Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
186 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:39:30
2019-08-07 21:31:14
Zofia Frąszczak CUBAL
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:00:59
2019-08-07 18:03:56
Aleksandra Wypchło LIBRETTO
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:01:02
2019-08-07 17:52:50
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 2x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 06:39:28
2019-08-07 17:28:00
Ewa Kasińska ALEGRO
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:01:05
2019-08-07 17:03:39
Rozalia Galińska ELWIS
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 20:00:39
2019-08-07 16:31:28
Oliwia Kot PLAMKA
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 23/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 16:25:42
2019-08-07 15:45:44
Julia Chróścik LEO
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:35:49
2019-08-07 15:19:45
Ewa Kasińska RAVEL
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:28
2019-08-07 14:18:58
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:32
2019-08-07 14:11:35
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Regionalny klasa C dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/C/Regionalny kl. C dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 33/C/Regionalny kl. C dwufazowy art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:37
2019-08-07 14:09:09
Aleksandra Mrowiec FUZJA
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:40
2019-08-07 14:06:46
Aleksandra Łuczka RONALDINI
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:45
2019-08-07 14:02:12
Iga Puławska EMMA
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:48
2019-08-07 14:01:30
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:54
2019-08-07 14:00:07
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:33:58
2019-08-07 13:59:22
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:03
2019-08-07 13:58:29
Julia Smuk CARPE DIEM K
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:07
2019-08-07 13:57:03
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:10
2019-08-07 13:55:50
Kamila Kiper MAGIA
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:14
2019-08-07 13:50:36
Berenika Włodarczyk PASJA
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 23/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:19
2019-08-07 13:49:53
Helena Włodarczyk DAMROKA
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 16:25:37
2019-08-07 13:47:31
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:35:53
2019-08-07 13:46:35
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:30
2019-08-07 13:45:42
Joanna Dąbek GANGSTER
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 23/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 16:27:32
2019-08-07 13:45:01
Róża Sobierajska JASPER
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:41
2019-08-07 13:44:09
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:46
2019-08-07 13:43:01
Basia Rostek CHELSEA L
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:51
2019-08-07 13:42:18
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:34:57
2019-08-07 13:41:28
Kaja Kamieniecka EL- VIS
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:35:03
2019-08-07 13:40:22
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 15:45:27
2019-08-07 12:06:48
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:39:28
2019-08-06 23:49:52
Anna Król BAJKA
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:39:35
2019-08-06 23:46:21
Anna Król SALVADOR -K
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:39:42
2019-08-06 23:12:53
Joanna Król DISNEY
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:39:47
2019-08-06 23:11:12
Natalia Bogdanska BAMBI
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:39:51
2019-08-06 21:56:39
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:39:57
2019-08-06 21:43:58
Jacek Lasota SILVER
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:00
2019-08-06 21:43:10
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:04
2019-08-06 20:07:47
Mateusz Tyszko XXX1
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 2x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 07:35:56
2019-08-06 20:07:14
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 23/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:13
2019-08-06 20:05:42
Mateusz Tyszko REXONEA P
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:18
2019-08-06 20:04:49
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:22
2019-08-06 20:04:02
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 33/C/Regionalny kl. C dwufazowy art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:26
2019-08-06 19:31:26
Nina Terkiewicz POLANDOR
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:30
2019-08-06 18:30:57
Martyna Cichuta AGITANIA
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:38
2019-08-06 18:27:56
Otylia Nowakowska A'LEYLA LOU
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:42
2019-08-06 18:27:05
Maria Sakrajda DECOLA
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:47
2019-08-06 16:48:32
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:25:02
2019-08-06 09:53:24
Mirzat Sabitov CALINA
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:35:14
2019-08-05 23:00:03
Michał Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:25:05
2019-08-05 22:57:32
Michał Tyszko VENECIA RED WINE
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:25:07
2019-08-05 22:49:39
Michał Tyszko VENI VIDI VICI
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:25:08
2019-08-05 22:26:16
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 2x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 27/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi klasa L/L1 dwunawrotowy Art.273
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:25:09
2019-08-05 21:54:00
Nicolas Ślęzak NIGHT LADY
  • 2x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:25:10
2019-08-05 21:46:23
Michał Tyszko NACORADO
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 15:35:19
2019-08-05 21:45:55
Michał Tyszko SUBOCZ
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:53
2019-08-05 21:06:55
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:57
2019-08-05 21:04:48
Dariusz Chober KANON
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:00
2019-08-05 19:37:32
Karolina Kryczka BLACK JACK AK
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:38:56
2019-08-05 17:02:14
Julia Wąsiewicz TALL
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:39:05
2019-08-05 17:01:00
Gabriela Galińska ERYK PONYSPORT
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:39:21
2019-08-05 16:59:38
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:39:29
2019-08-05 16:59:06
Magdalena Marciniak LEON
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:04:02
2019-08-05 16:58:33
Maria Kaźmierczak DAGA
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 11:21:24
2019-08-05 16:57:36
Joanna Papis EIGHTY EIGHT
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:39:50
2019-08-05 16:15:42
Małgorzata Janczak FARNES
  • 2x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:39:54
2019-08-05 14:31:13
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:39:58
2019-08-05 13:06:54
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:05
2019-08-05 11:07:58
Alicja Olaszek VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:09
2019-08-05 10:20:58
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Regionalny klasa C dwufazowy art.274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:13
2019-08-05 10:20:18
Jakub Kubiak GREAT PLEASURE II
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:17
2019-08-05 09:17:18
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:30:38
2019-08-04 22:25:14
Viktoriya Dyudina LENOX
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:30:43
2019-08-04 22:23:56
Valeriya Dyudina ATUAN
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 11:11:03
2019-08-04 18:18:17
Oliwia Mielczarek ATOS
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:54
2019-08-04 17:07:31
Tomasz Paradowski MAXIMUS ZK
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:30:52
2019-08-04 16:20:38
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:30:55
2019-08-04 16:19:05
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:30:58
2019-08-04 11:45:28
Anna Michalska LAVITA-L
  • 2x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:02
2019-08-04 11:00:01
Dagmara Willamowicz TALINA
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:06
2019-08-04 10:58:59
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:40:58
2019-08-03 21:13:09
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:14
2019-08-03 20:59:25
Alicja Gabrysiak SIR PAUILLAC
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 23/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:48:33
2019-08-02 18:46:24
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 2x 23/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:48:35
2019-08-02 18:45:14
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 2x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:48:37
2019-08-02 16:48:23
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 2x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 12:29:41
2019-08-02 12:07:52
Nadia Sabitov SHADOW DANCE
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 12:29:42
2019-08-02 12:06:41
Nadia Sabitov JAZZ
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:48:40
2019-08-02 12:05:53
Nadia Sabitov BONPARIS
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:41:02
2019-08-02 11:09:40
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:41:05
2019-08-02 11:09:02
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:22
2019-08-01 22:44:02
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:02
2019-08-01 22:14:42
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:29
2019-08-01 20:15:42
Maja Śledzik AGROPOINT LIBBENÖ
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:34
2019-08-01 16:38:46
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:36
2019-08-01 16:01:19
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:40
2019-08-01 16:00:01
Aleksandra Taburska BAMBI
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:42
2019-08-01 15:57:19
Patrycja Adamczyk DISNEY
  • 1x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 25/LL/Finał Amatorzy klasa LL 80 cm dwunawrotowy Art.273
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:45
2019-08-01 11:14:22
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Regionalny klasa C dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:49
2019-08-01 11:13:36
Beata Grzesiek AKORD
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/LL/II półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:51
2019-08-01 11:10:23
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:54
2019-08-01 11:09:49
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:57
2019-08-01 11:06:13
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:26:59
2019-08-01 11:05:21
Andrzej Głoskowski TOYOTA
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:05
2019-08-01 11:04:20
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:07
2019-08-01 11:04:19
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:10
2019-08-01 11:03:31
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:12
2019-08-01 11:02:34
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:15
2019-08-01 11:02:08
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:18
2019-08-01 09:09:14
Kamil Grzelczyk RATINO
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:20
2019-08-01 09:06:53
Kamil Grzelczyk EDITT-P
  • 1x 11/C/Regionalny klasa C dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:23
2019-08-01 09:05:15
Kamil Grzelczyk SANPRESSA
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:25
2019-08-01 09:04:51
Kamil Grzelczyk BALOU BOMBANCE
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:28
2019-08-01 09:04:27
Kamil Grzelczyk IL DE FONSE
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:31
2019-08-01 09:02:47
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 07:27:34
2019-08-01 09:02:12
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 16:46:47
2019-07-31 23:20:20
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:04
2019-07-31 23:19:48
Patryk Mordaka KILLER BOY
  • 2x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:41:09
2019-07-31 23:19:08
Patryk Mordaka FUKS
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:08
2019-07-31 23:18:26
Anna Białas SANTOS
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:10
2019-07-31 23:18:01
Anna Białas FINISH
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:12
2019-07-31 23:17:05
Anna Białas CASSIDERO
  • 2x 2/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:14
2019-07-31 23:16:27
Mateusz Sputowski QUITANA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:16
2019-07-31 23:15:07
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:17
2019-07-31 23:14:29
Maria Mordaka FINLANDIA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:42:19
2019-07-31 19:23:37
Tamara Tybulczuk SZIFO
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:33:11
2019-07-31 11:56:08
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:33:13
2019-07-31 11:55:22
Maciej Pająk CHERROKEE
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 07:01:27
2019-07-31 11:53:58
Maja Borzęcka ISSOS
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:33:16
2019-07-31 11:53:09
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:45:56
2019-07-30 19:46:54
Karolina Kunikowska DAKOTA
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:18
2019-07-30 19:37:13
Alicja Gabrysiak ARCAN
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi klasa L/L1 dwunawrotowy Art.273
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:46:00
2019-07-30 15:02:07
Aleksandra Wypchło BACO
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:46:03
2019-07-30 12:36:44
Paulina Lewandowska MY LITTLE PONY
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:46:04
2019-07-30 12:35:19
Paulina Lewandowska KARMELOWY KRÓL
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:46:06
2019-07-30 12:21:00
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 11:11:08
2019-07-30 01:19:01
Kinga Nosalik AWANGARDA
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 2x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:41:14
2019-07-29 22:23:01
Patrycja Markiewicz PODIAVOLA
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 09:41:17
2019-07-29 22:20:14
Patrycja Markiewicz DANTE ALIGHIERI
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 11:11:15
2019-07-29 16:26:06
Aleksandra Wypchło GILEA
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 11:11:17
2019-07-29 16:25:14
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:53:21
2019-07-29 11:03:00
Wiktor Helbich PANTONINA
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 11:34:43
2019-07-29 06:39:19
Kornelia Wieczorek IWA
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 11:34:45
2019-07-29 05:14:32
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:21
2019-07-28 20:43:23
Kamila Wichrowska RITA
  • 2x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 13/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 24/OPEN/Towarzyski kl. LL 90 cm dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:25
2019-07-28 20:40:34
Kamila Wichrowska ATLETA
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:52:49
2019-07-28 16:18:47
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:52:27
2019-07-28 12:31:15
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 11:02:23
2019-07-28 12:29:29
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 6/P/I półfinał Juniorzy kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/II półfinał Juniorzy kl. N zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/N/N1/Finał Juniorzy klasa N/N1 dwunawrotowy Art.273
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:28:42
2019-07-28 12:15:59
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak WIEDŹMIRA
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:51:26
2019-07-28 12:15:04
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak MICHAEL KNIGHT
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/C/C1/Finał Seniorzy klasa C/C1 dwunawrotowy Art.273
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:51:48
2019-07-28 12:13:34
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak ARAFAT
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/C/C1/Finał Seniorzy klasa C/C1 dwunawrotowy Art.273
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 19:02:22
2019-07-28 06:40:10
Magdalena Zajcew SANRAJS
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:21
2019-07-27 10:44:55
Kacper Mucha ENZO
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/LL/I półfinał Amatorzy kl. LL 70 cm dokładności art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:25
2019-07-27 10:42:43
Oliwia Ostrowska VIWA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi klasa L/L1 dwunawrotowy Art.273
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:35:48
2019-07-27 10:39:56
Adrianna Ostrowska PRIMA PRO
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:40:29
2019-07-27 10:31:53
Adrianna Ostrowska CAMPARI
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:29:12
2019-07-27 10:31:31
Adrianna Ostrowska SATISFACTION
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:29:14
2019-07-27 10:30:48
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/C/Regionalny klasa C dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:54:53
2019-07-27 10:29:42
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/C/C1/Finał Seniorzy klasa C/C1 dwunawrotowy Art.273
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:55:16
2019-07-27 10:27:50
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi klasa L/L1 dwunawrotowy Art.273
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:55:36
2019-07-27 10:27:11
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 1x 1/OPEN/Towarzyski kl. LL 80 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 07:55:54
2019-07-27 10:26:24
Julia Koszuta MYSZA
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:29:29
2019-07-26 21:59:58
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:29:31
2019-07-26 21:59:03
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 4/LL/I półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/LL/II półfinał Młodzicy kl. LL 80 cm z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 26/LL/Finał Młodzicy klasa LL 80/90 cm dwunawrotowy Art.273
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:29:34
2019-07-26 21:21:27
Julia Kempska AVANTI
  • 2x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 2x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 14:36:29
2019-07-25 22:22:33
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 7/N/I półfinał Seniorzy kl. N szybkości art.263
  • 1x 18/C/II półfinał Seniorzy kl. C zwykły art.238.2.1
  • 1x 29/C/C1/Finał Seniorzy klasa C/C1 dwunawrotowy Art.273
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:29:49
2019-07-25 20:38:24
Zofia Lewandowska CARMEN
  • 1x 5/L/I półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/L/II półfinał Juniorzy Młodsi kl. L z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/L/L1/Finał Juniorzy Młodsi klasa L/L1 dwunawrotowy Art.273
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:30:06
2019-07-25 10:33:47
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 14:30:10
2019-07-24 23:20:31
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 8/L/Regionalny klasa L zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/L/Regionalny kl. L zwykły art.238.2.1
  • 1x 31/P/Regionalny kl. P dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 05:31:29
2019-07-24 16:53:48
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 9/P/Regionalny klasa P zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/N/Regionalny klasa N zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/P/Regionalny kl. P zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/N/Regionalny kl. N dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Patrycja Brak
2006 (JM.)
Brak
2. Antczak Dagmara Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
1999 (MJ.)
O038694
3. Bernacińska Aleksandra bpk
1999 (MJ.)
Brak
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Bogdanska Natalia Nn
2003 (J.)
Brak
6. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
7. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O042854
8. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
9. Chober Dariusz KJ Janowice
S
-------
10. Chróścik Julia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
11. Cichuta Martyna Klub Sportowy Happy Horse
2001 (J.)
O038441
12. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
13. Dąbek Joanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O050769
14. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
15. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
16. Dyudina Valeriya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
17. Dyudina Viktoriya KJ Janowice
2005 (JM.)
brak
18. Frąszczak Zofia JKS Moskit Kalisz
2002 (J.)
O040032
19. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (J.)
O034120
20. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
21. Galińska Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
22. Galińska Rozalia Kj Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
23. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
24. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
25. Grzesiek Beata KJ Infernal Team
Brak
26. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
27. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
28. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
29. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
30. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
31. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
32. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
33. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (J.)
O039638
34. Kaźmierczak Maria Kj Zbyszko
2005 (JM.)
Brak
35. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
0047298
36. Kiper Kamila KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
37. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
38. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
3846219
39. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
1998 (MJ.)
O020156
40. Koszuta Julia ..
2007 (JM.)
Brak
41. Kot Oliwia SKJ Horseprofi
2003 (J.)
brak
42. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
43. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
44. Król Anna KJ Profil
S
O019738
45. Król Joanna Nn
2002 (J.)
Brak
46. Kryczka Karolina JKS Oxer
1998 (MJ.)
O035602
47. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
48. Krześlak Emilia KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O048393
49. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
50. Kunikowska Karolina JKS Salio
S
O040265
51. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
52. Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki
S
brak
53. Lewandowska Zofia SKJ Horseprofi Łódź
2006 (JM.)
O042827
54. Łuczka Aleksandra KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
55. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
0048443
56. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O033520
57. Marciniak Magdalena BPK
2007 (JM.)
Brak
58. Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O033077
59. Michalska Anna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2007 (JM.)
O048675
60. Mielczarek Oliwia Niezeszony
2004 (JM.)
Brak
61. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
62. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
63. Mordaka Maria KJ Infernal Team Golesze Duże
2005 (JM.)
O048392
64. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
65. Mrowiec Aleksandra KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
66. Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
Brak
67. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (Mł.)
O046352
68. Nowakowska Otylia Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
O045544
69. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (Mł.)
O055650
70. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
71. Ostrowska Oliwia St. J Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
72. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
brak
73. Papis Joanna ŁKJ Łódź
S
Brak
74. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
75. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
76. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
77. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
78. Rostek Basia KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039516
79. Sabitov Mirzat KJ Janowice
S
0006244
80. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
81. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
82. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
83. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
84. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
85. Śledzik Maja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
Brak
86. Ślęzak Nicolas Bez Przynależności Klubowej
S
O053512
87. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
88. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
89. Sobierajska Roza KJ AKADEMIA KUCANIA
2004 (JM.)
brak
90. Sputowski Mateusz KJ Infernal Team Golesze Duże
2006 (JM.)
O041775
91. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
92. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
93. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
94. Taburska Aleksandra BPK
2002 (J.)
Brak
95. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (MJ.)
O038440
96. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
97. Tybulczuk Tamara Łódzki KJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
98. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
99. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
100. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
101. Urbańska Natalia St. J Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
102. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2003 (J.)
O039315
103. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
104. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
105. Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O038871
106. Wichrowska Kamila Tuszyński KJ Garbowek
S
O012507
107. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
108. Willamowicz Dagmara Łódzki klub jeździecki
2006 (JM.)
Brak
109. Włodarczyk Berenika KJ Akademia Kucania
2008 (Mł.)
brak
110. Włodarczyk Helena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
111. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
112. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
113. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (MJ.)
O022014
114. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
115. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

153

A'LEYLA LOU DRP GER 2013 Klacz gniada/kuc:147 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
O: Jarosław Nowakowski
B: ...
K025628 427270047913
2.

152

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
O: Barbara Lorek
B: Bogusław Sobczyński
brak 616 009 57 01298 11
3.

81

AGROPOINT LIBBENÖ Hanover POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Leonce
M: Persona
O: Justyna Śledzik
B: Dombóvári Imre
Brak BS080490000
4.

86

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
5.

183

AMADEOS TS GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kostrzewa
B:
K023750 DE498811516313
6.

9

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
7.

91

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069 POL013610111106
8.

4

ARAFAT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
O: -
B: -
K022376 --
9.

27

ARCAN SP POL 2000 Wałach siwa/172 F: LABIRYNT xx
M: ARABELA
O: Tomasz Cajdler
B: Lucjan Kosnowicz
K007738 POL009640014500
10.

119

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
11.

23

ATLETA HOL POL 2004 Wałach gniada/Brak F: Ever for pleasure
M: Atletyka
O: -
B: -
K008358 616009590045504
12.

112

ATOS Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada/. F: NN
M: Ariadna
O: Tomasz Zalasa
B: Adam Świda
K013500
13.

111

ATUAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: For Leo
M: Aza
O: Myrzat Sabitov
B: Myrzat Sabitov
K027456 616009592089113
14.

51

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
K015220 POL999590240206
15.

59

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Pólkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Vittorio
M: Allez Pologne
O: Kinga Nosalik
B: leszczyński Krzysztof
K026631 616009520019112
16.

63

BACO KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
O: Marcin Wypchło
B:
K026277 5280030607377
17.

141

BAJKA SP POL 2014 Klacz gniada/175 F: Talent Charboniere
M: Biedronka
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
brak -
18.

99

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Balou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Benza / Silver
O: Patrycja Biernacka
B: Patrycja Biernacka
K027072 616009590119414
19.

84

BAMBI Achaltekinska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: Brak
Brak Brak
20.

11

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk:- F: Emetyt /
M: Birma / Hannibal
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K026365 616006592006314
21.

178

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
22.

134

BLACK JACK AK SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Blanche Z
O: Karolina Kryczka
B: Andrzej Kramer
K026500
23.

124

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn / Lombardo
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704 61600960007912
24.

115

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
O: Violetta Kania
B: Lawin Janusz
K011147 114663
25.

34

BONPARIS Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/169 F: Quito MB
M: Bonet
O: Piotr Kwapisz
B: Katarzyna Wąsiakowska
Brak POL007600093109
26.

37

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
27.

136

CALINA SP POL 2006 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Callie Z / Calvin Z
O: Dorota Brzezińska-Grabarczyk
B: Roman Barlik
K014764 POL009610164306
28.

8

CAMPARI SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Cikillis / Cavalier
O: Adrianna Ostrowska
B:
K025608 616009690044714
29.

70

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
30.

53

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
31.

164

CARPE DIEM K Holsztyn POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Catolido
M: Idylle I
O: Michał Siejek
B: Heiko Kaeding
brak DE421000231411
32.

75

CASSIDERO Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cassineto
M: Xxxxx
O: Kazimierz Mordaka
B: Xxxx
Brak DE 455-6700870-11
33.

150

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
34.

172

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
35.

68

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
36.

155

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
37.

58

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
38.

185

CUBAL SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Liberatto P / Corofini
M: Corina / Lumpi
O: Mirosław Frąszczak
B: Mariusz Koryciak
K025203 616009610022214
39.

50

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
40.

80

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
O: Dagmara Antczak
B: -
K019988
41.

121

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:143 F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
42.

62

DAKOTA KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Zurich
M: Irma Donna
O: Łukasz Wyszkowski
B: J.W.& A.P. Jurrius
K017880 528003000808119
43.

168

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
44.

26

DANTE ALIGHIERI SP POL 2012 Gleiding chestnut/160 F: Cassilio
M: Demeter
O: Karolina Markiewicz
B: Grutza Gerard
K022194
45.

89

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B: -
K014234 528003000806018
46.

175

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
47.

154

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
48.

48

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
49.

71

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
O: Marcin Wolski
B:
K023823 DE433331014513
50.

38

DISNEY Hanower POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
O: Anna Woźna
B: _
Brak Brak
51.

66

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov/Libero H
M: Petroesca/Burggraaf
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
52.

189

DŻIPP ANDIAMO sp Polska 2015 ogier kara F: Hippika Andiamo
M: Dżungla
O:
B:
53.

97

EDITT-P SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Con Calma /
M: Etna /
O: Paulina Januszewska
B: Witold Polowczyk
brak
54.

122

EIGHTY EIGHT * NED 2012 Wałach kasztanowata F: *
M: *
O: *
B: *
*
55.

174

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
56.

188

ELECA LANSERO G HOL GER 2013 WAŁACH GNIADA F: ACORADO
M: INTASIA
O:
B:
57.

184

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
58.

160

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
59.

109

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549
60.

130

ENZO BWP POL 2004 Wałach gniada/170 F: Quick Star
M: Sunshine
O: Adrianna Ostrowska
B: BEL
Brak Bel
61.

118

ERYK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Eufemia / Pepton
O: Stanisław Marchwicki
B: Barbara Guniewicz
K013361 616013570344907
62.

139

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
63.

113

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
64.

29

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
O: Michał Tyszko
B: Holandia
K018287 528003201008072
65.

10

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
66.

78

FINLANDIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Falanga / Fanimo
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K016865 616009590230709
67.

132

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
68.

28

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
69.

158

FUZJA Wielkopolska POL 1998 Klacz ciemnogniada F: Kalambur
M: Fontanna
O: Anna Sobańska
B: Iz- PIB Kraków ZD Pawłowice
brak 66007660351498
70.

169

GANGSTER KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Joanna Dąbek
B: nn
brak brak
71.

60

GILEA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
O: Marcin Wypchło
B: Sylwester Kosiński
K016884 POL009680006806
72.

52

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
73.

77

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
74.

163

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
O: Katarzyna Szaniawska
B: -
K019278 056002W00293935
75.

83

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
76.

102

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa/175 F: Falbrus / Aviano
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O: Marta Zmiertka Kamil Grzelczyk
B: Michał Nojmann
K025158 616009640026811
77.

128

GREAT PLEASURE II SP POL 2012 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Remigiusz Makowski
B:
K012121 616009660049206
78.

82

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
79.

173

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
80.

157

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
81.

161

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
82.

54

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
83.

85

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
84.

49

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Olga Nawrocka
B: -
K024943 POL999690159103
85.

100

IL DE FONSE SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Isna / Mywill
O: Aneta Klawe
B: Katarzyna Bawłowicz
K021395 616009680042312
86.

67

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:146 F: Nando Super
M: Imka
O: Marta Weber
B: Gotowska Ewa
brak
87.

145

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
88.

69

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
89.

57

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
90.

55

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Karolina Dryńska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
91.

170

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/157 F: Cesano II / Caretino
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam (Ex Adagio IV)
O: Róża Sobierajska
B: Róża Sobierajska
K026534 056002W00293935
92.

104

JAZZ SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Pink Floyd H L / Pythagoras Z
M: Jemioła / Marino
O: Krzysztof Witkowski
B: Karolina Ferenstein
K011888 POL009600109207
93.

156

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
O: Michał Siejek
B: D. Kajuiter
brak brak
94.

24

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
95.

177

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
96.

133

KANON SP POL 2008 Wałach F: nn
M: nn
O: Dariusz Chober
B: nn
brak
97.

65

KARMELOWY KRÓL SP POL 2005 Wałach kasztanowata/164 F: Love Affair
M: Kaloe
O: Paulina Lewandowska
B: Andrzej Herman
brak
98.

20

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor / Apasz
M: Kurosava / Hower
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414 616009661575611
99.

72

KILLER BOY SP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Imequyl
M: Kasablanka
O: Zakład Betoniarski Kazimierz Mordaka
B: Ciepliński Wojciech
K021248 616009550019012
100.

95

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: SK Widzów
K015556 616009540044809
101.

114

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
O: Michalska Paulina
B: Liberski Jan
K018953 616009670071810
102.

110

LENOX Deutsches Sportpferd POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Lapateado
M: Nordlicht
O: Myrzat Sabitov
B: Karsten Richter
K011440 DE457000247505
103.

180

LEO KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Brak
104.

120

LEON SP POL 2012 Wałach gniada F: Bischof L
M: Lolanca
O: Stanisław Marchwicki
B: Stanisław Marchwicki
K020655
105.

182

LIBRETTO SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: Marcin Wypchło
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
106.

147

LOCANTA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
brak
107.

106

LOTAR Haflinger POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Jörg Pentzien
brak
108.

166

MAGIA MŁP POL 2008 Klacz skarogniada/163 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak brak
109.

36

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
110.

92

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
111.

3

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: --
M: --
O: Łukasz Wyszkowski
B: --
K022871
112.

165

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
113.

64

MY LITTLE PONY NN POL 2012 Klacz skarogniada/mk:156 F: NN
M: NN
O: ŁKJ
B: NN
brak
114.

12

MYSZA Konik Polski POL 2014 Klacz inna/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Mordaka
B: ....
K020706 616999590528304
115.

140

NACORADO BWP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Adorado
M: -
O: Michał Tyszko
B: Belgia
K028078 Brak
116.

43

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
117.

135

NIGHT LADY SP POL 2006 Klacz kara/165 F: Landino / Landgraf I
M: Nubia / Mors I
O: Jacek Ślęzak
B: Michał Cygan
K026934 616009590024606
118.

39

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
O: EuroHorse
B: Fredrrick Engels
K024575 056002W00304505
119.

186

OMARA VD WELLINGTON BWP Belgia 2014 klacz gniada F: Jenson van't Meulenhof
M: Karek van D'Abdijhoeve
O:
B:
120.

33

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/170 F: Lando
M: Taylor O
O: Irmina Szybka
B: J A M. Van Oers
K010838 5280030509101 103FB85
121.

32

PANDA KUC POL 2004 Klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
O: Irmina Szybka
B: Romuald Wojtczak
K026646 999590485304
122.

21

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Vandamme
M: Partita
O: Marcin Helbich
B: Szewczykowski Andrzej
K016417
123.

179

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Stakkato Top
M: Palomina
O: Bernacińska Aleksandra
B: Remigiusz Makowski
brak 616009660668813
124.

167

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
125.

87

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Nina Milczarek
B:
K020801 616009590104512
126.

181

PLAMKA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz srokata/mk:150 F: Hornet
M: Paloma
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023208 616999590265110
127.

25

PODIAVOLA SP POL 2010 Gleiding grey/168 F: Condiavolo
M: Pot Marigola
O: Karolina Markiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K021639
128.

151

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Andrzej Szewczykowski
brak 12195
129.

88

QUALITO Z Z POL 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z
M: Charcolle Z
O: Xxx
B: Xxx
K022816
130.

127

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
O: Jakub Kubiak
B: Jessen Frank
K014795 DE421000369903
131.

76

QUITANA OLD GER 2007 Klacz gniada F: Cola / Contender
M: Quanta / Quidams Rubin
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907
132.

105

R-FOOD JUNONA A-Z Mały Koń POL 2015 Klacz inna/mk:150 F: TIJD VLIJT'S VICTOR /
M: J-Contendra AZ /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Andrzej Marek Zdziebło
brak
133.

1

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
134.

2

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
135.

96

RATINO SP POL 2006 Ogier gniada/164 F: Brak
M: Brak
O: Patrycja Biernacka
B: Brak
Brak Brak
136.

176

RAVEL SP POL 2008 Wałach kasztanowata/162 F: Aravel II
M: Rozalia
O: K.
B: K.Kulik
-
137.

194

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/166 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P/ Contendor
O: Mateusz Wichrowski
B: Mateusz Wichrowski
K025448 616009590132014
138.

22

RITA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Stalypso
M: Rytmika Waro
O: *
B: *
* POL009590243308
139.

159

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
140.

93

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
141.

142

SALVADOR -K SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Nimmerdor I
M: Salwa
O: Anna Król
B: Jerzy Koczułap
brak 616009580095114
142.

98

SANPRESSA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Robin II Z
M: Satyna
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
143.

46

SANRAJS SP POL 2006 Wałach kara F: Quite Last
M: Selvina / Elvis
O: Włodzimierz Zajcew
B: Mirosław Kaczor
K022278
144.

129

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
145.

73

SANTOS WLKP POL 2015 Wałach siwa/178 F: Barbur
M: Szafirka
O: Anna Białas
B: Michałowski Jacek
Brak 616007610118915
146.

149

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Cassilio / Cassini I
M: Szata / Alywar
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
K025470 616009540091614
147.

47

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
148.

193

SELLINO 2015 ogier siwa F: Castellino van de Helle
M: Sellena
O:
B:
149.

101

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z / Ramiro Z
M: Seniora Bella / Banita
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
K024912 A0010094S
150.

103

SHADOW DANCE Niemiecki Sportowy GER 2012 Wałach kara/168 F: Sarto
M: Quelle Belle Noir
O: Anna Polakowska
B: Anja Peters
K023490 410100657712
151.

144

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
152.

116

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua
M: Szlachta
O: Paweł Gabrysiak
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511
153.

192

SPONECK Haflinger POL 2007 Wałach izabelowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
154.

125

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K020266 616009610220311
155.

79

SZIFO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: If du reverdy
M: Szlachta
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak Brak
156.

117

TALL KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
157.

90

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
158.

171

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
159.

191

VELCO SITTE sBs 2005 wałach gniada F: Parco
M: Insel Sitte
O:
B:
160.

137

VENECIA RED WINE OLD POL 2015 Klacz gniada/167 F: Latour
M: V-Nicoretta
O: Hodowla Koni Red Wine
B: Hodowla Koni Red Wine
brak brak
161.

138

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166cm F: Hippica Koh-J-Noor
M: Volumia / Andiamo Z
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów
K028079 -
162.

131

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/162 F: Love Affair
M: Valencia
O: SO Bogusławice
B: Pol
Brak 616009664000381
163.

126

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: NICO-K
M: VIVA
O: Paweł Olaszek
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL 013 57 00282 06
164.

94

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Jarosław Dołhun
B: Sławomi Łagun
K020299 616009640020010
165.

45

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 Klacz siwa/165 F: Ramadan
M: Wiedźma
O: -
B: SK Prudik
-- 616006690058213
166.

143

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
Rider Club
Competition
Prize
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
500
SUM:
500.00
Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1400
SUM:
1400.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
50
400
220
400
SUM:
1070.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
350
450
600
50
50
80
50
50
2700
SUM:
4380.00
Gutorska Maja KJ Infernal Team
1000
SUM:
1000.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
250
SUM:
250.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
1450
SUM:
1450.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
280
300
400
300
250
170
SUM:
1700.00
Markiewicz Patrycja Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
300
SUM:
300.00
Milczarek Nina KJ Infernal Team
1000
SUM:
1000.00
Mitman Kaja KJ Golden Dream
80
50
SUM:
130.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
50
1800
SUM:
1850.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
170
130
SUM:
300.00
Sabitov Mirzat KJ Janowice
250
350
SUM:
600.00
Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
120
SUM:
120.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
220
SUM:
220.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
450
70
SUM:
520.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
220
180
200
SUM:
600.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
750
300
SUM:
1050.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
120
250
300
SUM:
870.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
650
SUM:
650.00
Węgrzyn Alicja Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Wypchło Aleksandra bpk
50
50
SUM:
100.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
170
SUM:
170.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Patrycja
Brak
DISNEY (38)
2019-08-09
1
2019-08-09
1
2019-08-10
2019-08-10
1
2019-08-11
6
Antczak Dagmara
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-08-09
2019-08-09
2019-08-11
Bernacińska Aleksandra
bpk
PARIS (179)
2019-08-09
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
SANTOS (73)
2019-08-09
33
2019-08-09
35
2019-08-10
41
2019-08-10
34
2019-08-11
19
2019-08-09
1
2019-08-09
1
2019-08-10
34
2019-08-10
2019-08-11
3
Bogdanska Natalia
Nn
BAMBI (84)
2019-08-10
2019-08-10
19
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
KAMINA D (177)
2019-08-09
36
2019-08-09
21
2019-08-10
10
2019-08-10
1
2019-08-10
19
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (69)
2019-08-09
6
2019-08-10
8
2019-08-11
7
CARENZA (70)
2019-08-09
1
2019-08-10
7
2019-08-11
2
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
2019-08-09
7
2019-08-10
2
2019-08-11
4
500
Chober Dariusz
KJ Janowice
KANON (133)
2019-08-09
20
2019-08-09
Chróścik Julia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
LEO (180)
2019-08-09
17
2019-08-09
1
2019-08-10
13
2019-08-10
1
2019-08-11
10
2019-08-11
3
Cichuta Martyna
Klub Sportowy Happy Horse
AGITANIA (152)
2019-08-09
2019-08-09
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (143)
2019-08-10
2019-08-11
2019-08-11
Dąbek Joanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
GANGSTER (169)
2019-08-09
17
2019-08-09
17
2019-08-10
2019-08-10
1
2019-08-11
2019-08-11
13
Dołhun Jakub
KJ Infernal Team
2019-08-09
6
2019-08-10
9
2019-08-11
2019-08-11