Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:14:27
2019-05-13 19:14:27
Honorata Niedzielak ARKONA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:34:28
2019-05-09 21:30:05
Julia Jaworska BLU BOY
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:55:40
2019-05-09 15:55:27
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:53:15
2019-05-09 14:40:43
Eliza Gawryjołek BAZYLEA
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:17:26
2019-05-09 13:13:05
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:59:14
2019-05-09 11:54:16
Kinga Rabijewska WANDAL I
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:45:17
2019-05-09 10:58:56
Kacper Michalik HAITI
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:29
2019-05-09 05:51:58
Zofia Nita CALVI
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:25
2019-05-09 05:51:07
Zofia Nita WIENIAWSKI
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:21
2019-05-09 05:50:33
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:20:15
2019-05-09 00:08:43
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:51:12
2019-05-09 00:07:53
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:18:25
2019-05-08 22:14:17
Kacper Michalik MAHOMET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:48:22
2019-05-08 22:09:20
Marcelina Wrona JANTAR
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:18:19
2019-05-08 22:05:34
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:37:10
2019-05-08 19:21:11
Maja Izdebska GAMMA
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:37:05
2019-05-08 19:20:15
Nina Lemlich COCO
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:30:06
2019-05-08 14:15:08
Anastazja Bąk BORA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:36:57
2019-05-08 08:18:02
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:28:45
2019-05-08 08:15:59
Tomasz Patron DIEGO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:36:50
2019-05-07 22:05:14
Sebastian Grzeszczyk CORLEONE Z
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:36:46
2019-05-07 21:56:57
Sebastian Grzeszczyk SENQUEST
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:22:46
2019-05-07 21:56:23
Sebastian Grzeszczyk ELF
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:31:38
2019-05-07 21:43:38
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:36:53
2019-05-07 21:34:45
Monika Samojłowicz ARAGONIT
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:48:47
2019-05-07 20:32:10
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:48:43
2019-05-07 20:31:37
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:48:38
2019-05-07 20:30:44
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 20:47:00
2019-05-07 20:29:19
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:33:28
2019-05-07 12:26:59
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:20:36
2019-05-07 08:51:17
Ewa Sekuła URANOS K
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:20:17
2019-05-07 08:50:22
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 20:30:28
2019-05-07 08:47:02
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:10:42
2019-05-06 23:36:15
Alicja Bolesta PROMYK
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:26:15
2019-05-06 15:30:10
Natalia Lipnicka HOSKA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:33:49
2019-05-06 15:25:30
Aleksander Materek BAZYLEA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:33:43
2019-05-06 15:23:38
Eliza Gawryjołek GLICENIA
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 14:49:41
2019-05-06 14:15:28
Aleksandra Wołąs GRAFITI
  • 2x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 14:49:37
2019-05-06 14:13:50
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 14:49:29
2019-05-06 14:11:40
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 12:56:59
2019-05-05 22:15:59
Tomasz Zelek ULRIKA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:39:45
2019-05-05 22:14:24
Tomasz Zelek LEGROS
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:00:34
2019-05-05 19:47:06
Olga Rzycka VERLINDO
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:00:21
2019-05-05 19:46:37
Olga Szuran VABIO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:00:17
2019-05-05 19:45:31
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 12:43:36
2019-05-04 21:05:54
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:15:48
2019-05-03 22:34:41
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 07:15:43
2019-05-03 20:18:25
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:34:51
2019-05-03 19:29:44
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:45:23
2019-05-03 18:45:23
Ewa Gac LATINO
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:47:53
2019-05-03 15:32:55
Maria Szlenkier WIWA
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:55:43
2019-05-03 09:24:26
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:22
2019-05-02 21:56:28
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:18
2019-05-02 21:54:38
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:14
2019-05-02 21:54:03
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:08:10
2019-05-02 21:53:29
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:54
2019-05-02 17:22:05
Justyna Kopko BONO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:37
2019-05-02 17:20:00
Justyna Kopko BILLY ROUBLE
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:33
2019-05-02 17:18:22
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:22:28
2019-05-02 16:32:07
Leszek Nieużyła INFERNO
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 11:42:12
2019-05-02 16:28:27
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 11:44:20
2019-05-02 16:25:22
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:18:48
2019-05-02 16:12:43
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:15
2019-05-02 16:12:12
Hanna Błażejewska CELT
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:11
2019-05-02 16:11:24
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:07
2019-05-02 16:10:45
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:58:01
2019-05-02 16:10:07
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:01:57
2019-05-01 22:01:17
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:01:49
2019-05-01 22:00:08
Martyna Wichiciel BLAZING DESERT JESTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 21:15:20
2019-05-01 20:15:20
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:10:18
2019-05-01 19:34:14
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:54:29
2019-04-30 16:53:33
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:19:56
2019-04-29 21:22:24
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:14:23
2019-04-29 11:25:37
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:58:49
2019-04-28 16:34:57
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 23:32:17
2019-04-28 15:05:17
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:41:31
2019-04-27 19:39:24
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:10:31
2019-04-26 09:06:59
Sławomir Przybysz HARLEM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:00:14
2019-04-26 09:02:26
Olga Ruta J-CONTENDRA AZ
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:50:37
2019-04-25 00:17:38
Anna Detka HECBEKAS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:06:14
2019-04-24 14:55:32
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:05:14
2019-04-23 17:35:21
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x 1/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:24:24
2019-04-23 10:14:32
Julia Kowalczyk EŻEKTOR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Anastazja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2002 (J.)
O039506
2. Błażejewska Hanna BPK
2003 (J.)
brak
3. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
4. Bolesta Alicja WKJ Lublin
2004 (J.)
Brak
5. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
6. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
7. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
8. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049276
9. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
11. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O004937
12. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
13. Drezno Magdalena Kielecki KJ
S
O019325
14. Gac Ewa BPK
S
Brak
15. Gawryjołek Eliza WKJ Lublin/ SJ Stajnia Polesiówka
2002 (J.)
O051974
16. Głośniak Iga KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O039424
17. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
18. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
19. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
20. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
21. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
Brak
22. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
23. Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O029208
24. Lemlich Nina BPK
2019 (Mł.)
Brak
25. Lipnicka Natalia WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2005 (JM.)
O047716
26. Materek Aleksander WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2004 (J.)
O050956
27. Melich Oliwia KJ Bielik Grzegorzewice
2008 (JM.)
O051059
28. Michalik Kacper Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
2000 (MJ.)
brak
29. Niedzielak Honorata WKJ Lublin
S
O019674
30. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
31. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
32. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
33. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (MJ.)
brak
34. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
35. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
Brak
36. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
37. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (J.)
O045733
38. Postrożny Oliwia LKJ Ponidzie Pińczów
2005 (JM.)
O049225
39. Przybysz Sławomir KJ Dobrzyniec
S
O000528
40. Rabijewska Kinga KJ Skarb Kozienice
S
Brak
41. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
Brak
42. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
43. Rzycka Olga BPK MAZ
S
O053523
44. Samojłowicz Monika BPK MAZ
2004 (J.)
brak
45. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
46. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
47. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2002 (J.)
O050964
48. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
49. Smolich Julia Kielecki KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
50. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
51. Szczepka Bartosz LKJ Ponidzie Pińczów
2004 (J.)
O049056
52. Szlenkier Maria BPK
2000 (MJ.)
brak
53. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
54. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
55. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
56. Wichiciel Martyna KJ Bielik Grzegorzewice
2004 (J.)
O041223
57. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
58. Wrona Marcelina Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
S
1536/16 B(w) C(w)
59. Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
S
O004072
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: -
M: -
brak
2.

46

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: N
Brak
3.

15

ALOE VERA BEAUTY CONNEMARA IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Nn
M: Nn
Brak Brak
4.

67

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
5.

18

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
K010464 POL006590007205
6.

95

ARKONA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Contender Son
M: Aldana 3
K014268 009 60 02241 05
7.

70

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
Brak
8.

63

BAZYLEA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/166 F: Hindus/Emetyt
M: Bibułka/Campetot
K026128 POL616006590159509
9.

44

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Hhh
M: Nn
K027089 9373474747
10.

14

BLANKAMPBEJA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
brak
11.

33

BLAZING DESERT JESTER COB WALIJSKI POL 2005 Wałach gniada/kuc:146 F: Broomells Desert Monarch
M: Chelsea
K027036
12.

93

BLU BOY CONNEMARA GBR 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak **********
13.

45

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
14.

80

BORA WLKP POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
K013437 0076101743
15.

11

BRANDY TYP SZLACHETNTY POL 2010 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K023984
16.

89

CALVI Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Zarewitsch
M: Conversa
Pol 090000006272 Brak
17.

59

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
18.

38

CELT SP POL 2006 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
brak
19.

73

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
20.

52

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
K017737
21.

28

CLEMENS WS NIEM. SPORT. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
K018836 DE437000231505
22.

81

COCO KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
23.

77

CORLEONE Z SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Marino
M: Celestyna
Brak Brak
24.

91

DAKARIA K WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/163 F: Karbit
M: Delicja
brak POL007520171507
25.

78

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: CORLEOLORD
M: DAiSY
brak
26.

37

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
27.

10

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
K024199
28.

75

ELF MAŁOPOLSKI POL 2015 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Elza
Brak 616006580330615
29.

35

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
30.

21

ESKAPADA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz siwa F: Fair Play
M: Escada PG
K024977 616009550150309
31.

36

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
32.

19

EŻEKTOR MŁP POL 2010 Wałach gniada/. F: Salix
M: Ekologia / Werbel
K020131
33.

30

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
K017455 POL006550002107
34.

53

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada F: Darco
M: Whitewell Misty
Brak 04012115
35.

96

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
K016717 528003201005223
36.

79

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
37.

82

GAMMA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
brak .
38.

43

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
K025786
39.

62

GLICENIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/167 F: Hindus/Emetyt
M: Gladiola/ First Des Termes
K026129 POL616006590159209
40.

61

GRAFITI TYP KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: Nn
M: Nn
K027040 616999540116713
41.

83

GREAT PLEASURE III Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kara/174 F: Ever for pleasure
M: Grace
K015783 POL009660451207
42.

90

HAITI MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz gniada/160 F: Euroboss
M: Halba
brak POL006550007106
43.

23

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Landino
M: Hionoza / Hartland
K021763 616 007 66 07986 12
44.

22

HECBEKAS TRAKEŃSKA LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
Brak
45.

64

HOSKA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz siwa/159 F: Luis
M: Hossa
brak
46.

42

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
K025040 -
47.

69

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
K025016
48.

24

J-CONTENDRA AZ SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda
brak 616 009 60 02095 11
49.

84

JANTAR MAŁOPOLAK POL 2012 Wałach tarantowata/mk:156 F: Ganges
M: Jamajka
brak 616006660205312
50.

32

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
K020074 616009510264010
51.

48

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
K024660 030620
52.

31

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
53.

54

KLONDAIKA LOT.GORAC LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
K027064 0000023411
54.

40

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
55.

50

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
Brak 009600014509
56.

57

LEGROS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh
M: Lizystrata L
K026032
57.

60

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
K017756 Brak
58.

41

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
K022727 -
59.

74

LEVANTE OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: Levantos I
M: Alakonte
. .
60.

94

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Alvarez 17
M: Legenda
61.

25

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
K022609
62.

86

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
K017944 POL007660980406
63.

47

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
64.

85

MAHOMET MAŁOPOLAK POL 2009 Wałach gniada/165 F: Talon
M: Mozaika
K023943 POL006580177409
65.

26

MITUVA TRAKEŃSKA LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
brak
66.

39

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
K022044
67.

20

PARIS MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
K024816 616006550006811
68.

29

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
K008876
69.

65

PROMYK HC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Wilczek
M: Petarda
Brak
70.

27

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
Brak
71.

66

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
72.

51

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
73.

76

SENQUEST SP POL 2015 Wałach gniada/174 F: Qulester
M: Seniora
brak -
74.

72

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
K023181
75.

87

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
K020615 616009540005411
76.

58

ULRIKA Hungarian Horse Sport POL 2012 Klacz gniada/164 F: Urbino
M: Csintalan
Brak UELN:348001120250120
77.

68

URANOS K PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Corleolord L
M: Urabelle
K023536
78.

55

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Verna
K005067 07143
79.

56

VERLINDO KWPN GBR 2002 Wałach gniada/165 F: Numero Uno/Libero H
M: Perlinda/Burggraf
K027181 0203418
80.

