Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
197 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 09:07:53
2019-03-13 22:55:22
Roksana Smolarska GALLANT
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 22:38:13
2019-03-13 21:42:10
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
194 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:46:49
2019-03-13 19:32:04
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
192 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 19:13:40
2019-03-13 18:23:27
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
191 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 18:44:08
2019-03-13 18:10:03
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
190 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:58:37
2019-03-13 17:55:27
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
189 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:59:01
2019-03-13 17:08:50
Zosia Suwała MAGGIE
  • 2x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 2x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:12:56
2019-03-13 17:00:28
Jagoda Kazana HUNTER
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
187 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:12:50
2019-03-13 15:25:48
Robert Filipczak LIMERYK
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 19/L/L dwufazowy
186 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:12:45
2019-03-13 15:09:46
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
185 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:12:43
2019-03-13 15:05:05
Martyna Jażdżewska LIMERYK
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
184 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:12:42
2019-03-13 15:02:55
Martyna Jażdżewska BAJADERA
  • 1x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
183 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:08:43
2019-03-13 07:40:07
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:08:40
2019-03-13 06:47:13
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
181 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:08:31
2019-03-12 22:32:12
Anna Czarnowska JENNY
  • 2x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
180 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:19:41
2019-03-12 21:11:24
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
179 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:19:37
2019-03-12 20:51:50
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 6/L/L Zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:19:06
2019-03-12 20:50:18
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 19/L/L dwufazowy
177 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:19:03
2019-03-12 20:49:28
Zosia Lubczyk ARNIKA
  • 1x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
176 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:18:06
2019-03-12 20:48:30
Hanna Suszek LIZA
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
175 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:18:02
2019-03-12 20:47:34
Emilia Karska LIZA
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
174 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 20:30:50
2019-03-12 19:43:10
Valeriia Chebotar RAPSODIA
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
173 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:17:39
2019-03-12 19:36:23
Konrad Mański NOWITA
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
172 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:32:55
2019-03-12 19:25:04
Dorota Lost EGON
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
171 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:32:53
2019-03-12 18:27:04
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:32:43
2019-03-12 18:25:40
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:32:38
2019-03-12 16:32:07
Marta Ledzion CHAJANO
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
168 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:32:33
2019-03-12 16:17:35
Agata Pettersson BIANKA
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
167 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:06:08
2019-03-12 13:00:22
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:57:25
2019-03-12 12:44:04
Justyna Motyl ORA
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
165 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 11:57:58
2019-03-12 10:51:36
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 2x 19/L/L dwufazowy
164 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 11:57:56
2019-03-12 09:12:23
Joanna Michalec DOLMAN
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 11:57:52
2019-03-12 08:53:13
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
161 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 08:05:09
2019-03-12 01:52:08
Michał Kowalski CONCORDIA Z
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
160 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:16:45
2019-03-11 21:29:31
Martyna Pietroń HEKSA
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
159 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:16:41
2019-03-11 21:27:37
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
158 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:16:38
2019-03-11 21:24:18
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:16:36
2019-03-11 21:16:00
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 11/N/N Zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 17:42:21
2019-03-11 15:36:42
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 1x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 28/Kuce A1/FINAŁ Kuce A1 Młodzicy
155 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 17:42:09
2019-03-11 15:32:05
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:42:11
2019-03-11 09:12:18
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
153 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 22:14:34
2019-03-10 21:48:23
Maja Szukalska LUKRECJA
  • 1x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 28/Kuce A1/FINAŁ Kuce A1 Młodzicy
152 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 22:14:28
2019-03-10 21:01:23
Agata Buchholc KUBIK
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:20
2019-03-10 15:09:11
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:18
2019-03-10 15:08:05
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 10/P/P Zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:16
2019-03-10 15:06:51
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 2x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
148 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:14
2019-03-10 15:06:02
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 2x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
147 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:12
2019-03-10 15:05:04
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:09
2019-03-10 14:58:23
Tomasz Miśkiewicz CLIPPER
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:07
2019-03-10 14:57:43
Tomasz Miśkiewicz NICO UNO
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 20:48:05
2019-03-10 14:23:35
Jakub Ołoś OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 2x 19/L/L dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:41:06
2019-03-10 10:48:41
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
142 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:41:01
2019-03-10 08:45:17
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
141 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:40:55
2019-03-09 22:10:06
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
140 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:40:39
2019-03-09 22:06:36
Paulina Pellowska KLAUSINKA
  • 1x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 28/Kuce A1/FINAŁ Kuce A1 Młodzicy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:40:02
2019-03-09 22:05:35
Zofia Pakur CYRANO
  • 1x 4/Kuce A2/I PÓŁFINAŁ Kuce A2 Młodzicy
  • 1x 17/Kuce A2/II PÓŁFINAŁ Kuce A2 Modzicy
  • 1x 29/Kuce A2/FINAŁ Kuce A2 Młodzicy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:39:37
2019-03-09 22:05:10
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 28/Kuce A1/FINAŁ Kuce A1 Młodzicy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:39:32
2019-03-09 22:04:44
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
136 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:38:31
2019-03-09 22:04:42
Karolina Klages SEKUNDO J
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 10/P/P Zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 11:38:27
2019-03-09 22:04:10
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 4/Kuce A2/I PÓŁFINAŁ Kuce A2 Młodzicy
  • 1x 17/Kuce A2/II PÓŁFINAŁ Kuce A2 Modzicy
  • 1x 29/Kuce A2/FINAŁ Kuce A2 Młodzicy
134 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:48:26
2019-03-09 21:08:05
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:35:13
2019-03-09 18:36:26
Natasza Wostal MOEL
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:35:11
2019-03-09 18:35:34
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:35:06
2019-03-09 18:24:42
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:34:58
2019-03-09 18:22:54
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:34:56
2019-03-09 18:20:28
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 6/L/L Zwykły
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:34:54
2019-03-09 17:32:35
Dagmara Kaczmarczyk ASTAT
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 21:34:52
2019-03-09 16:12:40
Natalia Klebba CASSI
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 19:32:30
2019-03-09 14:40:24
Julia Jarząbkiewicz IVAR VDL
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 21:58:58
2019-03-09 01:51:07
Milena Sikorska FOTIK
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:10
2019-03-09 00:54:01
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:11
2019-03-09 00:50:12
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
120 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:20
2019-03-09 00:43:56
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:24
2019-03-08 19:54:52
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:26
2019-03-08 19:48:13
Julia Zambrzycka DUMKA
  • 2x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:28
2019-03-08 11:37:24
Jakub Jarecki JARSINA
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:30
2019-03-08 11:22:20
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:32
2019-03-08 11:19:34
Jakub Jarecki NAOMI II C
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:33
2019-03-08 11:18:35
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:35
2019-03-08 11:17:36
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:37
2019-03-08 11:16:54
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:19
2019-03-08 08:03:48
Beniamin Tomaszewski HYDRON
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:21
2019-03-08 07:57:29
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 2x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 2x 32/Open/FINAŁ Open
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:37:45
2019-03-07 21:49:24
Karolina Staroniewicz CHALLENGE
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 07:37:31
2019-03-07 21:39:56
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:27
2019-03-07 20:05:41
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:28
2019-03-07 17:39:47
Maggie Misztal VEJOTTIE
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:30
2019-03-07 17:19:04
Zuzanna Niziołek CONAN I
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:32
2019-03-07 15:48:57
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 13/C/C Dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:33
2019-03-07 15:47:53
Piotr Sawicki CHERY GOLD D
  • 1x 11/N/N Zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:35
2019-03-07 15:46:25
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 11/N/N Zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:37
2019-03-07 15:45:08
Piotr Sawicki ARIBA
  • 2x 6/L/L Zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:38
2019-03-07 15:25:34
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
  • 1x 35/P/P zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:40
2019-03-07 12:48:12
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:42
2019-03-07 12:35:19
Natalia Wilkowska ORINOKO
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:44
2019-03-07 10:47:39
Julia Przytarska BRYLANT
  • 2x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:53
2019-03-07 08:29:01
Beniamin Tomaszewski EASTWOOD
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:52
2019-03-07 05:42:37
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:50
2019-03-07 05:42:03
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:49
2019-03-07 05:41:29
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 13/C/C Dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:46
2019-03-07 05:40:46
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:44
2019-03-07 05:40:13
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:42
2019-03-06 22:40:49
Marta Kucharska CONAN I
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:40
2019-03-06 19:44:30
Wiktoria Klawitter DRACENA
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
  • 2x 19/L/L dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:30
2019-03-06 15:31:07
Tola Wawrzkiewicz MIGOTKA
  • 1x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 14:52:07
2019-03-06 13:14:45
Konrad Pawłowski RAVELLA
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 13:11:20
2019-03-06 13:08:48
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 13:11:18
2019-03-06 13:07:16
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 12:31:21
2019-03-06 12:13:16
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-10 13:07:04
2019-03-06 10:48:51
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 11:20:53
2019-03-06 10:48:24
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 11:20:51
2019-03-06 10:47:58
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 22:36:45
2019-03-05 22:28:32
Maja Psiuk ROCKY
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 09:02:39
2019-03-05 20:41:53
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 14:08:46
2019-03-05 13:59:58
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 13:34:59
2019-03-05 13:32:02
Wiktoria Ośmiałowska PL NEMO
  • 2x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 2x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 2x 28/Kuce A1/FINAŁ Kuce A1 Młodzicy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:12:33
2019-03-05 11:03:59
Bartłomiej Włodarski CAFISSIMO
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 13/C/C Dwufazowy
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 26/C/C Zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
  • 1x 37/C/C zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:12:35
2019-03-05 11:03:16
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:12:36
2019-03-05 11:02:35
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:20:02
2019-03-04 23:21:46
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:20:05
2019-03-04 22:33:50
Martyna Sochacka SCADA
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:20:07
2019-03-04 21:14:07
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 19/L/L dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:20:14
2019-03-04 20:52:24
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:20:19
2019-03-04 18:19:02
Agata Piastowska DANTE S
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 08:20:21
2019-03-04 18:18:03
Agata Piastowska NEVIL
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 14:32:34
2019-03-04 13:43:52
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 2x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 08:57:20
2019-03-04 10:52:52
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:39:33
2019-03-04 10:52:02
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:39:36
2019-03-04 10:51:16
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 13/C/C Dwufazowy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 26/C/C Zwykły
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:39:41
2019-03-04 09:48:44
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 11:39:47
2019-03-04 08:34:46
Milena Chorążewska BAJER
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:58:12
2019-03-03 23:54:02
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 07:55:53
2019-03-03 23:53:18
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 21:34:10
2019-03-03 19:45:35
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 12/Seniorzy/I PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 25/Seniorzy/II PÓŁFINAŁ Seniorzy
  • 1x 34/Seniorzy/FINAŁ Seniorzy
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:14:51
2019-03-03 11:05:18
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:14:56
2019-03-02 22:08:34
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:14:59
2019-03-02 18:40:41
Iga Szostak MILANO
  • 2x 19/L/L dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 11:15:02
2019-03-02 18:33:33
Iga Szostak PIANOLA
  • 2x 19/L/L dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 10:56:28
2019-03-01 08:20:14
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 08:25:17
2019-02-28 20:02:16
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 08:25:05
2019-02-28 15:32:57
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/Kuce A2/I PÓŁFINAŁ Kuce A2 Młodzicy
  • 1x 17/Kuce A2/II PÓŁFINAŁ Kuce A2 Modzicy
  • 1x 29/Kuce A2/FINAŁ Kuce A2 Młodzicy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 08:24:59
2019-02-28 13:42:37
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L Dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 19:02:01
2019-02-27 16:52:55
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 15:53:48
2019-02-27 14:45:17
Zuzanna Jurkowska WAAIKA
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 15:53:51
2019-02-27 14:43:56
Daria Rychłowska LUNARIS
  • 2x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 15/LL/LL Towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 23:07:05
2019-02-26 13:35:20
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 4/Kuce A2/I PÓŁFINAŁ Kuce A2 Młodzicy
  • 2x 17/Kuce A2/II PÓŁFINAŁ Kuce A2 Modzicy
  • 2x 29/Kuce A2/FINAŁ Kuce A2 Młodzicy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 22:08:49
2019-02-25 21:52:19
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:48:40
2019-02-25 18:32:40
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:48:27
2019-02-25 18:31:17
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 19/L/L dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 19:48:23
2019-02-25 18:29:22
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 6/L/L Zwykły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 13:34:25
2019-02-25 13:17:48
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:41:30
2019-02-25 13:16:52
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 09:10:40
2019-02-25 13:14:40
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 37/C/C zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:16:28
2019-02-25 09:19:08
Natalia Mikołajczak KACPER
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:01:45
2019-02-24 16:18:11
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 1x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 12:22:08
2019-02-21 22:11:53
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:27:18
2019-02-21 07:03:03
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 4/Kuce A2/I PÓŁFINAŁ Kuce A2 Młodzicy
  • 2x 17/Kuce A2/II PÓŁFINAŁ Kuce A2 Modzicy
  • 1x 29/Kuce A2/FINAŁ Kuce A2 Młodzicy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 21:41:12
2019-02-19 17:49:35
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:46:40
2019-02-19 13:40:21
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:46:29
2019-02-19 13:35:46
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:16:33
2019-02-18 21:21:26
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:27:13
2019-02-18 17:48:08
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:20:39
2019-02-18 17:45:53
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 11/N/N Zwykły
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:53:56
2019-02-15 09:48:24
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 5/Kuce Jun.Mł./I PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 18/Kuce Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
  • 1x 30/Kuce Jun.Mł./FINAŁ Kuce Juniorzy Młodsi
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:54:03
2019-02-15 08:07:19
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 6/L/L Zwykły
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-09 20:12:30
2019-02-14 13:58:34
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 1x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 08:07:18
2019-02-14 13:24:16
Marcin Nełka G-SHOCK
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 27/L/L Dwufazowy
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 22:18:04
2019-02-13 17:37:18
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 9/Juniorzy/I PÓŁFINAŁ Juniorzy
  • 1x 22/Juniorzy/II PÓŁFINAŁ Juiorzy
  • 1x 33/Juniorzy/FINAŁ Juniorzy
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 23:44:55
2019-02-12 22:59:15
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 20:35:38
2019-02-12 17:56:12
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 4/Kuce A2/I PÓŁFINAŁ Kuce A2 Młodzicy
  • 1x 17/Kuce A2/II PÓŁFINAŁ Kuce A2 Modzicy
  • 1x 29/Kuce A2/FINAŁ Kuce A2 Młodzicy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 20:35:34
2019-02-12 17:54:53
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 3/Kuce A1/I PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 16/Kuce A1/II PÓŁFINAŁ Kuce A1 Młodzicy
  • 1x 28/Kuce A1/FINAŁ Kuce A1 Młodzicy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:44:20
2019-02-12 10:05:03
Julia Rojek HELENIKA B
  • 2x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 2/LL/LL Towarzyski
  • 2x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 1x 15/LL/LL Towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:34:17
2019-02-12 10:03:15
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 1/mini LL/Mini LL Towarzyski
  • 2x 14/Mini LL/Mini LL Towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:34:15
2019-02-12 09:55:20
Michalina Pazik SERWUS
  • 2x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 2x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 2x 32/Open/FINAŁ Open
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 10:34:13
2019-02-12 09:43:05
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 2x 7/Jun.Mł/I PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 20/Jun.Mł./II PÓŁFINAŁ Juniorzy Młodsi
  • 2x 31/Jun.Mł./FINAŁ Juniorzy Młodsi
1 ENTRY PRE-APPROVED 2019-02-12 00:53:40
2019-02-11 22:24:21
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 8/Open/I PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 10/P/P Zwykły
  • 1x 21/Open/II PÓŁFINAŁ Open
  • 1x 32/Open/FINAŁ Open
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
3. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
4. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
5. Buchholc Agata Klub Jeździecki Turze
2000 (MJ.)
O031015
6. Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039773
7. Chorążewska Milena Pegaz Reda
S
O006582
8. Czarnowska Anna Bez przynależności klubowej
S
brak
9. Dąbkowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O015041
10. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
11. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
12. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
13. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
14. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050337
15. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
16. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
17. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
18. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
19. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
20. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
21. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
22. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
23. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
24. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
25. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
26. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
27. Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
S
O008457
28. Jażdżewska Martyna Stajnia W Siodle Banino
2005 (JM.)
Brak
29. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
30. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
31. Kaczmarczyk Dagmara KJ Kaczmarczyk
S
O008376
32. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (J.)
O039500
33. Kamińska Maja BPK
34. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
35. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
36. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O044754
37. Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2001 (J.)
O020469
38. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
39. Klages Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O037489
40. Klawitter Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
brak
41. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
42. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
43. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
44. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
45. Kowalski Michał Klub Jeździecki Turze
S
O020412
46. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
47. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
Brak
48. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
49. Kucharska Marta Bez przynależności klubowej
2003 (J.)
Brak
50. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
51. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
52. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
53. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
54. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
55. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
56. Lubczyk Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
57. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
58. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
59. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
60. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
61. Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2018 (Mł.)
O040934
62. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
63. Miś Karolina j Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
4211/19
64. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
65. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
66. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
67. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O030561
68. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
69. Nełka Marcin PLJ
S
O005374
70. Nicpoń Adam Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
71. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
72. Ołoś Jakub J.J Darboven
2002 (J.)
O046924
73. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
74. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
75. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053709
76. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
none
77. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
78. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
79. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
80. Pawłowski Konrad Klub Jeździecki Arpav
Z0003344
81. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
82. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
83. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
84. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
85. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
2003 (J.)
O039628
86. Pieniaszek Dominik KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
87. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
88. Przytarska Julia Brak
2001 (J.)
Brak
89. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
0048957
90. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
91. Rojek Julia KJ AS Dream
2002 (J.)
.
92. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
93. Rychłowska Daria OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
94. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
95. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
96. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
97. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
98. Skowronski Lukasz JKS Senny - Nowęcin
S
O013756
99. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
100. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
101. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
brak
102. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
103. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
104. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
105. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
106. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
107. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
108. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
109. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
110. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O029098
111. Szrajda Katarzyna KJ AS Dream
2017 (Mł.)
Brak
112. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
113. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
114. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
115. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
brak
116. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
117. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
118. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
119. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
120. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
121. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
10185778
122. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
123. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
124. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O025505
125. Wysokińska Agata BPK
2007 (JM.)
O051600
126. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
127. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
128. Zwiefka Natalia bpk
S
O006783
129. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
130. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
KO18810 616 007 53 02486 10
2.

44

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
3.

49

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

155

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Edmund Lazarewicz
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
5.

166

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
6.

103

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
7.

119

ARIBA SP POL 2013 Wałach gniada/..... F: ......
M: ...
O: ..
B: .....,
Brak -........
8.

176

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
9.

184

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Daniel Wróblewski
B:
K008432 DE418180181703
10.

136

ASTAT WLKP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Eloquent
M: Asta
O: Dagmara Kaczmarczyk
B: SK Liski
K024242 616007600196915
11.

66

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/167 F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Aleksandra Dąbkowska
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
K025577 616009530022510
12.

181

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
13.

78

BAJER SP POL 2007 Wałach kara/167 cm F: Rabiates Turbud Z
M: Baśka-Łobzanka
O: Milena Chorążewska
B: Milena Chorążewska
K026809 POL009610183707
14.

54

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
15.

170

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
16.

122

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K015645
17.

195

BURBON F:
M:
O:
B:
18.

104

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
19.

87

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornadoi / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 441411499709
20.

138

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
21.

96

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/179 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
22.

89

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
23.

77

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
K024365
24.

74

CARILO Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada F: Crusander
M: Zemita
O: Zuzanna Golicka
B: Peter Nagel-Tornau
K022674 DE42000259512
25.

156

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
26.

130

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/168 F: X
M: X
O: Jolanta Jarecka
B: X
K019037 X
27.

95

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
28.

135

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
Brak Brak
29.

93

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
O: Sławomir Żygowski
B:
K022627 616009530034112
30.

179

CASSIUS 76 Cangershaide GER 2007 Wałach gniada/- F: Concorde
M: Ginella
O: Katharina von der veiden
B: Uwe Keler
K011365 Z567106
31.

145

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
Brak Brak
32.

171

CHAJANO SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
O: Dariusz Słupczynski
B: Gestut lewitz
Brak De418185022813
33.

111

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
O: Adam Potrykus
B: Emilia Ciechacka
Brak
34.

116

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
35.

117

CHERY GOLD D SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Cordial
M: Chocolett
O: -
B: -
K014197 POL009530008909
36.

153

CLIPPER Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada F: Connor
M: Bella Rose
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
K026417
37.

120

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
38.

6

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
39.

105

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
40.

53

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
41.

115

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: CALIRO
M: CASANDRA
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
K023083
42.

102

CONAN I SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra/ Coriolan
O: Agnieszka Racka
B: Leszek Szymański
K023083
43.

165

CONCORDIA Z Zangersheide POL 2007 Klacz inna/165 F: Concorde
M: Chellina Z
O: Dominik Korecki
B: Krystian Sarnowski
Brak Z697507
44.

126

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
45.

37

CYCERA OLD POL 2013 Klacz gniada/175 F: cador
M: laviva
O: kj barłomino
B: Horst Schlusselburg
brak brak
46.

121

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
47.

146

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
48.

139

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
49.

70

CZUCARLOS Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Czukota
O: .
B: .
.
50.

22

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
51.

84

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Górny
LKPZJ/4939/19 DE455879005010
52.

149

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
brak 056015Z55612914
53.

113

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
54.

3

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
55.

69

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
56.

8

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning
M: Fackeja
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258
57.

161

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
58.

167

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
59.

127

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
brak
60.

168

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
61.

101

DRACENA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/169 F: Mariot
M: Durette Z
O: Leszek Klawitter
B: Roman Barlik
brak
62.

60

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
63.

128

DUMKA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: MARAM
M: DEBATTE
O: Anna Czapiewska
B: Zenon Brzozowski
brak 616 009 52 00279 03
64.

28

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
Brak X
65.

108

EASTWOOD KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Verdi
M: /Voltaire
O: Lucjan Kosnowicz
B: Holandia
Brak 1
66.

10

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
67.

80

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
68.

46

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
69.

106

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
70.

132

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak Xxxx
71.

112

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
72.

59

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
73.

13

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
74.

83

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
KOO9439 10562
75.

34

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
76.

107

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Campbell VDL
M: Mirda
O:
B: Holandia
K024563
77.

7

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
78.

110

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
79.

163

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
80.

9

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
81.

191

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa/174 F: Dżahil
M: Gracja
O: Arkadiusz Wojtal
B: Piecuch Zbigniew
Brak
82.

190

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
83.

193

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Zuzanna Rogińska
B: Renata Wójcik
K012943
84.

133

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
85.

172

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K024294
86.

76

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
87.

88

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Włodarski Bartłomiej
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
88.

164

HEKSA SP POL 2011 Klacz skarogniada/174 F: corofino A
M: hopsa
O: adam nicpoń
B: burek józef
brak brak
89.

99

HELENIKA B HOL POL 2015 Klacz gniada/164 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
90.

177

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
91.

12

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
92.

183

HUNTER SP POL 2005 Gleiding black/170 F: Weltstein
M: Hagia Anna
O: Adamowicz
B: Szatkowski
None 009600072805
93.

73

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
94.

109

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Colox Cup
M: /
O: Weronika Laskowska
B: SK Rzeczna
Brak 1
95.

65

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
O POL 009640029608
96.

4

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
97.

38

IVAR VDL KWPN POL 2013 Wałach gniada/165 F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
O: Amelia Depta
B: -
K026315
98.

129

JARSINA HOL GER 2014 Klacz gniada/160 F: Numero Uno
M: X
O: M Orlowski
B: X
Brak X
99.

178

JENNY Wielkopolska POL 2014 Klacz kara/165 F: Czarczaf
M: Jurata II
O: Jan Kowalski
B: Jan Kowalski
brak 616007600246413
100.

148

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
101.

55

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
102.

142

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
103.

186

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
104.

188

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Denetor
M: Kenija
O: Wojciech Kukowski
B: Marek Romanowski
K019633
105.

61

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
106.

147

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
107.

27

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
108.

159

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
O: Rafał Buchholc
B: Jan Jurkiewicz
K020575 616009530061610
109.

192

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
brak 616009530166511
110.

118

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
111.

182

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
O: Andrzej Małasiewicz
B: S.K. Pępowo
K027145 616007610046312
112.

56

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada/164 F: heleris
M: lemioniada
O: KJ Grek Sp.Z.o.o
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
113.

175

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
114.

94

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
O: Sławomir Żygowski
B:
K017167 POL009540055608
115.

39

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
116.

160

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
117.

64

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
K016285
118.

185

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
119.

91

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
120.

134

MARCO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
121.

162

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
122.

100

MIGOTKA KUC POL 2005 Klacz dereszowata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Łukasz Lesner
B: .
KO20567
123.

71

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Kaszubowski Marcin
brak 616006530000711
124.

141

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
125.

11

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
O: Renata Kotkiewicz
B: Arkadiusz Krupiński
brak 616999520120613
126.

50

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
127.

150

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena, Jacek Borkowscy
B: Zawadzka Ewa
K016405 616013680076009
128.

75

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
129.

131

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K024898 616009520026612
130.

17

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
131.

85

NEVIL Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada/167 F: Numero Uno / Libero H
M: Georgina Plus S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Gorny
LKRWZJ/1926/19 De 455 8790033 13
132.

86

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K019158 616009520030911
133.

152

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Numero Uno/Libero H
M: Pilotin/Esteban
O: Martyna Górska
B: Ryszard Kosicki
K026330 421000549714
134.

67

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
135.

82

NIKIFOR J Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Karbon
M: Nagroda
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186
136.

189

NIVA Wielkopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Noe d'Isle
M: Nebraska
O: Natalia Zwiefka
B: Staniewicz Andrzej
brak
137.

194

NOVASPACE 2007 G F:
M:
O:
B:
138.

43

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada F: Alfaro
M: Nadzieja
O: Anna Mańska
B: Spisak Lesław
K024990
139.

48

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
140.

42

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
141.

196

ORINOKO sp POL 2010 G dark bay F: New World
M: Orieva / Nuriev
O:
B:
K020385
142.

26

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
143.

151

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/172 F: Lando
M: Taylor O
O: Piotr Ołoś
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
144.

68

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
O: Monika Wysokińska
B: Oświata Lingwista
Brak
145.

72

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
K024640 616009530018414
146.

90

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
K014379 POL 013611015204
147.

157

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
148.

33

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
O: Sławomir Żygowski
B:
K010066 DE441411821703 103HD09
149.

173

RAFIA Trakeńska POL 2005 Klacz siwa F: Abdullah
M: R-Laydy
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K026289
150.

174

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada/1 F: DŻAHIL/LURON
M: RANI/OZARRO
O: ADAM NICPOŃ
B: ADAM NICPOŃ
LKPZJ/4568/19 POL009530024007
151.

98

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
O: Sławomir Żygowski
B: --
K015438 12172 104KT06
152.

92

ROKI NN POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oświata Lingwista
B: Brak
Brak
153.

36

ROSI HANN POL 2012 Klacz gniada/170 F: dressage royal
M: anuschka
O: kj barłomino
B: Heinrich Tibke
brak DE 431316758812
154.

79

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
155.

81

SCADA Oldenburska GER 2011 Klacz gniada/160 F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: Sergiej
brak
156.

169

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
K026224
157.

143

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Serwantka
O: Karolina Klages
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
158.

45

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Helanis
M: A
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286
159.

1

SID PJT SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
160.

154

SKYWALKER LAZAR OLD. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab de reve
M: Vouge/ Darco
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
Brak 1
161.

137

SOKRATEZ Małopolska POL 2013 Wałach gniada/160 F: Huzar
M: Simena
O: Wioletta
B: Zbrzeźniak
brak 616006570034013
162.

140

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
163.

180

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
164.

52

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
165.

31

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
166.

58

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Sylwia Rychlik
B: Antoni Dahlke
brak 616009610161913
167.

51

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
168.

114

VEJOTTIE KWPN POL 2002 Klacz gniada/mk:162 F: Faldo
M: Pejottie
O: Anna Misztal
B: A.Zoer B.V.
K008757 02.01743
169.

158

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
170.

62

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
171.

63

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
172.

97

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K026722 616009640047112
173.

144

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak
174.

124

ZERO Z Zangershaide BEL 2013 Ogier siwa/175 F: zirocco blue VDL
M: cakilly V Z
O: adam nicpoń
B: veltmans j.th
K023212 brak
175.

123

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: zacharov
M: angie
O: kj barłomino
B: brak
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
150
150
150
SUM:
450.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
120
SUM:
120.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
90
SUM:
90.00
Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
30
SUM:
30.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
130
SUM:
130.00
Gilla Błażej Pomorska LJ
30
SUM:
30.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
40
50
SUM:
90.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
30
250
SUM:
280.00
Jarząbkiewicz Julia Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
90
220
250
SUM:
560.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
250
SUM:
250.00
Klebba Natalia KJ Arpav
30
SUM:
30.00
Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
200
120
SUM:
320.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
30
SUM:
30.00
Michalec Joanna Sopocki Klub Jeździecki
170
SUM:
170.00
Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
150
SUM:
150.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
90
170
SUM:
260.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
30
SUM:
60.00
Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
150
SUM:
150.00
Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
120
170
SUM:
290.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
60
SUM:
60.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
150
30
SUM:
180.00
Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
30
100
SUM:
130.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
30
30
90
30
SUM:
180.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
60
SUM:
60.00
Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
30
SUM:
30.00
Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
150
SUM:
150.00
Szostak Iga Kociewski KJ Polar
60
SUM:
60.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
280
400
300
170
200
70
120
250
30
100
50
SUM:
1970.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
50
SUM:
50.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
300
100
200
210
300
30
90
SUM:
1230.00
Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
120
200
50
SUM:
370.00
Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
30
SUM:
30.00
Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
200
SUM:
200.00