Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA
Warka Farma Sielanka, 06 - 08.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:13:26
2019-09-06 13:54:16
Lena Oleszkiewicz QUALILAS
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:13:42
2019-09-06 13:52:50
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
198 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 20:46:12
2019-09-05 20:46:12
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 20:01:33
2019-09-05 20:01:33
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:59:55
2019-09-05 19:59:55
Jakub Kubiak BACO
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 14:00:01
2019-09-05 14:00:01
Nela Wawryniuk CAPRIOLE
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:50:19
2019-09-05 13:50:19
Aleksandra Madej DAMBIS-J
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 12:14:02
2019-09-05 12:14:02
Maja Oryga -Siwiak FLORIS T
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 12:12:16
2019-09-05 12:12:16
Aleksandra Madej GIORGIO W
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
190 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 18:58:50
2019-09-03 18:16:18
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 09:22:35
2019-09-03 17:37:46
Katarzyna Dobrowolska ŁAPÓWKA
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:50:57
2019-09-03 16:10:14
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:52:02
2019-09-03 11:36:57
Kinga Wójcicka KAMI
  • 1x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:51:56
2019-09-03 11:36:27
Karolina Papaj HESTIA
  • 1x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:24:28
2019-09-03 11:08:21
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:24:23
2019-09-03 11:08:03
Sebastian Grzeszczyk LOTUS-P
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:24:19
2019-09-03 11:07:33
Sebastian Grzeszczyk NEKTON
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:24:14
2019-09-03 11:03:28
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 15:37:41
2019-09-03 09:45:50
Antoni Strzałkowski INIESTA-P
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:37:48
2019-09-03 09:17:54
Alicja Sokołowska NANDO
  • 1x 25/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:39:35
2019-09-03 08:14:10
Antoni Borys NEFRYT
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:37:31
2019-09-03 07:59:26
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:37:26
2019-09-03 07:56:57
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 00:45:57
2019-09-02 23:27:58
Jakub Bielecki HEARTBREAKER
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 00:45:53
2019-09-02 23:27:20
Jakub Bielecki ANDALUZJA
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 00:45:49
2019-09-02 23:26:47
Jakub Bielecki SNIKERS
  • 2x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
171 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:53
2019-09-02 20:15:37
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
170 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:50
2019-09-02 20:01:03
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:45
2019-09-02 20:00:24
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:40
2019-09-02 19:57:07
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
167 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:35
2019-09-02 19:56:29
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:29
2019-09-02 19:33:37
Marcelina Wrona JANTAR
  • 2x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 25/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 21:31:17
2019-09-02 19:11:16
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/I półfinał - DZIECI I/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 11/II półfinał - DZIECI I/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 21/FINAŁ - DZIECI I/(110/115), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 16:18:37
2019-09-02 15:39:43
Olga Rzycka VABIO
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 16:18:33
2019-09-02 15:39:09
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 17:07:04
2019-09-02 13:40:24
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 16:18:19
2019-09-02 13:31:24
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:54:30
2019-09-02 11:18:41
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:23:50
2019-09-01 21:11:17
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:23:44
2019-09-01 20:25:18
Alicja Tropiło ORDA II
  • 2x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:23:39
2019-09-01 20:24:29
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:22:33
2019-09-01 17:53:08
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 2x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 25/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:22:18
2019-09-01 15:46:59
Oliwia Szczęsny ATRAKCJA
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:42:24
2019-09-01 12:59:53
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:35:30
2019-09-01 12:51:38
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 1x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 25/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:48
2019-09-01 12:50:06
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:41
2019-09-01 11:59:53
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 1x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:36
2019-09-01 11:42:31
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:48:30
2019-09-01 11:40:49
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 25/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:26
2019-09-01 11:00:05
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:19
2019-09-01 09:49:14
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:14
2019-09-01 09:48:49
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:21:06
2019-09-01 09:37:48
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:16
2019-09-01 09:36:25
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 12:07:52
2019-09-01 09:35:14
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:06
2019-08-31 23:41:58
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:02
2019-08-31 23:40:44
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:38:53
2019-08-31 22:36:31
Patrycja Matyjasik MONTE CHRISTO
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:46:32
2019-08-31 19:17:45
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:17:31
2019-08-31 17:53:42
Piotr Kalinowski KATNIS
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:46:22
2019-08-31 17:50:54
Oliwia Esz CHABER
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:51:52
2019-08-31 17:34:44
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:45:56
2019-08-31 15:53:54
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:45:51
2019-08-30 22:18:50
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:45:44
2019-08-30 22:18:26
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:45:39
2019-08-30 22:12:54
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:45:33
2019-08-30 22:12:11
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 20:45:28
2019-08-30 22:10:18
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:37:17
2019-08-30 18:01:50
Julia Smuk CARPE DIEM K
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:59
2019-08-30 18:01:12
Karolina Szaniawska HALOGEN
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:53
2019-08-30 18:00:28
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 4/I półfinał - DZIECI I/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 11/II półfinał - DZIECI I/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 21/FINAŁ - DZIECI I/(110/115), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:46
2019-08-30 17:58:50
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 10:36:54
2019-08-30 16:57:35
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 4/I półfinał - DZIECI I/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 11/II półfinał - DZIECI I/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 21/FINAŁ - DZIECI I/(110/115), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:34
2019-08-30 16:51:42
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:28
2019-08-30 13:57:27
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:23
2019-08-30 13:55:13
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:15
2019-08-30 13:14:56
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:11
2019-08-30 13:14:18
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:07
2019-08-30 13:13:46
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:00:03
2019-08-30 13:13:09
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 21:59:57
2019-08-30 11:51:09
Anna Lemańska WERMUT
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:40:27
2019-08-29 22:50:23
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:47:12
2019-08-29 22:38:47
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:46:47
2019-08-29 20:52:32
Zofia Steczowicz J'02 CHARLIE REGENT
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:09:37
2019-08-29 18:46:40
Piotr Kalinowski KEMBALL
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:09:30
2019-08-29 15:46:45
Jacek Dębowski LONDON
  • 2x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 25/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:09:26
2019-08-29 15:14:49
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:09:21
2019-08-29 15:14:20
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:09:16
2019-08-29 14:58:20
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 15/LL(70)/dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:09:10
2019-08-29 14:57:03
Zofia Stasiak COLETT PRINCESS 19
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:53
2019-08-29 00:45:55
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 09:21:33
2019-08-28 22:16:02
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:37
2019-08-28 22:04:35
Monika Rudy BABILONIA
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:31
2019-08-28 21:41:06
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:19
2019-08-28 21:40:42
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:11
2019-08-28 21:39:50
Antoni Tomaszewski CHACCO-LAUREN
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:06
2019-08-28 21:39:10
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:36:01
2019-08-28 21:37:10
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:35:55
2019-08-28 21:36:11
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:35:46
2019-08-28 21:33:39
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:35:39
2019-08-28 21:31:44
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:35:34
2019-08-28 21:30:22
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:43:23
2019-08-28 17:46:36
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:43:16
2019-08-28 15:53:28
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:43:07
2019-08-28 15:16:37
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:25:15
2019-08-28 14:52:16
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:42:47
2019-08-28 13:05:35
Bartosz Janiszek LANDGRAF II
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:42:39
2019-08-28 13:05:13
Bartosz Janiszek LUNATIC
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:22:57
2019-08-28 09:56:54
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 14:22:51
2019-08-28 09:54:43
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:36:08
2019-08-27 21:54:43
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:35:29
2019-08-27 21:41:15
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:52:36
2019-08-27 02:15:00
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:52:32
2019-08-27 01:04:35
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:52:27
2019-08-27 01:04:10
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 23:43:30
2019-08-26 23:14:44
Janina Burchard LIBRETTO
  • 2x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 2x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 2x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:40:26
2019-08-26 20:14:39
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:40:22
2019-08-26 20:02:08
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:40:12
2019-08-26 20:01:16
Julia Kapel NEMIROFF
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:45:04
2019-08-26 18:12:34
Weronika Znosko LARISSA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:40:02
2019-08-26 18:10:40
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 22:39:57
2019-08-26 17:26:43
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:59
2019-08-26 13:34:53
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:56
2019-08-26 13:30:11
Karolina Kłos ASSANI
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:51
2019-08-26 13:08:11
Anna Pawłowska EUFORIA PW
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:47
2019-08-26 13:07:25
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 15:52:19
2019-08-26 13:06:15
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:40
2019-08-26 13:05:35
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:20:56
2019-08-26 12:44:16
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:19:32
2019-08-26 11:57:41
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:17
2019-08-26 11:11:36
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 10:28:41
2019-08-26 10:56:29
Maria Gonciarek ALPENLERCHE
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:09
2019-08-26 10:45:46
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:05
2019-08-26 10:26:00
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:46:01
2019-08-26 09:37:45
Ireneusz Pankiewicz J'ADORE
  • 2x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:57
2019-08-26 09:36:51
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 2x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 14:45:53
2019-08-26 07:04:58
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:16:12
2019-08-25 21:34:20
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:24:18
2019-08-25 21:33:57
Emilia Kulisiewicz DAN II
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:16:03
2019-08-25 21:00:06
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:15:57
2019-08-25 20:58:13
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:15:53
2019-08-25 19:19:15
Katarzyna Dobrowolska P’ QUATRO
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:03:38
2019-08-25 12:01:22
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 01:22:26
2019-08-25 01:04:01
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:03:16
2019-08-24 21:23:54
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:53
2019-08-24 17:56:00
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:49
2019-08-24 15:42:13
Gloria Kiwale SILVANA
  • 2x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:44
2019-08-24 15:40:49
Małgorzata Graczyk OMENA
  • 2x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:31
2019-08-24 15:40:15
Jacek Gałkowski JACK DANIELS S
  • 1x 16/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 17/LL(90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 26/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 27/LL(90)/zwykły Art. 238.2.1 - TOWARZYSKI
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:22
2019-08-24 15:38:20
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:06
2019-08-24 10:48:56
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:35:01
2019-08-24 10:39:15
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:57
2019-08-24 10:38:15
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 1/I półfinał - DZIECI II/(90 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 8/II półfinał - DZIECI II/(100 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 18/FINAŁ - DZIECI II/(100/105), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:50
2019-08-24 10:35:52
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:45
2019-08-24 10:35:05
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:40
2019-08-24 10:34:17
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:35
2019-08-24 10:33:13
Maria Suskiewicz WENUS
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:58:02
2019-08-24 10:32:25
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/I półfinał - DZIECI I/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 11/II półfinał - DZIECI I/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 21/FINAŁ - DZIECI I/(110/115), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:22
2019-08-24 10:30:08
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 18:34:16
2019-08-24 10:29:07
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:14:35
2019-08-23 20:20:56
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 21:41:48
2019-08-23 17:39:58
Joanna Tłuszcz PRINCE REBELLE
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:14:22
2019-08-23 17:39:31
Joanna Tłuszcz FIGARO
  • 1x 7/I półfinał - SENIORZY/(120 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 14/II półfinał - SENIORZY/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 24/FINAŁ - SENIORZY/(130/135), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:14:18
2019-08-23 15:19:47
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 21:25:26
2019-08-23 15:15:31
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:14:07
2019-08-23 15:14:57
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:14:03
2019-08-23 15:13:35
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:13:59
2019-08-23 15:11:39
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 2/I półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 9/II półfinał - JUNIOR MŁ.- DK/(105 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 19/FINAŁ - JUNIOR MŁ.- DK/(105/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. 9 (WOM)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:13:51
2019-08-23 15:02:30
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:47:36
2019-08-23 15:00:31
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 6/I półfinał - MŁ.JEŹDŹCY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 13/II półfinał - MŁ. JEŹDŹCY/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23/FINAŁ - MŁ.JEŹDŹCY/(120/125), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:13:37
2019-08-23 14:58:38
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:13:29
2019-08-23 13:51:33
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/I półfinał - JUNIORZY/(110 cm) dokładności Art. 238.1.1 (WOM)
  • 1x 12/II półfinał - JUNIORZY/(115 cm), zwykły Art. 238.2.1 (WOM)
  • 1x 22/FINAŁ - JUNIORZY/(115/120), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3. (WOM)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 09:33:04
2019-08-23 13:34:59
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 3/I półfinał - III LIC./(100 cm) dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 10/II półfinał - III LIC./(105 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ - III LIC./(110/110), dwunawrotowy art.273.2.1.3.3.
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
2. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
3. Bielecki Jakub BPK
S
brak
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
5. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
brak
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
7. Borys Antoni BPK (MAZ)
2002 (J.)
O051774
8. Borys Julia BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O038822
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
10. Broniatowska Anastazja KU AZS Politechniki Warszawskiej
1999 (MJ.)
O009485
10092457
11. Burchard Janina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O043877
12. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O052249
13. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
14. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
15. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
16. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
17. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
18. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
19. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
20. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
21. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
22. Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
2005 (JM.)
brak
23. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
25. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
26. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
27. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
28. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
29. Gonciarek Maria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
30. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
31. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
32. Graczyk Małgorzata KS AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
brak
33. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
34. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
35. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
36. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
37. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
38. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
39. Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
1999 (MJ.)
O021853
40. Janiszewska Magdalena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O047690
41. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O044134
42. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
43. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
44. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
45. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
46. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
47. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
48. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
49. Kiwale Gloria KS AZS AWF Warszawa
S
brak
50. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski KJ
2004 (JM.)
O039324
51. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
52. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
53. Kłęk Jakub St. J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
54. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
55. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
56. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
57. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
58. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
59. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
60. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
61. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
brak
62. Kulisiewicz Emilia KJ Wiktorowo
2006 (JM.)
O047603
63. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
64. Kuszewska Julia BPK (MAZ)
2008 (Mł.)
Brak
65. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (MJ.)
O034175
66. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
67. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
68. Madej Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O008378
69. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
70. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O046279
71. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
72. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
73. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
74. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
75. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
76. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
77. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
78. Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
79. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
80. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
81. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
82. Oryga -Siwiak Maja BPK (MAZ)
2003 (J.)
O042186
83. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
84. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
85. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
86. Papaj Karolina Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
S
O020850
87. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
88. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
89. Pawłowska Anna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O049653
90. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
91. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
92. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
93. Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
94. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
95. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
96. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
97. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
98. Roszczyk Maja BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O047408
99. Rudy Monika Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O022452
100. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
101. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
102. Sokołowska Alicja Stajnia Safari
2004 (JM.)
brak
103. Stasiak Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
104. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
105. Steczowicz J'02 Zofia SSKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
106. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
107. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
108. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
109. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
110. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (J.)
O034385
111. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
112. Szczęsny Oliwia KJ Stowarzyszenie Manor House Dziedzictwo
2003 (J.)
Brak
113. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
114. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
115. Tłuszcz Joanna KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
S
O002288
116. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
117. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
118. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
119. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (J.)
O031302
120. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
121. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
122. Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
2003 (J.)
O042191
123. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2018 (Mł.)
O043883
124. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (JM.)
Brak
125. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
126. Wrona Marcelina Stowarzyszenie KJ Manor House Dziedzictwo
S
1536/16 B(w) C(w)
127. Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O043937
128. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
129. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
130. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
131. Zielińska Anna Polski Polo Klub
2000 (MJ.)
O032054
132. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
133. Znosko Weronika Polski Polo Klub
2001 (J.)
O028774
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

35

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

39

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
O: Stachnik Robert
B: Stachnik Robert
K023403 brak
3.

173

AL CAPONE SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Amazing Grace
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026735 616009661386414
4.

71

ALPENLERCHE OLD POL 2004 Klacz gniada/- F: Albatros / Acord II
M: Amelie / Landor S
O: Zuzanna Kobierska
B: Wulff Wiebke
K010704 DE418180083005
5.

177

ANDALUZJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz gniada/// F: Guinness
M: Aluzja
O: Anna Pyziak
B: //
brak //
6.

41

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K024224 brak
7.

79

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt
M: Azalia
O: Mikiland sp. z o.o.
B: Aleksander Łój
K026310
8.

187

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak Brak
9.

159

ATRAKCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/186 F: Alcatraz
M: Altaja
O: Szczęsny Anna
B: Walewska Patrycja
Brak Brak
10.

109

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Bischof L
M: Brendy
O: Monika Rudy
B: Iwona Szymczyk-Wrońska
K019544 616009580503811
11.

197

BACO KWPN 2006 kasztanowata F: Tangelo van du Zuuthoeve
M: Lababe van Hamme / Nabab de Re
O:
B:
12.

204

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O:
B:
K026277 5280030607377
13.

147

BAD BOY SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
14.

50

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
15.

100

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
16.

126

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
17.

148

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
18.

33

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
19.

54

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
20.

158

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
K028155 616 009 61 00786 14
21.

104

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
22.

150

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
23.

127

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
24.

196

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Candivolo
M: Gazelle
O: Izabella Rutkowska
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
25.

34

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
O: Julia Poschauko
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023534 616009510253013
26.

179

CARPE DIEM K Holsztyn POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Catolido
M: Idylle I
O: Michał Siejek
B: Heiko Kaeding
brak DE421000231411
27.

156

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
28.

190

CASSINA ROYALE Holsztyńska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
O: -
B: -
K021157 DE421000138510
29.

140

CHABER WLKP POL 1998 Wałach F: Kesar
M: Chrawpka
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
brak
30.

106

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertini
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859 DE433331641010
31.

184

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
32.

118

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Dżahar
M: Czakra
O: Monika Steczowicz
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
33.

70

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
O: Krzysztof Madej
B: NIemcy
K025419
34.

107

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
O: Mark de Raad
B: Agata Zawada
brak 616009661355214
35.

86

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
36.

90

CLANET HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada/- F: Clinton I / Carolus I
M: New Origin / Contender
O: Beata Kłęk
B: Małgorzata Siergiej
K016736 DE421000402909
37.

72

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
38.

61

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
39.

112

COLETT PRINCESS 19 PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Colett 18
O: Tomasz Stasiak
B: A.Zawada
K026605 616009661355014
40.

76

CORAZON 58 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
O: Maciej Chwaliński
B: /
K023077 DE421000596110
41.

88

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
42.

193

DAMBIS-J SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Dambarta / Miami Prince
O: Grażyna Madej
B: Grzegorz Jasiczek
K010992 616009670032504
43.

64

DAN II SP POL 2003 Ogier kasztanowata/- F: Luron
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K008620 POL 009 66 08668 03
44.

105

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B: -
K016425 528003000812206
45.

153

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
46.

4

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Wallenberg
M: Zinca
O: Marianna Pracel
B: Holandia
K022196 528003000802888
47.

201

DERBY DE BREKKA Selle Francais FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Francja
K028257 13415968A
48.

125

DETROIT CL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Lantessa / Cantus
O: Piotr Kaliciński
B:
K018317 528003000811851 104OY04
49.

32

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
O: Florczak
B: KJ Alexander
K011520 11593 POL009580228105
50.

37

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
51.

14

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
52.

75

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
53.

93

DON CARLON AES POL 2012 Wałach gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K025634
54.

151

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K012792 POL999660497003
55.

89

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027052 B0110062S
56.

92

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
57.

129

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
58.

123

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
59.

25

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
60.

60

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
61.

77

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
62.

161

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
O: Jakub Tropiło
B: SK Moszna
K014898 12374
63.

78

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
64.

124

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
65.

133

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
66.

157

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
O: Tadeusz Boćkowski
B: Sawa Anna
K016234 12153
67.

42

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
O: Jarosław Tłuszcz
B:
K011042 POL009670048206 103FS52
68.

67

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
69.

194

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
O: Anna Siwiak
B:
K023846 10368E
70.

65

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
71.

172

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622 528003201110003
72.

58

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
O: Marta von Mauberg
B: M. Maat, A.Swanborn
K027225 528003201109120
73.

145

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
74.

195

GIORGIO W OLD DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Ola-Ola / Giorgio
O: Karolina Szereda
B: Niemcy
K008736
75.

99

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
76.

132

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
77.

130

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
78.

63

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
79.

119

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
80.

178

HEARTBREAKER Typ Szlachetny POL 2015 Wałach skarogniada/160 F: Guinness
M: Havana
O: Anna Pyziak
B: -
brak -
81.

111

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
82.

188

HESTIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Liberatto p
M: Harfa
O: Bogdan Chmielewski
B: Fabisch Franciszek
Brak Brak
83.

95

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
O: Iwona Kuszewska
B: Bartłomiej Talaga
Brak 616 009 57 01844 12
84.

138

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
85.

136

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
86.

28

INIESTA-P SP POL 2015 Klacz kasztanowata/173 F: VULKAN L
M: ILIADA / LANDOS
O: MARTA FISIAK
B: WITOLD POLOWCZYK
K028135 616007610147115
87.

146

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
88.

51

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
89.

166

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
O: Natalia Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818 528003201306579
90.

149

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
91.

68

J'ADORE BWP POL 2009 Wałach siwa/170 F: CICERO
M: BOULONKA
O: REDLINE S.C.
B: KURT LAEMONT
K028254 056002W00293568
92.

55

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K027797
93.

170

JANTAR Małopolak POL 2012 Wałach tarantowata/mk:156 F: Ganges
M: Jamajka
O: Manor House Sp. z o.o.
B: Borkowska Zofia
brak 616006660205312
94.

154

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
O: Michał Siejek
B: D. Kajuiter
brak brak
95.

189

KAMI SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Karmen
O: Mariusz Wójcicki
B: Wołoszyn Monika
brak
96.

141

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa/- F: Vandamme
M: Karbana / Carbano
O: -
B: -
K021936 -
97.

117

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball/Kimball
M: Karbana/Carbano
O: Piotr Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K010603
98.

15

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
O: Anna Czajkowska
B: Aleksandra Klamecka
K018124 616009680111609
99.

62

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
O: Dorota Miedziocha
B: Małgorzata & Tomasz Sergiej
K020919 -
100.

17

LANDGRAF II HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Lasino
M: Obira
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
K018688
101.

83

LARISSA WLKP POL 2011 Mare darkbay/177 F: Harpun/Askar
M: Lakota/Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicx
K021607 616007660719011
102.

135

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204
103.

180

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
104.

171

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
O: Piotr Strzałkowski
B: -
K011126 DE433331593907
105.

18

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: WisL
K019317 616 007 61 02387 09
106.

87

LIBRETTO WLKP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik/ Equador
M: Luśnia/ Toast
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
K027268
107.

31

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
108.

114

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
109.

163

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
O: Edyta Mikołajczyk
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
110.

181

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: DAriusz Juszczak
K028154 616009610086614
111.

38

LOGOS GR. E SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
112.

30

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
113.

186

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
O: Ilona Strzelczyk
B: Piwowarski Krzysztof
Bark Bark
114.

16

LUNATIC HOL. POL 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Lightning
M: Norga
O: Mariusz Janiszek
B: Martensen Hark
K014144
115.

192

ŁAPÓWKA typ pogrubiony 2003 klacz F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Kamoń
116.

203

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
117.

101

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
118.

115

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vandamme / Guidam
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
119.

113

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
120.

199

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
121.

144

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
122.

142

N-COMPOSTELLA MVH Z ZANG POL 2012 Klacz gniada F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Ida Utopia / Aram
O: Tomasz Zieliński
B: Meiden Laren Van Haarman
K024315 056015Z55768812
123.

183

NANDO Typ Szl. POL 2010 Wałach gniada F: Emmen /
M: Nastazja /
O: Edyta Kowalska
B: Zenon Czech
K022037 616999590165810
124.

182

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
125.

185

NEKTON SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Noble Nature
O: Chełmiński
B: Grabowski Mariusz7
Brak Brak
126.

84

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Jacek Kapel
B: Barbara Mierzwińska
K018932 616009670114110
127.

131

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
128.

108

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
O: Iwona Kotyra
B: Tomasz Misiowiec
K026266 616POL12007806T
129.

97

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 POL009540098606
130.

29

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B: -
K024581 056002W00304507
131.

66

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
132.

44

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
133.

56

OMENA SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Calderon
M: Obligacja
O: Maciej Graczyk
B: Henryk Malinowski
K013242 POL 009 61 01442 07
134.

52

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
K027066
135.

162

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
O: Jakub Tropiło
B: Wojciech Górnicki
K018118
136.

160

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
O: Zuzanna Chwalińska
B: Wojciech Majewski
Brak /
137.

174

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Kannan
M: Odeur-M
O: Strzałkowski
B: Strzałkowski
K026734 616009661386214
138.

1

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
O: Krzysztof Kołodziejek
B: Anna Łuczak
K020886 616009661404011
139.

134

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL013530225808
140.

81

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
141.

43

PRINCE REBELLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/111 F: Pauillac
M: -
O: Joanna Tłuszcz
B: -
K026545 -
142.

45

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
143.

96

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
O: Waldemar Mróz
B: Varver Jeroen H.W
K018809 DE421000524310
144.

139

QINGHAI V DV AFG 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
145.

200

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
O: Luiza Oleszkiewicz
B: IRLANDIA
K028256 372414005510112
146.

59

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
O: Paulina Sypuła
B: Adam Sosnowski
K019085 DE433331687309
147.

48

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
148.

198

QUILIBET KWPN 2006 WAŁACH kasztanowata F: Quinar
M: Lababe van Hamme / Nabab de Re
O:
B:
149.

205

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
150.

137

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
151.

40

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
152.

103

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
153.

80

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
154.

155

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
155.

57

SILVANA LIT LTU 2004 Klacz kara F: Sedans /
M: Galana /
O:
B:
brak
156.

169

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: -
K015692 616009540093107
157.

176

SNIKERS Koń Mały POL 2015 Wałach gniada/mk:// F: Faraon
M: Satyna
O: Anna Pyziak
B: //
brak brak
158.

69

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
159.

46

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
O: Mariusz Piskorski
B: SK Kunowo
K026013 DE431318307314
160.

128

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: -
K023966 DE431319633809
161.

110

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
162.

120

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
163.

82

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
164.

49

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
O: Aniela Wesołowska
B: G.A> Kubiak
K018661
165.

85

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
166.

152

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
167.

74

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
O: Karolina Osiewicz
B: Henryk Dudek
K028128 -
168.

47

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
O: Jan Ratajczak
B: Asztenborski Edward
K028126
169.

122

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
K020317 616007610018611
170.

53

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
O: Anna Ząbek
B: Żubka Magdalena
K 020641 616007520031511
Rider Club
Competition
Prize
Borys Julia BPK (MAZ)
200
SUM:
200.00
Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
250
SUM:
250.00
Broniatowska Anastazja KU AZS Politechniki Warszawskiej
300
SUM:
300.00
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
350
SUM:
350.00
Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
250
SUM:
250.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
450
SUM:
450.00
Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
750
SUM:
750.00
Janiszek Bartosz Sekcja Jeździecka Mar-Rom Wałsnów
900
SUM:
900.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
900
SUM:
900.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
1800
SUM:
1800.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
250
200
SUM:
450.00
Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
500
SUM:
500.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
350
SUM:
350.00
Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
100
100
SUM:
200.00
Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
350
250
SUM:
600.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
500
SUM:
500.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
200
SUM:
200.00
Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
350
SUM:
350.00
Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska
100
SUM:
100.00
Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
200
SUM:
200.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
100
SUM:
100.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
350
SUM:
350.00
Tłuszcz Joanna KJ Stow. Manor House Dziedzictwo
3000
SUM:
3000.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
500
SUM:
500.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
650
SUM:
650.00
Wawryniuk Nela KJ Sielanka Warka
750
SUM:
750.00
Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (134)
2019-09-07
1
2019-09-06
6
2019-09-08
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (145)
2019-09-07
21
2019-09-06
22
Bielecki Jakub
BPK
SNIKERS (176)
2019-09-07
1
2019-09-07
ANDALUZJA (177)
2019-09-07
2019-09-07
19
2019-09-08
4
2019-09-08
3
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-09-07
17
2019-09-07
31
2019-09-07
32
R-MEFISTO (137)
2019-09-07
33
2019-09-07
29
Boćkowska Nadia
BPK
FAZA AS (157)
2019-09-07
1
2019-09-07
16
2019-09-08
8
2019-09-08
6
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
CASALLINA (156)
2019-09-06
1
2019-09-07
8
2019-09-08
1
LEMA-WM (180)
2019-09-06
1
2019-09-07
10
2019-09-08
10
Borys Antoni
BPK (MAZ)
NEFRYT (182)
2019-09-07
30
2019-09-07
16
Borys Julia
BPK (MAZ)
ENDEMIT (60)
2019-09-07
4
2019-09-06
6
2019-09-08
3
200
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (75)
2019-09-06
1
2019-09-07
10
2019-09-08
4
250
Broniatowska Anastazja
KU AZS Politechniki Warszawskiej
QINGHAI V (139)
2019-09-06
1
2019-09-07
10
2019-09-08
4
300
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-09-06
1
2019-09-07
15
2019-09-08
8
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (101)
2019-09-07
28
2019-09-07