Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 18:43:12
2019-07-04 15:58:42
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 09:53:11
2019-07-04 09:45:08
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 23:21:59
2019-07-03 22:08:44
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 23:22:02
2019-07-03 21:38:45
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 15:34:51
2019-07-03 15:34:46
Natalia Stasiak SYNAMI
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:02
2019-07-03 11:59:04
Mateusz Sputowski QUITANA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:07
2019-07-03 11:58:27
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:11
2019-07-03 11:57:59
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:14
2019-07-03 11:57:05
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:17
2019-07-03 11:56:27
Anna Białas SANTOS
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:20
2019-07-03 11:51:08
Anna Białas CASSIDERO
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:24
2019-07-03 10:25:14
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:28
2019-07-03 10:23:55
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:31
2019-07-03 09:06:10
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:45:13
2019-07-02 22:41:27
Dariusz Chober KANON
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 08:45:24
2019-07-02 21:48:12
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 21:35:26
2019-07-02 20:07:55
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 14:06:43
2019-07-02 13:56:14
Jarosław Górecki ARABELLA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:25
2019-07-02 07:44:47
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 14:09:35
2019-07-01 23:34:41
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:31
2019-07-01 21:38:47
Roksana Galanciak KORD
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:35
2019-07-01 21:37:18
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:38
2019-07-01 21:36:30
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:41
2019-07-01 21:35:26
Gabriela Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:46
2019-07-01 21:34:10
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:51:54
2019-07-01 21:33:25
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:52:01
2019-07-01 21:32:31
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:52:07
2019-07-01 21:31:02
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:52:11
2019-07-01 21:30:19
Sebastian Bąk EL CAPONE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 13:52:14
2019-07-01 21:01:42
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 19:34:58
2019-07-01 18:59:56
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 15:56:09
2019-07-01 13:04:49
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 21:35:28
2019-07-01 11:47:52
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-01 11:59:17
2019-07-01 09:01:20
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:46:25
2019-06-30 13:20:46
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-30 17:46:27
2019-06-30 00:03:09
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 11/L/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:08:56
2019-06-29 17:11:52
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:08:59
2019-06-29 12:17:58
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:02
2019-06-29 12:16:59
Nikola Kręgielska OLIVIA
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:15
2019-06-29 12:15:47
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:22
2019-06-29 10:30:54
Ewelina Szczepanik EASY MK
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:25
2019-06-29 08:40:50
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:30
2019-06-29 08:39:36
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:51
2019-06-28 23:47:49
Julita Kowalik ARKADIA
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:53
2019-06-28 21:52:28
Kamila Wichrowska RITA
  • 2x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-29 20:09:57
2019-06-28 21:48:32
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 17:55:50
2019-06-27 15:27:37
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:50:54
2019-06-26 18:08:33
Aleksandra Lota DIEGO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:50:56
2019-06-26 17:26:28
Katarzyna Feret DORKA
  • 1x 1/OPEN/60 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL/90 cm dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 21:50:58
2019-06-26 17:24:06
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:09:25
2019-06-25 18:42:06
Bogumiła Ruszczyk CARLOS SON
  • 2x 2/OPEN/80 cm dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 14:51:07
2019-06-24 12:34:16
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12a/P1/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
3. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
4. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
5. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
6. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
7. Feret Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki
S
O038142
8. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
9. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
10. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
11. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
12. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
13. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
14. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
15. Hudzik Witold bpk
S
O039362
16. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
17. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
18. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
19. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ
S
O006328
20. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
brak
21. Kowalik Julita Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
22. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
23. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
24. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
25. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
26. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O035585
27. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
28. Lewandowska Zosia Kj horse Profi
2006 (JM.)
Brak
29. Lota Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035558
30. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
31. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O033520
32. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
33. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
34. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
35. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
36. Puch Olga BPK
2006 (JM.)
Brak
37. Raczyńska Marcelina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
38. Robak Aleksandra brak
S
O044627
39. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
40. Ruszczyk Bogumiła HORSEPROFI
2003 (J.)
O051781
41. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
42. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
43. Szczech Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Jantar
S
O013223
44. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
45. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
46. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (MJ.)
O036143
47. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
48. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
49. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
50. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
51. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
52. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
2.

41

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
3.

54

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
O: Arkadiusz Hamczyk
B: xxx
K024175 616013670100611
4.

34

ARABELLA NN POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jaroław Górecki
B: Jarosłw Górecki
brak
5.

20

ARKADIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Roland
M: Algeria
O: Barbara Kosma-Zamarlik
B: Paweł Danek
brak POL009540036209
6.

22

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
O: -
B: -
K008358 616009590045504
7.

70

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
8.

55

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
9.

48

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
10.

8

CARLOS SON Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Wanderfurst
M: Celesta xx
O: Beata Ruszczyk
B: Jan Zurowski
Brak
11.

19

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
12.

68

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
O: Kazimierz Mordaka
B: Xxxx
Brak DE 455-6700870-11
13.

62

CASTIGO DE AMOR HOL POL 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B:
K023882 421000071313
14.

26

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
O: Marcelina Raczyńska
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
15.

18

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
16.

23

CONQUEST HAN GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
O: Aleksandra Robak
B: Klaus Below
K027418 K027418
17.

36

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
18.

51

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
19.

6

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
20.

40

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
21.

24

DANTE ŚL POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
22.

57

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
23.

9

DIEGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Fuego Du Prelet sf
M: Dunkierka sp
O: Krzysztof Lota
B: SK Walewice
K020372
24.

10

DORKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Iner
M: Dorodna
O: Katarzyna Feret
B: Xx
Brak
25.

17

EASY MK SP POL 2013 Klacz gniada/177 F: .
M: .
O: Dorota anszpergier
B: MK
Brak .
26.

44

EL CAPONE KWPN POL 2009 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Wnning Girl / Indorado
O: Sebastian Bąk, Tina Mc Dermott
B: Tina Mc Dermott
K023908 528003200912983 105GB16
27.

43

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
28.

38

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
29.

39

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
30.

30

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
31.

65

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
32.

71

GERONIMO KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: NUMERO UNO
M: CONTICA
O: Helena Gromada
B: Sandra Baluk
WZJ LKRWZJ/2881/19 528003201110280
33.

4

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
34.

66

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
35.

52

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Czumen K
M: Gabi
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
36.

7

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
37.

35

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
O: Patrycja Szczech
B: Krzysztof Byczkowski
K027719 616009590166912
38.

11

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
39.

53

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
40.

27

J-LAWINA Wielkopolska POL 2015 Klacz siwa/164 F: Ramet
M: Jagoda
O: Eryk Urbaniak
B: Henryk Urbaniak
Brak 616 007 61 01950 15
41.

50

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
42.

49

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
43.

12

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
44.

64

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
O: Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka
B: Ciepliński Wojciech
K021248 616009550019012
45.

37

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
46.

31

LORELI TK SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Clear To Jump St. Gyvan Z
M: R.S. Lorelei (ex. La Bomba)
O: Katarzyna Kapszewicz
B: SK Widzów
K027457 brak
47.

32

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
48.

45

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
49.

61

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
50.

15

OLIVIA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:157 F: Olivier
M: Dona
O: Katarzyna Kręgielska
B: Wiesław Borecki
K022214 009690002808
51.

60

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Zambesi
M: O De Corp
O: SK Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
Xxx Xxc
52.

29

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
53.

56

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
54.

63

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907
55.

33

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Andrzej Marek Zdziebło
brak
56.

21

RITA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Stalypso
M: Rytmika Waro
O: *
B: *
* POL009590243308
57.

16

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
58.

67

SANTOS WLKP POL 2015 Wałach siwa/178 F: Barbur
M: Szafirka
O: Anna Białas
B: Michałowski Jacek
Brak 616007610118915
59.

69

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
60.

42

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
61.

13

TALINA Typ Koń Mały POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Violetta Kania
B: Nn
Brak
62.

59

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
63.

58

TRACJA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Spartacus / Stakkato
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022584 616009510253413
64.

25

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
O: Eryk Urbaniak
B:
K026659 DE431314500809
65.

14

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
66.

46

W-CORINA Holsztyńska POL 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Sigrid
O: Tomasz Puch
B: Magens Michel
K018426 DE421000179306
67.

28

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
SANTOS (67)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
CARENZA (48)
2019-07-06
2019-07-06
ANTAR (54)
2019-07-06
2019-07-06
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (50)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (28)
2019-07-07
2019-07-07
Feret Katarzyna
Łódzki Klub Jeździecki
DORKA (10)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (37)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
TRACJA (58)
2019-07-06
2019-07-06
TOYOTA (59)
2019-07-06
2019-07-06
OLZA (60)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
Górecki Jarosław
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
2019-07-06
2019-07-06
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2019-07-06
2019-07-06
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (47)
2019-07-06
2019-07-06
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
Hudzik Witold
bpk
2019-07-06
2019-07-06
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
LOTAR (32)
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Kowalik Julita
Bez Przynależności Klubowej
ARKADIA (20)
2019-07-06
2019-07-06
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (16)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
OLIVIA (15)
2019-07-06
2019-07-06
Krześlak Emilia
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-07-06
2019-07-06
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (24)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (57)
2019-07-06
2019-07-06
Lewandowska Paulina
Łódzki Klub Jeździecki
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Lewandowska Zosia
Kj horse Profi
CARMEN (19)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Lota Aleksandra
Łódzki Klub Jeździecki
DIEGO (9)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Machniewicz Ewa
St. R&S STABLES
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
FARAMIR (39)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (56)
2019-07-06
2019-07-06
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-07-06
2019-07-06
FUKS (65)
2019-07-06
2019-07-06
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (52)
2019-07-06
2019-07-06
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (11)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Puch Olga
BPK
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
Raczyńska Marcelina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CINDY (26)
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Robak Aleksandra
brak
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
Ruszczyk Bogumiła
HORSEPROFI
2019-07-06
2019-07-06
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (55)
2019-07-06
2019-07-06
Sputowski Mateusz
KJ Infernal Team Golesze Duże
QUITANA (63)
2019-07-06
2019-07-06
Szczech Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Jantar
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
EASY MK (17)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
COCAINA (18)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (29)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
2019-07-07
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2019-07-06
2019-07-06
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Węgrzyn Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
KIA (12)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Wichrowska Kamila
Tuszyński KJ Garbowek
RITA (21)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
ATLETA (22)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Willamowicz Dagmara
Łódzki klub jeździecki
TALINA (13)
2019-07-07
2019-07-07
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (7)
2019-07-06
2019-07-06
2019-07-07
2019-07-07
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-07-06
2019-07-06

Number of Riders: 52

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Stajnia Gajewniki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012005-1, Stowarzyszenie AGRO-AVES Gajewniki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl