Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:13:57
2019-05-17 09:13:57
Katarzyna Halter WATER LILY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
194 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:38:32
2019-05-15 17:43:39
Krystyna Burchard PRAGA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
193 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:39:06
2019-05-15 17:43:12
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
192 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:35:28
2019-05-15 15:06:38
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:51
2019-05-15 14:35:02
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:43
2019-05-15 14:34:17
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:38
2019-05-15 12:40:27
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:00:42
2019-05-15 11:31:31
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:30:07
2019-05-15 11:21:36
Mateusz Owczarz ERO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
186 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:30:50
2019-05-15 11:12:27
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
184 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:27:05
2019-05-14 23:01:08
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
183 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:18:03
2019-05-14 15:30:53
Piotr Piasecki DIELEILA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:11:12
2019-05-14 07:52:28
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:26:04
2019-05-13 19:33:50
Katarzyna Żuchowicka M'07 ARON
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:11:00
2019-05-13 19:32:40
Katarzyna Żuchowicka M'07 CHOPIN GR. D
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 18:41:20
2019-05-13 16:48:18
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 18:41:16
2019-05-13 14:42:51
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:44:55
2019-05-13 11:51:14
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:44:52
2019-05-13 11:41:29
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:44:43
2019-05-13 11:15:22
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
172 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:05:54
2019-05-13 09:47:26
Kasia Stypułkowska KORTINA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:29:33
2019-05-13 09:21:40
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:07:19
2019-05-12 22:49:18
Marianna Wawrzynowicz GARU
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
168 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:08:39
2019-05-12 22:41:41
Aleksandra Wojak JACSON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:04:08
2019-05-12 22:18:01
Zuzia Babicz ROBINIA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:23:47
2019-05-12 22:07:37
Matylda Dębska GALIANO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:12:27
2019-05-12 21:51:31
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:39:01
2019-05-12 21:49:19
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:12:13
2019-05-12 16:50:09
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:12:09
2019-05-12 16:49:20
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
157 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:53:47
2019-05-12 16:34:17
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:53:22
2019-05-12 16:32:25
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:11:52
2019-05-12 16:31:44
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:14:53
2019-05-12 09:44:57
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:15:18
2019-05-12 09:43:58
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:02:45
2019-05-12 09:39:57
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:05:32
2019-05-11 21:58:23
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:00:35
2019-05-11 20:59:00
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:00:31
2019-05-11 20:58:25
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:39:58
2019-05-11 20:54:29
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:19:07
2019-05-11 17:51:12
Michalina Polak BEAUTY MK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:27:04
2019-05-11 12:50:53
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:26:59
2019-05-11 12:29:01
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:26:55
2019-05-11 12:26:11
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:35:31
2019-05-11 11:15:34
Jan Kamiński WELUR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:55:48
2019-05-11 10:36:28
Beata Szumińska DABECJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:07:07
2019-05-10 23:42:59
Joanna Mazurek GERSHWIN H
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:35:15
2019-05-10 23:40:25
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:35:10
2019-05-10 21:19:17
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:56
2019-05-10 16:27:30
Patrycja Bińkowska STEWARD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 16:34:01
2019-05-10 14:48:36
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:49
2019-05-10 13:33:56
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:46
2019-05-10 13:32:28
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 12:09:26
2019-05-10 12:04:46
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:09:18
2019-05-10 08:31:28
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 00:22:48
2019-05-09 21:54:40
Edyta Kędzierska BACHMAT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 00:22:45
2019-05-09 21:51:38
Amelia Siedlecka HERNANDA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:13:29
2019-05-09 19:55:22
Emilia Michalska MILTON
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:32:12
2019-05-09 18:14:12
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:32:07
2019-05-09 18:10:30
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:17
2019-05-09 17:02:37
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:14
2019-05-09 15:31:26
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:10
2019-05-09 15:26:25
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:07
2019-05-09 15:25:37
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:10:28
2019-05-09 13:45:22
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 12:03:20
2019-05-09 11:39:17
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 12:03:17
2019-05-09 11:38:11
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 00:31:28
2019-05-09 11:36:24
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:33
2019-05-09 10:31:09
Paulina Florczak MEXIKANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:26:26
2019-05-09 09:03:46
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:02:52
2019-05-09 08:59:55
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 00:07:45
2019-05-08 22:00:30
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 00:07:41
2019-05-08 21:56:07
Natalia Kotyra J'03 MADRYT
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:05:23
2019-05-08 20:39:28
Martyna Cegłowska STAKKATA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:04:59
2019-05-08 14:50:55
Marta Hejger HIAWATHA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:22:31
2019-05-08 09:59:49
Anna Replin HILTON MK
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 13:50:12
2019-05-08 09:55:36
Michał Bazyl ABISINIA I
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:39:08
2019-05-08 09:53:10
Emilia Kociszewska QUATERBELL S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:39:03
2019-05-07 23:44:34
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:59
2019-05-07 23:40:37
Aleksandra Miazga HOLLAND MK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:52
2019-05-07 23:40:01
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:43
2019-05-07 23:38:53
Aleksandra Miazga FIRST ENTERTAIMENT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:39
2019-05-07 23:33:43
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:35
2019-05-07 23:21:39
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:31
2019-05-07 23:17:46
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:28
2019-05-07 22:16:36
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:25
2019-05-07 22:13:39
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:17
2019-05-07 22:11:31
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:13
2019-05-07 22:09:04
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:09
2019-05-07 22:07:13
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:45:08
2019-05-07 20:00:07
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:00
2019-05-07 19:57:45
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:02:57
2019-05-07 16:01:17
Kinga Rębisz ALANYA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:02:48
2019-05-07 14:28:26
Katarzyna Wiśniewska LENOX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:02:07
2019-05-07 12:09:44
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:19:28
2019-05-07 02:45:09
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:32:05
2019-05-06 22:01:37
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:26
2019-05-06 20:36:50
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:20
2019-05-06 20:02:18
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:14
2019-05-06 20:01:36
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:05
2019-05-06 20:01:01
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:00
2019-05-06 20:00:17
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:58:55
2019-05-06 19:57:31
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:26
2019-05-06 19:13:21
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 00:24:53
2019-05-06 17:00:25
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:16
2019-05-06 16:59:53
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:13
2019-05-06 16:59:14
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:08
2019-05-06 16:58:23
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:04
2019-05-06 16:56:24
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:11:15
2019-05-06 15:50:28
Anna Dziuba TREZOR
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:32:06
2019-05-06 15:49:00
Anna Dziuba MAVANDA
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:32:00
2019-05-06 15:45:07
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:03:30
2019-05-06 15:15:39
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:41
2019-05-06 11:35:16
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:39:10
2019-05-05 21:47:48
Magdalena Czelej BACCHUS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:39:02
2019-05-05 20:29:21
Justyna Kociankowska J'03 PRIMAVERA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:47:33
2019-05-05 19:42:01
Leszek Nieużyła LET'S MAKE MONEY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:47:29
2019-05-05 19:41:12
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:47:26
2019-05-05 19:40:33
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:39:14
2019-05-05 19:24:02
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:39:09
2019-05-05 19:12:06
Marta Pieczka MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:38:57
2019-05-05 16:32:48
Jan Kamiński SENIOR
  • 2x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:47:28
2019-05-05 16:31:43
Jan Kamiński NANCY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:10:53
2019-05-05 16:30:56
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:38:44
2019-05-05 16:30:54
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:38:39
2019-05-05 16:29:25
Jan Kamiński JARD
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:35:29
2019-05-04 20:45:39
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:35:24
2019-05-04 20:42:23
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 2x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:48:07
2019-05-04 20:40:53
Wiktoria Leszek-Karwańska CANDY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:40
2019-05-04 10:44:58
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:35
2019-05-04 09:15:10
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:30
2019-05-04 09:13:56
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:21
2019-05-04 09:12:53
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:10
2019-05-04 09:12:12
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:00:49
2019-05-04 09:11:07
Iga Bors SHADOW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:55:39
2019-05-03 17:14:23
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:08:58
2019-05-03 15:21:27
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 19:02:16
2019-05-03 14:56:16
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 19:02:10
2019-05-03 14:55:07
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:06:37
2019-05-02 20:08:20
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:06:33
2019-05-02 19:02:54
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:06:28
2019-05-02 19:00:21
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 00:16:45
2019-05-02 10:33:24
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 13:05:52
2019-05-02 08:57:42
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 23:46:26
2019-05-01 22:21:16
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:52
2019-05-01 22:19:45
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:49
2019-05-01 22:17:12
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:46
2019-05-01 22:15:49
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 23:46:10
2019-05-01 22:14:42
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:39
2019-05-01 22:13:47
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:10:21
2019-05-01 20:04:32
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:37:35
2019-05-01 10:07:23
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:32:50
2019-04-30 23:33:57
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:32:45
2019-04-30 23:32:55
Mateusz Owczarz ZUCCHERO A VELO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:32:38
2019-04-30 23:28:02
Mateusz Owczarz LAK GR. D
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babicz Zuzia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
3. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
4. Bińkowska Patrycja Equikam Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
Brak
5. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
6. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
7. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
8. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
9. Burchard Krystyna KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
Brak
10. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
11. Cegłowska Martyna WKJ Lublin / SJ Dakar
2004 (JM.)
O036641
12. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
13. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
14. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
15. Czelej Magdalena WKJ Lublin
S
O028514
16. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
17. Dobrowolska Katarzyna BPK(MAZ)
S
O004961
18. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
19. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
20. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
21. FELCZYK Łukasz BPK
22. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
23. Florczak Paulina BPK
S
brak
24. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
25. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Czosnów
1998 (MJ.)
O020384
26. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
27. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
28. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
29. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
30. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
31. Halter Katarzyna SKJ Bobrowy Staw
S
1
32. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
33. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
34. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
35. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
36. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
37. Jonczyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
38. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
39. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
40. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
41. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
42. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
43. Kociankowska Justyna Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O038517
44. Kociszewska Emilia JKS Karolina
2004 (JM.)
brak
45. Kołodziejek Jakub BPK
2004 (JM.)
Brak
46. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
47. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
brak
48. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
49. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O026072
50. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
51. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
52. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
53. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
54. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
55. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
56. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
57. Lewandowska Weronika Largo Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O038650
58. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
59. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
60. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
2003 (J.)
O035587
61. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
62. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
63. Michalska Emilia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2007 (JM.)
O046006
64. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
65. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
66. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
67. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
68. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
69. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
O041582
70. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
71. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
72. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
73. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
74. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
75. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
76. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
77. Pastorica Olaf Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
78. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
79. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
80. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
81. Pieczka Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
82. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
83. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
84. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
85. Polak Michalina WKJ Lublin
2004 (JM.)
O039531
86. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O014122
10085827
87. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
88. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
89. Raszewska Gaja Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
90. Replin Anna JKS Karolina
2003 (J.)
brak
91. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
92. Siedlecka Amelia Stajnia Safari
2015 (Mł.)
brak
93. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
94. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
95. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
96. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
97. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
98. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
99. Stypułkowska Kasia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
100. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
101. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
102. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
103. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
104. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
105. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
106. Wawrzynowicz Marianna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
107. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
108. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
109. Zalewska Magdalena BPK
S
brak
110. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
111. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

122

ABISINIA I OS GER 2014 Klacz gniada F: Armitage / Argentinus
M: Antonia / Landstreicher
O: Andrzej Bazyl
B: Mathias Bode
brak
2.

93

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

109

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
4.

159

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
5.

95

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
brak -
6.

96

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
7.

181

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B: SK Widzów- Krzysztof Tyszko
K011039 POL009540044005 104KI28
8.

149

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
9.

137

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
10.

200

BABILONIA SP POL 2011 Klacz F: Bischof L
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B: Monika Rudy
K019544
11.

87

BACCHUS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2008 Wałach gniada/178 F: Coldrex
M: Hella/Bonita
O: Magdalena Czelej
B: Józef Bechera
K014983
12.

58

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Aleksandra Molędzka
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
13.

155

BEAUTY MK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Rasch (Rekrut)
M: Bacardi MK / Nabucho Du Serein
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K025437 61600960026713
14.

53

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
15.

102

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top / Durello
M: Banitka / Eros
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
16.

133

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
17.

172

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473 -
18.

19

CALLIA L SP POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K020570
19.

13

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
20.

156

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
21.

63

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
22.

189

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
23.

108

CENNA - TO Holsztynska POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel winnicki
K017909 DE 421000045410
24.

130

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
25.

113

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una
O: Krzysztof Madej
B: Niemcy
K025419
26.

74

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
27.

180

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
28.

55

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
29.

76

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
30.

70

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
31.

134

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
O: Piotr Kmieciak
B: Kucharski Marek
K025458 616009600223612
32.

163

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
33.

176

COFERTINO HOL. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
34.

107

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
O: Krzysztof Woźniakowski
B:
K024368 DE431317201710
35.

145

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
brak brak 103QP71
36.

177

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air/ Contender
M: Ristona/ Balou du Rouet
O: Largo sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
37.

71

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
38.

182

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
39.

39

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025355
40.

190

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diament de Semilly
M: Vahinee des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B: Belgia
K019876 056015255663810
41.

127

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
42.

165

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
43.

91

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
44.

66

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
45.

18

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
46.

183

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
47.

184

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
48.

114

DODA MŁP POL 2013 Klacz siwa/167 F: Barnaba
M: Dąbrówka / Dębowiec
O: Ludwiniak
B: -
K024812
49.

88

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808
50.

116

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K025634
51.

144

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027052 B0110062S
52.

115

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
53.

185

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
O: Rafał Romanowski
B: Agnieszka Dziubich
K027538 616013590107609
54.

82

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
55.

161

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzolewski
B: -
K008764
56.

75

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
57.

118

FIRST ENTERTAIMENT Hanower POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: First Boy
M: Hauptstutbuch Eleganza
O: Weronika Grabowska
B: -
- DE 431310446209
58.

198

FLORYDA - - - -/- F: -
M: -
O: -
B: -
- - -
59.

83

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
60.

169

GALIANO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:147 F: Numero Uno
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
61.

171

GARU NN FRA 2007 Wałach skarogniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
62.

150

GERSHWIN H BAW. GER 2010 Wałach gniada/166 F: Gambrinus Son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Niemcy
K019699 DE 481 810035710
63.

162

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
64.

62

GROS S Wielkopolska POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
Brak 616007660867213
65.

186

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
66.

160

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
67.

67

HERMES Lusitano POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
O: Leszek Banaszek
B: Joao Antonio Bras de Moura
K025558 620001002879255
68.

141

HERNANDA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/158 F: Demon
M: HASTA
O: Edyta Kędzierska
B: Aneta Skubik
brak 616006580575809
69.

124

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
O: Monika Horodeńska
B: Holandia
K024552
70.

197

HIGH BOOT'S DIV'E Z - - - -/- F: -
M: -
O: -
B: -
- - -
71.

123

HILTON MK Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landos II
M: Huanita
O: Anna Replin
B: Marek Kucharski
brak 616007600195112
72.

168

HULTAJ - POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
73.

154

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
74.

72

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
75.

5

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
brak
76.

60

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
77.

77

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
78.

56

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
79.

153

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
80.

6

JAWALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
O: -
B: Holandia
brak
81.

136

JESION SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
O: Piotr Kmieciak
B: Piotr Kmieciak
brak 616009590046415
82.

104

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
83.

135

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
O: Piotr Kmieciak
B: Zbigniew Pedryc
K021776 POL006540073607
84.

179

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
K019527 006640077406
85.

94

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
K025953
86.

164

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
87.

175

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
88.

187

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864
89.

92

KNIRPS JUNIOR Brdbg GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
90.

173

KORTINA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
91.

167

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
92.

131

KUBA WLKP. POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SO Starogard Gdański Sp.zoo
K026010
93.

193

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
O: Małgorzata i Tomasz Siergiej
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020919 DE418180224811 105TT20
94.

51

LAK M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
95.

128

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
96.

208

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
97.

148

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
98.

188

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
99.

105

LENOX Niem.sport. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Tomasz Matysiak
B: -
K011440
100.

85

LET'S MAKE MONEY Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/Brak F: Ludwigs AS
M: Hauptstutbuch Annabella
O: Jerzy Korona
B: Brak
K022727 DE 433330516407
101.

201

LIBERO A - - - -/- F: -
M: -
O: -
B: -
- - -
102.

191

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
K027268
103.

78

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
brak brak
104.

126

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
105.

89

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
106.

81

MEKSYK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
107.

35

MEXIKANA SP POL 2008 Klacz gniada F: SOPEL
M: MONA
O: PAULINA FLORCZAK
B: PAULINA FLORCZAK
BRAK
108.

140

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
109.

207

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
110.

166

MITUVA Trakeńska LTU 2012 Mare bay/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
111.

54

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
112.

24

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
113.

79

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/. F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
K024401 616009610129413
114.

202

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
115.

152

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
116.

61

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
117.

117

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: Gawrosz
M: Newada
O: Monika Żak
B: Monika Żak
Brak
118.

65

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
119.

40

NUMERENA Westfalska GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
O: Karolina Korba-Białkowska
B: Agroterra sp.z.o.o.
brak DE441411082212
120.

129

OLTEN Wielkopolska POL 2014 Gleiding black/167 F: Etos
M: Olimpiada
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
none 616007600220214
121.

57

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
122.

73

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
123.

68

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
Brak 616009661404011
124.

199

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
125.

192

PRAGA KUC POL 2007 Klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: -
013670096
126.

86

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
127.

20

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Fundacja One Energy
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
128.

121

QUATERBELL S OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterback /
M: Sardynia /
O: Jakub Kociszewski
B: Adam Safinowski
brak DE456570167112
129.

158

ROBINIA SP POL 2010 Klacz skarogniada/164 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
130.

80

SENIOR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rytm / Rio Branco
M: Segowia / Genius
O: Marcin Kamiński
B: SK Pródnik
K007378 POL009690042003 102YF73
131.

69

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
132.

125

STAKKATA SP POL 2006 Klacz gniada/. F: Stakkata Gold
M: Shakira / Sherlock Holmes
O: Katarzyna Babut
B: Damian Wechta
K011510
133.

103

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
134.

147

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa/- F: contender son
M: sława
O: Michon Adam
B: Szmidt Krzysztof
- 12177
135.

157

SUPREME Hanowerska POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: Brak
K023966 DE431319633809
136.

178

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
137.

59

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
138.

204

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
139.

194

WATER LILY F:
M:
O:
B:
140.

151

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K023761 616009600164413
141.

139

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
142.

132

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
143.

120

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de ravel
M: W.charon
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
Brak -
144.

138

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
145.

52

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc: F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
O: Krupiński
B: Barbara Niemczewska
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
25
SUM:
25.00
Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
300
50
SUM:
400.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Czosnów
300
500
SUM:
800.00
Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
150
100
SUM:
250.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Janusz Rafał KS Garo
200
SUM:
200.00
Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
25
SUM:
25.00
Jonczyk Łukasz BPK (POM)
300
300
SUM:
600.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
50
500
200
300
SUM:
1150.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
200
300
SUM:
500.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
50
200
850
SUM:
1150.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
850
SUM:
850.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
25
SUM:
125.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
100
500
SUM:
600.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
100
SUM:
100.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
500
SUM:
500.00
Piskorski Piotr WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
150
SUM:
150.00
Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
100
SUM:
100.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicz Zuzia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (158)
2019-05-18
10
2019-05-18
17
2019-05-19
13
2019-05-19
14
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
HERMES (67)
2019-05-18
21
2019-05-18
32
2019-05-19
9
Bazyl Michał
JKS Karolina
2019-05-18
15
2019-05-18
2019-05-19
23
2019-05-19
HILTON MK (123)
2019-05-19
2019-05-19
Bińkowska Patrycja
Equikam Sp. z o.o.
STEWARD (147)
2019-05-18
12
2019-05-18
6
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (188)
2019-05-18
2
2019-05-18
35
2019-05-18
2019-05-19
1
2019-05-19
2019-05-19
35
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (69)
2019-05-18
5
25
2019-05-18
19
2019-05-19
25
2019-05-19
9
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (179)
2019-05-18
8
2019-05-18
32
2019-05-18
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
LIBRETTO (191)
2019-05-19
14
2019-05-19
8
2019-05-19
26
Burchard Krystyna
KJ Akademia Kucania Dawidy
PRAGA (192)
2019-05-19
2019-05-19
1
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (72)
2019-05-18
16
2019-05-18
17
2019-05-19
7
2019-05-19
3
Cegłowska Martyna
WKJ Lublin / SJ Dakar
STAKKATA (125)
2019-05-18
6
2019-05-19
28
2019-05-19
2
2019-05-19
3
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
CLEVER MK (134)
2019-05-19
45
2019-05-19
40
JUVENALIA (135)
2019-05-19
21
2019-05-19
31
JESION (136)
2019-05-19
1
2019-05-19
11
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (53)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Czarnecka Anna
BPK
JIM BEAM (104)
2019-05-18
23
2019-05-18
11
2019-05-18
20
Czelej Magdalena
WKJ Lublin
BACCHUS (87)
2019-05-18
24
2019-05-19
8
2019-05-19
9
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
GALIANO (169)
2019-05-19
18
2019-05-19
12
Dobrowolska Katarzyna
BPK(MAZ)
KASZMIR (164)
2019-05-19
33
2019-05-19
23
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (152)
2019-05-18
21
2019-05-18
37
JASPIS (153)
2019-05-18
42
2019-05-18
3
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
DAMASZEK (127)
2019-05-19
30
2019-05-19
19
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-05-18
5
50
2019-05-18
3
300
MAVANDA (89)
2019-05-18
5
50
2019-05-19
6
2019-05-18
30
2019-05-19
25
FELCZYK Łukasz
BPK
2019-05-18
12
2019-05-18
4
2019-05-18
23
2019-05-19
33
2019-05-19
20
2019-05-19
28
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (18)
2019-05-18
4
50
2019-05-18
9
2019-05-19
15
Florczak Paulina
BPK
2019-05-18
31
2019-05-18
26
2019-05-19
2019-05-19
18
2019-05-19
14
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
2019-05-19
35
2019-05-19
23
JAREMA (56)
2019-05-19
33
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
CLANDOR (55)
2019-05-18
2
300
2019-05-18
2
500
2019-05-19
4
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (156)
2019-05-18
11
2019-05-18
2019-05-19
4
2019-05-19
27
SUPREME (157)
2019-05-18
33
2019-05-18
2019-05-19
16
2019-05-19
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-05-18
29
2019-05-18
2019-05-19
1
150
2019-05-19
3
100
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-05-18
14
2019-05-18
19
2019-05-19
2
2019-05-19
12
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (65)
2019-05-18
34
2019-05-19
18
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (57)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
6
2019-05-19
1
Halter Katarzyna
SKJ Bobrowy Staw
2019-05-18
1
2019-05-18
3
2019-05-19
1
2019-05-19
21
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
GROS S (62)
2019-05-18
7
2019-05-18
15
2019-05-18
11
2019-05-18
29
2019-05-19
9
2019-05-19
5
50
ECONTERO (115)
2019-05-18
15
2019-05-18
8
2019-05-19
13
2019-05-19
6
HIAWATHA (124)
2019-05-18
9
2019-05-18
16
2019-05-19
27
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
LANCERO C (128)
2019-05-19
18
2019-05-19
18
OLTEN (129)
2019-05-19
31
2019-05-19
20
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (103)
2019-05-18
2
200
2019-05-18
16
2019-05-19
11