Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:16:18
2019-06-14 11:16:18
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:14:40
2019-06-14 11:14:40
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:21
2019-06-12 21:28:48
Patrycja Przyborowska CHIP
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:18
2019-06-12 21:23:31
Dawid Kubiak CHIP
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:14
2019-06-12 20:55:26
Leszek Nieużyła FAJNA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:09
2019-06-12 20:48:16
Leszek Nieużyła NIGHT BOY VAN’T JENTINK
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 17:11:24
2019-06-12 15:29:35
Edyta Kędzierska NANDO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 13:37:21
2019-06-12 11:58:00
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:37
2019-06-12 11:12:32
Sławomir Paszkowski HELIOS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:32
2019-06-12 11:11:56
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:27
2019-06-12 07:20:14
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:17
2019-06-12 07:19:53
Dawid Kubiak LANCELOT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:12
2019-06-12 07:19:28
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:29:00
2019-06-11 23:01:29
Michał Mordzelewski COLOSSEO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:28:54
2019-06-11 22:44:39
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:28:50
2019-06-11 22:43:57
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:28:44
2019-06-11 22:27:08
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:46:23
2019-06-11 19:52:22
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:46:15
2019-06-11 19:51:18
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:46:07
2019-06-11 19:50:43
Sebastian Grzeszczyk ASTRA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:58:02
2019-06-11 14:16:02
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:59
2019-06-11 14:15:08
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:51
2019-06-11 14:14:24
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:44
2019-06-11 14:13:28
Basia Rostek DEBIUT
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:38
2019-06-11 14:12:07
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:30
2019-06-11 14:11:27
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:07:24
2019-06-11 10:26:17
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 12:03:38
2019-06-10 21:51:01
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:33:50
2019-06-10 21:50:35
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:33:47
2019-06-10 21:49:46
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:33:33
2019-06-10 21:03:10
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 20:49:18
2019-06-10 18:44:26
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:49:59
2019-06-10 12:40:23
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:15:36
2019-06-09 20:56:32
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:55:11
2019-06-09 18:33:50
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:35:11
2019-06-09 18:32:10
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:35:07
2019-06-09 14:08:01
Hanna Balcer EVO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:58:56
2019-06-09 13:56:42
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:54
2019-06-09 13:20:10
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:42:57
2019-06-09 13:19:23
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:09:22
2019-06-09 12:40:57
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:33
2019-06-09 08:45:13
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:27
2019-06-09 07:23:52
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:12
2019-06-09 07:21:47
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:39:07
2019-06-09 07:20:26
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:07:43
2019-06-08 19:58:09
Kamila Chrzanowska CIRI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:54
2019-06-08 11:45:25
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:50
2019-06-08 11:44:08
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:46
2019-06-08 11:43:30
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:26
2019-06-08 10:18:52
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:20
2019-06-07 23:12:05
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:44:15
2019-06-07 22:20:39
Monika Sikora JASPIS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:43:25
2019-06-07 22:06:55
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:43:22
2019-06-07 22:06:15
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:05:40
2019-06-07 22:04:03
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 13:43:11
2019-06-07 20:36:36
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:05:31
2019-06-07 20:35:59
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:18:10
2019-06-07 20:35:12
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:37:56
2019-06-06 22:57:56
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:37:53
2019-06-06 22:55:49
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:51:32
2019-06-06 20:41:51
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:12:17
2019-06-06 11:45:57
Maria Majchrzak SZAFIRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:40
2019-06-06 11:42:42
Izabela Jędrzejczyk SZRONKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:32
2019-06-06 11:42:09
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:26
2019-06-06 11:41:32
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 21:51:17
2019-06-06 11:40:55
Michał Kubiak SILVANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:05:01
2019-06-06 11:40:04
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:45:57
2019-06-06 11:39:08
Jacek Gałkowski JAREMA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:52
2019-06-06 11:38:30
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:43
2019-06-06 11:37:09
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 21:46:22
2019-06-06 11:36:37
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:34
2019-06-06 11:35:45
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:28
2019-06-06 11:13:41
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:24
2019-06-06 11:13:15
Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:04:20
2019-06-06 11:12:21
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:46
2019-06-06 10:40:31
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:39
2019-06-06 10:39:14
Matylda Dębska GALIANO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:32
2019-06-06 10:38:14
Aleksandra Wojak JACSON
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:28
2019-06-06 10:37:06
Marianna Wawrzynowicz GARU
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:23
2019-06-06 10:35:53
Kasia Stypułkowska KORTINA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:47:16
2019-06-06 10:34:36
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:33:48
2019-06-05 23:33:15
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:33:42
2019-06-05 23:32:05
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:35:02
2019-06-05 22:10:41
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:57
2019-06-05 22:10:08
Patrycja Matyjasik MONTE CHRISTO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:44
2019-06-05 21:58:35
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:40
2019-06-05 21:57:52
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:33
2019-06-05 21:57:10
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:58:20
2019-06-05 20:16:17
Leszek Nieużyła ORCHIDEA-G
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:55:41
2019-06-05 20:14:05
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:34:07
2019-06-05 20:12:37
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:33:52
2019-06-05 15:42:42
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:03:52
2019-06-05 13:46:14
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:08:04
2019-06-05 12:23:28
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:01:34
2019-06-05 12:22:56
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:51
2019-06-05 12:20:34
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:07:46
2019-06-05 12:20:08
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 19:45:46
2019-06-05 11:40:09
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:24
2019-06-05 11:23:02
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:16:16
2019-06-05 11:22:09
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:14:58
2019-06-05 07:44:23
Dorota Żołyniak IBIZA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:33:39
2019-06-05 07:37:27
Joanna Paszkowska-Rogacz HUGO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:46:38
2019-06-05 07:05:20
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:12:29
2019-06-05 01:08:36
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:25:15
2019-06-05 01:07:53
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:14:28
2019-06-05 01:06:55
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 15:06:59
2019-06-04 22:15:33
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:13:55
2019-06-04 22:14:11
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:02:37
2019-06-04 19:17:57
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 16:51:23
2019-06-04 17:22:18
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:33
2019-06-04 17:21:02
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:20
2019-06-04 16:41:42
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:17
2019-06-04 16:39:34
Maryia Mikhailava DIASSINI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:12
2019-06-04 16:38:40
Maryia Mikhailava BELINA JD
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:08
2019-06-04 16:31:57
Siarhei Kazlou STREISAND
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:40:02
2019-06-04 16:31:04
Siarhei Kazlou FLAMENCO SONG
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 13:38:47
2019-06-04 15:32:02
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 16:46:59
2019-06-04 15:23:42
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:39:29
2019-06-04 15:10:34
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:53:10
2019-06-04 15:09:11
Łukasz Felczyk DI CAPRIO S
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 11:14:16
2019-06-04 14:59:26
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:39:06
2019-06-04 14:36:50
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:07
2019-06-04 14:34:55
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
3. Błażejewska Hanna BPK
2003 (J.)
brak
4. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
5. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
6. Bunkowska Wiktoria KJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
7. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
8. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
9. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
10. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
11. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
12. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
13. Delekta Katarzyna BPK
S
brak
14. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
15. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
16. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
17. Felczyk Łukasz BPK
2000 (MJ.)
Brak
18. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
19. Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O031807
10143460
20. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
21. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
22. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
23. Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2002 (J.)
O043256
24. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
25. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
26. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
27. Jonczyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
28. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
29. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018 (Mł.)
brak
30. Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O041330
10141245
31. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
S
brak
32. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
33. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
34. Kruk Emilia BPK
2003 (J.)
35. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
36. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
S
O002632
37. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
38. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
39. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
40. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
41. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
42. Majchrzak Maria KS AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
brak
43. Matyjasik Patrycja Bpk
2005 (JM.)
O046279
44. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
45. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
46. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
47. Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
S
O044192
10034677
48. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
49. Mikus Patrycja BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O023220
50. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O053404
51. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
52. Missala Magdalena Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
53. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
54. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
55. Murzyńska Katarzyna BPK
2004 (JM.)
56. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
O041582
57. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
58. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
59. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
60. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O033949
61. Paszkowska-Rogacz Joanna BPK
S
brak
62. Paszkowski Sławomir Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O003290
63. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
64. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
65. Przyborowska Patrycja BPK (MAZ)
S
O022454
66. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
67. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
68. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
69. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
70. Sikora Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O006377
71. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
72. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
73. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
74. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
75. Stypułkowska Kasia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
76. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
77. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
78. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
79. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
80. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
81. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
82. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
83. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
84. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

105

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja / Genius
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
2.

31

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
3.

54

ALI BOOM TRK POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Andrzej Grad
brak -
4.

36

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
5.

90

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
brak -
6.

125

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak
7.

86

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
8.

128

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: Iwona Szymczyk-Wrońska
K019544 616009580503811
9.

80

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Aleksandra Molędzka
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
10.

39

BELINA JD WESTF GER 2015 Mare black/171 F: Baloutelli / Baloubet du Rouet
M: Hanka / FAN Holland
O: Michał Szadkowski
B: Dieter Joachim
K027870 DE441410882515
11.

124

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
12.

48

BLANKAMPBEJA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
13.

78

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
14.

57

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Jerzy Korona
B: -
K020570 -
15.

115

CAPRIOLE Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
16.

101

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
17.

110

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
18.

103

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I
M: Zenia / Zeus
O: Wiśniewska Katarzyna
B: Niemcy
K021162 -
19.

64

CELT SP POL 2006 Wałach gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
O: Agnieszka Błażejewsa
B: -
brak
20.

30

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel Winnicki
K017909 DE 421000045410
21.

140

CHIP HAN GER 2007 Wałach gniada F: Count Grannus / Contendro I
M: Ala / As di Villagana
O: Marek Przyborowski
B: Jutta Schlichting
K025406
22.

131

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
23.

130

COLOSSEO Westfalska POL 2004 Wałach siwa/172 F: CORNET OBOLENSKY
M: LUNA- Pia
O: Tomasz Gałka
B: Niemcy
BRAK BRAK
24.

67

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
25.

74

DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Z BEL 2010 Wałach kasztanowata/. F: Diament de Semilly
M: Vahinee des Merisiers / Nonstop
O: Jan Waga
B: Belgia
K019876 056015255663810
26.

123

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
27.

142

DELICJA WLKP 2006 ciemnogniada F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski,
B: Artur Pleszewa
28.

34

DI CAPRIO S Niem.sport. POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata / Garantie
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
29.

40

DIASSINI HOL POL 2009 Wałach siwa/- F: Diamant de Semilly
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: -
K016085 DE421000582109 105LU25
30.

106

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie Du Fort Vret SFA
O: .
B: .
brak brak
31.

53

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
32.

29

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
33.

50

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
34.

104

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
35.

51

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
36.

117

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
37.

109

EVO KUC POL 2012 Gleiding bay/kuc:KUC F: Strayer’s Samon
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
38.

139

FAJNA / POL / Mare chestnut// F: /
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
39.

68

FAMA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: n/n
O: Michał Mordzelewski
B: Sk Plenkity
brak
40.

47

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
41.

37

FLAMENCO SONG HOL POL 2013 Klacz siwa F: Hickstead / Hamlet
M: U-Cascada / Cassini I
O: Michał Szadkowski
B: Michał Szadkowski
K025658 DE421000600913
42.

71

GALIANO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:147 F: Numero Uno
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
43.

145

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova
M: Rosita W
O: Jerzy Korona
B: Starków
K019692
44.

32

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
brak 616007660867213
45.

43

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
46.

84

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
47.

135

HELIOS XO POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lais
M: Hanza
O: Jakub Grzymała
B: SK Walewice
K019384
48.

79

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
49.

89

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
O: Cartus Sp. z o.o.
B: Böge Peter
brak -
50.

97

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
51.

113

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda
O: Mordzelewski Michał
B: Sk Jaroszówka
Brak
52.

107

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: -
K024901
53.

9

HUGO SP POL 2010 Wałach skarogniada/169 F: Granilli S
M: Harfa
O: Joanna Paszkiewicz-Rogacz
B: Joanna Jankowska
brak 16 999 59 02035 10
54.

144

IBAN - - - F: -
M: -
O: -
B:
55.

49

IBIZA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Flamenco
M: Igraszka
O: Milena Sokołowska
B: Wiesław Drwal
K023318 POL 009 58 00707 04
56.

76

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K027797
57.

85

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
58.

17

JAREMA SP POL 2002 Wałach siwa F: Power Prince / Pilot
M: Janis / Louis
O:
B: Roman Piwko
K007973 POL009690002502
59.

93

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
60.

4

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
61.

87

JASPIS MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762
62.

77

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
O: -
B: Holandia
K027795
63.

96

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
64.

94

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Pas
M: Karina / Fabel
O: Ilona Bunkowska
B: Kazimierz Kamiński
K019527 006640077406
65.

141

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
O: Włodzimierz Kupczyk
B: Hadryś Paweł
K025979 007610116308
66.

108

KASHMIR DE REVE OLD POL 2001 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Diana
O: Dagmara Andczak
B: -
Brak 07965
67.

13

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
68.

41

KEATON N KWPN NED 2015 Wałach skarogniada/169 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
O: Maryia Mikhailava
B: Stal Nanning
K026829 528003201507980
69.

88

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Fomena / Liostro
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
70.

69

KORTINA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
71.

72

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
72.

147

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz /
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Justin Damiro
K018266 616009660034607
73.

42

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
O: Dorota Miedziocha
B: Małgorzata & Tomasz Sergiej
K020919 -
74.

44

LABRADOR TRK POL 2003 Wałach kara/mk:- F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawiec
O: M.Burdzy-Barrington
B: -
K015802
75.

132

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Marek Rocki
B: -
K016163 -
76.

111

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
77.

146

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
78.

133

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
79.

73

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
80.

98

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
O: Weronika Minkiewicz
B: Sander i Stephanie Lenaers - Bollen
K027828 056-002-W00303294
81.

1

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
82.

122

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
83.

91

MITUVA TRK LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
84.

126

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
K026191
85.

63

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
86.

52

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
87.

45

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
88.

119

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
89.

127

NEVIO 17 DRP POL 2006 Wałach skarogniada/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K026027 brak
90.

138

NIGHT BOY VAN’T JENTINK Haflinger POL 2013 Gleiding other/kuc:/ F: /
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
91.

35

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
92.

100

OMEGA 34 OLD POL 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: Niemcy
K027558 brak
93.

81

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
94.

129

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
95.

66

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K024902
96.

143

PROUD OF CARRY SP 2011 klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Katarzyna Murzyńska
B: Paulina Wilska
97.

120

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
98.

134

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
99.

18

SILVANA LIT LTU 2004 Klacz kara F: Sedans /
M: Galana /
O:
B:
brak
100.

38

STREISAND OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato / Spartan
M: Silhouette / Silvio I
O: Michał Szadkowski
B: John Gillen
K018760 DE433331766110
101.

83

SZAFIRA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:- F: NN
M: NN
O: Karolina Gałkowska
B: Polska
brak
102.

82

SZRONKA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Gałkowska
B:
brak
103.

114

T.GOLD QUIDAME Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
O: ALDONA ŁĄCKA
B: ZUZANNA ADAMOWICZ
K018902 056015Z55850113
104.

118

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
105.

46

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
106.

75

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada/. F: Colox Cup/Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp z.o.o.
K017470 616009600108710
Rider Club
Competition
Prize
Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
38
25
SUM:
63.00
Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
100
50
SUM:
150.00
Gonciarek Maria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
50
SUM:
50.00
Janusz Izabela Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Jonczyk Łukasz BPK (POM)
500
500
300
300
SUM:
1600.00
Kazlou Siarhei Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
100
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team
100
50
SUM:
150.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
200
SUM:
200.00
Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
38
SUM:
38.00
Mikhailava Maryia Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
50
50
200
SUM:
300.00
Mikus Patrycja BPK (MAZ)
25
SUM:
25.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
25
SUM:
25.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
300
500
850
SUM:
1650.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
150
SUM:
150.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
850
SUM:
850.00
Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
150
SUM:
150.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
500
SUM:
500.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
200
300
SUM:
500.00
Więcek Anna KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (117)
2019-06-15
3
38
2019-06-16
5
25
Balcer Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVO (109)
2019-06-15
6
2019-06-15
Błażejewska Hanna
BPK
CELT (64)
2019-06-15
12
2019-06-15
2019-06-15
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (111)
2019-06-15
18
2019-06-15
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (53)
2019-06-15
2019-06-15
20
Bunkowska Wiktoria
KJ Golden Horse Koryta
KANON (94)
2019-06-15
25
2019-06-15
2019-06-15
27
2019-06-16
2
2019-06-16
25
2019-06-16
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (146)
2019-06-16
21
2019-06-16
2019-06-16
9
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (50)
2019-06-15
6
2019-06-15
15
2019-06-15
16
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (141)
2019-06-15
6
2019-06-16
15
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-06-15
10
2019-06-15
23
HOLLIDAY (107)
2019-06-15
12
2019-06-15
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (105)
2019-06-15
1
2019-06-15
27
2019-06-15
29
2019-06-16
4
2019-06-16
4
2019-06-16
6
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
GALIANO (71)
2019-06-15
12
2019-06-15
10
2019-06-15
13
Delekta Katarzyna
BPK
2019-06-16
4
2019-06-16
10
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
KASZMIR (13)
2019-06-16
12
2019-06-16
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
JASPIS (4)
2019-06-15
14
2019-06-15
25
2019-06-16
19
2019-06-16
28
NESKO (45)
2019-06-15
31
2019-06-16
29
2019-06-15
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
MAVANDA (73)
2019-06-15
10
2019-06-15
3
100
2019-06-16
4
50
2019-06-16
10
Felczyk Łukasz
BPK
2019-06-15
3
2019-06-15
5
2019-06-16
2
2019-06-16
2
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
JAREMA (17)
2019-06-15
12
2019-06-16
16
2019-06-15
7
2019-06-16
2019-06-16
20
BRANDO (78)
2019-06-15
9
2019-06-15
7
2019-06-16
5
2019-06-16
9
HERMAN (79)
2019-06-15
23
2019-06-16
27
2019-06-16
Gonciarek Maria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-06-15
4
50
2019-06-16
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (35)
2019-06-15
2019-06-15
16
2019-06-16
11
NESTOR (119)
2019-06-15
16
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (81)
2019-06-15
2019-06-15
5
2019-06-15
2019-06-16
22
2019-06-16
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (125)
2019-06-15
1
Janusz Izabela
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JASPIS (87)
2019-06-16
1
2019-06-16
2
100
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (123)
2019-06-16
1
2019-06-16
5
2019-06-16
8
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-06-15
22
2019-06-15
8
2019-06-16
22
2019-06-16
2019-06-16
7
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
SZRONKA (82)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Jonczyk Łukasz
BPK (POM)
2019-06-15
2
500
2019-06-16
2
500
TREZOR (75)
2019-06-15
13
2019-06-15
1
300
2019-06-16
1
300
2019-06-16
9
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-06-15
20
2019-06-15
2
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
FAMA (68)
2019-06-15
1
2019-06-15
11
2019-06-16
6
2019-06-16
13
Kazlou Siarhei
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2019-06-15
2
200
2019-06-15
14
2019-06-16
8
2019-06-16
5
2019-06-15
20
2019-06-15
9
2019-06-16
9
2019-06-16
12
Kiwale Gloria
KS AZS AWF Warszawa
SILVANA (18)
2019-06-16
1
2019-06-16
19
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (29)
2019-06-16
1
2019-06-16
8
2019-06-16
1
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (118)
2019-06-15
2019-06-16
Kruk Emilia
BPK
DELICJA (142)
2019-06-16
7
2019-06-16
12
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-06-15
4
100
2019-06-16
4
100
LANCELOT (132)
2019-06-15
15
2019-06-15
5
2019-06-16
5
MAESTRO (133)
2019-06-15
3
2019-06-16
4
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
CHIP (140)
2019-06-15
2
100
2019-06-16
3
50
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
SILVANA (18)
2019-06-15
8
2019-06-15
1
2019-06-15
19
2019-06-15
20
2019-06-16
10
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
BABILONIA (128)
2019-06-15
18
2019-06-15
17
2019-06-16
2
200
2019-06-16
11
PANJAA (129)
2019-06-15
6
2019-06-16
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
GROS S (32)
2019-06-16
14
2019-06-16
10
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
NEVIO 17 (127)
2019-06-15
2019-06-16
20
2019-06-16
15
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-06-15
24
2019-06-15
19
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
23
Majchrzak Maria
KS AZS AWF Warszawa
SZAFIRA (83)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
1
Matyjasik Patrycja
Bpk
2019-06-15
23
2019-06-15
2019-06-15
30
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (1)
2019-06-15
1
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
10
2019-06-16
18
2019-06-15
15
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-06-15
11
2019-06-16
6
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
2019-06-15
9
2019-06-16
13
HARVARD (43)
2019-06-15
3
38
2019-06-16
20
Mikhailava Maryia
Fundacja Na Rzecz Sportu Jeździeckiego - Indeco Szarek
2019-06-15
15
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-16
13
2019-06-15
7
2019-06-15
5
50
2019-06-16
5
50
2019-06-16
3
200
2019-06-15
7
2019-06-15
26
2019-06-16
14
2019-06-16
25
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
2019-06-15
9
2019-06-15
26
2019-06-16
2019-06-16
24
2019-06-16
14
ALEX (31)
2019-06-16
12
2019-06-15
2019-06-15
Mikus Patrycja
BPK (MAZ)
2019-06-15
5
25
2019-06-15
13
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-15
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
JOGA (96)
2019-06-15
7
2019-06-16
3
HESTIA (97)
2019-06-15
19
2019-06-16
3
100
2019-06-15
11
2019-06-16
Missala Magdalena
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
FERRERO (47)
2019-06-16
6
2019-06-16
17
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2019-06-15
21
2019-06-16
4
25
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
OMEGA 34 (100)
2019-06-15
14
2019-06-15
2
300
CARDIFF (101)
2019-06-15
10
2019-06-15
19
CASTIEL (103)
2019-06-15
1
500
2019-06-15
1
850
COLOSSEO (130)
2019-06-15
11
2019-06-15
11
Murzyńska Katarzyna
BPK
2019-06-16
21
2019-06-16
17
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-06-15
3
2019-06-15
1
150
2019-06-16
2019-06-16
6
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-06-15
22
2019-06-16
7
2019-06-15
21
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
IBAN (144)
2019-06-15
28
2019-06-15
2019-06-16
19
2019-06-16
11
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-06-15
4
2019-06-16
1
850
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (125)
2019-06-15
1
2019-06-15
19
Osęka Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HILUX (113)
2019-06-15
2019-06-15
14
2019-06-16
2
2019-06-16
3
Paszkowska-Rogacz Joanna
BPK
HUGO (9)
2019-06-15
10
2019-06-15
16
2019-06-15
2019-06-16
1
2019-06-16
16
2019-06-16
15
Paszkowski Sławomir
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
RAUL (134)
2019-06-16
18
HELIOS (135)
2019-06-16
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-06-15
9
2019-06-15
17
2019-06-15
14
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2019-06-15
6
2019-06-15
18
2019-06-16
23
FAJNA (139)
2019-06-15
6
2019-06-15
18
2019-06-16
6
Przyborowska Patrycja
BPK (MAZ)
CHIP (140)
2019-06-15
22
2019-06-16
18
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (104)
2019-06-16
13
2019-06-16
11
2019-06-16
16
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (84)
2019-06-15
17
2019-06-15
22
2019-06-16
7
2019-06-16
8
Rajchel Dagmara
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
MORIS-L (52)
2019-06-15
10
2019-06-15