92

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa F: Arktos
M: Wisienka
Brak
81.

34

WEDOG PRIDE N JOY COB WALIJSKI POL 2012 Klacz inna/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly / Bengad Whitebeam
K025821
82.

88

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
Brak
83.

49

WIWA TYP SZLACHETNY POL 2004 Klacz kasztanowata/167cm F: Woo-Doo Granat
M: Wieraszka
brak POL 999 66 006 04 04
84.

71

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
100
30
SUM:
130.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
100
450
650
450
30
SUM:
1680.00
Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Głośniak Iga KJ Bielik Grzegorzewice
100
SUM:
100.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
200
300
150
SUM:
800.00
Kopko Justyna JKS Olsza
50
200
50
300
SUM:
600.00
Kowalczyk Julia Kielecki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
650
SUM:
650.00
Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
300
SUM:
300.00
Zelek Tomasz Konecki KJ Fullmet
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BORA (80)
2019-05-11
6
2019-05-11
3
2019-05-12
11
2019-05-12
4
Błażejewska Hanna
BPK
CELT (38)
2019-05-12
12
2019-05-12
5
2019-05-12
2
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (60)
2019-05-11
6
2019-05-11
2019-05-11
12
2019-05-12
7
2019-05-12
2019-05-12
18
Bolesta Alicja
WKJ Lublin
PROMYK (65)
2019-05-11
1
2019-05-11
20
2019-05-11
4
2019-05-12
13
2019-05-12
13
2019-05-12
24
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (37)
2019-05-12
6
2019-05-12
3
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-11
2
100
2019-05-11
5
2019-05-12
4
30
2019-05-12
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (35)
2019-05-12
14
2019-05-12
11
2019-05-12
9
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
8
2019-05-11
22
2019-05-12
6
2019-05-12
14
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (32)
2019-05-11
9
2019-05-11
9
2019-05-12
17
2019-05-12
18
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-05-11
13
2019-05-11
8
2019-05-12
2
100
2019-05-12
ALMANZO (46)
2019-05-11
4
2019-05-11
7
2019-05-12
16
2019-05-12
MAGNUS (47)
2019-05-11
1
450
2019-05-11
1
650
2019-05-12
1
450
2019-05-12
2
2019-05-11
4
30
2019-05-11
7
2019-05-12
17
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-05-11
19
2019-05-11
12
2019-05-12
3
100
2019-05-12
20
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
2019-05-11
25
2019-05-11
21
2019-05-12
11
2019-05-12
Drezno Magdalena
Kielecki KJ
2019-05-11
2019-05-12
21
2019-05-12
2019-05-11
16
Gac Ewa
BPK
LATINO (50)
2019-05-12
1
2019-05-12
16
2019-05-12
9
Gawryjołek Eliza
WKJ Lublin/ SJ Stajnia Polesiówka
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
BAZYLEA (63)
2019-05-12
19
2019-05-12
16
Głośniak Iga
KJ Bielik Grzegorzewice
FIODOR (30)
2019-05-11
3
100
2019-05-11
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (71)
2019-05-11
5
2019-05-11
6
2019-05-12
6
2019-05-12
11
ELF (75)
2019-05-11
14
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
17
2019-05-12
18
2019-05-11
17
2019-05-11
23
2019-05-12
20
2019-05-12
20
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-05-11
1
150
2019-05-11
2
200
2019-05-12
1
300
2019-05-12
1
150
Jaworska Julia
JKS Olsza
BLU BOY (93)
2019-05-11
11
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
23
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
1
2019-05-11
5
2019-05-12
19
2019-05-12
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (27)
2019-05-11
1
2019-05-11
11
2019-05-12
9
2019-05-12
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-05-11
15
2019-05-11
4
50
2019-05-12
5
2019-05-12
2
200
2019-05-11
10
2019-05-11
6
2019-05-12
4
50
BONO (45)
2019-05-11
1
300
2019-05-11
5
Kowalczyk Julia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-05-11
3
50
2019-05-11
8
2019-05-12
3
50
2019-05-12
10
Lemlich Nina
BPK
COCO (81)
2019-05-12
11
2019-05-12
Lipnicka Natalia
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
HOSKA (64)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
21
2019-05-12
7
Materek Aleksander
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
BAZYLEA (63)
2019-05-11
18
2019-05-11
1
ELF (75)
2019-05-12
2019-05-12
11
Melich Oliwia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-11
10
2019-05-11
22
2019-05-12
12
2019-05-12
10
2019-05-12
3
Michalik Kacper
Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (85)
2019-05-11
11
2019-05-12
2019-05-12
25
HAITI (90)
2019-05-11
16
2019-05-12
1
2019-05-12
14
Niedzielak Honorata
WKJ Lublin
ARKONA (95)
2019-05-11
14
2019-05-11
2019-05-11
16
2019-05-12
16
2019-05-12
8
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
LAPITA (40)
2019-05-12
8
2019-05-12
4
INFERNO (42)
2019-05-12
19
2019-05-12
12
FREDORA (96)
2019-05-12
1
650
Nita Zofia
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
CALVI (89)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Nita Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
13
2019-05-12
17
2019-05-12
18
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (70)
2019-05-11
14
2019-05-11
15
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-05-12
23
2019-05-12
Pawłowska Anna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-05-12
2019-05-12
2
2019-05-12
1
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-05-12
14
2019-05-12
4
2019-05-12
23
Piasecka Zuzanna
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
BRANDY (11)
2019-05-11
9
2019-05-11
10
Postrożny Oliwia
LKJ Ponidzie Pińczów
2019-05-11
1
2019-05-11
18
2019-05-11
16
2019-05-12
1
2019-05-12
2019-05-12
3
Przybysz Sławomir
KJ Dobrzyniec
LIDKA (25)
2019-05-12
Rabijewska Kinga
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
21
2019-05-11
5
2019-05-12
19
2019-05-12
18
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
10
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
10
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
HARLEM (23)
2019-05-11
18
2019-05-11
18
2019-05-11
2019-05-12
22
2019-05-12
2019-05-12
22
2019-05-11
9
2019-05-11
2019-05-11
20
2019-05-12
8
2019-05-12
2019-05-12
17
Rzycka Olga
BPK MAZ
2019-05-12
10
2019-05-12
14
2019-05-12
13
LEVANTE (74)
2019-05-12
15
2019-05-12
15
Samojłowicz Monika
BPK MAZ
2019-05-12
1
2019-05-12
22
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (67)
2019-05-11
12
2019-05-11
13
2019-05-12
2019-05-12
24
2019-05-11
11
2019-05-11
14
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (51)
2019-05-11
2
2019-05-11
11
2019-05-12
6
2019-05-12
9
Ślepska Maja
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2019-05-11
15
2019-05-11
17
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (26)
2019-05-11
3
2019-05-12
15
Smolich Julia
Kielecki KJ Fullmet
2019-05-11
15
2019-05-11
19
2019-05-12
15
2019-05-12
13
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-05-11
8
2019-05-11
20
2019-05-12
8
2019-05-12
13
Szczepka Bartosz
LKJ Ponidzie Pińczów
PARIS (20)
2019-05-11
1
2019-05-11
19
2019-05-11
17
2019-05-12
1
2019-05-12
2
2019-05-12
1
Szlenkier Maria
BPK
WIWA (49)
2019-05-11
2019-05-11
13
2019-05-11
24
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (25)
2019-05-11
2019-05-11
23
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-12
Szuran Olga
UKS Military Kąck
VABIO (55)
2019-05-12
7
2019-05-12
12
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2019-05-11
11
2019-05-11
4
2019-05-12
5
2019-05-12
5
Wichiciel Martyna
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
1
2019-05-12
19
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-05-11
13
2019-05-12
7
2019-05-12
2
300
2019-05-11
3
GRAFITI (61)
2019-05-11
11
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
14
Wrona Marcelina
Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
2019-05-11
7
2019-05-12
5
JANTAR (84)
2019-05-11
17
2019-05-12
Zelek Tomasz
Konecki KJ Fullmet
LEGROS (57)
2019-05-11
6
2019-05-11
2
300
2019-05-12
16
2019-05-12
6
LEXUS (94)
2019-05-11
2
2019-05-11
7
2019-05-12
21
2019-05-12

Number of Riders: 59

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 4 760.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl