Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:37:03
2019-09-11 23:32:50
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:56
2019-09-11 21:29:28
Klaudia Mańska EŁZA
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:50
2019-09-11 21:27:45
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:47
2019-09-11 20:44:39
Sara Zimek JOCKER
  • 2x 1/mini LL/Towarzyski Dokładności
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:43
2019-09-11 16:25:29
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:17
2019-09-11 06:57:32
Maja Kwiatkowska H.KARONA
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:26
2019-09-11 06:53:47
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 1/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 2x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:35
2019-09-10 23:22:54
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:36:58
2019-09-10 23:16:51
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:43
2019-09-10 20:42:26
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:47
2019-09-10 18:45:58
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:50
2019-09-10 18:41:26
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:54
2019-09-10 18:41:01
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:45:58
2019-09-10 18:39:35
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 27/L/L dwufazowy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:46:02
2019-09-10 18:06:19
Oliwia Kaszubowska PIEROT
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 17:49:24
2019-09-10 17:47:21
Aleksandra Dudek CHIMERA
  • 2x 6/L/L zwkły
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 14:53:58
2019-09-10 14:39:50
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 14:54:02
2019-09-10 14:33:01
Julia Bogalecka INTRO DE MUZE
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 14:28:30
2019-09-10 14:24:50
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:32:52
2019-09-10 12:56:12
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 5, 18, 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:49:26
2019-09-09 21:01:58
Anna Butrymowicz ARLON
  • 2x 1/mini LL/Towarzyski Dokładności
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 20:29:01
2019-09-09 20:28:17
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:39
2019-09-09 20:17:14
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 20:04:15
2019-09-09 19:37:18
Marcel Hiller CZARTER
  • 2x 1/mini LL/Towarzyski Dokładności
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 20:04:12
2019-09-09 19:03:46
Wiktoria Ośmiałowska PL NEMO
  • 2x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 18:54:43
2019-09-09 18:52:41
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 5, 18, 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 18:54:47
2019-09-09 18:52:16
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 18:54:52
2019-09-09 18:51:41
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 18:10:49
2019-09-09 14:52:58
Patryk Pęcak KOLUMBIA
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:05:45
2019-09-09 14:03:14
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:09:06
2019-09-09 14:02:14
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:31:53
2019-09-09 12:11:06
Rafał Wojdyła GAMBLER
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 19/L/L dwufazowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:32
2019-09-09 11:51:57
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:31:47
2019-09-09 11:51:20
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:31:45
2019-09-09 11:17:00
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 26/C/C zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:15:34
2019-09-09 10:14:57
Małgorzata Marcinkowska FURIOSA
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:15:32
2019-09-09 09:44:21
Agnieszka Kokot TANGO
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:46:06
2019-09-08 19:07:23
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 18:47:32
2019-09-08 17:48:15
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 16:48:47
2019-09-08 14:14:00
Paulina Borawska NABLA
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 16:48:37
2019-09-07 22:36:06
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 16:48:33
2019-09-07 22:17:02
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 16:48:26
2019-09-07 20:19:48
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 13/C/C zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:37
2019-09-07 19:45:58
Klaudia Mówińska CALADIA
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:33
2019-09-07 17:29:57
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:30
2019-09-07 16:51:33
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:26
2019-09-07 16:51:05
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:22
2019-09-07 16:44:28
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:19
2019-09-07 14:38:25
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:15
2019-09-07 13:11:13
Natalia Klóskowska BUTTERFLY
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:11
2019-09-07 13:10:54
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BUTTERFLY
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:08
2019-09-07 13:08:06
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:05
2019-09-07 13:07:47
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:03
2019-09-07 13:06:43
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:04:00
2019-09-07 13:06:03
Natalia Klóskowska BILLE CONGO
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:03:56
2019-09-07 13:05:14
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BILLE CONGO
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:03:54
2019-09-07 11:15:36
Marta Kropidłowska DENVER
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:03:52
2019-09-07 11:15:09
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 18:47:27
2019-09-07 08:24:14
Paulina Groth LEWANTE
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 27/L/L dwufazowy
  • 1x 35/P/P zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 20:03:47
2019-09-07 08:21:28
Paulina Groth CARLOS
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 23/P/P zwykły
  • 2x 27/L/L dwufazowy
  • 2x 35/P/P zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:32:16
2019-09-06 21:46:48
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:32:14
2019-09-06 21:44:56
Jakub Jarecki PENETOSA
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:32:11
2019-09-06 21:44:06
Jakub Jarecki HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 6/L/L zwkły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:32:08
2019-09-06 21:43:37
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:31:56
2019-09-06 21:19:15
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:31:50
2019-09-06 20:46:46
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:31:47
2019-09-06 20:40:30
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:31:39
2019-09-06 20:37:17
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:31:29
2019-09-06 18:26:56
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 22:31:24
2019-09-06 18:00:58
Emilia Plata GAJA
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 12:48:07
2019-09-06 12:38:15
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 12:48:05
2019-09-06 12:37:03
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 10:50:37
2019-09-06 10:09:27
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 09:15:40
2019-09-05 21:49:00
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 09:15:31
2019-09-05 21:21:43
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 09:15:27
2019-09-05 21:16:07
Agata Buchholc KUBIK
  • 2x 27/L/L dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 20:46:35
2019-09-05 16:23:30
Maja Styn RAMZES
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 09:26:17
2019-09-05 12:30:23
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 12:39:41
2019-09-05 12:29:45
Agata Piastowska KARALIUS
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 12:39:39
2019-09-05 11:00:10
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:27
2019-09-05 10:18:40
Beniamin Tomaszewski KALILA J
  • 1x 11/N/N zwkły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 12:39:34
2019-09-05 10:17:54
Beniamin Tomaszewski FRANKE
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 13/C/C zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 12:39:32
2019-09-05 10:17:10
Beniamin Tomaszewski JASPERIEN
  • 2x 6/L/L zwkły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 10:15:30
2019-09-05 10:15:23
Beniamin Tomaszewski CACHADILLO
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 10:15:22
2019-09-05 10:14:42
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 11/N/N zwkły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:09:10
2019-09-04 21:09:27
Zuzanna Jurkowska WAAIKA
  • 1x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 19/L/L dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:36
2019-09-04 21:08:54
Daria Rychłowska WANILLIA
  • 1x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:34
2019-09-04 20:27:19
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:31
2019-09-04 20:26:37
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 2x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:22
2019-09-04 20:07:10
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 5, 18, 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:19
2019-09-04 20:06:42
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:15
2019-09-04 20:06:18
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 07:46:32
2019-09-04 20:05:52
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:06
2019-09-04 20:05:24
Lena Kamińska CZARNA
  • 1x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:43:01
2019-09-04 20:04:48
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 5, 18, 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:47
2019-09-04 20:04:46
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 5, 18, 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:38
2019-09-04 20:04:21
Zofia Pakur CYRANO
  • 1x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:32
2019-09-04 20:03:58
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:20
2019-09-04 19:45:49
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:15
2019-09-04 19:40:17
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:11
2019-09-04 18:16:50
Aneta Olędzka-Dalbiak MISTER CANTERO
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 27/L/L dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:08
2019-09-04 18:15:43
Oliwia Dalbiak RASHMI
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 27/L/L dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:42:03
2019-09-04 18:14:49
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:06:46
2019-09-04 18:06:29
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:04:20
2019-09-04 16:51:58
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:19:37
2019-09-04 16:03:09
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:19:43
2019-09-04 16:02:32
Beata Gruba KALART
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:25:01
2019-09-04 14:20:07
Anna Woźniak JAY POWER
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:05:58
2019-09-04 12:37:53
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:06:32
2019-09-04 12:31:25
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 2x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:07:53
2019-09-04 10:46:13
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 5, 18, 30/JUN. MŁ. KUCE/MISTRZOSTWA JUN. MŁ. KUCE
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 27/L/L dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 13:07:11
2019-09-04 10:25:45
Hanna Padalak VALENTINA
  • 2x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 2x 11/N/N zwkły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:27:09
2019-09-04 10:18:00
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:16:12
2019-09-04 09:37:22
Dominika Bach CANION
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
  • 1x 13/C/C zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 10:16:13
2019-09-04 08:34:07
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:41:58
2019-09-04 07:21:26
Kinga Kyrcz EL DORADO
  • 2x 14/Mini LL/Towarzyski Mini LL
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:44:55
2019-09-03 23:50:06
Julia Golicka BAJDER
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 27/L/L dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:43:56
2019-09-03 21:42:49
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:44:05
2019-09-03 21:38:45
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 6/L/L zwkły
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:44:02
2019-09-03 21:37:38
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:56:08
2019-09-03 21:21:27
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:21:14
2019-09-03 21:21:05
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:18:39
2019-09-03 20:26:22
Zuzanna Golicka CHERRY CORVUS D
  • 2x 2/LL/Towarzystki Dokładności
  • 2x 15/LL/Towarzyski LL
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:18:34
2019-09-03 19:56:17
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:18:23
2019-09-03 19:55:38
Paulina Endraszka IVAR VDL
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:18:11
2019-09-03 19:06:15
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:18:05
2019-09-03 18:52:42
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:17:58
2019-09-03 18:51:47
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:17:36
2019-09-03 18:49:37
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:17:16
2019-09-03 18:47:56
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 16:48:22
2019-09-03 18:46:33
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 1x 3, 16, 28/KUCE A1/MISTRZOSTWA KUCE A1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:16:17
2019-09-03 18:42:21
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 4, 17, 29/KUCE A2/MISTRZOSTWA KUCE A2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:16:07
2019-09-03 18:37:06
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 2x 19/L/L dwufazowy
  • 2x 27/L/L dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:16:03
2019-09-03 18:24:35
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:58
2019-09-03 18:23:54
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:53
2019-09-03 18:22:38
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 2x 8, 21, 32/OPEN/MISTRZOSTWA OPEN
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:46
2019-09-03 18:21:01
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 7, 20, 31/JUN. MŁ./MISTRZOSTWA JUN. MŁ.
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:34
2019-09-03 18:11:21
Paulina Rybarczyk SINUS
  • 2x 6/L/L zwkły
  • 1x 19/L/L dwufazowy
  • 1x 23/P/P zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:22
2019-09-03 17:54:56
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
  • 1x 36/N/N zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:19
2019-09-03 17:54:23
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 9, 22, 33/JUNIORZY/MISTRZOSTWA JUNIORZY
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:12
2019-09-03 17:40:58
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 10/P/P zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 27/L/L dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 21:15:09
2019-09-03 17:22:04
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 12, 25, 34/SENIORZY/MISTRZOSTWA SENIORZY
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:59:20
2019-09-03 17:20:10
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 11/N/N zwkły
  • 1x 23/P/P zwykły
  • 1x 24/N/N zwykły
  • 1x 35/P/P zwykły
  • 1x 36/N/N zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
2. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
3. Borawska Paulina brak klubu
2003 (J.)
brak
4. Buchholc Agata Klub Jeździecki Turze
2000 (MJ.)
O031015
5. Butrymowicz Anna Brak
S
Brak
6. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
7. Cichal Julia BPK
2004 (JM.)
brak
8. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
9. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
Brak
10. Dalbiak Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
11. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
12. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
brak
13. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
14. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
15. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
16. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
17. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
18. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
19. Gawęda Zuzanna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
20. Golicka Julia Klub Jeździecki Turze
1998 (MJ.)
O054998
21. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
22. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
23. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
24. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
25. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
S
O034184
26. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
27. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
28. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
29. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
30. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
31. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
32. Jurkowska Zuzanna OSK Lipce
2004 (JM.)
O046938
33. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
34. Kamińska Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050335
35. Karlsson Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O015052
36. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
37. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
38. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (JM.)
O043404
39. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
40. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
41. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
42. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O048756
43. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
44. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
45. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
46. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
47. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
48. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
49. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
brak
50. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
51. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
52. Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
53. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
54. Mazerewicz Aleksandra X
2006 (JM.)
Brak
X
55. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
56. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
57. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
58. Mówińska Klaudia Klub Jeździecki Dilmar
2005 (JM.)
brak
59. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
60. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
61. Olędzka-Dalbiak Aneta BPK
S
brak
62. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
63. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053709
64. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
65. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
none
66. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
67. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
68. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
69. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
70. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
71. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
72. Pęcak Patryk Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O038970
73. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
74. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
75. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
76. Piesik Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O039479
77. Plata Emilia Brak Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
78. Połaniecka Laura Brak
2006 (JM.)
Brak
79. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2000 (MJ.)
BRAK
80. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
81. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
82. Romowicz Antonia bpk
2010 (Mł.)
brak
83. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O009731
84. Rychłowska Daria OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
85. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
86. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
87. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
88. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
89. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
90. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
91. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
92. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
93. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
94. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
95. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
96. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
brak
97. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
98. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
99. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
100. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
101. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
102. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
103. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
104. Wojdyła Rafał JJ Darboven Rumia
2003 (J.)
brak
105. Wojtal Julianna KJ Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
10185778
106. Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O023847
107. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
108. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
109. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
110. Zimek Sara Barak
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

151

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
2.

92

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
3.

77

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
4.

130

ARLON Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Efekt
M: Aruba
O: Anna Butrymowicz
B: NN
Brak 616006660760908
5.

132

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
6.

20

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
O: Małgorzata Tejchman
B: Lila Varnyu
Brak 143738937 BK120330000
7.

6

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Dilmar
M: Bejra
O: Julia Golicka
B: Roman Potempa
K021751 616009520122312
8.

124

BAJRON WLKP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Maram / Aram
M: Branka / Amigo
O: Magdalena Sarnowska
B: Zbigniew Kowalewski
K009073 POL007600081204
9.

96

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
brak 616007530012710
10.

65

BELLA BELLISIMA Holsztyńska GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
O: Piotr Wutkowski
B: BOERNER HANS JACOB
K020255 DE421000168609
11.

59

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
12.

102

BILLE CONGO SP POL 2015 Wałach siwa/165 F: Ekwador
M: Bounty
O: Monika Jackiewicz-Rąbca
B: Monika Jackiewicz-Rąbca
Brak 616009530175515
13.

8

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
14.

45

BRANDY SP POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
K026639 616009610046712
15.

69

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Lena Gabriel
B: Procima Sp. z o.o.
. DE434340709312
16.

106

BUTTERFLY SP POL 2015 Wałach kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batifa
O: Kasia Jackiewicz-Wójcik
B: Kasia Jackiewicz-Wójcik
Brak 616009530175815
17.

37

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/168 F: CANTOS
M: ARINE
O: Agata Piastowska
B: AP
Brak 528003000808794
18.

78

CACHADILLO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019772 DE421000240311
19.

111

CALADIA Holsztyńska GER 2007 Klacz siwa/170 F: Cero
M: P-Ambina
O: Krystyna Mówińska
B: Thiel Christoph
brak DE421000291307
20.

51

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
21.

1

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis / Cantus
M: Coco Chanel / Louis
O: Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
22.

101

CARLOS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/167 F: Lord star
M: Kalina
O: Adam Hebel
B: własna
brak
23.

66

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
O: PIOTR WUTKOWSKI
B: KRZYSZTOF SLABY
K020255 DE456570217309
24.

97

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: -
K019037 DE421000138811
25.

50

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
26.

108

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
K027252 Brak
27.

112

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
28.

67

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
K023426 Brak
29.

46

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Corvus Z
M: Chocolett
O: Stefan Domieniekowski
B: Stefan Domienikowski
Brak 616009530041914
30.

135

CHIMERA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
brak
31.

131

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
O: Hanna Drozdowska
B: John Joe Lee
K024191 S3-372004000010695
32.

31

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
33.

47

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 Carry Son / Carry
34.

27

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
35.

138

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara/161 F: Rytm
M: Chestia
O: Monika Nowicka
B: Anna Rott
brak POL 009530035108
36.

68

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
37.

71

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018674
38.

128

CZARTER NN POL 2000 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Sroka
B: NN
brak brak
39.

33

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
K023991
40.

83

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Górny
LKPZJ/4939/19 DE455879005010
41.

127

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B: .
K024200
42.

15

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
O: Piotr Kropidłowski
B: SK Rzeczna
K028116 K028116
43.

109

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258 DE433330638110
44.

107

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
O: KJ Złoty Rubin
B: Paweł Kruszyk
K023372 DE433334047413
45.

114

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
O: -
B: -
K024779 616009600163213
46.

129

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
K027640
47.

142

DOMINICA Niem. Sport. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
O: Zbigniew Lizakowski
B: Karin und Armin Löwe
brak -
48.

89

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
KO27741 616999530280911
49.

21

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
50.

5

EL DORADO SP POL 2012 Wałach kara/166 F: Evento
M: Errata
O: Kinga Kyrcz
B: Pomorski Związek Hodowców Koni
brak 616007610009112
51.

149

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
52.

88

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
K009439 10562
53.

80

FRANKE KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
O: -
B: -
K024563 528003201010737
54.

118

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Frezja
O: Małgorzata Marcinkowska
B: xxxx
K022754 xxxx
55.

61

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
O: D. Bednarska
B: E. Nikołajuk
K019802 616 009 51 03936 11
56.

40

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
57.

91

GAJA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/170 cm F: NN
M: NN
O: Małgorzata Marcinkowska
B: nieznany
brak
58.

34

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
59.

121

GAMBLER KWPN POL 2010 Wałach gniada/168 F: brak
M: brak
O: Anna Wojdyła
B: brak
brak brak
60.

110

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
61.

41

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
62.

28

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
O: Weronika Wilska
B:
K026125 528003201203757
63.

136

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
Brak Brak
64.

98

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/176 F: Colox Cup /
M: Hipnoza / Cantanis
O: Daniel Piechota
B: Daniel Piechota
K027092 616009600080215
65.

141

HETMAN Szlachetna Półkrew POL 1999 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Humoreska
O: Artur Kiempa/Kinga Treczyńska
B: Roman Jackiewicz
brak POL009530040199
66.

35

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
67.

105

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
68.

93

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
K016484 POL 009640029608
69.

48

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
70.

134

INTRO DE MUZE KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: FALAISE DE MUZE
M: LINDA/FARMER
O: JACEK BOGALECKI
B: HOLANDIA
K026374 528003201300130
71.

125

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
72.

104

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
K026418
73.

44

IVAR VDL KWPN NED 2013 Wałach gniada/163 F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
O: Amelia Depta
B: Holandia
K026315
74.

75

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Mw B.A. Jochems
K026248 528018020092051
75.

100

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
76.

79

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada/165 F: Biscayo
M: Vyvien
O: Julia Krawczyk
B: Holandia
K025518 Brak
77.

58

JAY POWER XX POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Special Power
M: Jaskra
O: Anna Woźniak
B: Marian Krukowski
Brak
78.

147

JOCKER Hucuł POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
O: Katarzyna Tańska
B: Klawikowski Ełgeniusz
Brak 616012530103714
79.

74

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
80.

60

KALART - POL 2001 Wałach ciemnogniada/167 F: Kanpur
M: Korsa
O: Łukasz Lesner
B: Marek Lesner
Brak 616009530034501
81.

10

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
82.

12

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jedrzejewski
K021672 616009520054311
83.

82

KARALIUS Trakenska POL 2014 Wałach gniada/172 F: Gluosnis
M: Karuna
O: Agata Piastowska
B: Litwa
K024660
84.

14

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
O: Piotr Kropidłowski
B: -
K015264 POL013530137404
85.

119

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
86.

30

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
87.

123

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
88.

13

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
89.

85

KUBIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: AROLAND PG
M: KURARA
O: Rafał Buchholc
B: Jan Jurkiewicz
K020575 616009530061610
90.

57

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Ares
M: Landy
O: Barbara Padalak
B: Krzysztof Sobiecki
K027650 616009530207815
91.

113

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
O: Małgoarzta Tejchman
B: Dominium
K016463 DE421000414710
92.

120

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
93.

18

LEWANTE Westwalska POL 2009 Wałach gniada/165 F: LANDACORD
M: GALINA
O: BASIA MIRKOWICZ
B: Stadnina koni Galiny
DE441411195609
94.

87

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
95.

29

LUBOMIR WLKP POL 2008 Wałach kara/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
O: Przemysław Skrzypek
B: Tadeusz Syroka
K013948 POL007530240408
96.

2

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Alicja Kalinka-Kozłowska
brak 616 999 53 02422 14
97.

148

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
98.

23

MAGNUS TRAK POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Ajbek / Agar
M: Malwa / Arion
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
99.

137

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Pyzdrowska
B: Irena Matysiak
Brak
100.

54

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
101.

76

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
102.

64

MISTER CANTERO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Cantero
M: Mirian
O: Aneta Olędzka - Dalbiak
B: Edward Suszek
brak POL 007 61 01279 07
103.

146

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
O: Patrycja Zyrek
B: Janusz dmochowski
Brak 616009530281706
104.

42

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
O: Alicj Kalinka-Kozłowska
B: SO Starogard Gdański
K024599 616009600175011
105.

115

NABLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/nzn F: Marino
M: Natalia
O: Małgorzata Marcinkowska
B: Zbigniew Lademann
brak brak
106.

73

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
107.

62

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
108.

25

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
O: Agnieszka Synoradzka
B: Niemcy
K023590 DE431316876012
109.

39

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
110.

38

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 Noemi Ewita / Rocky
111.

52

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
112.

24

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
O: TRW Miłosna Kwidzyn
B: ECO-ABI Ewa Fabińska
K027764 616009510254613
113.

122

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O: Agnieszka Synoradzka
B: Robert Nagórski
K021345 616009530069011
114.

94

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
115.

95

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
O: Magdalena Wilkowska
B: Hans Abel
K019516 DE 433330122302
116.

36

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
117.

99

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/169 F: Etos
M: Penelopa/Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
118.

143

PIEROT Westfalska POL 2007 Wałach kasztanowata/177 F: Piano II
M: Tu Tuut
O: Agnieszka Dobkowska
B: Oliver Brinkmeyer
Brak DE441411573907
119.

16

PL NEMO Kuc Walijski POL 2004 Ogier siwa/kuc:127 F: Baroko
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Magdalena Kiełbasińska
K014379 POL 013611015204
120.

140

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
O: Kinga Treczyńska
B: Stanisław Stelmaszyk
brak
121.

70

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 013530067806
122.

43

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
123.

84

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461 616099530229012
124.

63

RASHMI Deutsches Reitpony POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi B319
O: Aneta Olędzka - Dalbiak
B: Reiterhof
brak DE 467-0001642-06
125.

26

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
126.

139

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
O: Peterson
B: Xxx
K023397 616009590190809
127.

4

SANTA MONICA ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: Nice Boy
M: Sajonara
O: Aleksandra Rykowska
B: Zbigniew Kruk
K026603 616009590013713
128.

103

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
129.

81

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
130.

32

SINUS SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Santana
O: Monika Kropidłowska
B: Wąsiakowska Katarzyna
K028074 616009600239714
131.

86

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
O: Marcin Mazerewicz
B: Agata Dylewska
Brak X
132.

116

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
133.

117

TANGO SP POL 2002 Wałach F: Biskwit
M: Traviata
O: Ewa Stachowiak
B: Roman Stodolny
K007601
134.

55

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro /
M: Titania /
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL013640054608
135.

126

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda
O: Arkadiusz Szóstak
B: Romuald Benz
K025107 POL013530189108
136.

56

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orostar du Theil / Quidam De Revel
O: Barbara Padalak
B: -
K025992 25000108057110W
137.

53

VALENTINA HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing / Valentino
M: Galathea / Grannus Ass
O: Barbara Padalak
B: -
K025150 DE431316510912
138.

90

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Stato King
M: Valeria
O: Dariusz Rychert
B: A. Derengowska
KO27743 POL050000003629
139.

72

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
O: Danuta Ryciak
B: Henryk Cieśla
K018832 616009640002608
140.

144

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
141.

11

WANILLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: La Volter
M: Waaika
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
brak 100072
142.

150

WHITE QUEEN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: Iwona Berg Potrzebowska
B: Xxx
Zzj
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
1100
SUM:
1100.00
Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
60
70
40
SUM:
170.00
Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
600
SUM:
600.00
Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
500
SUM:
500.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
1000
20
SUM:
1020.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
160
140
120
150
SUM:
570.00
Groth Paulina GTH Gdynia
30
SUM:
30.00
Gruba Beata KJ Pegaz Reda
100
SUM:
100.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
160
SUM:
160.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
2200
70
130
60
90
70
90
SUM:
2710.00
Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
130
50
SUM:
180.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
30
SUM:
30.00
Karlsson Julia Sopocki KJ
180
SUM:
180.00
Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
400
SUM:
400.00
Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
100
110
SUM:
210.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
110
1800
SUM:
1910.00
Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
150
SUM:
150.00
Marcinkowska Małgorzata Pomorska Liga Jeździecka
100
130
60
SUM:
290.00
Milewska Julia Sopocki KJ
110
140
SUM:
250.00
Mówińska Klaudia Klub Jeździecki Dilmar
100
SUM:
100.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
800
SUM:
800.00
Orłowski Marcin Sopocki KJ
30
SUM:
30.00
Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
20
SUM:
20.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
30
200
SUM:
230.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
110
SUM:
110.00
Pęcak Patryk Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
40
20
SUM:
60.00
Reszuta Dominika KJ La Scalla
700
100
SUM:
800.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Styn Maja GTH Gdynia
200
SUM:
200.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
1200
130
SUM:
1330.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
150
400
190
180
170
2700
50
40
40
150
400
SUM:
4470.00
Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
100
SUM:
100.00
Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
1800
SUM:
1800.00
Wojdyła Rafał JJ Darboven Rumia
30
SUM:
30.00
Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
20
SUM:
20.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (51)
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
4
1100
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (132)
2019-09-13
4
60
2019-09-13
4
70
2019-09-13
5
40
2019-09-13
Borawska Paulina
brak klubu
NABLA (115)
2019-09-14
6
2019-09-14
1
Buchholc Agata
Klub Jeździecki Turze
KUBIK (85)
2019-09-15
2019-09-15
Butrymowicz Anna
Brak
ARLON (130)
2019-09-13
3
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (110)
2019-09-13
14
2019-09-13
10
2019-09-14
27
2019-09-14
14
2019-09-15
14
Cichal Julia
BPK
2019-09-14
26
2019-09-14
32
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-09-13
1
2019-09-13
7
2019-09-14
2019-09-14
4
2019-09-15
5
600
Czech Natalia
Brak
2019-09-13
5
2019-09-14
6
2019-09-15
6
Dalbiak Oliwia
BPK
RASHMI (63)
2019-09-13
13
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-09-13
3
2019-09-14
7
2019-09-15
5
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CHIMERA (135)
2019-09-13
2019-09-13
9
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-13
6
2019-09-14
8
2019-09-15
6
500
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
2019-09-13
1
2019-09-13
2019-09-13
10
2019-09-13
2019-09-15
10
2019-09-15
2019-09-14
1
2019-09-14
15
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
TANGO (116)
2019-09-13
2019-09-14
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
2019-09-13
6
2019-09-14
5
2019-09-15
5
MELODIA (76)
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (45)
2019-09-13
11
2019-09-14
14
2019-09-15
7
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
2019-09-13
6
2019-09-14
26
2019-09-14
5
2019-09-15
6
Gawęda Zuzanna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-09-13
3
2019-09-14
1
2019-09-15
2
Golicka Julia
Klub Jeździecki Turze
BAJDER (6)
2019-09-14
32
2019-09-14
32
2019-09-14
2019-09-15
15
2019-09-15
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
3
1000
CONTESS (31)
2019-09-13
10
2019-09-14
7
2019-09-15
2019-09-13
20
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-14
2019-09-14
10
20
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (26)
2019-09-14
1
160
2019-09-14
2
140
2019-09-15
1
120
2019-09-15
1
150
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (43)
2019-09-13
6
2019-09-13
13
2019-09-14
10
2019-09-14
6
2019-09-15
10
Groth Paulina
GTH Gdynia
LEWANTE (18)
2019-09-14
1
2019-09-14
32
2019-09-14
7
30
2019-09-15
16
2019-09-15
13
CARLOS (101)
2019-09-15
2019-09-15
2019-09-15
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
KALART (60)
2019-09-13
5
2019-09-14
6
2019-09-15
6
100
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (52)
2019-09-13
1
2019-09-14
6
2019-09-15
7
Hiller Marcel
BPK
CZARTER (128)
2019-09-13
2019-09-13
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-09-13
10
2019-09-13
17
2019-09-13
1
160
2019-09-15
5
2019-09-14
11
2019-09-13
9
2019-09-15
9
2019-09-14
13
BUTTERFLY (106)
2019-09-13
18
2019-09-13
18
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-09-13
5
2019-09-14
1
2019-09-15
2
2200
2019-09-13
21
2019-09-14
25
2019-09-15
3
70
2019-09-13
1
130
2019-09-13
2019-09-14
4
60
2019-09-14
2019-09-15
13
JARSINA (100)
2019-09-13
19
2019-09-13
14
2019-09-14
3
90
2019-09-14
4
70
2019-09-15
3
90
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2019-09-13
2019-09-14
2
130
2019-09-14
17
2019-09-15
4
50
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (89)
2019-09-13
12
2019-09-14
6
2019-09-15
9
VALONIA (90)
2019-09-13
16
2019-09-14
10
2019-09-15
6
30
2019-09-15
Jurkowska Zuzanna
OSK Lipce
WAAIKA (144)
2019-09-14
30
2019-09-14
19
2019-09-14
Kamińska Lena
JKS Barłomino
CZARNA (71)
2019-09-13
3
2019-09-14
5
2019-09-15
3
Kamińska Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-13
4
2019-09-14
2
2019-09-15
2
Karlsson Julia
Sopocki KJ
MAGNUS (23)
2019-09-14
1
180
2019-09-14
7