140

FRANKENHOEH'S MYLORD KUC WALIJSKI NED 2004 stallion chestnut/kuc:131 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870 DE41010101890
70.

163

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
71.

3

GALLIANO TYP KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach gniada/kuc:149 F: Numero Uno
M: Gainer-W
K030067 616999550088814
72.

202

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
73.

210

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
74.

5

GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY) CONNEMARA POL 2011 Klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
K029249 M326088
75.

10

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
76.

143

GENF BWP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Cadillac van de helle
M: Kannelle Z
K011089 BEL-W-256905-BWP
77.

59

GENIUS KWPN NED 2011 wałach siwa/173 F: Zandor Z
M: Bonita
K030142 528003201109782
78.

217

GINO BOY N ... POL ... wałach kasztanowata/kuc:148 F: ...
M: ...
... ...
79.

160

GRAPPA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
K026859 616999600278612
80.

235

GRENADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
K014164 POL009590009208
81.

8

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:138 F: -
M: -
K025571 -
82.

112

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
83.

30

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz jelenia/kuc:146 F: Rivaldo H
M: Amalia
K026344 528018020133341
84.

25

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
K027020 brak
85.

197

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
86.

175

HELABA D'INSEGOTTE Belgische Rijpony POL 2003 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Orchid's Dream II
M: Zorka
K030254 BELP218254BWP
87.

152

HIGHFORCE ONE HOLSZTYN GER 2013 wałach gniada/178 F: Hirtentanz
M: Ultime Dedire
K029260 DE 421000554513
88.

174

IGIEŁKA KUC POL 2001 klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
K017064 POL013640050301
89.

18

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
K026535
90.

154

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
91.

43

ISABELLA NRPS POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Brumerhoeve's Levi H
M: Burghoeve's Ellisa
K026378 528018020132081
92.

188

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
93.

4

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
94.

220

JAKARTA KWPN POL 2014 mare dark bay/170cm F: Cardento
M: Capitale 5
NN 616004900104842
95.

2

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
96.

205

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K027304 POL013670043605
97.

242

JAWOR TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/156 F: Jaszczur
M: Tajga
Brak 616999690072613
98.

100

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
99.

36

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
100.

230

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: DURANGO VDL
M: GOUVERNANTE DE SPAN
K027476 528003201508978
101.

12

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
102.

136

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
103.

121

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 528017200900161
104.

138

KORAL NN POL 2010 wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
K029559 616098200096292
105.

218

KOSMA NRPS POL 2011 wałach gniada/kuc:146 F: Kosmo Van Orchid's
M: Brat
K025987 528008110078211
106.

11

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:125 F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
107.

48

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056002W00294118
108.

45

LEON PKSP POL 2012 Wałach gniada/168 F: BISCHOF L
M: LOLANCA
K020655 616009590170412
109.

234

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
Brak
110.

181

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P.
M: LADY PEGGY
K029868 POL 013 6701485 08
111.

148

LILLY ROSE V.D. STEINE KON BELGIJSKI BEL 2011 klacz gniada/170 F: Thunder Van DE zuuthoeve
M: Calluna Rose Z
Brak 056-002-W00298837
112.

13

LIPO Czeski Kuc Sportowy CZE 2005 wałach kara/kuc:126 F: Liken
M: Rebeka
K029202 203001925783405
113.

208

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
114.

161

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt's Ashly
K028152 528017201101099
115.

179

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
116.

41

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
117.

35

LOVERBOY GR. B KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551 616999661483012
118.

7

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:139 F: Nn
M: Nn
K026657 528009101178093
119.

203

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
120.

159

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
12542 013 61 02020 07
121.

219

MALTA TYP SZLACHETY POL 2011 klacz gniada/167 F: Nn
M: Nn
- 616999610254111
122.

127

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
123.

170

MARINO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
K011139 POL009590018306 11461
124.

44

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
K027093 616009690132610
125.

157

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: ORCHARD WILDEMAN
M: MAURIK'S ANAIS ANAIS
BRAK 528017201200770
126.

196

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
K019919 616009590205211
127.

165

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
128.

198

MERNIE KUC HOLENDERSKI NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel
M: Bianca
K028557 -
129.

17

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
130.

240

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
131.

39

MILO WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Rabiatos Z
M: Madame
K022077 Pol 007600198305
132.

58

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Mare grey/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
133.

101

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
134.

237

MONTE CARLO KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Nando/
M: Mona/
K022489 POL013640023809
135.

37

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
136.

166

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
137.

21

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
138.

149

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
brak 056-002-W00304470
139.

225

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
Brak POL013520044804
140.

180

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
141.

182

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
142.

16

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
143.

191

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/mk:154 F: Westside Mirah
M: Oisin Corrib Princess
K029991 S3-372004000010747
144.

192

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
145.

113

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:148 F: Poppings macho he.stb.266
M: Jasmijn elma estb.5354 ster pref
K030257 528018020081485
146.

23

ORCHID'S RILEY RJT NRPS POL 2011 wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 -
147.

1

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
K029118 528008060138206
148.

117

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
149.

151

OSCAR KOŃ BELGIJSKI BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kassanova de la pomme
M: Talina
Brak 981100004014299
150.

64

OSCAR KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
151.

246

PANTONINA SP POL 2009 klacz izabelowata/170 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
152.

156

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
153.

178

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
154.

168

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
155.

239

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
156.

222

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. POL013610145207
157.

171

PETIT A PETIT WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Bolshoi/ Favoritas/ Reitar
M: Panama/ Clear To Jump St Gyvan Z/ Carnute
brak 616 007 61 01182 12
158.

124

PIKTOGRAM KOŃ MAŁY POL 2011 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: .
K026567 616013520035811
159.

132

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
160.

32

POSEJDON GR. A KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL 013540129406
161.

229

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
162.

162

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: Rolex
M: Pola
K027493 616013540074515
163.

110

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:127 F: Porto
M: Prima po Monti
brak 616013610106611
164.

232

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722
165.

38

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
166.

66

RAMONA KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz gniada/kuc:130 F: El Amor
M: Rakieta
K010911 brak
167.

34

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
168.

49

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
169.

133

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
170.

144

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
171.

164

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:128 F: Pietrek
M: --
K022446 ----
172.

65

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
173.

137

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
174.

119

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
175.

55

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
176.

42

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
177.

131

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
178.

207

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
179.

56

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta
K025155 616999662050808
180.

80

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant
M: Sonia
K029882 616013610148711
181.

147