Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 12:43:03
2019-05-24 09:38:48
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:23:59
2019-05-23 20:38:36
Maja Banasik BUDRYS
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:23:53
2019-05-23 20:36:10
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:23:44
2019-05-23 17:33:26
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 21:23:37
2019-05-23 17:32:57
Zofia Nita WIENIAWSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:02:52
2019-05-23 09:18:04
Jakub Kubiak DOLOMIT
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:10:30
2019-05-23 08:34:18
Luiza Misztal GARDENIA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:28:48
2019-05-22 21:13:04
Bartosz Szewczyk DAYLIGHT
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:28:53
2019-05-22 20:40:28
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:28:56
2019-05-22 17:21:24
Daria Ciesielska CALVI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:29:00
2019-05-22 14:46:42
Robert Piecewicz SZI-LA
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:29:04
2019-05-22 14:40:51
Marta Wachnik ESPANERA
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:29:07
2019-05-22 14:31:33
Patryk Wolski LINKUS
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:29:09
2019-05-22 14:05:48
Ewa Gac LATINO
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:51:08
2019-05-22 11:42:56
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 8/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:51:04
2019-05-22 11:42:23
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:45:02
2019-05-22 11:14:33
Anna Szymańska DAKARIA K
  • 2x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:50:56
2019-05-22 09:27:20
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:49:10
2019-05-22 07:28:35
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:56:49
2019-05-21 22:19:21
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:56:52
2019-05-21 21:56:12
Sławomir Uchwat INCOLANDO VL
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:48:51
2019-05-21 21:48:31
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 21:32:55
2019-05-21 21:08:30
Piotr Pietrzyk FRANCO
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 08:31:44
2019-05-21 08:29:51
Maria Pyzel ELTRES
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:24:11
2019-05-20 18:59:11
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:24:21
2019-05-20 13:46:33
Julia Matysiak GLICENIA
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 12:55:29
2019-05-20 12:43:55
Tomasz Patron GALEON
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19/C/(130 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 12:55:26
2019-05-20 12:41:48
Tomasz Patron DIEGO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:53:46
2019-05-20 11:16:32
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 15/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:26:42
2019-05-20 10:58:01
Honorata Niedzielak ARKONA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 00:02:42
2019-05-20 09:48:16
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:26:28
2019-05-20 08:49:03
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:04:51
2019-05-20 00:22:31
Paulina Kalinowska HVAR
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:42
2019-05-19 20:22:17
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:39
2019-05-19 20:21:43
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:35
2019-05-19 20:20:47
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:30
2019-05-19 19:14:55
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:26
2019-05-19 18:51:13
Ewa Sekuła URANOS K
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:22
2019-05-19 18:50:44
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:18
2019-05-19 18:50:00
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:15
2019-05-19 16:10:09
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 00:03:09
2019-05-19 14:15:33
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 09:54:38
2019-05-19 11:54:03
Patrycja Gruszka GRAKON
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:59:33
2019-05-18 23:54:36
Magda Burcon PROMYK
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:56:37
2019-05-18 22:49:54
Gabriela Jurak SANTANA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 15/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:25:13
2019-05-18 22:48:31
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:35:20
2019-05-18 21:15:33
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:35:06
2019-05-18 20:35:18
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:56:42
2019-05-18 20:34:34
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:15:58
2019-05-18 20:30:44
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:08:50
2019-05-18 20:29:48
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:34:36
2019-05-18 20:29:05
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:34:31
2019-05-18 20:28:28
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:14:35
2019-05-18 20:26:48
Martyna Gajdek HARAGOR
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:12:08
2019-05-18 20:25:23
Marta Banach PIŁAT
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:29:40
2019-05-18 09:54:33
Julia Poziomkowska NASTER
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:41:38
2019-05-18 09:35:05
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 22:33:55
2019-05-18 08:52:18
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 19:49:25
2019-05-17 17:34:05
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:49:01
2019-05-17 13:52:42
Julia Matysiak ARIA
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 10:49:55
2019-05-16 14:22:58
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:50:45
2019-05-15 21:04:11
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:50:41
2019-05-15 21:02:40
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 16/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:23:43
2019-05-15 21:01:08
Wiktoria Bartylak FANABERIA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 15/L-licencyjny/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 14:50:32
2019-05-14 22:41:29
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 8/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:37:34
2019-05-14 19:54:13
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:37:29
2019-05-14 19:53:47
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:37:23
2019-05-14 19:53:11
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:37:18
2019-05-14 19:52:48
Sebastian Grzeszczyk SENQUEST
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:37:14
2019-05-14 19:52:15
Sebastian Grzeszczyk CORLEONE Z
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:37:10
2019-05-14 19:51:45
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:51:42
2019-05-14 13:52:25
Katarzyna Coleman WINCENTY
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:18:21
2019-05-14 12:06:10
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/N1/(125cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:00:33
2019-05-13 20:21:45
Anna Detka HECBEKAS
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 16:17:48
2019-05-13 15:19:45
Emilia Tymczyszyn J'03 DNIEPR
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 14/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:14:37
2019-05-13 08:05:23
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 13/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:14:34
2019-05-11 18:59:03
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:14:31
2019-05-11 18:57:57
Aleksandra Czerska KARALIUS
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:44:57
2019-05-11 18:57:10
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:26:23
2019-05-11 18:55:59
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:51:38
2019-05-10 13:45:57
Kacper Mróz LANZAROTTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 6/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/N1/(125 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:51:32
2019-05-09 16:39:42
Jagoda Niewiadomska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:38:51
2019-05-09 07:28:25
Blanka Pojmaj HILON-W
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 11:36:32
2019-05-08 21:13:16
Agata Miazga WIKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 11:42:24
2019-05-08 21:10:31
Kaja Gawda LANZOR
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(60)/(60 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
2. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
3. Bartylak Wiktoria WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2003 (J.)
O049463
4. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
Brak
5. Burcon Magda BPK
2003 (J.)
brak
6. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
7. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
8. Coleman Katarzyna KJ Just Riding Kielce
2010 (Mł.)
Brak
9. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
10. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
11. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
12. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
13. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
14. Gac Ewa BPK
S
Brak
15. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
16. Grudzień Alicja WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
O054736
17. Gruszka Patrycja BPK
S
Brak
18. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023808
19. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
20. Jurak Gabriela SJ Poniatowa
2001 (J.)
brak
21. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
22. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
23. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
O009673
24. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (MJ.)
O026764
25. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
brak
26. Matysiak Julia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O042564
27. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O043826
28. Melich Oliwia KJ Bielik Grzegorzewice
2008 (Mł.)
O051059
29. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
30. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (JM.)
O042649
31. Misztal Luiza SJ Poniatowa
2000 (MJ.)
O038164
32. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
33. Niedzielak Honorata WKJ Lublin
S
O019674
34. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
35. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
36. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
37. Nizielska Anna BPK
S
Brak
38. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
39. Olchowska Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
40. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
41. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
42. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
43. Piecewicz Robert Stajnia Kociołki
S
brak
44. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
45. Pietrzyk Piotr LKS Wolta Żółwin
S
O009275
46. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
47. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
48. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
49. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (J.)
O043691
50. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
51. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025277
52. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
Brak
53. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
54. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
55. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
56. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
57. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
58. Staros Kamila
59. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
60. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
61. Szymańska Anna BPK
S
Brak
62. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
63. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
64. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
65. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (J.)
O038870
66. Wachnik Marta Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
67. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
68. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
69. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
70. Wolski Patryk Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
71. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

23

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
O: Aleksandra Czerska
B: -
K027838
3.

60

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
4.

43

ARIA Małopolska POL 2015 Klacz gniada/160 F: Luis
M: Andaluzja
O: Robert Matysiak
B: Robert Matysiak
brak 616098200128699
5.

67

ARKONA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Contender Son
M: Aldana 3
O: Honorata Niedzielak
B: Piotr Wilczewski
K014268 009 60 02241 05
6.

36

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak
7.

26

BLANKAMPBEJA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
8.

93

BUDRYS PKSP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Wellington
M: Batalia
O: Marcin Banasik
B: Kraszewski Krzysztof
brak
9.

55

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:148 F: Mister Man
M: Bourette / Cord
O: Ewa Grudzień
B: Jacek Ślotała
K006853 08839
10.

84

CALVI Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Zarewitsch
M: Conversa
O: Aleksander Kiljanczyk
B: SK Kozienice sp zoo
Pol 090000006272 Brak
11.

39

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
12.

37

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
13.

18

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
O: M. Pietrzyk
B: -
K016941
14.

45

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
O: Jolanta Latowska-Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
15.

66

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
16.

68

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
brak brak 103QP71
17.

33

CORLEONE Z SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Marino
M: Celestyna
O: Karolina Musiał
B: .....
Brak Brak
18.

79

DAKARIA K WLKP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Karbit
M: Delicja
O: Anna Szymańska
B: Krystian Kliś
Brak
19.

63

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
20.

5

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
21.

69

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: Corleolord
M: Daisy
O: Tomasz Patron
B: Józef Wielgosz
brak
22.

27

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
O: Emilia Tymczyszyn
B: Tokarski Jacek
K027509
23.

90

DOLOMIT SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Bajou Du Ruet
M: Deizi
O: Michał Łącki
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 11312
24.

76

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana / Glennridge
O: Jan Greve
B: Holandia
K024160 528003200912846 104GY84
25.

73

ELTRES MŁP POL 2009 Wałach kasztanowata/. F: Emerson
M: Eureka / Plaster
O: Joanna Sionkowska
B: Jan Zuber
K026632
26.

86

ESPANERA SP POL 2002 Klacz gniada/166 F: Rytm
M: Espa
O: Halina Kusek
B: SK Prudnik
brak 009690084802
27.

38

FANABERIA MŁP POL 2012 Klacz siwa/- F: Awans
M: Fatima
O: Wiktoria Bartylak
B: Piecuch
Brak
28.

53

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
29.

58

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada F: Darco
M: Whitewell Misty
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
Brak 04012115
30.

74

FRANCO SP POL 2003 Wałach siwa/175 F: golden aviator
M: fenima
O: sylwia pietrzyk
B: h.mazurkiewicz
K027663
31.

70

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: Bernard Tuwalski
B: SK Nad Wigrami
K016932 616009510416009
32.

89

GARDENIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Acorino
M: Gżegżółka
O: Luiza Misztal
B: Grzegorz Wosik
K024335
33.

71

GLICENIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: Hindus
M: Gladiola
O: Karina Ozga
B: SK Walewice
brak 61600659059209
34.

15

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
35.

77

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
36.

57

GRAKON SP POL - Wałach gniada/- F: nn
M: nn
O: -
B: -
brak -
37.

81

GREAT PLEASURE II SP POL 2012 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B:
K012121 616009660049206
38.

48

HARAGOR PKSP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L
M: Hrabianka / Maram
O: Bartosz Wójcik
B: Polska
K027312
39.

28

HECBEKAS TRK LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
O: Karolina Detka
B: UAB Nemuno Zirgynas
Brak
40.

50

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
O: Beata Mazurek
B: Wojciech Ciepliński
K020337
41.

1

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa / Harmoniusz
O: Pojmaj Marcin
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616009680059210
42.

54

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
43.

92

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
44.

75

INCOLANDO VL KWPN NLD 2013 Wałach siwa F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Elderieka II / Cardento
O: ALBERT VON UNEN
B: HOLANDIA
K025264 528003201303474
45.

78

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
46.

62

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
47.

24

KARALIUS TRAK LTU 2014 Wałach kasztanowata F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
O: Aleksandra Czerska
B:
K024660 030620
48.

21

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Durango vdl
M: Gouvernante de Span
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K027476
49.

2

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: Dirk En Thomas Mertens
K026062 056-002-W00298586
50.

19

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
O: Katarzyna Gawda
B: Robert Stasiuk
Brak -
51.

88

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
O: Ewa Gac
B: Renata bula
Brak 009600014509
52.

52

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
O: Krzysztof Strąk
B: Kamil Dubiel
K027478
53.

87

LINKUS KUC POL 2011 Wałach siwa/kuc:130 F: Lotte
M: As
O: Halina Kusek
B: Brejtfus-Piekło Edyta
brak 616013640053311
54.

51

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 K017212
55.

25

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
56.

16

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
57.

64

MITUVA Trakeńska LTU 2012 Mare bay/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
58.

41

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
K026191
59.

94

NABAB M POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
O: Jacek Reszel
B: SO Białka
K016719 616006580852008
60.

46

NASTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka / Askar
O: Arkadiusz Ziętek
B: SO Białka
K018672 -
61.

49

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
62.

47

PIŁAT TRK POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Alchimist
M: Pifiia / Poluver
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
63.

42

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
64.

14

PROMYK HC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Wilczek
M: Petarda
O: Marcelina Czech
B: Wiesław Oleszczuk
brak
65.

80

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
66.

72

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
67.

59

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
68.

44

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
69.

56

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
K018291
70.

34

SENQUEST SP POL 2015 Wałach gniada/174 F: Qulester
M: Seniora
O: Agnieszka Kołomańska
B: Stadnina Koni Prudnik
brak -
71.

32

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
72.

29

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada/- F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
73.

85

SZI-LA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Larron
M: Samarkanda
O: Halina Kusek
B: Jankowski Tomasz
brak 61600964062311
74.

40

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
75.

95

TSIRA F:
M:
O:
B:
76.

61

URANOS K PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Ewa Sekuła
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
77.

83

WEDOG PRIDE N JOY Kuc Walijski POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
O: Monika Miastowska-Melich
B: Mrs.R.McDonough
K025821
78.

91

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Jacek Zygmunt
B: -
Brak
79.

20

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
K019631
80.

30

WINCENTY PONY POL - Wałach srokata/kuc:- F: nn
M: nn
O: Wiktoria Coleman
B: -
brak -
81.

35

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
200
150
450
650
SUM:
1450.00
Czyż Dominika WKJ Lublin
100
300
SUM:
400.00
Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
650
SUM:
650.00
Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
50
100
SUM:
150.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
450
SUM:
450.00
Mazurek Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
30
SUM:
30.00
Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
100
SUM:
100.00
Niedzielak Honorata WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
400
SUM:
400.00
Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
400
150
SUM:
550.00
Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
30
SUM:
30.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
300
SUM:
300.00
Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
100
SUM:
100.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
250
250
300
SUM:
800.00
Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
150
200
SUM:
350.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
50
150
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PIŁAT (47)
2019-05-25
2019-05-26
5
2019-05-26
2019-05-25
Banasik Maja
BPK
BUDRYS (93)
2019-05-26
1
2019-05-26
18
2019-05-26
1
Bartylak Wiktoria
WKJ Lublin / SJ Pijany Oxer
2019-05-25
6
2019-05-25
2019-05-26
2
2019-05-26
1
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (77)
2019-05-25
2019-05-25
1
2019-05-26
1
2019-05-26
2
Burcon Magda
BPK
PROMYK (14)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
26
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
17
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-25
16
2019-05-25
12
2019-05-26
9
2019-05-26
8
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2019-05-25
24
2019-05-25
4
2019-05-26
7
2019-05-26
10
CALVI (84)
2019-05-25
10
2019-05-25
8
2019-05-26
5
2019-05-26
Coleman Katarzyna
KJ Just Riding Kielce
2019-05-25
1
2019-05-25
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (62)
2019-05-25
11
2019-05-25
5
2019-05-26
20
2019-05-26
11
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-05-25
6
2019-05-25
2
200
2019-05-26
16
2019-05-26
15
ALMANZO (23)
2019-05-25
2019-05-25
10
2019-05-26
11
2019-05-26
2019-05-25
1
150
2019-05-25
2019-05-26
12
2019-05-26
MAGNUS (25)
2019-05-25
2
2019-05-25
1
450
2019-05-26
3
2019-05-26
1
650
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2019-05-25
2
100
2019-05-25
6
2019-05-26
1
300
2019-05-26
9
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
2019-05-25
14
2019-05-25
2019-05-26
11
2019-05-26
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (5)
2019-05-25
4
2019-05-25
1
650
Gac Ewa
BPK
LATINO (88)
2019-05-25
1
2019-05-25
15
2019-05-25
7
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
LANZOR (19)
2019-05-25
1
2019-05-25
18
2019-05-26
1
2019-05-26
10
Grudzień Alicja
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2019-05-26
1
2019-05-26
16
Gruszka Patrycja
BPK
GRAKON (57)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
16
2019-05-26
13
2019-05-26
19
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
JULIANA (78)
2019-05-25
4
50
2019-05-25
8
2019-05-26
12
2019-05-26
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2019-05-25
1
2019-05-25
19
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-25
23
2019-05-25
6
2019-05-26
14
2019-05-26
26
ZOJA (35)
2019-05-25
3
50
2019-05-25
3
100
2019-05-26
8
Jurak Gabriela
SJ Poniatowa
SANTANA (56)
2019-05-25
15
2019-05-25
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-05-25
2019-05-25
17
2019-05-26
2019-05-26
7
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (49)
2019-05-25
18
2019-05-26
13
2019-05-26
2019-05-26
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (72)
2019-05-25
3
2019-05-25
11
2019-05-26
4
2019-05-26
6
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2019-05-26
2019-05-26
6
2019-05-26
1
450
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
DOLOMIT (90)
2019-05-26
Matysiak Julia
BPK (MAZ)
ARIA (43)
2019-05-25
2019-05-25
20
2019-05-25
13
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
5
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-05-25
17
2019-05-25
10
2019-05-25
2019-05-26
4
2019-05-26
4
30
2019-05-26
Melich Oliwia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-25
9
2019-05-25
7
2019-05-25
5
2019-05-26
18
2019-05-26
2019-05-26
24
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (20)
2019-05-25
19
2019-05-25
12
2019-05-26
2019-05-26
2
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
LONDON (51)
2019-05-25
19
2019-05-25
2019-05-26
2
100
2019-05-26
Misztal Luiza
SJ Poniatowa
2019-05-25
2
2019-05-25
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-05-25
7
2019-05-25
7
2019-05-26
10
2019-05-26
7
Niedzielak Honorata
WKJ Lublin
ARKONA (67)
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
1
2019-05-26
3
50
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2019-05-25
1
2019-05-25
8
2019-05-26
5
2019-05-26
15
Nita Zofia
KJ Skarb Kozienice
2019-05-26
14
Nita Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-05-26
15
2019-05-26
22
Nizielska Anna
BPK
HONEY (92)
2019-05-26
1
2019-05-26
9
2019-05-26
14
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (36)
2019-05-25
17
2019-05-25
16
2019-05-26
1
2019-05-26
13
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (29)
2019-05-25
4
2019-05-25
3
2019-05-26
5
2019-05-26
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-05-25
11
2019-05-25
6
2019-05-26
14
2019-05-26
1
400
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
DIEGO (69)
2019-05-25
15
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
14
GALEON (70)
2019-05-25
1
400
2019-05-25
3
2019-05-26
3
150
2019-05-26
2
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-05-26
21
2019-05-26
12
2019-05-26
11
Piecewicz Robert
Stajnia Kociołki
SZI-LA (85)
2019-05-25
1
2019-05-25
2
2019-05-26
27
2019-05-26
1
2019-05-26
2
LINKUS (87)
2019-05-25
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (16)
2019-05-25
12
2019-05-25
Pietrzyk Piotr
LKS Wolta Żółwin
FRANCO (74)
2019-05-26
2019-05-26
28
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
CHOICE (18)
2019-05-26
12
2019-05-26
2019-05-26
6
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
2019-05-25
1
2019-05-25
4
2019-05-26
25
2019-05-26
15
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
NASTER (46)
2019-05-25
14
2019-05-25
22
2019-05-25
20
Pyzel Maria
WKJ Lublin / SJ Oxer
ELTRES (73)
2019-05-25
8
2019-05-25
10
2019-05-26
6
2019-05-26
10
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (68)
2019-05-26
2019-05-26
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (94)
2019-05-26
21
2019-05-26
9
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-05-25
2019-05-25
13
2019-05-26
7
2019-05-26
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2019-05-25
2019-05-25
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (60)
2019-05-25
2019-05-25
7
2019-05-26
18
2019-05-26
2019-05-25
2019-05-25
9
2019-05-26
2019-05-26
13
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (44)
2019-05-25
3
2019-05-25
18
2019-05-26
8
2019-05-26
17
2019-05-26
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (63)
2019-05-25
4
30
2019-05-26
6
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
DEJV (63)
2019-05-26
19
MITUVA (64)
2019-05-25
2019-05-25
16
2019-05-26
16
2019-05-26
Staros Kamila
TSIRA (95)
2019-05-26
15
2019-05-26
13
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-05-25
25
2019-05-25
2019-05-25
11
2019-05-26
8
2019-05-26
2019-05-26
3
2019-05-25
1
300
2019-05-25
2019-05-26
5
2019-05-26
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-05-25
9
2019-05-25
13
2019-05-26
10
2019-05-26
Szymańska Anna
BPK
2019-05-26
23
2019-05-26
20
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
DNIEPR (27)
2019-05-25
17
2019-05-25
14
2019-05-26
9
2019-05-26
22
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (76)
2019-05-25
14
2019-05-25
5
2019-05-26
3
100
2019-05-26
4
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2019-05-25
2
250
2019-05-25
2
2019-05-26
2
250
2019-05-26
2
300
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2019-05-25
5
2019-05-25
9
2019-05-26
1
150
2019-05-26
2
200
Wachnik Marta
Stajnia Kociołki
2019-05-25
1
2019-05-25
21
2019-05-26
1
2019-05-26
3
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (41)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
HARAGOR (48)
2019-05-25
27
2019-05-25
21
2019-05-26
17
2019-05-26
NURMI (49)
2019-05-25
2019-05-25
12
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (54)
2019-05-26
7
2019-05-25
8
Wolski Patryk
Stajnia Kociołki
2019-05-26
12
LINKUS (87)
2019-05-25
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (40)
2019-05-25
13
2019-05-26
4
50
2019-05-26
8
2019-05-25
3
150

Number of Riders: 71

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 6 060.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl