Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
166 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 13:51:36
2019-07-21 13:51:36
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
165 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:30:43
2019-07-21 08:30:43
Oliwia Stępień J'02 AMARETTO
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
164 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 20:38:28
2019-07-20 20:38:28
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
163 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:47
2019-07-17 23:51:46
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
162 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:44
2019-07-17 23:47:23
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
161 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:40
2019-07-17 23:11:48
Edyta Kędzierska NANDO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
160 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:52:26
2019-07-17 22:24:58
Jakub Bielecki HEARTBREAKER
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
159 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:33
2019-07-17 22:20:44
Jakub Bielecki ANDALUZJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 08:45:29
2019-07-17 22:10:13
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
157 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 20:34:39
2019-07-17 19:00:33
Katarzyna Żuchowicka M'07 ARON
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 22:01:26
2019-07-17 18:59:45
Piotr Piasecki ARON
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:50:18
2019-07-17 17:43:03
Jacek Dębowski IDRYS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:15:09
2019-07-17 17:36:05
Rita Rogalska DESALA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:44
2019-07-17 17:06:18
Karolina Mirkowska TANTRA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:38
2019-07-17 17:03:52
Oliwia Kamińska JUBEA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:47:23
2019-07-17 17:01:27
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:25
2019-07-17 16:43:08
Weronika Wilkowiecka KORDOBA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:57:20
2019-07-17 16:33:45
Monika Kałowska ARAL
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 18:20:13
2019-07-17 16:01:02
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 21:52:55
2019-07-17 14:41:55
Gabriella Niklińska LOPEZ
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:58
2019-07-17 14:11:44
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:52
2019-07-17 14:03:08
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:20
2019-07-17 11:31:56
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:08
2019-07-17 09:34:33
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
142 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:42:02
2019-07-17 09:28:56
Patrycja Korczak CRAZY CHECK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:56
2019-07-17 09:22:42
Aleksandra Szałaj LAST MINUTE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
140 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:46
2019-07-17 09:00:25
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:41:42
2019-07-17 08:59:20
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:23:19
2019-07-16 23:14:46
Julia Jeromin DOMEYKO
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 22:31:07
2019-07-16 22:09:58
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:44
2019-07-16 21:51:31
Alicja Trojanowska CYTRA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:00:12
2019-07-16 21:33:36
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
134 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:02:40
2019-07-16 20:41:43
Łukasz Jończyk PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 11:56:13
2019-07-16 19:54:57
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:55
2019-07-16 18:25:28
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
131 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:51
2019-07-16 18:25:04
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:47
2019-07-16 18:24:32
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:43
2019-07-16 18:24:11
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:37
2019-07-16 17:06:32
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:33
2019-07-16 17:04:43
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:30
2019-07-16 17:03:33
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:26
2019-07-16 17:02:25
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:04:21
2019-07-16 17:00:09
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:16:27
2019-07-16 16:58:08
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
122 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:19:34
2019-07-16 16:25:41
Ewelina Szczepanik EASY MK
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:09:18
2019-07-16 15:28:07
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:03:57
2019-07-16 15:26:45
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:13:19
2019-07-16 13:06:42
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:21:23
2019-07-16 12:47:51
Zuzanna Starkowicz GWIAZDKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 15:04:09
2019-07-16 12:25:05
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 12:14:56
2019-07-16 11:54:40
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 12:37:42
2019-07-16 11:53:57
Paweł Kaliciński CHA-CHA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 12:14:51
2019-07-16 09:45:12
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:06:44
2019-07-15 23:47:53
Beata Szumińska DABECJA
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:19:57
2019-07-15 22:56:30
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:11:20
2019-07-15 20:05:40
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 21:11:17
2019-07-15 20:05:11
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:27:14
2019-07-15 18:16:13
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:27:09
2019-07-15 18:15:21
Malwina Zdrzalik KNIRPS JUNIOR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:27:03
2019-07-15 18:14:04
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:25:12
2019-07-15 15:32:29
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 19:25:03
2019-07-15 15:31:03
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:53:58
2019-07-15 12:45:32
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:53:55
2019-07-15 12:44:48
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:53:52
2019-07-15 12:07:35
Maja Lipińska RAMZES
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:06:28
2019-07-15 11:34:53
Malwina Urbańska KENZO VAN DE CRUMELHAEVE
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:11:03
2019-07-15 11:14:24
Wiktoria Król CASARO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:20
2019-07-15 11:13:21
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:16
2019-07-15 10:51:37
Julia Jaworska BONMAHON EXPLOSION
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:11
2019-07-15 10:50:47
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:48:03
2019-07-15 10:47:46
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:53:53
2019-07-15 10:46:21
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:47:54
2019-07-15 10:45:58
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:47:51
2019-07-15 10:45:26
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:42
2019-07-14 21:06:46
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:38
2019-07-14 21:05:15
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:33:29
2019-07-14 20:25:54
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:52:07
2019-07-14 19:45:28
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:10
2019-07-14 18:23:23
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:44:04
2019-07-14 18:22:55
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:12:53
2019-07-14 17:37:27
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 19:34:20
2019-07-14 16:31:40
Tomasz Gałka COLOSSEO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:46
2019-07-14 16:30:44
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:42
2019-07-14 16:29:22
Michał Mordzelewski CONTRA MELLONI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:35
2019-07-14 16:28:22
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 21:11:38
2019-07-14 15:00:19
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:22
2019-07-14 14:47:30
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 08:43:13
2019-07-14 14:45:30
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:27
2019-07-14 13:14:16
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:22
2019-07-14 13:13:29
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 14:00:23
2019-07-14 10:00:04
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:08
2019-07-13 22:29:20
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 14:02:04
2019-07-13 22:27:40
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:34:17
2019-07-13 18:06:47
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:58
2019-07-12 19:37:48
Katarzyna Szestowicka APRILIS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:50
2019-07-12 19:36:40
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:39
2019-07-12 19:35:07
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:37:34
2019-07-12 19:33:49
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:37:06
2019-07-12 16:16:07
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:08:54
2019-07-12 15:39:44
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:08:51
2019-07-12 15:38:26
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 16:08:46
2019-07-12 14:06:45
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:45:40
2019-07-12 10:59:59
Bartosz Goszczyński CASCH M.E.
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:55:02
2019-07-11 21:56:47
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:54:56
2019-07-11 21:54:11
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:42:07
2019-07-11 21:34:37
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:54:48
2019-07-11 21:33:07
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:00:48
2019-07-11 21:07:32
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:59:05
2019-07-11 18:15:41
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:33:05
2019-07-11 16:34:51
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 14:48:30
2019-07-11 15:18:52
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 20:49:51
2019-07-11 15:17:17
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:58:00
2019-07-11 14:25:11
Izabela Jędrzejczyk VITALIS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 09:55:14
2019-07-11 14:21:30
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:33:03
2019-07-11 14:21:00
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:59
2019-07-11 14:20:15
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:55
2019-07-11 14:19:43
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:51
2019-07-11 14:19:15
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 12:07:39
2019-07-11 13:35:45
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 15:32:42
2019-07-11 13:26:36
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 08:57:10
2019-07-10 21:57:02
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:31:41
2019-07-10 21:56:03
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:48
2019-07-10 19:57:25
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:42
2019-07-10 19:55:51
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:37
2019-07-10 19:47:10
Laura Trzaska POLONIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:33
2019-07-10 19:46:42
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:29
2019-07-10 19:46:12
Cezary Kalinowski LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 20:29:26
2019-07-10 19:45:30
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 18:55:11
2019-07-10 17:52:08
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 16:08:27
2019-07-09 22:40:47
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:11:02
2019-07-09 14:51:01
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:10:58
2019-07-09 14:48:20
Malwina Urbańska QUAMAR
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:10:54
2019-07-09 14:42:34
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 23:10:49
2019-07-09 14:40:11
Malwina Urbańska KANE
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 11:47:45
2019-07-09 14:38:17
Malwina Urbańska CACHMER
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:10:02
2019-07-09 10:50:12
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:59
2019-07-09 10:49:32
Bartosz Goszczyński HIJA LISA DADERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:55
2019-07-09 10:48:52
Bartosz Goszczyński FLORENCJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:52
2019-07-09 10:47:45
Bartosz Goszczyński FATIMA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:49
2019-07-09 10:46:52
Bartosz Goszczyński CIABEAU
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 12:09:47
2019-07-09 10:45:45
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:19
2019-07-08 18:00:53
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:16
2019-07-08 17:59:54
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:12
2019-07-08 16:26:25
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:09
2019-07-08 16:24:53
Łukasz Felczyk DI CAPRIO S
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 23:23:06
2019-07-08 13:27:57
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Azad Susan USA
2. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041541
3. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
4. Bielecki Jakub BPK
S
brak
5. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
Brak
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
7. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (JM.)
O052249
8. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
9. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O020866
10. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
11. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
12. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
13. Dębowski Jacek Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
14. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
15. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
16. Felczyk Łukasz Jeździecki Klub Sportowy Karolina
2000 (MJ.)
O055770
17. Gałka Tomasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
brak
18. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
19. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
20. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
21. Goszczyński Bartosz BPK (WIE)
S
O000157
22. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2005 (JM.)
brak
23. Janusz Izabela Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O043256
24. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
25. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
26. Jeromin Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O033877
27. Jonczyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
FEI10002083
28. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
29. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
30. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
31. Kalowska Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
32. Kamińska Oliwia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
1999 (MJ.)
O041585
33. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
34. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
35. Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
36. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
37. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
38. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
S
O033101
39. Korczak Patrycja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
brak
40. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
41. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
42. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (J.)
O025141
43. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
44. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
45. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
46. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
47. Lipińska Maja BPK
2007 (JM.)
48. Lipińska Oliwia BPK
2007 (JM.)
49. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
50. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
51. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
52. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
53. Mirkowska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003824
54. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
55. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
56. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
57. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O035040
58. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O001972
59. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041582
60. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
61. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O019682
62. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O019682
63. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
64. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
65. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O033949
66. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
67. Paszkowski Sławomir Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O003290
68. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
69. Redek Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
O031764
70. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022740
71. Rogalska Rita Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O038349
72. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
73. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
74. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
75. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
76. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
77. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
78. Starkowicz Zuzanna BPK
1998 (MJ.)
brak
79. Stępień Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
80. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
81. Szałaj Aleksandra BPK
2000 (MJ.)
brak
82. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
83. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
84. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (Mł.)
O054330
85. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
86. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
87. Trojanowska Alicja BPK
2007 (JM.)
O048068
88. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (J.)
O031302
89. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
90. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
91. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
92. Wilkowiecka Weronika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
Brak
93. Williamson Shayla USA
94. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
95. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
96. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
97. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
98. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

104

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: SK Moszna sp. z.o.o.
K024004 616POL11007380T
3.

50

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
O: Stachnik Robert
B: Stachnik Robert
K023403 brak
4.

29

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

59

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
6.

171

AMARETTO SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rammstein
M: Andorra
O: Piotr Stępień
B: Suszek Andrzej
brak 616009580428014
7.

158

ANDALUZJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz gniada/// F: Guinness
M: Aluzja
O: Anna Pyziak
B: //
brak //
8.

111

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
brak -
9.

150

ARAL MŁP POL 2011 Wałach kara/170 F: Emetyt
M: Almera
O: Monika Kalowska
B: -
brak 616006590132611
10.

55

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Aleksandra Molędzka
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
11.

116

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
12.

170

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Iloczyn
M: Boliwia/ Jape
O: Karolina Kicińska
B: Jarosław Pacek
K020704
13.

99

BONMAHON EXPLOSION ISH POL 2011 Wałach kasztanowata/180 F: Ish
M: Ish
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 7293939494494959
14.

52

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
15.

127

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
16.

130

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
17.

3

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte
O: brak
B: brak
brak DE441411454515
18.

94

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Jerzy Korona
B: -
K020570 -
19.

88

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
20.

5

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
21.

48

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
22.

100

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
O: Wiktoria Krol
B: Paulina Hagel
K024905
23.

83

CASTIEL OLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: -
K021162 DE418180165408
24.

30

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel Winnicki
K017909 DE 421000045410
25.

131

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
O: Dawid Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K026247
26.

117

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/- F: Eldorenus Z
M: Centra / Nurjev
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K028053 826002150874251
27.

69

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
K027789 DE 418185006015
28.

31

CHELSEA 163 KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Check In / Cordalme
M: Kyera zde Lune / Kolibri
O: Bartosz Goszczyński
B: -
K020378 DE433331652312
29.

87

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
O: Mark de Raad
B: Agata Zawada
brak 616009661355214
30.

32

CIABEAU KWPN NED 2007 Wałach siwa/170 F: Diabeau / Clinton
M: Watch Me Ville / Casco
O: Bartosz Goszczynski
B: -
K027827 528003000708905
31.

146

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/- F: Clinton I / Carolus I
M: New Origin / Contender
O: Beata Kłęk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
32.

105

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
33.

132

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
34.

89

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
35.

86

COLOSSEO WESTF GER 2004 Wałach siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Luna / Pia
O: Tomasz Gałka
B: -
brak -
36.

84

CONTRA MELLONI WESTF POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K017703 brak
37.

61

COSTANZA SI ITA 2013 Klacz gniada/165 F: Cascari
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Chiara Fabiani
K023695 380007000150083
38.

143

CRAZY CHECK PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Coco
O: Patrycja Korczak
B: Grygier-Wójtowicz Anna
brak
39.

25

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
O: Krzysztof Trojanowski
B: Sylwester Kosinski
brak 12373
40.

115

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025355
41.

91

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Marcin Olawinski
B: SKi Iwno
K020297 616006610076511
42.

154

DESALA SP POL 2006 Klacz gniada/166 F: Salut
M: Demencja
O: Michał Mordzelewski
B: Dariusz Frankowski
brak 0003824
43.

167

DESPINA sp POL 2011 gniada F: Nimmerdor I
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
44.

66

DESTINO MŁP POL 2013 Ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
K027629
45.

27

DI CAPRIO S Niem.sport. POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata / Garantie
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
46.

46

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Tresor De Virton SFB
M: Nanie du Fort Vert / Bolero de Brecey
O: -
B: -
K026538 -
47.

139

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada/166 F: Escudo
M: Dalia
O: Mordzelewski Michał
B: Pol
KO10136 Brak
48.

161

DOMINO KM POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
49.

124

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/177 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
O: Dorota Anszpergier
B: MK
K023589 -
50.

113

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
51.

68

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
O: Jakub Tropiło
B: SK Moszna
K014898 12374
52.

145

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
O: Rafał Romanowski
B: Agnieszka Dziubich
K027538 616013590107609
53.

42

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
54.

33

FATIMA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: angelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Ultra / Habsburg
O: Paweł Bolko
B: -
K023785 528003201003928
55.

72

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K012587 013580374908
56.

40

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
57.

98

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
58.

41

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa/- F: Corland
M: Amourette / Heartbreaker
O: -
B: -
K019358 -
59.

123

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B: -
K019692 -
60.

144

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
61.

76

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
62.

138

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
O: Katarzyna Szaniawska
B: -
K019278 056002W00293935
63.

108

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
64.

56

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
K028029 616007660867213
65.

118

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Wałach siwa/1 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B: 1
K018949 528003201103255
66.

120

GWIAZDKA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
O: Zuzanna Starkowicz
B: Małczyński Paweł
brak 616006570087612
67.

77

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
K024228
68.

38

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486 105PS55
69.

112

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 Wałach siwa/167 F: Avantos
M: Pamina T
O: Teresa Siwicka
B: Herman van Triest
Brak 528003201205270
70.

159

HEARTBREAKER Typ Szlachetny POL 2015 Wałach skarogniada/160 F: Guinness
M: Havana
O: Anna Pyziak
B: -
brak -
71.

109

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
O: Cartus Sp. z o.o.
B: Böge Peter
brak -
72.

81

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
73.

82

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda / Enjoy Plan
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
K022502
74.

155

IDRYS SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Cruzeiro l
M: Izadora / Castiglione L
O: Mordzelewski Michal
B: Polska
K012051 -
75.

62

IMPECABLE M XX POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Roulette
M: Implikacja / Royal Court
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K026421
76.

162

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
O: Natalia Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818 528003201306579
77.

53

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K027797
78.

152

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
79.

63

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa/164 F: Frazes
M: Julita
O: Dorota Grudzień-Molenda
B: SK Walewice
K022561 616006590215810
80.

9

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Markies V
M: Jeżyca / Vilnius
O: Aneta Kitlitz
B: SK Rzeczna
K020285 616 009 60 01746 11
81.

37

KANE KWPN NED 2015 Wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
O: brak
B: brak
brak brak
82.

44

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
83.

149

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Stavolta Hippica / Stakkato
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864 DE418180173614
84.

102

KENZO VAN DE CRUMELHAEVE KWPN NED 2015 Wałach gniada/- F: Triomphe De Muze
M: F Rubertha R 7
O: -
B: -
brak -
85.

110

KNIRPS JUNIOR BRDBG GER 2014 Ogier siwa/- F: Knirps 10 / Kolibri
M: Lavera / Lesotho
O: Malwina Zdrzalik
B: Jörg Böhnke
K025954 DE 456980009014
86.

151

KORDOBA SP POL 1998 Mare chestnut/160 F: Justin Damiro
M: Krona
O: Mordzelewski Michał
B: Polska
Brak Brak
87.

114

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266 616009660034607
88.

4

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
89.

122

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
90.

142

LAST MINUTE HOL POL 2012 Klacz siwa/172 F: Last Man Standing
M: Vatanaly
O: Aleksandra Szałaj
B: Eder Gabriele
brak DE 481810204012
91.

107

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
92.

95

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
O: Jerzy Korona
B: -
K022727 -
93.

58

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/kuc:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
94.

137

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
O: Michał Mordzelewski
B: Poland
K017212 POL009611094104
95.

148

LOPEZ SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Chacco-Fly
M: Lama
O: Monika Kałowska
B: Siwak Bogdan
brak
96.

43

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Vandamme
M: Larysa K
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
97.

36

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
O: Kosnowicz
B: -
K026381 Carlos DZ / Cantus
98.

168

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
99.

133

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
100.

75

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
101.

129

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
102.

121

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
O: Adam Jonczyk
B: Adam Jonczyk
K020808 616009530174612
103.

96

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Falkon
M: Madera / Hutor
O: Jerzy Korona
B: -
K019026 -
104.

80

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
O: Weronika Minkiewicz
B: Sander i Stephanie Lenaers - Bollen
K027828 056-002-W00303294
105.

163

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: Ulen
M: nn
O: Kucykowa Zagroda
B: -
brak
106.

164

Miss Sunshine POL 2014 klacz izabelowata F: Arktos
M: Madera
O: Beata Wlazik- Rekosiewicz
B: Marian Juszczak
107.

160

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
108.

157

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
O: Mordzelewski Michał
B: Niemcy
K026027 brak
109.

57

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
110.

166

NOUBA DES DAMES Z Z NED 2012 Klacz gniada/172 F: Numero Uno
M: Rumba des Dames / Adelfos
O: Ewa Ogonowska & Piotr Skoneczny
B: Francja
Brak Brak
111.

28

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
112.

51

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
O: Karolina Korba-Białkowska
B: Agroterra sp.z.o.o.
K027936 DE441411082212
113.

169

OASIS DE JOIE SP POL 2011 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Osama
O: Jacek Borowiec
B: Pasik Monika
K019476 616 009 60 01955 11
114.

85

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: -
K027558 DE433330653910
115.

6

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
116.

78

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Zinedine
M: Ofelia
O: Dariusz Sopiński
B: Dariusz Sopiński
Brak
117.

67

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
K018118
118.

79

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
119.

45

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
120.

136

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284
121.

134

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
122.

39

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada/brak F: Quaid
M: Luzy
O: Lachert
B: Brak
brak brak
123.

165

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
124.

103

RAMZES KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:- F: nn
M: nn
O: Piotr Lipiński, Ula Lipińska, Maja Lipińska, Jan Lipiński
B: Lipinski
brak
125.

119

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
126.

49

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
127.

74

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Le mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
128.

97

RÓŻYCZKA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: King Size/Rubin han
M: X
O: Justyna Kopko
B: X
Brak 6163939484939349
129.

128

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
130.

126

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
131.

125

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
O: Piotr Wiesse
B: P.Wiesse
K028132 -
132.

64

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
133.

153

TANTRA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Caraoki
M: Tsira
O: Mordzelewski Michał
B: Górnicki Łukasz
Brak 61699966142813
134.

7

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imerquyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
O: Jędrzejczyk
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
Rider Club
Competition
Prize
Azad Susan USA
25
25
SUM:
50.00
Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Goszczyński Bartosz BPK (WIE)
100
300
SUM:
400.00
Jonczyk Łukasz BPK (POM)
300
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
850
SUM:
850.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
500
850
SUM:
1350.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
300
SUM:
300.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
100
100
SUM:
200.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
50
SUM:
100.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
50
SUM:
50.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
300
SUM:
300.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
200
500
200
500
SUM:
1400.00
Niklińska Gabriella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
150
150
SUM:
300.00
Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
100
SUM:
100.00
Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
100
25
SUM:
125.00
Rocka Ewelina WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Sobolewska Paulina BPK (LOD)
50
SUM:
50.00
Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
200
SUM:
250.00
Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Azad Susan
USA
LORINA (36)
2019-07-20
21
2019-07-20
27
2019-07-21
13
2019-07-21
18
DESPINA (167)
2019-07-20
6
2019-07-20
2019-07-21
10
2019-07-21
LUNA (168)
2019-07-20
5
25
2019-07-21
5
25
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ROBINIA (74)
2019-07-20
2019-07-20
14
2019-07-21
2
2019-07-21
4
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
2019-07-20
39
2019-07-20
Bielecki Jakub
BPK
ANDALUZJA (158)
2019-07-20
10
2019-07-20
13
2019-07-21
6
2019-07-21
8
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (108)
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (107)
2019-07-21
7
2019-07-21
8
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (75)
2019-07-20
1
2019-07-20
18
2019-07-20
38
2019-07-21
9
2019-07-21
21
2019-07-21
7
Cebula Olga
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GLITTER (76)
2019-07-20
2019-07-21
3
2019-07-21
6
2019-07-20
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-20
28
2019-07-20
25
2019-07-21
34
2019-07-21
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-07-20
35
2019-07-20
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-07-20
19
2019-07-20
8
2019-07-21
21
2019-07-21
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (137)
2019-07-20
4
2019-07-20
2019-07-21
5
2019-07-21
19
Dębowski Jacek
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
IDRYS (155)
2019-07-20
1
2019-07-20
1
2019-07-21
1
2019-07-21
1
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-07-20
7
2019-07-20
27
2019-07-20
12
2019-07-20
38
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
MAVANDA (121)
2019-07-20
10
2019-07-21
8
2019-07-20
16
2019-07-21
2
200
Felczyk Łukasz
Jeździecki Klub Sportowy Karolina
2019-07-20
22
2019-07-20
36
2019-07-21
1
2019-07-21
29
2019-07-21
18
Gałka Tomasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-07-20
37
2019-07-20
2019-07-20
10
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (52)
2019-07-20
2
2019-07-20
25
2019-07-21
2019-07-21
28
2019-07-20
19
2019-07-21
12
2019-07-21
20
2019-07-20
Gonciarek Maria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-07-20
28
2019-07-20
8
2019-07-21
12
2019-07-21
10
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (28)
2019-07-20
2019-07-21
11
2019-07-21
Goszczyński Bartosz
BPK (WIE)
2019-07-20
4
100
FATIMA (33)
2019-07-20
3
300
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (6)
2019-07-20
29
2019-07-20
4
2019-07-21
28
2019-07-21
29
Janusz Izabela
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JASPIS (152)
2019-07-20
24
2019-07-21
26
2019-07-20
Jaworska Julia
JKS Olsza
2019-07-20
39
2019-07-20
34
2019-07-21
2019-07-21
19
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
2019-07-20
22
2019-07-20
21
2019-07-21
17
2019-07-21
11
Jeromin Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
DOMEYKO (139)
2019-07-20
14
2019-07-20
24
2019-07-21
5
2019-07-21
16
Jonczyk Łukasz
BPK (POM)
DABECJA (115)
2019-07-21
2
300
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
2019-07-20
26
2019-07-20
9
2019-07-21
5
2019-07-21
1
850
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
CHA-CHA (117)
2019-07-20
12
2019-07-20
2019-07-21
22
2019-07-21
2019-07-20
1
500
2019-07-20
1
850
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (42)
2019-07-20
2
300
2019-07-20
5
2019-07-20
29
2019-07-20
7
2019-07-21
7
Kalowska Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ARAL (150)
2019-07-20
2019-07-20
13
2019-07-21
23
2019-07-21
16
2019-07-20
6
Kamińska Oliwia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
JUBEA (9)
2019-07-20
2019-07-20
9
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
BASTYLIA (116)
2019-07-20
10
2019-07-21
13
Kędzierska Edyta
Agroturystyka Safari Domaniewice
NANDO (160)
2019-07-20
10
2019-07-20
12
Kłęk Jakub
St. J Poster Piaseczno
CLANET (146)
2019-07-20
1
300
2019-07-20
15
2019-07-21
20
2019-07-21
11
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (161)
2019-07-20
16
2019-07-20
1
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-07-20
30
2019-07-20
27
2019-07-21
2019-07-21
2019-07-20
18
2019-07-20
11
Korba-Białkowska Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
2019-07-20
8
2019-07-20
3
2019-07-21
8
2019-07-21
30
Korczak Patrycja
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-07-20
1
2019-07-21
6
2019-07-21
3
2019-07-20
14
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-07-20
23
2019-07-20
37
2019-07-21
9
2019-07-21
25
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2019-07-20
21
2019-07-20
35
2019-07-20
2019-07-21
12
2019-07-21
12
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2019-07-20
35
2019-07-20
7
2019-07-21
23
2019-07-21
6
2019-07-21
7
2019-07-20
32
2019-07-20
2019-07-21
25
2019-07-21
22
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2019-07-20
29
2019-07-20
2019-07-21
6
2019-07-20
16
MAESTRO (133)
2019-07-20
4
2019-07-20
3
100
2019-07-21
7
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-07-20
17
2019-07-20
32
2019-07-20
2019-07-21
24
2019-07-21