Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, V eliminacja JumpOFF 2018/2019
Sopot, 08-09 grudnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
285 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:37:28
2018-12-06 11:21:26
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 8/C/C
  • 1x 17/C/C
284 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:27
2018-12-05 22:42:32
Natalia Zwiefka ZORRO
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
283 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:25
2018-12-05 21:04:08
Paulina Pellowska KLIPER
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
282 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:22
2018-12-05 19:02:28
Lena Stryjek ESMERALDA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
281 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:19
2018-12-05 19:02:05
Agata Koseda DOKER
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
278 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:11
2018-12-05 15:39:35
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
277 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:09
2018-12-05 15:12:25
Maria Gil BEN GUN
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
276 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 17:47:58
2018-12-05 14:52:07
Karolina Ferenstein- Kraśko OKUDŻAWA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
275 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 17:46:45
2018-12-05 14:45:35
Aleksander Kraśko GINES
  • 2x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
274 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 17:47:53
2018-12-05 14:44:33
Kuba Kraśko GINES
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
273 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:37:09
2018-12-05 09:32:19
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 14/L/L
  • 2x 15/P/P
272 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:37:10
2018-12-05 09:31:34
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x 14/L/L
  • 2x 15/P/P
271 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:09:03
2018-12-04 23:00:20
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
270 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:15:03
2018-12-04 21:08:44
Marta Orłowska CRIMSON D’YSENBEECK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
269 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:59
2018-12-04 21:02:23
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
268 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:53
2018-12-04 21:01:22
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
267 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:49
2018-12-04 20:52:38
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
266 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:45
2018-12-04 20:51:23
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 6/P/P
265 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:43
2018-12-04 20:48:24
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
264 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:10:06
2018-12-04 20:25:34
Pola Stachura PASCAL JAN-PON
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
263 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:17
2018-12-04 20:24:27
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
261 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:57:49
2018-12-04 19:37:13
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
260 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:57:45
2018-12-04 19:36:52
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
259 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:57:43
2018-12-04 19:36:15
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
258 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:33:32
2018-12-04 19:32:09
Inka Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
257 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:33:28
2018-12-04 19:30:45
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
256 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:33:26
2018-12-04 19:28:09
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
255 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:33:23
2018-12-04 19:16:30
Kinga Krzyszton PESTKA
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
254 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:07:29
2018-12-04 18:46:26
Michalina Binięda - Urbanowicz ZAFIRA T
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
253 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:07:26
2018-12-04 18:46:01
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
251 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 11:18:02
2018-12-04 09:58:53
Gaja Skorowska G'MEDYK
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
250 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:55:02
2018-12-04 00:11:08
Lena Karaszewska HOOK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
249 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:54
2018-12-04 00:00:44
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
248 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:43
2018-12-03 22:40:47
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
247 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:36
2018-12-03 22:26:19
Julia Wesołowska JUSTA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
246 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:31
2018-12-03 22:25:14
Julia Drelich WONTON
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
245 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:25
2018-12-03 21:21:51
Olgierd Werochowski SALLI
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
244 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:17
2018-12-03 20:10:41
Zuzanna Niziołek CONAN 1
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
243 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:12
2018-12-03 19:49:34
Zuzanna Werochowska BIANKA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:54:00
2018-12-03 19:44:47
Marta Kucharska CONAN I
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:55
2018-12-03 18:27:44
Marta Swoboda PANI GRAFINIA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
240 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:48
2018-12-03 17:55:27
Barbara Przybyt PESTKA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
239 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:42
2018-12-03 17:35:51
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
238 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:37
2018-12-03 17:34:13
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
237 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:30
2018-12-03 17:20:15
Paweł Zieliński BRYLANT
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
236 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:32:10
2018-12-03 16:31:50
Izabella Littwin DAFNE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:32:06
2018-12-03 16:00:52
Sylwia Barbarska CONTEST
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
234 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:23
2018-12-03 15:37:21
Aleksandra Mazerewicz SAMSON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
233 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:51
2018-12-03 12:31:05
Aleksandra Jeszka KOTILLA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
232 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:46
2018-12-03 12:30:38
Martyna Kwasek KARINA
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
231 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:42
2018-12-03 12:29:33
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:37
2018-12-03 12:20:54
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
229 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:22
2018-12-03 10:23:23
Justyna Majewska FINITO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:16
2018-12-03 10:21:45
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:12:11
2018-12-03 10:10:17
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
226 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:20:46
2018-12-02 21:42:19
Maja Psiuk PENNY
  • 2x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:20:51
2018-12-02 20:50:19
Agata Tejchman-Konarzewska CHALLENGER
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
224 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:12:06
2018-12-02 20:34:54
Paulina Piosik JUKA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:18:08
2018-12-02 20:01:57
Martyna Rogalewska KOLUMBIA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:23:20
2018-12-02 19:00:16
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
220 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:23:13
2018-12-02 18:59:49
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
219 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:23:03
2018-12-02 18:59:04
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
218 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:22:56
2018-12-02 18:58:33
Małgorzata Naryniecka Reszuta SPARTAN L
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:22:46
2018-12-02 18:58:06
Kinga Skowronek PORTOS
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:22:39
2018-12-02 18:57:30
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:22:30
2018-12-02 18:57:00
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
213 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:22:11
2018-12-02 18:55:40
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
212 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:17:52
2018-12-02 18:29:11
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 6/P/P
211 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:17:42
2018-12-02 18:27:33
Piotr Sawicki CHERY GOLD D
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
210 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:17:36
2018-12-02 18:26:00
Piotr Sawicki CHARIVARI
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
209 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:17:30
2018-12-02 17:39:02
Oliwia Ziółkowska MACHORKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:17:22
2018-12-02 17:05:50
Julia Ziółkowska KINGSLAND
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:34
2018-12-02 15:48:52
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:51:17
2018-12-02 15:47:44
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:24
2018-12-02 15:46:29
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:20
2018-12-02 15:13:41
Julia Wapińska BIKSONA
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:16
2018-12-02 15:09:24
Joanna Michalec DOLMAN
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
202 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:11
2018-12-02 13:41:41
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
201 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:06
2018-12-02 12:12:18
Maja Pęczek MISZA
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:32:02
2018-12-02 12:11:07
Wiktoria Ośmiałowska PL NEMO
  • 2x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:57
2018-12-02 11:42:59
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
198 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:52
2018-12-02 08:28:08
Paulina Kiempa NUGGETS
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
197 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:48
2018-12-02 08:24:33
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
196 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:43
2018-12-02 01:05:26
Karolina Klages SEKUNDO J
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
195 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:39
2018-12-01 22:47:12
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
194 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:34
2018-12-01 21:52:31
Alicja Rotter DABELLA Z
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
192 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:25
2018-12-01 20:53:59
Pola Van Buuren SAYONARA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:20
2018-12-01 20:42:32
Olga Wasilewska ROKO
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:16
2018-12-01 20:42:23
Amelia Cybulska VATRA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:10
2018-12-01 19:08:57
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
188 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:05
2018-12-01 17:41:58
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
187 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:31:00
2018-12-01 14:33:19
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
186 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:53
2018-11-30 21:38:57
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
185 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:47
2018-11-30 21:38:11
Aleksandra Furgo MELISSA C
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
184 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:40
2018-11-30 15:16:40
Daria Ekowska BARON
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:30
2018-11-30 14:43:11
Tomasz Miśkiewicz RIALLOTTA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
182 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:25
2018-11-30 14:40:13
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
181 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:17
2018-11-30 14:39:08
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
179 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:30:03
2018-11-30 14:38:00
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
178 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:58
2018-11-30 14:37:04
Tomasz Miśkiewicz CLIPPER
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
177 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:52:45
2018-11-30 13:26:38
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
176 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:49
2018-11-30 13:01:16
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:44
2018-11-30 11:49:25
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 17/C/C
  • 1x 18/CC/CC
174 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:40
2018-11-29 20:19:48
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
171 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:25
2018-11-29 20:10:54
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
170 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:16
2018-11-29 19:51:55
Dorota Formella WINCI
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
169 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:12
2018-11-29 17:37:05
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
168 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:07
2018-11-29 17:35:31
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
167 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:29:03
2018-11-29 16:16:15
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
166 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:52:11
2018-11-29 16:12:35
Marcin Olszewski ANTARES S
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:52:26
2018-11-29 15:15:23
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 2x 5/L/L
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
164 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:52:39
2018-11-29 15:13:13
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 2x 7/N/N
  • 2x 8/C/C
  • 2x 17/C/C
  • 2x 18/CC/CC
163 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:53:53
2018-11-29 15:05:44
Natalia Babiarz KARBON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:00:42
2018-11-28 22:53:46
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 23:00:25
2018-11-28 22:50:43
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:56:33
2018-11-28 21:50:21
Natalia Potrykus ZORDON N
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:56:26
2018-11-28 21:23:02
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:56:04
2018-11-28 20:27:47
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:56:00
2018-11-28 20:26:37
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
154 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 12:03:37
2018-11-28 20:25:42
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 5/L/L
151 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:53:04
2018-11-28 19:33:34
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:52:07
2018-11-28 15:34:06
Marcin Olszewski ARAK
  • 2x 5/L/L
147 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 13:26:22
2018-11-28 12:43:38
Julia Erbel VENTO
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 12:03:52
2018-11-28 11:52:58
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 12:03:49
2018-11-28 10:57:20
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 12:03:44
2018-11-28 10:43:46
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:02:03
2018-11-28 08:30:59
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:57
2018-11-28 07:25:27
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
140 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:50:59
2018-11-28 07:24:25
Paweł Spisak EDAM
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:49
2018-11-28 07:23:02
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:50:53
2018-11-28 07:21:05
Paweł Spisak WERNISAŻ "M"
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:40
2018-11-27 22:01:39
Alicja Wieczorek BRYLANT
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:38
2018-11-27 22:01:06
Krzysztof Pudełek MAXIMUS G.
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:14:11
2018-11-27 22:00:02
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:32
2018-11-27 21:24:50
Pauline Wieczorek 2
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:30
2018-11-27 21:24:01
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 6/P/P
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:28:35
2018-11-27 21:22:50
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 16/N/N
  • 1x 17/C/C
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:01:26
2018-11-27 21:21:18
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 8/C/C
  • 1x 9/CC/CC
  • 1x 17/C/C
  • 1x 18/CC/CC
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 20:46:24
2018-11-27 14:49:14
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 14:41:03
2018-11-27 14:27:07
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
127 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:23:15
2018-11-27 09:56:44
Edyta Ellwart TOBI
  • 2x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:53
2018-11-26 23:46:46
Jakub Kreft HARALD-H
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:51
2018-11-26 21:18:33
Paulina Koprowska ATENA G
  • 2x 5/L/L
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:48
2018-11-26 21:10:36
Aleksandra Zybała ITON
  • 1x 7/N/N
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:45
2018-11-26 21:09:56
Aleksandra Zybała CORNETTO
  • 1x 7/N/N
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:43
2018-11-26 21:09:25
Aleksandra Zybała CAMPARI
  • 1x 8/C/C
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:41
2018-11-26 21:08:52
Aleksandra Zybała CAIERO
  • 1x 7/N/N
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:41:39
2018-11-26 21:07:48
Aleksandra Zybała BEBETO
  • 1x 8/C/C
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:45:36
2018-11-26 20:45:40
Jacek Rajnert CZAR
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:46:02
2018-11-26 20:42:11
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:46:17
2018-11-26 20:36:57
Kamil Rajnert ICARA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:51:57
2018-11-26 18:11:30
Marcin Olszewski CON CONTADOR
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:52:00
2018-11-26 18:10:25
Marcin Olszewski CADORO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 14:56:23
2018-11-26 14:22:06
Karolina Słoczyńska ODESKIJ DI
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 14:56:22
2018-11-26 14:20:28
Sandra Kawała CHILLANDO BLUE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 14:56:21
2018-11-26 14:16:21
Julia Jarząbkiewicz BRAGO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 12:28:31
2018-11-26 10:45:50
Maja Psiuk ROKI
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:56:33
2018-11-25 23:07:15
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:56:32
2018-11-25 22:53:19
Julia Przytarska WOJ
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:56:31
2018-11-25 22:13:58
Justyna Górak FOREVER
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 20:33:30
2018-11-25 20:23:13
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 11:05:54
2018-11-25 20:21:34
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 20:33:23
2018-11-25 20:20:35
Joanna Tejchman-Konarzewska CELESTO
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 20:33:20
2018-11-25 20:19:34
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:01:13
2018-11-25 19:05:01
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
99 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:01:06
2018-11-25 18:59:09
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 20:33:06
2018-11-25 17:28:14
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 20:33:03
2018-11-25 16:20:26
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 21:07:03
2018-11-24 18:28:36
Anna Dąbrowska FOREVER
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 09:38:13
2018-11-24 16:55:41
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 14/L/L
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:53:46
2018-11-24 10:10:39
Agata Buchholc KUBIK
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:42:46
2018-11-23 19:14:57
Milena Chorążewska BAJER
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 10:52:38
2018-11-23 10:33:56
Klaudia Wojciechowska EL TORO
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 10:52:40
2018-11-22 21:20:54
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 10:52:46
2018-11-22 21:10:33
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 09:27:48
2018-11-22 00:15:51
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 06:53:15
2018-11-22 00:14:51
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:58:38
2018-11-21 21:05:29
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:58:37
2018-11-21 15:58:00
Zuzanna Grot NEW DAY
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 10:00:44
2018-11-21 00:33:13
Mateusz Fujczak OLE
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:27:38
2018-11-20 17:22:26
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:17:09
2018-11-20 17:19:06
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:17:05
2018-11-20 17:17:18
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:00:45
2018-11-20 17:14:31
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:17:00
2018-11-20 17:12:59
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:37:11
2018-11-19 20:45:49
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:37:09
2018-11-19 20:42:02
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:36:40
2018-11-19 20:39:56
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 21:36:35
2018-11-19 20:39:06
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 16/N/N
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 09:38:19
2018-11-19 19:41:11
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 12:37:25
2018-11-19 12:17:24
Weronika Figurska DEMON
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:28:46
2018-11-19 09:48:56
Laura Czapla DONNATELLA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:17:16
2018-11-19 08:38:02
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 7/N/N
  • 1x 8/C/C
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:28:39
2018-11-18 21:44:07
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:28:37
2018-11-18 18:31:32
Anna Leśniewska HEBANA
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:21:36
2018-11-17 16:37:14
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 16:27:28
2018-11-17 15:15:52
Monika Waldach FABIEN SANTANA
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 20:46:27
2018-11-16 08:32:58
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:23:05
2018-11-15 22:37:54
Klaudia Kaleńska TOBI
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:21:23
2018-11-13 17:46:38
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 17:14:08
2018-11-11 19:32:40
Maria Chabowska ANONIM
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:52:18
2018-11-10 13:28:43
Natalia Schiller HAJFA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:52:19
2018-11-10 13:26:10
Zuzanna Jurkowska WAAIKA
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:52:21
2018-11-10 13:24:25
Amelia Borys LUNARIS
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 08:52:22
2018-11-10 13:21:53
Daria Rychłowska WANILLIA
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:51:39
2018-11-07 19:34:19
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:05:16
2018-11-07 19:33:50
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 10:05:14
2018-11-07 19:33:06
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 6/P/P
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 14:11:47
2018-11-05 12:40:15
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 2x 14/L/L
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:23:07
2018-11-03 11:22:44
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 09:45:25
2018-11-01 16:22:01
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 01:21:10
2018-10-31 21:02:37
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 09:45:19
2018-10-31 12:26:09
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 20:23:01
2018-10-29 13:29:31
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:28:27
2018-10-29 13:29:09
Amelia Migza KAKTUS
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 11/Kuce/Kuce towarzyski (50cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 12:28:24
2018-10-29 13:28:44
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
  • 1x 10/mini mini LL/mini mini LL towarzyski (30cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 15:17:30
2018-10-29 13:28:19
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 15:17:28
2018-10-29 13:27:40
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:24
2018-10-25 19:49:58
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:23
2018-10-25 19:49:00
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:21
2018-10-25 19:48:00
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 22:37:19
2018-10-25 19:47:19
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:23:28
2018-10-24 19:47:11
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 19:31:14
2018-10-24 15:15:26
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 5/L/L
  • 2x 14/L/L
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 08:40:05
2018-10-20 18:37:18
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 6/P/P
  • 1x 7/N/N
  • 1x 15/P/P
  • 1x 16/N/N
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 08:40:07
2018-10-20 16:10:35
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 5/L/L
  • 1x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 14/L/L
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 09:33:40
2018-10-18 09:23:41
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x 5/L/L
  • 1x 6/P/P
  • 1x 14/L/L
  • 1x 15/P/P
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 09:45:00
2018-10-16 20:23:29
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 1x 3/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 4/LL/LL towarzyski (90cm)
  • 1x 12/mini LL/mini LL towarzyski (70cm)
  • 2x 13/LL/LL towarzyski (90cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
3. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
brak
4. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
5. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
6. Binięda - Urbanowicz Michalina brak
S
brak
7. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
brak
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Borys Amelia OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
10. Buchholc Agata VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O031015
11. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
12. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
13. Chojnacka Nadia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O052232
14. Chorążewska Milena Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
Brak
15. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
16. Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
O011247
17. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
18. Cybulska Amelia Bpk
2008 (Mł.)
Brak
19. Czapla Laura Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
20. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
21. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
Brak
22. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
23. Dąbrowska Anna BPK
S
brak
24. Drelich Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
O037679
25. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
26. Ekowska Daria Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
27. Ellwart Edyta Niezrzeszona
S
XXX
28. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (J.)
Brak
29. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
30. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ W GAŁKOWIE
S
O000784
31. Figurska Weronika Brak
1999 (MJ.)
Brak
32. Filipczak Robert Stajnia W Siodle Banino
2001 (J.)
brak
33. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
brak
34. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
0046368
35. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
36. Fujczak Mateusz LKS Dragon Nowielice
O026882
37. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
38. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
39. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
40. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
41. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
42. Gilla Zuzanna brak
2007 (JM.)
brak
43. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
44. Górak Justyna BPK
S
brak
45. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
46. Grot Zuzanna Klub Jeździecki J.J Darboven
2001 (J.)
Brak
47. Grzybowska-Skrodzka Anna JKS Senny Nowęcin
S
O037297
48. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
49. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
50. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
51. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
52. Jeszka Aleksandra Stajnia u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
53. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
54. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
55. Kamińska Zofia brak
2008 (Mł.)
brak
56. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
57. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
58. Kaszuba-Rakowska Emma Plj
2018 (Mł.)
B
59. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O044754
60. Kawała Sandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035507
61. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
62. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
63. Klages Karolina BLG Consulting
S
O037489
64. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
65. Klawitter Wiktoria Brak
2002 (J.)
brak
66. Klimczyk Lena Bpk
2004 (JM.)
O043404
67. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
68. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
69. Koseda Agata Brak
1998 (MJ.)
Brak
70. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
71. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
Brak
72. Kraśko Kuba LKJ W GAŁKOWIE
2004 (JM.)
0000
73. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
S
O014143
74. Krzyszton Kinga Bez przynależności do klubu
2009 (Mł.)
Brak
75. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
76. Kucharska Marta Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
77. Kwasek Martyna Stajnia u Rychertów
2006 (JM.)
O050827
78. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
79. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O040226
80. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O039471
81. Leśniewska Anna BPK
S
O044187
82. Lewandowska Zuzanna JKS Dako-Galant Skibno
2003 (J.)
O030658
83. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
84. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
85. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
86. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
87. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
88. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
89. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
90. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
91. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
92. Mazerewicz Aleksandra X
2006 (JM.)
Brak
X
93. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
94. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
95. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
96. Migza Amelia bpk
2006 (JM.)
O050327
97. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
98. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
99. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
100. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
101. Naryniecka Reszuta Małgorzata kj La Scalla
S
Brak
102. Nełka Marcin bpk
S
O005374
103. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
104. Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
S
Brak
105. Olszewski Marcin Dom Koni Lazar
S
brak
106. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
107. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
108. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
109. Parolczyk Agata Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O046381
110. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
111. Pęczek Maja Bpk
2018 (Mł.)
B
112. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
113. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (MJ.)
O039479
114. Piosik Paulina Stajnia Bolszewo
2003 (J.)
brak
115. Potrykus Natalia BPK
2004 (JM.)
brak
116. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
117. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
118. Przybyt Barbara Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
Brak
119. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
120. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
121. Psiuk Maja bpk
2006 (JM.)
brak
122. Pudełek Krzysztof KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028869
123. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
brak
124. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
125. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
126. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
127. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
128. Rogalewska Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
129. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O026268
130. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
131. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
brak
132. Rotter Alicja AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O020468
133. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
134. Rychłowska Daria OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
135. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
136. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
137. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
138. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
139. Schiller Natalia OSK Lipce
2001 (J.)
brak
140. Skorowska Gaja Brak
2008 (Mł.)
Brak
141. Skowronek Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
142. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
143. Słoczyńska Karolina bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
144. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
145. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (J.)
2542/17 ABC
146. Stachura Pola Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
147. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
148. Stryjek Lena Brak
2001 (J.)
Brak
149. Sulewska Marta KJ Black horse team
S
brak
150. Swoboda Marta Brak przynależności do klubu
2018 (Mł.)
brak
151. Synoradzka Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O038931
152. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
153. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
154. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
155. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
156. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
157. Ustjak Nicoll brak
S
brak
158. Van Buuren Pola Bpk
2004 (JM.)
Brak
159. Waldach Monika J.J.Darboven
2003 (J.)
O043406
160. Wapińska Julia SKJ SOPOT
S
brak
161. Wasilewska Olga Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O038115
162. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
163. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
164. Werochowska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
brak
165. Werochowski Olgierd brak
2009 (Mł.)
brak
166. Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2001 (J.)
O037678
167. Wieczorek Alicja skj-sopot
S
O007255
168. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
169. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
170. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
171. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
172. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
173. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
174. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
175. Wysokińska Agata BPK
2007 (JM.)
O051600
176. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
177. Zduńczyk Sara Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O028652
178. Zieliński Paweł Sopocki Klub Jeździecki
S
O022259
179. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
180. Ziółkowska Julia KJ Dilmar
2003 (J.)
Brak
181. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028385
182. Zwiefka Natalia brak
S
O006783
183. Zybała Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O037266
10138421
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
2.

101

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
K026218 616014640133104
3.

105

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
4.

246

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
5.

245

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
O: Agnieszka Lamek
B: brak
K024622
6.

98

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
7.

172

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess
M: Avimella S
O: Zuzanna Ciecholewska
B: Stanisław Szurik
brak
8.

159

ARAK Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/Nn F: Nn
M: Nn
O: Henryk Eron
B: Nn
Nn Nn
9.

177

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
10.

118

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
11.

122

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Aleksandra Dąbkowska
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
K025577 616009530022510
12.

141

ATENA G SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
K024064 Brak
13.

89

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
14.

107

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
15.

116

BAJER SP POL Brak Wałach kara/165 F: Rabiates Turbut Z
M: NN
O: Milena Chorążewska
B: Brak
Brak Brak
16.

187

BARON Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lubań
M: Basetla
O: Gosia Marcinkowska
B: Samociuk Jerzy
brak
17.

189

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Untochable Z /
M: Victoria-C / Concorde /
O: Aleksandra Furgo
B: J W L Cuppers
K013478 528210000829320
18.

136

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa/Brak danyc F: Action Breaker
M: Mera/Fedor
O: Jan Zybała
B: Brak danych
K010759 5280030607357
19.

268

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
20.

114

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
21.

240

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
22.

206

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
23.

258

BOURBON Estońska Szlachetna Półkrew BEL 2007 Wałach gniada/- F: Big Boy
M: Statuetka
O: Biznes Park Starogard Gdański
B: -----
K017203 23300107184111
24.

128

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
O: Julia Jarząbkiewicz
B: Joanna Jankowska
K017663 POL 009530230307
25.

40

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
26.

197

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada/163 F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
K026639 616009610046712
27.

149

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa/175 F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K015645
28.

234

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K015645
29.

41

C-DINETTE EX DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
30.

131

CADORO Szlachetna Półkrew POL 2007 Ogier gniada/Nn F: Aviano
M: Colibria
O: Henryk Eron
B: Nn
Brak Nn
31.

137

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada/Brak danyc F: Connor/Casall
M: Nusella/Carpaccio
O: Jan Zybała
B: Brak danych
K019056 528003000702846
32.

214

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
33.

138

CAMPARI KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/Brak F: UP TO DATE
M: MAY FAIR/FALCO
O: Jan Zybała
B: H.T.Delger
Brak 528003000702846 104ZU01
34.

146

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
35.

192

CANDILLO Oldenburg POL 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Cola
M: Pianisa
O: Andrzej Małasiewicz
B: brak
K023149
36.

220

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
37.

13

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
38.

253

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
39.

175

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
40.

145

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
41.

235

CARILO Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada F: Crusander
M: Zemita
O: Zuzanna Golicka
B: Peter Nagel-Tornau
K022674 DE42000259512
42.

99

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
43.

181

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
44.

191

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450 DE433331777410
45.

256

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
46.

259

CASSIUS 76 Cangershaide GER 2007 Wałach gniada/- F: Concorde
M: Ginella
O: Katharina von der veiden
B: Uwe Keler
K011365 Z567106
47.

121

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Stadnina koni Nowielice
K018551
48.

162

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Capriosa N / Cancooon
O:
B:
K024813 616009520023813
49.

165

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Adam Prajwocki
B: Nowielice Sp. z o. o.
?018611 POL009640075007
50.

143

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
51.

212

CHALLENGER HUN POL 2012 Wałach siwa/170 F: Agropoint Casilloc
M: Lady
O: Agnieszka Racka
B: Gg
KO22322 Brak
52.

222

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
53.

223

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Cordial
M: Chocolett
O: -
B: -
K014197 POL009530008909
54.

129

CHILLANDO BLUE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Rasch ex Rekrut
M: Carmen
O: Izabela Kawała
B: Jacek Pruszkowski
Brak
55.

182

CLIPPER HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Bella Rose / Cassini I
O: Martyna Górska
B: Ryszard Kosicki
K026417 DE421000600813
56.

265

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
57.

204

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
58.

132

CON CONTADOR Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada/Nn F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Nn
Brak Nn
59.

241

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: CALIRO
M: CASANDRA
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
K023083
60.

239

CONAN I SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra/ Coriolan
O: Agnieszka Racka
B: Leszek Szymański
K023083
61.

232

CONTEST Węgierski Koń Gorącokrwisty POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Condor
M: Hohenstein II Ili
O: Małgorzata Barbarska
B: Real Szall Bt.
brak brak
62.

62

CORDESSO WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Cordess / Clinton
M: Cleine Queena / Cristallo I
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Agnieszka i Robert Michalak
K022638 441411169213
63.

139

CORNETTO OLD GER 2007 Wałach gniada F: Cornet Obolensky
M: Furosy x Furiso II
O: Jan Zybała
B: Brak danych
Brak danych
64.

156

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
65.

262

CRIMSON D’YSENBEECK Z BEL 2008 Wałach kasztanowata/166 F: Jahn’s Diamant
M: Magic Night’s Semilly
O: Xx
B: X
Brak X
66.

208

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
Brak 999530272004
67.

135

CZAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Zaręba
B: nn
brak brak
68.

196

DABELLA Z Zangersheide POL 2002 Klacz gniada/166 F: Dutch Capitol
M: Arabella Z
O: Jarosław Androsiuk
B: Stoeterij Bosel
K010728 Z626702
69.

213

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
K023991
70.

233

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Brak
Brak
71.

85

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
72.

173

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
73.

20

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
74.

27

DEMON Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:158 F: NN
M: NN
O: XX
B: XX
Brak POL013530101604
75.

252

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
76.

115

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
77.

123

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
78.

161

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
79.

271

DOKER WLKP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Cedrus
M: Damaszka
O: Agata Koseda
B: SK Rzeczna
Brak 616 007 60 01142 12
80.

275

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
81.

205

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
82.

249

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
brak
83.

92

DOLOMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: BAJOU DU RUET
M: DEIZI
O: Michał Łącki
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 11312
84.

229

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/156 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
brak 616999530280911
85.

102

DONNATELLA Meklemburg GER 2006-02-21 Wałach kasztanowata/170 F: D,Olympic
M: Rosanne
O: Hans Erdmann
B: Hans Erdmann
Brak DE 427270351306
86.

270

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Mariot
M: Durette Z
O: Leszek Klawitter
B: Roman Barlik
brak
87.

263

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
88.

279

ELEAR sp GER 2002 S bay F: Nabucco ex Nulan
M: Elba/Elvis KWPN
O: Anna Jones
B:
103MY09
89.

277

ELTON F:
M:
O:
B:
90.

278

ELVIS F:
M:
O:
B:
91.

120

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
92.

81

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
93.

272

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/182 F: Landacord
M: Estyma
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Fabińska
Brak 616009510414709
94.

125

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
95.

167

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Neel
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009712
96.

157

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
97.

170

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
98.

106

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak Xxxx
99.

260

FIGARO NN POL brak Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
K018250
100.

227

FINITO SP POL 2001 Wałach gniada F: Desant
M: Fatima
O: Iwona Marek
B: Stajnia REMA
brak
101.

257

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
O: Zuzanna Gilla
B: Maryna Kowalska
brak 265347654
102.

47

FOREVER SP POL 2006 Wałach skarogniada/181 F: Labrador
M: Flora
O: Dorota Formella
B: Sławomir Rokicki
brak
103.

80

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
104.

11

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
105.

36

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
106.

264

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
107.

217

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
108.

163

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
109.

104

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
110.

266

GINES SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: HARNAŚ
M: GODIWA
O: PAWEŁ MARUDA
B: ZYGMUNT WOJDA
0000
111.

166

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
112.

52

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
113.

281

GORDON sp POL 2005 G bay F: Cantanis hol./Cantus hol.
M: Grenada sp/Caletto`s Son hol.
O:
B:
K016472 616009610136805
114.

254

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
115.

94

HAJFA TRAK POL 2002 Klacz gniada F: Rabiatoz
M: Hajda
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
brak
116.

142

HARALD-H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Up to date
M: Beau Carla-H
O: Jakub Kreft
B: -
K026286
117.

100

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Henryk Muchowski
K022612
118.

26

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
O: Monika Jackiewicz
B: Monika Jackiewicz
K020708 616009530226911
119.

218

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
120.

247

HOOK SP POL 2011 Wałach gniada/. F: Hingis
M: Hocza
O: Maja Iskierko
B: Marek Romanowski
K022159
121.

134

HORATA Angloarab POL 2012 Klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: SK Walewice
K022130 616006590203012
122.

79

I-CAN KWPN AFG 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
123.

151

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Montender
M: Curella
O: Mieszko Wędrowski
B: Jan Greve
K022673
124.

133

ICARA KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
O: DANIEL REIMANN
B: WOJCIECH FABIŃSKI
BRAK 528003201302126
125.

86

ICE ROSE W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Klacz siwa/167 F: Discar
M: Inez W
O: Adriana Bisewska
B: Jacek Wilczyński
brak 616009610025714
126.

282

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: .
K016484 12419
127.

76

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
128.

251

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
129.

155

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
brak
130.

140

ITON SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Taunus/Lavendel
M: Ikea/Turbud Quirinus
O: Jan Zybała
B: SK Nowielice
K014742 POL009640028309 104LN51
131.

226

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
132.

70

JUKA SP POL 0000 Klacz kara/164 F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
K026392 0000
133.

244

JUSTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
O: Katarzyna Gossa
B: Skwarek Mirosław
K024694 POL007530270007
134.

10

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
135.

209

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
136.

82

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
137.

199

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
138.

230

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
139.

201

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
140.

174

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
141.

221

KINGSLAND SP POL 2010 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
142.

273

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
143.

236

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
144.

225

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
145.

280

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin
M: Korsyka
O: Marcin Rogalewski
B: Sylwia Szczęsna
K016671 616009530291107
146.

231

KOTILLA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
O: Kamil Rychert
B: Elżbieta Gołuńska
brak 616007530068911
147.

88

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
148.

117

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
O: Rafał Buchholc
B: Jan Jurkiewicz
K020575 616009530061610
149.

224

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
150.

183

LAVERINO OLD GER 2013 Wałach gniada F: L’Aveu / Lawito
M: Sareca / Sandro Boy
O: Anna Piwońska
B:
K025962 DE418185042513
151.

190

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
152.

160

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
K023288 DE 456570196912
153.

269

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/- F: Maik
M: -
O: Andrzej Małasiewicz
B: -
Brak
154.

171

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa F: Lincoln 122
M: Ludwig von bayern
O: YBM sp z.o.o.
B: Niemcy
K021913
155.

228

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
O: Marcin Matelski
B:
K022639 456370005012
156.

35

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
157.

96

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
K016285
158.

261

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
159.

210

MACHORKA SP POL 2014 Mare darkbay/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
160.

103

MARCO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
161.

148

MAXIMUS G. SP POL 2009 Wałach gniada F: Turbud Qurinus / Pavarotti Van De Helle
M: Malanda / Equader
O: Krzysztof Pudełek
B: Artur Gołaś
K020499 616009640074209
162.

188

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471 616009530355709
163.

203

MISZA KUC POL 2008 Wałach gniada/125 F: N
M: N
O: B
B: B
B POL
164.

90

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
165.

180

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
166.

207

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
167.

119

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
168.

110

NEW DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: New World
M: Wiagra
O: Akademia Jeździecka J.J Darboven
B: Bogusz Justyna
Brak
169.

108

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
170.

255

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
171.

84

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
172.

154

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
173.

130

ODESKIJ DI Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Dinar
M: Oportiun
O: Lech Słoczyński
B: Piotr Szmytkowski
brak POL 732010013406
174.

267

OKUDŻAWA SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/172 F: KILIAN 38
M: OSAMA
O: KAROLINA FERENSTEIN-KRAŚKO
B: KAROLINA FERENSTEIN- KRAŚKO
K026638
175.

109

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme / Guidam
M: Olanda / Lavendel
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K025145 616009640018514
176.

168

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
177.

77

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
178.

50

ORLANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Xxx
M: Xxxx
O: Xxx
B: Xxx
K022681
179.

238

PANI GRAFINIA Wielkopolska POL 2008 Klacz kara/166 F: Graf Majus Polonus
M: Pasjonata
O: x
B: x
brak x
180.

74

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
181.

219

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
182.

211

PENNY Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz
B: brak
brak