Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 23:32:08
2019-10-04 22:01:50
Kinga Ziętek TOLA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:18:18
2019-10-04 18:08:11
Natalia Kapciak MODENA
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:16:33
2019-10-04 16:58:22
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:15:30
2019-10-04 16:58:02
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 19:14:26
2019-10-04 12:48:21
Wiktoria Fiuk GAMA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 14:05:28
2019-10-04 12:41:55
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 18:46:59
2019-10-03 17:49:37
Anna Nizielska HONEY
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 18:46:54
2019-10-03 17:48:49
Maja Banasik WOLVERINE AK
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 18:46:47
2019-10-03 11:57:38
Ewa Gac LATINO
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:54:42
2019-10-03 10:48:16
Magdalena Procyszyn HALANDINA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:46:01
2019-10-03 09:24:26
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 00:14:54
2019-10-02 23:28:58
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 00:14:44
2019-10-02 22:58:50
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:48:52
2019-10-02 19:26:31
Wiktoria Włoszczak MODENA
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:30:58
2019-10-02 19:25:12
Oliwia Stępień J'02 COUNTRY G
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 00:14:26
2019-10-02 19:23:45
Natalia Kapciak PIONIER
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:00:49
2019-10-02 10:14:22
Olga Pawłowska VENTURA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:37:39
2019-10-02 07:31:22
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:37:34
2019-10-02 07:30:59
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:37:29
2019-10-02 07:21:11
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:27:57
2019-10-01 23:03:10
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:26:22
2019-10-01 23:02:41
Mateusz Chojnowski JASMON
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:45:02
2019-10-01 21:17:03
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:57:21
2019-10-01 21:08:38
Kamila Bączek SERPENTYNA
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:32:57
2019-10-01 20:24:01
Iga Krawczyk BONNIEUX
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:44:38
2019-10-01 19:58:58
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:44:34
2019-10-01 19:58:29
Ewa Sekuła AMIRA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 21:44:31
2019-10-01 15:31:36
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:35:12
2019-10-01 15:25:54
Paulina Kalinowska HARLEJ W
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:50:16
2019-10-01 13:09:34
Anna Szymańska DAKARIA K
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:30
2019-10-01 12:40:35
Izabela Janusz JASPIS
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:25
2019-10-01 11:56:25
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:19
2019-10-01 11:55:43
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:15
2019-10-01 11:54:44
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:12
2019-10-01 11:54:13
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:08
2019-10-01 11:53:37
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 14:16:04
2019-10-01 11:52:53
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:41:27
2019-10-01 08:41:27
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 12:20:52
2019-09-30 21:20:17
Dominik Jaworski VELYS
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:04:18
2019-09-30 18:31:37
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:04:13
2019-09-30 16:59:05
Nadia Chełmińska LORENCJA
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:30:32
2019-09-30 16:37:53
Szymon Weremczuk GROM
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 17:30:13
2019-09-30 14:01:04
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:43:56
2019-09-30 13:39:01
Maja Łukasik P'CONTIFAX
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 12/licencyjny/z oceną stylu jeźdźca - LICENCYJNY
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:52:56
2019-09-30 13:15:26
Oliwia Szczęsny ATRAKCJA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:51:29
2019-09-30 13:12:46
Lena Martyka MAHOMET
  • 2x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:56:08
2019-09-30 12:44:37
Weronika Chaberska POLANKA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:29:35
2019-09-30 11:44:35
Kinga Wójcicka PINE
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:29:29
2019-09-30 11:06:43
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 12:29:26
2019-09-30 11:06:25
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 09:55:22
2019-09-29 22:15:25
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:51:18
2019-09-29 19:15:54
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:51:13
2019-09-29 19:14:18
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:51:09
2019-09-29 19:13:27
Dawid Kubiak MADRYT
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:50:52
2019-09-29 15:19:25
Artur Kufel ELANO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:50:47
2019-09-29 15:11:11
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:50:30
2019-09-29 12:25:05
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:49:56
2019-09-29 10:35:39
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:49:50
2019-09-29 10:33:39
Jacek Smolarczyk LAFAYETT
  • 2x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:49:42
2019-09-29 10:30:22
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 2x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:32:26
2019-09-28 16:05:32
Magdalena Wasilewska MONELLO
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:32:18
2019-09-28 16:05:06
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:32:11
2019-09-28 16:04:21
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:32:04
2019-09-28 16:03:42
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:32:01
2019-09-28 16:03:07
Ilona Strzelczyk EPILOG
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:36:11
2019-09-28 16:02:09
Sebastian Grzeszczyk LOTUS-P
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:31:53
2019-09-28 16:00:52
Sebastian Grzeszczyk CORLEONE Z
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 20:38:40
2019-09-28 16:00:24
Sebastian Grzeszczyk NEKTON
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:31:46
2019-09-28 10:25:09
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:31:43
2019-09-28 10:24:45
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 16:31:39
2019-09-28 10:24:19
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 7/C/(130cm), zwykły Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:01:28
2019-09-27 21:12:24
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 19:54:37
2019-09-27 20:46:01
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:42:40
2019-09-27 18:29:18
Karolina Radziejewska GALAXIA
  • 2x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 8/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 15:29:30
2019-09-27 15:28:09
Sylwia Początek ALABAMA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:58:40
2019-09-26 20:14:05
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:58:31
2019-09-26 11:01:07
Inga Ozimkiewicz CAPRICE
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:50:34
2019-09-26 06:38:49
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:50:30
2019-09-25 23:46:04
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 1/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - TOWARZYSKI
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 9/LL (80)/(80 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:31:47
2019-09-25 20:06:32
Małgorzata Wisowska ARTEMIDA
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 10/LL (90)/(90 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:31:44
2019-09-25 09:14:41
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:00:09
2019-09-24 20:33:03
Artur Kufel CEDRIC
  • 1x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:00:05
2019-09-24 20:23:24
Artur Kufel NET
  • 1x 2/LL(80)/(80 cm), z trafieniem w normę czasu /Zał. S1 reg.B - TOWARZYSKI
  • 1x 3/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - TOWARZYSKI
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:00:01
2019-09-24 20:22:48
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 6/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:28:01
2019-09-21 10:20:23
Joanna Kołodziej CASCAYA
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:27:56
2019-09-21 10:20:02
Joanna Kołodziej BANSCHI
  • 2x 4/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 11/L/(100 cm), dwufazowy Art. 274.5.3
  • 1x 13/P/(110 cm), o wzrastającym stopniu trudnośći Art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bączek Kamila WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O025859
2. Banasik Maja BPK
2004 (JM.)
brak
3. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
O056635
4. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
5. Chaberska Weronika WKJ Lublin / SJ Fidelius
2000 (MJ.)
O053552
6. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (Mł.)
brak
7. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
8. Ciba Gloria KJ Aromer Józefin
S
O032308
10115300
9. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
10. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
11. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
12. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
13. Gac Ewa BPK
S
Brak
14. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
15. Gruszka Gabriela Kraina Koni Bałtów
2003 (J.)
brak
16. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023808
17. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
18. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
19. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
20. Kapciak Natalia CKJ Jamka
2003 (J.)
brak
21. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
22. Kołodziej Joanna Equiclub Zamłyniec
S
O028850
23. Krawczyk Iga WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2003 (J.)
O049981
24. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
25. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
26. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
27. Łukasik Maja BPK (LUL)
2005 (JM.)
O050851
28. Martyka Lena KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2004 (JM.)
brak
29. Michalski Maciej KJ Aromer Józefin
1999 (MJ.)
O026431
30. Nizielska Anna BPK
S
Brak
31. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
32. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
33. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
S
Brak
34. Pawłowska Olga BPK
2006 (JM.)
O055510
LZRWZJ/6952/19
35. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
O031785
36. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
37. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
38. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
39. Radziejewska Karolina WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
S
brak
40. Rojek Agnieszka KJ Skarb Kozienice
S
O055566
41. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
42. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
43. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
44. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
45. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
46. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
47. Stępień J'02 Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
48. Strzelczyk Ilona KJ Skarb Kozienice
S
Brak
49. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
50. Szczęsny Oliwia KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2003 (J.)
brak
51. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
52. Szymańska Anna KJ Stowarzyszenie Manor House Dziedzictwo
S
Brak
53. Szypiło Julia KJ Aleksander Elizówka
2002 (J.)
O049555
54. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
55. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
56. Wisowska Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O041699
brak
57. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (JM.)
Brak
58. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
59. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

57

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
O: Zofia Tkaczyk
B: Boehm Karl
K009845 431312318603
3.

20

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
O: Ewa Brzozowska
B: Radosław Nowicki
K027728 -
4.

11

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
5.

84

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
6.

55

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
K025221
7.

68

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
K026893 6160090468414
8.

19

ARENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Artemida
O: Damian Gruszka
B: Andrzej Piwowarski
brak 616009550066511
9.

15

ARTEMIDA MŁP POL 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Drop
M: Arizona / Rahman
O: Monika Niedziela
B: Andrzej Piwowarski
K011643 -
10.

32

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak Brak
11.

50

ATRAKCJA PKSP POL 2006 Klacz gniada/177 F: Alcatraz
M: Altaja
O: Szczęsny Anna
B: Walewska Patrycja
brak 616009640071606
12.

9

BANSCHI PKSP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
O: Józef Wielgosz
B: Józef Wielgosz
K028202 616009580086213
13.

14

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
K023669
14.

70

BONNIEUX BWP BEL 2001 Wałach gniada/165 F: Carbionnieux Van De Helle
M: Violla / Ahorn Z
O: Agnieszka Krawczyk
B: Paesen Martin
K028489 038435
15.

58

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
K028155 616 009 61 00786 14
16.

37

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473 -
17.

25

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
18.

18

CAPRICE SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/162 F: Love Affair
M: Cher
O: Inga Ozimkiewicz
B: Mariusz Stojański
Brak
19.

62

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
20.

10

CASCAYA OLD POL 2013 Klacz skarogniada/167 F: Calazio II
M: Isleen
O: Józef Wielgosz
B: Kay Woehling
K028203 DE 418180276813
21.

31

CASSIO HOL GER 2005 Wałach gniada F: Cassiano / Cassini I
M: Panka / Calando I
O: Ilona Strzelczyk
B:
K010067 DE421000403205 103GF81
22.

13

CEDRIC SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868 A0018179S
23.

30

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
24.

16

CHOCOLATTI Reinisches POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
O: Marek Szewczyk
B: Niemcy
K028479 DE443430709513 DE443430709513
25.

43

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
26.

3

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
27.

27

CORLEONE Z SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Marino
M: Celestyna
O: Karolina Musiał
B: .....
Brak Brak
28.

80

COUNTRY G HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: Caruso Gut
M: Harka / 321 Verdenas
O: Piotr Stępień
B: Gutkauskas
K028485 LTU005170010004 276020000410324
29.

65

DAKARIA K WLKP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Karbit
M: Delicja
O: Anna Szymańska
B: Krystian Kliś
Brak
30.

34

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
31.

39

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
32.

29

EPILOG WLKP POL 2013 Wałach tarantowata/173 F: Tabasko
M: Egeria
O: Ilona Strzelczyk
B: Danko Hodowla Roślin
Brak -
33.

61

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
O: Tadeusz Boćkowski
B: Sawa Anna
K016234 12153
34.

75

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty / Able Albert
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
K028025 04012115
35.

21

GALAXIA SP POL 2015 Klacz gniada/172 F: Karbit
M: Georgia B
O: Karolina Radziejewska
B: Charyton Józef
brak 616009520034815
36.

60

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
37.

53

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
O: Wiktoria Kurzyp
B: -
K025760
38.

85

HALANDINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Landino
M: Halama
O: Magdalena Procyszyn
B: Krakowiak Alina
616009570097011 616009570097011
39.

94

HECBEKAS TRK LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
O: Karolina Detka
B: UAB Nemuno Zirgynas
Brak
40.

82

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
O: Ryszard Mordzelewski
B: Holandia
K027732 brak
41.

88

HONEY MŁP POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Lancetnik
M: Halabarda
O: Anna Nizielska
B: Ryszard Różański
brak
42.

4

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
43.

73

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara / Revel
O: WKW Sp z o.o.
B: SO Starogard Gdański
K028115 616 009 60 01152 12
44.

74

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
O: Krystyna Wojtaszek
B: Hans Dings BV
K027319 -
45.

17

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
46.

35

LAFAYETT XX POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Fast and Furious
M: Lacrimosa
O: Ewelina Lasota
B: SK Kozienice
Brak
47.

46

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
48.

86

LATINO SP POL 1.04.2009 Wałach siwa/175 F: Hower
M: Lady
O: Ewa Gac
B: Renata bula
Brak 009600014509
49.

63

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
50.

59

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: DAriusz Juszczak
K028154 616009610086614
51.

54

LORENCJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Klacz tarantowata/164 F: Rufi
M: Lanca
O: Aleksandra Chełmińska
B: Krzyżoszczak Jan
brak POL 009 61 01147 05
52.

28

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
O: Ilona Strzelczyk
B: Piwowarski Krzysztof
Bark -
53.

40

MADRYT - POL 2009 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
K019638 616009660558309
54.

91

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
55.

49

MAHOMET Małopolak POL 2009 Wałach gniada/165 F: Talon
M: Mozaika
O: Manor House Sp. z o.o.
B: Czerniej Lech
K023943 POL006580177409
56.

36

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
57.

33

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
K026191
58.

26

NEKTON SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Noble Nature / Landjonker S
O: Chełmiński
B: Grabowski Mariusz
K028502 -
59.

12

NET SP POL 2015 Wałach izabelowata/167 F: Alabaster
M: Nokia
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
Brak -
60.

45

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
K028127 616007600220214
61.

42

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
62.

51

P'CONTIFAX SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/160 F: Rotmistrz
M: Paloma
O: Magda Łukasik
B: Magda Łukasik
K021555 616009610168811
63.

47

PINE SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso
M: Pempore
O: Mariusz Wójcicki
B: Sosnowski Adam
brak brak
64.

79

PIONIER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/162 F: Kamp
M: Parysada
O: Jamka Zygmunt
B: Jamka Zygmunt
brak 616009660044313
65.

48

POLANKA Czysta Krew Arabska POL 2008 Klacz siwa/163 F: Pegasus
M: Polarna Gwiazda
O: Marek Kozłowski
B: Marek Kozłowski
K015088 POL08000000605
66.

41

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
67.

95

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
68.

24

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
69.

83

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
O: Gloria Ciba
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
70.

69

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 6160095804684
71.

72

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
72.

71

SERPENTYNA Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Harper
M: Sotera
O: Kamila Bączek
B: Artur Łyczywek
K025591 brak
73.

52

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
O: Joanna Głuchowska
B: -
K023966 DE431319633809
74.

23

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
75.

56

VELYS Trakeńska LTU 2014 Wałach gniada/170 F: VISKIS
M: VORKUTA
O: Dominik Jaworski
B: UAB LIETUVOS ZIRGYNAS
brak LTU002520273014
76.

78

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:156 F: ARACONIT
M: VENUS
O: Magdalena Pawłowska
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009816 POL009610141505
77.

87

WOLVERINE AK SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Wenus
O: Marcin Banasik
B: Adam Kolanowski
Brak 616009610069114
Rider Club
Competition
Prize
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
300
SUM:
300.00
Czyż Dominika WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Dudek Aleksandra WKJ Lublin
500
650
SUM:
1150.00
Foks Jakub WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
50
SUM:
50.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
200
SUM:
200.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
300
300
300
450
200
450
SUM:
2000.00
Kufel Artur WKJ Lublin
50
200
650
SUM:
900.00
Latała Wiktoria WKJ Lublin
50
100
SUM:
150.00
Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
30
30
SUM:
60.00
Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
50
SUM:
50.00
Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
150
SUM:
150.00
Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
100
SUM:
100.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bączek Kamila
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-10-06
6
2019-10-06
15
2019-10-06
17
Banasik Maja
BPK
2019-10-05
1
2019-10-05
4
2019-10-05
12
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (60)
2019-10-05
5
FAZA AS (61)
2019-10-05
16
2019-10-06
14
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2019-10-05
2019-10-05
28
2019-10-06
2019-10-06
6
LEMA-WM (63)
2019-10-05
5
2019-10-05
2019-10-06
1
2019-10-06
10
Chaberska Weronika
WKJ Lublin / SJ Fidelius
POLANKA (48)
2019-10-05
6
2019-10-05
20
2019-10-06
18
2019-10-06
6
2019-10-06
10
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
2019-10-05
8
2019-10-05
11
2019-10-06
15
2019-10-06
7
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
JASMON (73)
2019-10-05
24
2019-10-05
21
2019-10-06
17
2019-10-06
19
2019-10-05
5
2019-10-05
12
2019-10-06
6
2019-10-06
2
300
Ciba Gloria
KJ Aromer Józefin
2019-10-05
16
2019-10-05
9
2019-10-06
7
2019-10-06
3
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
MAGNUS (91)
2019-10-06
2019-10-06
2
2019-10-06
6
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2019-10-05
23
2019-10-05
11
2019-10-06
2
200
2019-10-06
10
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (24)
2019-10-05
5
2019-10-05
2
500
2019-10-06
1
650
Foks Jakub
WKJ Lublin
2019-10-05
12
2019-10-05
4
50
Gac Ewa
BPK
LATINO (86)
2019-10-06
1
2019-10-06
2
2019-10-06
14
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
SUPREME (52)
2019-10-05
7
2019-10-05
13
2019-10-06
4
50
2019-10-06
Gruszka Gabriela
Kraina Koni Bałtów
ARENA (19)
2019-10-05
18
2019-10-05
8
2019-10-06
16
2019-10-06
13
2019-10-06
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
JULIANA (17)
2019-10-05
12
2019-10-05
2019-10-06
2019-10-06
11
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
NEKTON (26)
2019-10-05
9
2019-10-05
13
2019-10-05
13
2019-10-05
3
LOTUS-P (28)
2019-10-05
14
2019-10-05
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
OLTEN (45)
2019-10-06
2019-10-06
10
2019-10-06
3
200
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-10-06
8
2019-10-06
6
2019-10-06
1
VELYS (56)
2019-10-06
2019-10-06
Kapciak Natalia
CKJ Jamka
PIONIER (79)
2019-10-06
2019-10-06
1
2019-10-06
17
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-10-05
25
2019-10-05
11
2019-10-06
9
2019-10-06
Kołodziej Joanna
Equiclub Zamłyniec
2019-10-05
22
2019-10-05
6
2019-10-06
8
2019-10-06
15
CASCAYA (10)
2019-10-05
18
2019-10-05
19
2019-10-06
19
2019-10-06
18
Krawczyk Iga
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2019-10-05
1
2019-10-05
26
2019-10-06
8
2019-10-06
4
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
MADRYT (40)
2019-10-05
1
300
2019-10-05
2
300
2019-10-06
1
300
2019-10-06
1
450
2019-10-05
2
200
2019-10-05
1
450
2019-10-06
9
2019-10-06
9
2019-10-05
10
2019-10-05
4
2019-10-06
Kufel Artur
WKJ Lublin
2019-10-05
4
50
2019-10-05
3
200
NET (12)
2019-10-05
2
2019-10-05
15
CEDRIC (13)
2019-10-05
17
2019-10-05
18
ELANO (39)
2019-10-05
7
2019-10-05
1
650
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2019-10-05
3
50
2019-10-05
14
2019-10-06
15
2019-10-06
3
100
Łukasik Maja
BPK (LUL)
2019-10-06
10
2019-10-06
2019-10-06
5
Martyka Lena
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
MAHOMET (49)
2019-10-06
2019-10-06
Michalski Maciej
KJ Aromer Józefin
2019-10-06
8
2019-10-06
5
Nizielska Anna
BPK
HONEY (88)
2019-10-05
1
2019-10-05
7
2019-10-05
18
2019-10-06
1
2019-10-06
5
2019-10-06
2
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (32)
2019-10-05
9
2019-10-05
19
2019-10-06
1
2019-10-06
5
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-10-05
6
2019-10-05
2019-10-06
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
CAPRICE (18)
2019-10-05
10
2019-10-05
7
2019-10-06
4
2019-10-06
Pawłowska Olga
BPK
VENTURA (78)
2019-10-05
1
2019-10-05
12
2019-10-06
2019-10-06
12
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
2019-10-05
6
2019-10-05
8
2019-10-06
7
2019-10-06
8
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (20)
2019-10-05
4
30
2019-10-05
15
2019-10-06
2019-10-06
4
30
Procyszyn Joanna
BPK (MAZ)
ALMERO (84)
2019-10-05
11
2019-10-05
19
2019-10-06
11
2019-10-06
6
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
2019-10-05
19
2019-10-05
14
2019-10-06
9
Radziejewska Karolina
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
GALAXIA (21)
2019-10-05
1
2019-10-05
2019-10-06
5
2019-10-06
1
Rojek Agnieszka
KJ Skarb Kozienice
2019-10-05
2019-10-05
8
2019-10-06
1
2019-10-06
12
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (82)
2019-10-05
4
2019-10-05
2
100
2019-10-06
14
2019-10-06
13
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (68)
2019-10-05
10
2019-10-05
20
2019-10-06
3
50
2019-10-06
Seredyn Dagmara
KJ Skarb Kozienice
SAMARA (72)
2019-10-05
15
2019-10-05
17
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (34)
2019-10-05
3
100
2019-10-06
5
2019-10-05
5
2019-10-05
3
2019-10-06
2019-10-06
13
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (36)
2019-10-05
1
150
2019-10-06
17
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Aleksander
2019-10-05
7
2019-10-05
13
Stępień J'02 Oliwia
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2019-10-05
2
2019-10-05
9
2019-10-06
3
2019-10-06
12
2019-10-06
Strzelczyk Ilona
KJ Skarb Kozienice
EPILOG (29)
2019-10-05
5
2019-10-05
2019-10-06
4
2019-10-06
7
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-10-05
14
2019-10-05
9
2019-10-06
5
2019-10-06
16
CASSIO (31)
2019-10-05
11
2019-10-06
2
100
2019-10-06
11
Szczęsny Oliwia
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2019-10-05
17
2019-10-06
3
2019-10-06
11
Szewczyk Marek
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-10-05
7
2019-10-05
6
2019-10-05
13
2019-10-06
10
2019-10-06
18
Szymańska Anna
KJ Stowarzyszenie Manor House Dziedzictwo
2019-10-06
7
2019-10-06
16
2019-10-06
9
Szypiło Julia
KJ Aleksander Elizówka
AMIRA (55)
2019-10-05
10
2019-10-05
23
2019-10-06
16
2019-10-06
3
2019-10-06
Wasilewska Magdalena
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (33)
2019-10-05
5
2019-10-05
1
2019-10-05
15
2019-10-06
11
2019-10-06
12
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
GROM (53)
2019-10-05
27
2019-10-05
22
2019-10-06
1
150
2019-10-06
12
Wisowska Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
2019-10-05
16
2019-10-05
2019-10-05
21
2019-10-06
8
2019-10-06
20
2019-10-06
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
PINE (47)
2019-10-05
2019-10-05
17
2019-10-06
2019-10-06
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2019-10-05
29
2019-10-05
2019-10-06
13
2019-10-06
9
LOARA (59)
2019-10-05
16
2019-10-05
10
2019-10-06
14
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (23)
2019-10-05
8
2019-10-05
3
2019-10-06
4
50

Number of Riders: 59

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 5 760.00

Competition results developed by: EQUISPORT
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H14-062007-1, Stowarzyszenie EquiSport)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl