Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 22:45:46
2019-02-27 21:47:33
Nadia Chojnacka DOX
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 2x 12/Kuce/Kuce towarzyski
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:42:37
2019-02-27 21:40:47
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
201 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:01:10
2019-02-27 20:40:58
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:01:07
2019-02-27 20:28:20
Katarzyna Piesik BRAVEHEART
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 15/L/L dwufazowy
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:01:05
2019-02-27 20:26:51
Katarzyna Piesik CONI IG
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:59
2019-02-27 20:21:20
Katarzyna Piesik COLORADO
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:50
2019-02-27 20:14:38
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:47
2019-02-27 20:10:02
Katarzyna Piesik PRAGMATYK II G
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:44
2019-02-27 20:09:04
Katarzyna Piesik CENT I G.
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:42
2019-02-27 20:08:17
Justyna Motyl ORA
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:40
2019-02-27 19:58:51
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 17/N/N zwykły
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:32
2019-02-27 19:56:33
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
191 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:29
2019-02-27 19:55:55
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:05
2019-02-27 19:23:10
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
189 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 21:00:00
2019-02-27 19:22:03
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:56:38
2019-02-27 18:38:08
Agata Pettersson BIANKA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:56:36
2019-02-27 18:25:34
Daria Ekowska BARON
  • 2x 15/L/L dwufazowy
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:56:34
2019-02-27 18:01:27
Dorota Formella WINCI
  • 2x 15/L/L dwufazowy
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:56:32
2019-02-27 16:59:19
Ilona Wańka OBERON
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:56:29
2019-02-27 16:00:49
Justyna Kotowska SUSA
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
183 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 14:27:57
2019-02-27 15:35:25
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:13:43
2019-02-27 12:27:07
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:13:41
2019-02-27 12:11:08
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:55:12
2019-02-27 09:57:03
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:55:09
2019-02-27 09:56:21
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 15/L/L dwufazowy
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:55:06
2019-02-27 08:00:04
Katarzyna Kukowska HAWANA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:55:04
2019-02-27 07:59:37
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 12:03:17
2019-02-27 07:19:14
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:54:57
2019-02-27 07:18:29
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:54:54
2019-02-27 07:16:13
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 10:54:50
2019-02-27 00:56:24
Zofia Kwiatkowska W-COLINA I
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:08
2019-02-26 21:46:06
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:13
2019-02-26 21:15:38
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:19
2019-02-26 20:14:03
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 2x 15/L/L dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:23
2019-02-26 19:43:40
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 15/L/L dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:27
2019-02-26 19:34:30
Zosia Lubczyk ARNIKA
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:46
2019-02-26 19:33:23
Zosia Suwała MAGGIE
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:05:50
2019-02-26 18:23:17
Julia Lezner JAY POWER
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:06:10
2019-02-26 15:09:05
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:06:14
2019-02-26 15:07:51
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:06:25
2019-02-26 15:06:37
Jacek Grzywacz SAAD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 1x 6/L/L Licencyjny
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:06:29
2019-02-26 15:03:03
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 13:24:52
2019-02-26 13:17:34
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 13:24:55
2019-02-26 11:40:26
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:26:22
2019-02-26 11:18:38
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 15/L/L dwufazowy
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:26:26
2019-02-26 09:52:34
Aleksandra Nowicka MORITZ
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:26:55
2019-02-26 09:52:15
Zofia Kamińska ŁOTYSZ
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:26:57
2019-02-26 09:51:24
Wiktoria Kamińska FIGARO
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:26:59
2019-02-26 09:11:03
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 09:03:48
2019-02-26 08:43:15
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
  • 2x 15/L/L dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:59:54
2019-02-25 19:57:31
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 8/N/N zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:57:20
2019-02-25 19:56:43
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:45:50
2019-02-25 19:37:41
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 17/N/N zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:45:45
2019-02-25 19:36:40
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:45:38
2019-02-25 17:13:54
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 2x 15/L/L dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 16:28:44
2019-02-25 16:20:35
Joanna Michalec DOLMAN
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 15:51:59
2019-02-25 15:49:33
Marta Tłok HARRIET
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 15:24:42
2019-02-25 14:56:54
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:16:00
2019-02-25 10:25:22
Sebastian Stasiak TURAN
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:16:03
2019-02-25 10:18:18
Katarzyna Frydel ELITA
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:16:06
2019-02-25 09:56:34
Martyna Sochacka SCADA
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 6/L/L Licencyjny
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:16:10
2019-02-25 09:39:01
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 18/C/C zwykły
  • 1x 19/CC/CC
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:13:22
2019-02-25 00:03:12
Maja Psiuk ROCKY
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:13:17
2019-02-24 20:45:10
Wiktoria Mielnik ILLANE ROSE
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:13:10
2019-02-24 19:53:06
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 15/L/L dwufazowy
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:13:02
2019-02-24 17:07:19
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:59
2019-02-24 15:27:38
Zofia Łękowska RABATA
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:56
2019-02-24 14:51:04
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:51
2019-02-24 14:50:18
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:49
2019-02-24 13:26:11
Weronika Figurska DEMON
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:45:35
2019-02-24 12:24:54
Julia Składanowska DOLAR
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:43
2019-02-24 09:44:26
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 19/CC/CC
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:41
2019-02-24 09:44:05
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 19/CC/CC
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:38
2019-02-24 09:43:46
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 17/N/N zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:37
2019-02-24 09:43:11
Aleksander Lewandowski ANAWA
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 07:59:59
2019-02-23 22:22:18
Wiktoria Klawitter DRACENA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 07:59:58
2019-02-23 21:52:48
Daria Wieczorek DAMONA
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:53:28
2019-02-23 16:52:31
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:53:18
2019-02-23 16:51:56
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:53:14
2019-02-23 16:51:21
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:53:10
2019-02-23 16:50:37
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:52:46
2019-02-23 16:49:51
Antonina Pakur KALI
  • 1x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:13:39
2019-02-23 16:49:01
Zofia Pakur CENNA
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 2x 12/Kuce/Kuce towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:52:24
2019-02-23 16:48:31
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 21:23:01
2019-02-23 16:47:51
Wiktoria Ryciak CYRANO
  • 1x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:53
2019-02-23 15:15:26
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 2x 12/Kuce/Kuce towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:49
2019-02-23 15:14:49
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 12/Kuce/Kuce towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:47
2019-02-23 15:14:16
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:45
2019-02-23 15:10:27
Nadia Chojnacka PANTEON
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:43
2019-02-23 15:09:46
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:41
2019-02-23 15:09:23
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 17/N/N zwykły
  • 1x 18/C/C zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 18:51:39
2019-02-23 15:08:56
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 14:06:07
2019-02-23 10:56:19
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 7/P/P zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 14:05:56
2019-02-23 10:22:37
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 14:05:49
2019-02-23 10:08:31
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:59:18
2019-02-22 21:25:58
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:59:12
2019-02-22 20:36:54
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 16/P/P dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:59:08
2019-02-22 20:36:49
Zofia Polanek NESTOR S
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 2x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:59:01
2019-02-22 20:32:04
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 14:05:43
2019-02-22 19:59:34
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 14:05:38
2019-02-22 19:58:29
Paweł Spisak EMPORIO
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:58:50
2019-02-22 19:54:44
Paweł Spisak I-MARK W
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 21:58:45
2019-02-22 19:53:13
Paweł Spisak CASUS
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:45:31
2019-02-22 18:02:52
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 2x 15/L/L dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 17:33:12
2019-02-22 15:24:21
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 17:33:15
2019-02-22 15:03:38
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:20:53
2019-02-22 11:36:01
Paulina Borawska MISS NABLA
  • 2x 13/mini LL/mini LL towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 10:32:33
2019-02-21 13:30:48
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 10:33:39
2019-02-21 12:36:49
Anna Małkowska-Piotrowska DIACENT
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 1x 15/L/L dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 10:34:26
2019-02-21 12:33:36
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 10:35:36
2019-02-21 12:12:17
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 2x 7/P/P zwykły
  • 2x 8/N/N zwykły
  • 2x 17/N/N zwykły
  • 2x 18/C/C zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:16
2019-02-21 11:50:08
Konrad Pawłowski RAVELLA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:14
2019-02-21 11:46:28
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:12
2019-02-21 11:46:05
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:10
2019-02-21 11:45:39
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:08
2019-02-21 08:28:45
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:06
2019-02-20 23:56:56
Karolina Klages SEKUNDO J
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:57:04
2019-02-20 21:24:46
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:27:01
2019-02-20 16:55:19
Dorota Lost EGON
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 12:18:46
2019-02-20 12:07:19
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:10:10
2019-02-20 10:05:30
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:45:09
2019-02-19 22:46:54
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:45:11
2019-02-19 22:29:08
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 07:45:14
2019-02-19 21:42:26
Agata Piastowska WIZARD M
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:56:29
2019-02-19 18:58:41
Laura Mular WALIA
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 6/L/L Licencyjny
  • 2x 15/L/L dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:40:39
2019-02-19 16:29:29
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
  • 2x 15/L/L dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:40:33
2019-02-19 14:38:30
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:06:32
2019-02-19 09:07:33
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 2x 6/L/L Licencyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:22
2019-02-19 09:07:05
Zofia Specjalska BIEDRONKA
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:19
2019-02-19 09:06:36
Wiesław Jędrzejewski CHAZAR
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:17
2019-02-19 09:06:06
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:14
2019-02-19 09:05:37
Katarzyna Frydel CHAMBERTINA
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:09
2019-02-19 08:36:19
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:03
2019-02-18 18:27:43
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:45:26
2019-02-18 17:49:29
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 6/L/L Licencyjny
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 2x 15/L/L dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:53
2019-02-18 17:40:26
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
  • 2x 15/L/L dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:51
2019-02-18 17:37:11
Katarzyna Falkiewicz VALENTINA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:49
2019-02-18 14:51:34
Grzegorz Psiuk SIR STAKKATO
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:47
2019-02-18 14:48:05
Grzegorz Psiuk CINCINNATI
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:46
2019-02-18 13:45:12
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:44
2019-02-18 13:44:21
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 9/C/C zwykły
  • 1x 10/CC/CC zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:42
2019-02-18 13:39:37
Grzegorz Psiuk CANNABIS DE LUX
  • 1x 7/P/P zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:40
2019-02-18 10:52:03
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:19:32
2019-02-18 10:24:47
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
  • 2x 15/L/L dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 22:19:11
2019-02-16 17:44:09
Krzysztof Zareba CZINGIS
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 22:19:10
2019-02-16 10:30:44
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 07:12:36
2019-02-16 10:29:51
Agata Piastowska NEVIL
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 14:18:16
2019-02-15 12:38:16
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:53:43
2019-02-15 11:19:43
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:21:19
2019-02-14 13:19:32
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 15/L/L dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:21:17
2019-02-14 13:18:07
Julia Karpiusz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:21:16
2019-02-14 13:16:21
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:21:13
2019-02-14 13:15:25
Malwina Kozak KAKTUS
  • 1x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:21:10
2019-02-14 13:14:10
Amelia Migza KAKTUS
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 16:11:29
2019-02-13 11:48:46
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 6/L/L Licencyjny
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 16:11:26
2019-02-13 11:47:19
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:44:24
2019-02-12 21:33:48
Milena Sikorska CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z
  • 2x 4/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/LL/LL towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 17:57:48
2019-02-12 17:45:06
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 3/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 14:20:07
2019-02-12 17:43:07
Tola Wawrzkiewicz MIGOTKA
  • 1x 1/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 2x 2/Kuce/Kuce Towarzyski
  • 1x 11/mini mini LL/mini mini LL towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Kuce towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:59
2019-02-12 09:35:04
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:33:56
2019-02-12 09:33:04
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:05:40
2019-02-11 08:58:41
Dawid Rakoczy CONVERTUS
  • 1x 4/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:05:38
2019-02-11 08:54:09
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:05:36
2019-02-11 08:53:23
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 11:05:35
2019-02-11 08:51:47
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 9/C/C zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:35:06
2019-02-09 22:23:58
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 2x 5/L/L Dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 13:26:32
2019-02-09 22:21:52
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 14:11:36
2019-02-08 10:31:00
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 13/mini LL/mini LL towarzyski
  • 1x 14/LL/LL towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 22:54:15
2019-02-07 18:50:38
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 5/L/L Dwufazowy
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 15/L/L dwufazowy
  • 1x 16/P/P dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-07 09:42:10
2019-02-06 20:13:45
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 7/P/P zwykły
  • 1x 8/N/N zwykły
  • 1x 16/P/P dwufazowy
  • 1x 17/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamowicz Helena brak
2003 (J.)
brak
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
4. Barowicz Martyna Brak
2000 (MJ.)
O028615
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
brak
6. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
7. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
8. Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039773
9. Chojnacka Nadia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O052232
10. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
11. Cichal Julia BPK
2004 (JM.)
brak
12. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
Brak
13. Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040047
14. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
15. Ekowska Daria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O031437
16. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
17. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
18. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
19. Figurska Weronika Brak
1999 (MJ.)
Brak
20. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050337
21. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
brak
22. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
23. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
24. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
25. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (J.)
brak
26. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
27. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
28. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
29. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
30. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
31. Jędrzejewski Wiesław JKS SENNY NOWĘCIN
S
Brak
32. Jeszka Aleksandra Stajnia u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
33. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
34. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
35. Kamińska Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
brak
36. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
37. Karpiusz Julia bpk
2000 (MJ.)
O046373
38. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O044754
39. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
40. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
41. Klawitter Wiktoria Brak
2002 (J.)
brak
42. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
43. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
44. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
45. Kotowska Justyna SCSJ Coval Biały Bór
S
O001280
10096861
46. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
47. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
48. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
49. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
50. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
51. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
52. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
53. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
54. Kwasek Martyna Stajnia u Rychertów
2006 (JM.)
O050827
55. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
56. Lewandowska Zuzanna JKS Dako-Galant Skibno
2003 (J.)
O030658
57. Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O041776
58. Lezner Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2006 (JM.)
O036302
59. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
60. Lubczyk Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
61. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
62. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
63. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
64. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
65. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
66. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
67. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
68. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
69. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
70. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
71. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
72. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
73. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
Brak
74. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
75. Nełka Marcin PLJ
S
O005374
76. Nowicka Aleksandra bez przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
77. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
78. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
79. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
none
80. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
81. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
82. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
Brak
83. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
84. Patalan Dominika bpk
S
O033904
85. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
Z0003344
86. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
87. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
88. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
89. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
90. Polanek Zofia Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
2004 (JM.)
O037296
91. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
92. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
93. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
94. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
95. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
96. Racka Agnieszka Skj
S
Brak
97. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O000934
98. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
99. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
100. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
101. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
brak
102. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
103. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
104. Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
1999 (MJ.)
O022475
105. Sabiniarz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
Brak
106. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
107. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O052543
108. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
109. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
110. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
brak
111. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
112. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (J.)
2542/17 ABC
113. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
114. Stasiak Sebastian Dako-Galant
S
4865/19 A B
115. Sulewska Marta Black Horse Team
S
brak
116. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
117. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
118. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
119. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
120. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
121. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
122. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
123. Tłok Marta PLJ
S
none
124. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
125. Wańka Ilona Bez przynależności klubowej
S
brak
126. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
127. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
128. Wieczorek Daria Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
1998 (MJ.)
O052449
129. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
130. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
131. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
10185778
132. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
133. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
134. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
0003917
135. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
136. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
137. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
138. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
KO18810 616 007 53 02486 10
2.

49

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
3.

124

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Anais / Aloube Z
O: Stanisław Kapinos
B: SK nad Wigrami
K018541 616009510353211
4.

155

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada F: nn
M: po Ekwador
O: Marcin Puścikowski
B: Izabela Wilczyńska
K023626
5.

82

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
6.

90

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
7.

169

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
8.

162

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
9.

187

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
10.

184

BARON Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lubań
M: Basetla
O: Gosia Marcinkowska
B: Samociuk Jerzy
brak
11.

185

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
12.

74

BIEDRONKA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/mk:158 F: Grikos
M: Belle Femme
O: Jarosław Grzenkowicz
B: Dorota Włodarska
brak
13.

179

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
14.

197

BRAVEHEART XXX POL xxx Wałach inna/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx xxx
15.

77

C-DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada/170 F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
16.

63

CANNABIS DE LUX Westfalska POL 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
O: Monika Krzyżyńska
B: Niemcy
K026721 DE441411369613
17.

53

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/179 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
18.

129

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
19.

149

CARDHU OS GER 2010 Klacz kara/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestüt Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
20.

146

CARILO Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada F: Crusander
M: Zemita
O: Zuzanna Golicka
B: Peter Nagel-Tornau
K022674 DE42000259512
21.

201

CARTER F:
M:
O:
B:
616009610128714
22.

79

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
23.

151

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
Brak Brak
24.

88

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
25.

99

CASUS HOL GER 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Colman
M: Ostia IV
O: Sumczyński Przemysław
B: Reimer Hennings
brak DE421000099715
26.

33

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
27.

192

CENT I G. SP POL 2013 Ogier siwa F: Cros
M: Contessa I G.
O: Andrzej Gołaś
B: xx
brak
28.

190

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint cassiloc
M: Lady
O: Agnieszka Racka
B: Legalne Kele Anita
Brak 348001122420110
29.

71

CHAMBERTINA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada F: Chamberland
M: Sandra po Turbud Quirinus
O: Jan Jurkiewicz
B: Mieczysław Chomiak
Brak
30.

52

CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Chatman / Corofino I
M: Diamant De Semilly / Heartbreaker
O: Milena Sikorska
B:
brak
31.

73

CHAZAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: COLOX CUP
M: CHARYZMA
O: JAN JURKIEWICZ
B: -
Brak
32.

65

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ Hol
M: E-Sophie Hol
O: Agrofood S.A Grabowiec
B: Bruehe Soeren (Niemcy)
K022364
33.

195

COLORADO XXX POL xxx Wałach gniada/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx xxxx
34.

196

CONI IG XXX POL xxx Klacz inna/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx xxx
35.

125

CONTESSA 183 OLD DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Argentina / Pirus Z
O: Bartłomiej Lewandowski
B: Ralf Blanke
K017806 DE433330339107 103YV69
36.

132

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
37.

64

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
38.

113

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
39.

60

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
O: Krzysztof Zareba
B: SK Dobrzyniewo
K010923 11342
40.

121

DAMONA WLKP POL 2009 Klacz gniada/164 F: Arktos
M: Dominanta
O: Wieczorek Daria
B: Jasiak Stanisław
K027094 616007610113109
41.

96

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
brak 056015Z55612914
42.

128

DEMON Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:158 F: NN
M: NN
O: XX
B: XX
Brak POL013530101604
43.

58

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning
M: Fackeja
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258
44.

92

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Zubel Natalia
K024704 616007530018014
45.

34

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak i Marek Tłuszczak
B: brak
K014768 616009610094509
46.

176

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
47.

143

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
48.

205

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/156 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
brak 616999530280911
49.

148

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/. F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Artur Biegalski
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 POL009610219108
50.

200

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
51.

122

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/169 F: Mariot
M: Durette Z
O: Leszek Klawitter
B: Roman Barlik
brak
52.

177

DRAGON TRK POL 2011 Wałach kasztanowata/1 F: EMIS
M: DUMA
O: CHEBOTAR ANNA
B: CHEBOTAR ANNA
K022538 POL732010074511
53.

103

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
54.

107

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
Brak X
55.

23

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
56.

137

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
57.

91

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
58.

31

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos
M: Emeralda
O: Wędrowski Mieszko
B: SK Janów Podlaski
brak 123456787
59.

157

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
60.

118

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
61.

97

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
62.

62

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
63.

45

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
64.

161

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak Xxxx
65.

154

FIGARO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Klementyna Kamińska
B: Brak
K018250 616999530347008
66.

199

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
67.

30

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
none 10562
68.

189

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
69.

56

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
70.

39

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
71.

158

GAMON Westfalska POL 2013 Wałach gniada F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak
72.

126

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Vantana D / Darco
O: Bartłomiej Lewandowski
B: De Prins BVBA
K025777 BELW253076BWP 104ZX94
73.

46

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
74.

43

GORDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/174 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Kozłowski Henryk
B: Stadnina Koni RACOT
KO16472 616 009 61 01368 05 104WZ93
75.

108

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
76.

130

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Włodarski Bartłomiej
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
77.

142

HARRIET SP POL 2011 Mare bay/164 F: Feniks
M: Holly Song
O: Hathor Artur Skrzynski
B: Filip Falkiewicz
none
78.

174

HAWANA WLKP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
O: Wojciech Kukowski
B: Kukowski Wojciech
Brak
79.

61

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
80.

70

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
81.

180

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
O: Robert Musiał
B: Michał Szadkowski
brak 10449
82.

72

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
83.

100

I-MARK W KWPN NED 2013 Ogier ciemnogniada F: Montender
M: Curella
O: Mieszko Wędrowski
B: Jan Greve
K022673
84.

134

ILLANE ROSE Connemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:148 F: Cusack
M: Rose of Renare
O: Jolanta Mielnik
B: Thomas Vaughan
brak 499393393920000
85.

51

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
86.

164

JAY POWER XX POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Special Power
M: Jaskra
O: Anna Woźniak
B: Marian Krukowski
Brak
87.

127

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
O: Bartłomiej Lewandowski
B: VERBELEN BVBA
K025776 056002W00290674 104SV21
88.

150

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
O: Kozikowska
B: Kozikowska
K021207
89.

78

JOLLY OLD POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius / Lux
M: Jessy / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Dobkowska
B: Kostrzewski
K015126 DE418180566606 104WH67
90.

117

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
91.

55

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
O: D. Bednarska
B: M. Dziąg
K016358 POL013670078008
92.

115

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
93.

178

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
94.

203

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
95.

81

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
96.

120

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
97.

173

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Denetor
M: Kenija
O: Wojciech Kukowski
B: Marek Romanowski
K019633
98.

147

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
99.

101

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
K023288 DE 456570196912
100.

186

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/- F: Maik
M: -
O: Andrzej Małasiewicz
B: -
Brak
101.

93

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus
M: Lizbona
O: Rajmund Osiński
B: Kolanowski Adam
Brak 616009610009913
102.

87

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
103.

59

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
104.

102

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
105.

111

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
106.

153

ŁOTYSZ Kuc Feliński POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:146 F: Harbin
M: Łezka
O: Klementyna Kamińska
B: brak
brak brak
107.

163

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
108.

83

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
109.

140

MIGOTKA KUC POL 2005 Klacz dereszowata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Łukasz Lesner
B: .
KO20567
110.

94

MISS NABLA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/nzn F: Marino
M: Blabla
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak brak
111.

152

MORITZ Małopolska POL 2011 Wałach gniada/- F: NN
M: NN
O: Monika Skowrońska
B: -
brak -
112.

41

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
113.

42

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
114.

109

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
115.

116

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
116.

76

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
117.

194

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
118.

171

NELA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Castillo / Carolus
M: Nutka / Bumerang
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Ryszard Fabijanowicz
K012594 POL009600290707 103ZL60
119.

98

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
O: Małgorzata Polanek
B: Szurik Stanisław
K025580 616009520042114
120.

123

NEVIL Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/167 F: Numero Uno / Libero H
M: Georgina Plus S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Gorny
Brak De 455 8790033 13
121.

112

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
122.

172

NIRMETTE SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
O: Wojciech Rynkiewicz
B: Monika Jackiewicz
K013878 POL009530021508 104MB64
123.

159

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
124.

141

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
125.

182

OBERON Traken POL 2002 Wałach ciemnogniada/165 F: Trawers
M: Odyseja
O: Gosia Marcinkowska
B: Romanowski
Brak
126.

188

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
127.

40

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
128.

191

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
129.

165

ORDON SP POL 2002 Wałach gniada/165 F: Quirinus
M: Oriola
O: Malgorzata Sabiniarz
B: Sławomir Polikowski
Brak
130.

133

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
131.

110

PANTEON Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: JERZY ORŁOWSKI
brak 616006580309012
132.

144

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
133.

106

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
134.

193

PRAGMATYK II G SP POL 2014 Klacz gniada F: Ekwador
M: Princessa
O: Andrzej Gołaś
B: xx
brak
135.

86

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
136.

131

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
Brak
137.

89

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
138.

105

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
139.

135

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
140.

139

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K017484
141.

17

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
142.

168

SAAD VAN DE SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/170 F: STARTREK
M: NIGHTINGALE
O: STANISŁAW MALEK
B: J.A.van Hout
brak brak
143.

85

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
144.

14

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
145.

138

SCADA Oldenburska GER 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: Sergiej
brak
146.

69

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
147.

84

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Serwantka
O: Karolina Klages
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
148.

50

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
149.

57

SID PJT SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
150.

66

SIR STAKKATO HAN GER 2005 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Monique / Maurice
O: Agrofood S. A. Grabowiec
B:
K010830 DE431310833406
151.

32

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
K011747
152.

104

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
153.

181

SUSA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada/162 F: Signum xx
M: Falkner
O: Justyna Kotowska
B: Niemcy
brak DE 431316508912
154.

175

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
155.

160

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
156.

68

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
157.

136

TURAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Honwed
M: Tulonia
O: Stasiak Sebastian
B: Mirosław Mielniczuk
1836/19 616009540105710
158.

67

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
159.

204

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada F: Stato King
M: Valeria
O: Dariusz Rychert
B: A. Derengowska
brak
160.

47

VICTORY S.P POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros
M: Valencja
O: Dawid Rakoczy
B: Andrzej Gołaś
LKPZJ/3260/18 616009640007512
161.

156

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
162.

206

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
O: Aleksandra Łapińska
B:
K015362
163.

18

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
O: Michał Mular
B: Justyna Bogusz
616009530282209
164.

119

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
165.

198

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
K018633
166.

183

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
O: J.J.Darboven sp. z o.o.
B: Krzysztof Gąsiorowski
brak
167.

54

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K026722 616009640047112
168.

80

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
169.

114

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
170.

167

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
171.

166

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
Rider Club
Competition
Prize
Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
190
SUM:
190.00
Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
60
220
130
260
SUM:
670.00
Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
20
SUM:
20.00
Dobkowska Milena Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
20
SUM:
20.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
20
SUM:
20.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
70
SUM:
70.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
20
40
30
20
30
SUM:
140.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
220
SUM:
220.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
210
220
270
40
SUM:
740.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
30
SUM:
30.00
Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
140
20
SUM:
160.00
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
100
30
SUM:
130.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
40
SUM:
40.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
60
40
30
SUM:
130.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
20
SUM:
20.00
Lewandowski Aleksander Klub Jeździecki Arpav
90
290
SUM:
380.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
20
300
450
20
SUM:
790.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
70
30
SUM:
100.00
Milewska Julia Sopocki KJ
110
SUM:
110.00
Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
140
SUM:
140.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
20
20
SUM:
40.00
Orłowski Marcin Sopocki KJ
20
SUM:
20.00
Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
270
210
150
SUM:
630.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
240
240
SUM:
480.00
Patalan Dominika bpk
20
100
SUM:
120.00
Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
30
60
40
SUM:
130.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
30
30
SUM:
60.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
290
380
SUM:
670.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
320
390
SUM:
710.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
20
SUM:
20.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
240
210
90
120
SUM:
660.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
110
160
SUM:
270.00
Rynkiewicz Martyna LKJ w Gałkowie
180
260
150
SUM:
590.00
Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
20
SUM:
20.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
30
160
SUM:
190.00
Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
40
SUM:
40.00
Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
50
30
SUM:
80.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
20
SUM:
20.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
40
80
SUM:
120.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
80
60
SUM:
140.00
Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
50
SUM:
50.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
20
SUM:
20.00
Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
40
SUM:
40.00
Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
190
SUM:
190.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
130
SUM:
130.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
30
30
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamowicz Helena
brak
HUNTER (180)
2019-03-02
2019-03-02
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (144)
2019-03-03
17
2019-03-03
35
2019-03-03
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2019-03-02
2
190
2019-03-02
20
2019-03-03
26
2019-03-03
30
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (42)
2019-03-03
15
2019-03-03
7
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (17)
2019-03-02
1
2019-03-02
2019-03-03
19
2019-03-03
19
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
DORAVELLA (148)
2019-03-02
6
60
2019-03-03
2
220
2019-03-03
4
130
CARDHU (149)
2019-03-02
1
260
Borawska Paulina
brak klubu
2019-03-03
13
2019-03-03
Chebotar Valeriia
Sopocki Klub Jeździecki
DRAGON (177)
2019-03-02
23
2019-03-02
11
30
2019-03-03
21
2019-03-03
36
Chojnacka Nadia
Sopocki Klub Jeździecki
PANTEON (110)
2019-03-02
1