Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:58:30
2019-07-12 10:42:50
Iga Krawczyk BARIBAL
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:09:05
2019-07-11 22:25:00
Anna Fronczak BROOKLIN
  • 2x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:54
2019-07-11 20:48:23
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:50
2019-07-11 20:47:31
Gabriela Wilczek COCO
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:46
2019-07-11 20:46:21
Monika Samojłowicz ARAGONIT
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:41
2019-07-11 20:45:44
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:36
2019-07-11 20:45:21
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:32
2019-07-11 20:44:54
Olga Rzycka FELDORADO
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 21:51:27
2019-07-11 20:44:23
Olga Rzycka MRS.BARESI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:39:30
2019-07-11 13:14:53
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:39:28
2019-07-11 12:45:21
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 12:29:26
2019-07-11 11:38:38
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 22:15:58
2019-07-11 11:37:14
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 11:44:09
2019-07-11 11:34:22
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 11:44:05
2019-07-11 11:33:16
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 11:44:02
2019-07-11 09:27:22
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 00:14:59
2019-07-10 23:42:46
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:30:11
2019-07-10 23:38:12
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:31:16
2019-07-10 21:45:11
Marta Hejger HIAWATHA
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:31:13
2019-07-10 21:44:27
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:35:31
2019-07-10 20:35:53
Krzysztof Stępień ELUMBRIA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 21:05:14
2019-07-10 20:34:26
Krzysztof Stępień ULCA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:30:20
2019-07-10 19:44:25
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:30:15
2019-07-10 19:37:39
Zuzanna Wiecheć BENFIKA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:41:04
2019-07-10 18:13:51
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:40:59
2019-07-10 18:05:28
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:40:50
2019-07-10 16:39:18
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:40:47
2019-07-10 16:38:31
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:40:44
2019-07-10 15:51:02
Aleksandra Więckowska CALERO Z
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:40:40
2019-07-10 15:50:34
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 12:11:18
2019-07-10 11:31:54
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:36:31
2019-07-10 11:31:25
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:35:18
2019-07-09 23:57:04
Oliwia Bartoszek POLONIA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:31:47
2019-07-09 23:56:07
Hanna Kalita DON CARLOS
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 2x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:31:42
2019-07-09 22:55:33
Justyna Śliwa-Woźniak SAID
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 21:20:34
2019-07-09 20:46:29
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 21:20:30
2019-07-09 20:45:21
Maja Banasik BUDRYS
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 21:20:27
2019-07-09 20:22:58
Aneta Chmielewska PINA COLADA
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 21:20:23
2019-07-09 20:18:32
Aneta Chmielewska DIANA
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 21:20:19
2019-07-09 19:55:47
Maria Piasecka PIONIER
  • 2x 9/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 19:43:07
2019-07-09 18:58:51
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:12:01
2019-07-09 12:23:36
Eliza Gawryjołek ELF
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 13:39:20
2019-07-09 12:22:16
Aleksander Materek ELF
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:13:25
2019-07-09 12:03:02
Natalia Lipnicka GLICENIA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 22:22:05
2019-07-08 21:13:29
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 22:22:02
2019-07-08 20:50:39
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 22:21:53
2019-07-08 19:19:21
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:18:20
2019-07-08 17:47:41
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 15:32:08
2019-07-08 14:59:16
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 15:32:05
2019-07-08 14:58:38
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 15:32:02
2019-07-08 14:58:08
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 15:31:54
2019-07-08 12:00:36
Wiktoria Głogowska KORNELIA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 15:31:48
2019-07-08 11:58:01
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 1x 1/LL(40)/(40 cm), dokładności Art. 238.1.1 - RIDING PONY KIDS - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:39:31
2019-07-08 07:58:48
Aleksander Kiljańczyk BANGKOK
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:39:27
2019-07-08 07:58:00
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 2x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:31:35
2019-07-08 07:57:14
Tomasz Patron URANOS K
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:39:21
2019-07-08 07:56:42
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:39:16
2019-07-08 07:16:52
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:09:25
2019-07-07 23:31:37
Patryk Wolski ESPANERA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:09:20
2019-07-07 23:30:38
Marta Wachnik ESPANERA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:09:13
2019-07-07 23:27:06
Robert Piecewicz SZI-LA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 00:06:26
2019-07-07 21:13:34
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:08:17
2019-07-07 18:00:02
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:08:11
2019-07-07 17:59:35
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:08:05
2019-07-07 17:57:27
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:08:00
2019-07-07 17:56:26
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 00:07:54
2019-07-07 17:55:32
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 12:35:22
2019-07-07 14:17:56
Anastazja Bąk BORA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
  • 2x 14/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 08:11:46
2019-07-07 08:47:49
Julia Matysiak GLICENIA
