Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B, FINAŁ JumpOFF
Sopot, 20-22.03.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
117 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 22:42:49
2020-03-11 21:19:21
Aleksandra Czajka MADAME BUTTERFLY
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
116 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 20:52:42
2020-03-11 20:47:10
Anna Janka TISJAN
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:58
2020-03-11 19:22:30
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:55
2020-03-11 19:22:07
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:53
2020-03-11 19:21:35
Julia Milewska CARAMOUCHE Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:51
2020-03-11 19:09:20
Emilia Plata FURIOSA
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
111 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:48
2020-03-11 18:28:04
Grzegorz Psiuk RESPECT
  • 1x 6/N/N zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:46
2020-03-11 17:20:47
Judyta Szeremeta LANCIANO
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
109 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:43
2020-03-11 17:15:44
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 14:54:04
2020-03-11 14:18:15
Amelia Klimaszewska BRANCO
  • 2x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
107 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 14:54:02
2020-03-11 14:17:03
Łukasz Kaźmierczak BRONCO
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:13:19
2020-03-11 12:39:26
Agata Andrukajtis POLA
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
105 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:13:17
2020-03-11 12:12:52
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:13:15
2020-03-11 11:53:28
Grzegorz Psiuk CARMEL
  • 1x 8/L/L zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:16
2020-03-11 10:31:43
Anna Krupska SAURON
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:12
2020-03-11 09:29:31
Wiktoria Sabiniarz IKAR
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
101 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:10
2020-03-11 09:28:52
Amelia Cybulska IKAR
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
100 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:08
2020-03-11 09:28:28
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 6/N/N zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:06
2020-03-11 09:05:39
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:04
2020-03-11 09:05:07
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:03
2020-03-11 09:04:53
Julia Erbel VENTO
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
96 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:23:00
2020-03-11 09:04:37
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:58
2020-03-11 09:04:07
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:57
2020-03-11 08:46:41
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:56
2020-03-11 08:44:47
Izabela Krajewska VELYS
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
92 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:54
2020-03-10 22:33:00
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:51
2020-03-10 22:32:29
Agata Wierzchowska PUMER FOR PLEASURE
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
90 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:49
2020-03-10 22:31:53
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
89 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:48
2020-03-10 22:31:04
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:46
2020-03-10 22:30:31
Zofia Pela SAYONARA
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
87 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:44
2020-03-10 22:29:59
Barbara Grudka ERISA
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
86 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:42
2020-03-10 22:29:22
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:39
2020-03-10 22:28:50
Aleksandra Furgo FELICITY
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
84 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:38
2020-03-10 22:28:21
Aleksandra Furgo ROMINA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 11:22:35
2020-03-10 21:31:47
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
82 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 20:28:05
2020-03-10 20:04:27
Lilianna Galla HERA DE LUX
  • 2x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
81 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 20:28:00
2020-03-10 19:52:28
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
80 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 20:27:57
2020-03-10 19:46:36
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 20:27:54
2020-03-10 19:35:49
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 20:27:52
2020-03-10 19:17:41
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
77 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 17:57:51
2020-03-10 14:27:12
Maja Pilska LUSZYN
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
76 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:00:54
2020-03-10 11:52:53
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:00:52
2020-03-10 11:48:51
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:00:50
2020-03-10 11:48:17
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:00:48
2020-03-10 10:42:16
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:00:46
2020-03-10 09:30:49
Paweł Chudziak ALIOR
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 14:00:45
2020-03-10 09:21:37
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 07:20:13
2020-03-10 00:03:49
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 17:54:47
2020-03-09 16:52:51
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 13:52:52
2020-03-09 13:23:07
Anna Bieniek CAMELIA
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 13:22:58
2020-03-09 13:21:45
Oliwia Wichucka SZLACHCIC
  • 2x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
66 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 13:22:55
2020-03-09 13:19:23
Amalie Jensen FRIDA
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
65 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 12:33:02
2020-03-09 12:31:50
Monika Kropidłowska SINUS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
64 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 11:31:16
2020-03-09 11:29:45
Katarzyna Dulian BALTIMORE
  • 2x 12/L/L dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 10:38:34
2020-03-09 10:37:25
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
62 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 10:38:32
2020-03-09 10:36:13
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 09:59:24
2020-03-09 09:46:43
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 19:59:38
2020-03-09 09:41:43
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 09:59:21
2020-03-09 09:25:55
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
58 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 09:59:20
2020-03-09 08:59:18
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 09:59:14
2020-03-09 07:18:41
Antonia Romowicz LUKRECJA
  • 2x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
56 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 00:17:54
2020-03-08 22:35:31
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 00:17:57
2020-03-08 16:36:30
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:10:52
2020-03-08 13:05:49
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:02:40
2020-03-08 00:32:30
Dominika Langa GLORA
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:02:35
2020-03-07 22:49:07
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
51 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 00:18:02
2020-03-07 22:32:38
Olga Rochowczyk PANTEON
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
50 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:02:26
2020-03-07 22:32:18
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 2a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 1x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
  • 1x 18a/mini LL/Finał Runda Różowa towarzyski 70cm kuce
49 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:02:23
2020-03-07 22:31:57
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 00:18:05
2020-03-07 22:31:43
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:02:20
2020-03-07 22:10:09
Monika Gurazda-Rowińska O'KEY
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 00:18:10
2020-03-07 18:40:54
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 00:18:16
2020-03-07 18:40:28
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 20:45:00
2020-03-07 18:16:55
Grzegorz Psiuk NASHVILLE S
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
43 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:02:12
2020-03-07 18:16:37
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
42 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 20:44:55
2020-03-07 18:15:15
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2020-03-09 19:50:53
2020-03-07 18:14:47
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2020-03-10 10:52:22
2020-03-07 18:12:18
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 12/L/L dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:01:51
2020-03-07 14:18:03
Grzegorz Psiuk ORINOKO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-03-08 13:01:48
2020-03-07 11:48:54
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:45:00
2020-03-06 12:57:51
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:44:57
2020-03-06 12:43:32
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
35 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:44:55
2020-03-06 11:34:22
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:44:52
2020-03-06 11:19:40
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:44:44
2020-03-06 09:08:36
Maja Iskierko JAR
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
32 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:25
2020-03-05 20:58:12
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SON CH
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:23
2020-03-05 20:56:54
Weronika Wilska-Czarnecka PERFECT SMILE
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:22
2020-03-05 20:55:23
Weronika Wilska-Czarnecka H. ELDORADO B.
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:19
2020-03-05 20:54:31
Weronika Wilska-Czarnecka CIARA
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:17
2020-03-05 18:53:13
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 22:42:44
2020-03-05 18:48:55
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:14
2020-03-05 18:45:29
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 7/C/C zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:11
2020-03-05 18:44:52
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 6/N/N zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 22:07:10
2020-03-05 18:43:59
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 22:42:40
2020-03-05 15:36:01
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 5/P/P dwufazowy
22 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 15:42:58
2020-03-05 15:34:12
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 7/C/C zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 13:25:02
2020-03-05 12:33:22
Pola Kwintkiewicz G-SHOCK
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
20 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 13:25:01
2020-03-05 12:32:24
Malwina Kozak KAKTUS
  • 2x 9/Kuce/Kuce towarzyski 50cm
  • 2x 17/Kuce/Finał Kuce towarzyski 50cm
19 ENTRY ACCEPTED 2020-03-06 14:44:42
2020-03-05 11:33:51
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-03-11 13:13:07
2020-03-05 09:26:40
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 10:31:51
2020-03-05 08:05:15
Julia Lezner IVAR VDL
  • 1x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
  • 1x 19/LL/Finał Runda Brązowa towarzyski 90cm
16 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 08:01:54
2020-03-05 07:57:59
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
15 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 08:01:57
2020-03-05 07:43:53
Nikoleta Cichocka CZARODZIEJ
  • 2x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 10a/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm kuce
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
14 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 08:02:00
2020-03-04 23:56:27
Wiktoria Sawicka GIZELA
  • 2x 10b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 1x 11/LL/LL towarzyski 90cm
13 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 08:02:03
2020-03-04 23:46:16
Aleksandra Grela APRILLA
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
12 ENTRY ACCEPTED 2020-03-05 08:02:06
2020-03-04 20:51:35
Natalia Browarczyk KARINA
  • 2x 18b/mini LL/Finał Runda Biała towarzyski 70cm
11 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 19:56:17
2020-03-04 19:34:10
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 19:56:15
2020-03-04 19:32:27
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 19:31:27
2020-03-04 19:28:43
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 1x 2b/mini LL/Mini LL towarzyski 70cm
  • 2x 7/LL/LL towarzyski 90cm
  • 2x 11/LL/LL towarzyski 90cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 19:31:25
2020-03-04 19:05:24
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 23/C1/Finał Runda Bursztynowa zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 19:31:23
2020-03-04 19:04:55
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 7/C/C zwykły
  • 1x 8/CC/CC zwykły
  • 1x 15/C/C zwykły
  • 1x 16/CC/CC zwykły
  • 1x 24/CC/Finał Runda Diamentowa zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 18:50:44
2020-03-04 17:52:40
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 21/P1/Finał Runda Złota zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 18:50:42
2020-03-04 17:45:39
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 2x 12/L/L dwufazowy
  • 2x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 18:50:40
2020-03-04 17:45:05
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 8/L/L zwykły
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 18:50:38
2020-03-04 17:32:49
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 18:50:36
2020-03-04 17:10:39
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 2x 8/L/L zwykły
  • 1x 12/L/L dwufazowy
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 20/L1/Finał Runda Srebrna dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2020-03-04 18:50:34
2020-03-04 16:57:00
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 5/P/P dwufazowy
  • 1x 6/N/N zwykły
  • 1x 13/P/P dwufazowy
  • 1x 14/N/N zwykły
  • 1x 22/N1/Finał Runda Platynowa zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrukajtis Agata Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O037986
2. Bartoszewicz Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O049025
3. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
4. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O015204
5. Browarczyk Natalia Brak
2003 (J.)
Brak
6. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
7. Cichocka Nikoleta Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
30507/17
8. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
9. Cybulska Amelia BPK
2008 (JM.)
B
10. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
11. Czech Natalia SKJ
2008 (JM.)
O052440
12. Depta Amelia Bzk
2007 (JM.)
Brak
13. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
14. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (J.)
O041356
15. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
16. Galla Lilianna Klinika Jeździecka
S
brak
17. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
18. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
19. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
20. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
21. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
22. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
23. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
24. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
25. Joppek Marcin Sopocki Klub Jeździecki
S
O031799
26. Joppek Pola Tonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
000000
27. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
28. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
29. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
30. Keister Małgorzata Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
S
O040042
31. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
32. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
33. Klimaszewska Amelia KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
Brak
34. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
35. Kozak Malwina bpk
2005 (JM.)
O050331
36. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
37. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
38. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
39. Kropidłowska Monika Klub Jeździecki Arpav
S
O013437
40. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
41. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
42. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
O046376
43. Langa Dominika BPK
S
O031443
44. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
45. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
46. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
47. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
48. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
49. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
50. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
51. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
52. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
53. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
54. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
55. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
56. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
57. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
58. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
59. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
60. Pietroń Martyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O012067
61. Pilska Maja Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
none
62. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
63. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
64. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
65. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
66. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
O001094
67. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
68. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
69. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
70. Romowicz Antonia SKJ
2010 (Mł.)
O054478
71. Rybarczyk Paulina Bez Przynależności Klubowej (POM)
S
O009731
72. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
73. Sabiniarz Wiktoria BPK
2005 (JM.)
B
74. Sawicka Wiktoria Brak
2003 (J.)
Brak
75. Smolarek Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O027200
76. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
77. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
78. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
79. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O020407
80. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
81. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
82. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
83. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
84. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
85. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
86. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
87. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
88. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
89. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
90. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
91. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O035505
92. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
93. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
94. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
95. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
2.

102

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
3.

21

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
4.

27

APRILLA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kara/165 F: Antek
M: Arwena
Brak Brak
5.

84

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
K016408
6.

75

BALTIMORE SP POL 2013 Wałach kara/165 F: Cassilio
M: Black Flower
K028032 616009530229213
7.

104

BEAUTY C KWPN POL 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z
M: Victoria C po Concorde
K013478 528210000829320
8.

63

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
9.

120

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
K009100 POL009640036804
10.

119

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
K023001
11.

31

CAALISTENIA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz ciemnogniada/166 F: Maaik
M: Caroline
K022902 616 009 60 02091
12.

23

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
13.

90

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
14.

49

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
15.

79

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
brak 616999530214515
16.

116

CARMEL SP POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Almanzor L
M: Caibuttas
K028729 PL616009600146615
17.

65

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
18.

51

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
19.

69

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
20.

35

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
21.

24

CHELSEA BLUE PJT BAWARSKA POL 2009 Klacz gniada/168 F: CHACCO-BLUE
M: FUNNY GIRL
K018607 DE481810086809
22.

20

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
23.

74

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
24.

40

CIARA NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Kiara / Kolibri
K025053 DE456370059709
25.

38

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
K028783 Bral
26.

19

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
27.

33

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
28.

34

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
29.

25

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
30.

61

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
K010923 11342
31.

108

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
32.

92

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
33.

94

DIABLO GRAN OLDENBURSKA POL 2013 Wałach kara/157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
34.

64

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
35.

16

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
36.

60

DREAM HOLSTEINER POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco deRevel
M: The Best
K028879
37.

12

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
38.

100

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
39.

91

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
40.

8

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/- F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
K024815 616009520042214
41.

98

FELICITY SP POL 2016 Klacz gniada/175 F: La Calidad
M: Furiosa po Marino
Brak Brak
42.

10

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
43.

86

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995 DE418182536212
44.

77

FRIDA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
K024387 007600220708
45.

30

G-SHOCK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Imequyl SP po Luron (hkg)
M: Gracyja (m) po Emetyt (m)
K019802 616 009 51 03936 11
46.

110

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
47.

26

GIZELA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Hewir
M: Gabi
Brak 007610169908
48.

62

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 616009610088413
49.

80

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
50.

36

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco blue vdl
M: Zenzi
K020933 Brak
51.

58

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
52.

15

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
53.

14

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
54.

41

H. ELDORADO B. KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Woberlina B / Lupicor
K026125 528003201203757
55.

22

HARLEY PJT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: SANTIEGO
M: HARFA
BRAK 616 009 52 00459 13
56.

93

HERA DE LUX WESTFALSKA POL 13.05.2013 Klacz siwa/160 F: Hermes de Lux
M: La Belle
brak brak
57.

107

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
58.

3

ICE ROSE W Polish Warmblood POL 2014 Klacz siwa/170 F: Discar// Diarado
M: Inez W
K025792 616009610025714
59.

113

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
K016484 POL 009640029608
60.

1

IVAR VDL KWPN POL 2013 Wałach gniada/160 F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528003201302547
61.

44

JAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: Almanzor L
M: Jara
Brak 616009600118514
62.

29

KAKTUS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach tarantowata/149 F: V. I. P. (knw) po Kulbak (m)
M: Kropka (kuc)
K016358 POL013670078008
63.

28

KARINA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: Nikiel
M: K-Weronika
Brak 616009640073313
64.

32

KOMETA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
K019515 POL 007 53 02429 04
65.

106

KONTRA WLKP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Concord
M: Kleo
K027408 616 007 53 00839 13
66.

82

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 Wałach siwa/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
67.

114

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
K021518 616009600138712
68.

18

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
K028532 616 009 60 00589 15
69.

2

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
70.

47

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
71.

70

LILIOM J KISS HUN POL 2015 Klacz siwa/173 F: Quito de baussy
M: Lenke
Hun K MF 152450120 Hun K mf 152450120
72.

52

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
73.

87

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili/Lennon
K023104 K023104
74.

71

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
75.

66

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
76.

55

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
77.

88

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
Brak 616009600053512
78.

99

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
79.

67

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
80.

89

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
Brak 616009530281706
81.

17

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
82.

9

NASHVILLE S SP POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nevada S / Calvados Z
K026805 616009520037215
83.

59

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
84.

85

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
K022847 616009670073112
85.

96

NUTA KUC POL 2011 Klacz siwa/142 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
86.

57

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
87.

50

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
K020385 616009530321210
88.

72

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
89.

13

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
90.

112

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/B F: Pro Savage
M: Weintraum
K019516 DE 433330122302
91.

111

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
92.

42

PERFECT SMILE SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Ares
M: P-Veronique po Colman
Brak Brak
93.

43

PERFECT SON CH SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ares / Loxley / Lesotho
M: P-Hawaii-Hawajka / Candillo Z
K026970 616009530210814
94.

118

POLA MAŁY KOŃ POL 2009 Klacz gniada/148 F: Polar
M: Pestka
K019481
95.

103

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever For Pleasure
M: Pumara po Marino
Brak POL 009 52 00350 09
96.

45

QUATERINA G OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: Quaterback
M: Argentina
K025408 Brak 2764333316568113
97.

54

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
98.

53

RAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel Waro
M: Roxana Waro
K015438 12172 104KT06
99.

7

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
100.

97

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
101.

46

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
102.

81

ROYAL CASSIN WLKP. POL 2010 Wałach gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rafa / Izyr
K017484
103.

115

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
104.

101

SAYONARA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/164 F: Jegier
M: Sara
Brak 00000
105.

76

SINUS SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Santana
K028074 616009600239714
106.

56

SIR DIARADO SP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Diarado
M: Sharisma
K028761 616009600064116
107.

117

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
K021603 616 009 59 01224 12
108.

68

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
K021310 616POL12007488T
109.

78

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
110.

39

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
111.

11

UDINE SP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
112.

95

VEJOTTIE KWPN POL 2002 Klacz gniada/162 F: Faldo
M: Pejottie
K008757 02.01743
113.

105

VELYS TRAKEŃSKA LTU 2014 Wałach gniada/170 F: VISKIS
M: VORKUTA
brak LTU002520273014
114.

109

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa/168 F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
K020594
115.

73

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
116.

48

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
117.

37

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrukajtis Agata
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
POLA (118)
2020-03-20
2020-03-20
Bartoszewicz Monika
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-21
KOMETA (32)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (79)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Browarczyk Natalia
Brak
KARINA (28)
2020-03-22
2020-03-22
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
ALIOR (83)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Cichocka Nikoleta
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
DREAM (60)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Cybulska Amelia
BPK
IKAR (113)
2020-03-22
2020-03-22
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (48)
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Czech Natalia
SKJ
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Depta Amelia
Bzk
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-22
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
2020-03-21
2020-03-21
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (109)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (97)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Galla Lilianna
Klinika Jeździecka
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-22
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (92)
2020-03-22
2020-03-22
2020-03-22
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
APRILLA (27)
2020-03-21
2020-03-21
Grudka Barbara
KJ Black Horse Team Gdańsk
ERISA (100)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (57)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
JAR (44)
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Jensen Amalie
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (77)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Joppek Marcin
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Joppek Pola Tonina
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (114)
2020-03-20
2020-03-20
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2020-03-21
2020-03-22
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRONCO (119)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
Keister Małgorzata
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
LEXUS (47)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2020-03-22
2020-03-22
Klimaszewska Amelia
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
BRANCO (120)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (108)
2020-03-22
2020-03-22
Kozak Malwina
bpk
KAKTUS (29)
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
GRAFFA (58)
2020-03-21
2020-03-22
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (73)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Krajewska Izabela
Pomorska Liga Jeździecka
VELYS (105)
2020-03-20
2020-03-20
KONTRA (106)
2020-03-20
2020-03-20
Kropidłowska Monika
Klub Jeździecki Arpav
SINUS (76)
2020-03-20
2020-03-21
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (115)
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Kucharska Marta
Klub Jeździecki Arpav
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Kwintkiewicz Pola
bpk
G-SHOCK (30)
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Langa Dominika
BPK
GLORA (62)
2020-03-22
2020-03-22
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-22
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-22
Łajewska Katarzyna
Klub Jeździecki Black Horse Team
2020-03-21
2020-03-21
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-21
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
2020-03-20
2020-03-20
Müller Ewa
Sopocki Klub Jeździecki
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (17)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
LAKMUS (18)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CYCERA (34)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-20
ZORA (37)
2020-03-20
CLAPTON (38)
2020-03-20
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (85)
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
FOCUS (86)
2020-03-20
2020-03-20
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-03-22
2020-03-22
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-03-20
2020-03-20
2020-03-21
2020-03-21
2020-0