Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:01:39
2019-08-09 19:01:39
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 18:59:09
2019-08-09 18:59:09
Weronika Minkiewicz JOGA
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:04:19
2019-08-09 11:04:19
Michał Kubiak CARO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:04:57
2019-08-08 22:03:16
Michał Kubiak PANJAA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 22:01:06
2019-08-08 22:01:06
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 21:07:16
2019-08-08 21:07:16
Zuzanna Prymek DABECJA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 12:56:12
2019-08-07 23:54:48
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:36:41
2019-08-07 23:25:24
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 22:38:43
2019-08-07 22:37:10
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/licencyjny/LICENCYJNY
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:36:13
2019-08-07 21:28:11
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:16:03
2019-08-07 21:22:46
Krzysztof Retka ALO-SILIO P
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:15:59
2019-08-07 20:23:24
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:51:14
2019-08-07 18:46:02
Krzysztof Retka CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:14:08
2019-08-07 15:56:50
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:14:04
2019-08-07 15:55:55
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:53:16
2019-08-07 15:31:25
Olga Rzycka VABIO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:13:55
2019-08-07 15:26:09
Olga Rzycka VERLINDO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:05:18
2019-08-07 14:05:21
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:39:18
2019-08-07 13:00:20
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:00:00
2019-08-07 11:10:33
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 12:58:20
2019-08-07 11:10:14
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 22:57:05
2019-08-07 11:09:45
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 23:03:50
2019-08-07 11:02:07
Aneta Smaga CALGARY
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 12:58:07
2019-08-07 10:22:48
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:31:15
2019-08-07 00:41:55
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:31:10
2019-08-06 22:12:57
Aneta Sierocińska MASERATI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:31:06
2019-08-06 21:58:28
Hubert Kowalski NICCO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:31:00
2019-08-06 21:14:03
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 23:50:55
2019-08-06 19:29:40
Sebastian Białczak ALEXIS BH
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 19:51:25
2019-08-06 19:29:17
Sebastian Białczak EISSPORT
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 10:03:11
2019-08-06 15:13:02
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 15:12:14
2019-08-06 14:22:47
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 15:12:10
2019-08-06 14:21:36
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 15:12:07
2019-08-06 14:20:41
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 15:12:02
2019-08-06 14:19:49
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 13:52:35
2019-08-06 13:34:43
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 13:52:22
2019-08-06 12:42:36
Justyna Śliwa-Woźniak SAID
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 13:52:13
2019-08-06 12:01:41
Aneta Kitlitz JUBEA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 11:24:23
2019-08-06 11:04:44
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 11:24:19
2019-08-06 11:04:05
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:57:23
2019-08-06 10:09:38
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:53:18
2019-08-06 09:31:42
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 22:42:04
2019-08-06 09:30:56
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 09:29:53
2019-08-06 09:29:44
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:53:03
2019-08-06 09:28:55
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:59
2019-08-06 09:28:08
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:54
2019-08-06 08:31:16
Paulina Misior FAJNA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:48
2019-08-06 08:27:45
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:43
2019-08-06 08:27:27
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:37
2019-08-06 08:26:55
Leszek Nieużyła CALLIA-L
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:31
2019-08-06 08:26:38
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:24
2019-08-06 08:25:58
Leszek Nieużyła MORIS-L
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:17
2019-08-06 08:25:43
Dagmara Rajchel MORIS-L
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:52:12
2019-08-06 08:25:09
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 19:09:12
2019-08-06 08:19:41
Malwina Zdrzalik HERMES DE REVEL
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:51:46
2019-08-06 08:18:32
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:51:40
2019-08-06 08:17:53
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 19:10:57
2019-08-06 08:17:20
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 19:49:28
2019-08-05 21:02:00
Oliwia Esz CHABER
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:55:00
2019-08-05 20:43:38
Laura Trzaska POLONIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:54:54
2019-08-05 20:42:48
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 15:11:56
2019-08-05 20:28:33
Angelika Okolus ASTRA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:51:18
2019-08-05 20:27:28
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 09:51:09
2019-08-05 20:26:40
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:54:38
2019-08-05 20:18:03
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:53:32
2019-08-05 20:17:30
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:53:25
2019-08-05 20:16:49
Paweł Kaliciński CHA-CHA
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:14:00
2019-08-05 20:16:21
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:52:08
2019-08-05 20:15:50
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:52:00
2019-08-05 18:02:08
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:51:53
2019-08-05 16:12:02
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:03:54
2019-08-05 15:23:28
Agnieszka Matejuk CORDIANA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:51:27
2019-08-05 14:31:35
Klaudia Cipiur JESION
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 13:46:46
2019-08-05 12:37:44
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:34:52
2019-08-05 10:37:58
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 12:34:48
2019-08-05 08:51:27
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:30:05
2019-08-04 21:20:52
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:20:08
2019-08-04 21:14:51
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:10:54
2019-08-04 16:26:44
Wiktoria Okupny Jm'04 LOGOS GR. E
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:57
2019-08-04 16:25:37
Wiktoria Okupny Jm'04 DIELEILA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:40
2019-08-04 13:00:50
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:36
2019-08-04 13:00:21
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:31
2019-08-04 12:59:52
Dawid Kubiak CLINTESSA PRO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:21
2019-08-04 12:59:31
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:59:23
2019-08-04 11:13:38
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:07
2019-08-04 09:09:10
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:19:01
2019-08-03 21:51:15
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 21:18:50
2019-08-03 20:33:54
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 19:39:15
2019-08-03 16:53:29
Marcel Prusinowski BLU BOY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 17:40:58
2019-08-03 16:23:33
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:10:37
2019-08-03 14:21:20
Olga Myziak HERNANDA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:02:34
2019-08-03 14:20:19
Edyta Kędzierska NANDO
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:10:23
2019-08-03 12:28:47
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:10:18
2019-08-03 12:27:02
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:13:25
2019-08-03 11:55:50
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:10:08
2019-08-02 23:15:42
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:09:56
2019-08-02 21:14:42
Paulina Florczak MEXIKANA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:07:30
2019-08-02 18:32:08
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 19:48:30
2019-08-02 18:31:42
Mariusz Czarnomski CARRY LADY
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:09:38
2019-08-02 15:09:14
Wojciech Ośka DAUGUST
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 08:10:21
2019-08-02 12:47:02
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/LICENCYJNY
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 11:15:38
2019-08-02 11:09:12
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:07:07
2019-08-02 09:23:50
Olivia Sijka HANTERKA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 11:15:26
2019-08-02 09:23:31
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:08:13
2019-08-02 09:23:02
Oliwia Molenda PEPIS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:05:54
2019-08-02 09:22:35
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 11:15:12
2019-08-02 08:25:07
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 11:15:08
2019-08-02 08:24:46
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 11:15:03
2019-08-01 22:18:07
Olga Ruta J-CONTENDRA AZ
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 13:44:13
2019-08-01 12:05:34
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 09:25:53
2019-08-01 07:44:37
Gabriela Górska LA GRAN
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:59:32
2019-08-01 07:42:56
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 21:30:07
2019-07-31 20:32:36
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 21:30:04
2019-07-31 18:06:53
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:38
2019-07-31 16:14:01
Justyna Kopko DON PIALOTTA
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:35
2019-07-31 16:12:19
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:31
2019-07-31 16:10:12
Justyna Kopko ECLIPSE DE CAVILLY
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:28
2019-07-31 14:33:31
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:24
2019-07-31 14:32:57
Kaja Sosnowska CHAPEAU BAS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:21
2019-07-31 14:32:25
Kaja Sosnowska MY LORD
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:18
2019-07-31 13:28:21
Monika Kałowska LOPEZ
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:49:15
2019-07-31 13:16:48
Monika Kałowska ARAL
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:10
2019-07-31 11:36:23
Monika Sikora JASPIS
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:30:53
2019-07-31 10:47:27
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:22:53
2019-07-31 10:33:13
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:22:49
2019-07-31 10:06:14
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:38:31
2019-07-30 22:35:17
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:57:15
2019-07-30 22:33:33
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:38:23
2019-07-30 22:32:17
Izabela Jędrzejczyk VITALIS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:38:18
2019-07-30 22:31:13
Aleksandra Molędzka BANDERAS
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:38:14
2019-07-30 22:30:23
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:38:09
2019-07-30 22:29:03
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:38:00
2019-07-30 22:02:23
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:37:50
2019-07-30 22:01:04
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:37:46
2019-07-30 22:00:15
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:37:40
2019-07-30 21:59:26
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:37:30
2019-07-30 21:28:29
Amelia Siedlecka ZEFIR
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 22:37:22
2019-07-30 19:34:44
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:13:19
2019-07-30 19:32:35
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:13:12
2019-07-30 18:41:24
Anna Jagielak OLTEN
  • 1x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:13:06
2019-07-30 18:38:06
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 14/N/(120 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 19:10:07
2019-07-30 17:29:24
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 11/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 19:10:02
2019-07-30 17:27:47
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(90)/(90 cm), dwufazowy specjalny Art. 274.2 - TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 19:09:55
2019-07-30 15:55:02
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 7/C/(130 cm), dwufazowy Art. 274.5.5
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 15:43:00
2019-07-30 14:28:11
Zuzanna Starkowicz GWIAZDKA
  • 2x 9/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 11:02:19
2019-07-29 23:05:33
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041541
2. Basińska Olga JKS Olsza
2008 (Mł.)
Brak
3. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
5. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
6. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O052249
7. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
8. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
9. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
10. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
11. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
12. Czarnomski Mariusz JKS Olsza
S
Brak
13. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
14. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
15. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O027147
16. Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
2005 (JM.)
brak
17. Florczak Paulina BPK
S
O054888
18. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
19. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
20. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
21. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
22. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
23. Górska Gabriela JKS Olsza
2000 (MJ.)
O034776
24. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
brak
25. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
26. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
27. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O049107
28. Jędrzejczyk Izabela KS AZS AWF Warszawa
2004 (JM.)
brak
29. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
30. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
31. Kalicińska Urszula Stow. Warszawski KJ
S
O003724
32. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
33. Kałowska Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
34. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
35. Kędzierska Edyta Agroturystyka Safari Domaniewice
S
brak
36. Kitlitz Aneta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
37. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski KJ
2004 (JM.)
O039324
38. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
39. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
40. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
41. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
42. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
43. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
44. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
45. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
46. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
47. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
48. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
49. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
50. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
51. Matejuk Agnieszka KJ Szumawa Bobrowiec
S
O048626
52. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
53. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
54. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
55. Mikutel Sylwia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
Brak
56. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
57. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
58. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
59. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
S
O018352
60. Molenda Oliwia KS Stangret Kielce
2005 (JM.)
Brak
61. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O035040
62. Myziak Olga Stajnia Sarari
2006 (JM.)
brak
63. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041582
64. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
65. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2001 (J.)
brak
66. Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
67. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
68. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
69. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O033949
70. Pertkiewicz Laura Equikam Sp. z.o.
2004 (JM.)
O040145
71. Piechnik Sylwia JKS Senny Nowęcin
S
O038621
72. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
73. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
74. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
75. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
76. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
77. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
78. Prusinowski Marcel BPK
2003 (J.)
brak
79. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
80. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
81. Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O006240
82. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
83. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
84. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022740
85. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
86. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
87. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
88. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
89. Siedlecka Amelia Stajnia Carino
2005 (JM.)
Brak
Brak
90. Sierocińska Aneta Equikam Sp. z o.o.
S
O021483
91. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
92. Sikora Monika Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O006377
93. Śliwa-Woźniak Justyna BPK
S
brak
94. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
95. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
96. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
97. Starkowicz Zuzanna BPK
1998 (MJ.)
brak
98. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
99. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
100. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
101. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (Mł.)
O054330
102. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
brak
103. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
104. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
105. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
106. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
107. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
108. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
109. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
110. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
111. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
112. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
113. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
114. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (MJ.)
O032054
115. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

110

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
2.

35

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
3.

136

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Elf
M: Afrodyta BH
O: Wiktoria Boraczewska
B: Bogna Huba
K028310 616007661402213
4.

154

ALO-SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Aloverien P / Avero
O: Krzysztof Retka
B: Hubert Polowczyk
K025687 616009610008414
5.

111

ANONIEM KWPN GER 2005 Wałach gniada/172 F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
brak -
6.

84

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
7.

50

ARAL MŁP POL 2011 Wałach kara/170 F: Emetyt
M: Almera
O: Monika Kalowska
B: -
brak 616006590132611
8.

25

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wars
M: Aradika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak
9.

18

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
10.

156

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
O: Sylwia Piechnik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K018988
11.

41

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
12.

44

BANDERAS SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Castilio / Cassini I
M: Bonita / Cabrol
O: Aleksandra Molędzka
B: SK Żelichów
K008845 POL009640071603
13.

101

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
14.

60

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Kannan
M: Billy Dollar
O: Justyna
B: Wielka Brytania
K027089 9373474747
15.

74

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/148 F: -
M: -
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
16.

81

BLU BOY Connemara GBR 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak -
17.

42

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
18.

129

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
19.

130

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
20.

140

CALGARY HAN POL 2008 Klacz siwa F: Calme
M: Gardefee / Goldspring de Lauzelle
O: Aneta Smaga
B: Niemcy
K019409 DE431316575308
21.

116

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Jerzy Korona
B: -
K020570 -
22.

120

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
23.

76

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
24.

77

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
25.

166

CARO WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Cassico / Cassini I
M: Feiner Lady / Feiner Stern
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K017152 DE441410913409
26.

73

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
27.

34

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel Winnicki
K017909 DE 421000045410
28.

86

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
O: Dawid Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K026247
29.

103

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/- F: Eldorenus Z
M: Centra / Nurjev
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K028053 826002150874251
30.

108

CHABER WLKP POL 1998 Wałach F: Kesar
M: Chrawpka
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
brak
31.

125

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
32.

23

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
33.

53

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
O: Kaja Sosnowska Niemczuk
B: -
K021676 DE418182524111
34.

16

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
35.

152

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
36.

155

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
O: Krzysztof Madej
B: NIemcy
K025419
37.

164

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Carousa/Carinue
O: Weronika Minkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110
38.

39

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
39.

87

CLINTESSA PRO OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Dawid Kubiak
B: -
K024059
40.

48

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
O: Krzysztof Woźniakowski
B:
K024368 DE431317201710
41.

98

CORDIANA HOL POL 2010 Klacz siwa/162 F: Connor
M: Ultra IV / Cassini I
O: Agnieszka Matejuk
B: Niemcy
K021990 DE 42199204510
42.

38

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
43.

159

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025355
44.

10

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
45.

126

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B: -
K016425 528003000812206
46.

139

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
O: Marianna Pracel
B: Holandia
K022196 528003000802888
47.

92

DERBY DE BREKKA Selle Francais FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Francja
K028257 13415968A
48.

143

DETROIT CL KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Douglas
M: Lantessa / Cantus
O: Piotr Kaliciński
B: -
K018317 -
49.

158

DIARETTO Mecklenburger POL 2014 Wałach skarogniada/163 F: Diamaro
M: Carry vom Libhof
O: Mateusz Leszek
B: Niemcy
Brak Brak
50.

90

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
51.

142

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
52.

113

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
53.

64

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
O:
B:
K026111 372414005774223
54.

55

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/170 F: Arlem Andalou / Baloubet Du Rouet
M: Uriane De Cavilly
O: Justyna Kopko
B: Louis Clerot
brak 250001 14548818R
55.

47

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
56.

135

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
O: Wiktoria Boraczewska
B: Violeta Pliuskiené
K025228 014545
57.

62

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
58.

33

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
59.

22

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
O: Ilona Strzelczyk
B: Danko Hodowla Roślin
Brak -
60.

66

ESCARDO Malopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
O: A.Mikutel
B: Kamila Kustosik
Brak 616 006 59 01491 11
61.

119

FAJNA KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata/- F: Zippo
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B: -
K019691 -
62.

104

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
63.

123

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K012587 013580374908
64.

165

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
65.

117

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B: -
K019692 -
66.

137

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
67.

27

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
68.

141

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata/173 F: Carambole
M: Beau Molga / Quidam de Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 -
69.

5

GROS S WLKP POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta / Rytm
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
K028029 616007660867213
70.

2

GWIAZDKA MŁP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
O: Zuzanna Starkowicz
B: Małczyński Paweł
brak 616006570087612
71.

69

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Corvallo
M: Highvellya
O: Dagmara Sijka
B: Niemcy
K012163 DE418181111005
72.

112

HERMES DE REVEL HOL. GER 2015 Wałach siwa/170 F: Hermes de Lux
M: Olivia XX / Quidam de Revel
O: Cartus Sp. z o.o.
B: Böge Peter
K028166 -
73.

79

HERNANDA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/158 F: Demon
M: HASTA
O: Edyta Kędzierska
B: Aneta Skubik
brak 616006580575809
74.

94

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda / Enjoy Plan
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
K022502
75.

83

HULTAJ - POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
76.

68

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
O: D.sijka
B: N
K016299 616007610167607
77.

78

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
O: Natalia Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818 528003201306579
78.

63

J-CONTENDRA AZ SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda / Enjoy Play
O: Olga Ruta-Kurek
B: Andrzej Zdziebło
K027724 616 009 60 02095 11
79.

43

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K027797
80.

49

JASPIS M POL 2003 Wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
O: Monika Klama
B: Adam Stachurski
K021762 066660228703
81.

46

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
O: -
B: Holandia
K027795
82.

97

JESION SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
O: Piotr Kmieciak
B: Piotr Kmieciak
brak 616009590046415
83.

163

JOGA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Jara / Revel
O: Ryszard Minkiewicz
B: SK Rzeczna
K017974 POL009600090508 105KP52
84.

95

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa/164 F: Frazes
M: Julita
O: Dorota Grudzień-Molenda
B: SK Walewice
K022561 616006590215810
85.

127

JUBEA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: Markies V
M: Jeżyca
O: Aneta Kitlitz
B: SK Rzeczna
KO20285 616009600174611
86.

106

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
87.

59

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266 616009660034607
88.

61

LA GRAN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Granilli S
M: La Scala L / Landprinz
O: Gabriela Gorska
B: Nn
K027867 Pol12245578
89.

145

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
90.

147

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
91.

115

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
92.

118

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
O: Jerzy Korona
B: -
K022727 -
93.

150

LIBERACE Irish Sport Horse POL 2008 Wałach gniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J. Chapman
K027004 826041000150673
94.

151

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
95.

109

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K027829 brak
96.

91

LOGOS GR. E SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
97.

51

LOPEZ Oldenburg POL 2013 Gleiding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
O: Monika Kałowska
B: Bogdan Siwak
none
98.

122

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
99.

88

MAESTRO TRK POL 2011 Wałach kara F: Hirtentanz / Axis
M: Malaruna / Arianin
O: Beata Jendrych
B: Maciej Pietras
K019413 POL732010056011
100.

157

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
101.

138

MASERATI Małopolska POL 2014 Wałach siwa F: Top Gun
M: Motorola
O: Aneta Sierocińska
B: Mirosław Janik
K025619
102.

75

MEXIKANA SP POL 2008 Klacz gniada F: SOPEL
M: MONA
O: PAULINA FLORCZAK
B: PAULINA FLORCZAK
K014809
103.

102

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/1 F: Nice Boy
M: Molinezja
O: Julita Jabłkowska
B: SK Widzów
K015555
104.

134

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
K026191
105.

114

MORIS-L SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/- F: Graf Stepp
M: Marcisa / Lord Star
O: Jerzy Korona
B: -
K027932 -
106.

54

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Inspiration / Incolor
O: Zbigniew Płatos
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021119 DE418180200711
107.

52

MY LORD WESTF POL 2012 Ogier siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Atlanta Z / Atlantus Z
O: Leo Jans
B: Karol Niemczuk
K021638 DE 441410044613
108.

124

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
O: Tomasz Zieliński
B: Meiden Laren Van Haarman
K024315 056015Z55768812
109.

19

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
110.

146

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
O: Mordzelewski Michał
B: Niemcy
K026027 brak
111.

8

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
O: Monika Żak
B: Monika Żak
K028134
112.

32

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
113.

4

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
K028127 616007600220214
114.

6

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
115.

40

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
116.

96

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Palmira / Landacord
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024817 616009510342412
117.

161

PANJAA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
O: Grzegorz Kubiak & Anna Siwiak
B: Adam Sosnowski
K024787 A0014891S
118.

67

PEPIS Malopolska POL 2003 Wałach siwa/165 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Btak Brak
119.

99

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
O: Piotr Burchard
B: Andrzej Doroszewski
K021893
120.

107

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
121.

89

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
122.

93

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
O: Luiza Oleszkiewicz
B: IRLANDIA
K028256 372414005510112
123.

82

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
124.

80

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
125.

160

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
126.

71

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/164 F: Le mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
127.

100

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
128.

56

RÓŻYCZKA SP POL 2015 Klacz kara/165 F: King Size/Rubin han
M: Roxi
O: Justyna Kopko
B: Dymek Piotr
brak 616007660322415
129.

128

SAID Hucuł POL 2007 Wałach kara/kuc:142cm F: Paw
M: Sara
O: Justyna Śliwa
B: Olszak Sławomir
brak brak
130.

37

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
131.

131

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
132.

132

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
133.

121

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
134.

58

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: -
K015692 616009540093107
135.

133

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
O: Piotr Wiesse
B: P.Wiesse
K028132 -
136.

70

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
137.

65

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero / Carthago
M: Vinny Van De Roshoeve / Quickfeuer Van Koekshof
O:
B: Stels Jean-Pierre
K022239 BELW259973BWP
138.

153

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
139.

45

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imerquyl / Luron
M: Vicky / Bon Ami
O: Jędrzejczyk
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
140.

105

WILLIE SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
141.

85

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de Ravel
M: W.Charon
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K027714 -
142.

36

ZEFIR Wielkopolska POL 2015 Wałach tarantowata/173 F: Klakier
M: Zelandia
O: Barbara Siedlecka
B: Woroch Dariusz
Brak 616007610206515
Rider Club
Competition
Prize
Cebula Olga JKS Equita Świętochów
150
SUM:
150.00
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
300
SUM:
300.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
200
300
SUM:
500.00
Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
SUM:
100.00
Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
25
SUM:
25.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
500
500
300
850
200
SUM:
2350.00
Kalicińska Urszula Stow. Warszawski KJ
150
SUM:
150.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
200
300
SUM:
500.00
Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
300
SUM:
300.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
25
200
300
100
SUM:
675.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
150
SUM:
150.00
Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
50
SUM:
50.00
Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
150
SUM:
150.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
50
50
500
100
SUM:
700.00
Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
25
SUM:
25.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Rocka Ewelina WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
100
50
SUM:
150.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
100
SUM:
100.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
100
500
850
SUM:
1450.00
Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
50
SUM:
50.00
Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
25
SUM:
25.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ROBINIA (71)
2019-08-11
13
2019-08-10
30
2019-08-10
2019-08-11
Basińska Olga
JKS Olsza
2019-08-10
1
2019-08-10
1
2019-08-11
15
2019-08-11
20
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ALEXIS BH (136)
2019-08-10
22
2019-08-11
34
2019-08-11
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (113)
2019-08-10
7
2019-08-10
25
2019-08-11
22
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-08-10
1
2019-08-10
1
2019-08-10
12
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (122)
2019-08-10
17
2019-08-10
2019-08-10
10
2019-08-11
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (27)
2019-08-10
19
2019-08-10
7
2019-08-10
2019-08-11
1
150
2019-08-11
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (33)
2019-08-11
3
300
2019-08-10
10
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
ROTEX II (100)
2019-08-10
22
2019-08-11
27
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
JESION (97)
2019-08-10
16
2019-08-11
10
2019-08-10
2019-08-11
16
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-08-10
21
2019-08-10
2019-08-11
5
2019-08-11
20
2019-08-11
Czarnomski Mariusz
JKS Olsza
2019-08-10
1
2019-08-10
1
2019-08-11
7
2019-08-11
13
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-08-10
13
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-08-10
27
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-08-10
12
2019-08-10
18
Esz Oliwia
KJ Strzala Krubiczew
CHABER (108)
2019-08-10
10
2019-08-10
14
2019-08-11
8
2019-08-11
3
Florczak Paulina
BPK
2019-08-10
2019-08-11
2019-08-11
2019-08-10
2019-08-11
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (42)
2019-08-10
2019-08-11
9
2019-08-10
16
2019-08-10
9
2019-08-10
13
2019-08-11
7
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-08-10
2019-08-10
40
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-08-10
2
200
2019-08-10
8
2019-08-11
1
300
2019-08-11
9
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-08-11
2019-08-11
22
2019-08-10
2019-08-10
2
100
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (32)
2019-08-10
11
2019-08-11
Górska Gabriela
JKS Olsza
LA GRAN (61)
2019-08-10
11
2019-08-10
18
2019-08-11
3
2019-08-11
Graczyk Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa
OMENA (6)
2019-08-10
2019-08-10
2
2019-08-11
3
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-08-10
10
2019-08-11
15
2019-08-10
11
2019-08-11
14
2019-08-10
27
2019-08-10
2019-08-11
7
EISSPORT (135)
2019-08-10
33
2019-08-10
16
2019-08-11
21
2019-08-11
21
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
OLTEN (4)
2019-08-11
35
2019-08-11
14
LANCERO C (147)
2019-08-11
8
2019-08-11
18
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-08-11
5
25
2019-08-11
4
Jędrzejczyk Izabela
KS AZS AWF Warszawa
VITALIS (45)
2019-08-10
13
2019-08-10
11
2019-08-11
13
2019-08-11
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
RAVECCO S (160)
2019-08-11
13
2019-08-11
7
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-08-10
11
2019-08-11
2
500
2019-08-10
2
500
CLAUS (39)
2019-08-10
2
300
2019-08-11
1
850
2019-08-10
9
2019-08-11
3
200
Kalicińska Urszula
Stow. Warszawski KJ
GRANDA (141)
2019-08-11
4
150
2019-08-11
26
2019-08-11
2019-08-11
24
2019-08-11
14
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
CHA-CHA (103)
2019-08-11
27
2019-08-11
FAMATA B (104)
2019-08-11
16
2019-08-11
10
WILLIE (105)
2019-08-11
2
200
2019-08-11
2
300
Kałowska Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ARAL (50)
2019-08-10
5
2019-08-11
15
2019-08-10
6
2019-08-11
2
2019-08-11
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
LOGO (109)
2019-08-10
2019-08-10
23
Kędzierska Edyta
Agroturystyka Safari Domaniewice
NANDO (19)
2019-08-11
21
Kitlitz Aneta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JUBEA (127)
2019-08-10
2019-08-10
2
Klimczak Martyna
Stowarzyszenie Warszawski KJ
BETINA (101)
2019-08-11
12
2019-08-11
20
MOLO (102)
2019-08-11
14
2019-08-11
15
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (70)
2019-08-11
6
2019-08-11
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-08-11
29
2019-08-11
29
2019-08-10
9
2019-08-10
8
2019-08-11
2019-08-11
2019-08-10
33
2019-08-10
35
2019-08-10
23
2019-08-11
10
2019-08-11
17
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
NICCO (8)
2019-08-10
20
2019-08-10
2019-08-11
10
2019-08-10
34
2019-08-11
21
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ELITA (62)
2019-08-10
1
300
2019-08-10
19
2019-08-11
26
2019-08-11
29