Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
265 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:51:48
2019-05-23 17:13:35
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
263 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:28:59
2019-05-23 16:53:39
Julia Michalska QUIDAM'S DUKE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
260 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 12:05:17
2019-05-23 15:31:57
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
259 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:37:59
2019-05-23 15:03:28
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
255 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:50:41
2019-05-23 08:05:53
Łukasz Troszczyński DJARVI B
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
253 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:43:16
2019-05-23 08:04:23
Łukasz Troszczyński UTA
  • 2x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 2x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
252 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:43:07
2019-05-23 08:03:44
Łukasz Troszczyński LIRYKA
  • 2x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 2x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
251 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:43:00
2019-05-23 08:03:13
Łukasz Troszczyński EPIGRAM
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
250 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:55
2019-05-23 08:02:07
Łukasz Troszczyński ZABAWA
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 2x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
248 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:58:54
2019-05-22 19:36:23
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
246 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:52:54
2019-05-22 11:40:20
Łucja Majka UNGARO DE LA POMME
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
245 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 12:00:40
2019-05-22 07:44:31
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
244 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:12:12
2019-05-21 22:56:58
Paulina Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
243 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:12:01
2019-05-21 22:54:23
Paulina Koza HI DIARADO
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
242 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:02:40
2019-05-21 22:53:42
Paulina Koza KONTADOR VD MOOLENDREF
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
241 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:29:43
2019-05-21 22:52:30
Łukasz Koza ELLE DARCO
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
240 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:11:58
2019-05-21 22:47:44
Łukasz Koza BALOU BALOU
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
239 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:27:34
2019-05-21 22:41:56
Łukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
237 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:11:59
2019-05-21 21:17:50
Marta Fisiak RAVIVIA P
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
235 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:19
2019-05-21 18:25:29
Maria Kolankowska HRABIANKA C
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
234 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:13
2019-05-21 18:24:52
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
233 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:06
2019-05-21 18:24:06
Aniela Kuczeriszka GUCCI
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
232 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:42:00
2019-05-21 18:23:24
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
231 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:51
2019-05-21 18:22:56
Jarosław Krzemiński BALLADA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
230 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:45
2019-05-21 18:22:30
Katarzyna Kiliańska BERA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
229 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:39
2019-05-21 18:21:57
Marie Janekovic DIANITA-H
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
228 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:18
2019-05-21 18:21:15
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
227 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:13
2019-05-21 18:20:50
Aleksandra Madej GIORGIO W
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
226 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:04:08
2019-05-21 18:20:19
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
225 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:41:01
2019-05-21 18:17:53
Maria Kolankowska LIBERO A
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
224 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:56
2019-05-21 18:14:26
Grzegorz Kubiak SILVER SELENO
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
223 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:51
2019-05-21 18:13:47
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
222 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:39:36
2019-05-21 17:59:06
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
221 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:39:31
2019-05-21 17:58:26
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
220 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:41
2019-05-21 17:45:34
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
219 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:36
2019-05-21 17:42:50
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
218 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:30
2019-05-21 17:38:54
Olga Wodzyńska ASESOR
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
215 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:33:44
2019-05-21 16:17:49
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
214 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:08:22
2019-05-21 16:17:04
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
213 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 14:48:54
2019-05-21 16:00:26
Agnieszka Kiewrel TROK-K
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
212 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 14:49:02
2019-05-21 15:59:29
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
211 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:31:45
2019-05-21 14:31:06
Monika Święcka ALFI ZAGORKA
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
210 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:17
2019-05-21 13:31:45
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 2x 17/P - SPECJALNY/(110 cm), szybkości art. 239 - KONKURS SPECJALNY
209 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:40:05
2019-05-21 13:29:59
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 2x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 2x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
208 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:39:58
2019-05-21 12:36:26
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
207 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 21:05:25
2019-05-21 11:58:23
Aleksandra Kawa WIENA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
205 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:39:49
2019-05-21 10:29:17
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
204 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:39:43
2019-05-21 10:28:20
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
203 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:04
2019-05-21 08:11:00
Raman Kastsetski PICCOLO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
202 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:09
2019-05-21 08:08:22
Raman Kastsetski CARRERAS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
201 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:28
2019-05-21 08:07:10
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
200 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:50:33
2019-05-21 08:06:05
Tomasz Chentkowski PRESTON
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
199 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:11:59
2019-05-20 22:40:01
Łucja Majka OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
198 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:13:12
2019-05-20 22:38:32
Łucja Majka ETNA
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
197 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:49:12
2019-05-20 22:35:51
Łucja Majka HEWELIANA
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
196 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:32:45
2019-05-20 19:18:29
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
195 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:23:31
2019-05-20 14:20:18
Iwona Strzałkowska-Jarocka CONNER
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
194 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:25:51
2019-05-20 14:18:37
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
193 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:05:02
2019-05-20 14:17:36
Gabriela Jendrych MAESTRO
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
192 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:25:56
2019-05-20 14:17:02
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
191 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 02:14:27
2019-05-20 08:30:51
Piotr Kalinowski JUVENTUS
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
190 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 02:10:41
2019-05-20 08:30:11
Piotr Kalinowski JURRY BLEU K
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
189 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:34:52
2019-05-20 08:29:25
Piotr Kalinowski JULIUS
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
188 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:30:37
2019-05-20 00:22:52
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
187 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:29:50
2019-05-20 00:22:07
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
186 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 02:20:57
2019-05-19 22:48:46
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
183 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:55:58
2019-05-19 19:08:28
Szymon Stasiak KENTUCKY VDL
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
182 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:56:03
2019-05-19 19:05:50
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
180 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:25:53
2019-05-19 17:54:57
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
179 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:56
2019-05-19 16:59:34
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
178 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:51
2019-05-19 16:58:35
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 2x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 2x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
177 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:11
2019-05-19 15:20:58
Jacek Zagor C UTRECHT
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
176 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:48:50
2019-05-19 14:51:40
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
175 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:35:44
2019-05-19 13:24:07
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:42
2019-05-19 09:54:59
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
173 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:32
2019-05-19 09:52:55
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
172 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:28
2019-05-19 09:47:42
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
171 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:06:37
2019-05-19 09:20:27
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
170 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:20
2019-05-18 21:11:29
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
169 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:16
2019-05-18 21:10:27
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
168 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:34:41
2019-05-18 11:29:24
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 17/P - SPECJALNY/(110 cm), szybkości art. 239 - KONKURS SPECJALNY
167 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:07
2019-05-17 22:29:31
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
166 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:38:02
2019-05-17 22:28:07
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
165 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:37:58
2019-05-17 22:25:31
Klara Kozioł VOILA
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
164 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:27:09
2019-05-17 17:52:32
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:27:13
2019-05-17 17:51:41
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:22:55
2019-05-17 17:30:39
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
161 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:16:14
2019-05-17 17:29:17
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
160 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:41:53
2019-05-17 17:26:58
Juliana Suska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:19:09
2019-05-17 17:24:01
Wiktoria Hojda ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 2x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 2x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
158 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:08:47
2019-05-17 16:19:11
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
157 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:08:54
2019-05-17 16:17:53
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:33:06
2019-05-17 14:29:14
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:44:13
2019-05-17 14:28:39
Marek Wacławik CABO
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:44:18
2019-05-17 14:28:09
Marek Wacławik CRAZY CLASSIC
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:37:29
2019-05-17 14:09:47
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:36:36
2019-05-17 13:27:26
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:20:06
2019-05-17 13:01:05
Beata Szumińska DABECJA
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:31:25
2019-05-17 01:15:49
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 10:55:48
2019-05-17 00:57:22
Maja Ślepska DONNERDAMME L
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:27:14
2019-05-17 00:53:28
Zuzanna Piasecka BRANDY
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:39:49
2019-05-17 00:47:47
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 13:30:22
2019-05-17 00:46:53
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:48:42
2019-05-16 21:48:53
Wiktor Kajetan Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 22:58:13
2019-05-16 21:48:06
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:56:15
2019-05-16 21:48:04
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:37:36
2019-05-16 21:47:06
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:37:40
2019-05-16 21:46:17
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:32:10
2019-05-16 16:55:21
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:20
2019-05-16 13:53:25
Jacek Zagor EPOPEJA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 22:59:20
2019-05-16 13:51:51
Jacek Zagor HANNIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:29
2019-05-16 13:50:37
Jacek Zagor DORDRECHT H VDL Z
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:37
2019-05-16 13:49:56
Jacek Zagor COLOMBINA
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:36:44
2019-05-16 13:48:48
Jacek Zagor COLDWATER
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 00:47:29
2019-05-16 10:17:23
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:47:02
2019-05-14 23:34:27
Jacek Miziołek BALOU CARETINO
  • 1x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
  • 1x 7/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:27:02
2019-05-14 21:39:23
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 09:42:34
2019-05-14 21:35:09
Joanna Pomiankowska JACTION BREAKER RV
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:20:43
2019-05-14 21:34:30
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:39:34
2019-05-14 16:07:59
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:40:18
2019-05-14 16:05:54
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:37:18
2019-05-14 13:58:38
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:46
2019-05-14 13:57:59
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:39
2019-05-14 13:57:15
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:41:45
2019-05-14 12:09:52
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:25
2019-05-13 18:22:50
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:18
2019-05-13 18:20:37
Malwina Zdrzalik DEXTER
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:11
2019-05-13 18:09:12
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:32:06
2019-05-13 18:07:43
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:37:29
2019-05-13 11:34:36
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:41:58
2019-05-13 11:20:58
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:58:20
2019-05-13 11:20:22
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:41:47
2019-05-13 11:19:26
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:41:42
2019-05-13 11:18:31
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:56:12
2019-05-13 09:47:57
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:56:19
2019-05-13 09:46:55
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 7 - R/C - REG./(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:56:25
2019-05-13 09:44:05
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:45:39
2019-05-12 21:29:00
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:37:15
2019-05-12 11:49:35
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:54
2019-05-12 11:13:04
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:13
2019-05-12 11:10:52
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:19
2019-05-12 11:09:14
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:26
2019-05-12 11:07:24
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:47:30
2019-05-12 11:04:54
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 2 - R/C - REG./(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:51:53
2019-05-11 15:36:03
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 10:01:00
2019-05-10 23:38:57
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:25:57
2019-05-10 20:14:07
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10 - R/P - REG./(110 cm), o wzrastającym stopniu trudności, Art. 269.5 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:25:06
2019-05-10 12:29:00
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:25:11
2019-05-10 12:27:28
Wojciech Stasiuk ROTAN
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:59:52
2019-05-09 21:13:05
Krzysztof Prasek VENCLOVA
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:31:13
2019-05-09 21:09:53
Krzysztof Prasek DARE DE LUX
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:31:06
2019-05-09 21:07:26
Krzysztof Prasek COLE PORTER
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:31:00
2019-05-09 21:03:18
Krzysztof Prasek CORRADINO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:01:20
2019-05-09 20:53:49
Magdalena Prasek USHER Z
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 08:46:00
2019-05-09 20:49:20
Krzysztof Prasek KING LEPANTINO
  • 2x 1/L - 4 letnie/(100 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 4 - LETNIE
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:18:09
2019-05-09 20:26:31
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:26:34
2019-05-09 20:22:21
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:12:58
2019-05-09 20:20:10
Ewelina Derda SUNDAY
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:54:39
2019-05-09 20:16:44
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:26:46
2019-05-09 20:15:17
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:17:12
2019-05-09 16:11:56
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 2x 9 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 12 - R/L - REG./(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:46
2019-05-09 14:52:20
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:40
2019-05-09 14:51:42
Łukasz Appel OREO D.R.
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:34
2019-05-09 14:50:51
Łukasz Appel JANNEMAN
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 8/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
  • 1x 13/N - FRMK - 5 letnie/(120 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 5 - LETNIE
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:27
2019-05-09 14:50:04
Łukasz Appel ISABEAU
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:19
2019-05-09 14:49:12
Łukasz Appel CASANOVA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:11
2019-05-09 12:57:28
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:30:06
2019-05-09 11:26:48
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:56
2019-05-09 11:25:05
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:51
2019-05-09 11:23:32
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:45
2019-05-09 11:21:22
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:31:53
2019-05-09 08:24:55
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:32:41
2019-05-09 08:24:24
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:32:19
2019-05-09 08:22:57
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:32:59
2019-05-09 08:22:09
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:11:22
2019-05-08 23:00:41
Stanisław Przedpełski DELEKTA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:30
2019-05-08 22:18:22
Stanisław Przedpełski EL VITELLO
  • 2x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 8 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
  • 2x 11 - R/LL (90) - REG./(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:16:06
2019-05-08 18:02:10
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:23
2019-05-08 18:01:04
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:28
2019-05-08 17:59:29
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:34
2019-05-08 17:58:37
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:14:39
2019-05-08 17:57:43
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:21:28
2019-05-08 17:08:14
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 13 - R/P - REG./(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 20:13:46
2019-05-08 16:09:39
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:07
2019-05-08 16:09:01
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:29:02
2019-05-08 16:07:55
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:54
2019-05-08 16:06:26
Krzysztof Retka ALO-SILIO P
  • 1x 2/P1 - 5 letnie/(115 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 5 - LETNIE
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 19:52:07
2019-05-08 15:05:39
Karolina Kicińska NOTA
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:35:54
2019-05-08 15:04:45
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 1x 3 - R/LL (90)/(90 cm), dokładności Art. 238.1.1 - REGIONALNE
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:59:11
2019-05-08 07:24:47
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:34
2019-05-07 23:27:30
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:31:56
2019-05-07 22:02:45
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:23
2019-05-07 21:30:12
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 4 - R/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 5 - R/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:14
2019-05-07 21:27:36
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:28:07
2019-05-07 21:26:36
Stanisław Przedpełski CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:41:08
2019-05-07 20:59:06
Aleksandra Dąbkowska FLASH BLUE B
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 18/CC1 - GP/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - GRAND PRIX
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 10:41:13
2019-05-07 20:57:46
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 22:27:56
2019-05-07 20:40:30
Łukasz Jończyk EXTRA DOLLARS
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:14:59
2019-05-07 20:36:53
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:26:04
2019-05-07 20:19:54
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 3/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 9/N1 - 6 letnie/(125 cm), z oceną stylu konia - elim. do MPMK - KONIE 6 - LETNIE
  • 1x 15/C - FRMK - 6 letnie/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - elim. do MPMK - FINAŁ RMK - KONIE 6 LETNIE
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:10:38
2019-05-07 17:46:38
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:10:42
2019-05-07 17:44:35
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 11/C - ŚR/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - ŚREDNIA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 23:19:12
2019-05-07 14:20:33
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 12/CC - DR/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - DUŻA RUNDA
  • 1x 16/C1 - FŚR/(135 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:33:15
2019-05-07 13:14:30
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:33:34
2019-05-07 13:14:01
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 20:52:19
2019-05-07 11:46:10
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 1 - R/N - REG./(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - REGIONALNY
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 6 - R/N - REG./(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - REGIONALNY
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:39:27
2019-05-07 10:31:07
Wiktoria Penar DARCO J
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:39
2019-05-07 10:30:45
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:33
2019-05-07 10:30:05
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:27
2019-05-07 10:29:43
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:38:21
2019-05-07 10:28:46
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 5/C - ŚR/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - ŚREDNIA RUNDA
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 23:33:39
2019-05-07 03:14:40
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 4/N - MR/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - MAŁA RUNDA
  • 1x 10/N - MR/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - MAŁA RUNDA
  • 1x 14/N1 - FMR/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Appel Łukasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O001440
3. Brattli Vivian Stowarzyszenie KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
4. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
5. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
6. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
7. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
8. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
9. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
10. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
11. Fisiak Marta BPK (LOD)
S
O004344
12. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
13. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
14. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
15. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
16. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
17. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola Głogów Młp
2001 (J.)
O034202
18. Janekovic Marie KJ J.J. Darboven Rumia
2000 (MJ.)
O020386
19. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
20. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
21. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O036061
22. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
23. Jendrych Gabriela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O027472
24. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
25. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
26. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
27. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
28. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
29. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
30. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
31. Kastsetski Raman KJ Welt Opypy
S
O054435
32. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (J.)
O033387
33. Kicińska Karolina Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
34. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (J.)
O029172
10121214
35. Kiliańska Katarzyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2001 (J.)
O033625
36. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
37. Kolankowska Maria BPK
2005 (JM.)
Brak
38. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
39. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
40. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
41. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
42. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
43. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
44. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
45. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
46. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
47. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
48. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
49. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
50. Kuczeriszka Aniela Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O040853
51. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
52. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
53. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
54. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
55. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
56. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
57. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (JM.)
O038650
58. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
59. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
60. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
61. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
62. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
63. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
10067410
64. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
65. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
66. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
67. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
68. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
69. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
Brak
70. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
71. Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
S
O023316
72. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
73. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
74. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
75. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
76. Nowaczyk Vanessa Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
77. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
78. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (JM.)
O031618
79. Penar Wiktoria UKJ Lalin
2003 (J.)
O031838
80. Piasecka Zuzanna Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O045733
81. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel Gutkowo
2007 (JM.)
O038528
82. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
83. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
84. Pomiankowska Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
85. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
86. Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
87. Prasek Magdalena Stowarzyszenie Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
88. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
89. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
90. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O001821
10025825
91. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
92. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
93. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
94. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
95. Roefler Wiktoria BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O048238
96. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
97. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
1998 (MJ.)
O013049
98. Rudy Monika Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O022452
99. Rudy Monika Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O022452
100. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
101. Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
O051789
102. Ślepska Maja Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
2002 (J.)
O050964
103. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
104. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
brak
105. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
106. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
107. Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Śośnicowice
S
O022992
108. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
109. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (J.)
O039867
110. Sukiennik Joanna SKJ Beckersport Raszyn
2000 (MJ.)
O037246
111. Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
2003 (J.)
O036369
112. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
113. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
114. Szczepańska Natalia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2004 (JM.)
O053550
115. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
116. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
117. Tomaszewski Antoni Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O001385
118. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
119. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
120. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
121. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (J.)
O038870
122. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
123. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
124. Wcisło Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O032881
125. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
126. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
127. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
128. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
129. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
130. Zielińska Maja
131. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
132. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

150

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
2.

111

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

210

ALFI ZAGORKA PONY POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Zachodni Wiatr / oo
M: My Lady / kuc
O: Monika Zagor / Zagorka Equine
B: -
K027865 616013530056914
4.

36

ALO-SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
O: Krzysztof Retka
B: Hubert Polowczyk
K025687 616009610008414
5.

100

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
6.

34

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
7.

220

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
O: Adrian Boczkowski
B: Aleksander Łój
K024088 616006580220913
8.

231

APOLLO S KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ratharina / Libero H
O: Marek Roefler
B:
K011632 5280030505434
9.

57

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
10.

217

ASESOR SP POL 2004 Ogier kasztanowata/165 F: Sir Neel / Darco
M: Andora / Faust Z
O: Grzegorz Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K009259 POL009660027604 103MY21
11.

282

BABILONIA SP POL 2011 Klacz F: Bischof L
M: Brendy / Liverpool
O: Monika Rudy
B: Monika Rudy
K019544
12.

96

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
13.

256

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Aky II / Clinton II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
14.

257

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia po wantoz
O: Izabela Safinowska
B: Izabela Safinowska
K023192
15.

127

BALOU CARETINO PKSP POL 2015 Ogier gniada/165 F: BIJOU BE
M: WHOOPEE
O: Piotr Wejman
B: Piotr Wejman
K027250 616009580305915
16.

53

BALOUSSINIA Pldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Baloussini / Baloubet du Rout
M: Straciatella / Stalypso
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K024112 DE41818250011
17.

118

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Aleksandra Molędzka
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
18.

223

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
O: Hubert Suchta
B: SCEA Riverland
K018946 25000111460439A
19.

227

BERA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Caretino K / Caretino
M: Bezela / Eskudo
O: Alina Kiliańska
B: SK Pępowo
K021271 616007610129809
20.

70

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Landlord / Landgraf I
M: Verina L.N. / Indoctor
O: Gabriela Maciaszek
B: -
K025056 5280030608757
21.

192

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top / Durello
M: Banitka / Eros
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 -
22.

144

BRANDY Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
O: Mirosław Piasecki
B: Marta Kaleta
K023984
23.

173

C UTRECHT SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro
M: C Utopia / Wizzerd WV
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026915
24.

158

CABO MAKL GER 2008 Ogier gniada F: Concerto II
M: Coletta/ Cheenook
O: Largo sp. z o.o.
B: Niemcy
K016006 DE427271663208 104QY29
25.

22

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B: Mateusz Michalski
K009666 POL009670094704
26.

197

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
27.

126

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
28.

29

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
O: Piotr Sukiennik
B: Andrzej Chmielewski
K011666 POL009660962007 103MK83
29.

208

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
30.

229

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382
31.

198

CARRERAS HAN GER 2010 Ogier kara F: Cloney / Contender
M: Fortissimo / For Pleasure
O: Remigiusz Makowski
B:
K016556 DE431312317110
32.

58

CASANOVA Holsztyn NED 2011 Wałach gniada/174 F: Carrino
M: S-Dream Girl
O: Joanna Lehmann
B: N
K026113 Brak
33.

170

CASTIEL OLD POL 2012 Wałach gniada/168 F: Contendro
M: Zenia / Zeus
O: Michal Mordzelewski
B: Holandia
K021162 -
34.

95

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
35.

211

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
36.

140

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Life and Liberty
M: Cesarka / Seul
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
37.

3

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
38.

162

CHAMBERTINA Oldenburdzka POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland
M: Sandra/Turbus Quirinus
O: Jan Jurkiewicz
B: Mieczysław Chomiak
106LU21 Brak
39.

152

CHARLIE BOY Anglo European CHE 2010 Wałach siwa/X F: Irco Miro Gii
M: Quella S
O: Krzysztof Suski
B: Henk Minderman
K026991 x
40.

104

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
41.

250

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
42.

188

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205
43.

243

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
44.

166

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta / Vittorio
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
45.

11

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
46.

125

COCO CHANEL DE LAUBRY Z BWP BEL 2012 Klacz gniada/. F: Cornet Obolensky
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
O: Agnieszka Cebulak
B: Belgia
K024586 -
47.

23

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
48.

213

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
49.

130

COLDWATER SP POL 2014 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: C Dalandro-Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026103 616009510134814
50.

201

COLE PORTER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: F-ONE USA
M: C DALANDRO- RETTO/ COLANDRO
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026913 616009510293715
51.

131

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Action - breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro - Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022587 616009510342712
52.

5

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
53.

191

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605
54.

270

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
55.

74

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K022657 DE421000013712
56.

159

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air/ Contender
M: Ristona/ Balou du Rouet
O: Largo sp. z o.o.
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
57.

12

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
58.

149

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 Wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B: Staszczak Małgorzata
K012952 POL009610200007
59.

121

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
60.

147

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025355
61.

251

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diament de Semilly
M: Vahinee des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B: Belgia
K019876 056015255663810
62.

225

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
63.

6

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
64.

157

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
O: Michał Broniszewski
B: G Lenaerts
K019460 056015Z55708210
65.

202

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/167 F: HERMES DE LUX
M: DAROLA / CABROL
O: PIOTR OKOŃ
B: PIOTR OKOŃ
K025894 616009530046213
66.

48

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Talent
M: Delicja / Borsuk
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
67.

168

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca / Silverstar
O: Michal Mordzelewski
B: Holandia
K022196
68.

283

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Stadnina Koni Żabno
brak
69.

109

DEXTER KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: Warrant kwpn
M: Ulisina 8 kwpn/Rubert R kwpn
O: Robert Stasiuk
B: Holandia
K020126
70.

7

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
71.

226

DIANITA-H KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Unita-H / Indoctro
O: Borno Janekovic
B:
K021590 528003000809008 104LM68
72.

261

DINDEPENDENT Z Z POL 2013 Wałach siwa/168 F: Dallas VDL
M: nn
O: Anna Sloniec
B: NED
nn nn
73.

277

DJARVI B KWPN NED 2008 Klacz kara F: Zento / Quasimodo Z
M: Passe Partout B / Karlstad
O: KS Nad Wigrami
B: L. Bethlehem
K012079 528003000804968 103XJ65
74.

63

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Louis
M: Dracena / Orkisz
O: Aleksandra Nucia
B: SK Nowa Wioska
K010332 POL009530003799
75.

145

DONNERDAMME L SP POL 2012 Klacz gniada/179 F: Lescibard L
M: Dolores L
O: Agata Witkowska-Ślepska
B: Sławomir Jarmuszczak
K024199
76.

132

DORDRECHT H VDL Z ZANG. POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Douglas
M: Guusje H Z / Glasgow W vh Merelsnest
O: Roman Ferenc
B: VDL Stud & AHA Hassing
K027733 -
77.

19

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
O:
B:
K026111 372414005774223
78.

47

EL VITELLO SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Vitalis
M: Eti Queen / New World
O: Zuzanna Roefler
B: Łukasz Jończyk
K026827 616009530076313
79.

135

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
80.

258

ELLE DARCO SP POL 2011 Klacz kasztanowata/172 F: Ogano Sitte
M: Emmy
O: Rafal Platek
B: Rafal Platek
K021609 616009550139711
81.

9

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
82.

167

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
83.

160

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
84.

235

EPIGRAM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/- F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025943 616009510135014
85.

134

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef /
M: Erynia / Palegro
O: SK nad Wigami
B: SK nad Wigrami
K022588 61600951025311
86.

68

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
87.

184

ESCARDO Malopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
O: A.Mikutel
B: Kamila Kustosik
Brak 616 006 59 01491 11
88.

253

ETNA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/171 F: Escudo I
M: Romina-Rosse
O: Rafał kiernikowski
B: Rafał kiernikowski
Brak
89.

97

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
90.

49

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
91.

17

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965
92.

88

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
93.

93

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
94.

137

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
95.

27

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
96.

241

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
97.

176

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
98.

20

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Wałach gniada/168 F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
O: Klaudia Prymek
B:
K024541 528003201002887
99.

101

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
100.

108

FREDORA KWPN POL 2010 Klacz kara// F: Baanbreker HBC
M: Tandora
O: Jerzy Korona
B: /
K016717 528003201005223 105AT05
101.

51

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
O: Marcin Kryszeń
B: Grzegorz Komin
K020664
102.

43

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
103.

266

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan
M: Ginger
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
104.

71

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
105.

224

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Karolina Szereda
B: Niemcy
K008736
106.

123

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/165 F: Quality Time
M: Cottica II RV
O: Anna Cebulak
B: Stoeterij Renken
K021259 -
107.

52

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
O: -
B: -
K027687 .
108.

28

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
109.

230

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Grzegorz Kuczeriszka
B: Holandia
K018947
110.

133

HANNIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Colomb Cup
M: Hipnoza
O: Daniel Piechota
B: Daniel Piechota
K027092 Brak
111.

172

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
112.

153

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP POL 2007 Wałach gniada/- F: Contact V/D Heffinck
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
O: Krzysztof Suski
B: Eric Van Nieuwenhuyse
K027454 -
113.

207

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
114.

240

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
115.

246

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
116.

193

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz gniada F: Song
M: Humoreska
O: Łucja Majka
B: Polska
K023299
117.

260

HI DIARADO Niem. Sport. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
O: Paulina Koza
B: Izabela Safinowska
K022620 DE456570175613
118.

94

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
119.

232

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Conquest Boy / Contendro I
M: Hrabina C / Caletto's Son
O: Zofia Dutkiewicz
B: Witold Brodewicz
K018491 -
120.

14

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
121.

183

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
O: D.sijka
B: N
K016299 616007610167607
122.

154

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Domino De Moyon / Jalisco
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
O: Sergiej Hojda
B: -
K015620L 056002W00270308 104QN36
123.

54

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
124.

171

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
125.

59

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: Andiamo / Animo
M: Landgrafin / Lancer II
O: Łukasz Appel
B: E. Berkhof Paarden BV
K024295 528003201308586
126.

209

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
127.

124

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker
M: D Livia RV
O: Stoeterij Renken & A.Cebulak
B: Harold Renken
brak -
128.

82

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
129.

60

JANNEMAN KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Indoctro
M: Ravenna II
O: Głusek Gabriel
B: G.E.M. Roerink
Brak
130.

117

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
131.

244

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
132.

185

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Cidane
M: Elle-Fomia / Warrant
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025576
133.

186

JURRY BLEU K KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/- F: Zirocco Blue VDL
M: Naomi / Couleur Rubin
O: Paweł Bado
B: Holandia
K026343
134.

187

JUVENTUS KWPN POL 2014 Ogier kasztanowata/- F: Harley VDL
M: Fiechique D.N. / Nabab de Reve
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025453
135.

174

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
136.

175

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864
137.

179

KENTUCKY VDL KWPN NED 2015 Ogier gniada F: Crespo VDL /
M: nn / nn
O: Joanna Matyla
B:
brak
138.

72

KING LEPANTINO KWPN NED 2015 Wałach gniada/171 F: Arezzo VDL
M: Last Edition / Lord Z
O: Ewelina Derda
B: Ewelina Derda
K027459 528003201509214
139.

287

KOLIBRA - - - - F: -
M: -
O: -
B: -
140.

259

KONTADOR VD MOOLENDREF BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Cooper vd Heffink
M: Urga / Heartbreaker
O: Jacek Kuzma
B: Belgia
K020516 -
141.

80

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
142.

156

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848 POL732010029506
143.

25

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
144.

182

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
O: Dorota Miedziocha
B: Małgorzata & Tomasz Sergiej
K020919 -
145.

142

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
146.

107

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
147.

103

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
148.

46

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
149.

222

LIBERO A HOL GER 2007 Wałach gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Lira II / Julio Mariner xx
O: Klaudia Kownacka
B: Niemcy
K012634 DE421000017907
150.

248

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
151.

42

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
O: Maurycy Kuhn
B: T&L
K022002 056002W00297758
152.

236

LIRYKA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025944 616009510237714
153.

129

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
154.

143

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
155.

189

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
156.

249

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
157.

205

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
158.

245

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
O: Weronika Minkiewicz
B: Sander i Stephanie Lenaers - Bollen
K027828 056-002-W00303294
159.

44

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
160.

38

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Wałach gniada F:
M: Magia
O:
B:
K020359
161.

37

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
162.

148

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
163.

279

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
164.

178

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
165.

39

NINTO CHICO WESTF POL 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
O:
B:
K013858
166.

35

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
167.

81

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
168.

284

Oak Grove's CCO hol DEU 2015 - siwa F: -
M: -
O: -
B: -
169.

252

OH HAPPY DAY VAN’T MEULENHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata/172 F: Mylord carthago
M: Sarona
O: Michał Szuba
B: Simon Heyligen
Brak 056-200-W00307392
170.

169

OMEGA 34 OLD POL 2012 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette / Chagallo
O: Michal Mordzelewski
B: Holandia
K027558
171.

45

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026734 616009661386214
172.

199

PICCOLO SP POL 2008 Ogier gniada F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015893 POL009660212408
173.

155

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
174.

196

PRESTON SP POL 2011 Ogier gniada F: Solaris / Stalypso
M: Poussette Z / Pucci
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K021712 616009660474211
175.

242

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284
176.

122

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K024902
177.

218

PRYMUS WLKP POL 2008 Wałach kara/165 F: Trawers / Grand As
M: Peja / Seul
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
K025669 616007520149708
178.

15

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Fundacja One Energy
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
179.

288

Q7 han. - 2012 Wałach sk.gn. F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Eika / Embassy I
O: -
B: -
K023903
180.

239

QUIDAM'S DUKE HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Quidam's Rubin
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Niemcy
K020318 DE421000533311
181.

264

RAVIVIA P SP POL 2014 Klacz siwa/160 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
O: Marta Fisiak
B: Witold Polowczyk
K025418 616 009 61 00085 14
182.

102

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
183.

163

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
184.

79

ROTAN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano’s Ass
M: Rota
O: Aleksandra Kurdej
B: SK Racot
K024867
185.

55

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
186.

221

SILVER SELENO WESTF POL 2013 Wałach siwa F: Spartakus / Spartan
M: Falkenhof’s Lancis / Lancer III
O: Maria Zarzycka
B: Maria Zarzycka
K026556 DE441411386513
187.

139

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada F: Rammstein
M: Solina
O: Daniel Andrzej Piechota
B: Czajka Janusz
K023992
188.

1

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
189.

69

SUNDAY HOLST POL 2002 Klacz skarogniada/171 F: Conteur
M: Naomi XXXXII / Corrado I
O: Zbigniew Dulewicz
B: GER
K007685
190.

4

SURPRISE BALOU OLD POL 2012 Klacz inna F: Spartacus
M: Barielle/Balou du Rouet
O: Bartosz Kut
B: Gestut Lewitz
K020908
191.

114

T.GOLD QUIDAME Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
O: ALDONA ŁĄCKA
B: ZUZANNA ADAMOWICZ
K018902 056015Z55850113
192.

50

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
193.

151

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
O: KS Euro Holding Sp. z o. o.
B: Florian Rappold
K016742 DE418180171608 104ZT81
194.

204

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada/. F: Colox Cup/Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp z.o.o.
K017470 616009600108710
195.

212

TROK-K SP POL 2007 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Titina / Biskwit
O: Ryszard Kiewrel
B: Marek Kubacki
K011424 616009610154107 104WG93
196.

8

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
197.

67

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
O: Vanessa Nowaczyk
B: Peters Boje
K027569 DE421000062704 102XH76
198.

98

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
199.

56

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708 104QP07
200.

281

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen
K023573 25000108787592T
201.

73

USHER Z SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can’t Lose
M: Chilli/ Turbud Quirinus
O: Magdalena Prasek
B: Natalia Kaminska
Brak -
202.

237

UTA SP POL 2013 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024614 616009510253713
203.

62

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
O: Wanda Szmyt
B: Isabelle Van Eeckhout
K025756 056015Z55651114
204.

203

VENCLOVA SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: Wizzerd WV
M: V Emy / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026919 616009510293815
205.

161

VOILA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Cantero
M: Volterra / Van Helsing
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K027116 -
206.

164

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
207.

146

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
208.

247

WIENA Holsztyńska GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
O: Aleksandra Kawa
B: Kruse-Soenke Karl Ernst
K021948 DE421000045611 105TE66
209.

138

WILLIE SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
210.

214

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
211.

115

WOLF`S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B: -
K018713 DE434340050807
212.

234

ZABAWA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharov
O: SK NAd Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K026918 616009510236215
213.

219

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O: Lidia Wodzyńska
B:
K022070 528003000805948