Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 09:13:57
2019-05-17 09:13:57
Katarzyna Halter WATER LILY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:38:32
2019-05-15 17:43:39
Krystyna Burchard PRAGA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:39:06
2019-05-15 17:43:12
Janina Burchard LIBRETTO
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:35:28
2019-05-15 15:06:38
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:51
2019-05-15 14:35:02
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:43
2019-05-15 14:34:17
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:38
2019-05-15 12:40:27
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:00:42
2019-05-15 11:31:31
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:30:07
2019-05-15 11:21:36
Mateusz Owczarz ERO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:30:50
2019-05-15 11:12:27
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:27:05
2019-05-14 23:01:08
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:18:03
2019-05-14 15:30:53
Piotr Piasecki DIELEILA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:11:12
2019-05-14 07:52:28
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:26:04
2019-05-13 19:33:50
Katarzyna Żuchowicka M'07 ARON
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:11:00
2019-05-13 19:32:40
Katarzyna Żuchowicka M'07 CHOPIN GR. D
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 18:41:20
2019-05-13 16:48:18
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 18:41:16
2019-05-13 14:42:51
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:44:55
2019-05-13 11:51:14
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:44:52
2019-05-13 11:41:29
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:44:43
2019-05-13 11:15:22
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:05:54
2019-05-13 09:47:26
Kasia Stypułkowska KORTINA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:29:33
2019-05-13 09:21:40
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:07:19
2019-05-12 22:49:18
Marianna Wawrzynowicz GARU
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:08:39
2019-05-12 22:41:41
Aleksandra Wojak JACSON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:04:08
2019-05-12 22:18:01
Zuzia Babicz ROBINIA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:23:47
2019-05-12 22:07:37
Matylda Dębska GALIANO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:12:27
2019-05-12 21:51:31
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:39:01
2019-05-12 21:49:19
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:12:13
2019-05-12 16:50:09
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:12:09
2019-05-12 16:49:20
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:53:47
2019-05-12 16:34:17
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:53:22
2019-05-12 16:32:25
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:11:52
2019-05-12 16:31:44
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:14:53
2019-05-12 09:44:57
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:15:18
2019-05-12 09:43:58
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:02:45
2019-05-12 09:39:57
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:05:32
2019-05-11 21:58:23
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:00:35
2019-05-11 20:59:00
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:00:31
2019-05-11 20:58:25
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 22:39:58
2019-05-11 20:54:29
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:19:07
2019-05-11 17:51:12
Michalina Polak BEAUTY MK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:27:04
2019-05-11 12:50:53
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:26:59
2019-05-11 12:29:01
Natalia Dragan JASPIS
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 15:26:55
2019-05-11 12:26:11
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:35:31
2019-05-11 11:15:34
Jan Kamiński WELUR
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:55:48
2019-05-11 10:36:28
Beata Szumińska DABECJA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:07:07
2019-05-10 23:42:59
Joanna Mazurek GERSHWIN H
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:35:15
2019-05-10 23:40:25
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:35:10
2019-05-10 21:19:17
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:56
2019-05-10 16:27:30
Patrycja Bińkowska STEWARD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 16:34:01
2019-05-10 14:48:36
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:49
2019-05-10 13:33:56
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:46
2019-05-10 13:32:28
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 12:09:26
2019-05-10 12:04:46
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:09:18
2019-05-10 08:31:28
Sonia Czerwińska DAUGUST
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 00:22:48
2019-05-09 21:54:40
Edyta Kędzierska BACHMAT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 00:22:45
2019-05-09 21:51:38
Amelia Siedlecka HERNANDA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:13:29
2019-05-09 19:55:22
Emilia Michalska MILTON
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:32:12
2019-05-09 18:14:12
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 19:32:07
2019-05-09 18:10:30
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:17
2019-05-09 17:02:37
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:14
2019-05-09 15:31:26
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:10
2019-05-09 15:26:25
Klaudia Cipiur JUVENALIA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 17:58:07
2019-05-09 15:25:37
Klaudia Cipiur CLEVER MK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:10:28
2019-05-09 13:45:22
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 12:03:20
2019-05-09 11:39:17
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 12:03:17
2019-05-09 11:38:11
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 00:31:28
2019-05-09 11:36:24
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:44:33
2019-05-09 10:31:09
Paulina Florczak MEXIKANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:26:26
2019-05-09 09:03:46
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:02:52
2019-05-09 08:59:55
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 00:07:45
2019-05-08 22:00:30
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 00:07:41
2019-05-08 21:56:07
Natalia Kotyra J'03 MADRYT
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:05:23
2019-05-08 20:39:28
Martyna Cegłowska STAKKATA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:04:59
2019-05-08 14:50:55
Marta Hejger HIAWATHA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:22:31
2019-05-08 09:59:49
Anna Replin HILTON MK
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 13:50:12
2019-05-08 09:55:36
Michał Bazyl ABISINIA I
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:39:08
2019-05-08 09:53:10
Emilia Kociszewska QUATERBELL S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:39:03
2019-05-07 23:44:34
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:59
2019-05-07 23:40:37
Aleksandra Miazga HOLLAND MK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:52
2019-05-07 23:40:01
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:43
2019-05-07 23:38:53
Aleksandra Miazga FIRST ENTERTAIMENT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:39
2019-05-07 23:33:43
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:35
2019-05-07 23:21:39
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:31
2019-05-07 23:17:46
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:28
2019-05-07 22:16:36
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:25
2019-05-07 22:13:39
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:17
2019-05-07 22:11:31
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:13
2019-05-07 22:09:04
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:09
2019-05-07 22:07:13
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:45:08
2019-05-07 20:00:07
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:38:00
2019-05-07 19:57:45
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:02:57
2019-05-07 16:01:17
Kinga Rębisz ALANYA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:02:48
2019-05-07 14:28:26
Katarzyna Wiśniewska LENOX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 16:02:07
2019-05-07 12:09:44
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:19:28
2019-05-07 02:45:09
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:32:05
2019-05-06 22:01:37
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:26
2019-05-06 20:36:50
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:20
2019-05-06 20:02:18
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:14
2019-05-06 20:01:36
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:05
2019-05-06 20:01:01
Radosław Zalewski ERQUY PEGUIGNON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:59:00
2019-05-06 20:00:17
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 00:58:55
2019-05-06 19:57:31
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:26
2019-05-06 19:13:21
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 00:24:53
2019-05-06 17:00:25
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:16
2019-05-06 16:59:53
Jarosław Płatos KASTOR MK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:13
2019-05-06 16:59:14
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:08
2019-05-06 16:58:23
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:07:04
2019-05-06 16:56:24
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 22:11:15
2019-05-06 15:50:28
Anna Dziuba TREZOR
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:32:06
2019-05-06 15:49:00
Anna Dziuba MAVANDA
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:32:00
2019-05-06 15:45:07
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 13:03:30
2019-05-06 15:15:39
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:52:41
2019-05-06 11:35:16
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:39:10
2019-05-05 21:47:48
Magdalena Czelej BACCHUS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:39:02
2019-05-05 20:29:21
Justyna Kociankowska J'03 PRIMAVERA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:47:33
2019-05-05 19:42:01
Leszek Nieużyła LET'S MAKE MONEY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:47:29
2019-05-05 19:41:12
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:47:26
2019-05-05 19:40:33
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:39:14
2019-05-05 19:24:02
Konstancja Szymacha FAJNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:39:09
2019-05-05 19:12:06
Marta Pieczka MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:38:57
2019-05-05 16:32:48
Jan Kamiński SENIOR
  • 2x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:47:28
2019-05-05 16:31:43
Jan Kamiński NANCY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 11:10:53
2019-05-05 16:30:56
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:38:44
2019-05-05 16:30:54
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 19:38:39
2019-05-05 16:29:25
Jan Kamiński JARD
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:35:29
2019-05-04 20:45:39
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 21:35:24
2019-05-04 20:42:23
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 2x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:48:07
2019-05-04 20:40:53
Wiktoria Leszek-Karwańska CANDY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:40
2019-05-04 10:44:58
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:35
2019-05-04 09:15:10
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:30
2019-05-04 09:13:56
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:21
2019-05-04 09:12:53
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:01:10
2019-05-04 09:12:12
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 15:00:49
2019-05-04 09:11:07
Iga Bors SHADOW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 20:55:39
2019-05-03 17:14:23
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 21:08:58
2019-05-03 15:21:27
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 19:02:16
2019-05-03 14:56:16
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 19:02:10
2019-05-03 14:55:07
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:06:37
2019-05-02 20:08:20
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:06:33
2019-05-02 19:02:54
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 00:06:28
2019-05-02 19:00:21
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 00:16:45
2019-05-02 10:33:24
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 13:05:52
2019-05-02 08:57:42
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 23:46:26
2019-05-01 22:21:16
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:52
2019-05-01 22:19:45
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:49
2019-05-01 22:17:12
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:46
2019-05-01 22:15:49
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 23:46:10
2019-05-01 22:14:42
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 00:21:39
2019-05-01 22:13:47
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:10:21
2019-05-01 20:04:32
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:37:35
2019-05-01 10:07:23
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:32:50
2019-04-30 23:33:57
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:32:45
2019-04-30 23:32:55
Mateusz Owczarz ZUCCHERO A VELO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L-licencyjny/(100 cm), LICENCYJNY
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 11:32:38
2019-04-30 23:28:02
Mateusz Owczarz LAK GR. D
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babicz Zuzia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
brak
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
3. Bazyl Michał JKS Karolina
S
O003631
4. Bińkowska Patrycja Equikam Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
Brak
5. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
6. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
7. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046545
8. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
9. Burchard Krystyna KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
Brak
10. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
11. Cegłowska Martyna WKJ Lublin / SJ Dakar
2004 (J.)
O036641
12. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
13. Ciszek Zofia Klub Jeździecki " Akademia Kucania "
2010 (Mł.)
O051053
14. Czarnecka Anna BPK
2001 (MJ.)
brak
15. Czelej Magdalena WKJ Lublin
S
O028514
16. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
brak
17. Dobrowolska Katarzyna BPK(MAZ)
S
O004961
18. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
19. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
20. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
21. FELCZYK Łukasz BPK
22. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
23. Florczak Paulina BPK
S
brak
24. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
25. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O020384
26. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
27. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
28. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
29. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
30. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
31. Halter Katarzyna SKJ Bobrowy Staw
S
1
32. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
33. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
34. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
35. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
36. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (J.)
brak
37. Jonczyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
38. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
39. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
40. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
41. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
42. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
43. Kociankowska Justyna Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O038517
44. Kociszewska Emilia JKS Karolina
2004 (J.)
brak
45. Kołodziejek Jakub BPK
2004 (J.)
Brak
46. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
47. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
brak
48. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
49. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O026072
50. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
51. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
52. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
53. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
54. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
55. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
56. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
57. Lewandowska Weronika Largo Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O038650
58. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
59. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
60. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O035587
61. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
62. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
63. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2007 (JM.)
O046006
64. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
65. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
66. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
67. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
68. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
69. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
O041582
70. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
71. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
72. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
73. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
74. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
75. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
76. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
77. Pastorica Olaf Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
78. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (J.)
O031618
79. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
80. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
81. Pieczka Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
82. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O031785
83. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
84. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
85. Polak Michalina WKJ Lublin
2004 (J.)
O039531
86. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O014122
10085827
87. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (J.)
O037851
88. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
89. Raszewska Gaja Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
90. Replin Anna JKS Karolina
2003 (J.)
brak
91. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
92. Siedlecka Amelia Stajnia Safari
2015 (Mł.)
brak
93. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
94. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
95. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
96. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
97. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
98. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
99. Stypułkowska Kasia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (J.)
brak
100. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
101. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
102. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
103. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
104. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
105. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
106. Wawrzynowicz Marianna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
107. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
108. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
109. Zalewska Magdalena BPK
S
brak
110. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
111. Żuchowicka Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

122

ABISINIA I OS GER 2014 Klacz gniada F: Armitage / Argentinus
M: Antonia / Landstreicher
brak
2.

93

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
K019846 616007610110409
3.

106

ALANYA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Aschley
brak 616009580587810
4.

109

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

159

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
K010704 DE418180083005
6.

205

ANIOŁ - - - -/- F: -
M: -
- - -
7.

95

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
brak -
8.

96

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
9.

181

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
K011039 POL009540044005 104KI28
10.

149

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
K025766
11.

137

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
K024767
12.

200

BABILONIA SP POL 2011 Klacz F: Bischof L
M: Brendy / Liverpool
K019544
13.

87

BACCHUS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2008 Wałach gniada/178 F: Coldrex
M: Hella/Bonita
K014983
14.

142

BACHMAT MŁP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Bieługa
brak 006660180203
15.

58

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
K008845 POL009640071603
16.

155

BEAUTY MK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Rasch (Rekrut)
M: Bacardi MK / Nabucho Du Serein
K025437 61600960026713
17.

53

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
18.

102

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top / Durello
M: Banitka / Eros
K016340 12162 12162
19.

133

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
20.

172

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
K025473 -
21.

19

CALLIA L SP POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
K020570
22.

13

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
23.

156

CANTURA M OLDENBURSKA GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
K016641
24.

63

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
25.

44

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
K023811 056015Z55824412
26.

189

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
K025110
27.

108

CENNA - TO HOLSZTYNSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
28.

98

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
29.

130

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
30.

113

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una
K025419
31.

74

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
K017737
32.

180

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
K024469 DE 335 350353898
33.

55

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
K015704 DE418180684809 104WI84
34.

76

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
35.

70

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
K026183
36.

134

CLEVER MK SP POL 2012 Ogier kara F: Rasch ( Rekrut )
M: Cher
K025458 616009600223612
37.

163

CLYDAGH JUSTICE KUC CONEMARA IRL 2011 Wałach siwa/147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
K024191 372004000010695
38.

176

COFERTINO HOL. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Cachas/ Caretino
M: Nefertina/ Baldini I
K023581 DE421000600613
39.

107

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
K024368 DE431317201710
40.

145

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
brak brak 103QP71
41.

110

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
K023218
42.

177

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air/ Contender
M: Ristona/ Balou du Rouet
K017579 DE 418181419007
43.

71

CRESCENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
K026975 104cu62 104cu62
44.

182

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
K025138
45.

39

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
K025355
46.

190

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diament de Semilly
M: Vahinee des Merisiers / Nonstop
K019876 056015255663810
47.

127

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
K021698 616009660588710
48.

37

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
49.

165

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
50.

91

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
K020126
51.

66

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
K020899 DE455879004610
52.

18

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
53.

183

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
K018104 616009540099610
54.

184

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
brak
55.

114

DODA MŁP POL 2013 Klacz siwa/167 F: Barnaba
M: Dąbrówka / Dębowiec
K024812
56.

88

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
57.

116

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
K025634
58.

144

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
59.

115

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
60.

185

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
61.

99

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
K026095 14551079J
62.

196

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
K024780 104ZS80
63.

82

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
64.

161

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Bonaparte
M: Frotka
K008764
65.

75

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
66.

118

FIRST ENTERTAIMENT HANOWER POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: First Boy
M: Hauptstutbuch Eleganza
- DE 431310446209
67.

198

FLORYDA - - - -/- F: -
M: -
- - -
68.

83

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
K016717 528003201005223
69.

169

GALIANO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:147 F: Numero Uno
M: nn
brak
70.

171

GARU NN FRA 2007 Wałach skarogniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak
71.

150

GERSHWIN H BAW. GER 2010 Wałach gniada/166 F: Gambrinus Son
M: Cara Z
K019699 DE 481 810035710
72.

162

GLENLO FIONNUALA KUC CONEMARA IRL 2011 Klacz siwa/144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
K024190 372004000025626
73.

206

GRAND PRIX - - - -/- F: -
M: -
- - -
74.

62

GROS S WIELKOPOLSKA POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta
Brak 616007660867213
75.

186

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
76.

160

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
77.

100

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
K024583 528003201207163 105RY85
78.

67

HERMES LUSITANO POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
K025558 620001002879255
79.

141

HERNANDA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/158 F: Demon
M: HASTA
brak 616006580575809
80.

124

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552
81.

197

HIGH BOOT'S DIV'E Z - - - -/- F: -
M: -
- - -
82.

123

HILTON MK WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landos II
M: Huanita
brak 616007600195112
83.

119

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
84.

168

HULTAJ - POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
brak
85.

154

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
86.

84

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L / Lennon
M: Iranda L / Reval
K023666 616009610079812
87.

72

ISLAND KUC WAL. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
K022340 616013661370212
88.

45

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
K025818
89.

5

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
brak
90.

170

JACSON SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: nn
M: nn
brak -
91.

60

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
K016443 056002W00290295
92.

77

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
K016950
93.

56

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
K007973 POL009690002502
94.

153

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
K025402 POL006660449406
95.

6

JAWALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
brak
96.

136

JESION SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
brak 616009590046415
97.

104

JIM BEAM TYP SZLACHETNY POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
brak
98.

135

JUVENALIA MŁP POL 2007 Klacz ciemnogniada/157 F: Drinck / Przedświt XIII-4
M: Jagoda / Wig
K021776 POL006540073607
99.

179

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
K019527 006640077406
100.

94

KASTOR MK SP POL 2014 Ogier gniada F: Marino
M: Kampari
K025953
101.

164

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
102.

175

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
103.

187

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K025864 DE418180173614
104.

92

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
K025954 DE 456980009014
105.

173

KORTINA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: NN
M: NN
brak
106.

167

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
brak
107.

131

KUBA WLKP. POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
K026010
108.

193

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811 105TT20
109.

51

LAK M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
K022923 616006580676610
110.

128

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
111.

208

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
K025042 -
112.

148

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
K022211 DE421000098512
113.

188

LEMA-WM Niemiecki Sportowy POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
K017756 Brak
114.

105

LENOX NIEM.SPORT. GER 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado
M: Nordlicht
K011440
115.

85

LET'S MAKE MONEY OLDENBURG GER 2007 Klacz gniada/Brak F: Ludwigs AS
M: Hauptstutbuch Annabella
K022727 DE 433330516407
116.

201

LIBERO A - - - -/- F: -
M: -
- - -
117.

191

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
K027268
118.

78

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
brak brak
119.

126

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
120.

89

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
121.

81

MEKSYK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/168 F: Falkon
M: Madera
K019026 616006540108410
122.

35

MEXIKANA SP POL 2008 Klacz gniada F: SOPEL
M: MONA
BRAK
123.

140

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/138 F: NN
M: NN
K026563 616999660914805
124.

207

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
125.

166

MITUVA TRAKEŃSKA LTU 2012 Mare bay/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
K027667 LTU002520256612
126.

54

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
K023721 616009580444631
127.

24

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
K019506
128.

79

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/. F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
K024401 616009610129413
129.

202

NANDO TYP SZL. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
K022037 616999590165810
130.

152

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
131.

61

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
132.

117

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: Gawrosz
M: Newada
Brak
133.

146

NIXON JS BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
134.

97

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
K010975 21 02645 98 BEL10978
135.

65

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
136.

40

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
137.

129

OLTEN WIELKOPOLSKA POL 2014 Gleiding black/167 F: Etos
M: Olimpiada
none 616007600220214
138.

57

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
K013242 POL 009 61 01442 07
139.

73

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K024424
140.

68

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara
Brak 616009661404011
141.

199

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
142.

192

PRAGA KUC POL 2007 Klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
013670096
143.

86

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
K022724 DE433330606011
144.

20

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
145.

121

QUATERBELL S OLD POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterback /
M: Sardynia /
brak DE456570167112
146.

101

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
147.

158

ROBINIA SP POL 2010 Klacz skarogniada/164 F: NN
M: NN
brak
148.

80

SENIOR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rytm / Rio Branco
M: Segowia / Genius
K007378 POL009690042003 102YF73
149.

69

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K018247 616999670162409
150.

125

STAKKATA SP POL 2006 Klacz gniada/. F: Stakkata Gold
M: Shakira / Sherlock Holmes
K011510
151.

111

STAKKATOLIN OLDENBURG GER 2012 Wałach siwa F: Stakkatol
M: Caretina
K025737 DE 418185020312
152.

103

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
153.

147

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa/- F: contender son
M: sława
- 12177
154.

157

SUPREME HANOWERSKA POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
155.

178

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
K013615
156.

59

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
157.

112

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
158.

204

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
159.

90

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada/. F: Colox Cup/Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
160.

194

WATER LILY F:
M:
161.

151

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
K023761 616009600164413
162.

139

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
163.

143

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
K026506
164.

132

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
K024361 POL 999640075603
165.

120

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de Ravel hol.
M: W.Charon KWPN/ Haarlem KWPN
K027714 616009600207615
166.

138

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
K009862 5280030305238 102XR45
167.

64

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
K022770 616009590104412
168.

52

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc: F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
25
SUM:
25.00
Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
300
50
SUM:
400.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Czosnów
300
500
SUM:
800.00
Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
150
100
SUM:
250.00
Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Janusz Rafał KS Garo
200
SUM:
200.00
Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
25
SUM:
25.00
Jonczyk Łukasz BPK (POM)
300
300
SUM:
600.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
50
500
200
300
SUM:
1150.00
Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
200
300
SUM:
500.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
50
200
850
SUM:
1150.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
850
SUM:
850.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
25
SUM:
125.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
100
500
SUM:
600.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
100
SUM:
100.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
500
SUM:
500.00
Piskorski Piotr WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
150
SUM:
150.00
Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
100
SUM:
100.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicz Zuzia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (158)
2019-05-18
10
2019-05-18
17
2019-05-19
13
2019-05-19
14
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
HERMES (67)
2019-05-18
21
2019-05-18
32
2019-05-19
9
Bazyl Michał
JKS Karolina
2019-05-18
15
2019-05-18
2019-05-19
23
2019-05-19
HILTON MK (123)
2019-05-19
2019-05-19
Bińkowska Patrycja
Equikam Sp. z o.o.
STEWARD (147)
2019-05-18
12
2019-05-18
6
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (188)
2019-05-18
2
2019-05-18
35
2019-05-18
2019-05-19
1
2019-05-19
2019-05-19
35
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (69)
2019-05-18
5
25
2019-05-18
19
2019-05-19
25
2019-05-19
9
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (179)
2019-05-18
8
2019-05-18
32
2019-05-18
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
LIBRETTO (191)
2019-05-19
14
2019-05-19
8
2019-05-19
26
Burchard Krystyna
KJ Akademia Kucania Dawidy
PRAGA (192)
2019-05-19
2019-05-19
1
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (72)
2019-05-18
16
2019-05-18
17
2019-05-19
7
2019-05-19
3
Cegłowska Martyna
WKJ Lublin / SJ Dakar
STAKKATA (125)
2019-05-18
6
2019-05-19
28
2019-05-19
2
2019-05-19
3
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
CLEVER MK (134)
2019-05-19
45
2019-05-19
40
JUVENALIA (135)
2019-05-19
21
2019-05-19
31
JESION (136)
2019-05-19
1
2019-05-19
11
Ciszek Zofia
Klub Jeździecki " Akademia Kucania "
BEŁT (53)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Czarnecka Anna
BPK
JIM BEAM (104)
2019-05-18
23
2019-05-18
11
2019-05-18
20
Czelej Magdalena
WKJ Lublin
BACCHUS (87)
2019-05-18
24
2019-05-19
8
2019-05-19
9
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
GALIANO (169)
2019-05-19
18
2019-05-19
12
Dobrowolska Katarzyna
BPK(MAZ)
KASZMIR (164)
2019-05-19
33
2019-05-19
23
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (152)
2019-05-18
21
2019-05-18
37
JASPIS (153)
2019-05-18
42
2019-05-18
3
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
DAMASZEK (127)
2019-05-19
30
2019-05-19
19
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-05-18
5
50
2019-05-18
3
300
MAVANDA (89)
2019-05-18
5
50
2019-05-19
6
2019-05-18
30
2019-05-19