Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:09:56
2019-08-29 20:39:53
Maja Banasik WOLVERINE AK
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:09:53
2019-08-29 20:38:15
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 18:49:29
2019-08-29 18:21:42
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:14
2019-08-29 17:30:12
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:10
2019-08-29 17:28:29
Agnieszka Karcz ZAGOŃCZYK
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:07
2019-08-29 17:08:03
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:42:02
2019-08-29 17:03:00
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:24:49
2019-08-29 16:17:24
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:51:45
2019-08-29 12:51:45
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:45
2019-08-29 11:58:44
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:39
2019-08-29 11:50:27
Sebastian Grzeszczyk LOTUS-P
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:02:56
2019-08-29 11:46:45
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:20
2019-08-29 10:34:32
Mariusz Olesiński VHS RAMOS
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:19:38
2019-08-29 09:29:58
Anastazja Bąk BORA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:19:33
2019-08-29 09:25:28
Kinga Górniak LADY
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:41:26
2019-08-29 07:41:45
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:05:24
2019-08-29 00:08:04
Maja Smolarczyk LAFAYETT
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:05:19
2019-08-29 00:07:46
Jacek Smolarczyk LAFAYETT
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:05:09
2019-08-29 00:04:36
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:04:56
2019-08-29 00:03:54
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:04:40
2019-08-29 00:03:33
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:04:01
2019-08-28 23:01:59
Tomasz Patron DORIAN W
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:23:13
2019-08-28 22:56:17
Tomasz Patron DIEGO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:03:42
2019-08-28 22:49:00
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:02:59
2019-08-28 22:47:41
Julia Poziomkowska NASTER
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:02:54
2019-08-28 22:18:41
Łukasz Częścik SIR CONUS ZW
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 09:02:47
2019-08-28 22:09:15
Nadia Chełmińska IZIS
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:57
2019-08-28 20:19:08
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:45
2019-08-28 19:28:35
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:31
2019-08-28 18:43:35
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x -//KLASYFIKACJA KOŃCOWA - JUST RIDING LADIES CUP
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:40:07
2019-08-28 16:43:36
Sebastian Grzeszczyk NEKTON
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:25:37
2019-08-28 16:14:57
Anna Spólnicka DAISY DREAM
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:39:49
2019-08-28 15:28:48
Ewa Gac LATINO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:39:40
2019-08-28 14:24:01
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:18:33
2019-08-28 13:27:30
Iga Bartoszek NELSON
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:05:29
2019-08-28 12:56:56
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:20:38
2019-08-28 12:43:03
Kamila Wierzbicka EYLEEN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:05:14
2019-08-28 12:32:46
Weronika Minkiewicz NOUBA DES DAMES Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:05:04
2019-08-28 12:32:07
Weronika Minkiewicz MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:58
2019-08-28 12:31:39
Weronika Minkiewicz HESTIA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:51
2019-08-28 11:57:03
Sylwia Początek NELLY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:28:09
2019-08-28 10:56:36
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:37
2019-08-28 10:56:13
Maja Lipińska RAMZES
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:04:32
2019-08-28 10:15:03
Sebastian Płatos ARMANDO L
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:41
2019-08-28 07:42:36
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:34
2019-08-28 07:40:44
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:30
2019-08-28 07:39:30
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:24
2019-08-28 07:35:49
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:19
2019-08-28 07:35:23
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 22:55:51
2019-08-27 22:27:39
Agnieszka Kołomańska SENQUEST
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:31
2019-08-27 21:00:59
Justyna Kopko RÓŻYCZKA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:19
2019-08-27 21:00:29
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:15
2019-08-27 20:59:28
Justyna Kopko ECLIPSE DE CAVILLY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:48:05
2019-08-27 20:57:46
Julia Jaworska BEAN
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:47:51
2019-08-27 20:42:01
Karolina Papaj HESTIA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:25:21
2019-08-27 16:17:12
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:25:17
2019-08-27 16:16:44
Zofia Nita ARSEN
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:02:44
2019-08-27 14:46:08
Klaudia Matyjaśkiewicz ŁUNA
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:25:04
2019-08-27 14:42:13
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 22:58:15
2019-08-27 14:06:00
Nina Kwiecińska CHACCLANDO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 12:20:08
2019-08-27 09:50:17
Anna Szymańska DAKARIA K
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:24:47
2019-08-27 09:09:16
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:34
2019-08-27 09:08:28
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:30
2019-08-27 09:04:31
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:26
2019-08-27 09:03:04
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 17:19:13
2019-08-26 23:15:56
Olga Sempioł LOGGIA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:31
2019-08-26 22:04:25
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:26
2019-08-26 18:51:24
Bartosz Szewczyk DAYLIGHT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 17:41:49
2019-08-26 18:49:47
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:12
2019-08-26 15:31:48
Kacper Mróz BRACONTI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 23:00:07
2019-08-26 15:29:58
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 14:34:13
2019-08-26 13:36:26
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:19
2019-08-26 11:32:42
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:15
2019-08-26 11:31:21
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 23:13:34
2019-08-26 11:04:32
Łucja Majka NORTON
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:07
2019-08-26 10:56:56
Łucja Majka WIWIANA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:03
2019-08-26 10:33:28
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:44:59
2019-08-26 07:46:50
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:44:56
2019-08-26 07:46:16
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:38:51
2019-08-25 20:47:56
Elina Dzmitruk CENNY
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 18:11:13
2019-08-25 17:41:36
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 16:44:44
2019-08-25 14:19:43
Justyna Śliwa-Woźniak SAID
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 16:44:39
2019-08-25 13:36:04
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:24
2019-08-25 11:57:32
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:16
2019-08-25 11:33:17
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:10
2019-08-25 11:26:44
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:06
2019-08-25 11:26:11
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:02:01
2019-08-25 11:25:46
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:01:57
2019-08-25 11:05:41
Agnieszka Kołomańska RUPIA R
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:54:31
2019-08-24 20:05:09
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 21:31:08
2019-08-24 20:04:14
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 21:31:04
2019-08-24 19:58:20
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:03:12
2019-08-24 00:01:03
Rafał Kryszkiewicz MARS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 00:44:35
2019-08-24 00:00:20
Rafał Kryszkiewicz FALCO
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:02:17
2019-08-23 23:58:57
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:02:10
2019-08-23 23:53:56
Julia Chęcińska MARS
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 00:11:55
2019-08-23 23:52:25
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 20:26:48
2019-08-23 14:05:20
Wiktoria Bunkowska KANON
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:43:03
2019-08-22 15:22:17
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:42:58
2019-08-22 15:21:22
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:50:12
2019-08-22 15:15:56
Hanna Toporek RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:42:44
2019-08-22 15:14:17
Kaja Sosnowska TORINO
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:16:24
2019-08-22 12:01:48
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:09:45
2019-08-21 19:09:22
Inga Kloze HARY
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:11:25
2019-08-21 15:19:05
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 13:01:12
2019-08-21 11:58:19
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 13:01:09
2019-08-21 10:13:01
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:44:15
2019-08-19 18:52:24
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:44:08
2019-08-19 18:51:52
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:43:51
2019-08-19 15:35:40
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:03
2019-08-19 11:07:49
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:13:16
2019-08-18 15:34:09
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:59:42
2019-08-14 15:48:02
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 23:00:06
2019-08-14 15:47:24
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 1x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:52:22
2019-08-13 21:44:09
Joanna Kołodziej CASCAYA
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:51:38
2019-08-13 21:43:48
Joanna Kołodziej BANSCHI
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 21:20:32
2019-08-12 21:47:17
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 2x 12/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (finał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 13/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:07:16
2019-08-12 16:51:43
Iga Policha EMIR
  • 1x 3/LL(90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 5/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 2x 11/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 10:27:20
2019-08-12 15:16:23
Magdalena Erd DAGLEZJA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm) dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:07:06
2019-08-12 15:14:43
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 2x 4/L/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 - KONKURS OTWARTY (półfinał dla zawodniczek biorących udział w cyklu JUST RIDING LADIES CUP)
  • 1x 6/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Anastazja BPK (LUL)
2002 (J.)
O039506
2. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
3. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
4. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
5. Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
6. Bunkowska Wiktoria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046545
7. Chęcińska Julia KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
Brak
8. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (Mł.)
brak
9. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
10. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (J.)
O048070
11. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
12. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O004937
13. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
14. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
15. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
16. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
17. Gac Ewa BPK
S
Brak
18. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
19. Górniak Kinga Sekcja Jeździecka Wylągi
S
brak
20. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
21. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
22. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
23. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
24. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O051989
25. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (MJ.)
O019434
26. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
27. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
28. Kołodziej Joanna Equiclub Zamłyniec
O028850
29. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O055375
30. Kołomańska Agnieszka Kielecki KJ Maag
S
O009673
31. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
32. Kruk Łukasz Kielecki Klub Jeździecki
S
O001030
33. Kryszkiewicz Rafał KJ Aldragho Piaseczno
S
O013255
34. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
35. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
36. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
37. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
38. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
39. Lipińska Maja BPK
2007 (JM.)
o
40. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
O035966
41. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
42. Łopacka Kornelia WKJ Lublin SJ Wieża
2008 (Mł.)
brak
43. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
44. Matyjaśkiewicz Klaudia WKJ Lublin / SJ Drwal
2003 (J.)
O052759
45. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
46. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
47. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
48. Missala Magdalena Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
49. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
50. Nita Zofia KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
51. Nita Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2002 (J.)
Brak
52. Nizielska Anna BPK
S
Brak
53. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
54. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
55. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
56. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
57. Papaj Karolina BPK (MAZ)
S
O020850
58. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
59. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
60. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
61. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
Brak
62. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
63. Policha Iga WKJ Lublin
2002 (J.)
O054756
64. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
65. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
66. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
67. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
68. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2003 (J.)
O035482
69. Roszczyk Maja BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O047408
70. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
71. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
72. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
73. Sempioł Olga Stadnina Hubertus Sp. z o. o. Skaryszew
S
O045731
74. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
75. Śliwa-Woźniak Justyna BPK
S
brak
76. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
77. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
78. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
79. Spólnicka Anna BPK
S
Brak
80. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
81. Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O048627
82. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
83. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
84. Szymańska Anna BPK
S
Brak
85. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
O039981
86. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
87. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
88. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
89. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
90. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
91. Wierzbicka Kamila Equiclub Zamłyniec
S
brak
92. Wisowska Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O041699
brak
93. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o. Skaryszew
2004 (JM.)
brak
94. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

127

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Almeria / Anapolis
O: Jarosław Płatos
B: Alicja Hadryś
K019846 616007610110409
3.

105

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
O: Ewa Brzozowska
B: Radosław Nowicki
K027728 -
4.

2

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

54

ALMANZO WESTF GER 2015 Wałach gniada/165 F: Almanzor L
M: Dolina / Cooper
O: Aleksandra Czerska
B: -
K027838
6.

63

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
7.

95

ARMANDO L SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko
M: Amazonka
O: Sebastian Płatos
B: Prywatny
Brak 6160096600137
8.

82

ARSEN SP POL 2012 Wałach gniada F: Pentagram
M: Arena
O: Zygmunt Jacek Nita
B: Bronisław Bobek
Brak
9.

58

ARTEMIDA MŁP POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona / Rahman
O: Monika Niedziela
B: Andrzej Piwowarski
K011643 -
10.

90

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak Brak
11.

31

BANSCHI PKSP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
O: Józef Wielgosz
B: Józef Wielgosz
K028202 616009580086213
12.

85

BEAN ISH POL 2013 Klacz ciemnogniada/163 F: Puissance
M: Miss Mamba
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 42292767789221
13.

39

BONSAI WLKP POL 2013 Ogier gniada F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
O: Elżbieta Wrona
B: Elżbieta Wrona
K025690
14.

123

BORA WLKP POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
O: Kamil Głowacki
B: Marian Dolata
K013437 0076101743
15.

70

BRACONTI WLKP POL 2014 Ogier gniada/160 F: Contender Son
M: Brawura / Landos
O: Kacper Mróz
B: Piotr Wilczewski
K026063 616007660524414
16.

126

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
17.

78

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
18.

50

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
19.

32

CASCAYA OLD POL 2013 Klacz skarogniada/167 F: Calazio II
M: Isleen
O: Józef Wielgosz
B: Kay Woehling
K028203 DE 418180276813
20.

94

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Ilona Strzelczyk
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
21.

3

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel Winnicki
K017909 DE 421000045410
22.

79

CHACCLANDO OLD POL 2006 Wałach gniada/182 F: Chacco Blue
M: Petina / Landfriese I
O: Nina Kwiecińska
B: Lewitz
K012732 -
23.

136

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
24.

109

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
O: Jolanta Latowska-Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
25.

49

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
26.

57

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
27.

30

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
28.

1

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:144 F: Domingo
M: Dafne
O: Maciej Erd
B: Mieczysław Rafał Przedpełski
Brak 10401
29.

107

DAISY DREAM OLD POL 2013 Klacz siwa/172 F: Number One
M: Delicija
O: Katarzyna Bursztein
B: Mariusz Janiszek
brak brak
30.

26

DAKARIA K WLKP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Karbit
M: Delicja
O: Anna Szymańska
B: Krystian Kliś
Brak
31.

72

DAYLIGHT HANN POL 2015 Ogier siwa/168 F: Diacontinus
M: Uzupełnię
O: Bartosz Szewczyk
B: Uzupełnię
Brak Uzupełnię
32.

119

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
33.

24

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
O: Marianna Pracel
B: Holandia
K022196 528003000802888
34.

73

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
35.

116

DIEGO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/175 F: Corleolord
M: Daisy W / Don Gregory
O: Tomasz Patron
B: Józef Wielgosz
K028049
36.

121

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
K021731
37.

69

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
O: Emilia Tymczyszyn
B: Tokarski Jacek
K027509
38.

60

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
39.

117

DORIAN W SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/181 F: Lansjer L
M: Doxa
O: Tomasz Patron
B: Stanisław Wiegosz
94028467
40.

86

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/170 F: Arlem Andalou / Baloubet Du Rouet
M: Uriane De Cavilly /
O: Justyna Kopko
B: Louis Clerot
brak 250001 14548818R
41.

29

EMIR SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Palermo
M: Eko
O: Natasza Zarzycka
B: Danuta Trochym
K017345 616009580224707
42.

47

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
O: Magdalena Lipkowska
B: Nn
Brak 616 999 54 00049 09
43.

93

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
O: Ilona Strzelczyk
B: Danko Hodowla Roślin
Brak -
44.

102

EYLEEN MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/157 F: Berlin Bej
M: Era / Lubań
O: Weronika Worobik
B: Zespół Szkół Rolniczych Pszczela Wola
K028219 616006580357811
45.

48

FALCO SP POL 2004 Wałach gniada F: Loxley
M: Fanfara
O: Monika Karpińska
B: Nn
K015984
46.

67

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
K017816
47.

9

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
48.

133

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
K028025 04012115
49.

38

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
50.

129

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
51.

87

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
52.

110

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
53.

28

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
O: Wiktoria Kurzyp
B: -
K025760
54.

41

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
O: Inga Kloze
B: Stefan Rakoczy
K026145
55.

128

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
O: Ryszard Mordzelewski
B: Holandia
K027732 brak
56.

84

HESTIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Liberatto p
M: Harfa
O: Bogdan Chmielewski
B: Jak Kowalski
Brak Brak
57.

99

HESTIA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hesja / Liban
O: Dominik Jaworski
B: SK Nowielice
K027237 616009640025712
58.

115

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada/mk:156 F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Aleksander Łój
K026096 009580395108
59.

134

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
60.

25

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
61.

130

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
62.

112

IZIS WLKP POL 2008 Klacz siwa/162 F: Czumen K
M: Ilia
O: Aleksandra Chełmińska
B: Łukomski Wojciech
brak 007 61 01160 08
63.

27

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/173 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
64.

137

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Karmen
O: Ewelina Wójcicka
B: Monika Wołoszyn
K022183
65.

46

KANON MŁP POL 2006 Wałach ciemnogniada/- F: Pas
M: Karina
O: Ilona Bunkowska
B: Kamiński Kazimierz
K019527
66.

44

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
O: Olga Rzycka
B: Liga Breiksa
K027064 0000023411
67.

16

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
68.

122

LADY MŁP POL 2011 Klacz siwa F: Banknot
M: Larysa
O: Kinga Gorniak
B: Ryczek Henryk
brak
69.

68

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
70.

120

LAFAYETT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Fast and Furious
M: Lacrimosa
O: Ewelina Lasota
B: SK Kozienice
Brak
71.

36

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
72.

23

LANZAROTTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/- F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: Dirk En Thomas Mertens
K026062 056-002-W00298586
73.

106

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
O: Ewa Gac
B: Renata bula
Brak 009600014509
74.

45

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
O: Olga Rzycka
B: SIA 3 Vitolu Stalli
K027723 DE418182501612
75.

74

LOGGIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Tandem / Niferak
M: Logika / Denver
O: Olga Sempioł
B: Bogusław Stępkowski
K023817 POL007661123808
76.

111

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
77.

125

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
O: Ilona Strzelczyk
B: Piwowarski Krzysztof
Bark Bark
78.

81

ŁUNA PKSP POL 2008 Klacz skarogniada/165 F: Irak
M: Ł-lawa
O: Iwona Pawlak
B: Gaj Grzegorz
K017596
79.

55

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
80.

15

MARS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Monika Karpińska
B: Teodor Gronet
K019521
81.

100

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP BEL 2012 Wałach gniada/180 F: Nabab de Reve
M: Cindy S/Tenerife VDL
O: Weronika Minkiewicz
B: Sander i Stephanie Lenaers - Bollen
K027828 056-002-W00303294
82.

118

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
83.

91

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
K026191
84.

114

NASTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka / Askar
O: Arkadiusz Ziętek
B: SO Białka
K018672 -
85.

108

NEKTON SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Noble Nature
O: Chełmiński
B: Grabowski Mariusz7
Brak Brak
86.

98

NELLY SP POL 2015 Klacz kara/- F: Rammstein
M: Nanette
O: Karol Lipka
B: Agnieszka Babiarz-Grzesiuk
K028225 -
87.

104

NELSON SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
O: Michał Bartoszek
B: Andrzej Żejmo
K027677 616009610140712
88.

66

NORTON Niem.sport. POL 2013 Wałach siwa/170 F: Numero uno
M: Orinoko Plus S / Atylla
O: Premium sport horses
B: -
K023440 -
89.

101

NOUBA DES DAMES Z Zangersheide FRA 2012 Klacz gniada/170 F: Numero Uno
M: Rumba Des Dames/Adelfos
O: Ewa Ogonowska, Piotr Skoneczny
B: Francja
K028182 056015Z55747112
90.

37

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
K028127 616007600220214
91.

34

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
K020886 616009661404011
92.

14

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
93.

103

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
94.

96

RAMZES KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:- F: nn
M: nn
O: Piotr Lipiński, Ula Lipińska, Maja Lipińska, Jan Lipiński
B: Lipinski
brak
95.

43

RASTA ROCKETT TM NL EX ROYAL RUBY NL NRPS GER 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Rubiquil
M: Baccara
O: Kaja Sosnowska Karol Niemczuk
B: Comb. Schmitz & Heeren
K016252 60022232S
96.

88

RÓŻYCZKA SP POL 2015 Klacz kara/165 F: King Size / Rubin
M: Roxi / Skaner-A
O: Justyna Kopko
B: Piotr Dymek
K028338 616007660322415
97.

52

RUPIA R SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/170 F: City boy
M: Romana
O: Kołomańska Agnieszka
B: Źywiec
Brak
98.

97

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
99.

59

SAID Hucuł POL 2007 Wałach kara/kuc:142cm F: Paw
M: Sara
O: Justyna Śliwa
B: Olszak Sławomir
brak brak
100.

62

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
101.

35

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
102.

76

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
103.

89

SENQUEST SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/175 F: Qulester
M: Seniora
O: Agnieszka Kołomańska
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. Z o.o
brak 616009690063615
104.

77

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
105.

64

SHINJUKU Hanoverian POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
O: Mark Wheatley
B: Ilona Turowska
None None
106.

113

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Conus B
M: Safi
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
107.

75

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
O: Piotr Wiesse
B: P.Wiesse
K028132 -
108.

80

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: Fast and Furious
M: Suralina
O: Marta Jaczyńska
B: KJ Skarb Kozienice
K026577 616POL14008421T
109.

51

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: -
K023966 DE431319633809
110.

42

TORINO SP POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Acorino
M: Tercja-Toyota
O: Kaja Sosnowska
B: Janasz Jadwiga
K010424 11107
111.

56

TSIRA KWPN POL - Klacz kasztanowata/- F: Voltaire
M: Isra / Bergerac
O: Kamila Staros
B: Vanema H.Velthuis
K006745 POL014590032400
112.

124

VHS RAMOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bockman's Looping
M: Ramona
O: Volteo Horse Service Sp. z o.o.
B: Janusz Sęga
K021467 616 009 69 00420 12
113.

83

WIENIAWSKI SP POL 1999 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Jacek Zygmunt
B: -
Brak
114.

65

WIWIANA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Salomon
M: Witara
O: Łucja Majka
B: Mariusz Grabowski
K028201 616009640044515
115.

135

WOLVERINE AK SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Wenus
O: Marcin Banasik
B: Adam Kolanowski
Brak 616009610069114
116.

132

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
117.

131

ZAGOŃCZYK SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Zawiejka
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K026082 616 009 58 02809 13
118.

92

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
O: Sebastian Grzeszczyk
B: Gospodarstwo Rolne Mieczyslaw Czapka
K024963
Rider Club
Competition
Prize
Bąk Anastazja BPK (LUL)
150
SUM:
150.00
Broniatowska Anastazja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Bunkowska Wiktoria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
bon 500
Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
30
300
SUM:
330.00
Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
100
SUM:
100.00
Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
50
100
SUM:
150.00
Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
100
SUM:
100.00
Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
50
SUM:
50.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
bon 1700
SUM:
150.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
100
SUM:
100.00
Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
650
SUM:
650.00
Kopko Justyna JKS Olsza
200
200
SUM:
400.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
2000
575
200
300
SUM:
3075.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
450
SUM:
450.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
575
500
SUM:
1075.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
30
SUM:
30.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
300
150
SUM:
450.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
300
SUM:
300.00
Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
bon 500
Sosnowska Kaja Kielecki KJ
300
SUM:
300.00
Staros Kamila Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
100
SUM:
100.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
bon 1000
Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
450
SUM:
450.00
Wach Inga WKJ Lublin
50
bon 1300
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
BPK (LUL)
BORA (123)
2019-08-31
6
2019-08-31
1
150
Banasik Maja
BPK
2019-08-31
1
2019-08-31
19
2019-08-31
12
2019-09-01
1
2019-09-01
6
2019-09-01
19
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (104)
2019-08-31
37
2019-08-31
31
2019-09-01
16
2019-09-01
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (129)
2019-08-31
13
2019-08-31
10
Broniatowska Anastazja
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
QINGHAI V (103)
2019-08-31
4
50
2019-08-31
13
Bunkowska Wiktoria
Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
KANON (46)
2019-08-31
15
2019-08-31
2019-09-01
6
2019-09-01
5
bon 500
Chęcińska Julia
KJ Aldragho Józefosław
MARS (15)
2019-08-31
12
2019-09-01
1
2019-09-01
28
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
IZIS (112)
2019-08-31
36
2019-08-31
2019-08-31
7
2019-09-01
2019-09-01
19
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-08-31
16
2019-09-01
2019-09-01
37
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (80)
2019-08-31
10
2019-08-31
15
2019-08-31
19
2019-09-01
7
2019-09-01
38
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
2019-08-31
13
2019-09-01
18
ALMANZO (54)
2019-08-31
4
30
2019-08-31
2019-09-01
6
2019-09-01
28
MAGNUS (55)
2019-08-31
3
300
2019-09-01
7
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-08-31
18
2019-08-31
3
100
2019-09-01
10
2019-09-01
7
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (73)
2019-09-01
9
2019-09-01
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2019-08-31
9
2019-08-31
4
50
2019-09-01
3
100
2019-09-01
9
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2019-08-31
5
2019-08-31
6
2019-09-01
1
2019-09-01
2
100
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
6
2019-09-01
1
2019-09-01
11
2019-09-01
7
Gac Ewa
BPK
LATINO (106)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
9
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
2019-08-31
27
2019-08-31
2019-09-01
5
2019-09-01
4
50
SUPREME (51)
2019-08-31
24
2019-09-01
6
2019-09-01
Górniak Kinga
Sekcja Jeździecka Wylągi
LADY (122)
2019-09-01
1
2019-09-01
10
2019-09-01
5
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (25)
2019-08-31
7
2019-09-01
4
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
ZOJA (92)
2019-08-31
12
2019-08-31
NEKTON (108)
2019-08-31
3
2019-08-31
2019-09-01
4
2019-09-01
8
LOTUS-P (125)
2019-08-31
12
2019-08-31
12
2019-09-01
20
2019-09-01
9
2019-09-01
10
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOLITA BH (111)
2019-08-31
6
2019-09-01
1
150
2019-09-01
1
bon 1700
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
2019-08-31
6
2019-09-01
5
100
OLTEN (37)
2019-08-31
2019-08-31
28
2019-09-01
2019-09-01
24
Jaworska Julia
JKS Olsza
BEAN (85)
2019-08-31
7
2019-08-31
25
2019-09-01
17
2019-09-01
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
2019-08-31
19
2019-08-31
9
ZADYMKA (132)
2019-08-31
1
650
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-08-31
8
2019-08-31
2019-09-01
36
2019-09-01
20
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (41)
2019-08-31
10
2019-08-31
20
2019-09-01
13
Kołodziej Joanna
Equiclub Zamłyniec
BANSCHI (31)
2019-08-31
20
2019-08-31
14
2019-09-01
12
2019-09-01
23
CASCAYA (32)
2019-08-31
29
2019-08-31
41
2019-08-31
2019-09-01
13
2019-09-01
25
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2019-08-31
5
2019-08-31
26
2019-09-01
2019-09-01
39
Kołomańska Agnieszka
Kielecki KJ Maag
RUPIA R (52)
2019-08-31
2019-08-31
4
2019-09-01
11
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-08-31
12
2019-08-31
11
2019-09-01
19
2019-08-31
2
200
2019-08-31
3
200
2019-09-01
11
2019-08-31
32
2019-08-31
14
2019-09-01
2019-09-01
9
Kruk Łukasz
Kielecki Klub Jeździecki
2019-08-31
39
2019-08-31
2019-09-01
2019-09-01
34
Kryszkiewicz Rafał
KJ Aldragho Piaseczno
MARS (15)
2019-08-31
1
FALCO (48)
2019-08-31
17
2019-08-31
14
2019-09-01
18
2019-09-01
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-08-31
31
2019-08-31
29
2019-09-01
16
2019-09-01
35
SAMURAI (76)
2019-08-31
7
2019-08-31
6
2019-09-01
1
2000
2019-09-01
1
575
2019-08-31
2019-08-31
30
2019-09-01
16
2019-09-01
2
200
2019-08-31
16
2019-08-31
2
300
2019-09-01
10
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BONSAI (39)
2019-08-31
14
2019-08-31
4
2019-09-01
2
450
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (28)
2019-08-31
20
2019-08-31
22
2019-09-01
32
2019-09-01
22
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2019-08-31
17
2019-08-31
38
2019-09-01
14
2019-09-01
19
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-08-31
12
2019-08-31
8
2019-09-01
1
575
2019-08-31
5
2019-08-31
2
500
2019-09-01
1
Lipińska Maja
BPK
RAMZES (96)
2019-08-31
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (47)
2019-08-31
11
2019-08-31
23
2019-08-31
24
2019-09-01
13
2019-09-01
2
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (60)
2019-08-31
2
2019-08-31
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin SJ Wieża
HONDA (115)
2019-08-31
1
2019-08-31
13
2019-09-01
17
2019-09-01
21
2019-09-01
23
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
WIWIANA (65)
2019-08-31
2019-08-31
29
2019-09-01
2019-09-01
20
NORTON (66)
2019-08-31
10
2019-09-01
6
Matyjaśkiewicz Klaudia
WKJ Lublin / SJ Drwal
ŁUNA (81)
2019-08-31
1
2019-08-31
17
2019-09-01
14
2019-09-01
24
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (2)
2019-08-31
2019-08-31
22
2019-08-31
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
HESTIA (99)
2019-08-31
7
2019-08-31
8
2019-09-01
12
2019-09-01
8
2019-08-31
18
2019-09-01
7
2019-08-31
21
2019-08-31
15
2019-09-01
4
30
2019-09-01
11
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (27)
2019-08-31
35
2019-08-31
2
Missala Magdalena
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-09-01
5
2019-09-01
2019-09-01
23
Mróz Kacper
KJ Galop Kozienice
2019-08-31
19
2019-08-31
8
2019-09-01
30
2019-09-01
24
Nita Zofia
KJ Skarb Kozienice
ARSEN (82)
2019-08-31
2019-08-31
2019-09-01
2019-09-01
Nita Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-08-31
18
2019-08-31
1
2019-09-01
2019-09-01
2019-09-01
9
Nizielska Anna
BPK
HONEY (134)
2019-08-31
1
2019-08-31