Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:09:56
2019-08-29 20:39:53
Maja Banasik WOLVERINE AK
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:09:53
2019-08-29 20:38:15
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 18:49:29
2019-08-29 18:21:42
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:14
2019-08-29 17:30:12
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:10
2019-08-29 17:28:29
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:07
2019-08-29 17:08:03
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:02
2019-08-29 17:03:00
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:24:49
2019-08-29 16:17:24
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:51:45
2019-08-29 12:51:45
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:45
2019-08-29 11:58:44
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:39
2019-08-29 11:50:27
Sebastian Grzeszczyk LOTUS-P
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:02:56
2019-08-29 11:46:45
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:20
2019-08-29 10:34:32
Mariusz Olesiński VHS RAMOS
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:19:38
2019-08-29 09:29:58
Anastazja Bąk BORA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:19:33
2019-08-29 09:25:28
Kinga Górniak LADY
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:41:26
2019-08-29 07:41:45
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:05:24
2019-08-29 00:08:04
Maja Smolarczyk LAFAYETT
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:05:19
2019-08-29 00:07:46
Jacek Smolarczyk LAFAYETT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:05:09
2019-08-29 00:04:36
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:04:56
2019-08-29 00:03:54
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:04:40
2019-08-29 00:03:33
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:04:01
2019-08-28 23:01:59
Tomasz Patron DORIAN W
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:23:13
2019-08-28 22:56:17
Tomasz Patron DIEGO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:03:42
2019-08-28 22:49:00
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:02:59
2019-08-28 22:47:41
Julia Poziomkowska NASTER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:02:54
2019-08-28 22:18:41
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:02:47
2019-08-28 22:09:15
Nadia Chełmińska IZIS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:57
2019-08-28 20:19:08
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:45
2019-08-28 19:28:35
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:31
2019-08-28 18:43:35
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x -//KLASYFIKACJA KOŃCOWA - JUST RIDING LADIES CUP
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:07
2019-08-28 16:43:36
Sebastian Grzeszczyk NEKTON
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:25:37
2019-08-28 16:14:57
Anna Spólnicka DAISY DREAM
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:39:49
2019-08-28 15:28:48
Ewa Gac LATINO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:39:40
2019-08-28 14:24:01
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:18:33
2019-08-28 13:27:30
Iga Bartoszek NELSON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:05:29
2019-08-28 12:56:56
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:20:38
2019-08-28 12:43:03
Kamila Wierzbicka EYLEEN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:05:14
2019-08-28 12:32:46
Weronika Minkiewicz NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:05:04
2019-08-28 12:32:07
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:58
2019-08-28 12:31:39
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:51
2019-08-28 11:57:03
Sylwia Początek NELLY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:28:09
2019-08-28 10:56:36
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:37
2019-08-28 10:56:13
Maja Lipińska RAMZES
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:32
2019-08-28 10:15:03
Sebastian Płatos ARMANDO L
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:41
2019-08-28 07:42:36
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:34
2019-08-28 07:40:44
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:30
2019-08-28 07:39:30
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:24
2019-08-28 07:35:49
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:19
2019-08-28 07:35:23
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 22:55:51
2019-08-27 22:27:39
Agnieszka Kołomańska SENQUEST
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:31
2019-08-27 21:00:59
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:19
2019-08-27 21:00:29
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:15
2019-08-27 20:59:28
Justyna Kopko ECLIPSE DE CAVILLY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:05
2019-08-27 20:57:46
Julia Jaworska BEAN
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:47:51
2019-08-27 20:42:01
Karolina Papaj HESTIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:25:21
2019-08-27 16:17:12
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:25:17
2019-08-27 16:16:44
Zofia Nita ARSEN
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:02:44
2019-08-27 14:46:08
Klaudia Matyjaśkiewicz ŁUNA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:25:04
2019-08-27 14:42:13
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 22:58:15
2019-08-27 14:06:00
Nina Kwiecińska CHACCLANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:08
2019-08-27 09:50:17
Anna Szymańska DAKARIA K
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:24:47
2019-08-27 09:09:16
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:34
2019-08-27 09:08:28
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:30
2019-08-27 09:04:31
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:26
2019-08-27 09:03:04
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:13
2019-08-26 23:15:56
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:31
2019-08-26 22:04:25
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:26
2019-08-26 18:51:24
Bartosz Szewczyk DAYLIGHT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:41:49
2019-08-26 18:49:47
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:12
2019-08-26 15:31:48
Kacper Mróz BRACONTI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 23:00:07
2019-08-26 15:29:58
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 14:34:13
2019-08-26 13:36:26
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:19
2019-08-26 11:32:42
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:15
2019-08-26 11:31:21
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 23:13:34
2019-08-26 11:04:32
Łucja Majka NORTON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:07
2019-08-26 10:56:56
Łucja Majka WIWIANA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:03
2019-08-26 10:33:28
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:44:59
2019-08-26 07:46:50
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:44:56
2019-08-26 07:46:16
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:38:51
2019-08-25 20:47:56
Elina Dzmitruk CENNY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 18:11:13
2019-08-25 17:41:36
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 16:44:44
2019-08-25 14:19:43
Justyna Śliwa-Woźniak SAID
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 16:44:39
2019-08-25 13:36:04
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:24
2019-08-25 11:57:32
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:16
2019-08-25 11:33:17
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:10
2019-08-25 11:26:44
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:06
2019-08-25 11:26:11
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:01
2019-08-25 11:25:46
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:01:57
2019-08-25 11:05:41
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:54:31
2019-08-24 20:05:09
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 21:31:08
2019-08-24 20:04:14
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 21:31:04
2019-08-24 19:58:20
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:12
2019-08-24 00:01:03
Rafał Kryszkiewicz MARS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 00:44:35
2019-08-24 00:00:20
Rafał Kryszkiewicz FALCO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:02:17
2019-08-23 23:58:57
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:02:10
2019-08-23 23:53:56
Julia Chęcińska MARS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 00:11:55
2019-08-23 23:52:25
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 20:26:48
2019-08-23 14:05:20
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:43:03
2019-08-22 15:22:17
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:42:58
2019-08-22 15:21:22
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:50:12
2019-08-22 15:15:56
Hanna Toporek RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:42:44
2019-08-22 15:14:17
Kaja Sosnowska-Niemczuk TORINO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:16:24
2019-08-22 12:01:48
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:09:45
2019-08-21 19:09:22
Inga Kloze HARY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:11:25
2019-08-21 15:19:05
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 13:01:12
2019-08-21 11:58:19
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 13:01:09
2019-08-21 10:13:01
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:44:15
2019-08-19 18:52:24
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:44:08
2019-08-19 18:51:52
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:43:51
2019-08-19 15:35:40
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:03
2019-08-19 11:07:49
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:13:16
2019-08-18 15:34:09
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:59:42
2019-08-14 15:48:02
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 23:00:06
2019-08-14 15:47:24
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:52:22
2019-08-13 21:44:09
Joanna Kołodziej CASCAYA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:51:38
2019-08-13 21:43:48
Joanna Kołodziej BANSCHI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 21:20:32
2019-08-12 21:47:17
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:07:16
2019-08-12 16:51:43
Iga Policha EMIR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 10:27:20
2019-08-12 15:16:23
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:07:06
2019-08-12 15:14:43
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Anastazja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2002 (J.)
O039506
2. Banasik Maja BPK
2004 (J.)
brak
3. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
4. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
5. Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
6. Bunkowska Wiktoria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046545
7. Chęcińska Julia KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
Brak
8. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (JM.)
brak
9. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
10. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (J.)
O048070
11. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (MJ.)
O026082
12. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O004937
13. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
14. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
15. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
16. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
17. Gac Ewa BPK
S
Brak
18. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
19. Górniak Kinga Sekcja Jeździecka Wylągi
S
brak
20. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
21. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
22. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
23. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
24. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
25. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
26. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
27. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
28. Kołodziej Joanna Equiclub Zamłyniec
2019 (Mł.)
O028850
29. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
30. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
O009673
31. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
32. Kruk Łukasz Kielecki Klub Jeździecki
S
O001030
33. Kryszkiewicz Rafał KJ Aldragho Piaseczno
S
O013255
34. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
35. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
36. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
37. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
38. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
39. Lipińska Maja BPK
2007 (JM.)
o
40. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
41. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
42. Łopacka Kornelia WKJ Lublin SJ Wieża
2008 (JM.)
brak
43. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
44. Matyjaśkiewicz Klaudia WKJ Lublin / SJ Drwal
2003 (J.)
O052759
45. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
46. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
47. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (J.)
O039583
48. Missala Magdalena Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
49. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
50. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
51. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
52. Nizielska Anna BPK
S
Brak
53. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
54. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
55. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
56. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
57. Papaj Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O020850
58. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
59. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
60. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
61. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
Brak
62. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
63. Policha Iga WKJ Lublin
2002 (J.)
O054756
64. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
65. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
66. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
67. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
68. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2003 (J.)
O035482
69. Roszczyk Maja BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O047408
70. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
71. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
72. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
73. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
74. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
75. Śliwa-Woźniak Justyna BPK
S
brak
76. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
77. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
78. Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
S
O013932
79. Spólnicka Anna BPK
S
Brak
80. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
81. Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O048627
82. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
83. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
84. Szymańska Anna BPK
S
Brak
85. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
O039981
86. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
87. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
88. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
89. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
90. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
91. Wierzbicka Kamila Equiclub Zamłyniec
S
brak
92. Wisowska Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O041699
brak
93. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2004 (J.)
brak
94. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

127

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
K019846 616007610110409
3.

105

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
4.

2

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

54

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
K027838
6.

63

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
K026893 6160090468414
7.

95

ARMANDO L SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko
M: Amazonka
Brak 6160096600137
8.

82

ARSEN SP POL 2012 Wałach gniada F: Pentagram
M: Arena
Brak
9.

58

ARTEMIDA MŁP POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona / Rahman
K011643 -
10.

90

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
Brak Brak
11.

31

BANSCHI PKSP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
12.

85

BEAN ISH POL 2013 Klacz ciemnogniada/163 F: Puissance
M: Miss Mamba
Brak 42292767789221
13.

39

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690
14.

123

BORA WLKP POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
K013437 0076101743
15.

70

BRACONTI WLKP POL 2014 Ogier gniada/160 F: Contender Son
M: Brawura / Landos
K026063 616007660524414
16.

126

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
17.

78

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
K022589 528003201010694
18.

50

CANTURA M OLDENBURSKA GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
K016641
19.

32

CASCAYA OLD POL 2013 Klacz skarogniada/167 F: Calazio II
M: Isleen
K028203 DE 418180276813
20.

94

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
K010067 DE421000403205 103GF81
21.

3

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
22.

61

CENNY Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/169 F: Cato
M: Nessi
Brak
23.

79

CHACCLANDO OLD POL 2006 Wałach gniada/182 F: Chacco Blue
M: Petina / Landfriese I
K012732 -
24.

136

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
K022226 De 433330418910
25.

109

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
26.

49

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
K022717
27.

57

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
28.

30

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
29.

1

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/144 F: Domingo
M: Dafne
Brak 10401
30.

107

DAISY DREAM OLD POL 2013 Klacz siwa/172 F: Number One
M: Delicija
brak brak
31.

26

DAKARIA K WLKP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Karbit
M: Delicja
Brak
32.

72

DAYLIGHT HANN POL 2015 Ogier siwa/168 F: Diacontinus
M: Uzupełnię
Brak Uzupełnię
33.

119

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
34.

24

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
35.

73

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
K012760
36.

116

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: Corleolord
M: Daisy W / Don Gregory
K028049
37.

121

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
K021731
38.

69

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
K027509
39.

60

DODA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
K024812
40.

117

DORIAN W SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/181 F: Lansjer L
M: Doxa
94028467
41.

86

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/170 F: Arlem Andalou SF/ Baloubet Du Rouet
M: Uriane De Cavilly SF/ Hurlevent De Breka SF
K028406 250001 14548818R
42.

29

EMIR SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Palermo
M: Eko
K017345 616009580224707
43.

47

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
Brak 616 999 54 00049 09
44.

93

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
Brak -
45.

102

EYLEEN MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/157 F: Berlin Bej
M: Era / Lubań
K028219 616006580357811
46.

48

FALCO SP POL 2004 Wałach gniada F: Loxley
M: Fanfara
K015984
47.

67

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
K017816
48.

9

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
49.

133

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
K028025 04012115
50.

38

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
K016932 616009510416009
51.

129

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
K019104 POL009661486607
52.

87

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
K025786
53.

110

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
K019867 616009690172109
54.

28

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
K025760
55.

41

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
56.

128

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 brak
57.

84

HESTIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Liberatto p
M: Harfa
Brak Brak
58.

99

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
K027237 616009640025712
59.

115

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada/156 F: Huzar
M: Heroina
K026096 009580395108
60.

134

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
brak
61.

25

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
62.

130

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
K025016
63.

112

IZIS WLKP POL 2008 Klacz siwa/162 F: Czumen K
M: Ilia
brak 007 61 01160 08
64.

40

JIM BEAM TYP SZLACHETNY POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
brak
65.

27

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/173 F: Frazes
M: Kleopatra
K020028
66.

137

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
K022183
67.

46

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Pas
M: Karina
K019527
68.

33

KLASER XX POL 2012 Wałach skarogniada/160 F: Kornel
M: Klara
brak 616POL12007524T
69.

44

KLONDAIKA LOT.GORAC LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
K027064 0000023411
70.

16

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
71.

122

LADY MŁP POL 2011 Klacz siwa F: Banknot
M: Larysa
brak
72.

68

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
K009575 DE431316552402
73.

120

LAFAYETT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Fast and Furious
M: Lacrimosa
Brak
74.

36

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
75.

23

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
K026062 056-002-W00298586
76.

106

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
Brak 009600014509
77.

45

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
K027723 DE418182501612
78.

74

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
K023817 POL007661123808
79.

111

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
K017944 POL007660980406
80.

125

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
Bark Bark
81.

81

ŁUNA PKSP POL 2008 Klacz skarogniada/165 F: Irak
M: Ł-lawa
K017596
82.

55

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
83.

15

MARS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
K019521
84.

100

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
K027828 056-002-W00303294
85.

118

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
86.

91

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
K026191
87.

114

NASTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka / Askar
K018672 -
88.

108

NEKTON SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Noble Nature
Brak Brak
89.

98

NELLY SP POL 2015 Klacz kara/- F: Rammstein hol
M: Nanette old Decamerone han
K028225 616009580118115
90.

104

NELSON SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
91.

66

NORTON NIEM.SPORT. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Numero uno
M: Orinoko Plus S / Atylla
K023440 -
92.

101

NOUBA DES DAMES Z ZANGERSHEIDE FRA 2012 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba Des Dames/Adelfos
K028182 056015Z55747112
93.

71

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
94.

37

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
K028127 616007600220214
95.

34

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
96.

11

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Panama / Clear To Jump St Gyvan Z
K023305 616007610118212
97.

14

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
K008876
98.

103

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
K024819 208333200507392
99.

96

RAMZES KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: nn
M: nn
brak
100.

43

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
K016252 60022232S
101.

88

RÓŻYCZKA SP POL 2015 Klacz kara/165 F: King Size / Rubin
M: Roxi / Skaner-A
K028338 616007660322415
102.

52

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
Brak
103.

97

S-TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/123 F: Galant
M: Siren
K019562
104.

59

SAID HUCUŁ POL 2007 Wałach kara/142cm F: Paw
M: Sara
brak brak
105.

62

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
K024556 6160095804684
106.

35

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
107.

76

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
108.

89

SENQUEST SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/175 F: Qulester
M: Seniora
brak 616009690063615
109.

77

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
K027392 Brak
110.

64

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
None None
111.

113

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
K020615 616009540005411
112.

75

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
113.

80

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: Fast and Furious
M: Suralina
K026577 616POL14008421T
114.

51

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
115.

42

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
K010424 11107
116.

56

TSIRA KWPN POL - Klacz kasztanowata/- F: Voltaire
M: Isra / Bergerac
K006745 POL014590032400
117.

124

VHS RAMOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bockman's Looping
M: Ramona
K021467 616 009 69 00420 12
118.

83

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
Brak
119.

65

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon BWP
M: Witara sp/ Cavallo hol.
K028201 616009640044515
120.

135

WOLVERINE AK SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Wenus
Brak 616009610069114
121.

132

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
K012109 POL009580166907
122.

131

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
K026082 616 009 58 02809 13
123.

92

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Anastazja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
150
SUM:
150.00
Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Bunkowska Wiktoria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
bon 500
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
30
300
SUM:
330.00
Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
100
SUM:
100.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
50
100
SUM:
150.00
Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
100
SUM:
100.00
Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
50
SUM:
50.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
bon 1700
SUM:
150.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
100
SUM:
100.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
650
SUM:
650.00
Kopko Justyna JKS Olsza
200
200
SUM:
400.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
2000
575
200
300
SUM:
3075.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
450
SUM:
450.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
575
500
SUM:
1075.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
SUM:
30.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
300
150
SUM:
450.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
300
SUM:
300.00
Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
bon 500
Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ
300
SUM:
300.00
Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
100
SUM:
100.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
bon 1000
Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
450
SUM:
450.00
Wach Inga WKJ Lublin
50
bon 1300
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BORA (123)
2019-08-31
6
2019-08-31
1
150
Banasik Maja
BPK
2019-08-31
1
2019-08-31
19
2019-08-31
12
2019-09-01
1
2019-09-01
6
2019-09-01
19
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (104)
2019-08-31
37
2019-08-31
31
2019-09-01
16
2019-09-01
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (129)
2019-08-31
13
2019-08-31
10
Broniatowska Anastazja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
QINGHAI V (103)
2019-08-31
4
50
2019-08-31
13
Bunkowska Wiktoria
Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
KANON (46)
2019-08-31
15
2019-08-31
2019-09-01
6
2019-09-01
5
bon 500
Chęcińska Julia
KJ Aldragho Józefosław
MARS (15)
2019-08-31
12
2019-09-01
1
2019-09-01
28
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
IZIS (112)
2019-08-31
36
2019-08-31
2019-08-31
7
2019-09-01
2019-09-01
19
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-08-31
16
2019-09-01
2019-09-01
37
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (80)
2019-08-31
10
2019-08-31
15
2019-08-31
19
2019-09-01
7
2019-09-01
38
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-08-31
13
2019-09-01
18
ALMANZO (54)
2019-08-31
4
30
2019-08-31
2019-09-01
6
2019-09-01
28
MAGNUS (55)
2019-08-31
3
300
2019-09-01
7
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-08-31
18
2019-08-31
3
100
2019-09-01
10
2019-09-01
7
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (73)
2019-09-01
9
2019-09-01
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-08-31
9
2019-08-31
4
50
2019-09-01
3
100
2019-09-01
9
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2019-08-31
5
2019-08-31
6
2019-09-01
1
2019-09-01
2
100
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
6
2019-09-01
1
2019-09-01
11
2019-09-01
7
Gac Ewa
BPK
LATINO (106)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
9
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2019-08-31
27
2019-08-31
2019-09-01
5
2019-09-01
4
50
SUPREME (51)
2019-08-31
24
2019-09-01
6
2019-09-01
Górniak Kinga
Sekcja Jeździecka Wylągi
LADY (122)
2019-09-01
1
2019-09-01
10
2019-09-01
5
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (25)
2019-08-31
7
2019-09-01
4
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (92)
2019-08-31
12
2019-08-31
NEKTON (108)
2019-08-31
3
2019-08-31
2019-09-01
4
2019-09-01
8
LOTUS-P (125)
2019-08-31
12
2019-08-31
12
2019-09-01
20
2019-09-01
9
2019-09-01
10
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOLITA BH (111)
2019-08-31
6
2019-09-01
1
150
2019-09-01
1
bon 1700
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-08-31
6
2019-09-01
5
100
OLTEN (37)
2019-08-31
2019-08-31
28
2019-09-01
2019-09-01
24
Jaworska Julia
JKS Olsza
BEAN (85)
2019-08-31
7
2019-08-31
25
2019-09-01
17
2019-09-01
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2019-08-31
19
2019-08-31
9
ZADYMKA (132)
2019-08-31
1
650
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-08-31
8
2019-08-31
2019-09-01
36
2019-09-01
20
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (41)
2019-08-31
10
2019-08-31
20
2019-09-01
13
Kołodziej Joanna
Equiclub Zamłyniec
BANSCHI (31)
2019-08-31
20
2019-08-31
14
2019-09-01
12
2019-09-01
23
CASCAYA (32)
2019-08-31
29
2019-08-31
41
2019-08-31
2019-09-01
13
2019-09-01
25
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2019-08-31
5
2019-08-31
26
2019-09-01
2019-09-01
39
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (52)
2019-08-31
2019-08-31
4
2019-09-01
11
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-08-31
12
2019-08-31
11
2019-09-01
19
2019-08-31
2
200
2019-08-31
3
200
2019-09-01
11
2019-08-31
32
2019-08-31
14
2019-09-01
2019-09-01
9
Kruk Łukasz
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-31
39
2019-08-31
2019-09-01
2019-09-01
34
Kryszkiewicz Rafał
KJ Aldragho Piaseczno
MARS (15)
2019-08-31
1
FALCO (48)
2019-08-31
17
2019-08-31
14
2019-09-01
18
2019-09-01
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-08-31
31
2019-08-31
29
2019-09-01
16
2019-09-01
35
SAMURAI (76)
2019-08-31
7
2019-08-31
6
2019-09-01
1
2000
2019-09-01
1
575
2019-08-31
2019-08-31
30
2019-09-01
16
2019-09-01
2
200
2019-08-31
16
2019-08-31
2
300
2019-09-01
10
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (39)
2019-08-31
14
2019-08-31
4
2019-09-01
2
450
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (28)
2019-08-31
20
2019-08-31
22
2019-09-01
32
2019-09-01
22
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2019-08-31
17
2019-08-31
38
2019-09-01
14
2019-09-01
19
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-08-31
12
2019-08-31
8
2019-09-01
1
575
2019-08-31
5
2019-08-31
2
500
2019-09-01
1
Lipińska Maja
BPK
RAMZES (96)
2019-08-31
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (47)
2019-08-31
11
2019-08-31
23
2019-08-31
24
2019-09-01
13
2019-09-01
2
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (60)
2019-08-31
2
2019-08-31
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin SJ Wieża
HONDA (115)
2019-08-31
1
2019-08-31
13
2019-09-01
17
2019-09-01
21
2019-09-01
23
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
WIWIANA (65)
2019-08-31
2019-08-31
29
2019-09-01
2019-09-01