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:50:03
2019-07-06 15:05:32
Oliwia Matysiak BAZYLEA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 12:15:05
2019-07-06 11:33:54
Nikola Chełmińska LORENCJA
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 12:15:02
2019-07-06 10:49:23
Aleksandra Kurdej AILLE CLOONEY
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-06 12:14:57
2019-07-06 10:44:49
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:15:25
2019-07-05 17:07:38
Wiktoria Wasik HIBISCUS
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 21:41:55
2019-07-05 08:16:20
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 13/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - JUST RIDING LADYS CUP
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 00:09:43
2019-07-04 22:42:01
Kinga Wójcicka KAMI
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:09:28
2019-07-03 12:46:09
Artur Kufel NET
  • 1x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:09:25
2019-07-03 12:45:41
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:09:23
2019-07-03 12:45:13
Artur Kufel ELANO
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 13:09:18
2019-07-03 12:44:28
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:16:50
2019-07-01 19:36:22
Nadia Chełmińska IZIS
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 00:12:59
2019-07-01 11:09:17
Dawid Dubil CHICAGO
  • 2x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:22:05
2019-07-01 10:07:23
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 00:04:24
2019-06-30 23:07:34
Alicja Trojanowska CYTRA
  • 2x 2/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 00:01:53
2019-06-28 16:10:35
Maria Piasecka BLANKAMPBEJA
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 12:31:56
2019-06-28 12:59:19
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 12:30:19
2019-06-28 12:57:25
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 23:11:19
2019-06-27 21:32:41
Oliwia Stępień J'02 AMARETTO
  • 1x 3/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL (80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 12/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:08:39
2019-06-27 11:32:38
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:08:37
2019-06-27 11:32:11
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 00:08:32
2019-06-27 11:31:36
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 5/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - JUST RIDING LADIES CUP
  • 1x 6/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Anastazja BPK (LUL)
2002 (J.)
O039506
2. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
3. Bartoszek Oliwia WKJ Lublin / SJ Karino
2007 (JM.)
brak
4. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
Brak
5. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
6. Bunkowska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
7. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (Mł.)
brak
8. Chełmińska Nikola Stajnia Chełmińscy
2002 (J.)
brak
9. Chmielewska Aneta Klub Jeździecki Equireno
S
brak
10. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
11. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
12. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O004937
13. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
14. Dubil Dawid WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O003060
15. Fronczak Anna BPK
1998 (MJ.)
brak
16. Gawryjołek Eliza WKJ Lublin/ SJ Stajnia Polesiówka
2002 (J.)
O051974
17. Głogowska Wiktoria BPK
2002 (J.)
Brak
18. Grudzień Alicja WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
O054736
19. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
20. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
21. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (J.)
O043927
22. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
23. Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2003 (J.)
O049981
24. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
25. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
26. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
27. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
28. Lipnicka Natalia WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2005 (JM.)
O047716
29. Materek Aleksander WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2004 (JM.)
O050956
30. Matysiak Julia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O042564
31. Matysiak Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
32. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
33. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
34. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
35. Nizielska Anna BPK
S
Brak
36. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
37. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
38. Patynowska Edyta BPK
2007 (JM.)
Brak
39. Piasecka Maria CKJ Jamka Ciepielów
2002 (J.)
O039527
40. Piecewicz Robert Stajnia Kociołki
S
brak
41. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
42. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
43. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
44. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
45. Samojłowicz Monika BPK
2004 (JM.)
brak
46. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
47. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
48. Śliwa-Woźniak Justyna BPK
S
brak
49. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
50. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
51. Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
O048627
52. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
53. Stępień Krzysztof Stajnia Chełmińscy
S
Brak
54. Stępień Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
55. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
56. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
57. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
58. Trojanowska Alicja BPK
2007 (JM.)
O048068
59. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
60. Tymczyszyn J'03 Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
61. Wachnik Marta Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
62. Wasik Wiktoria Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2001 (J.)
Brak
63. Wiecheć Zuzanna KKJ Kielce
2000 (MJ.)
O033362
64. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
65. Wilczek Gabriela BPK
2007 (JM.)
brak
66. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2004 (JM.)
brak
67. Wolski Patryk Stajnia Kociołki
2004 (JM.)
brak
68. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
69. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

18

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

80

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

40

AILLE CLOONEY Kuc Connemara IRL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: -
M: -
O: Wojciech Stasiuk
B: Dartfield
Brak Brak
4.

91

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja / Genius
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
5.

37

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
O: Ewa Brzozowska
B: Radosław Nowicki
K027728 -
6.

32

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
7.

19

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
O: Aleksandra Czerska
B: -
K027838
8.

21

AMARETTO SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Andorra
O: Piotr Stępień
B: Suszek Andrzej
brak 616009580428014
9.

54

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
10.

102

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Olga Rzycka
B: -
K010464 POL006590007205
11.

48

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak
12.

56

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
13.

6

BARIBAL Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/165 F: Czarczaf
M: Bianka
O: Agnieszka Krawczyk
B: Ryszard Grams
K025592 616009600165513
14.

44

BAZYLEA MŁP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Hindus
M: Bibułka
O: Karina Ozga
B: SK Walewice
K026128 616006590159509
15.

84

BENFIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baryshnikov
M: Banicja
O: Marek Wiecheć
B: Magdalena Strąk
K019054
16.

25

BLANKAMPBEJA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Kamp
M: Blanka
O: Zygmunt Jamka
B: Zygmunt Jamka
brak
17.

46

BORA WLKP POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
O: Kamil Głowacki
B: Marian Dolata
K013437 0076101743
18.

105

BROOKLIN MŁP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Berlin Bej
M: Bona
O: Olga Rzycka
B: Paweł Pochroń
Brak 616006580271311
19.

71

BUDRYS PKSP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Wellington
M: Batalia
O: Marcin Banasik
B: Kraszewski Krzysztof
brak
20.

64

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:148 F: Mister Man
M: Bourette / Cord
O: Ewa Grudzień
B: Jacek Ślotała
K006853 08839
21.

79

CALERO Z Z NED 2009 Wałach gniada F: Cicero Z
M: Shannon
O: Paweł Kozanecki
B: -
K018416 056015Z55678509 104QE29
22.

104

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
O: Agnieszka Szuran
B: 3 VITOLU STALLI
K027725 428001000001668
23.

95

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
K028155 616 009 61 00786 14
24.

39

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
25.

49

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
26.

29

CHICAGO SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Lasko
M: Cartagina / Love Affair
O: Norbert Dubil
B: Arkadiusz Mazurek
K027964 616009580203715
27.

103

COCO KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Olga Rzycka
B: brak
brak brak
28.

26

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
O: Krzysztof Trojanowski
B: Sylwester Kosinski
brak 12373
29.

60

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
30.

69

DIANA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dora
O: WKW Sp. z o.o. Sp.k.
B: Stadnina koni Jaroszówka
brak 616013670098413
31.

62

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
O: Emilia Tymczyszyn
B: Tokarski Jacek
K027509
32.

74

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
O: Tomasz Orzeł
B: Natalia Dworniczak
K015283
33.

33

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
34.

66

ELF MŁP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Jurand
M: Elza
O: Katarzyna Ozga
B: Palkowski Bogdan
K027583 POL616006580330615
35.

87

ELUMBRIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/164 F: Sit This One Out
M: Umbria / Democraat
O: Aleksandra Chełmińska
B: Namięta Renata
K018332 528245000204411
36.

50

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
O: Ilona Strzelczyk
B: Danko Hodowla Roślin
Brak -
37.

52

ESPANERA SP POL 2002 Klacz gniada/166 F: Rytm
M: Espa
O: Halina Kusek
B: SK Prudnik
brak 009690084802
38.

53

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
K028025 04012115
39.

67

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
40.

45

GLICENIA MŁP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Hindus
M: Gladiola
O: Karina Ozga
B: SK Walewice
brak 61600659059209
41.

65

GLICENIA MŁP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Hindus/Emetyt
M: Gladiola/ First Des Termes
O: Ozga Karina
B: SK Walewice
K026129 POL616006590159209
42.

94

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
43.

82

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: MK
B:
K023214 528003201101092
44.

38

HIBISCUS MŁP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Emetyt
M: Hiromacja
O: Żórawska
B: Pedryc Zbigniew
Brak -
45.

78

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
46.

83

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
47.

72

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
48.

30

IZIS WLKP POL 2008 Klacz siwa/162 F: Czumen K
M: Ilia
O: Aleksandra Chełmińska
B: Łukomski Wojciech
brak 007 61 01160 08
49.

34

JASTINE SP POL 2005 Klacz kara/- F: Ever For Pleasure / Espri
M: Jurta / Firstgraaf
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855 POL009580422305
50.

97

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
51.

36

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
O: Ewelina Oleksiewicz
B: Monika Wołoszyn
K022183
52.

61

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Pas
M: Karina
O: Ilona Bunkowska
B: Kamiński Kazimierz
K019527
53.

100

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta
O: Olga Rzycka
B: .
K027064 0000023411
54.

58

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
55.

27

LANZAROTTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/- F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: Dirk En Thomas Mertens
K026062 056-002-W00298586
56.

23

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
57.

93

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
58.

101

LEVANTE OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: Levantos I
M: Alakonte / Abke
O: Olga Rzycka
B: Sia 3 Vitolu Stalli
K027723 DE418182501612
59.

96

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Juszczak Dariusz
K028154 616 009 61 0086 14
60.

77

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
61.

41

LORENCJA PKSP POL 2005 Klacz tarantowata/164 F: RUFI
M: LANCA
O: Aleksandra Chełmińska
B: Krzyżoszczak Jan
brak POL 009610114705
62.

20

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
63.

59

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
64.

35

NET SP POL 2015 Wałach izabelowata/167 F: Alabaster
M: Nokia
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Brak -
65.

16

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Rammstein
M: Palba
O: Emilia Tymczyszyn
B: Aranowska Urszula
K025596
66.

70

PINA COLADA KUC POL 2015 Klacz kara/mk:151 F: Rakoczy
M: Prima
O: WKW Sp. z o.o. Sp. k
B: Stadnina koni Plękity
brak 616999600256015
67.

68

PIONIER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Kamp
M: Parysada
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
Brak 616009660044313
68.

57

PLACIDO Kuc Fel. POL 2013 Ogier siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: Jacenty Ziętek
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
69.

75

POLONIA MŁP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Dalet
M: Płataria
O: Teresa Bartoszek
B: Marek Dąbrowski
brak
70.

22

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
71.

92

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
72.

73

SAID Hucuł POL 2007 Wałach kara/kuc:142cm F: Paw
M: Sara
O: Justyna Śliwa
B: Olszak Sławomir
brak brak
73.

55

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
74.

63

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
75.

76

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
76.

51

SZI-LA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Larron
M: Samarkanda
O: Halina Kusek
B: Jankowski Tomasz
brak 61600964062311
77.

81

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tina / Tin Rocco
O: Adrianna Kaczmarek
B: Eco-A.B.I. Białystok
K010736 POL009510102206
78.

85

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
79.

43

TSIRA KWPN POL - Klacz kasztanowata/- F: Voltaire
M: Isra / Bergerac
O: Kamila Staros
B: Vanema H.Velthuis
K006745 POL014590032400
80.

86

ULCA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/171 F: Ulco
M: Urane
O: Aleksandra Chełmińska
B: Janina Glazer
brak 616009610034815
81.

15

URANOS K PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Corleolord L
M: Urabelle
O: Ewa Sekuła
B: Krzysztof Ciechoński
K023536
82.

47

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Anastazja BPK (LUL)
150
SUM:
150.00
Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Bunkowska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
100
50
SUM:
150.00
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
400
100
250
SUM:
750.00
Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
400
SUM:
400.00
Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
50
SUM:
50.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
200
500
200
500
SUM:
1400.00
Kufel Artur WKJ Lublin
100
300
700
350
700
100
SUM:
2250.00
Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
100
SUM:
100.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
550
SUM:
550.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
150
SUM:
150.00
Nizielska Anna BPK
50
SUM:
50.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
350
300
SUM:
650.00
Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
50
SUM:
50.00
Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Stępień Krzysztof Stajnia Chełmińscy
50
SUM:
50.00
Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
150
SUM:
150.00
Tymczyszyn J'03 Emilia WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
250
100
550
SUM:
900.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
BPK (LUL)
BORA (46)
2019-07-13
9
2019-07-13
2
150
2019-07-14
6
2019-07-14
4
2019-07-14
1
Banasik Maja
BPK
BUDRYS (71)
2019-07-13
1
2019-07-13
15
2019-07-13
2019-07-14
15
2019-07-14
24
2019-07-14
21
Bartoszek Oliwia
WKJ Lublin / SJ Karino
POLONIA (75)
2019-07-13
1
2019-07-13
2019-07-13
19
2019-07-14
1
2019-07-14
1
2019-07-14
1
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (94)
2019-07-13
1
2019-07-13
19
2019-07-14
1
2019-07-14
1
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (93)
2019-07-13
10
2019-07-13
2019-07-14
2
150
2019-07-14
4
Bunkowska Wiktoria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse Koryta
KANON (61)
2019-07-13
17
2019-07-13
21
2019-07-13
2019-07-14
1
100
2019-07-14
4
50
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
IZIS (30)
2019-07-13
19
2019-07-13
1
2019-07-13
17
2019-07-14
1
2019-07-14
6
Chełmińska Nikola
Stajnia Chełmińscy
2019-07-13
6
2019-07-13
8
2019-07-14
13
2019-07-14
14
Chmielewska Aneta
Klub Jeździecki Equireno
DIANA (69)
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-13
1
2019-07-13
6
2019-07-13
1
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
2019-07-13
8
2019-07-14
11
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-07-13
19
2019-07-13
1
400
2019-07-14
8
2019-07-14
5
ALMANZO (19)
2019-07-13
13
2019-07-13
2019-07-14
3
100
2019-07-14
MAGNUS (20)
2019-07-13
9
2019-07-13
5
2019-07-14
3
250
2019-07-14
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-13
14
2019-07-14
1
400
2019-07-13
7
2019-07-14
14
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (91)
2019-07-14
1
2019-07-14
9
2019-07-14
24
Dubil Dawid
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CHICAGO (29)
2019-07-13
11
2019-07-13
4
Fronczak Anna
BPK
BROOKLIN (105)
2019-07-13
1
2019-07-13
6
2019-07-13
28
Gawryjołek Eliza
WKJ Lublin/ SJ Stajnia Polesiówka
ELF (66)
2019-07-14
17
2019-07-14
20
Głogowska Wiktoria
BPK
2019-07-13
2019-07-13
1
2019-07-13
1
Grudzień Alicja
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2019-07-13
25
2019-07-13
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (47)
2019-07-13
4
50
2019-07-13
9
2019-07-14
9
2019-07-14
10
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-07-13
1
200
2019-07-13
1
500
2019-07-14
1
200
2019-07-14
1
500
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2019-07-13
7
2019-07-13
24
2019-07-14
13
2019-07-14
2
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-07-13
2019-07-13
11
2019-07-14
22
2019-07-14
BANGKOK (56)
2019-07-13
23
Krawczyk Iga
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2019-07-13
1
2019-07-13
19
2019-07-14
4
2019-07-14
6
Kufel Artur
WKJ Lublin
2019-07-13
4
100
2019-07-13
11
2019-07-14
2
300
2019-07-14
5
ELANO (33)
2019-07-13
6
2019-07-13
1
700
2019-07-14
3
2019-07-14
2
350
JASTINE (34)
2019-07-13
7
2019-07-13
3
2019-07-14
1
700
2019-07-14
4
100
NET (35)
2019-07-13
19
2019-07-13
10
2019-07-14
3
2019-07-14
10
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (83)
2019-07-13
6
2019-07-13
12
2019-07-14
20
2019-07-14
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (82)
2019-07-13
1
100
2019-07-13
16
2019-07-14
12
2019-07-14
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
2019-07-13
26
2019-07-13
19
2019-07-14
1
2019-07-14
15
Lipnicka Natalia
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
2019-07-13
2019-07-13
1
Materek Aleksander
WKJ Lublin / SJ Stajnia Polesiówka
ELF (66)
2019-07-13
7
2019-07-13
14
Matysiak Julia
BPK (MAZ)
2019-07-14
1
2019-07-14
7
2019-07-14
19
Matysiak Oliwia
BPK
BAZYLEA (44)
2019-07-13
19
2019-07-13
27
2019-07-14
1
2019-07-14
22
2019-07-14
23
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2019-07-13
8
2019-07-14
7
LAZINO (23)
2019-07-13
2
550
2019-07-14
5
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (97)
2019-07-13
15
2019-07-13
2019-07-13
9
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-07-13
11
2019-07-13
12
2019-07-14
3
150
2019-07-14
12
Nizielska Anna
BPK
HONEY (72)
2019-07-13
1
2019-07-13
12
2019-07-13
2
50
2019-07-14
1
2019-07-14
9
2019-07-14
4
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (48)
2019-07-13
19
2019-07-13
8
2019-07-14
1
2019-07-14
10
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
2019-07-13
2019-07-13
12
Patynowska Edyta
BPK
PLACIDO (57)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
1
Piasecka Maria
CKJ Jamka Ciepielów
2019-07-14
17
2019-07-14
13
2019-07-14
PIONIER (68)
2019-07-14
2
2019-07-14
2
Piecewicz Robert
Stajnia Kociołki
SZI-LA (51)
2019-07-13
2
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
25
2019-07-14
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2019-07-13
2
350
2019-07-13
2019-07-14
9
2019-07-14
4
2019-07-13
2
300
2019-07-14
7
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (37)
2019-07-13
3
50
2019-07-13
14
2019-07-14
11
2019-07-14
11
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-07-13
6
2019-07-13
15
2019-07-14
19
2019-07-14
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
KLONDAIKA (100)
2019-07-14
10
LEVANTE (101)
2019-07-14
13
Samojłowicz Monika
BPK
ARAGONIT (102)
2019-07-13
5
2019-07-13
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (54)
2019-07-13
20
2019-07-13
2019-07-14
23
2019-07-14
11
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (63)
2019-07-13
2019-07-13
8
Śliwa-Woźniak Justyna
BPK
SAID (73)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-14
2
2019-07-14
1
2019-07-14
11
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (60)
2019-07-13
10
2019-07-14
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (59)
2019-07-13
22
2019-07-14
14
DEJV (60)
2019-07-13
3
100
2019-07-14
7
Staros Kamila
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
TSIRA (43)
2019-07-13
17
2019-07-13
2019-07-14
17
2019-07-14
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
CEDRIC (39)
2019-07-13
5
2019-07-13
10
2019-07-14
8
2019-07-14
6
Stępień Krzysztof
Stajnia Chełmińscy
ULCA (86)
2019-07-13
1
2019-07-13
2019-07-14
18
2019-07-14
8
2019-07-13
13
2019-07-13
11
2019-07-14
3
50
Stępień Oliwia
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2019-07-13
13
2019-07-13
18
2019-07-14
12
2019-07-14
7
2019-07-14
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (50)
2019-07-13
1
2019-07-13
9
2019-07-14
1
2019-07-14
12
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-07-13
2019-07-13
5
2019-07-14
2019-07-14
9
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (104)
2019-07-14
Trojanowska Alicja
BPK
CYTRA (26)
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
3
2019-07-14
1
2019-07-14
1
2019-07-14
16
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (67)
2019-07-13
3
150
2019-07-13
5
Tymczyszyn J'03 Emilia
WKJ Lublin
PARUZJA (16)
2019-07-13
25
2019-07-13
13
2019-07-14
18
2019-07-14
10
DNIEPR (62)
2019-07-13
10
2019-07-13
5
2019-07-14
2
50
2019-07-14
5
Wachnik Marta
Stajnia Kociołki
2019-07-13
18
2019-07-14
8
Wasik Wiktoria
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2019-07-13
16
2019-07-13
2019-07-14
5
2019-07-14
5
2019-07-14
Wiecheć Zuzanna
KKJ Kielce
BENFIKA (84)
2019-07-13
18
2019-07-13
7
2019-07-14
16
2019-07-14
8
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (78)
2019-07-13
6
2019-07-13
3
250
2019-07-14
4
100
2019-07-14
6
2019-07-13
4
2019-07-13
4
2019-07-14
2
550
Wilczek Gabriela
BPK
COCO (103)
2019-07-13
8
2019-07-13
1
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
KAMI (36)
2019-07-13
1
2019-07-13
14
2019-07-13
2019-07-14
2
2019-07-14
15
Wolski Patryk
Stajnia Kociołki
2019-07-13
4
2019-07-14
14
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-07-13
2019-07-13
26
2019-07-14
2019-07-14
15
LOARA (96)
2019-07-13
16
2019-07-13
12
2019-07-14
2019-07-14
21
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (85)
2019-07-14
2
2019-07-14
6

Number of Riders: 69

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 8 100.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl